Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 06:16:43
2019-04-30 23:40:32
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x T6/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R9/L1/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 06:16:38
2019-04-30 23:40:00
Adam Kucia DANTE
  • 1x R9/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/P/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 06:16:32
2019-04-30 21:12:32
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x R9/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/P/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 16:55:06
2019-04-30 09:56:05
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 2x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 05:39:15
2019-04-29 23:20:54
Klementyna Rennert TAJFUN
  • 1x T5/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
  • 1x T6/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:11:16
2019-04-29 21:01:09
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x T3/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
  • 1x T4/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 20:40:56
2019-04-29 19:50:02
Gabriela Starzyńska KWIRYN
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 20:40:59
2019-04-29 19:49:25
Patrycja Obst CONNORO
  • 1x R2/L1/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:24:11
2019-04-29 18:57:04
Joachim Włoch BOROMIR
  • 1x T3/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:24:19
2019-04-29 18:56:12
Joachim Włoch LUKAS
  • 2x T3/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:24:30
2019-04-29 18:55:30
January Włoch LUKAS
  • 1x T4/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:24:36
2019-04-29 18:54:40
January Włoch BOROMIR
  • 1x T3/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
  • 1x T4/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:24:50
2019-04-29 16:41:11
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x R16a/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 60 cm
  • 1x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:24:55
2019-04-29 16:39:46
Zofia Epting CHILI
  • 1x R16a/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 60 cm
  • 1x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:25:03
2019-04-29 15:35:19
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x R6/L1/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:25:17
2019-04-29 14:36:27
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x R19/C/GRAND PRIX_47 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_11 Memoriał HENRYKA HELAKA
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:25:25
2019-04-29 14:34:49
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x R19/C/GRAND PRIX_47 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_11 Memoriał HENRYKA HELAKA
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:25:31
2019-04-29 14:32:38
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N/zwykły 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:25:37
2019-04-29 14:30:05
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N/zwykły 238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:37:39
2019-04-29 10:36:46
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:37:42
2019-04-29 10:13:47
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x R16a/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 60 cm
  • 1x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 06:53:07
2019-04-28 22:46:10
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x R11/P i N/Talent Wielkopolski
  • 1x R12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R19/C/GRAND PRIX_47 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_11 Memoriał HENRYKA HELAKA
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 06:53:03
2019-04-28 22:28:37
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T1/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
  • 1x T2/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:43:18
2019-04-28 21:04:34
Olga Patecka SNOOPY
  • 2x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 19:36:24
2019-04-28 21:03:09
Oliwia Pleśnierowicz PASJA
  • 2x T5/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
  • 2x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 19:30:56
2019-04-28 21:02:08
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 2x T5/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
  • 1x R16a/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 60 cm
  • 1x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:17:55
2019-04-28 19:59:25
Agata Dahlke IELVE
  • 1x R10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R19/C/GRAND PRIX_47 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_11 Memoriał HENRYKA HELAKA
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:22:58
2019-04-28 19:57:01
Julia Szymańska IMAR
  • 2x R11/P i N/Talent Wielkopolski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:17:45
2019-04-28 19:56:26
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 2x R11/P i N/Talent Wielkopolski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:17:39
2019-04-28 16:36:41
Michalina Zwolińska GERONIMO
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R9/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/P/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:17:36
2019-04-28 15:34:13
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:17:32
2019-04-28 14:21:36
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x R19/C/GRAND PRIX_47 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_11 Memoriał HENRYKA HELAKA
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:17:27
2019-04-28 10:33:58
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x R16a/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 60 cm
  • 1x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:17:23
2019-04-28 10:33:42
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x R16a/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 60 cm
  • 1x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:17:19
2019-04-28 10:33:01
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x R16a/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 60 cm
  • 1x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 07:36:21
2019-04-28 01:49:17
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x T6/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R9/L1/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 07:36:21
2019-04-28 01:48:48
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x T6/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R9/L1/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 07:36:21
2019-04-28 01:48:15
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x T6/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R9/L1/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 07:36:21
2019-04-28 01:47:35
Julia Janiak MONA F
  • 1x T6/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R9/L1/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 07:35:14
2019-04-27 22:04:16
Julita Kowalczyk EMO
  • 2x T3/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 07:35:11
2019-04-27 21:57:07
Joanna Tupikowska BANDURA
  • 2x R5/L/na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 20:26:50
2019-04-27 20:25:36
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N/zwykły 238.2.2
  • 1x R18/N/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 20:26:44
2019-04-27 18:08:32
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x R16a/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 60 cm
  • 1x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 20:26:37
2019-04-27 18:03:17
Łukasz Wysokiński ETER
  • 2x R1/L/na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
  • 2x R5/L/na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 13:14:33
2019-04-27 12:29:06
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x R16a/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 60 cm
  • 1x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 19:30:18
2019-04-26 14:54:52
Natasza Rosin INIS SLE SORCERER
  • 2x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 19:30:05
2019-04-26 14:54:16
Julia Pięta OSCAR
  • 2x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 19:29:55
2019-04-26 14:53:23
Julia Pięta MARCOS
  • 2x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 19:29:48
2019-04-26 14:52:23
Piotr Pietrzak LARA
  • 2x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 19:29:43
2019-04-26 14:51:09
Luna Kowalonek BIRKE- K
  • 1x T1/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
  • 1x R1/L/na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:30:52
2019-04-25 16:21:04
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:30:35
2019-04-25 16:20:29
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:30:21
2019-04-25 09:31:19
Alicja Łączkowska BLANCA K
  • 1x T2/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R2/L1/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 22:24:31
2019-04-24 22:21:25
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x R19/C/GRAND PRIX_47 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_11 Memoriał HENRYKA HELAKA
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 22:24:36
2019-04-24 22:20:43
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x R19/C/GRAND PRIX_47 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_11 Memoriał HENRYKA HELAKA
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 22:24:40
2019-04-24 22:19:13
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x R10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 22:24:43
2019-04-24 22:17:55
Oliwia Jach WELLA
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
  • 2x R11/P i N/Talent Wielkopolski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 22:24:46
2019-04-24 22:16:45
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
  • 2x R11/P i N/Talent Wielkopolski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:47:04
2019-04-24 21:23:48
Agata Dahlke EULVE
  • 1x R19/C/GRAND PRIX_47 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_11 Memoriał HENRYKA HELAKA
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:21:01
2019-04-24 19:52:57
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 2x R2/L1/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:21:05
2019-04-24 19:51:41
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x R2/L1/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 19:30:07
2019-04-24 18:42:39
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 19:30:44
2019-04-24 15:06:30
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 2x R11/P i N/Talent Wielkopolski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 19:30:40
2019-04-24 15:05:52
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x R11/P i N/Talent Wielkopolski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 14:08:21
2019-04-24 13:18:08
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY W
  • 1x T6/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R9/L1/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 14:08:14
2019-04-24 13:16:30
Zuzanna Mroczek FELLOW
  • 1x T1/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
  • 1x R1/L/na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 10:13:34
2019-04-24 08:29:08
Maciej Piasecki TOLEDO
  • 1x T4/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R9/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/P/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 21:42:09
2019-04-23 21:27:36
Natalia Sydow IMOLA
  • 2x T2/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 21:42:13
2019-04-23 21:26:27
Natalia Sydow ISTI
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
  • 2x R11/P i N/Talent Wielkopolski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 21:51:07
2019-04-22 21:13:30
Piotr Targosz POCO CAROLINA
  • 2x T5/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 21:50:57
2019-04-22 21:11:37
Weronika Gospodarek DILER
  • 1x T6/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:25:46
2019-04-22 19:06:54
Izabela Winter DURGA
  • 2x T2/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R2/L1/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R10/P/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 07:16:30
2019-04-21 06:33:34
Agnieszka Derebecka MORGAN-P
  • 2x T1/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
  • 2x T3/LL/dokładności bez rozgrywki – Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 08:49:11
2019-04-20 04:42:22
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 18:28:11
2019-04-19 14:35:51
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x R16a/60 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 60 cm
  • 1x R17a/80 cm/Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu - 80 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:17:12
2019-04-17 22:14:20
Martyna Maciejuk PORTOS
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
  • 2x R11/P i N/Talent Wielkopolski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:17:10
2019-04-17 22:12:43
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x T4/L/z trafieniem w normę czasu – dod.S1 Reg. B
  • 1x R6/L1/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 16:14:14
2019-04-17 07:48:34
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 2x R11/P i N/Talent Wielkopolski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:18:00
2019-04-14 20:44:48
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N/zwykły 238.2.2
  • 1x R10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R18/N/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 08:18:09
2019-04-14 20:43:31
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x R3/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R4/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R7/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R8/N/zwykły 238.2.2
  • 1x R10/P/zwykły 238.2.1
  • 1x R12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x R18/N/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 09:11:12
2019-04-12 07:16:26
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x R11/P i N/Talent Wielkopolski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aleksiun Julia SJK Liljówka Stęszewko
2. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
3. Bohdan Julia SJK Liljówka Stęszewko
4. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
5. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
6. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
7. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O051804
8. Chwałczyńska Maria SJK Liljówka Stęszewko
9. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
10. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
11. Derebecka Agnieszka BPK - WIE
S
Brak
12. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
13. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
14. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (MJ.)
O033150
15. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
16. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
17. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
18. Gospodarek Weronika LZS Lech Gniezno
S
Brak
19. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
20. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
21. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
22. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
23. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
24. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
25. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
26. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
27. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
28. Kamińska Martyna SKJ Gronówka
2010 (Mł.)
O053657
29. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
30. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
31. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
32. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
33. Kowalczyk Julita BPK - WIE
S
Brak
34. Kowalczyk Mateusz BPK - WIE
S
O024213
35. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
36. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
37. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
38. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (MJ.)
O037313
39. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
40. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (MJ.)
O045909
41. Majcherczak Marcelina SJK Liljówka Stęszewko
42. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
43. Mroczek Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2005 (JM.)
O050772
44. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
45. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
46. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
47. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
48. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O052854
49. Piasecki Maciej LKJ Abaria Iwno
S
O008912
50. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
O043620
51. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
52. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
53. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
54. Potocka Weronika SJK Liljówka Stęszewko
55. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
56. Rennert Klementyna JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
brak
57. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
58. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
59. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (MJ.)
O034660
60. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
61. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
62. Starzyńska Gabriela Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O045420
63. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
64. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
65. Stelmaszak Natalia UKS Trójka
2000 (MJ.)
O036141
66. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
67. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
68. Targosz Piotr Stajnia Karino
S
brak
69. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
70. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
71. Tupikowska Joanna JUKS Abakus Kaczyna
S
O050165
72. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
73. Wiącek Anna St. Grupy Nickel Poznań
2001 (MJ.)
O046968
74. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
75. Włoch January BPK - WIE
2006 (JM.)
brak
76. Włoch Joachim BPK - WIE
2007 (JM.)
brak
77. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
78. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
79. Wysokiński Łukasz BPK - LUL
S
O012641
80. Zwolińska Michalina bpk
S
O011450
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

134

AKT WLKP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
2.

174

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
3.

194

AVALETTO WLKP POL 2009 O gn F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
4.

111

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
K024195 DE418184046711
5.

153

BANDURA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Cheff Supreme / Chief's Crown
M: Barda / Sambór
K026351 POL007610099406
6.

185

BELGIA Typ Szlach. POL 2011 Klacz gniada F: Euripides
M: Bara / Debos
K020743 616999680034111
7.

184

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
8.

46

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N
M: Bella Luna
K022352 DE422220086308
9.

144

BIRKE- K WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata/168 F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
K011384 POL009610204105
10.

136

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
11.

141

BLANCA K WLKP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Sir Neel / Darco
M: Boliwia / Saphir
K026435 POL007610204205
12.

113

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
13.

172

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
14.

15

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
15.

44

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
16.

133

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
17.

32

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg
M: Caletta
K026968 61609640055913
18.

110

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
19.

176

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
20.

41

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K018638 616999610274010
21.

37

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa/172 F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
K017799 DE455870127810
22.

109

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
K012175 DE418181424407
23.

118

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
24.

152

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
25.

178

CONNORO HOL POL 2014 Ogier ciemnogniada/176 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
K026064 DE421000185314
26.

117

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
K021980 DE418184000212
27.

4

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307 105GH68
28.

187

DANTE ŚL POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
29.

123

DILER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/174 F: Kroton
M: Dacja
Brak POL 007 68 00270 05
30.

105

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
31.

154

EMO SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Bolshoi
M: Emocja / Le Voltaire
brak
32.

150

ETER Wielkopolska POL 2014 Ogier tarantowata/173 F: LEW
M: ETNA
BRAK 616007610177515
33.

135

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
K023126 528003200914366
34.

191

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
35.

128

FELLOW KWPN POL 2010 Wałach skarogniada/179 F: Gentle-S D'09
M: Cornelia
K023210 528003201012131
36.

106

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
37.

119

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
K019612 POL007610179808
38.

42

FOREST Welsh Pony DEN 2005 Wałach gniada/kuc:114 F: Chablis Pip / Trefaes
M: Tanggards Freja / Springbourne
K013174 208333WE0506431
39.

198

FREJKA KF POL 2002 K j.kaszt. F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
K008203 POL013611133602
40.

103

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/150 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
K023854 6160136610354
41.

56

GARCIA Hafl 2007 K j.kaszt. F: Baumeister / Barrique
M: Gismo / Andrit
K025983 643131370
42.

159

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
43.

170

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
44.

22

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826 NED42054
45.

143

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013128 POL999520057800
46.

192

HINDUSKA DAMA L WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Drako / Drakdream
M: Higa / Arkan
K010900 616007610012606
47.

175

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
48.

112

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
49.

166

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Lestho
M: Imara
K014668 POL009640034307
50.

125

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/167 F: Santos / Guidam
M: Indykcja / Grandioso
K024490 616 007 61 01612 12
51.

168

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
52.

55

INIS SLE SORCERER Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
53.

149

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
54.

114

ISCO RJT NRPS POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar / Ismael
M: Lenny / Condor
K026595 518008090096609
55.

126

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
56.

164

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
K019858 616009530297309
57.

169

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
58.

177

KWIRYN SP POL 2011 Wałach gniada F: Argus / Sir Nell
M: Kliwia / Kamerton
K025499 616999610211309
59.

145

LARA Czeski Kuc POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
60.

197

Little Joe 1 old. GER 2012 W gn F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
K026157 DE418180227212
61.

173

LUKAS KUC POL 2004 Wałach tarantowata/mk: F: nn
M: nn
brak POL 999611356904
62.

140

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
63.

146

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
K024965 528008080119808
64.

120

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
K024414 5280170700777
65.

186

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
66.

155

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
K013989 POL009611090402
67.

196

MONIQUE Hafl 1999 K j.kaszt. F: Staros Van De Bosrand / Status
M: Stefanie Van De Tippe / Step V
K027604/K027605 HF22477
68.

137

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
69.

122

MORGAN-P SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Corleone Z
M: Malezja
Brak
70.

193

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
71.

45

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
72.

138

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
73.

147

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet
M: Fleur
K024966 056-002-P00710373
74.

115

PASJA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Szron / Robin II Z
M: Persja / Effendi
K016393 POL009570052004
75.

183

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:Kuc F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
K027218 616013520039110
76.

124

POCO CAROLINA APH POL 2015 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
brak -
77.

190

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
K014101 616999520184308
78.

102

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
79.

157

PROGNOSTYK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Guffi / Grandeur
M: Progis / Grand Amour
K027191 616009520051811
80.

165

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
81.

16

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
82.

171

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
83.

180

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
84.

158

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
85.

189

SELLANO BOY W WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellanos Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
K016618 POL007610112308
86.

156

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa/167 F: Corde hol. / Cor de la Bryere s.f.
M: Sexicola / Wolver Heights
K013520 POL009590093105
87.

129

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K026007 616009610121413
88.

163

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
K011133 DE421000203607
89.

167

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
K020877 616013610299008
90.

108

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
K023735 DE431319602412
91.

130

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
92.

182

TAJFUN DRP POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Matrix /
M: Toffi /
brak
93.

127

TOLEDO SP POL 2009 Wałach gniada/173 F: Placido kwpn
M: Tajemnica xx
K014505 616009610094409
94.

188

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
K026659 DE431314500809
95.

139

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
K026850 616009610198414
96.

195

WIELKI ORION OO POL 2002 W siwa F: Milo / Milargo
M: Wielka Tajga / Cykl
K009327 POL020000004434
97.

142

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
Rider Club
Competition
Prize
Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
300
SUM:
300.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
50
SUM:
50.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1000
150
100
SUM:
1250.00
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
200
SUM:
200.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
300
300
500
3000
SUM:
4100.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
100
200
150
200
200
SUM:
850.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
350
2000
100
300
SUM:
2750.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1500
SUM:
1500.00
Kowalczyk Mateusz BPK - WIE
50
100
250
SUM:
400.00
Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
250
SUM:
250.00
Piasecki Maciej LKJ Abaria Iwno
100
SUM:
100.00
Starzyńska Gabriela Budzyński KS Kłos
150
100
SUM:
250.00
Sydow Natalia St. KJ Gronówka
200
SUM:
200.00
Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aleksiun Julia
SJK Liljówka Stęszewko
2019-05-05
9
2019-05-05
Banach Natalia
BPK - LUL
BELGIA (185)
2019-05-03
2019-05-03
Bohdan Julia
SJK Liljówka Stęszewko
GARCIA (56)
2019-05-05
13
2019-05-05
4
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (133)
2019-05-02
4
2019-05-02
2
2019-05-03
3
2019-05-03
7
2019-05-04
3
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
AKT (134)
2019-05-02
6
2019-05-02
4
2019-05-03
12
2019-05-03
9
2019-05-04
1
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (191)
2019-05-04
3
2019-05-04
Chlasta Oliwia
KJ Kapada Wiry
2019-05-03
2019-05-03
1
Chwałczyńska Maria
SJK Liljówka Stęszewko
MONIQUE (196)
2019-05-05
14
2019-05-05
11
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (112)
2019-05-04
2019-05-04
EULVE (135)
2019-05-05
6
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-05-05
10
Derebecka Agnieszka
BPK - WIE
MORGAN-P (122)
2019-05-02
2019-05-02
4
2019-05-03
2019-05-03
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (164)
2019-05-03
11
2019-05-03
6
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
CHILI (176)
2019-05-05
5
2019-05-05
1
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (190)
2019-05-03
1
2019-05-03
14
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (180)
2019-05-03
1
2019-05-03
1
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CRAX (117)
2019-05-03
12
2019-05-03
2019-05-04
COLINE (118)
2019-05-02
1
300
2019-05-03
5
2019-05-03
2019-05-04
5
2019-05-02
5
2019-05-05
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (113)
2019-05-04
16
2019-05-04
4
50
2019-05-05
8
Gospodarek Weronika
LZS Lech Gniezno
DILER (123)
2019-05-04
9
2019-05-04
7
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
INNOCENTY (149)
2019-05-05
7
2019-05-05
1
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
2019-05-04
18
2019-05-04
14
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-05-05
4
1000
MONTANA P (137)
2019-05-05
11
2019-05-04
2
150
2019-05-04
3
100
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
WELLA (139)
2019-05-03
6
2019-05-03
10
2019-05-04
19
2019-05-04
8
MALAWAL (140)
2019-05-02
1
200
2019-05-02
5
2019-05-04
6
2019-05-04
12
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (193)
2019-05-04
1
300
2019-05-05
5
300
AVALETTO (194)
2019-05-04
1
500
2019-05-05
1
3000
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (155)
2019-05-04
4
2019-05-04
1
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
FLATTERY (119)
2019-05-04
4
2019-05-04
10
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2019-05-05
7
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-05-02
3
100
2019-05-02
2
200
2019-05-03
2
150
2019-05-03
2
200
2019-05-04
5
2019-05-04
2019-05-04
2
200
2019-05-05
Kamińska Martyna
SKJ Gronówka
FOREST (42)
2019-05-05
3
2019-05-05
7
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2019-05-05
11
2019-05-05
1
CAJERO (44)
2019-05-05
1
2019-05-05
1
2019-05-05
5
2019-05-05
1
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (108)
2019-05-03
2019-05-05
1
350
COCO GOLD (109)
2019-05-05
2
2000
CHACARTA (110)
2019-05-03
3
100
2019-05-03
1
300
BADOLAN (111)
2019-05-05
9
2019-05-03
4
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SEXMISJA (156)
2019-05-04
2
2019-05-04
2
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-05-05
3
1500
Kowalczyk Julita
BPK - WIE
EMO (154)
2019-05-03
2019-05-03
Kowalczyk Mateusz
BPK - WIE
2019-05-02
6
2019-05-02
4
50
2019-05-03
8
2019-05-03
3
100
2019-05-05
2
250
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
BIRKE- K (144)
2019-05-02
1
2019-05-02
1
2019-05-03
8
2019-05-03
5
2019-05-04
10
2019-05-04
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (187)
2019-05-04
2019-05-04
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
PASJONATA (183)
2019-05-05
1
2019-05-05
1
Łączkowska Alicja
JUKS Abakus Kaczyna
BLANCA K (141)
2019-05-02
1
2019-05-02
1
2019-05-03
7
2019-05-03
4
2019-05-04
6
2019-05-04
5
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
ISCO RJT (114)
2019-05-04
1
2019-05-04
1
2019-05-05
16
2019-05-05
1
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (102)
2019-05-03
8
2019-05-03
11
2019-05-04
16
2019-05-04
GALILEO (103)
2019-05-03
11
2019-05-03
10
2019-05-03
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-04
Majcherczak Marcelina
SJK Liljówka Stęszewko
2019-05-04
1
2019-05-04
9
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (158)
2019-05-04
2019-05-04
Mroczek Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
FELLOW (128)
2019-05-02
1
2019-05-02
2019-05-03
2019-05-03
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (168)
2019-05-02
3
2019-05-02
3
2019-05-03
5
2019-05-03
3
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-05-04
1
250
2019-05-04
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
CONNORO (178)
2019-05-02
3
2019-05-02
4
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (106)
2019-05-03
2019-05-03
Patecka Olga
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (167)
2019-05-05
2
2019-05-05
6
Piasecki Maciej
LKJ Abaria Iwno
MORGAN-P (122)
2019-05-04
1
2019-05-04
1
TOLEDO (127)
2019-05-03
2
2019-05-03
9
2019-05-04
3
100
2019-05-04
4
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
HOŁEK (175)
2019-05-05
8
2019-05-05
12
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
MARCOS (146)
2019-05-05
6
2019-05-05
1
OSCAR (147)
2019-05-05
9
2019-05-05
1
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (145)
2019-05-05
3
2019-05-05
1
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
PASJA (115)
2019-05-04
9
2019-05-04
1
2019-05-05
8
2019-05-05
2
Potocka Weronika
SJK Liljówka Stęszewko
FREJKA (198)
2019-05-05
10
2019-05-05
4
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (41)
2019-05-05
13
2019-05-05
1
Rennert Klementyna
JKS Fer Więckowice
TAJFUN (182)
2019-05-04
1
2019-05-04
3
Rogacki Jakub
bpk
BELINDA (184)
2019-05-03
2019-05-03
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2019-05-05
10
2019-05-05
1
Siejak Wiktoria
JUKS Abakus Kaczyna
2019-05-04
5
2019-05-04
7
Smura Kornelia
KS Jumping Events Poznań
2019-05-04
11
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SZAFIRA (130)
2019-05-03
10
2019-05-03
9
Starzyńska Gabriela
Budzyński KS Kłos
KWIRYN (177)
2019-05-02
2
150
2019-05-02
3
100
Stawicka Marianna
KJ Kapada Wiry
MARIT (120)
2019-05-05
12
2019-05-05
1
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (15)
2019-05-04
6
2019-05-04
15
Stelmaszak Natalia
UKS Trójka
2019-05-04
8
2019-05-04
6
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
IMOLA (125)
2019-05-02
2
2019-05-02
6
2019-05-03
6
2019-05-03
5
ISTI (126)
2019-05-03
2
2019-05-03
1
200
2019-05-04
9
2019-05-04
1
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (166)
2019-05-04
2
2019-05-04
13
Targosz Piotr
Stajnia Karino
2019-05-04
1
2019-05-04
11
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
ZAWRAT (142)
2019-05-03
4
2019-05-03
13
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (143)
2019-05-03
13
2019-05-03
Tupikowska Joanna
JUKS Abakus Kaczyna
BANDURA (153)
2019-05-03
2019-05-03
2019-05-02
2019-05-02
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
2019-05-04
2019-05-04
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel Poznań
RAVEN (171)
2019-05-03
2019-05-03
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (105)
2019-05-02
5
2019-05-02
5
2019-05-03
14
2019-05-03
15
2019-05-04
4
50
2019-05-04
8
Włoch January
BPK - WIE
BOROMIR (172)
2019-05-03
1
2019-05-03
7
LUKAS (173)
2019-05-03
Włoch Joachim
BPK - WIE
BOROMIR (172)
2019-05-03
1
LUKAS (173)
2019-05-03
2019-05-03
1
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (170)
2019-05-05
2019-05-05
1
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2019-05-05
14
2019-05-05
15
Wysokiński Łukasz
BPK - LUL
ETER (150)
2019-05-03
2019-05-03
2019-05-02
2019-05-02
Zwolińska Michalina
bpk
GERONIMO (159)
2019-05-03
2019-05-03
2019-05-04
2019-05-04

Number of Riders: 80

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 12 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl