Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
BUDZISTOWO k. Kołobrzegu, 17.11.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:01
2018-11-16 15:09:34
Julia Gabrysiak CATCH ME IF YOU CAN
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:04
2018-11-16 15:06:09
Julia Mycio MAGIC
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:07
2018-11-16 15:05:42
Zuzia Hana IZYDA
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:11
2018-11-16 15:03:59
Marta Kozieł ARAGONIT
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:16
2018-11-16 14:59:46
Świec Konstancja MOHITO
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:20
2018-11-16 14:59:20
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:25
2018-11-16 14:58:59
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:28
2018-11-16 14:58:32
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 2x 4/L egz/ L - egzaminacyjny
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:31
2018-11-16 14:57:57
Oliwia Mycio REIKEN
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:35
2018-11-16 14:56:36
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:39
2018-11-16 14:56:12
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 2x 4/L egz/ L - egzaminacyjny
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:42
2018-11-16 13:50:14
Magdalena Tabiś BOSMANKA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 16:22:46
2018-11-16 11:47:03
Jakub Kreft HARALD-H
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:46:53
2018-11-16 11:46:27
Jakub Kreft FRIDA
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:14
2018-11-16 11:18:49
Pola Stachura PASCAL JAN-PON
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:16
2018-11-16 11:18:11
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:18
2018-11-16 11:17:33
Kornelia Kozlik CASKADA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:20
2018-11-16 11:17:01
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:21
2018-11-16 11:16:06
Julia Tołłoczko FIONA
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:23
2018-11-16 11:15:14
Natalia Ignaczak MOLIN
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:25
2018-11-16 11:14:15
Aleks Andrzejewski-Hołub RODAN
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:27
2018-11-16 09:06:45
Elżbieta Wachuda CHICAGO
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:28
2018-11-15 23:02:23
Zuzanna Zielony- Sokalska MON CHERIE PP
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:30
2018-11-15 23:01:53
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:32
2018-11-15 23:01:17
Karolina Grajper BAMBINO
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:33
2018-11-15 22:44:33
Maciej Żołądkiewicz LA GRETA
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:35
2018-11-15 22:41:36
Martyna Sowińska LUCKY
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:37
2018-11-15 22:40:02
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//N - dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:39
2018-11-15 22:39:17
Maciej Michalski SARDYNIA
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:40
2018-11-15 22:38:21
Magdalena Tabiś DANTE M
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//N - dwufazowy art.274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:44
2018-11-15 22:36:03
Monika Wrzesińska MAGIA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:45
2018-11-15 22:33:02
Karolina Świgoń MADAGASKAR
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:47
2018-11-15 22:31:52
Patrycja Janicka PROTON
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:45:50
2018-11-15 22:31:06
Julia Litewka CALINECZKA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-16 11:46:24
2018-11-15 22:29:48
Dominika Klawinowska ARABELLA MAJA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:04:03
2018-11-15 19:54:20
Joanna Chruściewicz CASCORADO
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:04:05
2018-11-15 16:16:23
Julia Pasternak PYSIO
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:04:07
2018-11-15 16:15:02
Wiktoria Kujawa IKAS
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:04:10
2018-11-15 16:14:19
Julia Pasternak LADY
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:04:12
2018-11-15 16:12:23
Maja Drozdowska ŁATKA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:56:38
2018-11-15 14:45:52
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:56:41
2018-11-15 14:43:34
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:56:44
2018-11-14 12:58:49
Anna Kołek YUPI
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:56:46
2018-11-14 12:43:57
Gabriela Szymczak TROLL
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:56:49
2018-11-13 21:07:23
Natalia Adamczyk YUPI
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:56:52
2018-11-13 21:06:13
Natalia Adamczyk LOTKA
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:45:21
2018-11-13 16:39:15
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//N - dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:45:24
2018-11-13 09:30:55
Justyna Żagiel CATTICK
  • 2x 4/L egz/ L - egzaminacyjny
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:45:26
2018-11-13 09:30:11
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 22:04:14
2018-11-13 06:08:40
Klaudia Krata WROTYCZ
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:52
2018-11-12 16:53:09
Ewa Bucichowska LOTKA
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:54
2018-11-12 15:48:21
Julia Urzendowska LIMONKA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:00
2018-11-11 19:02:11
Agata Kruszyniewicz LIBERIO
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//N - dwufazowy art.274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:01
2018-11-11 18:42:14
Julia Starecka GRACJA
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:03
2018-11-11 17:53:01
Kornelia Juszczak JULIAN
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:05
2018-11-11 17:12:29
Julia Składanowska DOLAR
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:06
2018-11-10 11:33:42
Klaudia Śmigórska NADIA
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:08
2018-11-09 18:57:57
Weronika Wiśniewska AZJA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:09
2018-11-06 21:42:07
Natalia Lisowska TAMARYSZEK
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:11
2018-11-06 20:21:43
Zofia Łękowska RABATA
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:22:12
2018-11-06 18:01:41
Klaudia Śmigórska BELATON
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//N - dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczyk Natalia niezrzeszona
2005 (JM.)
brak
2. Andrzejewski-Hołub Aleks Ukj karmen niekłonice
2010 (Mł.)
Brak
3. Berdowska Aleksandra LKS DRAGON NOWIELICE
2001 (J.)
O029291
4. Bucichowska Ewa nie zrzeszona
2006 (JM.)
brak
5. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
6. Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
Brak
7. Gabrysiak Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2001 (J.)
Brak
8. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (Mł.)
Brak
9. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
10. Ignaczak Natalia Ukj Karmen Nieklonice
2004 (JM.)
Brak
11. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
brak
12. Juszczak Kornelia KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
O046416
13. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
14. Klawinowska Dominika Derby Budzistowo
2008 (Mł.)
brak
15. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
16. Kołek Anna niezrzeszona
2005 (JM.)
brak
17. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
18. Kozieł Marta KJ KOKO BRZEŹNIKI
2002 (J.)
Brak
19. Kozlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (Mł.)
Brak
20. Krata Klaudia Bpk
2008 (Mł.)
O050558
21. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
1997 (MJ.)
O014143
22. Kret Ela Bpk
2006 (JM.)
Brak
23. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
24. Lisowska Natalia JKS Dako-Galant Skibno
2006 (JM.)
O047457
25. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
26. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O045784
27. Michalski Maciej Derby Budzistowo
2001 (J.)
O026431
28. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O042379
29. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
30. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
31. Paprocka Aleksandra UKJ Bukowiec
2000 (J.)
O031407
32. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (Mł.)
Brak
33. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
34. Rawicz-Kujawska Gabriela
35. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
36. Rybska Maria Bpk
2006 (JM.)
O050210
37. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
38. Składanowska Julia JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
brak
39. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
40. Sowińska Martyna .
.
41. Stachura Pola Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
42. Starecka Julia Klub jeździecki kaja
2004 (JM.)
Brak
43. Stawrarz Izabella Bpk
2009 (Mł.)
Brak
44. Świgoń Karolina Derby Budzistowo
2005 (JM.)
Brak
45. Szymczak Gabriela Klub jeździecki kaja grzybowo
2003 (JM.)
Brak
46. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
47. Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
2003 (JM.)
brak
48. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
49. Urzendowska Julia Bpk
2004 (JM.)
Brak
50. Wachuda Elżbieta JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (JM.)
brak
51. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
Brak
52. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
53. Żagiel Justyna BPK ZPO
S
brak
54. Zielony- Sokalska Zuzanna bpk
2009 (Mł.)
brak
55. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

43

ARABELLA MAJA Typ Pogrubiony POL 2007 Klacz siwa/kuc:144 F: Alabaster
M: Milka
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Pakuła
Brak POL 999 59 00316 07
2.

48

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
3.

11

AZJA KUC POL 2010 Klacz inna/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Paweł Spisak
B: Krzysztof Głodowski
Brak 616999640038210
4.

14

BELATON Koń Mały POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Orion / Genius
M: Belissima / Logan
O: Ewelina Śmigórska
B: Edward Zamoić
K023076 013640049007
5.

19

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
6.

56

BOSMANKA Arabska POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
O: Andrzej Michalski
B: brak
brak brak
7.

50

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
8.

42

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Wawrzyniak
brak
9.

21

CASCORADO HOL GER 2014 Stalion bay/164 F: Cascadello
M: Accord
O: Lucjan Kosnowicz
B: Ger
None
10.

27

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
11.

45

CATCH ME IF YOU CAN KWPN POL 2007 Wałach gniada/170 F: -
M: -
O: Katarzyna Kokowska
B: -
Brak -
12.

16

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
O: JANUSZ PAPROCKI
B: DE
K020270 DE418180107011
13.

31

CHICAGO Hanower POL 2009 Wałach gniada/164 F: Chalet
M: Pipi Lotta
O: Joanna Wachuda
B: Brigitte Meibohm
brak
14.

60

Contest F:
M:
O:
B:
15.

15

CYRANKA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Bolero de Ravel
M: Cyklamena
O: Maria Berdowska
B: Grzybowski Mariusz
K022933 616009640102108
16.

52

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
17.

9

DOLAR SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido KWPN
M: Dębogóra xx
O: Paweł Spisak i Marek Tłuszczak
B: brak
brak
18.

28

FIONA Typ Szlachetny POL 2003 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
O: Nowak Miroslaw
B: Nieznany
616999640089403
19.

61

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
20.

44

FRIDA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Esaul
M: Frejka
O: Małgorzata Barbarska
B: -
K024387 007600220708
21.

8

GRACJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2001 Klacz siwa/mk:brak F: Ogar
M: Gratka
O: Kazimierz Gałązka
B: Krzysztof Snycerz
brak
22.

57

HARALD-H KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata F: Up to date
M: Beau Carla-H
O: Jakub Kreft
B: -
K026286
23.

47

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
K017981
24.

36

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
25.

5

JULIAN SP POL 2004 Wałach siwa/mk:Brak F: Corde
M: Julka
O: Kazimierz Gałązka
B: Stadnina Koni Walewice
Brak 968000004170650
26.

63

KATON Konik Polski POL 2001 Wałach inna/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K026466
27.

34

LA GRETA Oldenburska GER 2004 Klacz gniada F: Celano/Capitol
M: Lantana/Lancer II
O: Maciej Żołądkiewicz
B: .
.
28.

24

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Daniel Reimann
01234
29.

7

LIBERIO SP POL 2012 Wałach gniada F: Chaltaire Z /
M: La Guarda / La Paz
O: Agata Kruszyniewicz
B: Szymon John
K024144 616009610168212
30.

6

LIMONKA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:130cm F: Esauł
M: Literatka
O: Halina Gałązka
B: Lipczyńska Anna
Brak 616 013 53 02350 11
31.

2

LOTKA SP POL 2014 Klacz kara/mk: F: NN
M: NN
O: Agata Kruszyniewicz
B: Gołgowski Bogusław
brak
32.

35

LUCKY Welsh Pony DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
DE427270342210
33.

25

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: nn
01234
34.

40

MADAGASKAR Fiordzka POL 2010 Wałach bułana/kuc:143 F: Modrak
M: Malina
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
Brak 616 013 64 00091 10
35.

39

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak POL 009 64 00108 99
36.

46

MAGIC KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
37.

49

MOHITO MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sex
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx
38.

29

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
39.

32

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
O: Zuzanna Zielony- Sokalska
B:
brak
40.

10

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
41.

54

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Xx
M: Zx
O: Iwona berg potrzebowska
B: Xx
K018220
42.

26

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
616013520072312
43.

41

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
44.

22

PYSIO KUC POL 2008 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
45.

17

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
46.

13

RABATA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
O: Anetta Łękowska
B: Brak
Brak
47.

53

REIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
48.

30

RODAN KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:120 F: Demantur Vom Drammetal /
M: Robin /
O: Mirosław Nowak
B: Franciszek Litawa
K022169 POL013530035508
49.

55

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
K012275 DE433331649308
50.

37

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/164 F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Santina /
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
K024115 616009640004713
51.

51

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
52.

12

TAMARYSZEK BRAK POL 2008 Wałach gniada F: Golden Dancing DRP
M: Torina po Nando DRP
O: brak
B: brak
K023949
53.

62

TENERYFA KUC POL 2007 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Marzena Chciej
B: nn
brak
54.

20

TROLL KM POL 2003 Wałach kasztanowata/mk:Brak F: Markies
M: Taria
O: Kazimierz Gałązka
B: Stadnina Nowielice
Brak Brak
55.

3

WROTYCZ Mały Koń POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Majk
M: nn / nn
O: Monika Gątkiewicz
B: Kaczmarczuk Anna
K026436 616 013 64 01078 08
56.

1

YUPI SP POL 2004 Klacz tarantowata/mk: F: NN
M: NN
O: Agata Kruszyniewicz
B: NN
brak
Rider Club
Competition
Prize
Berdowska Aleksandra LKS DRAGON NOWIELICE
300
SUM:
300.00
Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
100
SUM:
100.00
Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
200
SUM:
200.00
Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
300
SUM:
300.00
Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
200
SUM:
200.00
Rawicz-Kujawska Gabriela
157,50
SUM:
157.50
Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
70
SUM:
70.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
122,50
400
SUM:
522.50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Natalia
niezrzeszona
YUPI (1)
2018-11-17
20
LOTKA (2)
2018-11-17
Andrzejewski-Hołub Aleks
Ukj karmen niekłonice
RODAN (30)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Berdowska Aleksandra
LKS DRAGON NOWIELICE
CYRANKA (15)
2018-11-17
2
300
2018-11-17
Bucichowska Ewa
nie zrzeszona
LOTKA (2)
2018-11-17
1
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2018-11-17
21
2018-11-17
Drozdowska Maja
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (25)
2018-11-17
1
2018-11-17
35
Gabrysiak Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2018-11-17
40
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
IZYDA (47)
2018-11-17
1
2018-11-17
18
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
2018-11-17
7
2018-11-17
8
2018-11-17
Ignaczak Natalia
Ukj Karmen Nieklonice
MOLIN (29)
2018-11-17
1
2018-11-17
8
2018-11-17
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (41)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Juszczak Kornelia
KJ Kaja Grzybowo
JULIAN (5)
2018-11-17
19
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2018-11-17
1
Klawinowska Dominika
Derby Budzistowo
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (55)
2018-11-17
3
100
2018-11-17
2
Kołek Anna
niezrzeszona
YUPI (1)
2018-11-17
17
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
MOHITO (49)
2018-11-17
12
2018-11-17
Kozieł Marta
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2018-11-17
1
2018-11-17
2018-11-17
Kozlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (27)
2018-11-17
1
Krata Klaudia
Bpk
2018-11-17
1
2018-11-17
2018-11-17
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
FRIDA (44)
2018-11-17
2
200
2018-11-17
5
2018-11-17
5
2018-11-17
6
Kret Ela
Bpk
2018-11-17
15
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
2018-11-17
8
2018-11-17
Lisowska Natalia
JKS Dako-Galant Skibno
2018-11-17
5
2018-11-17
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2018-11-17
35
2018-11-17
1
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (13)
2018-11-17
2018-11-17
Michalski Maciej
Derby Budzistowo
2018-11-17
9
2018-11-17
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
2018-11-17
13
2018-11-17
11
2018-11-17
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
MAGIC (46)
2018-11-17
1
2018-11-17
11
2018-11-17
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (52)
2018-11-17
1
300
2018-11-17
5
2018-11-17
1
REIKEN (53)
2018-11-17
3
2018-11-17
Paprocka Aleksandra
UKJ Bukowiec
2018-11-17
7
2018-11-17
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (22)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
LADY (24)
2018-11-17
35
2018-11-17
1
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (54)
2018-11-17
6
2018-11-17
3
200
Rawicz-Kujawska Gabriela
Contest (60)
2018-11-17
7
2018-11-17
1
157,50
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-11-17
2018-11-17
4
Rybska Maria
Bpk
FOCUS (61)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-17
2018-11-17
14
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (27)
2018-11-17
1
Składanowska Julia
JKS Dako-Galant Skibno
DOLAR (9)
2018-11-17
2018-11-17
6
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (10)
2018-11-17
10
2018-11-17
BELATON (14)
2018-11-17
4
2018-11-17
3
70
Sowińska Martyna
.
LUCKY (35)
2018-11-17
35
2018-11-17
4
2018-11-17
Stachura Pola
Ukj karmen nieklonice
2018-11-17
1
Starecka Julia
Klub jeździecki kaja
GRACJA (8)
2018-11-17
35
Stawrarz Izabella
Bpk
KATON (63)
2018-11-17
41
2018-11-17
41
Świgoń Karolina
Derby Budzistowo
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Szymczak Gabriela
Klub jeździecki kaja grzybowo
TROLL (20)
2018-11-17
1
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Tołłoczko Julia
UKJ Karmen Niekłonice
FIONA (28)
2018-11-17
1
2018-11-17
16
2018-11-17
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (36)
2018-11-17
2
122,50
2018-11-17
1
400
Urzendowska Julia
Bpk
2018-11-17
43
2018-11-17
1
Wachuda Elżbieta
JKS FARMA MODRZEWIE
CHICAGO (31)
2018-11-17
2
2018-11-17
2018-11-17
4
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
AZJA (11)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
MAGIA (39)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Żagiel Justyna
BPK ZPO
CATTICK (16)
2018-11-17
5
2018-11-17
3
Zielony- Sokalska Zuzanna
bpk
2018-11-17
9
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2018-11-17
10
2018-11-17
12
2018-11-17

Number of Riders: 55

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 1 850.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl