Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe regionalne i towarzyskie zawody w ujeżdżeniu
PŁOCHOCIN k. Szczecina, 18.11.2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:57:14
2018-11-14 22:44:58
Vanessa Kuleszo TENT
  • 1x 2//P-6 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:57:18
2018-11-14 22:29:29
Karolina Łagocka KALIF
  • 2x 2//P-6 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:57:21
2018-11-14 21:28:59
Agata Diakowska DARK SAWARYA
  • 2x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:57:23
2018-11-14 20:59:29
Sandra Kordus ONTARIO
  • 1x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:57:26
2018-11-14 20:56:46
Konstancja Jańczyk PRESSING
  • 2x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:57:29
2018-11-14 18:57:38
Tomasz Jasiński EWA'S VOICE
  • 1x 9//C-1 Konie regionalne 20x60
  • 1x 10//C-2 Konie regionalne 20x60
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:57:32
2018-11-14 18:51:19
Alicja Czapska TURMALIN
  • 1x 9//C-1 Konie regionalne 20x60
  • 1x 10//C-2 Konie regionalne 20x60
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-15 15:57:35
2018-11-14 06:33:20
Maja Cieloszyk WENECJA
  • 1x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
  • 1x 2//P-6 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
26 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:44:26
2018-11-13 19:19:54
Dominika Krzyżaniak FALSTERBEAU
  • 1x 10//C-2 Konie regionalne 20x60
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:44:29
2018-11-13 19:19:20
Dionizy Polikowski NELANO
  • 1x 8//D-3 Konie regionalne 20x60
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:44:33
2018-11-13 19:18:41
Emma Miśkiewicz FALSTERBEAU
  • 1x 2//P-6 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:44:36
2018-11-13 19:18:02
Martyna Rucińska BOHUN
  • 1x 2//P-6 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:44:39
2018-11-13 19:17:35
Zarah Solecka BOHUN
  • 1x 2//P-6 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:44:42
2018-11-13 19:11:59
Martyna Butryn AVALANO
  • 1x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:44:45
2018-11-13 19:09:51
Małgorzata Elmerch CHESTER
  • 1x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:44:51
2018-11-13 19:08:57
Fransesca Blumel CHESTER
  • 1x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:44:54
2018-11-13 15:26:59
Julia Sendel STORCZYK
  • 1x 10//C-2 Konie regionalne 20x60
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:44:58
2018-11-13 10:43:12
Domańska Maria PLATON
  • 1x 8//D-3 Konie regionalne 20x60
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:45:02
2018-11-13 09:11:55
Milena Sawicka VIWA
  • 2x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 19:45:07
2018-11-12 20:51:58
Martyna Olszyńska MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI
  • 1x 5//N-3 Kuce regionalne 20x60
  • 1x 6//N-4 Kuce regionalne 20x60
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:07
2018-11-12 20:20:08
Julia Strzelec GRETA
  • 1x 6//N-4 Kuce regionalne 20x60
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:14
2018-11-12 20:19:37
Karolina Kolny AILLE HIGHFIELD STAR
  • 1x 4//N-2 Kuce regionalne 20x60
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:08
2018-11-12 20:19:02
Patrycja Jakubowska CREIG AN ÓIR MOLLY
  • 1x 6//N-4 Kuce regionalne 20x60
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:16
2018-11-12 20:17:56
Justyna Eidorowicz ROZMARYN
  • 1x 9//C-1 Konie regionalne 20x60
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:18
2018-11-12 19:36:58
Patrycja Rowińska MARLON
  • 1x 2//P-6 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:19
2018-11-12 17:07:37
Agata Kruszyniewicz RENA LUNA
  • 2x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:21
2018-11-12 10:02:49
Barbara Ćwiek BOLERO CCCXVI
  • 1x 7//N-4 Konie regionalne 20x60
  • 1x 8//D-3 Konie regionalne 20x60
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:26
2018-11-11 19:11:53
Julia Kuryłowicz ARCUS
  • 1x 2//P-6 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:28
2018-11-11 11:55:56
Anna Błońska MALWA
  • 1x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:29
2018-11-11 11:55:29
Anna Błońska DIARADA
  • 1x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:31
2018-11-10 17:32:28
Piotr Bogdanowicz GERRY
  • 1x 6//N-4 Kuce regionalne 20x60
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:32
2018-11-10 16:17:31
Radosław Czajka SILVETTA
  • 1x 1//L-3 Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 20:21:34
2018-11-10 16:15:27
Natalie Palacz SILVETTA
  • 1x 7//N-4 Konie regionalne 20x60
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Blumel Fransesca BPK
2004 (JM.)
brak
2. Błońska Anna Pony Club Płochocin
Brak
3. Bogdanowicz Piotr UKJ Pony Club Płochocin
2004 (JM.)
Brak
4. Butryn Martyna -
2003 (JM.)
-
5. Cieloszyk Maja brak
2001 (J.)
brak
6. Ćwiek Barbara Pomorska Liga Jeździecka
S
O013298
7. Diakowska Agata Bez przynależności klubowej
S
O049255
8. Eidorowicz Justyna UKJ Płochocin
S
1908/18 A III
9. Elmerch Małgorzata BPK
2000 (J.)
brak
10. Golińska Wiktoria brak
2006 (JM.)
brak
11. Jakubowska Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (JM.)
1911/18 A
12. Jańczyk Konstancja Brak
2003 (JM.)
31136/17
Brak
13. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
14. Kolny Karolina Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (JM.)
1831/18 ABC
15. Kordus Sandra bpk
S
O007922
16. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
17. Krzyżaniak Dominika BPK
2001 (J.)
brak
18. Kuleszo Vanessa Pony Club Płochocin
2004 (JM.)
brak
19. Kuryłowicz Julia bpk
2002 (J.)
brak
20. Łagocka Karolina Bpk
2003 (JM.)
2002/18B
21. Miśkiewicz Emma -
2002 (J.)
-
22. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
23. Palacz Natalie PONY CLUB PŁOCHOCIN
S
BRAK
24. Polikowski Dionizy BPK
2006 (JM.)
brak
25. Rowińska Patrycja bpk
S
O044899
26. Rucińska Martyna bpk
2003 (JM.)
brak
27. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
O037277
28. Sendel Julia STAJNIA KOŚCINO
2003 (JM.)
O045745
29. Solecka Zarah brak
2006 (JM.)
brak
30. Strzelec Julia Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (JM.)
1955/18 A
31. Szostak Maria
32. Van Den Broeck Ann UKJ Pony Club
2006 (JM.)
1134/18 ABC
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

6

AILLE HIGHFIELD STAR Connemara BEL 2009 Klacz siwa/kuc: F: xxx
M: xxx
O: Anna van den Broeck
B: xxx
1709/18
2.

11

ARCUS Deutsches Sportpferd DEU 2008 Wałach kara/165 F: Arctic
M: Rafiness
O: Marta Kuryłowicz
B: Stephan Mehlhorn
brak DE 456-5702499-08
3.

14

AVALANO SF POL 2013 Ogier kasztanowata/170 F: brak
M: brak
O: Maja Polikowska
B: nn
brak brak
4.

17

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
brak
5.

10

BOLERO CCCXVI Pura Rasa Espanola POL 2012 Ogier kasztanowata/163 F: Duque CXXXV
M: Moreneta V
O: Barbara Ćwiek, Łukasz Król
B: Luis Miquel Borja Borja
K025960 UELN724908000115229
6.

18

CHESTER SP POL 2003 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
7.

5

CREIG AN ÓIR MOLLY Connemara BEL 2009 Klacz siwa/kuc: F: xxx
M: xxx
O: Anna van den Broeck
B: xxx
2062/18
8.

23

DARK SAWARYA Hanowerska POL 2007 Klacz kara/173 F: Likoto
M: Dixieland
O: Agata Diakowska
B: Rainer Liebenow
Brak DE431318322507
9.

31

Diana F:
M:
O:
B:
10.

2

DIARADA Meklemburska POL 2013 Klacz gniada/159 F: Diarado
M: Barakuda
O: Agnieszka Drabczyk-Błońska
B: Roman Siwek
brak De 427270301513
11.

28

EWA'S VOICE ? POL ? Klacz gniada/? F: Voice
M: ?
O: Katarzyna Milczarek
B: ?
Brak 056007000E48059
12.

15

FALSTERBEAU Westfalska GER 2000 Wałach ciemnogniada F: Ferragamo
M: Nancy
O: Maja Polikowska
B: Josef Klockenkempfer
0000
13.

1

GERRY Connemara POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: ??
M: ??
O: ANN VAN DEN BROECK
B: ??
1707/18 5280232201320257
14.

4

GRETA Mały Koń POL 0000 Klacz kara F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
15.

34

Hilton Sisther F:
M:
O:
B:
16.

32

Indygo F:
M:
O:
B:
17.

25

KALIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/164 F: KAIR
M: NN
O: Stanisław Kwiatkowski
B: Ryszard Grygorcewicz
K023187
18.

30

LANGTOFTEGARD LEANDRO Connemara DNK 2010 Wałach siwa/kuc:147 F: Sternbergs Larry junior
M: Barholts Rosaleen
O: Anna van den Broeck
B: Annette Villebaek
K021759 208333CO1002675 DK CON
19.

12

MALWA NN POL 2008 Klacz srokata/kuc:kuc F: nn
M: nn
O: Anna van den Broeck
B: Anna van den Broeck
brak
20.

8

MARLON - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
21.

21

MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Kuc Walijski NED 2011 Wałach inna/kuc: F: Orhard Boginov
M: Maurik's Uptown Girl
O: Marta Pleszko
B: LEUNS VELD'S ELEGANT
K024058
22.

16

NELANO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Liban
M: Niezapominajka
O: Maja Polikowska
B: SK Nowielice
brak
23.

26

ONTARIO TRK POL 2012 Wałach kara/160 F: Connery /
M: Oliwia Life /
O: Sandra Kordus
B: Wojciech Suś
K023114 POL732010069412
24.

27

PRESSING Wielkopolska POL 2003 Wałach siwa/169 F: Eufrat
M: Paranoja
O: Radosław Czajka
B: Agata Szaj
Brak Brak
25.

9

RENA LUNA Oldenburska POL 2014 Klacz skarogniada/163 F: Quaterback
M: Rena Aurora
O: Agata Krusyzniewicy
B: Wiktoria Siergiej
brak brak
26.

7

ROZMARYN SP POL 2006 Wałach gniada F: Patiarch
M: Ratina
O: Justyna Eidorowicz
B: Władysław Łopuszyński
01234
27.

13

SILVETTA Deutsche Sportpferd POL 2013 Klacz kasztanowata F: Belissimo M
M: Sunitah
O: Natalie Palacz
B: Vite
Brak DE 455-8702403-13
28.

19

STORCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: ONAD
M: SENNA JULKA
O: CHACHUŁA MARYSIA
B: /
K019945 616009640063506
29.

24

TENT Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Wałach inna/mk:150 F: Nando
M: Tajga
O: Albert Kuleszo
B: Poleszczuk Dariusz
brak
30.

20

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Love Affair /
M: Valencia / Compliment
O: Monika Sawicka
B: Henryk Cieśla
K024019 616009664000381
31.

22

WENECJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Aviano
M: Warmia
O: Michał Cieloszyk
B: Jerzy Tokarek
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Blumel Fransesca
BPK
CHESTER (18)
2018-11-18
11
Błońska Anna
Pony Club Płochocin
2018-11-18
7
MALWA (12)
2018-11-18
3
Bogdanowicz Piotr
UKJ Pony Club Płochocin
GERRY (1)
2018-11-18
4
Butryn Martyna
-
AVALANO (14)
2018-11-18
1
Cieloszyk Maja
brak
WENECJA (22)
2018-11-18
2
2018-11-18
2
Ćwiek Barbara
Pomorska Liga Jeździecka
2018-11-18
2
Diakowska Agata
Bez przynależności klubowej
2018-11-18
6
2018-11-18
Eidorowicz Justyna
UKJ Płochocin
2018-11-18
3
Elmerch Małgorzata
BPK
CHESTER (18)
2018-11-18
4
Golińska Wiktoria
brak
Indygo (32)
2018-11-18
7
2018-11-18
6
Jakubowska Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2018-11-18
3
Jańczyk Konstancja
Brak
2018-11-18
5
2018-11-18
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2018-11-18
2
2018-11-18
1
2018-11-18
1
Kolny Karolina
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2018-11-18
1
Kordus Sandra
bpk
ONTARIO (26)
2018-11-18
10
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
2018-11-18
9
2018-11-18
Krzyżaniak Dominika
BPK
2018-11-18
3
Kuleszo Vanessa
Pony Club Płochocin
TENT (24)
2018-11-18
5
Kuryłowicz Julia
bpk
ARCUS (11)
2018-11-18
4
Łagocka Karolina
Bpk
KALIF (25)
2018-11-18
8
2018-11-18
Miśkiewicz Emma
-
2018-11-18
7
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2018-11-18
2
2018-11-18
2
Palacz Natalie
PONY CLUB PŁOCHOCIN
2018-11-18
1
Polikowski Dionizy
BPK
NELANO (16)
2018-11-18
1
Rowińska Patrycja
bpk
MARLON (8)
2018-11-18
9
Rucińska Martyna
bpk
BOHUN (17)
2018-11-18
1
Sawicka Milena
bpk
VIWA (20)
2018-11-18
2018-11-18
13
Sendel Julia
STAJNIA KOŚCINO
2018-11-18
2
Solecka Zarah
brak
BOHUN (17)
2018-11-18
3
Strzelec Julia
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
GRETA (4)
2018-11-18
1
Szostak Maria
Diana (31)
2018-11-18
12
Van Den Broeck Ann
UKJ Pony Club
2018-11-18
1

Number of Riders: 32

Number of Horses: 31

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl