Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
29 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 21:55:39
2018-12-14 21:52:31
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 21:55:34
2018-12-14 19:29:25
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 2x 3/L/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 17:05:06
2018-12-14 16:58:42
Martyna Bindas NELITA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 17:05:02
2018-12-14 16:46:53
Karolina Świgoń MADAGASKAR
  • 2x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 17:04:49
2018-12-14 16:45:54
Patrycja Janicka PROTON
  • 2x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 17:04:42
2018-12-14 16:43:49
Julia Litewka CALINECZKA
  • 2x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 17:04:34
2018-12-14 16:42:10
Magdalena Tabiś BOSMANKA
  • 2x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 13:58:37
2018-12-14 12:48:08
Julia Drozdowska JUKAR
  • 2x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-12-14 11:29:09
2018-12-14 11:03:33
Oliwia Bielak ISTARIA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:01:59
2018-12-13 21:25:21
Julia Deskiewicz HARDIA
  • 1x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:01:52
2018-12-13 21:21:36
Nina Hutek TOŚKA
  • 1x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:01:45
2018-12-13 21:20:49
Daria Winiarska CELEBRA
  • 1x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:01:40
2018-12-13 21:20:03
Dagmara Doroszkiewicz HARDIA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:01:33
2018-12-13 21:18:15
Justyna Gełomej GLADIATOR
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:01:28
2018-12-13 21:17:21
Dominika Wrzochal GLADIATOR
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:01:23
2018-12-13 21:11:05
Nina Hutek SHAHAM AL KHALEDIAH
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:01:18
2018-12-13 21:10:29
Dominika Wrzochal SHAHAM AL KHALEDIAH
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 22:01:12
2018-12-13 18:43:46
Nikola Kupczyk FRIDA
  • 2x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 17:08:31
2018-12-13 17:07:10
Michał Zakrzewski RABATA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 17:08:29
2018-12-13 17:02:20
Michał Zakrzewski NESTOR
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 16:27:56
2018-12-13 16:26:41
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 16:27:49
2018-12-13 16:25:21
Maria Rybska FOCUS
  • 2x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 16:27:42
2018-12-13 16:22:15
Aleksandra Kołodzińska SCOBY DOO FORREST
  • 2x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 16:27:39
2018-12-13 15:43:48
Dominika Wiecka LEXUS
  • 2x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 16:27:36
2018-12-13 12:18:25
Paulina Koprowska ATENA G
  • 2x 3/L/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 21:35:17
2018-12-11 21:12:19
Małgorzata Kuś TAMARYSZEK
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 10:00:58
2018-12-11 01:16:04
Julia Składanowska DOLAR
  • 2x 3/L/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 10:00:10
2018-12-10 20:33:27
Zosia Polanek NESTOR S
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-12-09 22:44:39
2018-12-09 22:17:52
Weronika Wiśniewska AZJA
  • 2x 1/mLL/dokładności - art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bielak Oliwia brak
2004 (JM.)
3005/18 B
2. Bindas Martyna Brak
2003 (J.)
O043767
3. Deskiewicz Julia BPK
2006 (JM.)
brak
4. Doroszkiewicz Dagmara BPK
S
O008651
5. Drozdowska Julia brak
2002 (J.)
2990/18 B
6. Figaj Lena LKS Dragon
7. Fujczak Mateusz LKS Dragon
8. Gełomejka Justyna BPK
2006 (JM.)
brak
9. Hałgas Weronika LKS Dragon
10. Herman Joanna LKS Dragon
11. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
12. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
brak
13. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
14. Jędrzejczyk Weronika LKS Dragon
15. Kołodzińska Aleksandra Bpk
2008 (Mł.)
Brak
16. Koprowska Paulina kj Bonin
S
Brak
17. Kupczyk Nikola BPK
2004 (JM.)
Brak
18. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
19. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
20. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O045784
21. Morawska Weronika KJ PAMOS DRAWSKO POMORSKIE
1999 (MJ.)
brak
22. Patalan Dominika bpk
S
O033904
23. Polanek Zosia bpk
2004 (JM.)
brak
24. Rybska Maria Bpk
2006 (JM.)
O050210
25. Sapilak Wiktor LKS Dragon
26. Składanowska Julia JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
brak
27. Sowińska Martyna .
2018 (Mł.)
.
28. Suwała Karolina JKS Neksico
29. Świgoń Karolina Derby Budzistowo
2005 (JM.)
Brak
30. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
31. Wiecka Dominika BPK
2004 (JM.)
Brak
32. Winiarska Daria brak
2001 (J.)
O037267
33. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
Brak
34. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
35. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

5

ATENA G SP POL 2013 Klacz gniada/Brak F: Ekwador
M: Argenta
O: Paulina Koprowska
B: Aleksandra Lusina
K024064 Brak
2.

1

AZJA KUC POL 2010 Klacz inna/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Paweł Spisak
B: Krzysztof Głodowski
Brak 616999640038210
3.

20

BOSMANKA Arabska POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
O: Andrzej Michalski
B: brak
brak brak
4.

21

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Wawrzyniak
brak
5.

32

Carewna F:
M:
O:
B:
6.

16

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
O: Weronika Guzewska
B: Bucholc Tomasz
brak
7.

33

Czarodziejka F:
M:
O:
B:
8.

30

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022723 616009640004413
9.

3

DOLAR SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido KWPN
M: Dębogóra xx
O: Paweł Spisak i Marek Tłuszczak
B: brak
brak
10.

8

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
11.

12

FRIDA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Esaul
M: Frejka
O: Małgorzata Barbarska
B: -
K024387 007600220708
12.

14

GLADIATOR Kuc Polski POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak 616999610034715
13.

15

GRECJA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: Janusz Bobik
Brak
14.

31

Hamina F:
M:
O:
B:
15.

18

ISTARIA SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
O: Joanna Grosicka
B: Grelak Mirosław
4163/18 616999640083012
16.

19

JUKAR Konik Polski POL 2013 Wałach inna/mk:135 F: NN
M: NN
O: Joanna Grosicka
B: Binaś Katarzyna
4164/18 616999640011813
17.

6

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
18.

27

Lucky F:
M:
O:
B:
19.

23

MADAGASKAR Fiordzka POL 2010 Wałach bułana/kuc:143 F: Modrak
M: Malina
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
Brak 616 013 64 00091 10
20.

24

NELITA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/mk: F: Le Bon
M: Nafta
O: Piotr Maciejak
B: Jacek Bobik
K004443 06536
21.

10

NESTOR SP POL Brak Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Daniel Podraza
B: Brak
Brak
22.

2

NESTOR S SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Black Jack
M: Nistria S
O: Daniel Podraza
B: Szurik Stanisław
brak 616009520042114
23.

29

Ole F:
M:
O:
B:
24.

22

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
25.

26

RABATA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
O: Anetta Łękowska
B: Brak
Brak
26.

11

RABATA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Brak
M: Brak
O: Zbigniew łękowski
B: Brak
Brak Brak
27.

7

SCOBY DOO KUC POL 2003 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo kuc wal
M: Szampanka drp/ Dorado drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
28.

13

SHAHAM AL KHALEDIAH Czystej Krwii Arabskiej POL 2008 Ogier gniada/mk:145 F: Aja Sangali
M: Shams Al Khalidiah
O: Bucholc Tomasz
B: Polska AKF Sp. z o.o.
brak 080000006510
29.

25

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
30.

4

TAMARYSZEK DRP POL 2008 Wałach gniada/kuc:XX F: Golden Dancing
M: Torina po:Nando
O: brak
B: brak
KO23949
31.

9

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
32.

17

TOŚKA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2008 Klacz gniada/154 F: NN
M: NN
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak
33.

28

ZEFIR SP POL 2009 Wałach gniada/174 F: Czandor
M: Zorza
O: Aleksander Zasławski
B: Adam Wodara
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bielak Oliwia
brak
ISTARIA (18)
2018-12-15
2018-12-15
22
2018-12-15
Bindas Martyna
Brak
NELITA (24)
2018-12-15
Deskiewicz Julia
BPK
GRECJA (15)
2018-12-15
19
Doroszkiewicz Dagmara
BPK
GRECJA (15)
2018-12-15
2
Drozdowska Julia
brak
JUKAR (19)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
6
2018-12-15
Figaj Lena
LKS Dragon
2018-12-15
Fujczak Mateusz
LKS Dragon
Ole (29)
2018-12-15
1
Gełomejka Justyna
BPK
2018-12-15
20
Hałgas Weronika
LKS Dragon
2018-12-15
7
Herman Joanna
LKS Dragon
Carewna (32)
2018-12-15
11
Hutek Nina
BPK
GRECJA (15)
2018-12-15
9
TOŚKA (17)
2018-12-15
1
2018-12-15
16
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (22)
2018-12-15
24
2018-12-15
23
2018-12-15
25
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
CZART (30)
2018-12-15
4
Jędrzejczyk Weronika
LKS Dragon
Hamina (31)
2018-12-15
19
2018-12-15
Carewna (32)
2018-12-15
6
Kołodzińska Aleksandra
Bpk
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Koprowska Paulina
kj Bonin
2018-12-15
5
2018-12-15
Kupczyk Nikola
BPK
FRIDA (12)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
15
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
2018-12-15
8
2018-12-15
8
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2018-12-15
1
2018-12-15
21
2018-12-15
21
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (26)
2018-12-15
2018-12-15
3
Morawska Weronika
KJ PAMOS DRAWSKO POMORSKIE
ZEFIR (28)
2018-12-15
1
2018-12-15
2018-12-15
Patalan Dominika
bpk
2018-12-15
2018-12-15
Polanek Zosia
bpk
2018-12-15
1
2018-12-15
7
Rybska Maria
Bpk
FOCUS (8)
2018-12-15
20
2018-12-15
1
2018-12-15
17
2018-12-15
1
2018-12-15
14
2018-12-15
Sapilak Wiktor
LKS Dragon
2018-12-15
1
Składanowska Julia
JKS Dako-Galant Skibno
DOLAR (3)
2018-12-15
2
2018-12-15
Sowińska Martyna
.
Lucky (27)
2018-12-15
3
Suwała Karolina
JKS Neksico
Lucky (27)
2018-12-15
1
2018-12-15
12
Świgoń Karolina
Derby Budzistowo
2018-12-15
25
2018-12-15
25
2018-12-15
24
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
2018-12-15
1
2018-12-15
22
2018-12-15
5
Wiecka Dominika
BPK
LEXUS (6)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-15
13
Winiarska Daria
brak
CELEBRA (16)
2018-12-15
1
2018-12-15
23
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
AZJA (1)
2018-12-15
2018-12-15
1
2018-12-15
26
Wrzochal Dominika
BPK
2018-12-15
2018-12-15
10
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
NESTOR (10)
2018-12-15
18
RABATA (11)
2018-12-15
4

Number of Riders: 35

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl