Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
69 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 20:29:20
2019-01-18 18:22:15
Zofia Łękowska RABATA
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
68 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 20:29:18
2019-01-18 18:16:35
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 17:10:47
2019-01-18 17:07:21
Tadeusz Kozakiewicz FERRARI
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 17:05:05
2019-01-18 17:04:55
Tadeusz Kozakiewicz PEPPER N
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
65 ENTRY PRE-APPROVED 2019-01-18 17:04:35
2019-01-18 16:24:52
Tadeusz Kozakiewicz KSELION
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 17:03:10
2019-01-18 16:24:04
Julia Tołłoczko FIONA
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 17:03:04
2019-01-18 16:21:19
Zuzanna Kaszubowska AKCENT
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 17:02:58
2019-01-18 16:19:40
Maja Sałapatek CASKADA
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 17:02:50
2019-01-18 16:18:39
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 17:02:42
2019-01-18 16:18:00
Kornelia Koźlik SANTIAGO
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 07:03:46
2019-01-17 22:02:38
Natalia Rudol NADIR
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-01-18 07:03:42
2019-01-17 21:58:55
Zuzia Hana ARAGONIT
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 21:49:19
2019-01-17 21:44:36
Iwo Kowalski LENA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 21:49:16
2019-01-17 21:44:02
Kalina Gigoło LENA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 21:49:13
2019-01-17 21:43:25
Anna Kowalska KALINECZKA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 21:49:11
2019-01-17 21:42:39
Nadia Babij PARYS
  • 1x 1/mLL/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 21:49:07
2019-01-17 21:41:47
Dorota Kurtys KALINECZKA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 21:48:58
2019-01-17 21:40:58
Helena Korzeniowska PARYS
  • 1x 1/mLL/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 20:55:43
2019-01-17 20:55:19
Weronika Banasiak SALADYN
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 20:55:40
2019-01-17 20:51:22
Natalia Borawska JOHAN
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 20:55:37
2019-01-17 20:05:53
Klaudia Śmigórska BELATON
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:42:33
2019-01-17 19:00:39
Natalia Potrzebowska LA CASA
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:42:30
2019-01-17 18:55:50
Katarzyna Kokowska GROM
  • 2x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:42:26
2019-01-17 18:55:14
Katarzyna Kokowska NAGATO
  • 2x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:42:22
2019-01-17 17:10:59
Dominika Wiecka LEXUS
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:41:28
2019-01-17 16:42:23
Magdalena Tabiś CENTIA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:41:25
2019-01-17 16:25:42
Magdalena Tabiś HOKS PK
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:41:23
2019-01-17 16:12:39
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:41:18
2019-01-17 16:12:02
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:41:15
2019-01-17 16:11:27
Oliwia Mycio RAIKEN
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:41:12
2019-01-17 16:07:07
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:41:09
2019-01-17 16:06:18
Marta Kozieł KONSTANTIN
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:41:07
2019-01-17 16:05:55
Monika Wrzesińska MAGIA
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:41:04
2019-01-17 16:05:19
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 2x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:41:01
2019-01-17 16:04:50
Katarzyna Kokowska BUBLE BOY
  • 2x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:40:43
2019-01-17 16:03:43
Julia Gabrysiak IZYDA
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:40:40
2019-01-17 16:03:06
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:40:37
2019-01-17 15:46:42
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:40:33
2019-01-17 15:40:58
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Konkurs zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:40:28
2019-01-17 15:40:13
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:40:25
2019-01-17 15:39:10
Magdalena Tabiś BOSMANKA
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:40:16
2019-01-17 15:37:33
Julia Litewka CALINECZKA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
27 ENTRY PRE-APPROVED 2019-01-17 19:39:57
2019-01-17 15:31:28
Tamara Wincel ELOISE
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
26 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:39:45
2019-01-17 15:29:18
Dominika Klawinowska ARABELLA MAJA
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:39:38
2019-01-17 15:28:43
Patrycja Janicka PROTON
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:39:34
2019-01-17 15:27:39
Alicja Kołodziejczyk HILBERT VON GOOR
  • 2x 1/mLL/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:39:29
2019-01-17 15:14:09
Karolina Świgoń IWAN
  • 2x 1/mLL/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:37:36
2019-01-17 13:48:32
Ines Niedźwiedź BIBA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:37:36
2019-01-17 13:30:51
Marta Waszek NEBASCO
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:32:38
2019-01-17 13:29:46
Paula Mączewska EROTICA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 19:32:35
2019-01-17 13:28:16
Natalia Kwiatkowska CYMES
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
17 ENTRY PRE-APPROVED 2019-01-17 07:27:43
2019-01-16 21:58:22
Aleksandra Paprocka CATTICK
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 07:27:17
2019-01-16 21:57:24
Justyna Żagiel LA CROUSE
  • 2x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
15 ENTRY PRE-APPROVED 2019-01-17 07:27:12
2019-01-16 21:56:51
Justyna Żagiel CANNES
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
14 ENTRY ACCEPTED 2019-01-17 07:26:05
2019-01-16 21:54:22
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 21:38:44
2019-01-16 20:10:39
Oliwia Walczak IKAS
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 21:38:41
2019-01-16 20:10:00
Julia Pasternak PYSIO
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 21:38:38
2019-01-16 20:09:04
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 21:38:34
2019-01-16 20:08:23
Maja Drozdowska ŁATKA
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 21:38:32
2019-01-16 19:36:05
Nikola Kupczyk FRIDA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
8 ENTRY PRE-APPROVED 2019-01-16 21:38:26
2019-01-16 18:52:30
Zuzanna Lewandowska LILIENTHAL
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
7 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 21:38:20
2019-01-16 12:25:12
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-01-16 21:38:14
2019-01-16 12:24:08
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 2x 1/mLL/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
5 ENTRY PRE-APPROVED 2019-01-16 21:38:07
2019-01-16 10:44:22
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-01-19 10:56:01
2019-01-16 09:42:59
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 1x 4/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
3 ENTRY PRE-APPROVED 2019-01-16 21:37:52
2019-01-16 00:30:48
Julia Łozicka LEXUS
  • 1x 6/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
2 ENTRY PRE-APPROVED 2019-01-15 17:19:09
2019-01-14 20:08:08
Julia Składanowska DOLAR
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-13 11:58:07
2019-01-12 15:18:00
Michał Zakrzewski ZELT
  • 2x 3/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babij Nadia UKJ Leonardo
2008 (Mł.)
brak
2. Banasiak Weronika Stajnia Gąskowo
2000 (MJ.)
Brak
3. Berdowska Aleksandra LKS DRAGON NOWIELICE
2001 (J.)
O029291
4. Borawska Natalia Stajnia Gąskowo
2000 (MJ.)
SBrak
5. Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
2018 (Mł.)
Brak
6. Gabrysiak Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2001 (J.)
Brak
7. Gigoło Kalina UKJ Leonardo
2005 (JM.)
Btak
8. Grajper Karolina bpk
2002 (J.)
brak
9. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
10. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
brak
11. Jaroszek Oliwia
12. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
13. Kaszubowska Zuzanna Ukj Karmen Nieklonice
2003 (J.)
Brak
14. Klawinowska Dominika Derby Budzistowo
2008 (Mł.)
brak
15. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
16. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
17. Kołodziejczyk Alicja Klub Jeździecki Derby
2009 (Mł.)
brak
18. Komorowska Marcelina KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
brak
19. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (Mł.)
brak
20. Kowalska Anna UKJ Leonardo
2008 (Mł.)
brak
21. Kowalski Iwo UKJ Leonado
2005 (JM.)
brak
22. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
23. Kozieł Marta KJ KOKO BRZEŹNIKI
2002 (J.)
Brak
24. Kozlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
Brak
25. Kret Elżbieta
26. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
Brak
27. Kunert Aleksandra
28. Kupczyk Nikola BPK
2004 (JM.)
Brak
29. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
Brak
30. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
31. Laskowska Maria BPK
2005 (JM.)
O037282
32. Lewandowska Zuzanna JKS Dako-Galant Skibno
2003 (J.)
O030658
33. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
34. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O045784
35. Łozicka Julia KJ DERBY
2001 (J.)
O040897
36. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
37. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O042379
38. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
39. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
40. Niedźwiedź Ines UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
Brak
41. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
Brak
42. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
O048631
43. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
44. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
45. Rudol Natalia BPK
S
xx
46. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
47. Składanowska Julia JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
brak
48. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
49. Sowińska Martyna .
2018 (Mł.)
.
50. Suwała Karolina
51. Świgoń Karolina Derby Budzistowo
2005 (JM.)
Brak
52. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
53. Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
2003 (J.)
brak
54. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
55. Walczak Oliwia Petrico Pony Karlino
2006 (JM.)
Brak
56. Waszek Marta UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O050107
57. Wiecka Dominika BPK
2004 (JM.)
Brak
58. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
59. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
60. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
61. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
O: Nowak Miroslaw
B: Knitter ewa
616009530158105
2.

29

ARABELLA MAJA Typ Pogrubiony POL 2007 Klacz siwa/kuc:144 F: Alabaster
M: Milka
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Pakuła
Brak POL 999 59 00316 07
3.

1

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
4.

70

Bambino F:
M:
O:
B:
5.

24

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: NN
K019920
6.

31

BOSMANKA Arabska POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
O: Andrzej Michalski
B: brak
brak brak
7.

37

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
8.

20

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Wawrzyniak
brak
9.

8

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Małgorzata Paszkowska
B: Łukasz Brzóska
K020323
10.

59

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
11.

46

CENTIA SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Centka
O: Małgorzata Przykucka
B: brak
Brak POL009590108108
12.

65

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho /
M: Czandora /
O: Adam Prajwocki
B: Nowielice Sp. z o. o.
?018611 POL009640075007
13.

22

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
O: Ewelina Kostrzewska
B: Fabiszak Czesława
brak
14.

5

CYRANKA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Bolero de Ravel
M: Cyklamena
O: Maria Berdowska
B: Grzybowski Mariusz
K022933 616009640102108
15.

43

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
16.

3

DOLAR SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido KWPN
M: Dębogóra xx
O: Paweł Spisak i Marek Tłuszczak
B: brak
brak
17.

32

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K024949 616009640043314
18.

30

ELOISE Oldenburger DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
O: Andrzej Michalski
B: Ingeborg Galow
brak DE 433330951307
19.

23

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
20.

64

FERRARI Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa/165 F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak 616007640068312
21.

61

FIONA Typ Szlachetny POL 2003 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
O: Nowak Miroslaw
B: Nieznany
616999640089403
22.

10

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/165 F: Esaul
M: Frejka
O: Małgorzata Barbarska
B: -
K024387 007600220708
23.

49

GROM XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
24.

27

HILBERT VON GOOR Fryzyjska POL 2002 Wałach kara/164 F: NN
M: NN
O: Andrzej Michalski
B: NN
brak
25.

45

HOKS PK KUC POL 2015 Ogier siwa/kuc:131 F: ED
M: HISZPANKA
O: Andrzej Michalski
B: Piotr Kamiński
brak 6160136400319
26.

14

IKAS KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Borawska
B: Natalia Borawska
brak
27.

26

IWAN KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:143 F: NN
M: NN
O: Andrzej Michalski
B: NN
Brak brak
28.

36

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
K017981
29.

33

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
30.

34

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak 6160096400211
31.

51

JOHAN Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Adam Miarka
B: NN
Brak 616999610118408
32.

54

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc: F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
O: Sebastian Francuzik
B: Teresa Puzio
Btak 013520096705
33.

7

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
brak POL00964000906
34.

40

KONSTANTIN HAN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Sk bielin
Zzj
35.

62

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
K021735
36.

21

LA CASA XX POL Xx Klacz gniada/Xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx Xx
37.

55

LENA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Armani
M: Lira II
O: Sebastian Francuzik
B: Iwona Wawrzyniak
brak brak
38.

47

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
39.

4

LEXUS SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Lama
O: Anna Pawłowicz-Jednaszewska
B: Bogdan Siwak
K024546
40.

9

LILIENTHAL Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada F: Limasol
M: Kolchida
O: kamilla lewandowska
B: STADNINA KONI BIELIN
K023288 DE 456570196912
41.

12

LOGAN SP POL 2007 Wałach inna F: Liguster
M: Aaa
O: Monika Reimann
B: Monika Reimann
Brak
42.

71

Lucky F:
M:
O:
B:
43.

11

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: nn
01234
44.

39

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak POL 009 64 00108 99
45.

6

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Con Calma /
M: Marihuana P /
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
46.

56

NADIR SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Arcygraf
M: Nowina
O: Natalia Rudol
B: Janiak Marcin
xx xx
47.

25

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
48.

68

Norkan F:
M:
O:
B:
49.

41

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
50.

53

PARYS KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:130 F: Santara Danny's Boy
M: pipi
O: Sebastian Francuzik
B: Robert Jabłoński
brak brak
51.

58

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
616013520072312
52.

63

PEPPER N Deutsches Pferd GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak DE 410100502915
53.

28

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
54.

13

PYSIO KUC POL 2008 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
55.

67

RABATA SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Brak
M: Brak
O: Zbigniew łękowski
B: Brak
Brak Brak
56.

66

RABATA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
O: Anetta Łękowska
B: Brak
Brak
57.

42

REIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
58.

69

Rokfor F:
M:
O:
B:
59.

38

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Klimczak
B: Xx
K012275 DE433331649308
60.

52

SALADYN SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Correro
M: Sulima
O: Adam Miarka
B: Stadnina koni Racot
Brak 009611206203
61.

57

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
O: Nowak Miroslaw
B: Danuta tarnowska
6160136401160
62.

44

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
63.

16

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
64.

72

Zara F:
M:
O:
B:
65.

2

ZELT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko
M: Zmyłka
O: Zakrzewski Michał
B: Anna Winniecka
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
35
SUM:
35.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
45
SUM:
45.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babij Nadia
UKJ Leonardo
PARYS (53)
2019-01-20
1
Banasiak Weronika
Stajnia Gąskowo
SALADYN (52)
2019-01-20
16
2019-01-20
7
Berdowska Aleksandra
LKS DRAGON NOWIELICE
2019-01-20
9
2019-01-20
3
Borawska Natalia
Stajnia Gąskowo
JOHAN (51)
2019-01-20
2
2019-01-20
5
Drozdowska Maja
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (11)
2019-01-20
2019-01-20
Gabrysiak Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
IZYDA (36)
2019-01-20
2019-01-20
10
2019-01-20
9
Gigoło Kalina
UKJ Leonardo
LENA (55)
2019-01-20
26
Grajper Karolina
bpk
Bambino (70)
2019-01-20
28
2019-01-20
19
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
2019-01-20
2019-01-20
21
2019-01-20
29
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (28)
2019-01-20
19
2019-01-20
2019-01-20
15
Jaroszek Oliwia
Rokfor (69)
2019-01-20
13
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2019-01-20
6
2019-01-20
Kaszubowska Zuzanna
Ukj Karmen Nieklonice
AKCENT (60)
2019-01-20
11
2019-01-20
2019-01-20
25
Klawinowska Dominika
Derby Budzistowo
2019-01-20
2019-01-20
2019-01-20
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (38)
2019-01-20
8
2019-01-20
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
2019-01-20
18
2019-01-20
GROM (49)
2019-01-20
11
2019-01-20
Kołodziejczyk Alicja
Klub Jeździecki Derby
2019-01-20
1
2019-01-20
1
Komorowska Marcelina
KJ Kaja Grzybowo
2019-01-20
1
2019-01-20
23
2019-01-20
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
PARYS (53)
2019-01-20
12
Kowalska Anna
UKJ Leonardo
2019-01-20
1
Kowalski Iwo
UKJ Leonado
LENA (55)
2019-01-20
30
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
KSELION (62)
2019-01-20
2
2019-01-20
2
35
2019-01-20
29
2019-01-20
28
2019-01-20
FERRARI (64)
2019-01-20
2
2019-01-20
7
2019-01-20
Kozieł Marta
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2019-01-20
22
2019-01-20
2019-01-20
24
Kozlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2019-01-20
27
2019-01-20
Kret Elżbieta
Bambino (70)
2019-01-20
16
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LOGAN (12)
2019-01-20
2019-01-20
32
2019-01-20
Kunert Aleksandra
Rokfor (69)
2019-01-20
18
Kupczyk Nikola
BPK
FRIDA (10)
2019-01-20
14
2019-01-20
2019-01-20
18
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
2019-01-20
1
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (22)
2019-01-20
25
2019-01-20
1
Laskowska Maria
BPK
2019-01-20
1
2019-01-20
2
Lewandowska Zuzanna
JKS Dako-Galant Skibno
2019-01-20
3
2019-01-20
2
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2019-01-20
20
2019-01-20
17
2019-01-20
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (66)
2019-01-20
3
2019-01-20
1
Łozicka Julia
KJ DERBY
LEXUS (4)
2019-01-20
6
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (23)
2019-01-20
1
2019-01-20
1
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
2019-01-20
27
2019-01-20
17
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
Norkan (68)
2019-01-20
2019-01-20
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
REIKEN (42)
2019-01-20
2019-01-20
6
DOKTOR (43)
2019-01-20
3
2019-01-20
1
Niedźwiedź Ines
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (24)
2019-01-20
2019-01-20
12
2019-01-20
1
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (13)
2019-01-20
2019-01-20
17
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (8)
2019-01-20
14
2019-01-20
4
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
LA CASA (21)
2019-01-20
2019-01-20
OLMAR (41)
2019-01-20
6
2019-01-20
4
Prajwocki Adam
bpk
CESOTHO (65)
2019-01-20
21
2019-01-20
10
Rudol Natalia
BPK
NADIR (56)
2019-01-20
31
2019-01-20
20
2019-01-20
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (59)
2019-01-20
24
2019-01-20
Składanowska Julia
JKS Dako-Galant Skibno
DOLAR (3)
2019-01-20
13
2019-01-20
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2019-01-20
15
Sowińska Martyna
.
Lucky (71)
2019-01-20
11
Suwała Karolina
Lucky (71)
2019-01-20
3
2019-01-20
12
Świgoń Karolina
Derby Budzistowo
IWAN (26)
2019-01-20
1
2019-01-20
1
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
2019-01-20
2019-01-20
13
2019-01-20
3
2019-01-20
5
HOKS PK (45)
2019-01-20
9
2019-01-20
CENTIA (46)
2019-01-20
7
2019-01-20
30
2019-01-20
Tołłoczko Julia
UKJ Karmen Niekłonice
FIONA (61)
2019-01-20
2019-01-20
8
2019-01-20
14
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (33)
2019-01-20
1
2019-01-20
1
45
2019-01-20
8
2019-01-20
23
Walczak Oliwia
Petrico Pony Karlino
IKAS (14)
2019-01-20
2019-01-20
5
2019-01-20
22
Waszek Marta
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (25)
2019-01-20
4
2019-01-20
5
Wiecka Dominika
BPK
LEXUS (47)
2019-01-20
15
2019-01-20
31
2019-01-20
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
ELOISE (30)
2019-01-20
4
2019-01-20
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
MAGIA (39)
2019-01-20
2019-01-20
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
ZELT (2)
2019-01-20
2019-01-20
26
RABATA (67)
2019-01-20
16
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
Zara (72)
2019-01-20
10
2019-01-20
12

Number of Riders: 61

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 80.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl