Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 17:42:30
2019-03-29 17:30:03
Martyna Bindas NELITA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 17:42:27
2019-03-29 16:31:21
Monika Wrzesińska MAGIA
  • 2x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 17:42:22
2019-03-29 16:30:32
Wiktoria Przykucka CENTIA
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 17:42:18
2019-03-29 16:29:41
Julia Litewka CALINECZKA
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 17:42:15
2019-03-29 16:27:52
Patrycja Janicka BOSMANKA
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 17:42:10
2019-03-29 15:11:33
Jakub Kreft FABIANA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 17:42:07
2019-03-29 15:06:53
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 12:26:41
2019-03-29 11:18:56
Izabella Stawarz LIZI
  • 2x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 12:26:36
2019-03-29 11:17:53
Aleksandra Kołodzińska SZEFOWA FORREST
  • 2x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-29 12:26:32
2019-03-29 10:25:12
Michał Zakrzewski KALA FLAY
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:32:19
2019-03-28 20:37:40
Maria Rybska FOCUS
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:32:16
2019-03-28 19:58:36
Nikola Kupczyk FRIDA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:32:11
2019-03-28 19:42:36
Nina Hutek TOŚKA
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:32:07
2019-03-28 19:41:59
Justyna Gełomej GLADIATOR
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:32:04
2019-03-28 19:40:43
Nina Hutek HARDIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 22:32:00
2019-03-28 19:40:11
Julia Deskiewicz GLADIATOR
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 17:44:30
2019-03-28 16:26:40
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 2x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 17:44:26
2019-03-27 22:02:19
Zuzanna Ziętara SONATA-N
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 16:07:27
2019-03-27 09:50:31
Weronika Wiśniewska AZJA
  • 2x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 21:24:11
2019-03-26 20:12:28
Klaudia Śmigórska CARIS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 17:44:16
2019-03-26 11:48:48
Monika Kasprzyk GENERAŁ
  • 2x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 21:23:59
2019-03-25 19:48:41
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 21:23:53
2019-03-25 19:47:57
Dominika Wrzochal WICHER
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bindas Martyna Brak
2003 (J.)
O043767
2. Deskiewicz Julia BPK
2006 (JM.)
brak
3. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
4. Gełomej Justyna BPK
2006 (JM.)
brak
5. Hałgas Weronika LKS Dragon
6. Herman Joanna LKS Dragon
7. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
8. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
brak
9. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
10. Jędrzejczyk Weronika LKS Dragon
11. Kasprzyk Monika Coval
S
Brak
12. Kołodzińska Aleksandra KS Forrest Szczecin
2008 (Mł.)
Brak
13. Kołodzińska Aleksandra KJ Forest Pony Club
14. Komorowska Marcelina KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
brak
15. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
S
O014143
16. Kupczyk Nikola BPK
2004 (JM.)
O046415
17. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
18. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O045784
19. Płuciennik Wiktoria BKP
2008 (Mł.)
O050557
20. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
21. Rybska Maria KS Forrest Szczecin
2006 (JM.)
O050210
22. Sapilak Wiktor LKS Dragon
23. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
24. Stawarz Izabella KS Forrest Szczecin
2009 (Mł.)
Brak
25. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
Brak
26. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
27. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
28. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
29. Ziętara Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

5

AZJA KUC POL 2010 Klacz inna/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Paweł Spisak
B: Krzysztof Głodowski
Brak 616999640038210
2.

18

BOSMANKA Arabska POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
O: Andrzej Michalski
B: brak
brak brak
3.

19

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Wawrzyniak
brak
4.

4

CARIS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Ewelina Śmigórska
B: Iwona Wawrzyniak
K023074 616999640081113
5.

20

CENTIA SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Centka
O: Małgorzata Przykucka
B: brak
Brak POL009590108108
6.

24

Czarodziejka F:
M:
O:
B:
7.

28

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022723 616009640004413
8.

17

FABIANA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: ......
M: .....
O: ......
B: ...
.. .......
9.

12

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
10.

11

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/165 F: Esaul
M: Frejka
O: Małgorzata Barbarska
B: -
K024387 007600220708
11.

1

GENERAŁ Wielkopolska POL 2015 Wałach kara/160 F: Celebes
M: Gaja
O: Robert Kasprzyk
B: Agnieszka Podgórska
Brak 616007520041615
12.

8

GLADIATOR Kuc Polski POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak 616999610034715
13.

9

GRECJA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: SK Nowielice
Brak
14.

3

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Mariusz Płuciennik
B: IRL
brak 372003005614174
15.

13

KALA FLAY SP POL Brak Klacz gniada/160 F: Czako flay
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
16.

7

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
brak POL00964000906
17.

15

LIZI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: M. Chociej
B: Nn
Brak
18.

21

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak POL 009 64 00108 99
19.

22

NELITA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/mk: F: Le Bon
M: Nafta
O: Piotr Maciejak
B: Jacek Bobik
K004443 06536
20.

26

Nina F:
M:
O:
B:
21.

25

Olanda F:
M:
O:
B:
22.

29

OLE SP POL 2014 Ogier gniada F: Vandamme / Guidam
M: Olanda / Lavendel
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K025145 616009640018514
23.

27

Ozon F:
M:
O:
B:
24.

16

RABATA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
O: Anetta Łękowska
B: Brak
Brak
25.

23

Santina F:
M:
O:
B:
26.

31

SCOBY DOO KUC POL 2003 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo kuc wal
M: Szampanka drp/ Dorado drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
27.

6

SONATA-N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
O: Monika Ziętara
B: Nowak Wojciech
Brak 616 009 52 01411 06
28.

30

Sylwia F:
M:
O:
B:
29.

14

SZEFOWA FORREST DRP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
30.

10

TOŚKA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2008 Klacz gniada/154 F: NN
M: NN
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak
31.

2

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
K026097 616098200089602
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bindas Martyna
Brak
NELITA (22)
2019-03-30
18
Deskiewicz Julia
BPK
2019-03-30
1
2019-03-30
9
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
Sylwia (30)
2019-03-30
10
2019-03-30
Gełomej Justyna
BPK
2019-03-30
8
Hałgas Weronika
LKS Dragon
Santina (23)
2019-03-30
2
Herman Joanna
LKS Dragon
2019-03-30
2019-03-30
2019-03-30
Hutek Nina
BPK
GRECJA (9)
2019-03-30
4
2019-03-30
4
TOŚKA (10)
2019-03-30
1
2019-03-30
16
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
2019-03-30
1
2019-03-30
7
2019-03-30
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
Nina (26)
2019-03-30
Ozon (27)
2019-03-30
26
2019-03-30
CZART (28)
2019-03-30
3
OLE (29)
2019-03-30
5
Jędrzejczyk Weronika
LKS Dragon
Olanda (25)
2019-03-30
22
2019-03-30
8
Kasprzyk Monika
Coval
2019-03-30
13
2019-03-30
19
2019-03-30
25
Kołodzińska Aleksandra
KS Forrest Szczecin
2019-03-30
13
2019-03-30
1
2019-03-30
23
Kołodzińska Aleksandra
KJ Forest Pony Club
2019-03-30
1
2019-03-30
12
2019-03-30
Komorowska Marcelina
KJ Kaja Grzybowo
2019-03-30
18
2019-03-30
13
2019-03-30
13
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
FABIANA (17)
2019-03-30
3
2019-03-30
2
Kupczyk Nikola
BPK
FRIDA (11)
2019-03-30
2019-03-30
21
2019-03-30
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2019-03-30
1
2019-03-30
20
2019-03-30
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (16)
2019-03-30
5
2019-03-30
7
Płuciennik Wiktoria
BKP
2019-03-30
1
2019-03-30
1
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
CENTIA (20)
2019-03-30
1
2019-03-30
24
2019-03-30
Rybska Maria
KS Forrest Szczecin
FOCUS (12)
2019-03-30
1
2019-03-30
17
2019-03-30
Sapilak Wiktor
LKS Dragon
Santina (23)
2019-03-30
13
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
CARIS (4)
2019-03-30
19
2019-03-30
9
Stawarz Izabella
KS Forrest Szczecin
LIZI (15)
2019-03-30
13
2019-03-30
2019-03-30
27
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
AZJA (5)
2019-03-30
1
2019-03-30
14
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
MAGIA (21)
2019-03-30
1
2019-03-30
20
2019-03-30
15
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (2)
2019-03-30
1
2019-03-30
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
2019-03-30
6
2019-03-30
6
Ziętara Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-03-30
1
2019-03-30
11
2019-03-30

Number of Riders: 29

Number of Horses: 31

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl