Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Kołobrzeg-Budzistowo, 13.04.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:55:40
2019-04-12 14:01:58
Sara Flis IZYDA
  • 2x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:55:38
2019-04-12 14:00:06
Maja Neyder ARAGONIT
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:55:36
2019-04-11 22:06:49
Maciej Żołądkiewicz STRATFORD VAN DE SCHIMMELSTAL
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:55:35
2019-04-11 22:01:03
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 2x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:54:31
2019-04-11 21:57:56
Maciej Żołądkiewicz QUINTA II G
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:54:30
2019-04-11 21:53:55
Karolina Suwała LUCKY
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:54:27
2019-04-11 21:53:19
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:54:25
2019-04-11 21:49:24
Tadeusz Kozakiewicz QUANDO N
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:54:23
2019-04-11 21:48:54
Tadeusz Kozakiewicz PEPPER N
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:54:22
2019-04-11 21:48:20
Marta Tomczyk AKCENT
  • 1x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
  • 2x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:53:22
2019-04-11 21:45:54
Pola Stachura PASCAL JAN-PON
  • 2x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:53:19
2019-04-11 21:43:07
Natalia Ignaczak MOLIN
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:53:14
2019-04-11 21:34:10
Oliwia Walczak IKAS
  • 2x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:53:12
2019-04-11 21:33:24
Julia Pasternak PYSIO
  • 2x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:53:11
2019-04-11 21:32:58
Maja Drozdowska ŁATKA
  • 2x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:53:10
2019-04-11 21:32:25
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:53:06
2019-04-11 20:29:43
Karolina Dubnicka GAMA
  • 2x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:53:06
2019-04-11 20:29:01
Sandra Lange IZYDA
  • 2x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:50:46
2019-04-11 20:27:36
Marta Kozieł ARAGONIT
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:50:44
2019-04-11 19:51:28
Maja Łoś KASJA
  • 2x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:50:39
2019-04-11 19:30:52
Natalia Rudol NADIR
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 2x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:50:39
2019-04-11 19:29:40
Świec Konstancja MOHITO
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 2x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:50:38
2019-04-11 19:27:41
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 3/P/Finał Rundy Extra - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2)
  • 1x 4/N/Zwykly (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:50:37
2019-04-11 19:27:17
Katarzyna Kokowska GAJA
  • 2x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:45:14
2019-04-11 19:26:37
Katarzyna Kokowska NAGATO
  • 1x 3/P/Finał Rundy Extra - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2)
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:45:12
2019-04-11 19:26:15
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 3/P/Finał Rundy Extra - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2)
  • 1x 4/N/Zwykly (art. 238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:45:10
2019-04-11 19:25:31
Oliwia Mycio REIKEN
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:45:08
2019-04-11 19:25:10
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 2x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:45:04
2019-04-11 19:24:45
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 2x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:45:05
2019-04-11 19:23:57
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 2x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:44:26
2019-04-11 19:23:38
Emilia Tousty LUBAR
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:40:51
2019-04-11 19:21:43
Julia Mycio NORKAN
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:40:48
2019-04-11 19:21:10
Zuzia Hana OLIMPIA
  • 2x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:40:45
2019-04-11 19:06:08
Aleksandra Fabisiak SILVIA
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:40:41
2019-04-11 17:59:32
Justyna Gełomej GLADIATOR
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:40:37
2019-04-11 17:59:04
Nina Hutek CELEBRA
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:40:33
2019-04-11 17:58:27
Dominika Wrzochal GREY RONNIE
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:40:31
2019-04-11 17:56:32
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:40:22
2019-04-11 17:55:28
Nina Hutek GRECJA
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:40:19
2019-04-11 17:53:52
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 3/P/Finał Rundy Extra - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:39:21
2019-04-11 17:51:52
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 3/P/Finał Rundy Extra - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:30:46
2019-04-11 17:28:23
Wiktoria Liśkiewicz URWIS
  • 2x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:30:40
2019-04-11 17:20:03
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 2x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:30:34
2019-04-11 17:18:32
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 2x 3/P/Finał Rundy Extra - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:30:33
2019-04-11 17:17:07
Magdalena Tabiś BOSMANKA
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:30:31
2019-04-11 17:15:47
Magdalena Tabiś LOLITA
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:30:28
2019-04-11 17:15:03
Magdalena Tabiś HOKS PK
  • 2x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:30:21
2019-04-11 16:43:37
Aleksandra Górka KALINECZKA
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:30:18
2019-04-11 16:43:09
Anna Kowalska KALINECZKA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:24:56
2019-04-11 16:42:44
Iwo Kowalski LENA
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:24:55
2019-04-11 16:42:37
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 2x 3/P/Finał Rundy Extra - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:24:48
2019-04-11 16:42:15
Kalino Gigoło LENA
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:55
2019-04-11 16:41:37
Dorota Kurtys PARYS
  • 1x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:50
2019-04-11 16:41:24
Tamara Wincel URWIS
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:46
2019-04-11 16:40:47
Nadia Babij PARYS
  • 1x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:45
2019-04-11 16:40:41
Tamara Wincel ELOISE
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:44
2019-04-11 16:40:13
Martyna Paluch DAVI-R
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:42
2019-04-11 16:39:43
Wiktoria Przykucka CENTIA
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:34
2019-04-11 16:38:38
Monika Wrzesińska MAGIA
  • 2x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:30
2019-04-11 16:37:13
Patrycja Janicka PROTON
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:23
2019-04-11 16:33:11
Karolina Świgoń ARABELLA MAJA
  • 2x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:19
2019-04-11 16:32:12
Julia Litewka CALINECZKA
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:22:15
2019-04-11 16:30:10
Alicja Kołodziejczyk AFRODYTA
  • 2x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:40:47
2019-04-10 16:43:17
Paula Wiśniewska MIRAŻ
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:40:44
2019-04-10 16:40:04
Agnieszka Kiedrowska HAWANA-K
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:40:31
2019-04-10 10:59:10
Martyna Witek JULIAN
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:40:28
2019-04-10 10:58:25
Julia Urzendowska JULIAN
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:40:17
2019-04-10 10:54:14
Martyna Witek TROLL
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:39:54
2019-04-10 10:51:21
Julia Urzendowska TROLL
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:39:50
2019-04-09 23:44:04
Natalia Minko TROCZEK
  • 2x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 20:39:47
2019-04-09 23:41:56
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 16:20:21
2019-04-09 12:16:11
Monika Kasprzyk GENERAŁ
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 23:08:18
2019-04-08 22:26:38
Zuzanna Ziętara SONATA-N
  • 1x 2/mLL/Finał Rundy Mini - konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 00:39:14
2019-04-08 21:21:19
Nikola Kupczyk FRIDA
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 17:51:27
2019-04-08 15:39:16
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x 1/mLL/Debiuty - dokładności (30-40 cm) - towarzyski
5 ENTRY PRE-APPROVED 2019-04-08 17:51:21
2019-04-08 15:38:40
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 17:51:15
2019-04-08 15:38:07
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 2x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 22:02:27
2019-04-07 21:24:59
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 1x 5/LL/Finał Rundy Midi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 08:29:12
2019-04-05 23:07:55
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 23:42:08
2019-04-03 22:22:21
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 6/L/Finał Rundy Maxi- konkurs dwunawrotowy (art.273.3.4.2) - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babij Nadia UKJ Leonardo
2008 (Mł.)
brak
2. Barbarska Małgorzata JKS Farma Modrzewie
1998 (MJ.)
O019420
3. Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
2018 (Mł.)
Brak
4. Dubnicka Karolina KJ KOKO BRZEŹNIKI
2005 (JM.)
xx
5. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
6. Ferjan Victoria BPK
2008 (Mł.)
O050021
7. Flis Sara KJ KOKO BRZEŹNIKI
2009 (Mł.)
Xx
8. Frey Lea Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038627
9. Gełomej Justyna BPK
2006 (JM.)
brak
10. Gigoło Kalino UKJ Leonardo
2005 (JM.)
brak
11. Górka Aleksandra UKJ Leonardo
2006 (JM.)
brak
12. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
13. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
14. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
15. Ignaczak Natalia Ukj Karmen Nieklonice
2004 (JM.)
Brak
16. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
17. Kasprzyk Monika Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
18. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
O041402
19. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
20. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
21. Kołodziejczyk Alicja Klub Jeździecki Derby
2009 (Mł.)
brak
22. Kołodzińska Aleksandra KS Forrest Szczecin
2008 (Mł.)
Brak
23. Komorowska Marcelina KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
brak
24. Kowalska Anna UKJ Leonardo
2008 (Mł.)
Brak
25. Kowalski Iwo UKJ Leonardo
2005 (JM.)
Brak
26. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
27. Kozieł Marta KJ KOKO BRZEŹNIKI
2002 (J.)
Brak
28. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
Brak
29. Kupczyk Nikola BPK
2004 (JM.)
O046415
30. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
Brak
31. Lange Sandra KJ KOKO BRZEŹNIKI
2018 (Mł.)
xx
32. Liśkiewicz Wiktoria Klub Jeździecki Derby Budzistowo
2004 (JM.)
brak
33. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
34. Łatosz Marek BPK-ZACHODNIOPOMORSKIE
S
O046979
35. Łoś Maja BPK
2006 (JM.)
Brak
36. Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
S
O003754
37. Minko Natalia KJ Kaja Grzybowo
2000 (MJ.)
brak
38. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
39. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
40. Neyder Maja KJ KOKO BRZEŹNIKI
2008 (Mł.)
Xx
41. Paluch Martyna BPK
2005 (JM.)
O044962
42. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
Brak
43. Płuciennik Wiktoria BKP
2008 (Mł.)
O050557
44. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
45. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
46. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
47. Rudol Natalia BPK
S
xx
48. Rybska Maria KS Forrest Szczecin
2006 (JM.)
O050210
49. Stachura Pola Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
50. Stawarz Izabella KS Forrest Szczecin
2009 (Mł.)
Brak
51. Suwała Karolina BPk
2003 (J.)
Brak
52. Świgoń Karolina Derby Budzistowo
2005 (JM.)
Brak
53. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
54. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
55. Tomczyk Marta Ukj Karmen Niekłonice
2003 (J.)
Brak
56. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
brak
57. Urzendowska Julia KJ Kaja Grzybowo
2004 (JM.)
Brak
58. Walczak Oliwia Petrico Pony Karlino
2006 (JM.)
Brak
59. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
60. Wiśniewska Paula Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2006 (JM.)
brak
61. Witek Martyna KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
Brak
62. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
63. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
64. Ziętara Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2005 (JM.)
Brak
65. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

AFRODYTA Fryzyjska POL 2010 Klacz kara/164 F: -
M: -
O: Andrzej Michaski
B: Andrzej Michalski
brak brak
2.

63

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
O: Nowak Miroslaw
B: Knitter ewa
616009530158105
3.

18

ARABELLA MAJA Typ Pogrubiony POL 2007 Klacz siwa/kuc:144 F: Alabaster
M: Milka
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Pakuła
Brak POL 999 59 00316 07
4.

54

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
5.

73

BALOU BOY BAYER GER 2006 Wałach kasztanowata F: Balou du Rouet
M: Zadora
O: Agnieszka Krupczak
B: Schmid Johann
brak DE481810037106
6.

4

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
7.

66

BIRKUT Malopolska POL 2015 Wałach siwa/169 F: Xxxx
M: Xxxx
O: Nowak Mirosław
B: Xxx
Brak 616006590024415
8.

31

BOSMANKA Arabska POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
O: Andrzej Michalski
B: brak
brak brak
9.

45

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
10.

17

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Wawrzyniak
brak
11.

38

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
O: Weronika Guzewska
B: Bucholc Tomasz
brak
12.

21

CENTIA SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Centka
O: Małgorzata Przykucka
B: brak
Brak POL009590108108
13.

22

DAVI-R KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
O: Monika Paluch
B: Wiesław Apanasewicz
K014769 POL013670132006
14.

46

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
15.

27

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K024949 616009640043314
16.

23

ELOISE Oldenburger DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
O: Andrzej Michalski
B: Ingeborg Galow
brak DE 433330951307
17.

7

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
18.

72

Falla F:
M:
O:
B:
19.

77

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
20.

8

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/165 F: Esaul
M: Frejka
O: Małgorzata Barbarska
B: -
K024387 007600220708
21.

50

GAJA XX POL xx Klacz siwa/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
22.

55

GAMA SP POL 2010 Klacz izabelowata/kuc:140 F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
23.

2

GENERAŁ Wielkopolska POL 2015 Wałach kara/160 F: Celebes
M: Gaja
O: Robert Kasprzyk
B: Agnieszka Podgórska
Brak 616007520041615
24.

39

GLADIATOR Kuc Polski POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak 616999610034715
25.

34

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
26.

36

GRECJA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: SK Nowielice
Brak
27.

37

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Mariusz Płuciennik
B: IRL
brak 372003005614174
28.

48

GROM XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
29.

71

Haris F:
M:
O:
B:
30.

13

HAWANA-K WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Windsor
M: Hippika
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024254
31.

29

HOKS PK KUC POL 2015 Ogier siwa/kuc:131 F: ED
M: HISZPANKA
O: Andrzej Michalski
B: Piotr Kamiński
brak 6160136400319
32.

60

IKAS KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Borawska
B: Natalia Borawska
brak
33.

5

ILIA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Idol /
M: Etna /
O: Małgorzata Barbarska
B: Bogumiła Prais
K022497 616999610066912
34.

74

INDISSIMO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ekwador
M: Imberly
O: Agnieszka Krupczak
B: Łopuszyński Władysław
K023166 616009640079112
35.

56

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
K017981
36.

79

Izydor F:
M:
O:
B:
37.

32

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
38.

33

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K027136 6160096400211
39.

12

JULIAN SP POL 2004 Wałach siwa/- F: Corde
M: Julka
O: Kazimierz Gałązka
B: Stadnina Koni Walewice
- 968000004170650
40.

28

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
O: Sebastian Francuzik
B: Teresa Puzio
Brak
41.

9

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
brak POL00964000906
42.

53

KASJA WLKP. POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Karolina Koperska
B: -
K025184
43.

6

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
44.

26

LENA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Armani
M: Lira II
O: Agnieszka Francuzik
B: Iwona Wawrzyniak
brak
45.

75

LIZI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: M. Chociej
B: Nn
Brak
46.

57

LOGAN SP POL 2007 Wałach inna F: Liguster
M: Aaa
O: Monika Reimann
B: Monika Reimann
Brak
47.

30

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
O: Andrzej Michalski
B: Anna Balazs-Zeuschner
K020953 616 009 64 00923 09
48.

43

LUBAR XX POL xx Wałach inna/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
49.

67

LUCKY Welsh Pony DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
DE427270342210
50.

58

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: nn
01234
51.

20

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak POL 009 64 00108 99
52.

14

MIRAŻ KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Fikus /
M: Malarka /
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Katarzyna Mażulis
616013640112907
53.

61

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
54.

52

NADIR SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Arcygraf
M: Nowina
O: Natalia Rudol
B: Janiak Marcin
xx xx
55.

49

NAGATO XX POL xx Wałach kara/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xxx
xx xx
56.

42

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx Xx
57.

41

OLIMPIA XX POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xxxx
58.

51

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
59.

24

PARYS KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:130 F: Santara Danny's Boy
M: Pipi
O: Sebastian Francuzik
B: Robert Jabłoński
Brak
60.

62

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
616013520072312
61.

64

PEPPER N Deutsches Pferd GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak DE 410100502915
62.

19

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
63.

59

PYSIO KUC POL 2008 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
64.

65

QUANDO N Deutsches Pferd POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak DE 410100398215
65.

68

QUINTA II G SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Cantus
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Artur Gołaś
Brak .
66.

47

REIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
67.

3

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
O: Marek Łatosz
B: Jezior Jerzy
K022858 POL 009 67 00371 04
68.

44

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Klimczak
B: Xx
K012275 DE433331649308
69.

40

SILVIA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz gniada/- F: Larron
M: Skarbnica
O: -
B: -
Brak 616009640068415
70.

1

SONATA-N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
O: Monika Ziętara
B: Nowak Wojciech
Brak 616 009 52 01411 06
71.

70

STRATFORD VAN DE SCHIMMELSTAL . POL 2011 Wałach gniada/. F: Startrek
M: .
O: .
B: .
. .
72.

76

SZEFOWA FORREST DRP POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
73.

78

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
74.

10

TROCZEK KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Nando
M: Tabakierka
O: Natalia Minko
B: Dominik Gronet
brak POL616013640076711
75.

11

TROLL KM POL 2003 Wałach kasztanowata/mk:- F: Markies
M: Tiara
O: Kazimierz Gałązka
B: Stadnina Nowielice
-
76.

25

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
O: Andrzej Michalski
B: SK Jaroszówka sp. z o.o.
K024260 POL070000005408
77.

35

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
K026097 616098200089602
78.

69

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
O: Grzegorz Buchwał
B: .
. .
Rider Club
Competition
Prize
Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
112,50
87,50
SUM:
200.00
Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babij Nadia
UKJ Leonardo
PARYS (24)
2019-04-13
17
Barbarska Małgorzata
JKS Farma Modrzewie
ILIA (5)
2019-04-13
35
2019-04-13
19
Drozdowska Maja
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (58)
2019-04-13
21
2019-04-13
11
Dubnicka Karolina
KJ KOKO BRZEŹNIKI
GAMA (55)
2019-04-13
34
2019-04-13
25
2019-04-13
2019-04-13
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
SILVIA (40)
2019-04-13
Ferjan Victoria
BPK
KLIWIA (6)
2019-04-13
54
2019-04-13
33
Flis Sara
KJ KOKO BRZEŹNIKI
Izydor (79)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Frey Lea
Bez przynależności klubowej
2019-04-13
11
2019-04-13
16
Gełomej Justyna
BPK
2019-04-13
29
2019-04-13
Gigoło Kalino
UKJ Leonardo
LENA (26)
2019-04-13
30
Górka Aleksandra
UKJ Leonardo
2019-04-13
2
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (41)
2019-04-13
36
2019-04-13
5
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
2019-04-13
15
2019-04-13
2
Hutek Nina
BPK
GRECJA (36)
2019-04-13
9
2019-04-13
9
CELEBRA (38)
2019-04-13
41
2019-04-13
8
Ignaczak Natalia
Ukj Karmen Nieklonice
MOLIN (61)
2019-04-13
37
2019-04-13
7
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (19)
2019-04-13
12
2019-04-13
2019-04-13
4
2019-04-13
27
Kasprzyk Monika
Bez Przynależności Klubowej
2019-04-13
35
2019-04-13
26
2019-04-13
20
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2019-04-13
42
2019-04-13
6
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (44)
2019-04-13
14
2019-04-13
4
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GROM (48)
2019-04-13
8
2019-04-13
5
NAGATO (49)
2019-04-13
2
GAJA (50)
2019-04-13
17
2019-04-13
3
Kołodziejczyk Alicja
Klub Jeździecki Derby
2019-04-13
12
2019-04-13
1
Kołodzińska Aleksandra
KS Forrest Szczecin
2019-04-13
38
2019-04-13
13
2019-04-13
44
Komorowska Marcelina
KJ Kaja Grzybowo
2019-04-13
4
Kowalska Anna
UKJ Leonardo
2019-04-13
1
Kowalski Iwo
UKJ Leonardo
LENA (26)
2019-04-13
33
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
2019-04-13
5
2019-04-13
21
2019-04-13
32
2019-04-13
48
2019-04-13
26
BIRKUT (66)
2019-04-13
43
2019-04-13
46
Kozieł Marta
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2019-04-13
6
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LOGAN (57)
2019-04-13
21
2019-04-13
12
Kupczyk Nikola
BPK
FRIDA (8)
2019-04-13
3
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
PARYS (24)
2019-04-13
12
Lange Sandra
KJ KOKO BRZEŹNIKI
IZYDA (56)
2019-04-13
1
2019-04-13
12
Liśkiewicz Wiktoria
Klub Jeździecki Derby Budzistowo
URWIS (25)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2019-04-13
2
2019-04-13
25
Łatosz Marek
BPK-ZACHODNIOPOMORSKIE
RIVERA (3)
2019-04-13
7
2019-04-13
8
Łoś Maja
BPK
KASJA (53)
2019-04-13
37
2019-04-13
17
2019-04-13
53
Miarka Adam
ULKJ Stajnia Mann
Haris (71)
2019-04-13
4
2019-04-13
1
112,50
Falla (72)
2019-04-13
2019-04-13
2
87,50
2019-04-13
4
2019-04-13
5
Minko Natalia
KJ Kaja Grzybowo
TROCZEK (10)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-13
32
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (42)
2019-04-13
16
2019-04-13
31
2019-04-13
13
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (46)
2019-04-13
1
REIKEN (47)
2019-04-13
1
Neyder Maja
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2019-04-13
18
Paluch Martyna
BPK
2019-04-13
34
2019-04-13
27
DAVI-R (22)
2019-04-13
23
2019-04-13
17
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (59)
2019-04-13
1
Płuciennik Wiktoria
BKP
2019-04-13
36
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (51)
2019-04-13
2019-04-13
28
Prajwocki Adam
bpk
2019-04-13
3
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
CENTIA (21)
2019-04-13
31
2019-04-13
51
2019-04-13
49
Rudol Natalia
BPK
NADIR (52)
2019-04-13
6
2019-04-13
24
Rybska Maria
KS Forrest Szczecin
FOCUS (77)
2019-04-13
15
2019-04-13
18
2019-04-13
24
2019-04-13
13
2019-04-13
Stachura Pola
Ukj karmen nieklonice
2019-04-13
1
2019-04-13
29
2019-04-13
7
Stawarz Izabella
KS Forrest Szczecin
LIZI (75)
2019-04-13
12
2019-04-13
1
2019-04-13
27
Suwała Karolina
BPk
LUCKY (67)
2019-04-13
30
2019-04-13
11
2019-04-13
Świgoń Karolina
Derby Budzistowo
2019-04-13
3
2019-04-13
19
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
2019-04-13
6
2019-04-13
3
50
HOKS PK (29)
2019-04-13
28
2019-04-13
50
LOLITA (30)
2019-04-13
15
2019-04-13
40
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (32)
2019-04-13
1
2019-04-13
12
2019-04-13
23
Tomczyk Marta
Ukj Karmen Niekłonice
AKCENT (63)
2019-04-13
12
2019-04-13
9
2019-04-13
14
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (43)
2019-04-13
28
2019-04-13
45
Urzendowska Julia
KJ Kaja Grzybowo
TROLL (11)
2019-04-13
JULIAN (12)
2019-04-13
10
Walczak Oliwia
Petrico Pony Karlino
IKAS (60)
2019-04-13
26
2019-04-13
8
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
ELOISE (23)
2019-04-13
38
2019-04-13
39
URWIS (25)
2019-04-13
2019-04-13
Wiśniewska Paula
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
MIRAŻ (14)
2019-04-13
25
2019-04-13
19
Witek Martyna
KJ Kaja Grzybowo
TROLL (11)
2019-04-13
24
JULIAN (12)
2019-04-13
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
MAGIA (20)
2019-04-13
16
2019-04-13
10
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (35)
2019-04-13
7
2019-04-13
5
Ziętara Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-04-13
23
2019-04-13
20
2019-04-13
22
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2019-04-13
22
2019-04-13
22
ZARA (69)
2019-04-13
47
2019-04-13
18
2019-04-13
10
2019-04-13
52
2019-04-13
20
2019-04-13
14

Number of Riders: 65

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl