Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
49 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-01 23:07:21
2019-05-01 22:19:17
Marzena Chociej WRANGLER FOREST
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:04:22
2019-05-01 22:18:33
Aleksandra Kołodzińska SCOBY DOO FORREST
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:04:13
2019-05-01 22:14:10
Izabella Stawarz KATON
  • 2x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:03:52
2019-05-01 22:11:05
Maria Rybska TENERYFA
  • 2x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:23:43
2019-05-01 19:54:02
Daria Winiarska CELEBRA
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:23:39
2019-05-01 19:53:29
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:23:34
2019-05-01 19:52:52
Nina Hutek HARDIA
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:23:29
2019-05-01 19:51:05
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:23:27
2019-05-01 19:35:38
Nikola Kupczyk FRIDA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:49:22
2019-05-01 18:49:00
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:49:15
2019-05-01 18:26:40
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:49:13
2019-05-01 18:14:26
Maciej Sobótka OCEANIA W
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:48:55
2019-05-01 18:13:45
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:47:37
2019-05-01 17:27:02
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:47:18
2019-05-01 16:59:57
Karolina Kosmala CHAMPION FOREST
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:47:12
2019-05-01 16:37:46
Jagoda Diakiewicz LIZA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:47:00
2019-05-01 16:31:10
Maja Baca DUKAT
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:46:51
2019-05-01 16:30:26
Amelia Pawlak DIMA
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:46:41
2019-05-01 16:29:40
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:46:28
2019-05-01 16:28:32
Dalia Aghmane RAKIJA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:50:59
2019-05-01 09:30:17
Gabriela Kasicka BEAUTY
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:50:57
2019-05-01 08:51:37
Paula Mączewska EROTICA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:50:55
2019-05-01 08:49:33
Hanna Głuśniewska NELL
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:50:52
2019-05-01 08:29:50
Joanna Grosicka BRATKA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:53
2019-04-30 21:37:13
Oliwia Bielak ISTARIA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:45
2019-04-30 21:01:37
Justyna Żagiel CANNES
  • 2x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:43
2019-04-30 21:01:08
Justyna Żagiel CATTICK
  • 2x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:33
2019-04-30 21:00:23
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:28
2019-04-30 20:45:15
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:22
2019-04-30 19:52:09
Patrycja Szmaro PIORUN
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:04
2019-04-30 17:19:34
Zuzanna Gier FORIS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:40:56
2019-04-30 15:20:03
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:40:44
2019-04-30 15:17:35
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 15:33:38
2019-04-30 13:14:21
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 15:33:33
2019-04-30 13:13:26
Marika Szablewska CYMES
  • 2x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 15:33:29
2019-04-30 10:11:41
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:34:24
2019-04-29 21:19:41
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:59:23
2019-04-29 19:24:32
Karolina Suwała LUCKY
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:59:14
2019-04-29 19:23:04
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:59:10
2019-04-29 19:21:37
Zofia Suwała MAGGIE
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:58:44
2019-04-29 19:21:36
Julia Drozdowska JUKAR
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:58:00
2019-04-29 19:19:56
Maciej Żołądkiewicz QUINTA II G
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:57:24
2019-04-29 12:59:59
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 15:35:18
2019-04-27 09:51:03
Nikola Paszkiewicz ENYA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 15:34:51
2019-04-27 09:48:28
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:42:56
2019-04-24 09:00:37
Frej Zuzanna CHOCOLATE CAKE
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:42:55
2019-04-24 08:58:40
Frej Zuzanna JAMIRO FRANTIC M
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 19:06:11
2019-04-23 11:49:46
Martyna Sowińska MYSZKA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 19:06:08
2019-04-23 11:30:53
Karolina Suwała WAMPAMPONI
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O053952
2. Bielak Oliwia brak
2004 (J.)
O051146
3. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
0037996
4. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
5. Diakiewicz Jagoda Jks Neksico kędzierzyn
2007 (JM.)
Brak
6. Drozdowska Julia brak
2002 (J.)
2990/18 B
7. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
Brak
8. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
9. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
10. Gier Zuzanna JKS FARMA MODRZEWIE
2000 (MJ.)
BRAK
11. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
12. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
13. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
14. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
15. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
16. Kałużny Zbigniew bpk
S
brak
17. Kasicka Gabriela Zarańsko
2004 (J.)
brak
18. Kołodzińska Aleksandra KS Forrest Pony Club
2008 (JM.)
Brak
19. Komorowska Marcelina KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
brak
20. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
21. Kupczyk Nikola BPK
2004 (J.)
O046415
22. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
23. Mieczkowska Ewa KJ Bonin
24. Paszkiewicz Nikola KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2001 (MJ.)
O034724
25. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
26. Płuciennik Wiktoria BKP
2008 (JM.)
O050557
27. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
28. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
29. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
30. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
31. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
32. Sowińska Martyna Brak
2003 (J.)
Brak
33. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
34. Suwała Karolina Brak
2003 (J.)
Brak
35. Suwała Karolina BPk
2003 (J.)
Brak
36. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
brak
37. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
brak
38. Szmaro Patrycja Brak
2003 (J.)
Brak
39. Winiarska Daria brak
2001 (MJ.)
O037267
40. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
41. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
brak
42. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
43. Zuzanna Frej Bpk
2000 (MJ.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

30

BEAUTY KUC POL 2005 Klacz skarogniada/kuc:125 F: Twix
M: Batida
brak
2.

20

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
K012460
3.

27

BRATKA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K023711 616999640057113
4.

51

BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z F:
M:
5.

17

C-CHANELLE OLDENBURSKA POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
K024015
6.

10

CADELLO HOLSZTYN GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
Brak DE 421000177315
7.

52

CALIDOR F:
M:
8.

26

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
9.

25

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
K020270 DE418180107011
10.

46

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
brak
11.

36

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638
12.

8

CHOCOLATE CAKE WLKP POL 2014 Klacz kara F: Bossier
M: Czekolada
brak
13.

12

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
K020578 DE433330673608
14.

53

COLORADO SUNRISE F:
M:
15.

19

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
brak
16.

33

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
K020773 013610208706
17.

34

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
K019286 POL007611066301
18.

59

DYM SP POL 2001 Wałach siwa F: QUMBALL
M: DANA
brak
19.

11

ENYA OS POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Palegro / Power
M: Evita / Edinburgh
1473/19 418181110105
20.

29

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K023747 999640005003
21.

24

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
Brak -
22.

21

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
brak 009520074207
23.

42

FRIDA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa/165 F: Esaul
M: Frejka
K024387 007600220708
24.

55

Funny Affair F:
M:
25.

37

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
K017441 616009640092407
26.

45

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
brak 372003005614174
27.

44

HARDIA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
Brak 009640057406
28.

1

ISTARIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: NN
M: NN
K023712 616999640083012
29.

7

JAMIRO FRANTIC M SP POL 2003 Wałach kara/mk:155 F: Atłas
M: Jovita
Brak POL 013 68 0088403
30.

9

JUKAR KONIK POLSKI POL 2013 Wałach inna/mk:135 F: NN
M: NN
4164/18 616999640011813
31.

41

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
brak POL00964000906
32.

48

KATON KONIK POLSKI POL 2001 Wałach inna/kuc:137 F: Nn
M: Nn
K026466
33.

32

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
34.

3

KORAL KUC POL 2004 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
BRAK 616999611597804
35.

35

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
brak
36.

16

LUCKY WELSH PONY DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
DE427270342210
37.

14

MAGGIE KUC WALIJSKI POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
BRAK BRAK
38.

23

MAGIC BOY SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Ramirez /
M: Mika /
brak
39.

40

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Santara Danny's Boy
M: Mona
K016405 616013680076009
40.

38

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017
41.

6

MYSZKA KUC POL 2013 Klacz inna/kuc:145 F: Mr Mercutio
M: Miłka
Brak 616098100061408
42.

54

NATUZZI VAN HET SCHAECK F:
M:
43.

28

NELL SP POL 2002 Klacz kasztanowata/mk: F: Druh
M: Nowina
brak
44.

39

OCEANIA W WLKP POL 2012 Klacz siwa/171 F: Carlos DZ/
M: Osaka/
K025062
45.

22

PIORUN KUC POL 2011 Wałach bułana/kuc:113 F: NN
M: NN
brak 616999640086611
46.

13

QUINTA II G SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Cantus
Brak .
47.

31

RAKIJA SP POL 2007 Klacz siwa F: Lesotho /
M: Rewia /
K020284 009640030107
48.

49

SCOBY DOO FORREST KUC POL 2003 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo kuc wal
M: Szampanka drp/ Dorado drp
Brak
49.

4

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
50.

47

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
K026465
51.

5

WAMPAMPONI Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada/kuc:150 F: Faust
M: Wiosenka
Brak 616098100094436
52.

43

WICHER MAŁY KOŃ POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
K026097 616098200089602
53.

50

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
K014996 POL013640061207
54.

18

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
brak 616009640031111
55.

15

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
. .
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baca Maja
Amico Mołdawin
DUKAT (34)
2019-05-03
5
2019-05-03
28
2019-05-03
16
Bielak Oliwia
brak
2019-05-03
34
2019-05-03
36
2019-05-03
17
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (40)
2019-05-03
15
2019-05-03
12
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
2019-05-03
4
100
2019-05-03
2
400
Diakiewicz Jagoda
Jks Neksico kędzierzyn
LIZA (35)
2019-05-03
24
2019-05-03
15
Drozdowska Julia
brak
JUKAR (9)
2019-05-03
20
2019-05-03
17
2019-05-03
31
Dudziec Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
CADELLO (10)
2019-05-03
32
2019-05-03
11
Felusiak Dominika
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (32)
2019-05-03
14
2019-05-03
25
2019-05-03
6
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
2019-05-03
9
2019-05-03
27
Gier Zuzanna
JKS FARMA MODRZEWIE
FORIS (21)
2019-05-03
3
2019-05-03
11
2019-05-03
26
2019-05-03
2019-05-03
9
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
NELL (28)
2019-05-03
19
2019-05-03
41
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
BRATKA (27)
2019-05-03
16
2019-05-03
10
2019-05-03
44
Hutek Nina
BPK
HARDIA (44)
2019-05-03
2019-05-03
19
2019-05-03
3
200
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2019-05-03
2019-05-03
8
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (18)
2019-05-03
20
2019-05-03
16
2019-05-03
11
Kałużny Zbigniew
bpk
2019-05-03
33
2019-05-03
40
Kasicka Gabriela
Zarańsko
BEAUTY (30)
2019-05-03
2019-05-03
12
Kołodzińska Aleksandra
KS Forrest Pony Club
2019-05-03
23
2019-05-03
11
2019-05-03
42
Komorowska Marcelina
KJ Kaja Grzybowo
KARMONA (41)
2019-05-03
2
2019-05-03
43
2019-05-03
37
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (3)
2019-05-03
6
2019-05-03
2
2019-05-03
2
2019-05-03
11
2019-05-03
7
2019-05-03
Kupczyk Nikola
BPK
FRIDA (42)
2019-05-03
23
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (29)
2019-05-03
13
2019-05-03
2019-05-03
22
Mieczkowska Ewa
KJ Bonin
2019-05-03
7
2019-05-03
21
CALIDOR (52)
2019-05-03
39
2019-05-03
30
2019-05-03
29
2019-05-03
38
Paszkiewicz Nikola
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
ENYA (11)
2019-05-03
4
2019-05-03
8
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (33)
2019-05-03
7
2019-05-03
5
Płuciennik Wiktoria
BKP
2019-05-03
2019-05-03
10
2019-05-03
14
Prajwocki Adam
bpk
2019-05-03
6
2019-05-03
6
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2019-05-03
4
2019-05-03
4
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (12)
2019-05-03
11
2019-05-03
3
350
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-05-03
18
2019-05-03
35
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2019-05-03
1
400
2019-05-03
1
500
2019-05-03
11
2019-05-03
5
100
Sowińska Martyna
Brak
MYSZKA (6)
2019-05-03
18
2019-05-03
25
2019-05-03
26
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
KATON (48)
2019-05-03
9
2019-05-03
7
2019-05-03
17
Suwała Karolina
Brak
2019-05-03
2019-05-03
27
2019-05-03
46
Suwała Karolina
BPk
LUCKY (16)
2019-05-03
3
2019-05-03
24
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (14)
2019-05-03
2
2019-05-03
1
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (19)
2019-05-03
2019-05-03
2019-05-03
22
Szmaro Patrycja
Brak
DYM (59)
2019-05-03
1
2019-05-03
4
Winiarska Daria
brak
CELEBRA (46)
2019-05-03
9
2019-05-03
21
2019-05-03
45
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (43)
2019-05-03
10
2019-05-03
4
200
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
CATTICK (25)
2019-05-03
11
2019-05-03
CANNES (26)
2019-05-03
7
2019-05-03
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2019-05-03
13
2019-05-03
5
50
2019-05-03
ZARA (15)
2019-05-03
1
2019-05-03
2
300
2019-05-03
Zuzanna Frej
Bpk
2019-05-03
6
2019-05-03
8
2019-05-03
9
2019-05-03
2019-05-03

Number of Riders: 43

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 2 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl