Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
50 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-01 23:07:21
2019-05-01 22:19:17
Marzena Chociej WRANGLER FOREST
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:04:22
2019-05-01 22:18:33
Aleksandra Kołodzińska SCOBY DOO FORREST
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:04:13
2019-05-01 22:14:10
Izabella Stawarz KATON
  • 2x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 23:03:52
2019-05-01 22:11:05
Maria Rybska TENERYFA
  • 2x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:23:43
2019-05-01 19:54:02
Daria Winiarska CELEBRA
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:23:39
2019-05-01 19:53:29
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:23:34
2019-05-01 19:52:52
Nina Hutek HARDIA
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:23:29
2019-05-01 19:51:05
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:23:27
2019-05-01 19:35:38
Nikola Kupczyk FRIDA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:49:22
2019-05-01 18:49:00
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:49:15
2019-05-01 18:26:40
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:49:13
2019-05-01 18:14:26
Maciej Sobótka OCEANIA W
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:48:55
2019-05-01 18:13:45
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:47:37
2019-05-01 17:27:02
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:47:18
2019-05-01 16:59:57
Karolina Kosmala CHAMPION FOREST
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:47:12
2019-05-01 16:37:46
Jagoda Diakiewicz LIZA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:47:00
2019-05-01 16:31:10
Maja Baca DUKAT
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:46:51
2019-05-01 16:30:26
Amelia Pawlak DIMA
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:46:41
2019-05-01 16:29:40
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 18:46:28
2019-05-01 16:28:32
Dalia Aghmane RAKIJA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:50:59
2019-05-01 09:30:17
Gabriela Kasicka BEAUTY
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:50:57
2019-05-01 08:51:37
Paula Mączewska EROTICA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:50:55
2019-05-01 08:49:33
Hanna Głuśniewska NELL
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:50:52
2019-05-01 08:29:50
Joanna Grosicka BRATKA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:53
2019-04-30 21:37:13
Oliwia Bielak ISTARIA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:45
2019-04-30 21:01:37
Justyna Żagiel CANNES
  • 2x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:43
2019-04-30 21:01:08
Justyna Żagiel CATTICK
  • 2x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:33
2019-04-30 21:00:23
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:28
2019-04-30 20:45:15
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:22
2019-04-30 19:52:09
Patrycja Szmaro PIORUN
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:41:04
2019-04-30 17:19:34
Zuzanna Gier FORIS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:40:56
2019-04-30 15:20:03
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:40:44
2019-04-30 15:17:35
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 15:33:38
2019-04-30 13:14:21
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 15:33:33
2019-04-30 13:13:26
Marika Szablewska CYMES
  • 2x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 15:33:29
2019-04-30 10:11:41
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:34:24
2019-04-29 21:19:41
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:59:23
2019-04-29 19:24:32
Karolina Suwała LUCKY
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:59:14
2019-04-29 19:23:04
Maciej Żołądkiewicz ZARA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:59:10
2019-04-29 19:21:37
Zosia Suwała MAGGIE
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:58:44
2019-04-29 19:21:36
Julia Drozdowska JUKAR
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:58:00
2019-04-29 19:19:56
Maciej Żołądkiewicz QUINTA II G
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:57:24
2019-04-29 12:59:59
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
  • 1x 6/P/Konkurs zwykły Art.238.2.1 - O Puchar Pana Burmistrza Miasta Łobez Piotra Ćwikła
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 15:35:18
2019-04-27 09:51:03
Nikola Paszkiewicz ENYA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs dwufazowy Art.274.5.2 - O Puchar Pani Starosty Łobeskiego Renaty Kulik - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 15:34:51
2019-04-27 09:48:28
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:42:56
2019-04-24 09:00:37
Frej Zuzanna CHOCOLATE CAKE
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 18:42:55
2019-04-24 08:58:40
Frej Zuzanna JAMIRO FRANTIC M
  • 1x 1/open/Konkurs stylowy w ramach projektu Stylowy Jeździec ZZJ - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 19:06:11
2019-04-23 11:49:46
Martyna Sowińska MYSZKA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 19:06:08
2019-04-23 11:30:53
Karolina Suwała WAMPAMPONI
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O053952
2. Bielak Oliwia brak
2004 (JM.)
O051146
3. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
0037996
4. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
5. Diakiewicz Jagoda Jks Neksico kędzierzyn
2007 (JM.)
Brak
6. Drozdowska Julia brak
2002 (J.)
2990/18 B
7. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
Brak
8. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
9. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
10. Gier Zuzanna JKS FARMA MODRZEWIE
2000 (MJ.)
BRAK
11. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
12. Grosicka Joanna UKJ Karmen Niekłonice
S
O009769
13. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
14. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
15. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
16. Kałużny Zbigniew bpk
S
brak
17. Kasicka Gabriela Zarańsko
2004 (JM.)
brak
18. Kołodzińska Aleksandra KS Forrest Pony Club
2008 (Mł.)
Brak
19. Komorowska Marcelina KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
brak
20. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
21. Kupczyk Nikola BPK
2004 (JM.)
O046415
22. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
23. Mieczkowska Ewa KJ Bonin
24. Paszkiewicz Nikola KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2001 (J.)
O034724
25. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
26. Płuciennik Wiktoria BKP
2008 (Mł.)
O050557
27. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
28. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
29. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
30. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
31. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
32. Sowińska Martyna Brak
2003 (J.)
Brak
33. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
34. Suwała Karolina Brak
2003 (J.)
Brak
35. Suwała Karolina BPk
2003 (J.)
Brak
36. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
37. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
38. Szmaro Patrycja Brak
2003 (J.)
Brak
39. Winiarska Daria brak
2001 (J.)
O037267
40. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
41. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
brak
42. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
43. Zuzanna Frej Bpk
2000 (MJ.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

30

BEAUTY KUC POL 2005 Klacz skarogniada/kuc:125 F: Twix
M: Batida
O: Krzysztof Sawicz
B: Stefan Mazur
brak
2.

20

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
3.

27

BRATKA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Grosicka
B: Henryk Góral
K023711 616999640057113
4.

51

BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z F:
M:
O:
B:
5.

10

CADELLO Holsztyn GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
O: Izabela Dudziec
B: Niemcy
Brak DE 421000177315
6.

52

CALIDOR F:
M:
O:
B:
7.

26

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
8.

25

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
O: JANUSZ PAPROCKI
B: DE
K020270 DE418180107011
9.

46

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
O: Weronika Guzewska
B: Bucholc Tomasz
brak
10.

8

CHOCOLATE CAKE WLKP POL 2014 Klacz kara F: Bossier
M: Czekolada
O: Magda Trela
B: Magda Trela
brak
11.

12

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
12.

53

COLORADO SUNRISE F:
M:
O:
B:
13.

19

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
O: Ewelina Kostrzewska
B: Fabiszak Czesława
brak
14.

33

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
O: Sobczak
B:
K020773 013610208706
15.

34

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
16.

59

DYM SP POL 2001 Wałach siwa F: QUMBALL
M: DANA
O: Gadomska Bożena
B: Niemir Dariusz
brak
17.

11

ENYA OS POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Palegro / Power
M: Evita / Edinburgh
O: Izabela Paszkiewicz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
1473/19 418181110105
18.

29

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
19.

24

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
O: NN
B: NN
Brak -
20.

21

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
O: J&J Nieruchomości
B: Przybyło Adam
brak 009520074207
21.

42

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/165 F: Esaul
M: Frejka
O: Małgorzata Barbarska
B: -
K024387 007600220708
22.

55

Funny Affair F:
M:
O:
B:
23.

37

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
24.

45

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Mariusz Płuciennik
B: IRL
brak 372003005614174
25.

44

HARDIA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: SK Nowielice
Brak 009640057406
26.

1

ISTARIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: NN
M: NN
O: Grosicka Joanna
B: Grelak Mirosław
K023712 616999640083012
27.

7

JAMIRO FRANTIC M SP POL 2003 Wałach kara/mk:155 F: Atłas
M: Jovita
O: Marek Frej
B: Marek Frej
Brak POL 013 68 0088403
28.

9

JUKAR Konik Polski POL 2013 Wałach inna/mk:135 F: NN
M: NN
O: Joanna Grosicka
B: Binaś Katarzyna
4164/18 616999640011813
29.

41

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
brak POL00964000906
30.

48

KATON Konik Polski POL 2001 Wałach inna/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K026466
31.

32

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
32.

3

KORAL KUC POL 2004 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
BRAK 616999611597804
33.

35

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
34.

16

LUCKY Welsh Pony DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
DE427270342210
35.

14

MAGGIE Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
O: Franciszek Suwała
B: NN
BRAK BRAK
36.

23

MAGIC BOY SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Ramirez /
M: Mika /
O: Zbigniew Kałużny
B: Zbigniew Kałużny
brak
37.

40

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena, Jacek Borkowscy
B: Zawadzka Ewa
K016405 616013680076009
38.

38

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
39.

6

MYSZKA KUC POL 2013 Klacz inna/kuc:145 F: Mr Mercutio
M: Miłka
O: Grzegorz Majewski
B: Harasimowicz Zbigniew
Brak 616098100061408
40.

54

NATUZZI VAN HET SCHAECK F:
M:
O:
B:
41.

28

NELL SP POL 2002 Klacz kasztanowata/mk: F: Druh
M: Nowina
O: Kostrzewska Emilia
B: Kostrzewska Ewelina
brak
42.

39

OCEANIA W WLKP POL 2012 Klacz siwa/171 F: Carlos DZ/
M: Osaka/
O: Maciej Sobótka
B: Stajnia Jastrzębniki
K025062
43.

13

QUINTA II G SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Cantus
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Artur Gołaś
Brak .
44.

49

SCOBY DOO FORREST KUC POL 2003 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo kuc wal
M: Szampanka drp/ Dorado drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
45.

4

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954
46.

47

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
47.

5

WAMPAMPONI Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada/kuc:150 F: Faust
M: Wiosenka
O: Grzegorz Majewski
B: Młynarska Agnieszka
Brak 616098100094436
48.

43

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
K026097 616098200089602
49.

50

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K014996 POL013640061207
50.

18

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
O: KAROL ŁUKOMSKI
B: KAROL ŁUKOMSKI
brak 616009640031111
51.

15

ZARA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Del Cor
M: Zeklara
O: Grzegorz Buchwał
B: .
. .
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baca Maja
Amico Mołdawin
DUKAT (34)
2019-05-03
5
2019-05-03
28
2019-05-03
16
Bielak Oliwia
brak
2019-05-03
34
2019-05-03
36
2019-05-03
17
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (40)
2019-05-03
15
2019-05-03
12
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
2019-05-03
4
100
2019-05-03
2
400
Diakiewicz Jagoda
Jks Neksico kędzierzyn
LIZA (35)
2019-05-03
24
2019-05-03
15
Drozdowska Julia
brak
JUKAR (9)
2019-05-03
20
2019-05-03
17
2019-05-03
31
Dudziec Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
CADELLO (10)
2019-05-03
32
2019-05-03
11
Felusiak Dominika
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (32)
2019-05-03
14
2019-05-03
25
2019-05-03
6
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
2019-05-03
9
2019-05-03
27
Gier Zuzanna
JKS FARMA MODRZEWIE
FORIS (21)
2019-05-03
3
2019-05-03
11
2019-05-03
26
2019-05-03
2019-05-03
9
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
NELL (28)
2019-05-03
19
2019-05-03
41
Grosicka Joanna
UKJ Karmen Niekłonice
BRATKA (27)
2019-05-03
16
2019-05-03
10
2019-05-03
44
Hutek Nina
BPK
HARDIA (44)
2019-05-03
2019-05-03
19
2019-05-03
3
200
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2019-05-03
2019-05-03
8
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (18)
2019-05-03
20
2019-05-03
16
2019-05-03
11
Kałużny Zbigniew
bpk
2019-05-03
33
2019-05-03
40
Kasicka Gabriela
Zarańsko
BEAUTY (30)
2019-05-03
2019-05-03
12
Kołodzińska Aleksandra
KS Forrest Pony Club
2019-05-03
23
2019-05-03
11
2019-05-03
42
Komorowska Marcelina
KJ Kaja Grzybowo
KARMONA (41)
2019-05-03
2
2019-05-03
43
2019-05-03
37
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (3)
2019-05-03
6
2019-05-03
2
2019-05-03
2
2019-05-03
11
2019-05-03
7
2019-05-03
Kupczyk Nikola
BPK
FRIDA (42)
2019-05-03
23
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (29)
2019-05-03
13
2019-05-03
2019-05-03
22
Mieczkowska Ewa
KJ Bonin
2019-05-03
7
2019-05-03
21
CALIDOR (52)
2019-05-03
39
2019-05-03
30
2019-05-03
29
2019-05-03
38
Paszkiewicz Nikola
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
ENYA (11)
2019-05-03
4
2019-05-03
8
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (33)
2019-05-03
7
2019-05-03
5
Płuciennik Wiktoria
BKP
2019-05-03
2019-05-03
10
2019-05-03
14
Prajwocki Adam
bpk
2019-05-03
6
2019-05-03
6
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2019-05-03
4
2019-05-03
4
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (12)
2019-05-03
11
2019-05-03
3
350
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-05-03
18
2019-05-03
35
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2019-05-03
1
400
2019-05-03
1
500
2019-05-03
11
2019-05-03
5
100
Sowińska Martyna
Brak
MYSZKA (6)
2019-05-03
18
2019-05-03
25
2019-05-03
26
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
KATON (48)
2019-05-03
9
2019-05-03
7
2019-05-03
17
Suwała Karolina
Brak
2019-05-03
2019-05-03
27
2019-05-03
46
Suwała Karolina
BPk
LUCKY (16)
2019-05-03
3
2019-05-03
24
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (14)
2019-05-03
2
2019-05-03
1
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (19)
2019-05-03
2019-05-03
2019-05-03
22
Szmaro Patrycja
Brak
DYM (59)
2019-05-03
1
2019-05-03
4
Winiarska Daria
brak
CELEBRA (46)
2019-05-03
9
2019-05-03
21
2019-05-03
45
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (43)
2019-05-03
10
2019-05-03
4
200
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
CATTICK (25)
2019-05-03
11
2019-05-03
CANNES (26)
2019-05-03
7
2019-05-03
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2019-05-03
13
2019-05-03
5
50
2019-05-03
ZARA (15)
2019-05-03
1
2019-05-03
2
300
2019-05-03
Zuzanna Frej
Bpk
2019-05-03
6
2019-05-03
8
2019-05-03
9
2019-05-03
2019-05-03

Number of Riders: 43

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 2 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl