Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B VI Memoriał Tomka Mitury
Mołdawin, 02.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 20:33:16
2019-06-01 19:29:53
Maciej Żołądkiewicz HIOYALINE
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 20:33:29
2019-06-01 18:55:47
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 20:34:50
2019-06-01 18:55:15
Beata Strzałkowska CASSAL'S BOY
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 20:34:56
2019-06-01 18:54:51
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 20:35:01
2019-06-01 18:54:26
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 18:31:06
2019-05-31 17:17:53
Zuza Mamczak KARISHA
  • 2x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 17:16:35
2019-05-31 17:16:25
Julia Tamborska AROGANT
  • 2x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 17:15:59
2019-05-31 17:13:55
Maria Glista CINDI
  • 2x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 16:45:54
2019-05-31 16:18:49
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 16:45:44
2019-05-31 16:17:58
Julia Kulawińska CHIARA 289 EX IRIS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
29 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-31 16:45:34
2019-05-31 16:01:32
Maciej Żołądkiewicz QUINTA II G
  • 1x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 16:43:36
2019-05-31 14:59:57
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 20:35:10
2019-05-31 14:54:21
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 20:35:14
2019-05-31 14:53:37
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 15:16:02
2019-05-31 14:15:53
Barbara Piekło DUKAT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:50:35
2019-05-30 10:50:02
Dalia Aghmane RAKIJA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 16:42:35
2019-05-30 10:49:18
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:50:24
2019-05-30 10:13:47
Aleksandra Wilk AGENT
  • 2x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/kuce open 80-90 cm - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:50:18
2019-05-30 10:12:45
Amelia Pawlak DIMA
  • 2x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/kuce open 80-90 cm - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:50:12
2019-05-30 10:11:56
Karolina Kosmala CHAMPION FOREST
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90 cm - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 16:42:14
2019-05-30 10:11:11
Paulina Gryciak COMIC BS
  • 2x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:49:54
2019-05-30 10:10:25
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 1x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90 cm - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 16:41:34
2019-05-30 10:09:26
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:49:33
2019-05-30 10:08:36
Maja Baca DUKAT
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
14 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-31 16:40:15
2019-05-30 10:07:17
Julia Adamczewska SAVINA
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:22:14
2019-05-29 10:14:04
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 17:22:06
2019-05-29 10:13:29
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:28:30
2019-05-28 18:27:53
Anna Maciejak GINGER GIRL
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:28:28
2019-05-28 18:27:22
Anna Maciejak FANTASCA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:28:16
2019-05-28 13:47:09
Anna Kołek LOTKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:28:12
2019-05-28 13:43:31
Agata Kruszyniewicz LIBERIO
  • 1x 6/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:28:10
2019-05-28 13:42:31
Agata Kruszyniewicz RAPINO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:26:47
2019-05-28 09:52:50
Milena Sawicka VIWA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 09:34:35
2019-05-26 21:42:57
Klaudia Krata WROTYCZ
  • 2x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 22:28:26
2019-05-25 09:24:38
Oliwia Rajnerowicz ROXI
  • 2x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 22:28:08
2019-05-24 16:35:31
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 2x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/kuce open 80-90 cm - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 22:28:05
2019-05-24 16:34:54
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 2x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/kuce open 80-90 cm - zwykły art.238.2.1 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 22:28:03
2019-05-24 16:27:37
Magdalena Pisula MASZA
  • 2x 1/LL/kuce open 70-80 cm - dokładności art.238.1.1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
2. Aghmane Dalia JKS AMICO Mołdawin
2004 (JM.)
0000
3. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O053952
4. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
5. Dmiterczuk Kazimierz KJ Capri Białokury
6. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
7. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
8. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
9. Ferjan Victoria BPK
2008 (Mł.)
O050021
10. Glista Maria Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
0000
11. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
12. Kołek Anna niezrzeszona
2005 (JM.)
brak
13. Kosmala Karolina JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039434
14. Krata Klaudia Bpk
2008 (Mł.)
O050558
15. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
16. Kulawińska Julia brak
2003 (J.)
O039339
17. Mamczak Zuza Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
0000
18. Paluch Martyna BPK
2005 (JM.)
O044962
19. Paszkowska Oliwia Klub Jeździecki Kaja
2006 (JM.)
O048631
20. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
21. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
22. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
23. Tamborska Julia Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
0000
24. Wilk Aleksandra JKS AMICO Mołdawin
2004 (JM.)
0000
25. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
26. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

AGENT Hucuł POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Sobczak
B: Nn
0000
2.

33

AROGANT ARAB POL 2002 Wałach siwa F: Ekstern /
M: Aruba /
O: Iwona Łopucka
B:
K018907
3.

28

C-CHANELLE Oldenburska POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
O: Anita Dowgiałło
B: Piotr Kopacz
K024015
4.

22

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Paszkowska
B:
K020323 616999611325403
5.

31

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
O: Ewa Kulawińska
B: Jerzy Cerba
K007762 09474
6.

37

CASSAL'S BOY HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Cassall /
M: Anna-To / Cassini I
O: Anna Farysej
B:
K025500 421000183812
7.

27

CELADINE N Westfalska POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
O: Agnieszka Roganowska
B: Monitos Sp. Z. o.o.
K020342 DE441411169511
8.

17

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
O: Barbara Kosmala
B: nn
K014638
9.

30

CHIARA 289 EX IRIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz kasztanowata F: Maramano
M: Ironia
O: Ewa Kulawińska
B: Jan Gołąbek
K017008 12262
10.

32

CINDI NN POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
O: Sobczak
B: Nn
0000 0000”
11.

25

COMIC BS Westfalisches POL 2014 Wałach gniada/167 F: Comme il faut
M: Championesse BS
O: Jacek Sobczak
B: Nn
K024510
12.

18

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
O: Sobczak
B:
K020773 013610208706
13.

40

Domingo F:
M:
O:
B:
14.

15

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
15.

4

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
16.

35

HIOYALINE KWPN GER 2012 Klacz gniada/165 F: Pacyfic
M: Ioyaline
O: Jan Kopeć
B: Mosman Rohe
- 528003201210482
17.

34

KARISHA SP POL 2003 Klacz F: Cabrol
M: Karina
O: Elżbieta Sobczak
B: Nn
Brak
18.

16

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
19.

3

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
20.

36

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
21.

39

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
O: Joanna Chruściewicz
B: Monika Tadych
K025843 616009640037712
22.

10

LIBERIO SP POL 2012 Wałach gniada F: Chaltaire Z /
M: La Guarda / La Paz
O: Agata Kruszyniewicz
B: Szymon John
K024144 616009610168212
23.

7

LOTKA SP POL 2014 Klacz kara/mk: F: NN
M: NN
O: Agata Kruszyniewicz
B: Gołgowski Bogusław
brak
24.

26

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
25.

29

QUINTA II G SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Cantus
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Artur Gołaś
Brak .
26.

20

RAKIJA SP POL 2007 Klacz siwa F: Lesotho /
M: Rewia /
O: Paulina Gryciak
B: Mieleńczuk
K020284 009640030107
27.

9

RAPINO Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach dereszowata/160 F: Rapolino
M: Acadia
O: Agata Kruszyniewicz
B: Lutz Seeger
brak
28.

23

SAVINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Savona
O: Adamczewska Magdalena
B: Nn
K017232
29.

24

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
O: Fedenczak
B: Nn
K023754
30.

38

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
31.

6

WROTYCZ Mały Koń POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Majk
M: nn / nn
O: Monika Gątkiewicz
B: Kaczmarczuk Anna
K026436 616 013 64 01078 08
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
JKS Amico Mołdawin
SAVINA (23)
2019-06-02
8
2019-06-02
7
Aghmane Dalia
JKS AMICO Mołdawin
RAKIJA (20)
2019-06-02
4
2019-06-02
10
2019-06-02
8
Baca Maja
Amico Mołdawin
DUKAT (15)
2019-06-02
1
2019-06-02
8
2019-06-02
2
200
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (38)
2019-06-02
2
300
2019-06-02
3
300
2019-06-02
3
200
2019-06-02
6
Dmiterczuk Kazimierz
KJ Capri Białokury
Domingo (40)
2019-06-02
11
2019-06-02
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2019-06-02
1
300
2019-06-02
12
Fedeńczak Martyna
JKS Amico Mołdawin
SUNFLY (24)
2019-06-02
6
2019-06-02
4
200
Felusiak Dominika
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (16)
2019-06-02
1
2019-06-02
5
Ferjan Victoria
BPK
KLIWIA (3)
2019-06-02
1
2019-06-02
2
Glista Maria
Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
CINDI (32)
2019-06-02
1
2019-06-02
Gryciak Paulina
JKS Amico Mołdawin
2019-06-02
5
50
2019-06-02
7
Kołek Anna
niezrzeszona
LOTKA (7)
2019-06-02
7
2019-06-02
Kosmala Karolina
JKS Amico Mołdawin
2019-06-02
1
2019-06-02
11
2019-06-02
9
Krata Klaudia
Bpk
2019-06-02
11
2019-06-02
2019-06-02
6
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
RAPINO (9)
2019-06-02
12
2019-06-02
5
2019-06-02
10
LIBERIO (10)
2019-06-02
9
2019-06-02
5
100
Kulawińska Julia
brak
2019-06-02
2
2019-06-02
6
CASCH (31)
2019-06-02
2019-06-02
Mamczak Zuza
Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
KARISHA (34)
2019-06-02
1
2019-06-02
3
Paluch Martyna
BPK
2019-06-02
1
2019-06-02
3
Paszkowska Oliwia
Klub Jeździecki Kaja
CARNOT (22)
2019-06-02
6
2019-06-02
9
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (18)
2019-06-02
1
2019-06-02
1
2019-06-02
4
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2019-06-02
4
100
2019-06-02
3
100
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (36)
2019-06-02
11
2019-06-02
2
400
2019-06-02
10
2019-06-02
Tamborska Julia
Jeździecki Klub Sportowy Amico Mołdawin
AROGANT (33)
2019-06-02
1
2019-06-02
1
Wilk Aleksandra
JKS AMICO Mołdawin
AGENT (19)
2019-06-02
1
2019-06-02
2019-06-02
Wojtas Julia
JKS Amico Mołdawin
MARKUS (26)
2019-06-02
1
400
2019-06-02
1
600
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2019-06-02
7
2019-06-02
5
50
2019-06-02
2019-06-02
4
50

Number of Riders: 26

Number of Horses: 31

The sum of prizes: 3 350.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl