Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne w skokach
Budzistowo/Kołobrzeg, 23.11.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 20:36:55
2019-11-21 20:30:20
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 20:36:53
2019-11-21 20:29:34
Natalia Ignaczak QUANDO N
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 20:36:51
2019-11-21 20:29:08
Martyna Kowalczyk NIKO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 20:36:49
2019-11-21 20:28:36
Anastazja Kaźmierczak SANTIAGO
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 20:36:46
2019-11-21 20:28:11
Maja Sałapatek CASKADA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 20:36:45
2019-11-21 20:27:47
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:03:25
2019-11-21 18:59:56
Wiktoria Hałabaty SERUM THE HELL'S
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:03:16
2019-11-21 18:59:24
Paulina Świerzbin SERUM THE HELL'S
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:03:09
2019-11-21 17:57:08
Andrzej Pasek CZAVERDY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:03:05
2019-11-21 17:37:17
Julia Litewka CALINECZKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
57 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-21 19:02:24
2019-11-21 16:58:30
Aleksandra Fabisiak LAVANTUS FLY
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:00:49
2019-11-21 15:48:12
Andrzej Pasek DAKATO GOLD M.
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
55 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-21 19:00:43
2019-11-21 15:47:44
Andrzej Pasek DUBAJ M.
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:00:22
2019-11-21 15:47:08
Wiktoria Przykucka LOLITA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:00:18
2019-11-21 15:46:17
Alicja Kołodziejczyk PROTON
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:00:15
2019-11-21 15:44:53
Patrycja Janicka PROTON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:00:12
2019-11-21 15:42:42
Patrycja Janicka LEXUS
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:00:07
2019-11-21 15:41:33
Monika Wrzesińska LEXUS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 19:00:04
2019-11-21 15:40:20
Tamara Wincel URWIS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 18:59:52
2019-11-21 15:39:18
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 5/N/Zwykł art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 18:59:49
2019-11-21 15:38:16
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 2x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 18:59:29
2019-11-21 12:01:37
Zuzanna Zielony- Sokalska BAMBINO
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 18:59:22
2019-11-21 12:00:28
Karolina Grajper BAMBINO
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 18:59:17
2019-11-21 11:59:27
Zuzanna Zielony- Sokalska MON CHERIE PP
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 18:59:05
2019-11-21 11:59:03
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 05:58:59
2019-11-20 23:29:39
Nikodem Gryciak ANAPON PROXIMO
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 05:58:28
2019-11-20 23:27:54
Amelia Pawlak DIMA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 05:58:03
2019-11-20 23:27:12
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:55:09
2019-11-20 21:48:41
Nina Hutek KING OF STORM
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:55:07
2019-11-20 21:43:58
Julia Kopacka CELEBRA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:55:00
2019-11-20 21:41:47
Marysia Murawska PIORUN
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:54:50
2019-11-20 21:39:23
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:54:36
2019-11-20 21:38:45
Wiktoria Płuciennik PIORUN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:54:26
2019-11-20 21:36:41
Justyna Gełomej CELEBRA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 21:54:18
2019-11-20 21:32:12
Igor Brzeziński FENIKS
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:04:10
2019-11-20 18:50:39
Oliwia Walczak TORDIS ICASS
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:04:08
2019-11-20 18:48:50
Nikola Pawlicka IZYDA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:03:59
2019-11-20 18:43:29
Emilia Tousty LUBAR
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:03:51
2019-11-20 18:42:55
Karolina Krajcer DAVI R
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:03:48
2019-11-20 18:42:33
Zuzanna Hana OLIMPIA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:03:33
2019-11-20 18:41:45
Oliwia Pleban WERA-K
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
26 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-20 20:03:21
2019-11-20 18:41:18
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
25 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-21 20:23:01
2019-11-20 18:41:05
Katarzyna Kokowska GAJA
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 5/N/Zwykł art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:02:47
2019-11-20 18:40:40
Nadia Stachura NAGATO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
23 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-20 20:02:09
2019-11-20 18:40:20
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:01:53
2019-11-20 18:39:51
Julia Mycio NORKAN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:01:33
2019-11-20 18:39:22
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:01:20
2019-11-20 17:55:24
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:00:38
2019-11-20 17:06:29
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 2x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 20:00:01
2019-11-20 14:49:14
Jagoda Miedzińska TROLL
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 19:59:40
2019-11-20 14:48:39
Anna Żurek SB MAFIJA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 19:59:33
2019-11-20 10:56:18
Nina Bramowicz ISKIERKA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 19:58:58
2019-11-20 10:55:48
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 19:58:51
2019-11-20 08:50:59
Agnieszka Kiedrowska KLEOPATRA-K
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 19:58:40
2019-11-20 08:50:20
Agnieszka Kiedrowska HAWANA-K
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
12 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-20 19:58:29
2019-11-19 22:02:50
Dominika Lemke ASTERIX
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 08:34:14
2019-11-19 21:52:37
Michalina Dawid JULIAN
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 08:34:07
2019-11-19 21:49:04
Weronika Wiśniewska LUCKY STAR
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 08:33:52
2019-11-19 21:38:39
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 5/N/Zwykł art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 20:58:38
2019-11-19 20:51:00
Liwia Gawin APACZ
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 20:58:19
2019-11-19 20:27:12
Martyna Witek GABI
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 09:11:10
2019-11-19 08:16:26
Maja Szkudlarek MANTA-J
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 15:20:49
2019-11-18 13:42:26
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 15:20:31
2019-11-18 13:40:44
Anita Kowalczyk RODANIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-21 20:33:11
2019-11-17 19:14:49
Julia Składanowska KALA FLY
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
2 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-17 17:17:20
2019-11-17 15:09:27
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
  • 1x 5/N/Zwykł art. 238.2.1
1 ENTRY PRE-APPROVED 2019-11-16 20:04:53
2019-11-15 19:54:44
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 3/L/Zwykł art.238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
0037996
2. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (Mł.)
BRAK
3. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
4. Brzeziński Igor BPK
2010 (Mł.)
BRAK
5. Dawid Michalina Klub Jeździecki Kaja
2009 (Mł.)
brak
6. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
7. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
8. Gawin Liwia Klub Jeździecki Kaja
2005 (JM.)
brak
9. Gełomej Justyna BPK
2006 (JM.)
brak
10. Grajper Karolina bpk
2002 (J.)
brak
11. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (Mł.)
0000
12. Hałabaty Wiktoria KJ Caris Kamień Pomorski
2005 (JM.)
Brak
13. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
14. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
15. Ignaczak Natalia Ukj Karmen Nieklonice
2004 (JM.)
Brak
16. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
O051344
17. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
O053837
18. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
Brak
19. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
O041402
20. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
21. Kołodziejczyk Alicja Klub Jeździecki Derby
2009 (Mł.)
brak
22. Komorowska Marcelina bpk
2005 (JM.)
brak
23. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
24. Kowalczyk Anita bpk
S
brak
25. Kowalczyk Martyna Ukj karmen nieklonice
2001 (J.)
Brak
26. Krajcer Karolina Xx
Xx
27. Kret Ela Bpk
2006 (JM.)
Brak
28. Kulawińska Julia brak
2003 (J.)
O039339
29. Lemke Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O034630
30. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
31. Miedzińska Jagoda Klub Jeździecki Kaja
2007 (JM.)
brak
32. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses Szczecin
2003 (J.)
O038632
10178793
33. Murawska Marysia bpk
2008 (Mł.)
BRAK
34. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
35. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
36. Pasek Andrzej Dragon Nowilice
S
O000478
37. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
38. Patalan Dominika bpk
S
O033904
39. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
40. Pawlicka Nikola KJ KOKO BRZEŹNIKI
2007 (JM.)
xx
41. Pleban Oliwia Xx
S
Xx
42. Płuciennik Wiktoria BKP
2009 (Mł.)
O050557
43. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
44. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O051411
45. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
O053838
46. Składanowska Julia JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O052543
47. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
2001 (J.)
O039824
48. Stachura Nadia Xx
Xx
49. Świerzbin Paulina KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2005 (JM.)
brak
50. Szkudlarek Maja K&M stajnia sportowa
2004 (JM.)
Brak
51. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
52. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
53. Walczak Oliwia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2006 (JM.)
xx
54. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
55. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
Brak
56. Witek Martyna Klub Jeździecki Kaja
2005 (JM.)
brak
57. Zielony- Sokalska Zuzanna bpk
2009 (Mł.)
brak
58. Ziętara Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2005 (JM.)
Brak
59. Żurek Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2007 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

41

ANAPON PROXIMO KUC POL 2000 Ogier siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
brak
2.

9

APACZ Kuc Walijski POL 2011 Ogier kasztanowata/kuc:120 F: -
M: -
brak -
3.

13

ASTERIX Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2012 Wałach kasztanowata/158cm F: Impuls
M: Artedora
K024379
4.

43

BAMBINO KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
brak
5.

53

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
brak
6.

21

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
K007762 09474
7.

57

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
K026979
8.

35

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
brak
9.

54

CZAVERDY SP POL 2015 Wałach gniada/. F: IF DU REVERDY
M: CZARA
Brak 616009640022415
10.

51

DAKATO GOLD M. SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: STAKKATO GOLD
M: DALIA
brak 616009640020315
11.

30

DAVI R XX POL Xx Klacz gniada/Xx F: Xx
M: Xx
Xx Xx
12.

40

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
K020773 013610208706
13.

22

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
K015364 POL01364006030712576
14.

16

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Domingo
M: Draska
brak POL009640041405
15.

50

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
K024949 616009640043314
16.

34

FENIKS - POL 2007 Wałach gniada/kuc:- F: -
M: -
- -
17.

3

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
K020692
18.

8

GABI SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: -
M: Gracja
brak -
19.

26

GAJA Oldenburska POL 2010 Klacz siwa/xx F: Clinton I
M: Grenzpilotin
K026009 xx
20.

61

GRACJA SP POL Xx Klacz gniada/xx F: Chacco Fly
M: Gold Marie
brak 1234
21.

37

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
brak 372003005614174
22.

27

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
K011992 xx
23.

14

HAWANA-K WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Windsor
M: Hippika
K024254
24.

17

ISKIERKA Typ Kuc POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: NN
M: NN
brak POL999640057103
25.

32

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
K017981
26.

45

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
K017587 616009640073609
27.

44

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: Farmer sp
M: Jawa sp/ Cancoon hol.
K027136 616009640021115
28.

12

JULIAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Ogier siwa/162 F: Corde
M: Julka
brak -
29.

1

KALA FLY SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Chacco-Fly
M: Kala
K025295 616009640061913
30.

5

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
brak POL00964000906
31.

39

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K020783 999640119504
32.

38

KING OF STORM SP POL - Wałach kara/mk:- F: -
M: -
- =
33.

52

LAVANTUS FLY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Chacco Fly
M: Legia
616009640058413
34.

47

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/167 F: CARRY SON
M: LAMA
K024546 616 009 64 00269 10
35.

49

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
K020953 616 009 64 00923 09
36.

31

LUBAR XX POL xx Wałach inna/xx F: xx
M: xx
xx xx
37.

11

LUCKY STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:157 F: Denetor
M: Laguna
Brak 616009530005710
38.

7

MANTA-J SP POL 2014 Klacz skarogniada/168 F: Corrado Son
M: Mailunds Claudia
Brak 616 009 61 00853 14
39.

42

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
brak
40.

24

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
41.

63

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
K023075
42.

25

NAGATO XX POL xx Wałach kara/167 F: xx
M: xx
xx xx
43.

59

NIKO Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
616999640134704
44.

23

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
Xx Xx
45.

29

OLIMPIA XX POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: xx
M: xx
xx xxxx
46.

62

Olympus-K F:
M:
47.

56

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:- F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
48.

36

PIORUN KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
brak
49.

4

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet/Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman/Gracieux
K015239 616009640101009
50.

48

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
brak 616POL13009943A
51.

60

QUANDO N Deutsches Pferd POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
Brak DE 410100398215
52.

6

RODANIA Małopolska POL 2001 Klacz gniada/160 F: Zoon
M: Robinia
brak POL006580231301
53.

58

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
54.

55

SERUM THE HELL'S Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Apostrof
M: Sekwana
brak
55.

20

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
Brak 616 009 52 01411 06
56.

10

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
57.

33

TORDIS ICASS SP POL 2013 Ogier srokata/kuc:xx F: NN
M: NN
xx xx
58.

19

TROLL - POL 2003 Ogier kasztanowata/mk:145 F: Markies V
M: Taria
brak -
59.

46

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
K024260 POL070000005408
60.

28

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/Xx F: Granilli S
M: Wega
Xx Xx
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
GRACJA (61)
2019-11-23
14
2019-11-23
15
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
2019-11-23
2019-11-23
32
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (16)
2019-11-23
43
2019-11-23
13
2019-11-23
11
Brzeziński Igor
BPK
FENIKS (34)
2019-11-23
13
2019-11-23
30
Dawid Michalina
Klub Jeździecki Kaja
JULIAN (12)
2019-11-23
22
2019-11-23
35
2019-11-23
15
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
2019-11-23
9
2019-11-23
5
150
Felusiak Dominika
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (39)
2019-11-23
1
2019-11-23
4
2019-11-23
38
Gawin Liwia
Klub Jeździecki Kaja
APACZ (9)
2019-11-23
28
2019-11-23
8
Gełomej Justyna
BPK
CELEBRA (35)
2019-11-23
33
Grajper Karolina
bpk
BAMBINO (43)
2019-11-23
20
2019-11-23
45
Gryciak Nikodem
Jks AMICO Mołdawin
2019-11-23
Hałabaty Wiktoria
KJ Caris Kamień Pomorski
2019-11-23
31
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (29)
2019-11-23
12
2019-11-23
6
2019-11-23
21
Hutek Nina
BPK
2019-11-23
17
2019-11-23
25
Ignaczak Natalia
Ukj Karmen Nieklonice
2019-11-23
19
2019-11-23
37
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
LEXUS (47)
2019-11-23
4
100
2019-11-23
2019-11-23
46
PROTON (48)
2019-11-23
3
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2019-11-23
18
2019-11-23
21
Kaźmierczak Anastazja
UKJ Karmen Niekłonice
2019-11-23
6
2019-11-23
5
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2019-11-23
5
50
2019-11-23
9
2019-11-23
21
2019-11-23
39
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GAJA (26)
2019-11-23
4
200
2019-11-23
2
54
GROM (27)
2019-11-23
12
2019-11-23
8
Kołodziejczyk Alicja
Klub Jeździecki Derby
PROTON (48)
2019-11-23
2019-11-23
Komorowska Marcelina
bpk
2019-11-23
12
2019-11-23
19
Kopacka Julia
BPK
CELEBRA (35)
2019-11-23
26
2019-11-23
31
Kowalczyk Anita
bpk
2019-11-23
26
2019-11-23
29
Kowalczyk Martyna
Ukj karmen nieklonice
NIKO (59)
2019-11-23
34
2019-11-23
11
2019-11-23
10
Krajcer Karolina
Xx
DAVI R (30)
2019-11-23
4
2019-11-23
11
2019-11-23
7
Kret Ela
Bpk
2019-11-23
2
2019-11-23
48
Kulawińska Julia
brak
CASCH (21)
2019-11-23
Lemke Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
ASTERIX (13)
2019-11-23
3
150
2019-11-23
10
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2019-11-23
47
2019-11-23
32
Miedzińska Jagoda
Klub Jeździecki Kaja
TROLL (19)
2019-11-23
24
2019-11-23
33
Mikicin Alicja
JKS Melloni Horses Szczecin
2019-11-23
1
350
2019-11-23
3
36
Murawska Marysia
bpk
PIORUN (36)
2019-11-23
27
2019-11-23
25
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (23)
2019-11-23
5
2019-11-23
35
2019-11-23
20
2019-11-23
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (22)
2019-11-23
10
2019-11-23
2019-11-23
7
Pasek Andrzej
Dragon Nowilice
2019-11-23
13
2019-11-23
7
2019-11-23
1
2019-11-23
14
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
2019-11-23
44
2019-11-23
19
Patalan Dominika
bpk
2019-11-23
2
300
2019-11-23
4
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (40)
2019-11-23
7
2019-11-23
50
2019-11-23
42
Pawlicka Nikola
KJ KOKO BRZEŹNIKI
IZYDA (32)
2019-11-23
29
2019-11-23
23
2019-11-23
24
Pleban Oliwia
Xx
WERA-K (28)
2019-11-23
30
2019-11-23
8
2019-11-23
Płuciennik Wiktoria
BKP
PIORUN (36)
2019-11-23
2019-11-23
40
2019-11-23
6
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (24)
2019-11-23
2019-11-23
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
LOLITA (49)
2019-11-23
16
2019-11-23
17
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (57)
2019-11-23
14
2019-11-23
10
Składanowska Julia
JKS Dako-Galant Skibno
2019-11-23
23
2019-11-23
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy ewro
FRUGO (3)
2019-11-23
1
250
2019-11-23
3
250
Stachura Nadia
Xx
NAGATO (25)
2019-11-23
20
2019-11-23
28
Świerzbin Paulina
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2019-11-23
17
2019-11-23
Szkudlarek Maja
K&M stajnia sportowa
2019-11-23
34
2019-11-23
49
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
2019-11-23
18
2019-11-23
JAWA (45)
2019-11-23
6
2019-11-23
1
90
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (31)
2019-11-23
41
2019-11-23
8
2019-11-23
16
Walczak Oliwia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2019-11-23
9
2019-11-23
2
2019-11-23
22
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
URWIS (46)
2019-11-23
36
2019-11-23
22
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2019-11-23
8
2019-11-23
Witek Martyna
Klub Jeździecki Kaja
GABI (8)
2019-11-23
23
2019-11-23
18
2019-11-23
Zielony- Sokalska Zuzanna
bpk
2019-11-23
3
BAMBINO (43)
2019-11-23
16
Ziętara Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-11-23
2
200
2019-11-23
Żurek Anna
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (63)
2019-11-23
15
2019-11-23
27

Number of Riders: 59

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 2 180.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl