Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 18:49:11
2019-12-06 17:03:14
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
23 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 18:49:06
2019-12-06 17:02:35
Świec Konstancja MOHITO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
22 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 18:49:00
2019-12-06 17:01:29
Oliwia Mycio AVATAR
  • 2x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 18:48:57
2019-12-06 17:00:09
Oliwia Mycio ŁUNA
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 18:48:54
2019-12-06 16:25:26
Wiktoria Płuciennik PIORUN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 18:48:50
2019-12-06 16:25:02
Marysia Murawska PIORUN
  • 2x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 16:16:49
2019-12-06 15:32:33
Natalia Potrzebowska NADAL
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
17 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 16:16:45
2019-12-06 15:32:10
Oliwia Pleban WERA-K
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
16 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 16:16:40
2019-12-06 15:31:32
Sara Kubiak ERAGON
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 16:16:32
2019-12-06 15:29:58
Julia Gabrysiak KONSTANTIN
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 16:16:27
2019-12-06 15:29:32
Zuzanna Hana OLIMPIA
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 16:16:22
2019-12-06 15:27:49
Karolina Krajcer DAVI R
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:20:45
2019-12-06 00:14:13
Julia Kopacka CELEBRA
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:20:41
2019-12-06 00:12:08
Nina Hutek KING OF STORM
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
10 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:20:38
2019-12-06 00:11:41
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
9 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:20:34
2019-12-06 00:09:31
Dominika Wrzochal HANGUS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
8 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:20:28
2019-12-06 00:09:07
Dominika Wrzochal DRAGON
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 07:20:23
2019-12-06 00:08:45
Dominika Wrzochal WICHER
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 08:14:13
2019-12-05 08:10:39
Anna Żurek NADIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
5 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:26:58
2019-12-04 20:27:40
Klaudia Śmigórska CARIS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
4 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 18:28:57
2019-12-04 18:00:55
Kornelia Bąkowska BAJKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 17:26:09
2019-12-04 17:15:37
Daria Sowińska ESTERA
  • 1x 1/mLL/Dokładności - art.238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 15:44:57
2019-12-04 13:19:49
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 15:44:54
2019-12-04 13:18:22
Hanna Hudziak LORD VULKAN
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - O Puchar Prezesa SK Nowielice
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
2. Baśniak Nikola LKS Dragon
3. Derda Gabrysia LKS Dragon
4. Gabrysiak Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2001 (J.)
Brak
5. Hałgas Weronika BPK
2005 (JM.)
brak
6. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
7. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
8. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
9. Jędzrejczyk Weronika LKS Dragon
10. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
11. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
12. Kopacka Julia BPK
2006 (JM.)
brak
13. Krajcer Karolina Xx
Xx
14. Kubiak Sara Kj Koko Brzeźniki
2003 (J.)
ZZJ
15. Łoś Maja bpk
2006 (JM.)
brak
16. Murawska Marysia bpk
2008 (Mł.)
BRAK
17. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
18. Pleban Oliwia Xx
S
Xx
19. Płuciennik Wiktoria BKP
2009 (Mł.)
O050557
20. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
21. Sapylak Wiktor LKS Dragon
22. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
23. Sowińska Daria BPK
2005 (JM.)
Brak
24. Spierewka Julia LKS Dragon
25. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
26. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
27. Żurek Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2007 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

AVATAR SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Xx
M: Xx
Xx Pol
2.

4

BAJKA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Biedronka / Concert
- 170
3.

27

CAREWNA WLKP POL 2007 Klacz biała F: Carry Son /
M: Czacza /
K015000 POL007610187707
4.

5

CARIS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz kara F: NN
M: NN
K023074 616999640081113
5.

12

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
brak
6.

29

Celta F:
M:
7.

25

Czarodziejka F:
M:
8.

13

DAVI R XX POL Xx Klacz gniada/Xx F: Xx
M: Xx
Xx Xx
9.

8

DRAGON Wielkopolska POL 2015 Wałach kara/170 F: Rotmistrz
M: Dama Pik
brak
10.

16

ERAGON SP POL 2010 Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
Xx Xx
11.

3

ESTERA NN POL 2006 Klacz gniada/mk:146 F: NN
M: NN
Brak 616999640098606
12.

10

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
brak 372003005614174
13.

32

Hamina F:
M:
14.

9

HANGUS SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Radus
M: Hardia
brak
15.

11

KING OF STORM SP POL - Wałach kara/mk:- F: -
M: -
- =
16.

15

KONSTANTIN HAN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Xx
M: Xx
Zzj
17.

31

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
K019535 POL009610043609
18.

1

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: xx
M: xx
K023104 xx
19.

23

LUBAR XX POL xx Wałach inna/xx F: xx
M: xx
xx xx
20.

20

ŁUNA SP POL 2008pil Klacz srokata/166 F: Xx
M: Xx
Xxx Pol
21.

22

MOHITO MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sex
M: xxx
xxx
22.

18

NADAL SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho
M: Niezapominajka
K012424 POL009640033207 103ZR24
23.

6

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
K023075
24.

2

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara/170 F: xx
M: xx
xx
25.

26

Olanda F:
M:
26.

14

OLIMPIA XX POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: xx
M: xx
xx xxxx
27.

30

OZON F:
M:
28.

19

PIORUN KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
brak
29.

17

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/Xx F: Granilli S
M: Wega
Xx Xx
30.

7

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
K026097 616098200089602
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
BAJKA (4)
2019-12-07
17
2019-12-07
9
Baśniak Nikola
LKS Dragon
Olanda (26)
2019-12-07
2019-12-07
12
Derda Gabrysia
LKS Dragon
2019-12-07
8
Gabrysiak Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
2019-12-07
10
2019-12-07
6
2019-12-07
Hałgas Weronika
BPK
2019-12-07
21
CAREWNA (27)
2019-12-07
20
2019-12-07
21
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
OLIMPIA (14)
2019-12-07
1
2019-12-07
3
2019-12-07
8
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2019-12-07
7
2019-12-07
16
Hutek Nina
BPK
2019-12-07
26
2019-12-07
24
2019-12-07
Jędzrejczyk Weronika
LKS Dragon
Celta (29)
2019-12-07
27
2019-12-07
8
OZON (30)
2019-12-07
22
2019-12-07
12
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (31)
2019-12-07
11
2019-12-07
6
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
MOHITO (22)
2019-12-07
10
2019-12-07
1
2019-12-07
5
Kopacka Julia
BPK
CELEBRA (12)
2019-12-07
1
2019-12-07
22
2019-12-07
22
Krajcer Karolina
Xx
DAVI R (13)
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-07
4
Kubiak Sara
Kj Koko Brzeźniki
ERAGON (16)
2019-12-07
8
2019-12-07
9
2019-12-07
28
Łoś Maja
bpk
2019-12-07
14
2019-12-07
18
2019-12-07
19
Murawska Marysia
bpk
PIORUN (19)
2019-12-07
2019-12-07
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
ŁUNA (20)
2019-12-07
10
2019-12-07
5
2019-12-07
1
AVATAR (21)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
25
Pleban Oliwia
Xx
WERA-K (17)
2019-12-07
12
2019-12-07
13
2019-12-07
17
Płuciennik Wiktoria
BKP
2019-12-07
16
2019-12-07
15
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
NADAL (18)
2019-12-07
18
2019-12-07
10
Sapylak Wiktor
LKS Dragon
Hamina (32)
2019-12-07
2019-12-07
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
CARIS (5)
2019-12-07
7
2019-12-07
14
Sowińska Daria
BPK
ESTERA (3)
2019-12-07
1
2019-12-07
19
2019-12-07
13
Spierewka Julia
LKS Dragon
2019-12-07
1
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (23)
2019-12-07
2019-12-07
20
2019-12-07
15
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (7)
2019-12-07
2
DRAGON (8)
2019-12-07
2
2019-12-07
4
HANGUS (9)
2019-12-07
11
2019-12-07
3
Żurek Anna
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (6)
2019-12-07
29
2019-12-07

Number of Riders: 27

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl