Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie
Barłomino, 30-31.03.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
132 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 18:43:32
2019-03-28 18:43:32
Michelle Kantowska BREGO
  • 2x 1./krzyżaczki/
  • 2x 9./krzyżaczki/
131 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 14:58:45
2019-03-28 14:58:45
Martyna Pietroń LAVALETTE
  • 1x 5./L/
  • 1x 6./P/
130 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 23:12:43
2019-03-27 22:23:58
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
  • 1x 15./N/
129 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 23:12:15
2019-03-27 22:23:17
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 7./N/
  • 1x 15./N/
128 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 23:11:48
2019-03-27 22:21:33
Adam Nicpoń CRACK S
  • 1x 7./N/
  • 1x 8./C/
  • 1x 16./C/
127 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 23:12:05
2019-03-27 20:54:18
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 2x 5./L/
  • 2x 13./L/
126 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:42:07
2019-03-27 18:47:27
Konrad Mański NOWITA
  • 1x 11./LL/
  • 1x 12./L/Licencyjny, na styl
  • 1x 13./L/
125 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:42:35
2019-03-27 18:45:45
Klaudia Mańska EŁZA
  • 1x 3./LL/
  • 1x 4./L/Licencyjny, na styl
  • 1x 5./L/
  • 1x 11./LL/
  • 1x 12./L/Licencyjny, na styl
  • 1x 13./L/
124 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:38:27
2019-03-27 18:42:24
Konrad Mański MADDOX
  • 2x 3./LL/
123 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 15:12:31
2019-03-27 18:11:18
Zoe Czako RIRONDINE
  • 2x 5./L/
  • 1x 14./P/
122 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:38:44
2019-03-27 18:08:51
Marta Tomczyk AKCENT
  • 2x 2./mini LL/
121 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:44:50
2019-03-27 18:06:05
Tadeusz Kozakiewicz KSELION
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
120 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-27 19:44:59
2019-03-27 18:05:33
Tadeusz Kozakiewicz PEPPER N
  • 2x 3./LL/
  • 1x 5./L/
119 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:38:54
2019-03-27 18:04:52
Maja Sałapatek CASKADA
  • 2x 2./mini LL/
118 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:39:13
2019-03-27 18:04:26
Kornelia Koźlik SANTIAGO
  • 2x 2./mini LL/
117 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:39:08
2019-03-27 18:03:52
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 2x 2./mini LL/
116 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:39:04
2019-03-27 17:32:48
Katarzyna Dulian BALTIMORE
  • 2x 3./LL/
115 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-27 19:40:26
2019-03-27 16:05:37
Zoe Czako RIRONDINE
  • 2x 5./L/
  • 1x 14./P/
114 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:40:38
2019-03-27 16:04:34
Łukasz Kaźmierczak CHARMANT BLUE
  • 1x 6./P/
  • 1x 15./N/
113 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:43:00
2019-03-27 13:22:18
Dorota Formella WINCI
  • 2x 5./L/
112 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:45:13
2019-03-26 23:08:26
Marta Zdziebłowska HURAGAN
  • 1x 2./mini LL/
  • 2x 3./LL/
111 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:48:24
2019-03-26 21:02:34
Julia Szamp GALILEO
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
110 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:46:08
2019-03-26 20:44:45
Julia Mierzejewska NUGGETS
  • 2x 10./mini LL/
  • 1x 11./LL/
109 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:46:02
2019-03-26 20:23:12
Agata Wójcik PAY BACK SIMONI
  • 1x 10./mini LL/
  • 2x 11./LL/
108 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:45:23
2019-03-26 19:37:57
Zuzanna Leman ŁADOGA
  • 2x 10./mini LL/
  • 1x 11./LL/
107 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-27 08:49:00
2019-03-26 19:28:22
Piotr Tauba DARE DE LUX
  • 1x 5./L/
  • 1x 6./P/
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
106 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:47:52
2019-03-26 16:52:41
Natalia Sawicka KOKTAIL
  • 2x 5./L/
105 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:12:28
2019-03-26 10:44:03
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 3./LL/
104 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:12:57
2019-03-26 10:41:57
Robert Filipczak LIMERYK
  • 2x 4./L/Licencyjny, na styl
103 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:12:52
2019-03-26 09:46:42
Julia Lieske CARERRA
  • 1x 3./LL/
  • 1x 5./L/
  • 2x 13./L/
102 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 19:43:36
2019-03-25 22:59:17
Anna Rozkosz GODECJA
  • 2x 3./LL/
  • 1x 5./L/
101 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 08:57:07
2019-03-25 21:03:21
Klaudia Koss ESSENCE
  • 1x 10./mini LL/
  • 1x 11./LL/
100 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:04:34
2019-03-25 21:02:25
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 11./LL/
  • 1x 13./L/
99 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:04:15
2019-03-25 21:01:38
Wiesław Jędrzejewski CHAZAR
  • 1x 11./LL/
  • 1x 13./L/
98 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:04:03
2019-03-25 21:00:37
Marta Bednarz RUSŁAN
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
97 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:03:51
2019-03-25 20:58:46
Iga Szostak RADON
  • 1x 14./P/
  • 1x 15./N/
96 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 08:57:19
2019-03-25 20:58:26
Zofia Specjalska BIEDRONKA
  • 1x 10./mini LL/
  • 1x 11./LL/
95 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:03:37
2019-03-25 20:58:10
Iga Szostak MILANO
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
94 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 20:34:17
2019-03-25 20:32:20
Anna Dąbrowska FOREVER
  • 2x 3./LL/
93 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 20:34:35
2019-03-25 20:04:19
Zuzanna Gierdalska TATANKA
  • 1x 10./mini LL/
  • 1x 11./LL/
92 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:03:23
2019-03-25 19:58:59
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 2x 6./P/
  • 2x 7./N/
91 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:02:55
2019-03-25 18:39:12
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
90 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:49:50
2019-03-25 18:20:53
Daria Komosa AZTEC
  • 1x 3./LL/
  • 1x 4./L/Licencyjny, na styl
88 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:45:56
2019-03-25 13:52:44
Weronika Czarnecka DUCHESS OF CAMBRIDGE
  • 2x 5./L/
87 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:45:58
2019-03-25 13:52:12
Weronika Czarnecka AL PACINO J
  • 2x 5./L/
86 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:21:15
2019-03-25 12:48:19
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 2x 12./L/Licencyjny, na styl
  • 2x 13./L/
85 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 14:20:46
2019-03-25 11:00:51
Justyna Badaszko COSIDA
  • 2x 13./L/
  • 2x 14./P/
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 13:54:01
2019-03-25 07:20:08
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 7./N/
  • 1x 8./C/
  • 1x 15./N/
  • 1x 16./C/
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 13:54:15
2019-03-25 07:11:48
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 7./N/
  • 1x 8./C/
  • 1x 15./N/
  • 1x 16./C/
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 13:54:19
2019-03-25 07:06:11
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
  • 1x 14./P/
  • 1x 15./N/
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 13:54:30
2019-03-25 04:46:16
Zofia Woźniak INFINITI
  • 1x 1./krzyżaczki/
  • 2x 2./mini LL/
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 13:54:24
2019-03-24 23:16:28
Jacek Hefta IKWA
  • 1x 11./LL/
78 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-25 14:20:37
2019-03-24 23:15:51
Maria Bemong ALMAR
  • 2x 3./LL/
  • 1x 5./L/
  • 2x 11./LL/
  • 1x 13./L/
77 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 13:54:43
2019-03-24 23:13:32
Julia Gruchała IKWA
  • 1x 9./krzyżaczki/
  • 1x 10./mini LL/
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 13:54:40
2019-03-24 22:43:02
Zuzanna Becker ENZO
  • 1x 2./mini LL/
  • 2x 3./LL/
  • 1x 10./mini LL/
  • 2x 11./LL/
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:06:34
2019-03-24 17:57:03
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
  • 1x 14./P/
  • 1x 15./N/
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:06:39
2019-03-24 17:54:48
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 7./N/
  • 1x 8./C/
  • 1x 15./N/
  • 1x 16./C/
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:06:42
2019-03-24 17:49:35
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
  • 1x 15./N/
  • 1x 16./C/
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:06:56
2019-03-24 17:10:58
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 5./L/
  • 1x 6./P/
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:06:59
2019-03-24 17:09:09
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 5./L/
  • 1x 6./P/
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:07:43
2019-03-24 12:30:15
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
  • 1x 14./P/
  • 1x 15./N/
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:04:25
2019-03-24 11:35:07
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:04:06
2019-03-24 10:36:17
Julia Osowiecka GUIDO
  • 2x 3./LL/
64 ENTRY ACCEPTED 2019-03-24 21:04:02
2019-03-23 22:20:04
Martyna Woźniak AUSTRALIA
  • 2x 11./LL/
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 15:50:51
2019-03-23 10:30:20
Zuzanna Obłoza NENA
  • 2x 2./mini LL/
  • 2x 10./mini LL/
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 15:52:33
2019-03-22 21:39:40
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 5./L/
  • 1x 13./L/
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 15:51:00
2019-03-22 19:45:17
Oliwia Wenzel BUHARA
  • 2x 10./mini LL/
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 15:51:04
2019-03-22 19:40:45
Julia Neubert DUKAT
  • 1x 10./mini LL/
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 15:51:42
2019-03-22 19:35:48
Julia Frankowska DUKAT
  • 1x 10./mini LL/
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:03:04
2019-03-21 21:28:06
Aleksandra Wołczyńska BOB
  • 1x 3./LL/
  • 1x 11./LL/
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:05:24
2019-03-21 20:20:26
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:05:42
2019-03-21 19:39:07
Anna Grzybowska-Skrodzka C-DINETTE
  • 2x 5./L/
  • 2x 13./L/
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 15:54:41
2019-03-21 19:34:40
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 3./LL/
  • 2x 5./L/
  • 2x 11./LL/
  • 2x 13./L/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:04:16
2019-03-21 18:06:19
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
  • 1x 14./P/
  • 1x 15./N/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:06:08
2019-03-21 14:34:24
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:06:29
2019-03-21 14:26:07
Milena Sikorska FOTIK
  • 2x 6./P/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:03:13
2019-03-21 13:35:13
Nicole Pieper GIBON
  • 2x 2./mini LL/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:14:18
2019-03-21 09:42:42
Amelia Mrozek TERA QUICK
  • 2x 2./mini LL/
  • 1x 10./mini LL/
  • 1x 11./LL/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:14:27
2019-03-21 08:47:33
Maria Chabowska ANONIM
  • 2x 10./mini LL/
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:12:30
2019-03-20 23:46:29
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 6./P/
  • 1x 14./P/
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:12:23
2019-03-20 23:44:03
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
  • 1x 15./N/
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:12:20
2019-03-20 23:42:44
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 7./N/
  • 1x 8./C/
  • 1x 16./C/
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:14:53
2019-03-20 23:40:09
Martyna Pietroń LANTANI
  • 1x 3./LL/
  • 1x 5./L/
  • 1x 13./L/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:13:41
2019-03-20 23:38:40
Martyna Pietroń SINA WH
  • 1x 3./LL/
  • 1x 5./L/
  • 1x 13./L/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 10:12:12
2019-03-20 20:13:41
Nina Jendza PERSHIM
  • 1x 10./mini LL/
  • 1x 11./LL/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 08:47:08
2019-03-20 16:52:42
Agata Piastowska LEONARDO
  • 2x 3./LL/
  • 2x 11./LL/
  • 1x 13./L/
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 19:04:21
2019-03-20 16:51:40
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
  • 1x 14./P/
  • 1x 15./N/
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 19:04:24
2019-03-20 10:09:41
Anna Reglińska EL SANTO
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
  • 1x 15./N/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 19:04:26
2019-03-20 10:08:48
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 8./C/
  • 1x 16./C/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 19:04:32
2019-03-19 22:30:47
Dominika Lemke ASTERIX
  • 1x 5./L/
  • 1x 6./P/
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-19 22:29:07
2019-03-19 20:33:55
Klaudia Barcikowska WALIA
  • 1x 3./LL/
  • 1x 5./L/
32 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-19 22:27:51
2019-03-19 13:26:56
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 5./L/
  • 1x 6./P/
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
31 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-19 22:28:02
2019-03-19 13:24:55
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 7./N/
  • 1x 15./N/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 14:52:53
2019-03-18 14:02:00
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 2x 4./L/Licencyjny, na styl
  • 2x 12./L/Licencyjny, na styl
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 14:53:44
2019-03-18 13:23:32
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 5./L/
  • 1x 6./P/
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 14:53:42
2019-03-18 13:22:41
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 6./P/
  • 1x 7./N/
  • 1x 14./P/
  • 1x 15./N/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 08:56:54
2019-03-18 08:46:31
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 6./P/
  • 1x 14./P/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 08:57:14
2019-03-18 08:45:55
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 7./N/
  • 2x 16./C/
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 08:58:00
2019-03-17 19:22:52
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 10:13:08
2019-03-16 21:03:58
Karolina Staroniewicz FIGARO - KG
  • 2x 4./L/Licencyjny, na styl
  • 2x 12./L/Licencyjny, na styl
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:42:38
2019-03-16 17:41:40
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 2x 5./L/
  • 2x 13./L/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:01:30
2019-03-16 14:56:49
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 11./LL/
  • 1x 13./L/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:08:35
2019-03-14 23:16:13
Monika Binerowska CHANTALE
  • 2x 1./krzyżaczki/
  • 2x 9./krzyżaczki/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:08:41
2019-03-14 23:08:25
Amelia Ludka DIVAH
  • 1x 2./mini LL/
  • 1x 3./LL/
  • 1x 10./mini LL/
  • 1x 11./LL/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:09:52
2019-03-14 22:09:53
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:09:19
2019-03-14 13:54:22
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 5./L/
  • 1x 6./P/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:08:13
2019-03-14 13:50:34
Nikola Paszkiewicz ENYA
  • 1x 3./LL/
  • 1x 5./L/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:04:53
2019-03-13 10:10:51
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 5./L/
  • 1x 6./P/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:04:15
2019-03-12 22:08:33
Marta Piskulak GALILEO J
  • 2x 3./LL/
  • 2x 11./LL/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:04:11
2019-03-12 14:23:41
Aleksandra Wołczyńska REBEL
  • 2x 3./LL/
  • 2x 11./LL/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:04:06
2019-03-12 10:34:25
Zofia Tocha EGIDA
  • 1x 2./mini LL/
  • 1x 3./LL/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:03:50
2019-03-12 07:48:04
Monika Binerowska CHIRON
  • 1x 6./P/
  • 1x 14./P/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 09:02:24
2019-03-12 07:47:17
Monika Binerowska CALHEDRON
  • 1x 3./LL/
  • 1x 5./L/
  • 1x 13./L/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:45:47
2019-03-11 21:31:07
Zuzanna Zwolak CABALLO H
  • 2x 5./L/
  • 2x 13./L/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:45:37
2019-03-11 16:30:55
Patrycja Kubicka PUARO
  • 1x 3./LL/
  • 1x 5./L/
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:45:28
2019-03-11 09:22:38
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 5./L/
  • 1x 6./P/
  • 1x 13./L/
  • 1x 14./P/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:45:17
2019-03-08 19:28:59
Kornelia Bertrand DOLAR
  • 2x 2./mini LL/
  • 2x 10./mini LL/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 09:49:05
2019-03-07 07:35:59
Katarzyna Ostapiuk WISTERIA LANE
  • 1x 3./LL/
  • 1x 5./L/
  • 1x 11./LL/
  • 1x 13./L/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
2. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
3. Banach Liwia
4. Barcikowska Klaudia Stadnina koni Zajączkowo
2004 (JM.)
brak
5. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
6. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
7. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
8. Bertrand Kornelia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (JM.)
brak
9. Binerowska Monika JKS Niestępowo
2004 (JM.)
O047538
10. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
11. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
12. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O040922
13. Czako Zoe PZJ
2005 (JM.)
O051043
14. Czako Zoe SKJ Sopot
2005 (JM.)
brak
15. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
Z009824
16. Dąbrowska Anna J.J. Darboven
S
brak
17. Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2003 (J.)
O028065
18. Dulian Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O014549
19. Felkner Zuzanna JKS Barłomino
20. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050337
21. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
brak
22. Frankowska Julia bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
23. Gierdalska Zuzanna Szkółka Baba Jaga
2004 (JM.)
Brak
24. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
25. Gruchała Julia Szkółka Baba Jaga
2006 (JM.)
Brak
26. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
27. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
28. Hefta Jacek Szkółka Baba Jaga
S
Brak
29. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
30. Jaworska-Brzuś Mirella AKJ
2008 (Mł.)
31. Jędrzejewski Wiesław JKS SENNY NOWĘCIN
S
O034020
32. Jendza Nina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O035310
33. Kantowska Michelle Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (Mł.)
brak
34. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
35. Kaźmierczak Łukasz KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O001045
36. Komosa Daria Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (JM.)
O050629
37. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
38. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
39. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
40. Kozlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
Brak
41. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
Brak
42. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
43. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
44. Kubicka Patrycja KJ Polonez Damnica
S
O050628
45. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
46. Leman Zuzanna Brak
2004 (JM.)
O044131
47. Lemke Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O034630
48. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
49. Ludka Amelia bpk
2004 (JM.)
brak
50. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
51. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (J.)
O046717
52. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
53. Mrozek Alicja BPK pom
2008 (Mł.)
Brak
54. Mrozek Amelia BPK pom
2005 (JM.)
Brak
55. Neubert Julia bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
56. Nicpoń Adam Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
57. Obłoza Zuzanna JKS RZUCEWO
2007 (JM.)
Brak
58. Osowiecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
0040278
59. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
60. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
61. Paszkiewicz Nikola KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2001 (J.)
O034724
62. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
63. Pieniaszek Dominik KJ Grek sp zoo Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
64. Pieper Nicole Bpk pom
2007 (JM.)
Brak
65. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
66. Piskulak Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
67. Reglińska Anna Klub Jeździecki ARPAV
2000 (MJ.)
O034383
68. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
69. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
70. Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
S
Brak
71. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
72. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
73. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
2001 (J.)
O039824
74. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
75. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
brak
76. Staroniewicz Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
0035529
77. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
78. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
79. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O029098
80. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
81. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
82. Tomczyk Marta Ukj Karmen Niekłonice
2003 (J.)
Brak
83. Wasiołek Daria Pomorska Liga Jeździecka
S
O001990
84. Wenzel Oliwia bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
85. Wilczewska Dagmara
86. Wójcik Agata HKS lotna
2004 (JM.)
None
87. Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
2004 (JM.)
O038237
10185778
88. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
89. Wołczyńska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
90. Woźniak Martyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O030663
91. Woźniak Zofia Stajnia Swarzewo
2007 (JM.)
brak
92. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
93. Zdziebłowska Marta Bez przynależności klubowej
S
Brak
94. Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
S
O022288
95. Zwolak Zuzanna JKS Niestępowo
2001 (J.)
O043531
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

116

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
O: Nowak Miroslaw
B: Knitter ewa
616009530158105
2.

19

AL PACINO J WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Olivier
M: Agnew
O: Jerzy Joskowski
B: Jerzy Joskowski
K025201
3.

90

ALMAR Westfalska POL 2014 Gleiding chestnut/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
O: maria bemong
B: SK Galiny
none
4.

63

ANONIM Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
O: Michał Chabowski
B: Brak
Brak POL 006 52 00772 08
5.

86

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
6.

55

ASTERIX Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2012 Wałach kasztanowata/158cm F: Impuls
M: Artedora
O: Jadwiga Makowska-Lemke
B: Robert Brandt
K024379
7.

75

AUSTRALIA Trakeńska POL 2009 Klacz kara F: Ajbek
M: Alpeja
O: Grzegorz Woźniak
B: Katarzyna, Przemysław Bolescy
K023800 POL 732 01 00552 09
8.

79

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
9.

20

AZTEC Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Asta
O: Daria Komosa
B: Hodowla koni Liski
K008818 POL007600018604
10.

105

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
11.

118

BALTIMORE SP POL 2013 Wałach kara/165 F: Cassilio
M: Black Flower
O: Katarzyna Dulian
B: Jacek Bogalecki
brak 616009530229213
12.

92

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
O: Marek Lesner
B: Brak
K017555 POL009670002999
13.

96

BIEDRONKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/mk:158 F: Grikos
M: Belle Femme
O: Jarosław Grzenkowicz
B: Dorota Włodarska
K022879 POL007530155705
14.

83

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
15.

65

BOB XX POL 2005 Wałach gniada/163 F: Barasz
M: Bagnica
O: Grzegorz Piskulak
B: Pl
Brak 00000000
16.

130

BREGO SP POL 2003 Wałach siwa/160 F: nn
M: nn
O: Patrycja Szmit
B: nn
brak brak
17.

72

BUHARA Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada/156 F: Salix
M: Beta
O: Wiesława Wenzel
B: Jerzy Sienkiewicz
brak brak
18.

68

C-DINETTE KWPN NLD 2008 Klacz gniada/170 F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stadnina Nad Wigrami
K016540
19.

30

CABALLO H Wlkp/poch.trk. POL 2011 Ogier kasztanowata/165 F: Likwor
M: Centuria / Sedan
O: Iwona Zwolak
B: Agnieszka Rąbca
K019000 616007530219911
20.

35

CALHEDRON Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Likwor
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017459 POL732010051910
21.

47

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/179 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
22.

104

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
K024365
23.

77

CASABLANCA HOL POL 2011 Klacz gniada/168 F: Cassin
M: Mona / Lascadell
O: Jolanta Jarecka
B: X
K019037 X
24.

117

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
25.

133

CAUTNER F:
M:
O:
B:
26.

42

CHANTALE Walijska POL 2012 Klacz gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
brak 528015120120320
27.

122

CHARMANT BLUE HAN. POL 2009 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: EL-CORAZON
O: Kaźmierczak
B: x
K022483
28.

102

CHAZAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/168 F: COLOX CUP
M: Charyzma
O: Jan Jurkiewicz
B: -
K024633
29.

36

CHIRON Trakeńska POL 2008 Wałach gniada/170 F: Malmo
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K012816 POL732010035408
30.

28

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
31.

98

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
O: Daria Wasiołek
B: Zuchtgemeinschaft Linnenbrink GbR
K020569
32.

91

COSIDA Holsztyńska POL 2009 Klacz gniada/177 F: Cosido/ Cosimo
M: Lenzia/ Carthago
O: Elżbieta Mallert
B: Bianka & Bernd Lorenzen
K026908 brak
33.

25

CRACK S Oldenburska GER 2006 Wałach gniada/171 F: converter
M: calida s
O: gagarin tomasz
B: niemcy
K025636 brak
34.

24

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: BLACK JACK
M: C.RAVENNA Z
O: STANISŁAW MALEK
B: STANISŁAW SZURIK
BRAK 616009520042014
35.

57

CYCERA OLD POL 2013 Klacz gniada/175 F: cador
M: laviva
O: kj barłomino
B: Horst Schlusselburg
brak brak
36.

2

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
37.

74

CZUCARLOS Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Czukota
O: .
B: .
.
38.

114

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/165 F: Hermes de Lux
M: Darola/Cabrol
O: PIOTR OKOŃ
B: Piotr Okoń
K025894 616009530046213
39.

34

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
O: Krzysztof Grabiński
B: Weronika Kruk
K024257 009520061809
40.

43

DIVAH WLKP POL 2008 Klacz gniada/kuc:mk: F: Asyż/Hamlet Go
M: Dumka/Dłóżnik
O: Marzena Kot
B: Agnieszka Rąbca
K011683 007530007708
41.

27

DOLAR Typ Pogrubiony POL 08.11.2012 Wałach gniada/157 F: Wilco Van De Boekende Kamp
M: Alabama
O: Kornelia Bertrand
B: Kornelia Bertrand
Brak 616 999 53 02695 12
42.

82

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
O: Patrycja Wołowicz
B: ..
K025141
43.

18

DUCHESS OF CAMBRIDGE SP POL 2013 Klacz gniada F: Cassilio
M: Definicja
O: Paula Mańczak
B: Paula Mańczak
K025200
44.

73

DUKAT NN POL NN Wałach gniada/mk:NN F: NN
M: NN
O: Jarosław Frankowski
B: NN
brak brak
45.

134

DULANA F:
M:
O:
B:
46.

37

EGIDA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: Equin
M: Esencja
O: Joanna Augustyniak
B: Saganowska Ewa
brak 616013661752810
47.

53

EL SANTO Hanover GER 2009 Ogier ciemnogniada/172 F: El Bundy
M: Rasa S
O: Andrzej Regliński
B: Jutta Schlichtig
K019931 DE431311335609
48.

103

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K022385
49.

124

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
O: Anna Mańska
B: Dalmata Aleksander
K023948
50.

41

ENYA OS POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Palegro / Power
M: Evita / Edinburgh
O: Izabela Paszkiewicz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
1473/19 418181110105
51.

89

ENZO Małopolska POL 2010 Wałach skarogniada/mk: F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B: Maluga Zygmunt
brak
52.

1

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
brak
53.

31

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
54.

93

FOREVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Labrador
M: Flora
O: Dorota Formella
B: Sławomir Rokicki
brak
55.

70

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan/Peter Pan
M: Zara/Corland
O: Milena Sikorska
B: B J. BRANDSMA
K020712
56.

40

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
O: Bartosz Ślusarczyk
B: Włodarczyk Bogdan
K020692
57.

113

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
58.

39

GALILEO J SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Nard
M: Galaxy
O: Grzegorz Piskulak
B: Jóskowski
Brak 000000
59.

66

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
60.

61

GIBON KUC POL 2013 Wałach inna/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
B: Brak
Brak 0000000
61.

78

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
62.

22

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Corleolord L
M: Gibara
O: Anna Rozkosz
B: Stadnina Koni Rzeczna
K026420 616 009 60 01192 14
63.

76

GUIDO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chaltaire Z
M: Gioconda
O: Alicja Osowiecka
B: -
Brak -
64.

32

HERMUS PP KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof /
M: Wadermie / Clinton
O: Marcin Pieniaszek
B:
K022396 528003201205088
65.

107

HURAGAN SP POL 2011 Wałach siwa/mk: F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
66.

87

IKWA Typ Szlachetny POL 2005 Klacz gniada/166 F: NN
M: NN
O: Mirosław Gruchała
B: Mirosław Tomikowski
Brak 999 61 02141 05
67.

88

INFINITI Typ Szlachetny POL 2011 Klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Monika Nowicka
B: NN
brak 616999530286011
68.

97

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
69.

112

KOKTAIL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Ludger
M: Kurrara
O: Eliza Rewers- Knitter
B: Sylwester Kosiński
Brak 009680043905
70.

126

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
K021735
71.

44

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
72.

64

LANTANI SP POL 2006 Klacz siwa/170 F: hellanis
M: luisa 14
O: kj barłomino
B: lademann zbigniew
brak brak
73.

129

LAVALETTE N POL 2014 Klacz gniada/170 F: n
M: n
O: Adam Nicpoń
B: n
brak brak
74.

49

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
75.

111

LEONARDO WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor / Acord II
M: Lady Black / Karbon
O: Agata Piastowska
B: SK Rzeczna
LKRWZJ/1927/19 POL
76.

106

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Maaik
M: Lubnia
O: Andrzej Małasiewicz
B: S.K. Pępowo
K027145 616007610046312
77.

52

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
78.

45

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
79.

108

ŁADOGA Małopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Libretto
M: Łupina
O: Zuzanna Leman
B: Zuzanna Leman
brak
80.

115

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
O: Anna Mańska
B: Candy Fieroh
K026523
81.

99

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Kaszubowski Marcin
brak 616006530000711
82.

71

NENA NN POL 2007 Klacz srokata/mk:152 F: NN
M: NN
O: Grzegorz Obloza
B: NN
NN NN
83.

123

NOWITA SP POL 2000 Klacz gniada F: Alfaro
M: Nadzieja
O: Anna Mańska
B: Spisak Lesław
K024990
84.

80

ORLANA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Xxx
M: Xxxx
O: Xxx
B: Xxx
K022681
85.

54

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
86.

119

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
616013520072312
87.

50

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
88.

109

PAY BACK SIMONI Kłusak Francuski DEN 2007 Klacz gniada/mk: F: S J’S photo
M: Salut Frokjaer
O: .
B: .
None
89.

127

PEPPER N Deutsches Pferd GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak DE 410100502915
90.

56

PERSHIM Koń Małopolski POL 2011 Gleiding chestnut/mk:160 F: Rashim
M: Princessa
O: Jarosław Jendza
B: Jerzy Olejnik
brak
91.

81

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
92.

29

PUARO Trakeńska POL 2005-09-27 Ogier ciemnogniada F: Cugnot
M: Planeta
O: Patrycja Kubicka
B: Mirosław Kulpiński
K011059 POL 732 01 00178 05
93.

100

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Szostak
B:
K007066 POL999611113501
94.

38

REBEL SP POL 2014 Wałach kara/168 F: Ambrozjo J
M: Renoma
O: Aleksandra Wołczyńska
B: Dorota Pohnke
Brak 00000000
95.

131

RED LYNN kuc walijski Holandia 2010 klacz gniada/kuc F: Orchard Red Prince
M: Noa
O: Magdalena Krempeć
B:
96.

121

RIRONDINE SP POL 2011 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Rebelia / Animo
O: Zoe Czako
B: xxx
K024528
97.

23

RIRONDINE SP POL 2011 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Rebelia/Animo
O: Zoe Czako
B: xxx
K024528
98.

58

ROSI HANN POL 2012 Klacz gniada/170 F: dressage royal
M: anuschka
O: kj barłomino
B: Heinrich Tibke
brak DE 431316758812
99.

101

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Gołąbek
K020736
100.

120

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
O: Nowak Miroslaw
B: Danuta tarnowska
6160136401160
101.

46

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
O: Adam Szopa
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
102.

60

SINA WH TRAK POL 2013 Klacz kara/166 F: all inclusive
M: syntje wh
O: kj barłomino
B: niemcy
brak brak
103.

94

TATANKA KUC POL 2005 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Dante
M: Tritti
O: Komenda Sylwia
B: Katarzyna Kowalczewska
Brak 616 013 53 02412 05
104.

67

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
105.

62

TERA QUICK Kłusak Francuski POL 2007 Klacz ciemnogniada/156 F: NN
M: NN
O: Agnieszka Mrozek
B: Francja
Brak 000000000
106.

132

VALENTINA Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: Van Helsing
M: G
O: Granus As
B: Niemcy
K025150
107.

51

WALIA Koń Wielkopolski POL 2014 Klacz gniada/163 F: Absurd
M: Wierna
O: Klaudia Barcikowska
B: Mieczysław Zajenkowski
brak
108.

125

WINCI SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
O: J.J.Darboven sp. z o.o.
B: Krzysztof Gąsiorowski
brak
109.

48

WIRGINIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: CON CALMA
M: WITARA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: GRABOWSKI MARIUSZ
K026722 616009640047112
110.

26

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: Etos
M: Winona/Rabiatos Z
O: Monika Ostapiuk
B: Marek Romanowski
K020632 616009600095112
111.

12

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stelmaszyk
K013815
112.

9

ZERO Z Zangershaide BEL 2013 Ogier siwa/175 F: zirocco blue VDL
M: cakilly V Z
O: adam nicpoń
B: veltmans j.th
K023212 brak
113.

84

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
114.

85

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
115.

69

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
116.

59

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: zacharov
M: angie
O: kj barłomino
B: brak
brak brak
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
50
50
SUM:
100.00
Badaszko Justyna SKJ Sopot
45
60
SUM:
105.00
Barcikowska Klaudia Stadnina koni Zajączkowo
35
SUM:
35.00
Binerowska Monika JKS Niestępowo
300
SUM:
300.00
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
50
SUM:
50.00
Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
250
350
150
60
SUM:
810.00
Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
100
SUM:
100.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
35
350
250
50
SUM:
685.00
Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
50
SUM:
50.00
Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
45
SUM:
45.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
60
SUM:
60.00
Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
45
SUM:
45.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
200
SUM:
200.00
Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
200
250
SUM:
450.00
Łajewska Katarzyna KJ Turze
45
SUM:
45.00
Mańska Klaudia JKS EWRO
35
SUM:
35.00
Nicpoń Adam Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
250
100
50
150
SUM:
550.00
Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
50
SUM:
50.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
35
SUM:
35.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
35
SUM:
35.00
Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
35
SUM:
35.00
Szostak Iga Kociewski KJ Polar
60
SUM:
60.00
Tauba Piotr Jks Barłomino
45
SUM:
45.00
Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
300
SUM:
300.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
100
SUM:
100.00
Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
150
300
350
350
250
100
SUM:
1500.00
Zwolak Zuzanna JKS Niestępowo
35
SUM:
35.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (66)
2019-03-30
6
50
2019-03-30
9
2019-03-31
18
2019-03-31
5
50
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
COSIDA (91)
2019-03-31
8
45
2019-03-31
6
60
Banach Liwia
2019-03-30
5
2019-03-31
2019-03-31
Barcikowska Klaudia
Stadnina koni Zajączkowo
WALIA (51)
2019-03-30
9
2019-03-30
7
35
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (89)
2019-03-30
2019-03-30
4
2019-03-31
11
2019-03-31
6
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (101)
2019-03-31
21
2019-03-31
13
VALENTINA (132)
2019-03-31
6
2019-03-31
11
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (90)
2019-03-30
2019-03-30
16
2019-03-31
21
2019-03-31
Bertrand Kornelia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DOLAR (27)
2019-03-30
2019-03-30
2019-03-31
13
2019-03-31
Binerowska Monika
JKS Niestępowo
2019-03-30
12
2019-03-30
1
300
2019-03-30
2019-03-31
16
2019-03-31
CHIRON (36)
2019-03-30
15
2019-03-31
7
2019-03-30
2019-03-30
Chabowska Maria
Stajnia Karlikowo
ANONIM (63)
2019-03-31
8
2019-03-31
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (78)
2019-03-30
16
2019-03-30
20
2019-03-31
2
200
2019-03-31
17
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-03-30
5
50
2019-03-30
15
2019-03-31
6
Czako Zoe
PZJ
2019-03-30
2019-03-30
28
Czako Zoe
SKJ Sopot
RIRONDINE (121)
2019-03-31
10
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
2019-03-30
19
2019-03-30
2019-03-30
15
2019-03-30
Dąbrowska Anna
J.J. Darboven
FOREVER (93)
2019-03-30
5
2019-03-30
Dobrowolska Martyna
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2019-03-30
2
250
2019-03-30
1
350
2019-03-31
3
150
2019-03-31
5
60
Dulian Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
BALTIMORE (118)
2019-03-30
23
2019-03-30
Felkner Zuzanna
JKS Barłomino
RED LYNN (131)
2019-03-30
2019-03-30
2019-03-30
22
2019-03-31
14
2019-03-31
2
2019-03-31
Filipczak Robert
Sopocki Klub Jeździecki
LIMERYK (106)
2019-03-30
2019-03-30
Formella Dorota
Klub Jeździecki J.J.Darboven
WINCI (125)
2019-03-30
4
100
2019-03-30
Frankowska Julia
bez przynależności klubowej
DUKAT (73)
2019-03-31
7
Gierdalska Zuzanna
Szkółka Baba Jaga
TATANKA (94)
2019-03-31
2019-03-31
Grabińska Weronika
Vita Sport Brachlewo
DEBIUT (34)
2019-03-31
22
2019-03-31
2019-03-31
Gruchała Julia
Szkółka Baba Jaga
IKWA (87)
2019-03-31
1
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
2019-03-30
11
2019-03-30
2019-03-30
2019-03-31
13
2019-03-31
2019-03-31
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
CRUZ S (24)
2019-03-30
9
35
2019-03-30
2019-03-31
12
2019-03-31
2019-03-30
1
350
2019-03-30
6
2019-03-31
2
250
2019-03-31
2
ZETINA (85)
2019-03-30
5
50
2019-03-30
5
2019-03-31
15
2019-03-31
6
ARNAT (86)
2019-03-30
25
2019-03-30
13
2019-03-31
17
2019-03-31
10
Hefta Jacek
Szkółka Baba Jaga
IKWA (87)
2019-03-31
20
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-03-30
11
2019-03-30
14
2019-03-31
15
2019-03-31
4
50
Jaworska-Brzuś Mirella
AKJ
2019-03-30
1
2019-03-30
8
2019-03-31
Jędrzejewski Wiesław
JKS SENNY NOWĘCIN
CHAZAR (102)
2019-03-31
5
2019-03-31
20
Jendza Nina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
PERSHIM (56)
2019-03-31
3
2019-03-31
12
Kantowska Michelle
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BREGO (130)
2019-03-30
2019-03-30
2019-03-31
1
2019-03-31
1
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2019-03-30
2019-03-30
Kaźmierczak Łukasz
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2019-03-30
12
2019-03-31
21
Komosa Daria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
AZTEC (20)
2019-03-30
17
2019-03-30
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (103)
2019-03-31
9
2019-03-31
7
45
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (69)
2019-03-30
4
60
2019-03-30
8
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
KSELION (126)
2019-03-30
26
2019-03-30
16
PEPPER N (127)
2019-03-30
14
2019-03-30
2019-03-30
26
Kozlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
SANTIAGO (120)
2019-03-30
2019-03-30
Kozłowski Radosław
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BENITOL (92)
2019-03-31
2
2019-03-31
5
45
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (97)
2019-03-31
2
200
2019-03-31
14
Kubach Małgorzata
Stajnia W Siodle Banino
BAJADERA (105)
2019-03-30
3
2019-03-30
Kubicka Patrycja
KJ Polonez Damnica
PUARO (29)
2019-03-30
24
2019-03-31
14
2019-03-31
24
2019-03-30
30
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2019-03-30
17
2019-03-30
32
2019-03-31
15
2019-03-31
2019-03-30
18
2019-03-31
16
Leman Zuzanna
Brak
ŁADOGA (108)
2019-03-31
2019-03-31
10
2019-03-31
19
Lemke Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
ASTERIX (55)
2019-03-30
22
2019-03-30
18
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARERRA (104)
2019-03-30
13
2019-03-30
3
200
2019-03-31
1
250
2019-03-31
Ludka Amelia
bpk
DIVAH (43)
2019-03-30
2019-03-30
24
2019-03-31
12
2019-03-31
2019-03-30
2019-03-31
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2019-03-31
6
45
2019-03-31
22
Mańska Klaudia
JKS EWRO
EŁZA (124)
2019-03-30
10
2019-03-30
2019-03-30
6
35
2019-03-31
15
2019-03-31
1
2019-03-31
29
Mański Konrad
JKS EWRO
MADDOX (115)
2019-03-30
25
2019-03-30
NOWITA (123)
2019-03-31
23
2019-03-31
2019-03-31
27
Mrozek Alicja
BPK pom
GIBON (61)
2019-03-30
Mrozek Amelia
BPK pom
2019-03-30
2019-03-30
2019-03-31
1
2019-03-31
7
BOB (65)
2019-03-30
20
Neubert Julia
bez przynależności klubowej
DUKAT (73)
2019-03-31
5
Nicpoń Adam
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
ZERO Z (9)
2019-03-30
20
2019-03-31
8
CRACK S (25)
2019-03-30
2
250
2019-03-30
3
2019-03-31
3
CYCERA (57)
2019-03-30
6
2019-03-30
2
2019-03-31
8
ROSI (58)
2019-03-30
3
100
2019-03-30
4
50
2019-03-31
3
150
ZORA (59)
2019-03-30
22
2019-03-31
21
CAUTNER (133)
2019-03-31
19
2019-03-31
4
Obłoza Zuzanna
JKS RZUCEWO
NENA (71)
2019-03-30
2019-03-30
2019-03-31
4
2019-03-31
16
Osowiecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GUIDO (76)
2019-03-30
19
2019-03-30
Ostapiuk Katarzyna
KJ Polonez Damnica
2019-03-30
6
2019-03-30
30
2019-03-31
8
2019-03-30
2019-03-31
11
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
VALENTINA (132)
2019-03-30
16
2019-03-30
7
50
Paszkiewicz Nikola
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
ENYA (41)
2019-03-30
1
2019-03-30
14
2019-03-31
2
2019-03-31
25
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
2019-03-30
8
50
2019-03-30
10
2019-03-31
23
2019-03-31
7
2019-03-30
20
2019-03-30
2019-03-31
4
LEONARDO (111)
2019-03-30
2019-03-30
7
2019-03-31
24
2019-03-31
Pieniaszek Dominik
KJ Grek sp zoo Starogard Gdański
2019-03-30
9
2019-03-31
9
2019-03-30
12
2019-03-31
9
2019-03-30
13
2019-03-31
22
Pieper Nicole
Bpk pom
GIBON (61)
2019-03-30
2019-03-30
2019-03-31
9
2019-03-31
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
SINA WH (60)
2019-03-30
21
2019-03-31
23
2019-03-31
LANTANI (64)
2019-03-30
18
2019-03-30
12
2019-03-31
24
2019-03-31
LAVALETTE (129)
2019-03-30
11
35
2019-03-30
10
2019-03-31
12
2019-03-31
20
Piskulak Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-03-30
2
2019-03-31
3
2019-03-31
Reglińska Anna
Klub Jeździecki ARPAV
2019-03-30
13
2019-03-30
19
2019-03-31
14
PANCHO (54)
2019-03-30
4
2019-03-31
5
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (22)
2019-03-30
8
2019-03-30
10
35
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (117)
2019-03-30
2019-03-30
Sawicka Natalia
Klub Braci Romanowskich
KOKTAIL (112)
2019-03-30
5
35
2019-03-30
Sikorska Milena
KJ Pegaz Reda
FOTIK (70)
2019-03-30
27
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (28)
2019-03-30
31
2019-03-30
28
2019-03-31
28
2019-03-31
26
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy ewro
FRUGO (40)
2019-03-30
21
2019-03-30
29
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2019-03-30
25
2019-03-30
31
2019-03-30
18