Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
231 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 12:14:47
2019-06-07 12:14:47
Aleksandra Tykarska NUGGETS
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
230 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 12:09:26
2019-06-07 12:09:26
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
229 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 12:10:05
2019-06-07 12:08:09
Paulina Kiempa ICEGIRL D
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
228 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 12:07:14
2019-06-07 12:07:14
Paulina Kiempa BERESTECZKO
  • 1x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
227 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 12:01:03
2019-06-07 12:01:03
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
226 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 12:00:13
2019-06-07 12:00:13
Magdalena Rutkiewicz CHMURKA
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
225 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 11:48:39
2019-06-07 11:48:39
Zuzanna Becker ENZO
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
224 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 11:45:56
2019-06-07 11:45:56
Oliwia Trochowska CORTINA A-Z
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
223 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 11:44:07
2019-06-07 11:44:07
Kamila Trochowska HURACAN
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
222 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 11:41:29
2019-06-07 11:41:29
Maja Hartwig ARA TRUHAN
  • 1x 1./krzyżaczki/dokładności bez normy czasu, na leżących drągach, z opiekunem lub bez
221 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 11:56:17
2019-06-06 17:25:09
Zuzanna Felkner RED LYNN
  • 1x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
220 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 16:05:20
2019-06-05 16:05:20
Michalina Wieżel HURACAN
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
219 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-06 17:11:32
2019-06-05 14:38:14
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 2x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 2x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
207 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 17:43:17
2019-06-04 23:14:34
Zoe Czako RIRONDINE
  • 2x 5/L/L, licencyjny
194 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 12:03:58
2019-06-04 12:12:43
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
193 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:40:44
2019-06-04 12:08:25
Iga Szostak MILANO
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
192 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 15:13:47
2019-06-04 11:46:31
Klaudia Kaczorowska GLORA
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
191 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:40:59
2019-06-04 10:22:13
Maja Styn RAMZES
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
190 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:37:48
2019-06-04 10:10:58
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
189 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:19:10
2019-06-04 10:02:19
Alicja Bogdanowicz NOBIS COLORADO
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
188 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:19:16
2019-06-04 08:33:55
Natalia Pietrzak QUATERINA G
  • 2x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:20:19
2019-06-03 21:47:49
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
181 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:20:23
2019-06-03 21:47:17
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
180 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:20:30
2019-06-03 21:46:47
Marcelina Klasa CAMELOT
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/L/L, licencyjny
177 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:20:47
2019-06-03 21:44:33
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 9/C/C, zwykły art 238.2.1O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
175 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:20:53
2019-06-03 21:43:49
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 9/C/C, zwykły art 238.2.1O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
173 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:07:35
2019-06-03 20:30:04
Daria Kreft FANTAZJA QUIRINA
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
172 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:07:48
2019-06-03 18:46:07
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
171 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 18:00:27
2019-06-03 17:41:43
Zuzanna Leman ŁADOGA
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
170 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:40:04
2019-06-03 17:17:20
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
169 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:40:08
2019-06-03 17:16:52
Marta Bednarz RUSŁAN
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
168 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:39:49
2019-06-03 17:16:18
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
167 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 15:33:36
2019-06-03 13:44:20
Monika Nowicka CYNTIA
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 18:02:19
2019-06-03 13:42:12
Zofia Woźniak INFINITI
  • 1x 2a/kuce/dokładności bez rozgrywki,art 238.1.1 45-50 cm
  • 2x 2b/kuce/dokładności bez rozgrywki,art.238.1.1 65-70 cm
  • 1x 11a/kuce/dokladności bez rozgrywki, 45-50 cm
  • 2x 11b/kuce/dokladności bez rozgrywki, 65-70 cm
163 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 13:02:45
2019-06-03 10:49:27
Daria Komosa AZTEC
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
162 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 13:03:02
2019-06-03 10:37:02
Agata Peterson LOUISO
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
161 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 08:30:17
2019-06-02 23:18:30
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
160 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 08:30:28
2019-06-02 23:14:19
Irena Matysiak BOLIWIA
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 18:05:46
2019-06-02 21:51:31
Paulina Piosik JUKA
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
158 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:30:54
2019-06-02 21:45:00
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
157 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:30:59
2019-06-02 21:44:24
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
156 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 08:31:02
2019-06-02 21:16:58
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
155 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:09:40
2019-06-02 21:03:52
Jakub Jarecki NICE'N COOL D'IVE Z
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
154 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:09:34
2019-06-02 20:58:27
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:09:28
2019-06-02 20:53:24
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 9/C/C, zwykły art 238.2.1O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
  • 1x 18/C/C, zwykły art.238.2.1. O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:29:36
2019-06-02 11:21:52
Martyna Woźniak AUSTRALIA
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 18:00:55
2019-06-02 11:08:50
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 9/C/C, zwykły art 238.2.1O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
  • 1x 18/C/C, zwykły art.238.2.1. O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 18:00:53
2019-06-02 11:07:53
Piotr Zielonka GODECJA
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
  • 1x 18/C/C, zwykły art.238.2.1. O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:09:13
2019-06-02 08:11:56
Miszel Kantowska BREGO
  • 1x 1./krzyżaczki/dokładności bez normy czasu, na leżących drągach, z opiekunem lub bez
  • 1x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/krzyżaczki/dokładności bez normy czasu, na leżących drągach, z opiekunem lub bez
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
147 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:09:09
2019-06-01 20:37:01
Julia Gruchała IKWA
  • 1x 1./krzyżaczki/dokładności bez normy czasu, na leżących drągach, z opiekunem lub bez
  • 2x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 18:05:49
2019-06-01 14:58:48
Natalia Potrykus ZORDON N
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:14:48
2019-05-31 22:56:23
Adrianna Trzcińska SKOBI
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:50:35
2019-05-31 20:54:04
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik CENTO BOY
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:50:57
2019-05-31 20:53:30
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:51:19
2019-05-31 20:51:47
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:50:17
2019-05-31 20:29:59
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 2x 2b/kuce/dokładności bez rozgrywki,art.238.1.1 65-70 cm
  • 1x 11b/kuce/dokladności bez rozgrywki, 65-70 cm
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:49:49
2019-05-31 20:02:37
Julia Osowiecka GUIDO
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:45:50
2019-05-31 13:54:33
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
137 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 13:33:18
2019-05-31 12:29:12
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:48:55
2019-05-31 11:15:56
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:48:23
2019-05-31 11:14:39
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:47:43
2019-05-31 11:13:40
Julianna Gawęda ERA
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:46:36
2019-05-31 11:12:53
Maria Żabik WEZYR-A
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:46:32
2019-05-31 11:12:30
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 13:46:24
2019-05-31 11:08:30
Maria Żabik CETO
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:50:16
2019-05-31 08:22:17
Martyna Barowicz MURZA
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/L, licencyjny
129 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:46:38
2019-05-30 23:13:27
Adam Nicpoń RAPSODIA
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 9/C/C, zwykły art 238.2.1O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
  • 1x 18/C/C, zwykły art.238.2.1. O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 09:37:00
2019-05-30 20:15:46
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 5/L/L, licencyjny
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/L, licencyjny
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 09:38:00
2019-05-30 13:44:34
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:51:30
2019-05-30 13:23:50
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:46:50
2019-05-30 12:28:42
Nicole Pieper GIBON
  • 1x 11b/kuce/dokladności bez rozgrywki, 65-70 cm
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:47:20
2019-05-30 12:27:07
Magdalena Wunsch HURACAN
  • 1x 1./krzyżaczki/dokładności bez normy czasu, na leżących drągach, z opiekunem lub bez
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:47:02
2019-05-30 12:26:37
Antonina Pastwa ARA TRUHAN
  • 1x 1./krzyżaczki/dokładności bez normy czasu, na leżących drągach, z opiekunem lub bez
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:47:14
2019-05-30 09:48:41
Paweł Szankin CORTINA A-Z
  • 2x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:08:52
2019-05-30 09:23:14
Irena Matysiak CYRILL 7
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:48:05
2019-05-30 08:42:38
Jurand Goszczyński H.KARONA
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:48:16
2019-05-30 08:41:36
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 2x 2a/kuce/dokładności bez rozgrywki,art 238.1.1 45-50 cm
  • 2x 11a/kuce/dokladności bez rozgrywki, 45-50 cm
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 09:42:05
2019-05-29 23:31:47
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 09:41:48
2019-05-29 23:29:28
Zofia Tocha EGIDA
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:52:21
2019-05-29 23:09:05
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:53:06
2019-05-29 23:07:08
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 09:41:19
2019-05-29 22:27:21
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 9/C/C, zwykły art 238.2.1O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:53:42
2019-05-29 22:26:33
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:54:02
2019-05-29 22:25:27
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:54:39
2019-05-29 20:25:13
Jacek Zagor ILONA
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:55:58
2019-05-29 20:22:36
Jacek Zagor OLIVAR
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:56:03
2019-05-29 20:21:36
Jacek Zagor KEY TO FORTUNA
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:55:51
2019-05-29 20:20:42
Jacek Zagor CORTAZAR
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:55:19
2019-05-29 20:19:55
Jacek Zagor CONCORD DE COEUR
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 9/C/C, zwykły art 238.2.1O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 08:55:13
2019-05-29 20:19:00
Jacek Zagor ABIGAIL
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:59:53
2019-05-29 09:53:21
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-29 15:42:33
2019-05-29 00:14:01
Agnieszka Damps GOTHA
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:46:15
2019-05-28 18:59:44
Agata Piastowska C-DINETTE
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:46:13
2019-05-28 18:58:54
Agata Piastowska LEONARDO
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:20:34
2019-05-28 16:41:54
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 15:45:12
2019-05-28 16:05:42
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:59:20
2019-05-28 12:48:55
Marta Kropidłowska DENVER
  • 2x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:24:30
2019-05-28 12:48:25
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:50:31
2019-05-28 12:23:20
Emilia Wenta WIKTORIO
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:50:38
2019-05-28 08:41:57
Anna Reglińska QUO VADIS
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:25:00
2019-05-28 08:39:40
Anna Reglińska EL SANTO
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:25:18
2019-05-28 08:38:23
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 9/C/C, zwykły art 238.2.1O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
  • 1x 18/C/C, zwykły art.238.2.1. O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
88 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-06 16:45:26
2019-05-27 23:33:24
Diego Pieniaszek GOLDEN WIND
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:50:56
2019-05-27 21:52:07
Patrycja Woźniacka MONTANA
  • 1x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 10:31:29
2019-05-27 21:46:29
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 2x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:11:03
2019-05-27 20:51:50
Aleksandra Nowicka MORITZ
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:27:06
2019-05-27 16:21:12
Aleksandra Rykowska SANTA MONICA ZK
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:27:11
2019-05-27 15:48:11
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 9/C/C, zwykły art 238.2.1O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
  • 1x 18/C/C, zwykły art.238.2.1. O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 14:52:17
2019-05-27 14:17:07
Piotr Sawicki CHERY GOLD D
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:27:34
2019-05-27 14:15:15
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:27:46
2019-05-27 14:13:52
Piotr Sawicki CHARIVARI 14
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:27:57
2019-05-27 14:12:41
Piotr Sawicki ARIBA
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:11:15
2019-05-27 13:39:42
Aleksandra Kończak GABI 2
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 15:11:22
2019-05-27 12:36:02
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:09:10
2019-05-27 10:22:59
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 09:38:47
2019-05-27 09:42:35
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
73 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-27 11:10:42
2019-05-27 09:22:02
Irina Titova COSIDA
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
72 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-27 11:10:48
2019-05-27 09:19:49
Irina Titova GEORGETTE
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:04:24
2019-05-27 07:38:44
Marta Swoboda CANTUCCI
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:04:03
2019-05-26 23:43:18
Marta Zdziebłowska HURAGAN
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:04:12
2019-05-26 23:38:18
Dominika Jankowska HURAGAN
  • 2x 10/krzyżaczki/dokładności bez normy czasu, na leżących drągach, z opiekunem lub bez
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:08:29
2019-05-26 23:10:11
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:05:01
2019-05-26 22:28:27
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:05:03
2019-05-26 22:26:51
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 9/C/C, zwykły art 238.2.1O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
  • 1x 18/C/C, zwykły art.238.2.1. O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 23:33:35
2019-05-26 22:23:51
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
62 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-27 11:12:14
2019-05-26 21:17:50
Natalia Schiller HAJFA
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:05:30
2019-05-26 21:16:54
Anna Iglikowska WAAIKA
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:05:43
2019-05-26 21:16:02
Amelia Borys LUNARIS
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:05:57
2019-05-26 14:04:28
Marta Lizakowska DOMINICA
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-26 12:43:08
2019-05-25 11:56:08
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:48:44
2019-05-24 15:30:01
Paulina Gryciak COMIC BS
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 2x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:49:21
2019-05-24 15:29:14
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:49:48
2019-05-24 15:28:22
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:22:51
2019-05-24 15:27:33
Amelia Pawlak DIMA
  • 2x 2b/kuce/dokładności bez rozgrywki,art.238.1.1 65-70 cm
  • 1x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 11b/kuce/dokladności bez rozgrywki, 65-70 cm
  • 1x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:22:35
2019-05-24 15:26:27
Julia Adamczewska SAVINA
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:21:55
2019-05-24 15:25:22
Maja Baca DUKAT
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:20:37
2019-05-24 14:47:14
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:20:04
2019-05-24 13:27:28
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:22:15
2019-05-24 08:31:01
Karolina Staroniewicz FIGARO - KG
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:21:48
2019-05-24 08:29:49
Karolina Staroniewicz CHALLENGE
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:22:38
2019-05-24 08:17:47
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
42 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-24 11:25:57
2019-05-24 01:24:25
Marta Ledzion QUANTUM BLUE
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:23:57
2019-05-23 22:01:56
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:19:46
2019-05-23 15:54:53
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 09:45:43
2019-05-23 15:53:08
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
37 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-24 11:38:35
2019-05-23 13:25:28
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 11:18:19
2019-05-23 12:19:46
Alicja Mrozek GIBON
  • 1x 2a/kuce/dokładności bez rozgrywki,art 238.1.1 45-50 cm
  • 1x 2b/kuce/dokładności bez rozgrywki,art.238.1.1 65-70 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:40:04
2019-05-22 21:52:41
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:38:07
2019-05-22 21:49:30
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 12:19:29
2019-05-22 16:04:50
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:39:40
2019-05-22 09:28:24
Małgorzata Keister LEXUS
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 2x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:38:40
2019-05-22 00:50:45
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 15:54:21
2019-05-21 12:43:26
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:51:55
2019-05-21 09:35:19
Monika Gurazda O'KEY
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:52:29
2019-05-21 09:34:19
Katarzyna Boguszewska-Socha JAKOBIN J
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:52:35
2019-05-20 21:34:52
Kornelia Bertrand DOLAR
  • 2x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 12/mini LL/mini LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 12:03:29
2019-05-20 21:14:52
Pola Lewandowska JAGUAR
  • 1x 2a/kuce/dokładności bez rozgrywki,art 238.1.1 45-50 cm
  • 2x 2b/kuce/dokładności bez rozgrywki,art.238.1.1 65-70 cm
  • 1x 11a/kuce/dokladności bez rozgrywki, 45-50 cm
  • 2x 11b/kuce/dokladności bez rozgrywki, 65-70 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:53:17
2019-05-20 21:13:09
Karolina Kujawa KASTRO-P
  • 2x 3/mini LL/mini LL, z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:53:37
2019-05-20 20:01:02
Aleksandra Pobłocka BANDON
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:58:37
2019-05-20 19:59:07
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:58:20
2019-05-20 19:58:07
Dominik Pieniaszek MISTERIO
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:55:23
2019-05-20 19:56:37
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:56:14
2019-05-20 19:55:18
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 18/C/C, zwykły art.238.2.1. O NAGRODĘFirmy OPTI FEED
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:54:03
2019-05-20 19:47:12
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:54:51
2019-05-20 15:44:31
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:57:55
2019-05-20 14:09:09
Paulina Groth BATALION
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:38:19
2019-05-20 13:22:37
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 10:38:22
2019-05-20 13:21:31
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:18:07
2019-05-20 13:01:57
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:17:49
2019-05-20 13:01:09
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 14:17:00
2019-05-20 11:38:52
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 15:54:10
2019-05-20 10:26:15
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:15:50
2019-05-19 21:39:36
Maggie Misztal VEJOTTIE
  • 2x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 09:06:13
2019-05-19 21:06:17
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 8/N/N, zwykły art.238.2.1 O NAGRODĘ Firmy OPTI FEED
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
  • 1x 17/N/ zwykły z rozgrywką art.238,2.2. GRAND PRIX BARŁOMINA
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 09:05:58
2019-05-19 16:14:49
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 09:05:04
2019-05-19 16:08:36
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 1x 4/LL/LL, dokładności z trafieniem w normę czasu art S1
  • 2x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/LL/LL, dokladności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 09:04:33
2019-05-19 12:27:29
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 6/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/P, dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Sopockiego Klubu Jeździeckiego
  • 1x 15/L/dwufazowyo art .274.5.3 O nagrodę Stajni Miszewo
  • 1x 16/P/P o wzrastającym stopniu trudnosci z jokerem art.269 O nagrodę Rafała i Waldemara Hildebrandt
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
2. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O053952
3. Barowicz Martyna Brak
2000 (MJ.)
O028615
4. Becker Zuzanna JKS BARŁOMINO
2006 (JM.)
32951/18
5. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
6. Bertrand Kornelia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (JM.)
brak
7. Bogdanowicz Alicja BPK
2007 (JM.)
brak
8. Boguszewska-Socha Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022242
9. Borys Amelia OSK Lipce
2004 (JM.)
brak
10. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
11. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O040922
12. Czako Zoe SKJ Sopot
2005 (JM.)
brak
13. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (MJ.)
O025773
14. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
15. Dudziak Oliwia
16. Erbel Julia
17. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
18. Felkner Zuzanna JKS BARŁOMINO
2004 (JM.)
Brak
19. Filipczak Robert
20. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
21. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
22. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
23. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
24. Gilla Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
25. Głuszek Martyna KJ POLONEZ Damnica
2001 (J.)
O039038
26. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
27. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
brak
28. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
29. Groth Paulina GTH Gdynia
S
brak
30. Gruchała Julia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
31. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
32. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
33. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
34. Hartwig Maja bpk
2008 (Mł.)
brak
35. Iglikowska Anna OSK Lipce
S
brak
36. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
37. Jankowska Dominika Brak
2009 (Mł.)
Brak
38. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
39. Kaczorowska Klaudia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
40. Kantowska Miszel Klub jeździecki Barlomino
2008 (Mł.)
Brak
41. Kaus Dominika Bpk
2001 (J.)
Brak
42. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
43. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
44. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2006 (JM.)
O037859
45. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
46. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (JM.)
O043404
47. Komosa Daria Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (JM.)
O050629
48. Kończak Aleksandra Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O007633
49. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
50. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
51. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
52. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
53. Kreft Daria brak
2002 (J.)
brak
54. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
55. Kubach Małgorzata
56. Kubicka Patrycja
57. Kujawa Karolina Brak
2007 (JM.)
Brak
58. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
59. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
60. Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
S
Brak
61. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (JM.)
O044131
62. Lewandowska Ewa Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O014039
63. Lewandowska Pola brak
2007 (JM.)
brak
64. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
65. Lizakowska Marta Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
brak
66. Łatosz Marek BPK- Zachodniopomorskie
S
O046979
67. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
68. Malko Maria Klub Jeździeci ARPAV
69. Mańska Klaudia BPK
2006 (JM.)
70. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
71. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
72. Mazerewicz Aleksandra X
2006 (JM.)
Brak
X
73. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
74. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
75. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
76. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
77. Moroz Emilia brak
2004 (JM.)
brak
78. Mrozek Alicja Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (Mł.)
Brak
79. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
80. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
81. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
82. Nowicka Aleksandra bez przynależności klubowej
2003 (J.)
brak
83. Nowicka Monika Stajnia Swarzewo
S
brak
84. Osowiecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040278
85. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
86. Pastwa Antonina Bpk
2012 (Mł.)
Brak
87. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
88. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
89. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
90. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
91. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
92. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
93. Pieper Nicole Bpk pom
2007 (JM.)
Brak
94. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
95. Piosik Paulina Stajnia Bolszewo
2003 (J.)
brak
96. Pobłocka Aleksandra KJ Grek sp zoo Starogard Gdański
2004 (JM.)
O048153
97. Potrykus Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O034988
98. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2000 (MJ.)
BRAK
99. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
100. Reglińska Anna Klub Jeździecki ARPAV
2000 (MJ.)
O034383
101. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
102. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
103. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
104. Rutkiewicz Julia BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2007 (JM.)
brak
105. Rutkiewicz Magdalena BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2004 (JM.)
brak
106. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
107. Schiller Natalia OSK Lipce
2001 (J.)
brak
108. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
109. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O040179
110. Staroniewicz Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
0035529
111. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (J.)
O037988
112. Sulewska Marta Black Horse Team
S
brak
113. Swoboda Marta Brak przynależności do klubu
2003 (J.)
brak
114. Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O038931
115. Szankin Paweł Bpk
2001 (J.)
Brak
116. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O029098
117. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (J.)
O037535
118. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (JM.)
O036686
119. Titova Irina bpk
S
O044985
10069183
120. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
121. Trochowska Kamila Bbp
2004 (JM.)
brak
122. Trochowska Oliwia bpk
2005 (JM.)
brak
123. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
124. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
125. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
126. Waldoch Weronika
127. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
Brak
128. Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki
S
O001990
129. Wenta Emilia Brak
S
Brak
130. Wieżel Michalina bpk
2009 (Mł.)
brak
131. Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
2004 (JM.)
O038237
10185778
132. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
133. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
134. Wolańska Alicja KJ POLONEZ Damnica
2003 (J.)
O037303
135. Woźniacka Patrycja brak
2003 (J.)
brak
136. Woźniak Martyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O030663
137. Woźniak Zofia Stajnia Swarzewo
2007 (JM.)
brak
138. Wunsch Magdalena Bpk
2009 (Mł.)
Brak
139. Żabik Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
140. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
141. Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

137

ABIGAIL SP POL 2014 Klacz kara/168 F: Kilian
M: Arnika
O: Janusz Branicki
B: Janusz Branicki
brak 616007661192014
2.

211

ABSYNT F:
M:
O:
B:
3.

72

AGOSTINO J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/165 F: OSJAN
M: AMBROZJA
O: Wolańska Alicja
B: Joskowski Jerzy
K018810 616 007 53 02486 10
4.

154

ALCORA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/167 F: Corvus Z
M: Alida
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
K026524 616009530056913
5.

185

ANONIM Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
O: Michał Chabowski
B: Brak
Brak POL 006 52 00772 08
6.

125

ARA TRUHAN Andaluzyjska POL 2010 Wałach gniada/153 F: Xx
M: Xx
O: JKS Barłomino
B: Xx
Brak 00000
7.

119

ARIBA SP POL 2013 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin / Aloube Z
O:
B:
K027032 616009670094313
8.

18

ASSERTIVE Trakeńska POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Rakoczy
M: Al Pari
O: Kamila Milkamanowicz
B: S. K. Plękity
brak POL 732 01 00806 15
9.

167

AUSTRALIA Trakeńska POL 2009 Klacz kara F: Ajbek
M: Alpeja
O: Grzegorz Woźniak
B: Katarzyna, Przemysław Bolescy
K023800 POL 732 01 00552 09
10.

175

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
11.

170

AZTEC Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Asta
O: Daria Komosa
B: Hodowla koni Liski
K008818 POL007600018604
12.

146

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
O: Adam Tocha
B: Andrzej Derlecki
brak 616007530012710
13.

57

BANDON SP POL 2004 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K024527 POL999600166504
14.

62

BATALION Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach inna/172 F: Etos
M: Batalia
O: Monika Forreiter
B: Romanowski Marek
brak 616009600095512 616 009 60 0955 12
15.

202

BERESTECZKO SP POL nn Wałach inna/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
nn nn
16.

143

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
17.

160

BOLIWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/173 F: A
M: B
O: Kwiatkowska Maja
B: Polska
Brak
18.

163

BREGO N/N POL 2003 Wałach siwa/158 F: Nn
M: Nn
O: Miszel Kantowska
B: NN
Brak POL 999530155002
19.

210

C UTRECHT F:
M:
O:
B:
20.

123

C-DINETTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/167 F: Cantos
M: Arine
O: Agata Piastowska
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K016540
21.

192

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
22.

51

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
23.

91

CANTUCCI Hanowerska POL 2009 Wałach siwa/173 F: Chalet
M: Ratina
O: Magdalena Lewandowska
B: x
brak x
24.

135

CARILO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
O: Zuzanna Golicka
B: Peter Nagel-Tornau
K022674 DE42000259512
25.

164

CASABLANCA HOL POL 2011 Klacz gniada/166 F: Cassin
M: Mona
O: Jolanta Jarecka
B: Przemysław Pawlicki
K019037 DE421000138811
26.

78

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada/166 F: Canoso
M: Lolypop
O: Andrzej Małasiewicz
B: Andrzej Małasiewicz
K022450 DE433331777410
27.

81

CELADINE N Westfalska POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
O: Agnieszka Roganowska
B: Monitos Sp. Z. o.o.
K020342 DE441411169511
28.

157

CENTO BOY Oldemburska POL 2011 Wałach siwa F: Centadel
M: Windoria
O: Paweł Wójcik
B: Gestuet Lewitz
K024634 DE418184043511
29.

149

CETO Czeski Koń Gorącokrwisty POL 24.04.2009 Wałach siwa/168 F: Carinus
M: Donata
O: Maria żabik
B: Zp Hvezdlice
Brak 203 009 226137209
30.

75

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
O: Adam Potrykus
B: Emilia Ciechacka
Brak
31.

98

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
O: Agnieszka Racka
B: Anita Legalne Kele
K022322 348001122420110
32.

118

CHARIVARI 14 HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O:
B:
K022422 DE421000527809
33.

199

CHMURKA Czysta Krew Angielska POL 2009 Klacz kara/165 F: nn
M: nn
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
brak 616999530097497
34.

77

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
35.

87

COMIC BS Westfalisches POL 2014 Wałach gniada/167 F: Comme il faut
M: Championesse BS
O: Jacek Sobczak
B: Nn
K024510
36.

186

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
O: Daria Wasiołek
B: Zuchtgemeinschaft Linnenbrink GbR
K020569
37.

138

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe de Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik
B:
K020781 DE421000001511
38.

134

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
O: Zuzanna Golicka
B: Zuchtgemeinschaft Schmiedeberg
K026045 DE456570294409
39.

139

CORTAZAR SP POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Quality Time
M: Contessa/Coriano
O: Nad Wigrami
B: Nad Wigrami
K022581 616009510253313
40.

126

CORTINA A-Z WLKP POL 2006 Klacz kara/174 F: Etos
M: Corrida
O: Magdalena Krempeć
B: Polska
Brak 0000
41.

100

COSIDA Holsteiner POL 2009 Klacz gniada/177 F: Cosido
M: Lenzia
O: Elżbieta Mallert
B: Lorzenzen ZG
K026908
42.

180

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
43.

227

CYCERA OLD POL 2013 Klacz gniada/175 F: cador
M: laviva
O: kj barłomino
B: Horst Schlusselburg
brak brak
44.

172

CYNTIA SP POL 2008 Klacz kara/161 F: Rytm
M: Chestia
O: Monika Nowicka
B: Anna Rott
brak POL 009530035108
45.

25

CYRILL 7 Westfalska GER 2013 Wałach siwa/170 F: Cornado NRW
M: IRIS/Libero H
O: Irena Matysiak
B: Hilde Ehning
Brak DE 441411348513
46.

64

CZUCARLOS WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
O:
B:
K024602 616007610109113
47.

136

D ILONA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/168 F: Dantos
M: Coliena
O: SK Nad Wigrami
B: E.Vriend
brak
48.

191

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
O: Adam klimczyk
B: Xxxxx
K023991
49.

9

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
K027674 056015Z55612914
50.

66

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
O: Krzysztof Grabiński
B: Weronika Kruk
K024257 009520061809
51.

107

DENVER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Markies V
M: Debora
O: Piotr Kropidłowski
B: Rzeczna
Brak 616 009 60 00597 15
52.

85

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
O: Sobczak
B:
K020773 013610208706
53.

55

DOLAR Typ Pogrubiony POL 08.11.2012 Wałach gniada/157 F: Wilco Van De Boekende Kamp
M: Alabama
O: Kornelia Bertrand
B: Kornelia Bertrand
Brak 616 999 53 02695 12
54.

96

DOMINICA Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 Klacz gniada/168 F: Dominos
M: Diadem L
O: Zbigniew Lizakowski
B: Karin und Armin Löwe
brak brak
55.

58

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
56.

83

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
57.

74

EAUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
K025233
58.

145

EGIDA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: Equin
M: Esencja
O: Joanna Augustyniak
B: Saganowska Ewa
brak 616013661752810
59.

112

EL SANTO Hanover GER 2009 Ogier ciemnogniada/172 F: El Bundy
M: Rasa S
O: Andrzej Regliński
B: Jutta Schlichtig
K019931 DE431311335609
60.

31

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K022385
61.

219

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
O: Anna Mańska
B: Dalmata Aleksander
K023948
62.

198

ENZO Małopolska POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B: Maluga Zygmunt
brak
63.

116

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512 528003200908334
64.

152

ERA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Zahros R
M: Eligranta
O: Tatiana Gawęda
B: Goszczyński Bartosz
K024597 616009610202713
65.

208

FABIEN SANTANA SP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Fascynacja Louisa / Louis
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009712 POL009530469904
66.

200

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada F: DARWIN
M: FANY
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
BRAK POL 009530244607
67.

76

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
brak
68.

156

FOCUS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:143cm F: Santara Danny's boy
M: Fryga
O: Zuzanna Gilla
B: Maryna Kowalska
brak 265347654
69.

60

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
70.

109

GABI 2 Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Almanzor L
M: Gabi
O: Aleksandra Kończak
B: Marek Romanowski
K026173
71.

190

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
K021041
72.

161

GAMON Westfalska POL 2013 Wałach gniada F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak
73.

101

GEORGETTE Hannoveraner POL 2013 Klacz gniada/170 F: Grey Top
M: Starlet
O: Elżbieta Mallert
B: Salvatore Basile
brak DE431313310513 DE431313310513
74.

73

GIBON KUC POL 2013 Wałach inna/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
B: Brak
Brak 0000000
75.

179

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
O: Kaudia Kaczorowska
B: Sk Dobrzyniewo
Brak 616009610088413
76.

142

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Corleolord L
M: Gibara
O: Anna Rozkosz
B: Stadnina Koni Rzeczna
K026420 616 009 60 01192 14
77.

174

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
78.

114

GOLDEN WIND . POL . Klacz gniada/. F: .
M: .
O: Pieniaszek
B: .
. .
79.

120

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
O: Zenon Damps
B: Leszek Szymański
K017245 616009530080010
80.

169

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 POL007520060806
81.

47

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
82.

155

GUIDO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: Chaltaire Z
M: Gioconda
O: Alicja Osowiecka
B: -
K025654 -
83.

128

H.KARONA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
O: Marek Lesner
B: Niemcy
Brak Brak
84.

102

HAJFA TRAK POL 2002 Klacz gniada F: Rabiatoz
M: Hajda
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
brak
85.

61

HERMUS PP KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Emerald van't Ruytershof /
M: Wadermie / Clinton
O: Marcin Pieniaszek
B:
K022396 528003201205088
86.

158

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
B: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
K024632 616009530075014
87.

127

HURACAN Andaluzyjska POL 2012 Wałach siwa/154 F: Xx
M: Xx
O: Magdalena Krempeć
B: Xx
Brak 000000
88.

90

HURAGAN SP POL 2011 Wałach siwa/mk: F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak
89.

82

I-CAN KWPN AFG 2013 Wałach gniada F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
K025790 528003201305552
90.

45

ICEGIRL D NRPS BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Iceberg
M: Idorette P
O: Wiesława Piećko
B: Dingemanse Horses Ass
K022984
91.

162

IKWA NN POL 2005 Klacz gniada/165 F: Porfir
M: Italia
O: Mirosław Gruchała
B: Mirosław Tomikowski
brak 999610214105
92.

176

INFINITI Typ Szlachetny POL 2011 Klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Monika Nowicka
B: NN
brak 616999530286011
93.

159

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 Wałach kara F: Black Jack
M: Isabell
O: Katarzyna Jackiewicz-Wójcik
B: Roman Jackiewicz
K026418
94.

65

JAGUAR Kuc Walijski POL 2015 Wałach gniada F: El-Willow Michael
M: Julienne V.Förstergarten
O: Paulina Gajda
B: Marcin Włodarczyk
Brak
95.

54

JAKOBIN J SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Karbon
M: Jawara
O: Katarzyna Boguszewska-Socha
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern, Januszewo
K026074 POL 009 60 03287 08
96.

165

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
O: Marcin Orłowski
B: Holandia
K026770 528003201400334
97.

177

JUKA SP POL 0000 Klacz kara/164 F: 0000
M: 0000
O: 0000
B: 0000
K026392 0000
98.

132

KALAHARI Małopolska POL 2008 Klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
O: Marek Głuszek
B: Karol Zychowicz
K024386 616 066 55 00334 08
99.

209

KALINA Typ Pogrubiony POL 2014 Klacz kasztanowata/mk: F: Akant
M: Kafeteria
O: Gajda Paulina
B: Lipniewski Lucjan
brak
100.

153

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
101.

203

KARIKA Koń Mały POL 2005 Klacz ciemnogniada/mk: F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321
102.

41

KARINA Typ Prymitywny POL 2004 Klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
Brak POL999530464004
103.

111

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
104.

59

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
105.

56

KASTRO-P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara- P
O: Gajda Paulina
B: Bogdan Parkitny
Brak
106.

144

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
107.

201

KOSOW CANNMOR Holszyński GER 2005 Wałach siwa/177 F: Colman
M: E-Fan
O: Katarzyna Kaus
B: Wagner Udo
LKPZJ/548/18 DE421000321805 DE421000321805
108.

99

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
109.

117

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
O:
B:
K023129 DE421000042312
110.

70

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
O: Kai Gerken
B: Dominium
K016463 DE421000414710
111.

122

LEONARDO WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor / Acord II
M: Lady Black / Karbon
O: Agata Piastowska
B: SK Rzeczna
K027157 POL
112.

68

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
113.

71

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
114.

205

Limeryk F:
M:
O:
B:
115.

97

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada/164 F: heleris
M: lemioniada
O: KJ Grek Sp.Z.o.o
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
116.

80

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
117.

214

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
118.

21

LORESCA J HOL POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941 .
119.

171

LOUISO OLD GER 2009 Wałach gniada/166 F: Lancer III
M: Lucie
O: Marcin Wnuczko
B: Georg Dierker
brak
120.

86

LUBOMIR Wielkopolak POL 2008 Wałach kara F: Agar
M: Liryka
O: Przemysław Skrzypek
B: Syroka Tadeusz
K013948 POL 007 53 02404 08
121.

95

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
O: Alicja Iglikowska
B: Alicja Iglikowska
K016285
122.

218

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
O: Anna Mańska
B: Candy Fieroh
K026523
123.

129

MARIANO KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Zuzanna Pyzdrowska
B: Irena Matysiak
Brak
124.

7

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
O: J. Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
125.

88

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
126.

181

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Kaszubowski Marcin
K023117 616006530000711
127.

63

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
O: Piotr Pobłocki
B:
K015290 POL009610102105
128.

105

MONTANA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Mariot
M: Mara
O: Gajda Paulina
B: Fryckowski Dariusz
brak
129.

108

MORITZ Małopolska POL 2011 Wałach gniada/- F: NN
M: NN
O: Monika Skowrońska
B: -
brak -
130.

17

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
131.

130

MURZA Typ Kuc POL 2000 Wałach inna/kuc: F: NN
M: NN
O: Pospieszny
B: Pospieszny
K017948
132.

168

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
O: Alicj Kalinka-Kozłowska
B: SO Starogard Gdański
K024599 616009600175011
133.

30

NADIA Konik Polski POL 2013 Klacz inna/mk:139 F: Hans
M: Nokia
O: Zuzanna Leman
B: Dorota Skrzypkowska
Brak
134.

50

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
135.

131

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Aleksandra Tykarska
B: Stadnina Koni Nowielice
K022549
136.

166

NICE'N COOL D'IVE Z Z POL 2014 Ogier kara/173 F: Nabab de Reve
M: Radetsky / Chin Chin
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Eeckhout Van Isabelle
K026297 056015Z55650914
137.

150

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
138.

188

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
139.

216

NUGETO F:
M:
O:
B:
140.

53

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
141.

48

OLIMP PKSP POL 2013 Wałach siwa/168 F: QUALITY TIME
M: O DE CORP
O: TRW MIŁOSNA KWIDZYN
B: ECO-ABI EWA FABIŃSKA
616009510254613 616009510254613
142.

140

OLIVAR SP POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: O De Corp / Ol Metta
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K025945 616009510238814
143.

49

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O:
B:
K021345 616009530069011
144.

113

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
145.

206

PANDORA F:
M:
O:
B:
146.

46

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
147.

69

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
148.

212

PUARO Trakeńska POL 2005-09-27 Ogier ciemnogniada F: Cugnot
M: Planeta
O: Patrycja Kubicka
B: Mirosław Kulpiński
K011059 POL 732 01 00178 05
149.

79

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
O: Dariusz Słupczynski
B: Gestut lewitz
Brak De418185022813
150.

104

QUO VADIS Szlachetna Półkrew POL 2015 Wałach skarogniada/175 F: CARAMBOLE
M: Q GULANA B
O: Anna Reglińska
B: Stadnina Koni nad Wigrami
BRAK 616 009 51 02371 15
151.

228

RAMZES Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
K021461
152.

182

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
K021461 616099530229012
153.

13

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
154.

44

RED LYNN Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:146 F: Orchard Red Prince
M: Noa
O: Magdalena Krempeć
B: ---
Brak 5280170400521
155.

183

RIRONDINE SP POL 2011 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Rebelia / Animo
O: Zoe Czako
B: xxx
K024528
156.

133

RIVERA SP. POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
O: Marek Łatosz
B: Jerzy Jezierski
K022858 POL 009 67 00371 04
157.

93

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
O: KJ Barłomino
B: Heinrich Tibke
K023448 DE431318758812
158.

32

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Gołąbek
K020736
159.

223

RYBKA F:
M:
O:
B:
160.

226

RYBKA F:
M:
O:
B:
161.

84

SAVINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Savona
O: Adamczewska Magdalena
B: Nn
K017232
162.

187

SKOBI Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:. F: Biegacz
M: Skoda
O: .
B: SK Prudnik
Brak 616006690058214
163.

110

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
O: Marcin Mazerewicz
B: Agata Dylewska
Brak X
164.

89

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
O: Fedenczak
B: Nn
K023754
165.

148

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
166.

33

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
O: -
B: -
K026678
167.

1

VEJOTTIE KWPN POL 2002 Klacz gniada/mk:162 F: Faldo
M: Pejottie
O: Anna Misztal
B: A.Zoer B.V.
K008757 02.01743
168.

221

VENTO F:
M:
O:
B:
169.

67

VINO 26 Hannoveraner GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
O: Henryk Kozłowski
B: Bierstedt Jun
K024096 DE 43131201408
170.

94

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
K017111 009600085903
171.

151

WEZYR-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Hingis
M: Wisienka-A
O: Maria Żabik
B: Agata Adrjanowska
K024462 616 009 60 02218 11
172.

103

WIKTORIO WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Palatyn
M: Wolta
O: Emilia Wenta
B: Marek Spionek
Brak
173.

52

WIRGINIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: CON CALMA
M: WITARA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: GRABOWSKI MARIUSZ
K026722 616009640047112
174.

121

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
175.

92

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: zacharov
M: angie
O: kj barłomino
B: brak
K023451 brak
176.

178

ZORDON N Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: RATRAK
M: ZORKA
O: Joanna Potrykus
B: Jolanta Namysłowska
K026213 616 007 61 01842 09
Rider Club
Competition
Prize
Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
50
200
SUM:
250.00
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
45
100
40
SUM:
185.00
Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
70
SUM:
70.00
Damps Agnieszka Pegaz Reda
300
SUM:
300.00
Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
35
SUM:
35.00
Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
100
45
SUM:
145.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
350
150
100
250
180
SUM:
1030.00
Groth Paulina GTH Gdynia
40
SUM:
40.00
Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
40
SUM:
40.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
35
40
70
SUM:
145.00
Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
100
45
45
SUM:
190.00
Keister Małgorzata bpk
45
200
SUM:
245.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
80
250
SUM:
330.00
Klasa Marcelina KJ La Scalla
40
SUM:
40.00
Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
150
200
SUM:
350.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
50
SUM:
50.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
45
300
SUM:
345.00
Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
35
SUM:
35.00
Kubicka Patrycja
40
SUM:
40.00
Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
45
SUM:
45.00
Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
200
300
45
SUM:
545.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
300
300
SUM:
600.00
Pałucka Marta Sopocki KJ
20
70
SUM:
90.00
Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
80
SUM:
80.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
35
130
SUM:
165.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
45
SUM:
45.00
Racka Agnieszka Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
70
SUM:
70.00
Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
45
SUM:
45.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
70
SUM:
70.00
Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
45
300
SUM:
345.00
Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
45
SUM:
45.00
Szostak Iga Kociewski KJ Polar
100
35
SUM:
135.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
70
SUM:
70.00
Titova Irina bpk
35
SUM:
35.00
Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
40
SUM:
40.00
Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
400
400
400
SUM:
1200.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
50
300
70
SUM:
420.00
Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
45
200
400
SUM:
645.00