Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Lexus Trójmiasto Jumping Show, ZRiT-B
Barłomino, 13-14.07.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
114 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:28:58
2019-07-12 16:01:59
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
113 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:28:54
2019-07-12 16:00:15
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
112 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 21:28:48
2019-07-12 15:59:14
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
111 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 12:14:34
2019-07-12 12:13:10
Anna Krupska SAURON
  • 2x 2/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:48:39
2019-07-12 01:32:52
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:53:42
2019-07-11 20:57:21
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:53:16
2019-07-11 20:24:42
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
106 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:52:14
2019-07-11 13:42:11
Maria Bemong ALMAR
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:51:31
2019-07-11 12:46:07
Marta Bednarz ELITA
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 10:42:18
2019-07-11 09:37:35
Maura Reszuta BRANDO GRAND
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
103 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 10:42:40
2019-07-11 09:36:37
Marcelina Klasa CAMELOT
  • 2x 12/L/zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 08:49:05
2019-07-10 21:53:28
Nadia Romaniecka ANTIGUA N
  • 2x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 09:03:14
2019-07-10 21:34:32
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
100 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 08:53:50
2019-07-10 20:07:21
Natalia Skibińska ITALIA
  • 1x 2/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 08:49:24
2019-07-10 15:00:44
Zuzanna Felkner RED LYNN
  • 2x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:49:44
2019-07-10 07:27:36
Julia Lendzion FERDINAND
  • 2x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 08:59:53
2019-07-09 23:04:20
Maja Jagniewska ITALIA
  • 1x 2/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 08:59:57
2019-07-09 22:09:46
Marika Szablewska BIBA
  • 1x 1/kuce/kuce dokładności 50-60 cm
  • 1x 2/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 9/kuce/kuce dokładności 50-60 cm
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:03:20
2019-07-09 22:02:39
Lena Ziendara NIKITA
  • 1x 2/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:03:24
2019-07-09 21:17:56
Matea Marzec NIKITA
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:03:50
2019-07-09 20:41:36
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:04:19
2019-07-09 20:28:36
Milena Chorążewska BAJER
  • 1x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 08:52:52
2019-07-09 16:21:41
Nela Sarosiek DESMIN
  • 2x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 2x 12/L/zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:04:34
2019-07-09 15:34:05
Paula Mączewska EROTICA
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:04:56
2019-07-09 15:27:37
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:05:12
2019-07-09 15:18:26
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 09:07:07
2019-07-09 13:43:46
Martyna Grabińska LUCKY STAR
  • 2x 12/L/zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:25:47
2019-07-09 09:21:09
Miszel Kantowska BREGO
  • 2x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:27:45
2019-07-08 21:53:39
Alva Zwolińska Svensson LIZA
  • 2x 2/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:27:39
2019-07-08 19:58:08
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 08:49:13
2019-07-08 19:57:04
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:31:47
2019-07-08 18:19:31
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:27:31
2019-07-08 16:02:57
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:26:58
2019-07-08 15:22:06
Natalia Kwiatkowska DANDYS
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:31:27
2019-07-08 15:02:51
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 4/L/licencyjny
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:30:51
2019-07-08 15:00:39
Emilia Leszkiewicz HOLLYWOOD
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:26:48
2019-07-08 14:59:49
Hanna Głuśniewska BUTTERFLY
  • 2x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:30:25
2019-07-08 14:58:08
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 08:53:06
2019-07-08 14:56:45
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:26:31
2019-07-08 12:55:12
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 09:41:27
2019-07-07 23:41:09
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 8/C/zwykły
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
  • 1x 15./C/o nagrodę Optifeed, szybkości
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 09:41:31
2019-07-07 23:38:42
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 10:15:39
2019-07-07 20:19:32
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 10:15:13
2019-07-07 18:20:33
Piotr Chustak DENVER
  • 1x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:49:47
2019-07-07 17:09:53
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-12 15:45:24
2019-07-07 15:09:16
Klaudia Wojciechowska EL TORO
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 10:13:43
2019-07-06 20:21:28
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:26:13
2019-07-06 20:19:53
Zosia Suwała MAGGIE
  • 1x 1/kuce/kuce dokładności 50-60 cm
  • 1x 2/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 9/kuce/kuce dokładności 50-60 cm
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 10:13:16
2019-07-06 18:14:14
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 09:42:28
2019-07-06 18:13:41
Natalia Anduła CHELLA „S”
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 10:13:02
2019-07-05 10:12:36
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 10:12:38
2019-07-05 10:11:58
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 8/C/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 09:35:28
2019-07-04 22:53:59
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:30:23
2019-07-04 21:20:54
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:30:21
2019-07-04 21:20:17
Jakub Jarecki HANIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 2x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 22:30:14
2019-07-04 21:18:26
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 8/C/zwykły
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 15:39:16
2019-07-04 17:05:14
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 2x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 12/L/zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 15:43:52
2019-07-04 14:46:53
Nadia Treczyńska HETMAN
  • 2x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 12:14:54
2019-07-04 11:24:52
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 8/C/zwykły
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
  • 1x 15./C/o nagrodę Optifeed, szybkości
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 12:14:52
2019-07-04 11:23:48
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 8/C/zwykły
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
  • 1x 15./C/o nagrodę Optifeed, szybkości
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 12:14:50
2019-07-04 11:22:47
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 12:14:48
2019-07-04 11:21:11
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 12:14:46
2019-07-04 10:47:17
Aleksandra Tykarska NUGGETS
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 09:01:19
2019-07-04 08:22:43
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 1/kuce/kuce dokładności 50-60 cm
  • 2x 2/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 09:01:09
2019-07-04 08:20:58
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 8/C/zwykły
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
  • 1x 15./C/o nagrodę Optifeed, szybkości
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 09:01:06
2019-07-04 08:20:18
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 8/C/zwykły
  • 1x 14./N/Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgrywką
  • 1x 15./C/o nagrodę Optifeed, szybkości
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 09:01:04
2019-07-04 08:19:33
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 2x 12/L/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:59:52
2019-07-04 07:10:09
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:59:19
2019-07-03 21:21:40
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:58:50
2019-07-03 21:20:55
Irena Matysiak DONNA STAR
  • 2x 12/L/zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 10:34:57
2019-07-03 21:20:02
Irena Matysiak H.KARONA
  • 2x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:57:28
2019-07-03 21:19:14
Irena Matysiak CYRILL 7
  • 2x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:56:52
2019-07-03 21:18:13
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 2x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:56:46
2019-07-03 21:16:10
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 1x 1/kuce/kuce dokładności 50-60 cm
  • 2x 2/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 9/kuce/kuce dokładności 50-60 cm
  • 2x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:56:34
2019-07-03 20:50:16
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 2x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 2x 12/L/zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:53:51
2019-07-03 20:04:03
Jagoda Roeske GEJSZA
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:53:49
2019-07-03 20:03:21
Dominika Łepek GEJSZA
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:53:39
2019-07-03 20:02:16
Adrianna Kosiróg DAKA
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-04 08:53:36
2019-07-03 20:00:20
Julia Fikus DAKA
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 10:35:54
2019-07-03 17:55:36
Monika Pyzdrowska WERDIL
  • 1x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:55:24
2019-07-03 17:54:06
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:59:41
2019-07-03 17:09:55
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:59:39
2019-07-03 17:08:54
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:59:36
2019-07-03 16:49:02
Piotr Tauba RIBANA
  • 1x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:59:09
2019-07-03 16:47:04
Piotr Tauba NAZIR
  • 2x 2/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 10/mini LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 09:26:07
2019-07-03 16:27:07
Klaudia Koss RUSŁAN
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 10:49:51
2019-07-03 16:26:19
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:58:18
2019-07-03 15:48:49
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 5/L/o nagrodę Paper Horses, dwufazowy
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:57:24
2019-07-03 15:28:55
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 6/P/o nagrodę Optifeed, z Jokerem
  • 1x 7/N/o nagrodę Optifeed, szybkości
  • 1x 13/P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:57:02
2019-07-03 15:27:50
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 2x 3/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 11/LL/dokładności, z trafieniem w normę czasu, towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
3. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
4. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
5. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
6. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
7. Chorążewska Milena Pegaz Reda
S
O006582
8. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
9. Czech Natalia Brak
2008 (Mł.)
Brak
10. Felkner Zuzanna JKS BARŁOMINO
2004 (JM.)
Brak
11. Fikus Julia Bpk
2003 (J.)
Brak
12. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
13. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
14. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
15. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
16. Grabińska Martyna KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
O032221
17. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
18. Grzywacz Jacek KJ J.J Darboven
S
brak
19. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
20. Jagniewska Maja Klub Jeździecki Cavallo
2006 (JM.)
brak
21. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
22. Kantowska Miszel Klub jeździecki Barlomino
2008 (Mł.)
Brak
23. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
24. Kosiróg Adrianna Bpk
S
Brak
25. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
26. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
27. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
28. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
29. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O048756
30. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
31. Krupska Anna Jks Neksico Kędzierzyn
0003240
32. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
33. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
34. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
35. Lendzion Julia BPK
2004 (JM.)
brak
36. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
37. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
38. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
39. Łepek Dominika Bpk
2002 (J.)
Brak
40. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
41. Marzec Matea Klub Jeździecki Cavallo
2008 (Mł.)
brak
42. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
43. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
44. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
45. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
46. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
47. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
48. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
49. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
50. Pyzdrowska Monika KJ Pegaz Reda
S
brak
51. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2000 (MJ.)
BRAK
52. Reszuta Maura KJ La Scalla
S
O023148
53. Roeske Jagoda Bpk
2004 (JM.)
Brak
54. Romaniecka Nadia Brak
2003 (J.)
Brak
55. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
56. Skibińska Natalia Klub Jeździecki Cavallo
2009 (Mł.)
Brak
57. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
58. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
59. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
60. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
61. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
62. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
brak
63. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
64. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
65. Wojciechowska Klaudia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
brak
66. Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
2004 (JM.)
O038237
10185778
67. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
68. Ziendara Lena Klub Jeździecki Cavallo
2007 (JM.)
brak
69. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

102

ALMAR Westfalska POL 2014 Gleiding chestnut/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
O: maria bemong
B: SK Galiny
none
2.

69

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
O: Artur Hanna Wołodkowicz
B: SK Nad Wigrami
K023018 616009510252013
3.

53

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
4.

90

BAJER SP POL 2007 Wałach kara/167 cm F: Rabiates Turbud Z
M: Baśka-Łobzanka
O: Milena Chorążewska
B: Milena Chorążewska
K026809 POL009610183707
5.

84

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
6.

70

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
O: Marek Lesner
B: Brak
K017555 POL009670002999
7.

87

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: NN
K019920
8.

42

BOLIWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/173 F: A
M: B
O: Kwiatkowska Maja
B: Polska
Brak
9.

98

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
O: Malgorzata Reszuta
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K015450 POL007520171108
10.

75

BREGO N/N POL 2003 Wałach siwa/158 F: Nn
M: Nn
O: Miszel Kantowska
B: NN
Brak POL 999530155002
11.

77

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
O: Emilia Kostrzewska
B: Gilewicz Robert
brak
12.

71

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
13.

99

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
14.

22

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
15.

59

CASABLANCA HOL POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cassin
M: Mona II / Lascadell
O: Jolanta Jarecka
B: Niemcy
K019037 DE421000138811
16.

67

CHELLA „S” SP POL 2008 Klacz siwa/164 F: Day Dream II „S”
M: Chellina Z
O: Łukasz Lesner
B: Przemysław Sarnowski
Brak POL 009530011508
17.

68

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211
18.

92

COLLARIO OLD GER 2013 Wałach gniada/178 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
19.

104

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son /
M: Hera XXXIV / Corleone
O: Maria Wintoch
B: Grzegorz Kerner
K018874 DE421000105003
20.

107

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Adam Nicpoń
B: Małgorzata Siergiej
K023540 DE421000693111
21.

74

CRAZY DAISY G Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
O: Miłosz Adach
B:
K025057 DE455870285413
22.

54

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: BLACK JACK
M: C.RAVENNA Z
O: STANISŁAW MALEK
B: STANISŁAW SZURIK
K027117 616009520042014
23.

108

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
O: KJ Barłomino
B: Horst Schlusselburg
K023449 DE4181800248713
24.

43

CYRILL 7 Westfalska GER 2013 Wałach siwa/170 F: Cornado NRW
M: IRIS/Libero H
O: Irena Matysiak
B: Hilde Ehning
Brak DE 441411348513
25.

38

DAKA SP POL 2003 Klacz gniada/165 F: Alfaro
M: Darola
O: Piotr Okoń
B: Mielewczyk Krzysztof
Brak Pol 009530078003
26.

78

DANDYS SP POL 2015 Wałach kara/163 F: Dixan
M: Dafne
O: Roman Kwiatkowski
B: Borowski Jerzy
brak 616009660806215
27.

35

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
K027674 056015Z55612914
28.

86

DESMIN Małopolska POL 2010 Wałach gniada/170 F: jasny poranek
M: Delia
O: Nela Sarosiek
B: Maria Bienko
Brak 009640008310
29.

48

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
O: Alicja Kalinka Kozłowska
B: Euro Horse Bvba
K026964 X
30.

36

EAUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
K025233
31.

72

EL TORO SP POL 2013 Wałach kara F: NN
M: NN
O: Oskar Pryczyniec
B: NN
brak
32.

8

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K022385
33.

29

ENZO Małopolska POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B: Maluga Zygmunt
brak
34.

91

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
35.

25

FERDINAND KWPN POL 2010 Wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
O: Joanna Lendzion
B: NL
brak
36.

101

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
37.

39

GEJSZA SP POL 200 Klacz siwa/159 F: Gironino
M: Lady
O: Karolina pająk
B: Zwoniarski Wojciech
Brak 616
38.

85

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Corleolord L
M: Gibara
O: Anna Rozkosz
B: Stadnina Koni Rzeczna
K026420 616 009 60 01192 14
39.

49

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 POL007520060806
40.

44

H.KARONA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
O: Marek Lesner
B: Niemcy
Brak Brak
41.

60

HANNIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/176 F: Colox Cup
M: Hipnoza / Cantanis
O: Daniel Piechota
B: Daniel Piechota
K027092 brak
42.

89

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
43.

57

HETMAN Szlachetna Półkrew POL 1999 Wałach siwa/165 F: Cantanis
M: Humoreska
O: Artur Kiempa/Kinga Treczyńska
B: Roman Jackiewicz
brak POL009530040199
44.

83

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
O: Danuta Tarnowska
B: Danuta Tarnowska
K023338 POL007640034306
45.

24

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
46.

26

ITALIA SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Pro Savage
M: Ibiza
O: Gracjana Ćwierz
B: Zalewski Zbigniew
brak POL009610272406
47.

61

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
O: Marcin Orłowski
B: Holandia
K026770 528003201400334
48.

62

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
O: Kozikowska
B: Kozikowska
K021207
49.

47

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
50.

30

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
O: Runner Logistic
B: Rzeczna
Brak 616 009 60 00589 15
51.

23

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
52.

81

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
53.

76

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
54.

97

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
55.

94

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
O: Martyna Grabińska
B: Marek Lesner
K018654
56.

21

MAGGIE Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
O: Franciszek Suwała
B: NN
BRAK BRAK
57.

93

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
K022517 616 009 61 02444 11
58.

41

MARIANO KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Zuzanna Pyzdrowska
B: Irena Matysiak
Brak
59.

31

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
60.

50

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
O: Alicj Kalinka-Kozłowska
B: SO Starogard Gdański
K024599 616009600175011
61.

33

NAZIR Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/167 F: Bajou du Rouet
M: Nebrasca
O: Piotr Tauba
B: Joanna Gościniak
K027277 616 007 52 00401 15
62.

82

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
63.

51

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
64.

88

NIKITA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/166 F: Festiwal
M: Nemezis
O: Gracjana Ćwierz
B: Barczyński Lucjan
brak 616007610056310
65.

52

NUGGETS SP POL 2011 Wałach kasztanowata/161 F: Sumowski
M: Kratka
O: Aleksandra Tykarska
B: Marcin Peski
Brak 616999530287211
66.

32

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
67.

80

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
68.

96

RED LYNN Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:146 F: Orchard Red Prince
M: Noa
O: Magdalena Krempeć
B: ---
Brak 5280170400521
69.

34

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada/167 F: It's me du Mesnil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
O: Piotr Tauba
B: Polska
K027276 616007640073214
70.

103

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 POL999640122604
71.

64

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
O: KJ Barłomino
B: Heinrich Tibke
K023448 DE431318758812
72.

7

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Gołąbek
K020736
73.

40

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
O: Adam Szopa
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
74.

105

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van gogh
M: Sara
O: Anna krupska
B: Nn
Brak Brak
75.

9

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
O: -
B: -
K026678
76.

37

WERDIL SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Wendetta
O: Monika Pyzdrowska
B: Marek Lesner
Brak
77.

46

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
78.

106

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
O: Adam Nicpoń
B: Veltmans J. TH
K023212 056015Z55507813 105WU35
79.

55

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
80.

56

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
81.

65

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: zacharov
M: angie
O: kj barłomino
B: brak
K023451 brak
Rider Club
Competition
Prize
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
50
80
50
SUM:
180.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
150
SUM:
150.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
80
SUM:
80.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
280
250
1100
300
SUM:
1930.00
Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
80
SUM:
80.00
Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
200
400
150
150
100
SUM:
1000.00
Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
120
SUM:
120.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
1700
90
SUM:
1790.00
Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
220
150
SUM:
370.00
Laskowska Emilia JKS Barłomino
50
100
100
SUM:
250.00
Łajewska Katarzyna KJ Turze
30
SUM:
30.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
250
200
150
100
350
2300
SUM:
3350.00
Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
170
SUM:
170.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
120
SUM:
120.00
Reszuta Maura KJ La Scalla
250
SUM:
250.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
250
SUM:
250.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
80
120
SUM:
200.00
Tauba Piotr Jks Barłomino
70
SUM:
70.00
Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
60
SUM:
60.00
Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
80
SUM:
80.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2019-07-13
9
2019-07-13
17
Anduła Natalia
Pegaz Reda
2019-07-14
17
2019-07-14
22
2019-07-14
26
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (101)
2019-07-13
19
2019-07-14
16
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (29)
2019-07-13
2
2019-07-14
6
2019-07-14
25
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
ELITA (8)
2019-07-14
10
2019-07-14
4
50
2019-07-13
16
2019-07-13
23
2019-07-14
7
80
2019-07-14
5
50
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (102)
2019-07-14
13
2019-07-14
21
Chorążewska Milena
Pegaz Reda
BAJER (90)
2019-07-13
2019-07-13
22
2019-07-14
9
2019-07-14
21
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (46)
2019-07-13
8
2019-07-13
18
2019-07-14
13
Czech Natalia
Brak
2019-07-13
1
2019-07-13
1
2019-07-13
2
2019-07-14
1
2019-07-14
4
Felkner Zuzanna
JKS BARŁOMINO
2019-07-13
16
2019-07-13
1
2019-07-14
8
2019-07-14
16
Fikus Julia
Bpk
DAKA (38)
2019-07-14
13
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2019-07-13
3
150
2019-07-13
10
2019-07-14
19
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-07-13
17
2019-07-13
2019-07-14
28
2019-07-14
30
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (103)
2019-07-14
2019-07-14
5
80
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2019-07-13
13
2019-07-13
13
2019-07-14
14
2019-07-14
9
Grabińska Martyna
KJ Pegaz Reda
2019-07-14
2019-07-14
17
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ARNAT (53)
2019-07-13
1
280
2019-07-13
15
2019-07-14
1
250
2019-07-14
15
CRUZ S (54)
2019-07-13
12
2019-07-13
11
2019-07-14
22
2019-07-14
20
2019-07-13
12
2019-07-13
3
2019-07-14
3
1100
2019-07-14
1
300
ZETINA (56)
2019-07-13
8
2019-07-13
5
2019-07-14
6
2019-07-14
Grzywacz Jacek
KJ J.J Darboven
DESMIN (86)
2019-07-13
23
2019-07-13
2019-07-14
23
2019-07-14
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (82)
2019-07-13
14
2019-07-13
21
2019-07-14
6
80
2019-07-14
18
Jagniewska Maja
Klub Jeździecki Cavallo
ITALIA (26)
2019-07-13
9
2019-07-14
7
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-07-13
3
200
2019-07-13
1
400
2019-07-14
12
2019-07-14
2
150
2019-07-13
13
2019-07-13
2019-07-14
18
2019-07-14
JARSINA (61)
2019-07-13
2
150
2019-07-13
4
100
2019-07-14
20
2019-07-14
8
Kantowska Miszel
Klub jeździecki Barlomino
BREGO (75)
2019-07-14
11
2019-07-14
23
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
CAMELOT (99)
2019-07-14
2019-07-14
24
Kosiróg Adrianna
Bpk
DAKA (38)
2019-07-14
18
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
2019-07-13
3
120
2019-07-13
20
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-07-13
7
2019-07-13
7
2019-07-14
10
2019-07-14
13
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (62)
2019-07-13
15
2019-07-13
10
2019-07-13
7
2019-07-14
11
2019-07-14
2019-07-14
12
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
2019-07-13
11
2019-07-13
2019-07-14
2019-07-14
19
GRAFFA (49)
2019-07-13
11
2019-07-13
6
2019-07-14
2
1700
NABAB (50)
2019-07-13
6
90
2019-07-13
4
2019-07-14
7
Kozłowski Radosław
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BENITOL (70)
2019-07-14
2
220
2019-07-14
2
150
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (71)
2019-07-13
8
2019-07-14
Krupska Anna
Jks Neksico Kędzierzyn
SAURON (105)
2019-07-13
3
2019-07-13
4
2019-07-14
5
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
BOLIWIA (42)
2019-07-13
4
2019-07-13
11
2019-07-14
24
2019-07-14
14
2019-07-14
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
DANDYS (78)
2019-07-14
22
2019-07-14
27
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2019-07-13
6
50
2019-07-13
14
2019-07-14
3
100
2019-07-14
4
100
2019-07-13
7
Lendzion Julia
BPK
2019-07-14
2019-07-14
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-07-13
12
2019-07-13
19
2019-07-14
11
2019-07-14
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (47)
2019-07-13
8
2019-07-13
2019-07-13
15
2019-07-14
16
2019-07-14
7
2019-07-14
14
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2019-07-13
15
2019-07-13
18
2019-07-14
6
30
2019-07-14
10
Łepek Dominika
Bpk
GEJSZA (39)
2019-07-14
11
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (91)
2019-07-14
13
2019-07-14
23
Marzec Matea
Klub Jeździecki Cavallo
NIKITA (88)
2019-07-14
3
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
2019-07-13
18
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-13
19
2019-07-13
2019-07-13
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-07-13
9
2019-07-13
21
2019-07-14
10
2019-07-14
15
2019-07-13
2019-07-14
2019-07-13
5
2019-07-13
10
2019-07-14
15
2019-07-14
2
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (89)
2019-07-13
9
2019-07-13
22
2019-07-14
9
2019-07-14
12
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
LAKMUS (30)
2019-07-13
14
2019-07-13
6
2019-07-14
2019-07-14
MORWA (31)
2019-07-13
10
2019-07-13
2019-07-14
8
2019-07-14
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ROSI (64)
2019-07-13
2
250
2019-07-14
11
2019-07-14
4
ZORA (65)
2019-07-13
2
200
2019-07-13
4
150
2019-07-14
19
2019-07-14
14
ZERO Z (106)
2019-07-13
7
2019-07-14
5
100
CYCERA (108)
2019-07-13
1
350
2019-07-14
1
2300
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2019-07-14
7
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-07-13
17
2019-07-13
16
2019-07-14
3
170
2019-07-14
17
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (107)
2019-07-13
5
120
2019-07-14
8
Pyzdrowska Monika
KJ Pegaz Reda
WERDIL (37)
2019-07-13
13
2019-07-13
20
2019-07-14
19
2019-07-14
12
2019-07-14
2019-07-13
2019-07-13
Pyzdrowska Zuzanna
KJ Pegaz Reda
MARIANO (41)
2019-07-13
1
2019-07-13
10
2019-07-13
7
2019-07-14
1
2019-07-14
21
2019-07-14
10
Reszuta Maura
KJ La Scalla
2019-07-14
1
250
2019-07-14
15
Roeske Jagoda
Bpk
GEJSZA (39)
2019-07-14
17
Romaniecka Nadia
Brak
ITALIA (26)
2019-07-14
20
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (85)
2019-07-13
1
250
2019-07-13
17
Skibińska Natalia
Klub Jeździecki Cavallo
ITALIA (26)
2019-07-13
6
2019-07-14
19
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-07-13
2019-07-13
2019-07-14
4
2019-07-14
2019-07-13
12
2019-07-14
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (21)
2019-07-13
1
2019-07-13
12
2019-07-14
1
2019-07-14
2
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (87)
2019-07-13
1
2019-07-13
15
2019-07-14
1
2019-07-14
14
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-07-13
4
80
2019-07-14
4
120
2019-07-14
Tauba Piotr
Jks Barłomino
NAZIR (33)
2019-07-13
13
2019-07-13
17
2019-07-14
5
2019-07-14
1
RIBANA (34)
2019-07-13
3
2019-07-13
5
70
2019-07-14
3
2019-07-14
16
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
HETMAN (57)
2019-07-13
8
2019-07-13
5
2019-07-14
18
2019-07-14
9
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
NUGGETS (52)
2019-07-14
29
2019-07-14
5
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-07-13
6
60
2019-07-13
14
Wojciechowska Klaudia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
EL TORO (72)
2019-07-14
2019-07-14
2019-07-14
7
Wojtal Julianna
Klub Jeździecki Bertyn
CANTANA (22)
2019-07-13
5
80
2019-07-13
16
2019-07-14
9
2019-07-14
18
Wołodkowicz Olimpia
bpk
2019-07-13
2019-07-13
2
150
2019-07-14
16
2019-07-14
3
ANTARES (69)
2019-07-13
9
2019-07-14
17
Ziendara Lena
Klub Jeździecki Cavallo
NIKITA (88)
2019-07-13
14
2019-07-14
12
Zwolińska Svensson Alva
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (81)
2019-07-13
16
2019-07-13
11
2019-07-14
15
2019-07-14
20

Number of Riders: 69

Number of Horses: 81

The sum of prizes: 10 680.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl