Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 12:55:22
2019-08-02 12:55:22
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 1x 11/kuce/kuce - o nagrodę Hoveler dokładności - towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 21:23:39
2019-08-01 21:23:39
Dorota Spyra DALEMIR
  • 1x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 21:22:58
2019-08-01 21:22:58
Katarzyna Sroka EGON
  • 2x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 21:20:04
2019-08-01 21:20:04
Marcel Hiller CZARTER
  • 2x 1/krzyżaczki/krzyżaczki - pierwszego kroku - towarzyski
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 20:35:50
2019-08-01 20:35:50
Oliwia Mycio WOLF'S MORITZ V
  • 2x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 16:04:23
2019-08-01 16:04:23
Izabela Las COLA
  • 2x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:30:21
2019-07-31 22:13:54
Jacek Grzywacz ABDULLAH L
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:30:30
2019-07-31 21:31:57
Lila Terzi JACKIE
  • 2x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:30:35
2019-07-31 21:30:12
Laura Sommerfeld AL BONILLO
  • 2x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:30:40
2019-07-31 21:26:50
Wiktoria Bytomska LAYLA
  • 2x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:30:47
2019-07-31 21:23:52
Agata Wójcik PAY BACK SIMONI
  • 2x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:46:06
2019-07-31 20:56:19
Natalia Rudol NADIR
  • 1x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:45:48
2019-07-31 20:40:23
Jacek Grzywacz DESMIN
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:45:37
2019-07-31 20:00:29
Agata Żur OPUNCJA
  • 1x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:45:24
2019-07-31 19:59:45
Katarzyna Kokowska NAGATO
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:45:08
2019-07-31 19:54:50
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:44:52
2019-07-31 19:53:59
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:44:41
2019-07-31 19:53:40
Katarzyna Kokowska GAJA
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:30:57
2019-07-31 19:53:16
Kaja Socha PEGAZ
  • 2x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:44:25
2019-07-31 19:51:53
Julia Mycio NORKAN
  • 1x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:43:48
2019-07-31 19:51:26
Świec Konstancja MOHITO
  • 1x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:43:34
2019-07-31 19:38:03
Piotr Chustak DENVER
  • 1x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:33:56
2019-07-31 18:07:38
Weronika Czarnecka JALANDAHAR
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:33:42
2019-07-31 18:07:01
Weronika Czarnecka DUCHESS OF CAMBRIDGE
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
102 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-08-01 08:33:25
2019-07-31 13:30:47
Natalia Anduła CHELLA „S”
  • 1x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:32:11
2019-07-31 13:30:13
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
100 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-08-01 08:31:57
2019-07-31 13:29:31
Beata Gruba KALART
  • 1x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 5/L/licencyjny
99 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:36:05
2019-07-31 11:12:10
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
98 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:35:59
2019-07-31 09:51:01
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 15:31:33
2019-07-31 09:48:08
Grzegorz Psiuk BOLOGNA
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 9/C/C - szybkości
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 08:24:52
2019-07-30 23:48:58
Aleksandra Tykarska NUGGETS
  • 1x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 20:26:08
2019-07-30 19:08:44
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
94 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 20:26:01
2019-07-30 18:44:16
Grzegorz Psiuk SIR DINKEN
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 20:25:59
2019-07-30 18:39:29
Grzegorz Psiuk RESPECT
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:01:35
2019-07-30 16:44:11
Aleksandra Wołczyńska REBEL
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:01:33
2019-07-30 16:43:48
Marta Piskulak GALILEO
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:01:29
2019-07-30 16:43:05
Amelia Mrozek DENVER
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:01:05
2019-07-30 16:17:02
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
88 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:01:01
2019-07-30 12:35:46
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
87 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:00:52
2019-07-30 08:31:08
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:00:37
2019-07-29 21:38:10
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 18:00:07
2019-07-29 18:41:36
Przemysław Pająk KALA
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 13:55:20
2019-07-29 15:24:52
Dorota Formella WINCI
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:09:58
2019-07-29 13:28:53
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:09:51
2019-07-29 12:21:04
Henryk Kozłowski FANTAZJA
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 20:21:26
2019-07-29 11:09:29
Maja Styn RAMZES
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:09:33
2019-07-29 09:28:14
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:09:12
2019-07-29 09:27:09
Aleksandra Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:08:52
2019-07-29 09:26:10
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:08:13
2019-07-29 09:25:32
Ewa Babiarz KARBON
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:08:07
2019-07-29 08:12:39
Anna Reglińska QUO VADIS
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:05:10
2019-07-28 17:57:54
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
74 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:04:33
2019-07-28 17:57:15
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:03:58
2019-07-28 15:26:58
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:03:14
2019-07-28 09:18:16
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:02:52
2019-07-28 09:16:43
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:02:28
2019-07-28 09:15:56
Emilia Leszkiewicz HOLLYWOOD
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 14:01:56
2019-07-28 09:15:18
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 09:53:13
2019-07-27 22:49:19
Patryca Szmit POKUSA
  • 2x 1/krzyżaczki/krzyżaczki - pierwszego kroku - towarzyski
  • 2x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 13:59:05
2019-07-27 20:10:23
Jacek Bobik O-STAR
  • 1x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 09:53:03
2019-07-27 20:03:41
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 9/C/C - szybkości
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 09:53:06
2019-07-27 20:02:16
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 09:44:00
2019-07-27 08:20:48
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
  • 1x 17/C/C - o nagrodę podkuwaczy Waldemara i Rafała Hildebrandt - zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 09:43:16
2019-07-26 19:52:40
Renata Wójcik NASHVILLE S
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 09:43:03
2019-07-26 19:51:51
Renata Wójcik FEDERACJA S
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 19:14:59
2019-07-26 15:19:46
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 1x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 12:00:31
2019-07-25 16:38:00
Natalia Kędzierska FOREVER
  • 1x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 11:58:00
2019-07-25 15:56:43
Klaudia Kaczorowska GLORA
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 15:14:15
2019-07-25 10:28:49
Martyna Grabińska LUCKY STAR
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 15:12:08
2019-07-25 07:59:43
Dominika Januszewska HENDIA
  • 2x 5/L/licencyjny
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 15:08:33
2019-07-25 07:59:00
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 15:08:25
2019-07-24 21:50:44
Sandra Wronka LUSZYN
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 13:21:20
2019-07-24 21:18:57
Katarzyna Boguszewska-Socha JAKOBIN J
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:55:06
2019-07-24 19:29:01
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/kuce/kuce - dokładności - towarzyski
  • 1x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/kuce/kuce - o nagrodę Hoveler dokładności - towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:55:11
2019-07-24 19:27:41
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 2/kuce/kuce - dokładności - towarzyski
  • 2x 11/kuce/kuce - o nagrodę Hoveler dokładności - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 15:08:11
2019-07-24 19:00:21
Marcin Orłowski FIGA
  • 2x 5/L/licencyjny
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 15:07:16
2019-07-24 18:52:31
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 15:05:47
2019-07-24 18:47:30
Marta Orłowska NAOMI II C
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 15:00:08
2019-07-24 18:46:16
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:58:48
2019-07-24 16:43:13
Monika Pyzdrowska WERDIL
  • 1x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:56:44
2019-07-24 16:17:15
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:56:31
2019-07-24 12:58:29
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:56:16
2019-07-24 09:49:32
Kamila Włodarczyk KASKADA
  • 1x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:56:10
2019-07-24 09:48:40
Magdalena Szostak RYBKA
  • 2x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:55:49
2019-07-24 09:34:12
Oliwia Dudziak MAJA
  • 1x 10/krzyżaczki/krzyżaczki - pierwszego kroku - towarzyski
  • 2x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 19:14:51
2019-07-23 20:30:11
Marta Lizakowska DOMINICA
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:22:19
2019-07-23 13:54:45
Alicja Bogdanowicz NOBIS COLORADO
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:22:09
2019-07-23 13:06:36
Sylwia Rychlik UDINE
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:21:56
2019-07-23 13:04:45
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 2x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:21:39
2019-07-23 13:03:48
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:20:28
2019-07-22 20:24:06
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:20:08
2019-07-22 20:21:54
Kornelia Bertrand AKCJA
  • 1x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:20:00
2019-07-22 13:55:39
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:19:32
2019-07-22 12:31:13
Zuzanna Felkner RED LYNN
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:18:26
2019-07-22 12:14:48
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:55:29
2019-07-22 12:12:58
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:18:01
2019-07-22 12:11:22
Adam Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 15:17:43
2019-07-22 11:28:10
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:17:31
2019-07-21 21:53:45
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:18:55
2019-07-21 11:30:05
Julia Lieske CARERRA
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
26 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-22 10:26:58
2019-07-20 21:29:07
Aleksandra Pobłocka BANDON
  • 1x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:24:09
2019-07-20 21:28:12
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:23:54
2019-07-20 21:27:56
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
23 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-07-22 10:23:28
2019-07-20 21:27:05
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:22:56
2019-07-20 20:50:41
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:22:36
2019-07-20 10:02:34
Natalia Sawicka KOKTAIL
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:21:57
2019-07-19 23:04:37
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:21:33
2019-07-19 22:45:47
Maria Służewska-Gębka ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:21:03
2019-07-19 21:43:14
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:20:37
2019-07-19 17:50:31
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 1x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 08:31:25
2019-07-19 17:49:29
Magdalena Rutkiewicz POLINEZJA
  • 1x 3/mini LL/mini LL - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 12/mini LL/mini LL - o nagrodę Optifeed - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 10:20:01
2019-07-19 15:31:54
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 12:22:09
2019-07-19 07:15:56
Natalia Klebba CASSI
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 08:24:48
2019-07-18 13:03:09
Dominika Bach CANION
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
  • 1x 17/C/C - o nagrodę podkuwaczy Waldemara i Rafała Hildebrandt - zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 13:40:58
2019-07-17 18:06:53
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 13:41:24
2019-07-17 14:45:24
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 13:41:34
2019-07-17 14:44:46
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 13:58:55
2019-07-17 13:29:44
Piotr Tauba RIBANA
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 13:59:09
2019-07-17 13:27:13
Piotr Tauba CZARINA STAR
  • 2x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 13:59:05
2019-07-17 13:24:32
Piotr Tauba NAZIR
  • 2x 4/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 13/LL/LL - o nagrodę Hoveler - dokładności z trafieniem w normę czasu - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 09:20:53
2019-07-17 09:32:39
Maggie Misztal VEJOTTIE
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 2x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:31:05
2019-07-17 09:25:10
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 9/C/C - szybkości
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:30:24
2019-07-16 22:06:39
Monika Gurazda O'KEY
  • 1x 6/L/L - o nagrodę Hoveler - zwykły
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:30:15
2019-07-16 20:43:19
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:30:11
2019-07-16 20:00:04
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 14/L/L - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:31:09
2019-07-16 18:21:45
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 7/P/P - o nagrodę Optifeed - z Jokerem
  • 1x 8/N/N - o nagrodę Optifeed - zwykły
  • 1x 15/P/P - o nagrodę Leonardo Group - dwufazowy specjalny
  • 1x 16/N/N - Grand Prix Barłomina, o puchar Lexus Trójmiasto - zwykły z rozgrywką
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
3. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
4. Bertrand Kornelia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (JM.)
brak
5. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
6. Bogdanowicz Alicja BPK
2007 (JM.)
brak
7. Boguszewska-Socha Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022242
8. Bytomska Wiktoria niezrzeszona
2003 (J.)
brak
9. Chustak Piotr Pomorska Liga Jeździecka
S
O007152
10. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O040922
11. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
12. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
13. Dudziak Oliwia Stajnia Cantharis
2007 (JM.)
BRAK
14. Felkner Zuzanna JKS BARŁOMINO
2004 (JM.)
Brak
15. Felkner Zuzanna JKS Barłomino
16. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O015045
17. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
18. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
19. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
20. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
21. Grabińska Martyna KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
O032221
22. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
23. Gruba Beata KJ Pegaz Reda
S
O034184
24. Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O001013
25. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
26. Gurazda Monika Sopocki Klub Jeździecki
S
O032375
27. Hiller Marcel BPK
2006 (JM.)
Brak
28. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
29. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
30. Jasińska Lilla
31. Kaczorowska Klaudia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
32. Kamińska Lena Brak
2010 (Mł.)
33. Kędzierska Natalia J.J. Darboven
S
O013231
34. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
35. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
36. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
37. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
38. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
39. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
40. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O048756
41. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
42. Las Izabela bpk
2000 (MJ.)
nn
43. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
44. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
45. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
46. Lizakowska Marta KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
brak
47. Łącka Michalina
48. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
49. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
50. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
51. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
52. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
53. Mrozek Amelia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (JM.)
Brak
54. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
55. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
56. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
57. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
58. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
59. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
60. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
61. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
62. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
63. Piskulak Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
64. Pobłocka Aleksandra KJ Grek sp zoo Starogard Gdański
2004 (JM.)
O048153
65. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
66. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
0001094
67. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
0001094
68. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
69. Pyzdrowska Monika KJ Pegaz Reda
S
brak
70. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2000 (MJ.)
BRAK
71. Reglińska Anna KJ ARPAV
2000 (MJ.)
O034383
72. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
73. Rudol Natalia KJ KOKO BRZEŹNIKI
S
O026893
74. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
75. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (JM.)
O037990
76. Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O025902
77. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
78. Rychter Andżelika
2006 (JM.)
79. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
80. Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
S
O026315
81. Służewska Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
82. Socha Kaja KJ KOKO BRZEŹNIKI
2003 (J.)
xx
83. Sommerfeld Laura BPK
S
BRAK
84. Spyra Dorota bpk
S
brak
85. Sroka Katarzyna Babiniec
S
Brak
86. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (J.)
O037988
87. Sulewska Marta Black Horse Team
S
brak
88. Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O038931
89. Szmit Patryca Klub jeździecki Barłomino
S
brak
90. Szostak Magdalena Stajnia Cantharis
S
brak
91. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
92. Terzi Lila Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
Brak
93. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
94. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
95. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
96. Włodarczyk Kamila Stajnia Cantharis
S
brak
97. Wójcik Agata HKS lotna
2004 (JM.)
None
98. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
99. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
100. Wołczyńska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O013380
101. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
102. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
103. Żur Agata Kj Koko Brzeźniki
2001 (J.)
ZZJ
104. Żygowska Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O008294
105. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (J.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

131

ABDULLAH L KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Tjungske
M: Radullah
K028232 52800305.12667
2.

47

AKCJA SP POL 14.07.2009 Klacz gniada/175 F: Piko
M: Alma
Brak 616009610206409
3.

133

AL BONILLO SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: EL BONILLO
M: ATENA
BRAK 616009530214014
4.

85

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
K021806 DE481819081307
5.

29

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
6.

35

BANDON SP POL 2004 Wałach gniada/. F: .
M: .
K024527 POL999600166504
7.

138

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
K017555 POL009670002999
8.

116

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
K021809
9.

128

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Bogini / Landor
K022539 616009520028313
10.

159

BROKAT F:
M:
11.

5

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
K024277
12.

12

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
K012389 POL009600321808 104JV55
13.

99

CARA 199 Niem.sport. POL 2014 Klacz gniada/170 F: Chap II
M: Celina
K026730 DE45660493614
14.

20

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
15.

16

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
K027252 Brak
16.

107

CASSILIANO SP POL 2012 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
17.

37

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
18.

15

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
K015453 616009530201908
19.

96

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
20.

152

COLA SP POL 2005 Klacz gniada/168 F: Baldram
M: Cyfra
nn 009 52 01314 05
21.

122

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
K025636
22.

119

CRAZY DAISY G Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
23.

40

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
24.

36

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K020990 616009640007812
25.

11

CZARINA STAR SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: LORD STAR
M: Carrera /Rytm
K027278 616009530072513
26.

158

CZARNA KUC POL 1998 Klacz kara/kuc:115 F: nn
M: nn
K018674
27.

154

CZARTER SP POL 2004 Wałach kara F: Czort
M: Soplica
Brak
28.

32

CZUCARLOS WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
29.

156

DALEMIR Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Konig Sobieski
M: Drama
K013778 61600753036104
30.

88

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
31.

76

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
K024200
32.

123

DENVER Deutsche Sport Pferde POL 2010 Wałach gniada/162 F: Falkenhof's Dijon
M: Monarchin
Brak 0000000
33.

142

DENVER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Markies V /
M: Debora / Le Voltaire
K028116 K028116
34.

150

DESMIN Małopolska POL 2010 Wałach gniada/170 F: jasny poranek
M: Delia
Brak 009640008310
35.

55

DOMINICA Niem. Sport. GER 2013 Klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L /
brak -
36.

140

DUCHESS OF CAMBRIDGE SP POL 2013 Klacz gniada F: Cassilio
M: Definicja
K025200
37.

155

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: KRYM
M: ELMADINA
Brak POL 006580095806
38.

23

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
K028039 POL 009530244607
39.

115

FANTAZJA SP. POL 2006 Klacz kasztanowata/178 F: ARAVEL II
M: FAZETA
KO18464 12515 POL 009 61 01632 06
40.

94

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz gniada/. F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
41.

86

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
K026847 Xxxx
42.

24

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
43.

49

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
44.

31

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
45.

92

FOREVER SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/175 F: Labrador
M: Flora
K027766 616009530130006
46.

145

GAJA Oldenburska POL 2010 Klacz siwa/xx F: Clinton I
M: Grenzpilotin
xx xx
47.

124

GALILEO J SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Nard
M: Galaxy
Brak 000000
48.

3

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K016772 POL009530234207
49.

161

GAMON Westfalska POL 2013 Wałach gniada F: Dionizos
M: Gama
brak
50.

83

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
K021952 616009610175909
51.

91

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
Brak 616009610088413
52.

81

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
53.

146

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
xx xx
54.

89

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
K025167 616009640053911
55.

105

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
56.

103

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
57.

102

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
58.

75

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
K016211 103MX80
59.

132

JACKIE Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach srokata/175 F: .
M: .
Brak .
60.

57

JAKOBIN J SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Karbon
M: Jawara
K026074 POL 009 60 03287 08
61.

141

JALANDAHAR SP POL 2007 Klacz gniada F: Karandasj / Fedor
M: Juka / Kingsten
K010891 POL009530055007 105AZ41
62.

93

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
K021207
63.

118

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
K024848
64.

137

KALART - POL 2001 Wałach ciemnogniada/167 F: Kanpur
M: Korsa
Brak 616009530034501
65.

130

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata/- F: Dakron /
M: Kasztanka / Jankes
K015264 POL013530137404
66.

17

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
67.

79

KASKADA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Denetor
M: Kasantiega
brak 616009530001510
68.

27

KOKTAIL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Ludger
M: Kurrara
K016008 009680043905
69.

80

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
Brak 616 009 60 00589 15
70.

134

LAYLA Śląska POL 2013 Klacz kara/167 F: Jogurt
M: Lila
brak brak
71.

126

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
72.

90

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
K018654
73.

87

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/168 F: Etos
M: Linijka
brak 616009600053512
74.

77

MAJA Typ Pogrubiony POL 2002 Klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
brak 999530057402
75.

157

MARIANO KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
Brak
76.

143

MOHITO MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sex
M: xxx
xxx
77.

151

NADIR SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Arcygraf
M: Nowina
xx xx
78.

148

NAGATO XX POL xx Wałach kara/xx F: xx
M: xx
xx xx
79.

84

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada/nw F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
K022852 616009520026612
80.

13

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
K014324 616009530019705
81.

95

NASHVILLE S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/. F: Leoville
M: Nevada S
. .
82.

10

NAZIR Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/167 F: Torado II
M: Nebrasca/Bajou du Rouet
K027277 616 007 52 00401 15
83.

104

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
K015414 POL009640002903
84.

52

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
K024278 616009520095609
85.

144

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
Xx Xx
86.

127

NUGGETS SP POL 2011 Wałach kasztanowata/161 F: Sumowski
M: Kratka
Brak 616999530287211
87.

101

O-STAR SP POL 2015 Wałach siwa/170 F: E-STAR
M: Oqurina
Brsk 1
88.

4

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K022680 616009600152213
89.

98

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K020812 616009640052711
90.

162

OLIMPIA 2011 klacz F:
M:
91.

147

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
K018220 Xx
92.

6

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
93.

149

OPUNCJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Cantanis
M: Opcja
Zzj Xx
94.

14

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
95.

2

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068
96.

135

PAY BACK SIMONI Kłusak Francuski DEN 2007 Klacz gniada/mk: F: S J’S photo
M: Salut Frokjaer
None
97.

136

PEGAZ SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
xx xx
98.

100

POKUSA WLKP POL 2015 Klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
Brak
99.

22

POLINEZJA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata/161 F: Ajbek
M: Porta
K028040 POL732010042608
100.

129

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
K013777
101.

121

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
Brak De418185022813
102.

108

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
103.

110

QUO VADIS Szlachetna Półkrew POL 2015 Wałach skarogniada/175 F: CARAMBOLE
M: Q GULANA B
BRAK 616 009 51 02371 15
104.

114

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
K021461 616099530229012
105.

125

REBEL SP POL 2014 Wałach kara/168 F: Ambrozjo J
M: Renoma
K027379 616009530145414
106.

45

RED LYNN Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:146 F: Orchard Red Prince
M: Noa
Brak 5280170400521
107.

21

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
108.

8

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada/167 F: It's me du Mesnil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
K027276 616007640073214
109.

28

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
K020900 POL999640122604
110.

25

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
K016421 616 009 53 02847 09
111.

78

RYBKA Wielkopolska POL 2012 Klacz kara/167 F: Tabasko
M: Rabka
brak 616007610024412
112.

61

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/. F: Dinken
M: Scharisma
K024814
113.

160

SKOBI Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:. F: Biegacz
M: Skoda
Brak 616006690058214
114.

50

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
K020954 616009610164911
115.

120

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K024194 616999530285711
116.

51

UDINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Ulinela
K026776 616009610161913
117.

106

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
118.

26

VINO 26 Hannoveraner GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
119.

82

WERDIL SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Wendetta
K022074
120.

48

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
121.

117

WINCI SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
brak
122.

153

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
K018713 DE434340050807
123.

39

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Bach Dominika Sopocki KJ
70
1150
SUM:
1220.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
180
70
500
180
120
1750
SUM:
2800.00
Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
60
140
SUM:
200.00
Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
60
160
SUM:
220.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
40
SUM:
40.00
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
70
SUM:
70.00
Klebba Natalia KJ Arpav
50
40
SUM:
90.00
Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
80
250
60
SUM:
390.00
Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
70
SUM:
70.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Laskowska Emilia JKS Barłomino
50
40
SUM:
90.00
Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
40
SUM:
40.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
120
320
SUM:
440.00
Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
250
300
SUM:
550.00
Milewska Julia Sopocki KJ
70
50
SUM:
120.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
330
70
230
300
2300
300
100
SUM:
3630.00
Orłowska Marta Sopocki KJ
90
60
50
SUM:
200.00
Orłowski Marcin Sopocki KJ
105
SUM:
105.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
220
300
105
SUM:
625.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
50
SUM:
50.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
250
100
SUM:
350.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
50
55
SUM:
105.00
Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
170
SUM:
170.00
Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
50
55
SUM:
105.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
80
SUM:
80.00
Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
50
SUM:
50.00
Styn Maja GTH Gdynia
55
SUM:
55.00
Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
140
60
SUM:
200.00
Tauba Piotr Jks Barłomino
50
SUM:
50.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
130
SUM:
130.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
200
SUM:
200.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
200
SUM:
200.00
Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2019-08-03
16
2019-08-03
17
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (3)
2019-08-03
28
2019-08-03
10
2019-08-04
35
2019-08-04
17
Bach Dominika
Sopocki KJ
CANION (12)
2019-08-03
3
2019-08-03
5
70
2019-08-04
3
1150
Bertrand Kornelia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
AKCJA (47)
2019-08-03
6
2019-08-04
18
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2019-08-03
3
180
2019-08-03
4
2019-08-04
6
70
2019-08-04
1
500
2019-08-03
3
180
2019-08-03
15
2019-08-04
4
120
2019-08-04
2
1750
O-STAR (101)
2019-08-03
28
2019-08-03
23
2019-08-04
20
2019-08-03
2019-08-04
Bogdanowicz Alicja
BPK
2019-08-03
16
2019-08-03
9
Boguszewska-Socha Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-08-03
2019-08-03
32
Bytomska Wiktoria
niezrzeszona
LAYLA (134)
2019-08-03
17
2019-08-03
14
2019-08-04
15
Chustak Piotr
Pomorska Liga Jeździecka
DENVER (142)
2019-08-03
22
2019-08-03
36
2019-08-04
31
2019-08-04
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BISZKOPT (116)
2019-08-03
7
60
2019-08-03
4
140
2019-08-04
17
2019-08-04
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
2019-08-03
18
2019-08-03
2019-08-03
11
50
2019-08-03
23
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (48)
2019-08-03
13
2019-08-03
40
2019-08-04
26
Dudziak Oliwia
Stajnia Cantharis
MAJA (77)
2019-08-04
1
2019-08-04
19
2019-08-04
12
Felkner Zuzanna
JKS BARŁOMINO
2019-08-03
17
Felkner Zuzanna
JKS Barłomino
KALA (118)
2019-08-04
36
2019-08-04
14
Formella Dorota
Klub Jeździecki J.J.Darboven
WINCI (117)
2019-08-03
27
2019-08-03
43
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-08-03
8
60
2019-08-03
22
2019-08-04
3
160
2019-08-04
16
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
SKOBI (160)
2019-08-04
4
2019-08-04
1
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (122)
2019-08-03
21
2019-08-03
25
2019-08-04
19
2019-08-04
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (28)
2019-08-04
11
40
2019-08-04
29
Grabińska Martyna
KJ Pegaz Reda
2019-08-03
14
2019-08-03
19
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (129)
2019-08-03
32
2019-08-03
7
70
Gruba Beata
KJ Pegaz Reda
KALART (137)
2019-08-03
18
2019-08-03
2
2019-08-03
33
Grzywacz Jacek
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-08-04
20
2019-08-03
40
2019-08-03
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
DESMIN (150)
2019-08-03
28
2019-08-03
37
2019-08-04
30
Gurazda Monika
Sopocki Klub Jeździecki
O'KEY (4)
2019-08-03
37
2019-08-03
29
2019-08-04
27
2019-08-04
Hiller Marcel
BPK
CZARTER (154)
2019-08-03
1
2019-08-03
1
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (104)
2019-08-03
39
2019-08-03
26
2019-08-04
30
2019-08-04
28
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (89)
2019-08-03
1
2019-08-03
35
2019-08-04
2019-08-04
24
Jasińska Lilla
FANTAZJA (115)
2019-08-04
7
Kaczorowska Klaudia
KJ Black Horse Team Gdańsk
GLORA (91)
2019-08-03
13
2019-08-03
26
Kamińska Lena
Brak
CZARNA (158)
2019-08-03
1
2019-08-03
1
2019-08-04
1
2019-08-04
1
Kędzierska Natalia
J.J. Darboven
FOREVER (92)
2019-08-03
21
2019-08-03
2019-08-03
29
Klebba Natalia
KJ Arpav
CASSI (16)
2019-08-03
8
50
2019-08-03
27
2019-08-04
9
40
2019-08-04
11
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GAJA (145)
2019-08-04
5
80
2019-08-04
18
GROM (146)
2019-08-04
24
2019-08-04
NAGATO (148)
2019-08-04
2
250
2019-08-04
6
60
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
MOHITO (143)
2019-08-04
23
2019-08-04
2019-08-04
25
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-08-03
24
2019-08-03
13
2019-08-04
10
2019-08-04
5
70
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (93)
2019-08-03
14
2019-08-03
2019-08-03
34
2019-08-04
8
2019-08-04
32
2019-08-04
16
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
VINO 26 (26)
2019-08-03
13
2019-08-03
20
2019-08-04
13
2019-08-04
FANTAZJA (115)
2019-08-03
30
2019-08-03
42
2019-08-04
21
Kozłowski Radosław
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BENITOL (138)
2019-08-03
25
2019-08-03
41
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (130)
2019-08-03
6
50
2019-08-03
39
2019-08-04
16
Las Izabela
bpk
COLA (152)
2019-08-04
17
2019-08-04
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
LEONARDO (126)
2019-08-03
7
50
2019-08-03
23
2019-08-04
22
2019-08-04
10
40
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
HOLLYWOOD (103)
2019-08-03
38
2019-08-03
26
2019-08-04
27
2019-08-04
19
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARERRA (20)
2019-08-03
2019-08-03
26
2019-08-04
2019-08-04
12
40
Lizakowska Marta
KJ Rakowiec Kwidzyn
2019-08-03
3
2019-08-03
1
Łącka Michalina
2019-08-04
37
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (14)
2019-08-04
4
120
2019-08-04
33
2019-08-03
1
320
2019-08-03
33
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (13)
2019-08-03
2
250
2019-08-03
31
2019-08-04
1
300
2019-08-04
32
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-08-04
18
2019-08-04
2019-08-04
26
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (105)
2019-08-03
17
2019-08-03