Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 08:44:28
2019-09-06 08:44:28
Michalina Wieżel GIBON
  • 1x 1./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
  • 1x 2./kuce/dokładności na styl jeźdźca
  • 1x 10./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
  • 1x 11./kuce/dokładności na styl jeźdźca
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:34:17
2019-09-06 07:25:57
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
  • 1x 18./C/zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:34:13
2019-09-06 07:25:18
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
  • 1x 18./C/zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:34:06
2019-09-06 01:01:05
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 16./P/dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:33:54
2019-09-05 19:48:19
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:33:48
2019-09-05 19:09:17
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:33:43
2019-09-05 17:01:55
Julia Rutkiewicz BUŹKA
  • 1x 2./kuce/dokładności na styl jeźdźca
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:33:35
2019-09-05 15:36:57
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 14:18:29
2019-09-05 14:07:54
Magdalena Rutkiewicz CHMURKA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 10:19:49
2019-09-05 09:15:30
Kamila Włodarczyk KASKADA
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:46:39
2019-09-04 23:47:34
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
  • 1x 18./C/zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:46:24
2019-09-04 23:47:07
Aleksandra Furgo NUGGETS
  • 2x 6./L/zwykły
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
  • 1x 16./P/dwufazowy
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:46:19
2019-09-04 23:44:08
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:46:15
2019-09-04 23:35:22
Barbara Grudka ERISA
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:46:12
2019-09-04 23:30:55
Zofia Pela DYNAMIT
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:46:08
2019-09-04 23:26:31
Agata Wierzchowska ESMERALDA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:46:04
2019-09-04 23:20:33
Agata Peterson ROMINA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:46:00
2019-09-04 21:52:52
Jakub Jarecki PENETOSA
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:45:47
2019-09-04 21:49:43
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:45:20
2019-09-04 21:49:16
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 9./C/zwykły
99 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-05 08:47:55
2019-09-04 21:39:02
Hanna Suszek ARNIKA
  • 2x 14./L licencyjny/licencyjny
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:47:16
2019-09-04 21:38:12
Zofia Suwała MAGGIE
  • 2x 11./kuce/dokładności na styl jeźdźca
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:34:32
2019-09-04 21:33:37
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
96 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-04 21:35:56
2019-09-04 21:24:22
Agata Tejchman-Konarzewska BAGITA BALOUBET
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
  • 1x 16./P/dwufazowy
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:35:47
2019-09-04 21:21:26
Natalia Sawicka KOKTAIL
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:35:35
2019-09-04 20:49:22
Anna Krupska SAURON
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:34:21
2019-09-04 20:38:11
Alicja Morawska SYBERIA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:34:17
2019-09-04 20:36:00
Jacek Grzywacz DESMIN
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
  • 1x 16./P/dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:34:10
2019-09-04 20:28:54
Klaudia Chojnacka EXLIBRIS
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:34:06
2019-09-04 20:23:38
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 11./kuce/dokładności na styl jeźdźca
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:34:03
2019-09-04 20:22:15
Oliwia Lewicka KOPIA
  • 1x 1./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:33:59
2019-09-04 19:43:14
Aleksandra Tykarska ICE GIRL D
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
  • 1x 16./P/dwufazowy
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:33:04
2019-09-04 19:41:22
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
  • 1x 16./P/dwufazowy
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:25:56
2019-09-04 17:06:57
Katarzyna Orzoł NICEA
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:25:51
2019-09-04 16:29:25
Janusz Paprocki LA CROUSE
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:25:38
2019-09-04 16:21:04
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:32:41
2019-09-04 16:04:15
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:25:26
2019-09-04 16:03:01
Lena Kamińska CZARNA
  • 1x 1./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
  • 1x 2./kuce/dokładności na styl jeźdźca
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:25:21
2019-09-04 15:49:36
Monika Nowicka CYNTIA
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:25:09
2019-09-04 15:40:55
Zuzanna Knigawka DEMON
  • 1x 1./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:25:04
2019-09-04 15:40:07
Marcel Hiller CZARTER
  • 1x 1./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 09:41:47
2019-09-04 12:57:28
Rafał Wojdyła GAMBLER
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:24:17
2019-09-04 12:54:02
Grzegorz Psiuk BALOU LA BELLE
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:24:11
2019-09-04 12:53:40
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 16:53:07
2019-09-04 12:51:15
Julia Lendzion BOLIWIA
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:23:54
2019-09-04 12:47:22
Julia Lendzion FERDINAND
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 17:23:50
2019-09-04 12:44:45
Krzysztof Przyjemski FERDINAND
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:19:43
2019-09-04 07:55:46
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 2x 6./L/zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:19:45
2019-09-04 07:55:21
Karolina Staroniewicz - Potrykus CHALLENGE
  • 2x 6./L/zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:52:07
2019-09-04 06:17:44
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:51:46
2019-09-03 20:52:26
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 2x 6./L/zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:51:17
2019-09-03 20:49:32
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 2x 6./L/zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:25:33
2019-09-03 18:29:07
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 2x 1./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
  • 2x 10./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:25:29
2019-09-03 18:23:00
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 2x 2./kuce/dokładności na styl jeźdźca
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11./kuce/dokładności na styl jeźdźca
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:25:22
2019-09-03 18:21:50
Pola Cichla DOX
  • 1x 1./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
  • 1x 2./kuce/dokładności na styl jeźdźca
  • 1x 10./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
  • 1x 11./kuce/dokładności na styl jeźdźca
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:25:17
2019-09-03 17:22:15
Kamil Polejowski WENTA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 12:47:18
2019-09-03 17:21:07
Iza Las COLA
  • 1x 10./pierwszego kroku/drążki i krzyżaki
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:25:11
2019-09-03 17:09:08
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:24:37
2019-09-03 16:49:01
Martyna Kamińska CLYDAGH JUSTICE
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:24:31
2019-09-03 15:32:53
Zuzanna Łuczak KARMEN
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:24:28
2019-09-03 15:32:04
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 2./kuce/dokładności na styl jeźdźca
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./kuce/dokładności na styl jeźdźca
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:24:25
2019-09-03 15:30:56
Karolina Rosicka SAMBA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:24:21
2019-09-03 15:30:00
Julia Rojek HELENIKA B
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:24:18
2019-09-03 15:29:07
Michalina Pazik BISQUIT R
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6./L/zwykły
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:23:43
2019-09-03 15:28:19
Antonina Kotowska GALILEO SEMPER INVICTA
  • 1x 2./kuce/dokładności na styl jeźdźca
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./kuce/dokładności na styl jeźdźca
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 20:23:40
2019-09-03 14:48:16
Przemysław Pająk KALA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:54:04
2019-09-03 10:41:22
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
  • 1x 16./P/dwufazowy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:53:59
2019-09-03 10:40:53
Agnieszka Damps FALCON
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 13:32:39
2019-09-03 08:27:37
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 2x 6./L/zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:53:02
2019-09-02 19:51:01
Zuzanna Leman ŁADOGA
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:52:59
2019-09-02 16:27:09
Grzegorz Psiuk SIR DINKEN
  • 2x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 20:52:55
2019-09-02 16:26:43
Grzegorz Psiuk NASHVILLE S
  • 2x 6./L/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 12:47:16
2019-09-02 13:10:05
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/dwufazowy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:49:00
2019-09-02 08:48:21
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
  • 1x 16./P/dwufazowy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:48:55
2019-09-02 08:11:01
Paulina Groth CARLOS
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
  • 1x 16./P/dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:44:54
2019-09-01 18:29:10
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
  • 1x 16./P/dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:26:06
2019-09-01 17:34:36
Paulina Endraszka IVAR VDL
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:26:03
2019-09-01 17:33:55
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 2x 6./L/zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:25:55
2019-09-01 13:59:01
Paulina Walewska LIMERYK
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:25:51
2019-09-01 13:58:27
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:25:46
2019-08-31 19:33:37
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:25:42
2019-08-31 08:28:07
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 9./C/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:25:36
2019-08-30 22:06:32
Dominika Bach CANION
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
  • 1x 18./C/zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:25:32
2019-08-30 13:54:41
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 2x 6./L/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:25:26
2019-08-30 13:54:05
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 13:02:17
2019-08-30 11:26:01
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
  • 1x 16./P/dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 13:02:29
2019-08-30 11:25:41
Aleksandra Paprocka CATTICK
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 13:02:38
2019-08-30 11:24:40
Martyna Paprocka CANNES
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 13:03:50
2019-08-29 20:38:34
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 13:03:46
2019-08-29 20:30:37
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 12:28:41
2019-08-29 18:52:06
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 12:28:29
2019-08-29 14:15:42
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 12:28:20
2019-08-29 14:13:29
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 12:28:15
2019-08-29 13:43:54
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:11:20
2019-08-29 10:16:59
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:11:32
2019-08-28 21:01:53
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 18./C/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:11:37
2019-08-28 18:20:25
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:11:40
2019-08-28 18:19:50
Magdalena Rutkiewicz POLINEZJA
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6./L/zwykły
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 15:52:53
2019-08-28 14:14:03
Patryk Pęcak KOLUMBIA
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5./L licencyjny/licencyjny
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:47:48
2019-08-28 12:08:01
Maria Służewska-Gębka ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:49:47
2019-08-27 20:33:04
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 2x 6./L/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 15:00:58
2019-08-27 10:58:50
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:25:15
2019-08-26 22:13:38
Kornelia Bertrand AKCJA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 16:33:53
2019-08-26 08:28:03
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 16:33:50
2019-08-25 21:21:37
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 6./L/zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 16:33:46
2019-08-25 19:53:06
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 12:28:06
2019-08-25 19:52:20
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 6./L/zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Stajni Miszewo - zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 16:33:39
2019-08-25 19:30:52
Zuzanna Obłoza NENA
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 17:57:39
2019-08-25 16:56:30
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 2x 5./L licencyjny/licencyjny
  • 2x 14./L licencyjny/licencyjny
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 16:33:32
2019-08-24 12:22:58
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 16:33:29
2019-08-23 19:44:27
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
2. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
3. Bertrand Kornelia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (JM.)
32952/18
4. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
5. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
6. Chojnacka Klaudia Klaudia Chojnacka
1999 (MJ.)
Brak
7. Cichla Pola bpk
2009 (Mł.)
brak
8. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (MJ.)
O025773
9. Dobraniecka Julia bpk
2010 (Mł.)
brak
10. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
11. Endraszka Paulina Sopocki Klub Jeździecki
S
O003891
10074861
12. Falkiewicz Filip Otominski Klub Jeździecki Tabun
2018 (Mł.)
12
13. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053528
14. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O046368
10195911
15. Furgo Aleksandra KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O000769
16. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
17. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
18. Grudka Barbara KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
Brak
19. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
20. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
21. Hiller Marcel BPK
2006 (JM.)
Brak
22. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
23. Kamińska Lena JKS Barłomino
2010 (Mł.)
O056684
24. Kamińska Martyna bez klubu
2005 (JM.)
brak
25. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O030885
26. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (JM.)
O043404
27. Knigawka Zuzanna BPK
2007 (JM.)
brak
28. Kotowska Antonina KJ AS Dream
2007 (JM.)
Brak
29. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
30. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
31. Krupska Anna Jks Neksico Kędzierzyn
0003240
32. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
33. Las Iza Horse
2000 (MJ.)
Brak
34. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
35. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (JM.)
O044131
36. Lendzion Julia brak
2004 (JM.)
brak
37. Lewicka Oliwia BPK
2005 (JM.)
brak
38. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
39. Łuczak Zuzanna Kj As Dream
2002 (J.)
Brak
40. Mazerewicz Aleksandra X
2006 (JM.)
Brak
X
41. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
42. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
43. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
44. Morawska Alicja Magdalena Chojnacka
2006 (JM.)
Brak
45. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
46. Nowicka Monika Stajnia Swarzewo
S
brak
47. Obłoza Zuzanna Stajnia Ferdynand
2007 (JM.)
Brak
48. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
49. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
none
50. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
51. Paprocka Aleksandra KJ In-Tech Świdwin
2000 (MJ.)
O031407
52. Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
S
O011315
53. Paprocki Janusz Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
S
Brak
54. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
O048843
55. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
56. Pęcak Patryk Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O038970
57. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
58. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
59. Polejowski Kamil Bez Przynależności Klubowej
S
25708/16
60. Przyjemski Krzysztof Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
brak
61. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
0001094
62. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
Z001094
63. Racka Agnieszka Sopocki KJ
S
O001012
64. Rojek Julia KJ AS Dream
2000 (MJ.)
brak
65. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
66. Rosicka Karolina KJ AS Dream
2003 (J.)
Brak
67. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
68. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (JM.)
O037990
69. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
70. Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
S
O026315
71. Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
72. Smolarek Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O027200
73. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
74. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
75. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
0035529
76. Suszek Hanna Jks neksico Kędzierzyn
Brak
77. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
O054398
78. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
79. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
80. Szukalska Maja bpk
2008 (Mł.)
brak
81. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
82. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2001 (J.)
O037535
83. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (JM.)
O036686
84. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
85. Walewska Paulina Stajnia W Siodle Banino
S
Brak
86. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
87. Werochowska Zuzanna KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
88. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
Brak
89. Wieżel Michalina bpk
2009 (Mł.)
brak
90. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
2000 (MJ.)
O031453
91. Włodarczyk Kamila Stajnia Cantharis
S
brak
92. Wojdyła Rafał Stow. Gdyński Szwadron Krakusów
2003 (J.)
brak
93. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

AKCJA SP POL 14.07.2009 Klacz gniada/175 F: Piko
M: Alma
Brak 616009610206409
2.

104

ALONSO WLKP POL 2007 Wałach kara/157 F: Ataman
M: Lipawa
K025087 000
3.

116

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
K023018 616009510252013
4.

108

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
Brak
5.

96

BAGITA BALOUBET HUN POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: PM Balougraf
M: No comment/Gambler
Brak 143738937 BK120330000
6.

35

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/- F: Maaik
M: -
Brak 616009540053914
7.

114

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
K016408
8.

78

BALOU LA BELLE Hanover POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Bon Balou
M: Laudia
Brak DE431310171010
9.

122

BISALAMEA F:
M:
10.

59

BISQUIT . POL 2007 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: .
. .
11.

76

BOLIWIA SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Figlarz
M: Belissa
brak 616009530053114
12.

37

BRANDY SP POL 2012 Klacz kasztanowata/163 F: Maaik
M: Bagazja
K026639 616009610046712
13.

112

BUŹKA Shetland POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:136 F: Libero
M: Treintje
brak 528009020139024
14.

29

C-DINETTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/168 F: CANTOS
M: ARINE
Brak 528003000808794
15.

28

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
K020222 616009640019411
16.

97

CASABLANCA HOL GER 2011 Klacz gniada/167 F: Cassin / Cassini I
M: Mona II / Lascadell
K019037 DE421000138811
17.

27

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
K020270 DE418180107011
18.

71

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759
19.

18

CHALLENGER SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Agropoint Cassilic / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
20.

110

CHMURKA Czysta Krew Angielska POL 2009 Klacz kara/165 F: nn
M: nn
K028041 616999530097497
21.

117

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
22.

64

CLYDAGH JUSTICE Connemara POL 2011 Wałach siwa/kuc:146 F: Bawn Dusty
M: Fair Clydagh Blossom
K024191 S3-372004000010695
23.

49

COLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/1.68 cm F: Baldram
M: Cyfra
009520131405 009520131405
24.

25

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Carry Son / Carry
M: Hera XXXIV / Corleone
K018874 Carry Son / Carry
25.

93

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
K025636
26.

81

CYNTIA SP POL 2008 Klacz kara/161 F: Rytm
M: Chestia
brak POL 009530035108
27.

82

CZARNA KUC POL 1998 Klacz kara/kuc:115 F: nn
M: nn
K018674
28.

79

CZARTER NN POL 2000 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
brak brak
29.

4

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991
30.

1

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
31.

80

DEMON Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:156,5 F: NN
M: NN
brak brak
32.

91

DESMIN Małopolska POL 2010 Wałach gniada/170 F: Jasny Poranek
M: Delia
Brak 616006630058310
33.

34

DIABLO GRAN Oldenburska POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
34.

3

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108
35.

13

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141
36.

67

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
brak 616013520078713
37.

39

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
K016398
38.

11

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
39.

10

EAUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233
40.

17

ENZO Małopolska POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
41.

33

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
42.

62

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
K020554 826046010092742
43.

103

ERISA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada/163 F: Lord Liberator
M: Easy Going
Brak 000
44.

101

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/175 F: Landacord
M: Estyma
Brak 000
45.

90

EXLIBRIS SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Lascado
M: Eterna
Brak PL616009580355615
46.

47

FALCON NN POL 2014 Wałach gniada/Nn F: Nn
M: Nn
Brak Nn
47.

19

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
K028039 POL 009530244607
48.

75

FERDINAND KWPN POL 2010 Wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
brak brak
49.

70

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
50.

8

FORTUNA Wielkopolska POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
K009439 10562
51.

68

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
52.

58

GALILEO SEMPER INVICTA KUC POL 2003 Wałach inna/kuc:140 F: .
M: .
Brak Brak
53.

6

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K016772 POL009530234207
54.

31

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
55.

50

GAMBLER KWPN POL 2010 Wałach gniada/168 F: brak
M: brak
brak brak
56.

118

GIBON KUC POL 2013 Wałach inna/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak 0000000
57.

41

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
K012004
58.

48

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
K017245 616009530080010
59.

60

HELENIKA B HOL POL 2015 Klacz gniada/164 F: .
M: .
. .
60.

87

ICE GIRL D HOL POL 2002 Klacz gniada/170 F: -
M: -
Brak -
61.

38

IVAR VDL KWPN NED 2013 Wałach gniada/163 F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315
62.

89

JACODI’S ANJA’S ALENA New Forest Pony NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
63.

98

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
K026770 528003201400334
64.

74

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
65.

57

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
K024848
66.

115

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
67.

63

KARMEN WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cugnot
M: Kabała
brak
68.

109

KASKADA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Denetor
M: Kasantiega
brak 616009530001510
69.

95

KOKTAIL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Ludger
M: Kurrara
K016008 009680043905
70.

16

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
71.

88

KOPIA Kuc Grupy B POL 2013 Klacz skarogniada/kuc:135 F: Brabus
M: Kopika
brak 616997520155613
72.

15

KOSOW CANNMOR Holszyński GER 2005 Wałach siwa/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
73.

84

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
K020223 616009640036211
74.

21

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
75.

42

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
76.

36

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Maaik
M: Lubnia
K027145 616007610046312
77.

111

LORESCA J HOL POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
K020941 .
78.

30

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Louriez Crusador /
M: Warena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
79.

121

LOUISO OLD GER 2009 Wałach gniada/166 F: Lancer III
M: Lucie
brak
80.

69

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
brak 616 999 53 02422 14
81.

45

ŁADOGA Małopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Libretto
M: Łupina
brak
82.

107

MAGGIE Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
K028211 616999640108410
83.

106

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
84.

12

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
85.

72

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
86.

43

NASHVILLE S SP POL 2015 Ogier kasztanowata/- F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nevada S / Calvados Z
K026805 616009520037215
87.

86

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
K022549
88.

9

NENA NN POL 2007 Klacz srokata/mk:152 F: NN
M: NN
NN NN
89.

23

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
90.

105

NUGGETS SP POL 2011 Wałach kasztanowata/161 F: Sumowski
M: Kratka
Brak 616999530287211
91.

22

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada/162 F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
K021345 616009530069011
92.

99

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/169 F: Etos
M: Penelopa/Poll
K019628 616007600298909
93.

20

POLINEZJA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata/161 F: Ajbek
M: Porta
K028040 POL732010042608
94.

26

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
K021161 DE431310110608
95.

7

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
K020900 POL999640122604
96.

14

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
K016421 616 009 53 02847 09
97.

100

ROMINA SP POL 2009 Wałach kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
98.

61

SAMBA . POL . Klacz siwa/162 F: .
M: .
Brak .
99.

46

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
K024115 616 009 64 00047 13
100.

94

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van gogh
M: Sara
Brak Brak
101.

44

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
K024814 616009600233314
102.

83

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
Brak X
103.

92

SYBERIA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Banita
M: Szaklada
Brak PL616009520108810
104.

73

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
K020834 POL007520050705
105.

56

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
106.

66

WENTA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz gniada/166 F: NN
M: NN
Brak 616999610319106
107.

113

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
K013815
108.

65

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Biegalska Iga Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
180
SUM:
180.00
Furgo Aleksandra KJ Leśna Podkowa Damaszka
100
SUM:
100.00
Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
200
SUM:
200.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
60
SUM:
60.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
200
740
200
70
70
SUM:
1280.00
Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
80
SUM:
80.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Łajewska Katarzyna KJ Turze
900
SUM:
900.00
Milewska Julia Sopocki KJ
1100
SUM:
1100.00
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
55
SUM:
55.00
Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Paprocka Aleksandra KJ In-Tech Świdwin
150
120
100
SUM:
370.00
Paprocka Martyna KJ In-Tech Świdwin
60
SUM:
60.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
320
SUM:
320.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
75
SUM:
75.00
Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
100
SUM:
100.00
Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
150
SUM:
150.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
65
200
70
65
60
SUM:
460.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
220
SUM:
220.00
Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
250
200
SUM:
450.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
70
100
80
SUM:
250.00
Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
50
SUM:
50.00
Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
200
100
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (6)
2019-09-07
18
2019-09-07
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (17)
2019-09-07
33
2019-09-08
37
2019-09-08
27
Bertrand Kornelia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
AKCJA (2)
2019-09-07
16
2019-09-07
21
2019-09-08
2019-09-08
35
2019-09-08
17
Biegalska Iga
Sopocki KJ
2019-09-07
1
250
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (41)
2019-09-07
26
2019-09-08
21
2019-09-08
21
2019-09-07
Chojnacka Klaudia
Klaudia Chojnacka
2019-09-07
19
2019-09-07
32
2019-09-07
24
2019-09-08
2
2019-09-08
26
2019-09-08
9
Cichla Pola
bpk
DOX (67)
2019-09-07
2019-09-07
4
2019-09-08
1
2019-09-08
3
2019-09-07
3
2019-09-08
9
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
FALCON (47)
2019-09-08
1
2019-09-08
25
GOTHA (48)
2019-09-08
15
2019-09-08
16
Dobraniecka Julia
bpk
2019-09-07
2019-09-07
1
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
2019-09-07
19
2019-09-07
14
2019-09-08
2
180
2019-09-08
11
Endraszka Paulina
Sopocki Klub Jeździecki
2019-09-07
13
2019-09-07
5
Falkiewicz Filip
Otominski Klub Jeździecki Tabun
BISALAMEA (122)
2019-09-08
25
2019-09-08
3
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki
2019-09-08
6
2019-09-08
10
2019-09-08
9
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (37)
2019-09-07
16
2019-09-07
Furgo Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Damaszka
NUGGETS (105)
2019-09-07
2019-09-07
8
2019-09-08
22
2019-09-08
8
2019-09-07
3
100
2019-09-07
4
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (93)
2019-09-07
8
2019-09-07
7
2019-09-08
4
200
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
2019-09-08
5
60
2019-09-08
18
Grudka Barbara
KJ Black Horse Team Gdańsk
ERISA (103)
2019-09-07
10
2019-09-07
7
2019-09-08
14
2019-09-08
12
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
LORESCA J (111)
2019-09-08
19
2019-09-08
33
2019-09-08
12
WIZARD M (113)
2019-09-08
12
2019-09-08
38
2019-09-08
11
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
DESMIN (91)
2019-09-07
15
2019-09-07
15
2019-09-08
20
Hiller Marcel
BPK
CZARTER (79)
2019-09-07
1
2019-09-07
21
2019-09-07
1
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
2019-09-07
1
200
2019-09-08
3
740
JARSINA (98)
2019-09-07
3
200
2019-09-07
5
70
2019-09-08
13
2019-09-08
12
2019-09-07
21
2019-09-07
2019-09-08
5
70
2019-09-08
18
Kamińska Lena
JKS Barłomino
CZARNA (82)
2019-09-07
2019-09-07
4
Kamińska Martyna
bez klubu
2019-09-07
17
2019-09-07
19
2019-09-08
8
2019-09-08
4
Kaus Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
2019-09-07
2019-09-07
6
80
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (4)
2019-09-07
14
2019-09-07
16
Knigawka Zuzanna
BPK
DEMON (80)
2019-09-07
Kotowska Antonina
KJ AS Dream
2019-09-07
4
2019-09-07
16
2019-09-08
8
2019-09-08
20
2019-09-08
16
2019-09-07
8
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (65)
2019-09-07
19
2019-09-07
11
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
2019-09-07
2019-09-07
10
2019-09-08
8
50
2019-09-08
Krupska Anna
Jks Neksico Kędzierzyn
SAURON (94)
2019-09-08
10
2019-09-08
20
Kubach Małgorzata
Stajnia W Siodle Banino
2019-09-07
6
Las Iza
Horse
COLA (49)
2019-09-08
1
2019-09-08
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2019-09-07
21
2019-09-07
15
2019-09-08
9
Leman Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
ŁADOGA (45)
2019-09-08
17
2019-09-08
40
2019-09-08
22
Lendzion Julia
brak
2019-09-08
23
2019-09-08
31
BOLIWIA (76)
2019-09-08
21
2019-09-08
19
Lewicka Oliwia
BPK
KOPIA (88)
2019-09-07
1
2019-09-07
18
2019-09-07
14
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2019-09-07
10
2019-09-07
9
2019-09-08
17
2019-09-08
2
900
Łuczak Zuzanna
Kj As Dream
KARMEN (63)
2019-09-07
9
2019-09-07
26
2019-09-07
10
2019-09-08
48
2019-09-08
42
Mazerewicz Aleksandra
X
2019-09-07
20
2019-09-07
2
2019-09-08
36
2019-09-08
7
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-09-07
2019-09-07
27
2019-09-08
24
2019-09-08
2019-09-07
3
2019-09-07
28
2019-09-08
30
2019-09-08
28
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (115)
2019-09-08
7
2019-09-08
1
1100
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2019-09-07
12
2019-09-07
12
2019-09-08
6
55
Morawska Alicja
Magdalena Chojnacka
SYBERIA (92)
2019-09-07
15
2019-09-07
35
2019-09-07
38
2019-09-08
18
2019-09-08
49
2019-09-08
50
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (12)
2019-09-07
17
2019-09-07
8
2019-09-08
2
150
2019-09-08
6
Nowicka Monika
Stajnia Swarzewo
CYNTIA (81)
2019-09-08
21
2019-09-08
20
Obłoza Zuzanna
Stajnia Ferdynand
NENA (9)
2019-09-08
8
2019-09-08
32
2019-09-08
41
Ostapiuk Katarzyna
KJ Polonez Damnica
2019-09-08
5
2019-09-08
9
Ostrowska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-09-07
2
2019-09-07
3
2019-09-08
17
Pająk Przemysław
bez przynależności klubowej
KALA (57)
2019-09-07
18
2019-09-07
2019-09-08
2019-09-08
Paprocka Aleksandra
KJ In-Tech Świdwin
2019-09-07
4
150
2019-09-07
12
2019-09-08
3
120
2019-09-08
14
CATTICK (27)
2019-09-07
22
2019-09-07
12
2019-09-08
3
100
2019-09-08
11
Paprocka Martyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (28)
2019-09-07
11
2019-09-07
14
2019-09-08
6
60
2019-09-08
7
Paprocki Janusz
Klub Jeździecki IN-TECH Świdwin
2019-09-07
12
2019-09-07
2
2019-09-08
11
2019-09-08
1
2019-09-08
23
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (73)
2019-09-07
20
2019-09-07
Pazik Michalina
KJ AS Dream
BISQUIT (59)
2019-09-07
13
2019-09-07
1
320
2019-09-07
2019-09-08
13
2019-09-08
23
2019-09-08
Pęcak Patryk
Sopocki Klub Jeździecki
2019-09-07
4
2019-09-07
1
2019-09-07
Pela Zofia
KJ Black Horse Team Gdańsk
LOUISO (121)
2019-09-07
17
2019-09-07
2019-09-08
5
2019-09-08
6
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (100)
2019-09-07
15
2019-09-07
11
2019-09-08
18
2019-09-08
16
Polejowski Kamil
Bez Przynależności Klubowej
WENTA (66)
2019-09-07
14
2019-09-07
22
2019-09-08
3
2019-09-08
6
Przyjemski Krzysztof
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-09-08
15
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2019-09-07
25
2019-09-07
2019-09-08
25
2019-09-08
19
2019-09-07
17
2019-09-07
13
2019-09-08
10
2019-09-08
15
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2019-09-07
36
2019-09-07
23
2019-09-07
2019-09-08
45
2019-09-08
43
Racka Agnieszka
Sopocki KJ
2019-09-07
3
Rojek Julia
KJ AS Dream
2019-09-07
20
2019-09-07
25
2019-09-07
7
2019-09-08
47
2019-09-08
39
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (72)
2019-09-07
2019-09-07
9
Rosicka Karolina
KJ AS Dream
SAMBA (61)
2019-09-07
4
2019-09-07
34
2019-09-07
29
2019-09-08
46
2019-09-08
44
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2019-09-07
27
2019-09-07
39
2019-09-07
2019-09-08
24
2019-09-08
2019-09-08
BUŹKA (112)
2019-09-07
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2019-09-07
5
2019-09-07
2019-09-07
2019-09-08
2019-09-08
CHMURKA (110)
2019-09-07
8
2019