Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:46:48
2019-09-26 21:11:02
Jakub Jarecki TEDDINGTON
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:46:53
2019-09-26 21:08:01
Jakub Jarecki PENETOSA
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:01
2019-09-26 21:07:18
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:06
2019-09-26 20:12:05
Sara Zimek JOCKER
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:11
2019-09-26 18:54:18
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 5./L/egzamin licencyjny
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:17
2019-09-26 18:20:31
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:23
2019-09-26 18:20:10
Magdalena Rutkiewicz CHMURKA
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
120 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:28
2019-09-26 17:59:46
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:34
2019-09-26 17:36:39
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:49
2019-09-26 14:29:19
Aleksandra Furgo NUGGETS
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:54
2019-09-26 14:09:55
Klaudia Mańska EŁZA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:59
2019-09-26 14:09:29
Konrad Mański MADDOX
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:55:06
2019-09-26 12:33:09
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:55:04
2019-09-26 11:46:45
Marcel Hiller CZARTER
  • 1x 1./pierwszego kroku/
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:48:52
2019-09-26 09:31:54
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:50:11
2019-09-26 09:30:30
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:50:04
2019-09-26 09:29:40
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 08:57:39
2019-09-26 01:26:35
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 14./L/egzamin licencyjny
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:37:25
2019-09-25 23:14:17
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:37:32
2019-09-25 21:40:26
Martyna Więcek FEMINA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:37:52
2019-09-25 21:40:25
Julia Kosior FEMINA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:37:40
2019-09-25 21:17:00
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:40:45
2019-09-25 20:55:20
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:41:49
2019-09-25 20:32:54
Wioletta Śliwińska ABDULLAH L
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
102 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-25 23:42:34
2019-09-25 14:53:49
Laura Połaniecka MONTANA KING
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:48:06
2019-09-25 14:46:16
Agata Wierzchowska ESMERALDA
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:43:16
2019-09-25 14:44:38
Agata Peterson ROMINA
  • 2x 5./L/egzamin licencyjny
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:38:29
2019-09-25 14:43:57
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
  • 1x 18./C/zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:28:28
2019-09-25 12:17:57
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:28:18
2019-09-25 11:04:03
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:28:16
2019-09-25 10:57:10
Marcelina Klasa PORTOS
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 10:15:07
2019-09-25 08:31:04
Agnieszka Damps FALCON
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 10:15:01
2019-09-24 21:41:25
Weronika Szczypior WENTA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 10:14:28
2019-09-24 20:20:12
Zuzanna Felkner JODŁOWIEC
  • 2x 1./pierwszego kroku/
  • 2x 10./pierwszego kroku/
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:51:59
2019-09-24 14:09:52
Iga Szostak MILANO
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:51:57
2019-09-24 13:13:12
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 14./L/egzamin licencyjny
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:52:01
2019-09-24 13:08:12
Aleksandra Tykarska ICEGIRL D
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:51:35
2019-09-24 13:07:30
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:35:12
2019-09-24 01:33:14
Irena Matysiak CYRILL 7
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:36:08
2019-09-24 01:32:35
Jurand Goszczyński H.KARONA
  • 2x 5./L/egzamin licencyjny
  • 2x 14./L/egzamin licencyjny
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:35:23
2019-09-24 01:32:00
Irena Matysiak BREGO
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:35:29
2019-09-24 01:27:55
Irena Matysiak POKUSA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:35:39
2019-09-23 22:01:59
Bogusława Cimoszko CANDY
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:37:19
2019-09-23 18:37:14
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:36:53
2019-09-23 17:04:37
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:36:49
2019-09-23 17:03:51
Piotr Sawicki ILFAST
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:36:43
2019-09-23 17:03:02
Piotr Sawicki ABZYNT
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:36:29
2019-09-23 14:50:58
Maja Styn RAMZES
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:43
2019-09-22 19:10:45
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:40
2019-09-22 17:12:00
Kornelia Bertrand AKCJA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:37
2019-09-22 14:14:44
Zofia Specjalska MERANO
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:35
2019-09-22 14:06:17
Klaudia Koss ESSENCE
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:32
2019-09-22 14:05:42
Marta Bednarz RUSŁAN
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:27
2019-09-22 14:05:18
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:53:34
2019-09-21 19:01:56
Nela Sarosiek DESMIN
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:53:48
2019-09-21 18:59:00
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
  • 1x 18./C/zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:53:53
2019-09-21 18:58:00
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
  • 1x 18./C/zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:53:58
2019-09-21 18:56:52
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:54:06
2019-09-21 18:54:36
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:49:21
2019-09-21 17:19:22
Aleksandra Furgo DREAM
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:54:26
2019-09-21 11:47:58
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:54:31
2019-09-21 11:45:53
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:54:36
2019-09-21 11:45:08
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 1x 2./kuce/dokładności - 60-65 cm
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 1x 11./kuce/dokładności, 60-65 cm
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 09:13:47
2019-09-20 21:11:18
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:38:38
2019-09-20 10:24:46
Adam Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 09:13:32
2019-09-19 20:05:53
Klaudia Borowiecka LAPONIA
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 09:13:23
2019-09-19 18:01:05
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 09:13:13
2019-09-19 18:00:48
Nadia Treczyńska HETMAN
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 17:40:50
2019-09-19 14:34:46
Nina Jendza PERSHIM
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 08:56:01
2019-09-19 07:53:03
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 08:55:59
2019-09-18 21:18:38
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:37:54
2019-09-18 10:10:24
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:08:13
2019-09-18 06:59:48
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:08:17
2019-09-18 06:59:22
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:39:20
2019-09-17 20:03:17
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:39:43
2019-09-17 20:02:53
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:40:00
2019-09-17 20:02:26
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
  • 1x 18./C/zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:40:03
2019-09-17 19:50:20
Paulina Groth CARLOS
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:54:59
2019-09-17 15:37:30
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 08:52:57
2019-09-16 17:03:14
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
  • 1x 18./C/zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:13:23
2019-09-16 11:57:28
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:13:37
2019-09-15 21:15:59
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:12:47
2019-09-15 20:37:05
Julia Lewandowska CELIT
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:12:43
2019-09-15 20:28:54
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 22:37:28
2019-09-15 20:27:57
Henryk Kozłowski FANTAZJA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:12:21
2019-09-15 17:59:56
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:12:10
2019-09-15 17:09:58
Anna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:14:02
2019-09-15 17:06:33
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:38:52
2019-09-15 11:15:34
Daria Symonowicz BREMIO
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 09:13:34
2019-09-14 23:31:11
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
29 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-15 10:09:25
2019-09-14 22:26:20
Natalia Schiller LUNARIS
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5./L/egzamin licencyjny
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/egzamin licencyjny
28 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-15 10:11:06
2019-09-14 22:25:33
Anna Iglikowska WAAIKA
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/egzamin licencyjny
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 09:13:59
2019-09-14 13:22:36
Oliwia Lewicka KOPIA
  • 1x 1./pierwszego kroku/
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 10:25:07
2019-09-13 18:32:39
Julia Wutkowska CARMEN S
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 10:25:10
2019-09-13 18:30:51
Julia Wutkowska BELLA BELLISIMA
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 09:13:49
2019-09-13 11:19:18
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 09:13:46
2019-09-13 11:18:53
Oliwia Karpińska KASTRO-P
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 09:13:04
2019-09-12 16:15:50
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 13:13:08
2019-09-10 18:14:22
Ewa Kaminska MELODIA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:06:16
2019-09-10 12:30:03
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:06:18
2019-09-10 10:29:34
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 20:35:29
2019-09-07 18:22:52
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 09:26:49
2019-09-07 16:52:19
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
5 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-09 09:26:47
2019-09-07 16:51:29
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
2. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
3. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
4. Bertrand Kornelia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (JM.)
32952/18
5. Borowiecka Klaudia bpk
1999 (MJ.)
brak
6. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
7. Cimoszko Bogusława brak
S
brak
8. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (MJ.)
O025773
9. Felkner Zuzanna JKS BARŁOMINO
2004 (JM.)
Brak
10. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
11. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
12. Gilla Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
13. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
14. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
brak
15. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
16. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
17. Grzywacz Jacek KJ J.J Darboven
S
brak
18. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
19. Grzywacz Jacek POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
S
0001013
20. Hiller Marcel BPK
2006 (JM.)
Brak
21. Iglikowska Anna OSK Lipce
S
brak
22. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
23. Jendza Nina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (JM.)
O035310
24. Kaminska Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O038507
25. Karpińska Oliwia Brak
2005 (JM.)
Brak
26. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
27. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
28. Kosior Julia Stadnina koni Zajączkowo
2006 (JM.)
brak
29. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
30. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
31. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
32. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
33. Lewandowska Julia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
34. Lewicka Oliwia BPK
2005 (JM.)
brak
35. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
36. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
37. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
38. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (J.)
O046717
39. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
40. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
41. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
42. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
43. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
44. Moroz Emilia brak
2004 (JM.)
brak
45. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
46. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
47. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
48. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
49. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
50. Połaniecka Laura Brak
2006 (JM.)
Brak
51. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
52. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
53. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (JM.)
O037990
54. Rychert Adrianna BPK
2004 (JM.)
brak
55. Schiller Natalia OSK Lipce
2001 (J.)
brak
56. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
57. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (J.)
O037988
58. Symonowicz Daria bpk
2001 (J.)
brak
59. Szczypior Weronika Bez przynależności
2006 (JM.)
Brak
60. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
61. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
62. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
63. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
64. Twardowska Anna niezrzeszona
S
brak
65. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
66. Więcek Martyna Stadnina koni Zajączkowo
2004 (JM.)
brak
67. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
Brak
68. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
69. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
70. Zimek Sara Barak
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

108

ABDULLAH L KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Tjungske
M: Radullah
O: Wioletta Śliwińska
B: G.Lemmers
K028232 52800305.12667
2.

80

AKCJA SP POL 14.07.2009 Klacz gniada/175 F: Piko
M: Alma
O: Kornelia Bertrand
B: Kornelia Bertrand
Brak 616009610206409
3.

114

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
O: Aleksandra Furgo
B: Stadnina koni Liski
Brak 616007600268911
4.

72

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110
5.

42

ASSERTIVE Trakeńska POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Rakoczy
M: Al Pari
O: Kamila Milkamanowicz
B: S. K. Plękity
brak POL 732 01 00806 15
6.

111

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
O: Adam Tocha
B: Andrzej Derlecki
brak 616007530012710
7.

48

BELLA BELLISIMA Holsztyńska GER 2009 Klacz skarogniada/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
O: Piotr Wutkowski
B: BOERNER HANS JACOB
K020255 DE421000168609
8.

81

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
O: A. Rychert
B: ...
brak
9.

83

BREGO KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Miszel Kantowska
B: NN
Brak Brak
10.

13

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
O: Niemiera Sonia
B: -
brak
11.

85

CANDY Oldenburger GER 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
O: Bogusława Cimoszko
B: Zbigniew Wilski
brak DE 418181104506
12.

62

CARLOS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/167 F: Lord star
M: Kalina
O: Adam Hebel
B: własna
brak
13.

47

CARMEN S DS GER 2009 Klacz siwa/170 F: CANCOON
M: LUNA LLENA
O: PIOTR WUTKOWSKI
B: KRZYSZTOF SLABY
K020255 DE456570217309
14.

53

CELIT Czysta Krew Arabska POL 2001 Wałach siwa/mk:152 F: Pamir
M: Cytrea
O: Marian Miąskowski
B: Bogusław Pisarski
Brak POL010000000788
15.

22

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
O: Adam Nicpoń
B: Reitsportanlage Weissenfelde
K028080 DE431319800313
16.

122

CHMURKA Czysta Krew Angielska POL 2009 Klacz kara/165 F: nn
M: nn
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
K028041 616999530097497
17.

21

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Adam Nicpoń
B: Małgorzata Siergiej
K023540 DE421000693111
18.

102

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
19.

71

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Stanisław Malek
B: Stanisław Szurik
K027117 616009520042014
20.

82

CYRILL 7 Westfalska GER 2013 Wałach siwa/170 F: Cornado NRW
M: IRIS/Libero H
O: Irena Matysiak
B: Hilde Ehning
Brak DE 441411348513
21.

113

CZARTER NN POL 2000 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Sroka
B: NN
brak brak
22.

33

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
23.

19

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
K027674 056015Z55612914
24.

68

DESMIN Małopolska POL 2010 Wałach gniada/170 F: Jasny Poranek
M: Delia
O: Nela Sarosiek
B: Maria Bienko
Brak 616006630058310
25.

23

DREAM Holsteiner POL 2015 Wałach gniada/174 F: Darco deRevel
M: The Best
O: Maria Cimoszko-Zauliczna
B: ZG Stegemann
brak
26.

20

EAUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
K025233
27.

125

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
O: Anna Mańska
B: Dalmata Aleksander
K023948
28.

115

ENZO Małopolska POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B: Maluga Zygmunt
brak
29.

28

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/175 F: Landacord
M: Estyma
O: Aleksandra Furgo
B: Ewa Fabińska
Brak 000
30.

78

ESSENCE Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Boreas Rush
M: Estancia
O: Jan Jurkiewicz
B: A. Żyłkowska
brak
31.

98

FALCON NN POL 2014 Wałach gniada/Nn F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak Nn
32.

121

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
K028039 POL 009530244607
33.

51

FANTAZJA SP. POL 2006 Klacz kasztanowata/178 F: ARAVEL II
M: FAZETA
O: Henryk Kozłowski
B: Roman Barlik
KO18464 12515 POL 009 61 01632 06
34.

103

FEMINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/157 F: Pers
M: Finezja
O: Mieczysław Zajenkowski
B: Mieczysław Zajenkowski
brak 009530152504
35.

105

FEMINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/157 F: Pers
M: Finezja
O: Mieczysław Zajenkowski
B: Mieczysław Zajenkowski
brak 009530152504
36.

75

FOCUS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:143cm F: Santara Danny's boy
M: Fryga
O: Zuzanna Gilla
B: Maryna Kowalska
brak 265347654
37.

104

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
O: Zenon Damps
B: Leszek Szymański
K017245 616009530080010
38.

49

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
39.

86

H.KARONA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
O: Marek Lesner
B: Niemcy
Brak Brak
40.

66

HETMAN Szlachetna Półkrew POL 1999 Wałach siwa/165 F: Cantanis
M: Humoreska
O: Artur Kiempa/Kinga Treczyńska
B: Roman Jackiewicz
brak POL009530040199
41.

37

I-CAN KWPN NED 2013 Wałach gniada//// F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
K025790 528003201305552
42.

118

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
O: Marcin Orłowski
B: Holandia
K026770 528003201400334
43.

119

JOCKER Hucuł POL 2014 Wałach srokata/mk:145 F: Jogurt
M: Jawa
O: Katarzyna Tańska
B: Klawikowski Ełgeniusz
Brak 616012530103714
44.

96

JODŁOWIEC Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ekoton
M: Jedlinka
O: Krempeć Karolina
B: Dąbrowski Bogusław
- -
45.

57

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
46.

41

KASTRO-P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara- P
O: Gajda Paulina
B: Bogdan Parkitny
Brak
47.

63

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
48.

43

KOPIA Kuc Grupy B POL 2013 Klacz skarogniada/kuc:135 F: Brabus
M: Kopika
O: Oliwia Lewicka
B: Oliwia Lewicka
brak 616997520155613
49.

58

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
50.

32

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
O: Runner Logistic
B: Rzeczna
Brak 616 009 60 00589 15
51.

14

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
O: Dorota mueller
B: Nie wiem
K018612
52.

40

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
53.

120

LORESCA J HOL POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Kwiron Juszczak
K020941 .
54.

55

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Louriez Crusador /
M: Warena / Weltmeyer
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048 DE413318802110
55.

45

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
O: Alicja Iglikowska
B: Alicja Iglikowska
K016285
56.

126

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
O: Anna Mańska
B: Candy Fieroh
K026523
57.

39

MELODIA Polska Szlachetna Polkrew POL 2005 Klacz gniada/mk:155cm F: Makker
M: Azja
O: Romuald Kaminski
B: Kroplewska Malgorzata
K017950
58.

79

MERANO Małopolska POL 2008 Wałach gniada/160 F: Abou Zouz
M: Malia
O: Jan Jurkiewicz
B: Marcin Kaszubowski
brak
59.

100

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
O: Dariusz Reszuta
B: Wilski
K015456 616009530093809
60.

109

MONTANA KING SP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Biwak
M: Monaliza
O: Patrycja Zyrek
B: Janusz dmochowski
Brak 616009530281706
61.

16

NECTUS WLKP. POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
O: Nina Kortas
B: SK Nowe Jankowice
Brak
62.

91

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
63.

124

NUGGETS SP POL 2011 Wałach kasztanowata/161 F: Sumowski
M: Kratka
O: Aleksandra Tykarska
B: Marcin Peski
Brak 616999530287211
64.

56

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/168 F: Quality Time /
M: O De Corp / Ol Metta
O: TRW Miłosna Kwidzyn
B: ECO-ABI Ewa Fabińska
K027764 616009510254613
65.

38

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
66.

7

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
67.

117

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/169 F: Etos
M: Penelopa/Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
68.

65

PERSHIM Koń Małopolski POL 2011 Gleiding chestnut/mk:160 F: Rashim
M: Princessa
O: Jarosław Jendza
B: Jerzy Olejnik
brak
69.

67

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 Klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
O: Kinga Treczyńska
B: Stanisław Stelmaszyk
brak
70.

84

POKUSA SP POL 2015 Klacz siwa/166 F: Benitol
M: Pasja
O: Patrycja Szmit
B: Czajkowski
Brak Brak
71.

99

PORTOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Camelot
M: Pearl Night
O: Dariusz Reszuta
B: Dariusz Reszuta
Brak
72.

87

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
K021461 616099530229012
73.

101

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 POL999640122604
74.

110

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
O: Peterson
B: Xxx
K023397 616009590190809
75.

77

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Gołąbek
K020736
76.

54

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
O: Adam Szopa
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
77.

116

TEDDINGTON SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Tera Quick / Jasmin
O: Jolanta Jarecka
B: PL
K022228 616009530152912
78.

64

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
79.

76

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
O: -
B: -
K026678
80.

52

VINO 26 Hannoveraner GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
O: Henryk Kozłowski
B: Bierstedt Jun
K024096 DE 43131201408
81.

46

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
K017111 009600085903
82.

97

WENTA Szlachetna POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Nn
M: Nn
O: Ewa Szczypior
B: Krystian Ellwart
Brak 616999610319106
83.

123

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stelmaszyk
K013815
84.

112

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
O: Adam Nicpoń
B: Veltmans J. TH
K023212 056015Z55507813
85.

70

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
86.

69

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
87.

107

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
88.

17

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
O: KJ Barłomino
B: -
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
60
SUM:
60.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
250
SUM:
250.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
100
250
900
170
2200
180
200
SUM:
4000.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
80
50
40
200
50
SUM:
420.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
80
SUM:
80.00
Łajewska Katarzyna KJ Turze
30
SUM:
30.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
250
180
SUM:
430.00
Mańska Klaudia JKS EWRO
150
SUM:
150.00
Mazur Agata SKJ Sopot
50
SUM:
50.00
Milewska Julia Sopocki KJ
40
1120
100
SUM:
1260.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
250
SUM:
250.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
60
150
SUM:
210.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
70
50
120
SUM:
240.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
100
120
SUM:
220.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkiewicz Kinga
Bpk
2019-09-29
2
2019-09-29
13
2019-09-29
32
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (115)
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-29
1
2019-09-29
23
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2019-09-28
12
2019-09-28
9
2019-09-29
3
60
2019-09-29
9
RUSŁAN (77)
2019-09-28
14
2019-09-28
12
2019-09-29
6
2019-09-29
10
Bertrand Kornelia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
AKCJA (80)
2019-09-28
33
2019-09-28
28
Borowiecka Klaudia
bpk
LAPONIA (14)
2019-09-29
13
2019-09-29
9
Chrzan Monika
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-09-28
2019-09-28
Cimoszko Bogusława
brak
CANDY (85)
2019-09-28
11
2019-09-28
12
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
FALCON (98)
2019-09-29
35
2019-09-29
22
GOTHA (104)
2019-09-29
7
2019-09-29
8
Felkner Zuzanna
JKS BARŁOMINO
2019-09-28
1
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
DREAM (23)
2019-09-28
1
2019-09-28
34
NUGGETS (124)
2019-09-28
12
2019-09-28
17
2019-09-29
5
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (102)
2019-09-28
13
2019-09-28
13
Gilla Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
FOCUS (75)
2019-09-28
1
2019-09-28
3
2019-09-29
1
2019-09-29
10
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (101)
2019-09-28
19
2019-09-28
1
250
Goszczyński Jurand
KJ Pegaz Reda
2019-09-28
2
2019-09-28
Groth Paulina
GTH Gdynia
CARLOS (62)
2019-09-28
20
2019-09-28
19
2019-09-28
20
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
LORESCA J (120)
2019-09-28
5
2019-09-28
WIZARD M (123)
2019-09-28
Grzywacz Jacek
KJ J.J Darboven
DESMIN (68)
2019-09-28
18
2019-09-28
23
2019-09-29
10
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ZETINA (69)
2019-09-28
3
100
2019-09-28
1
250
2019-09-29
3
900
2019-09-29
2019-09-28
2
170
2019-09-29
1
2200
2019-09-29
CRUZ S (71)
2019-09-28
10
2019-09-28
8
2019-09-29
6
2019-09-29
9
ARNAT (72)
2019-09-28
2
180
2019-09-28
7
2019-09-29
1
200
2019-09-29
7
Grzywacz Jacek
POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
2019-09-28
14
Grzywacz Jacek
KJ J.J Darboven
2019-09-28
Hiller Marcel
BPK
CZARTER (113)
2019-09-28
1
2019-09-28
10
2019-09-28
16
Iglikowska Anna
OSK Lipce
WAAIKA (46)
2019-09-28
15
2019-09-29
24
2019-09-28
25
2019-09-29
11
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
2019-09-28
9
2019-09-28
2019-09-29
4
80
PENETOSA (117)
2019-09-28
5
50
2019-09-28
4
40
2019-09-29
12
JARSINA (118)
2019-09-28
2
200
2019-09-28
6
50
Jendza Nina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
PERSHIM (65)
2019-09-28
9
2019-09-28
18
Kaminska Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
MELODIA (39)
2019-09-28
4
2019-09-28
3
2019-09-29
15
2019-09-29
Karpińska Oliwia
Brak
2019-09-28
6
2019-09-28
4
2019-09-29
29
2019-09-29
18
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
PORTOS (99)
2019-09-29
3
2019-09-29
6
2019-09-29
5
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (16)
2019-09-28
19
2019-09-28
16
2019-09-29
11
2019-09-29
33
Kosior Julia
Stadnina koni Zajączkowo
FEMINA (105)
2019-09-28
2019-09-28
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ESSENCE (78)
2019-09-28
14
2019-09-28
22
2019-09-29
26
2019-09-29
12
2019-09-29
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (107)
2019-09-28
4
80
2019-09-28
11
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
2019-09-28
8
2019-09-28
26
VINO 26 (52)
2019-09-28
15
2019-09-28
14
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2019-09-28
19
2019-09-29
11
2019-09-28
17
2019-09-29
7
Lewandowska Julia
Bez Przynależności Klubowej
CELIT (53)
2019-09-28
13
2019-09-28
14
2019-09-29
2019-09-29
Lewicka Oliwia
BPK
KOPIA (43)
2019-09-28
1
2019-09-28
12
2019-09-28
2
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (58)
2019-09-28
11
2019-09-28
23
2019-09-28
15
2019-09-29
7
2019-09-29
4
2019-09-29
8
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2019-09-28
10
2019-09-28
15
2019-09-29
4
30
2019-09-29
11
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (38)
2019-09-28
1
250
2019-09-28
20
2019-09-29
1
180
2019-09-29
12
Mańska Klaudia
JKS EWRO
EŁZA (125)
2019-09-28
3
150
2019-09-28
22
Mański Konrad
JKS EWRO
MADDOX (126)
2019-09-28
10
2019-09-28
9
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
2019-09-28
21
2019-09-28
25
BREGO (83)
2019-09-28
6
2019-09-28
8
POKUSA (84)
2019-09-28
26
2019-09-28
27
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-09-28
7
50
2019-09-28
7
2019-09-28
29
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (37)
2019-09-28
13
2019-09-28
2019-09-28
4
2019-09-29
2019-09-29
1
Milewska Julia
Sopocki KJ
2019-09-28
4
40
2019-09-28
2019-09-29
2
1120
2019-09-29
2
100
Moroz Emilia
brak
2019-09-28
17
2019-09-28
32
2019-09-28
31
2019-09-29
19
2019-09-29
14
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
LAKMUS (32)
2019-09-29
2019-09-29
2019-09-29
30
DANTE (33)
2019-09-29
10
2019-09-29
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZORA (17)
2019-09-28
16
2019-09-28
1
250
2019-09-29
6
2019-09-28
21
2019-09-28
8
2019-09-29
5
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-09-28
2019-09-28
24
2019-09-29
13
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (110)
2019-09-28
3
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
5
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (21)
2019-09-28
18
2019-09-28
6
2019-09-29
ZERO Z (112)
2019-09-28
8
2019-09-28
10
2019-09-29
4
100
Połaniecka Laura
Brak
2019-09-29
12
2019-09-29
31
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
2019-09-28
11
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FANTASTA (121)
2019-09-29
9
2019-09-29
2019-09-29
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
CHMURKA (122)
2019-09-29
12
2019-09-29
20
2019-09-29
28
Rychert Adrianna
BPK
BOLIVAR (81)
2019-09-28
21
2019-09-28
1
2019-09-29
17
2019-09-29
25
Schiller Natalia
OSK Lipce
LUNARIS (45)
2019-09-28
30
2019-09-28
2019-09-29
2019-09-29
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
MERANO (79)
2019-09-28
2019-09-28
8
2019-09-29
2
2019-09-29
8
Styn Maja
GTH Gdynia
RAMZES (87)
2019-09-28
11
2019-09-28
2019-09-29
9
2019-09-29
Symonowicz Daria
bpk
BREMIO (13)
2019-09-29
11
2019-09-29
1
Szczypior Weronika
Bez przynależności
WENTA (97)
2019-09-28
20
2019-09-28
15
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-09-28
6
60
2019-09-29
2
150
Tocha Zofia
J.J.Darboven
BALTAZAR (111)
2019-09-29
1
2019-09-29
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
HETMAN (66)
2019-09-28
POKUSA (67)
2019-09-28
2019-09-28
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
ALBUMINA (114)
2019-09-28
18
2019-09-28
5
2019-09-28
2
2019-09-29
3
2019-09-29
27
Twardowska Anna
niezrzeszona
2019-09-28
7
2019-09-28
5
2019-09-29
6
2019-09-29
5
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-09-28
17
2019-09-29
16
OLIMP (56)
2019-09-28
24
2019-09-28
16
2019-09-29
2019-09-29
34
Więcek Martyna
Stadnina koni Zajączkowo
FEMINA (103)
2019-09-28
21
Wierzchowska Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-09-29
8
2019-09-29
21
2019-09-29
10
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2019-09-28
5
70
2019-09-28
7
50
2019-09-29
3
120
2019-09-29
8
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2019-09-28
13
2019-09-28
2019-09-28
4
100
2019-09-28
3
120
Zimek Sara
Barak
JOCKER (119)
2019-09-29
4
2019-09-29
7

Number of Riders: 70

Number of Horses: 88

The sum of prizes: 7 750.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl