Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 19:25:39
2019-10-15 19:15:36
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 5./L/egzamin licencyjny
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 17:59:22
2019-10-15 17:37:29
Nina Jendza PERSHIM
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 10:47:31
2019-10-15 09:34:51
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6./L/zwykły 238.2.1
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15./L/dwufazowy art. 274.1.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:09:07
2019-10-14 19:59:51
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 8./N/szybkości art. 239.1.2
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina o nagrodę Gillmet art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:09:02
2019-10-14 19:59:15
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 8./N/szybkości art. 239.1.2
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina o nagrodę Gillmet art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:08:56
2019-10-14 19:57:22
Martyna Pietroń SYRENA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:08:51
2019-10-14 19:52:49
Martyna Pietroń HEKSA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 20:08:48
2019-10-14 15:21:11
Zuzanna Felkner JODŁOWIEC
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:31:21
2019-10-14 12:29:37
Oliwer Suwik HEBRA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-13 14:14:39
2019-10-12 22:25:22
Julia Olejniczak BASTION
  • 1x 6./L/zwykły 238.2.1
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.1.3.5
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 18:20:53
2019-10-11 23:45:59
Klaudia Koss ESSENCE
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/zwykły 238.2.1
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 18:20:49
2019-10-11 23:45:27
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 6./L/zwykły 238.2.1
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.1.3.5
  • 1x 15./L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16./P/dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 18:20:44
2019-10-11 23:45:05
Zofia Specjalska MERANO
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 18:20:39
2019-10-11 23:44:33
Marta Bednarz RUSŁAN
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.1.3.5
  • 1x 8./N/szybkości art. 239.1.2
  • 1x 16./P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina o nagrodę Gillmet art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 18:20:32
2019-10-11 23:44:07
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.1.3.5
  • 1x 8./N/szybkości art. 239.1.2
  • 1x 16./P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina o nagrodę Gillmet art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:48:42
2019-10-11 11:48:42
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-11 11:42:39
2019-10-11 09:45:06
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.1.3.5
  • 1x 16./P/dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 13:26:54
2019-10-10 11:55:56
Zuzanna Leman NADIA
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 09:09:04
2019-10-09 23:30:04
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 6./L/zwykły 238.2.1
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.1.3.5
  • 1x 15./L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16./P/dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 20:08:38
2019-10-09 19:43:31
Łucja Bertrand HONEY
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl