Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 16:27:01
2019-11-29 14:12:53
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 1x 14./L/zwykły
  • 1x 15./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 11:52:32
2019-11-29 11:43:11
Alex Szymonik BIEDRONKA
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 10:27:15
2019-11-28 22:50:57
Daniel Pietera KARTAGO KM
  • 2x 14./L/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:34:46
2019-11-28 22:30:42
Klaudia Koss DRAKA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:34:50
2019-11-28 21:20:36
Konrad Mański MADDOX
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14./L/zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:34:54
2019-11-28 21:20:01
Konrad Mański EŁZA
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14./L/zwykły
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 20:03:32
2019-11-28 18:09:53
Łucja Marks BAJADERA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 20:03:37
2019-11-28 17:28:07
Małgosia Kubach LIMERYK
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 13:43:08
2019-11-27 13:34:57
Zofia Nawrot PASJA D
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 12:36:08
2019-11-27 10:14:25
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 15./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 10:00:08
2019-11-27 09:41:13
Dorota Formella WINCI
  • 1x 6./L/dwufazowa
  • 1x 7./P/zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:49:43
2019-11-26 21:22:07
Martyna Pietroń JILLIZ
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:49:48
2019-11-26 20:51:47
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 2x 14./L/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:49:51
2019-11-26 20:51:29
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6./L/dwufazowa
  • 2x 14./L/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:49:58
2019-11-26 19:08:54
Weronika Szczypior WENTA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:50:06
2019-11-26 16:48:59
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 7./P/zwykły
  • 1x 8./N/szybkośći
  • 1x 15./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:50:10
2019-11-26 16:29:25
Kamil Polejowski WENTA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:50:17
2019-11-26 16:13:20
Natalia Sawicka KOKTAIL
  • 1x 6./L/dwufazowa
  • 1x 7./P/zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 15:29:38
2019-11-26 15:05:24
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 7./P/zwykły
  • 1x 8./N/szybkośći
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 13:21:56
2019-11-26 12:37:02
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 15./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:41:04
2019-11-25 20:19:09
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 6./L/dwufazowa
  • 1x 7./P/zwykły
  • 1x 14./L/zwykły
  • 1x 15./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:41:07
2019-11-25 20:08:43
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 14./L/zwykły
  • 1x 15./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:41:11
2019-11-25 19:31:16
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 6./L/dwufazowa
  • 2x 14./L/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:41:15
2019-11-25 17:08:43
Anastazja Krajewska R.KARINO
  • 2x 1./pierwszego kroku/krzyżaczki
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:41:19
2019-11-25 15:35:59
Zuzanna Felkner JODŁOWIEC
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:41:26
2019-11-25 14:41:02
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 21:44:43
2019-11-24 19:07:54
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 6./L/dwufazowa
  • 1x 7./P/zwykły
  • 1x 14./L/zwykły
  • 1x 15./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 21:44:52
2019-11-24 14:50:28
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 13:55:34
2019-11-24 13:55:34
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 13:53:40
2019-11-24 12:38:49
Zofia Woźniak SUNSHINE
  • 2x 10./kuce/dokładności
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-24 13:53:45
2019-11-23 19:25:46
Marta Piskulak BOB
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 16:12:54
2019-11-23 07:41:24
Judyta Szeremeta LANCIANO
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 06:26:06
2019-11-19 21:09:27
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 6./L/dwufazowa
  • 1x 7./P/zwykły
  • 1x 14./L/zwykły
  • 1x 15./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 16:37:57
2019-11-19 14:25:38
Daria Pilipiec WONTON
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 09:41:29
2019-11-19 14:25:15
Hanna Dynowska JUSTA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/dwufazowa
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 21:55:37
2019-11-16 22:41:51
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 21:55:41
2019-11-16 22:41:30
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:50:23
2019-11-16 22:40:07
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 7./P/zwykły
  • 1x 8./N/szybkośći
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 23:50:28
2019-11-16 22:39:26
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 8./N/szybkośći
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 21:55:58
2019-11-16 22:38:03
Adam Nicpoń JENDOLA-B
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 21:56:02
2019-11-16 22:37:13
Adam Nicpoń CYRENAJKA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 21:56:06
2019-11-16 22:36:51
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-17 21:56:15
2019-11-16 22:35:37
Martyna Pietroń HEKSA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:34:58
2019-11-16 20:02:47
Zuzanna Obłoza NENA
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:35:13
2019-11-15 11:33:42
Zofia Specjalska MERANO
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:35:19
2019-11-15 11:33:17
Marta Bednarz ELITA
  • 1x 8./N/szybkośći
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:35:25
2019-11-15 11:32:53
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 7./P/zwykły
  • 1x 15./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 22:35:35
2019-11-15 11:32:33
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 7./P/zwykły
  • 1x 8./N/szybkośći
  • 1x 15./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 16:12:27
2019-11-13 21:21:10
Paulina Groth HAZELBERG'S KANJER
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 18:01:39
2019-11-11 13:42:06
Zuzanna Leman NADIA
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
2. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
3. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
4. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (MJ.)
O025773
5. Dynowska Hanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2005 (JM.)
O045902
6. Felkner Zuzanna JKS BARŁOMINO
2004 (JM.)
Brak
7. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O015045
8. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
9. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
10. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
11. Kasicka Justyna Klub Jeżdziecki Polonez Damnica
S
brak
12. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
13. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
14. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2003 (J.)
O048756
15. Krajewska Anastazja Brak
2010 (Mł.)
Brak
16. Kubach Małgosia Stajnia w Siodle
2006 (JM.)
Brak
17. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (JM.)
O044131
18. Lewińska Julia Stajnia Sabat
1999 (MJ.)
brak
19. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
20. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
21. Marks Łucja Stajnia w Siodle
2006 (JM.)
Brak
22. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
23. Nawrot Zofia Pomorska Liga Jezdziecka
1999 (MJ.)
O020258
24. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
25. Obłoza Zuzanna Bpk
2007 (JM.)
Brak
26. Patalan Dominika bpk
S
O033904
27. Pietera Daniel Pomorska Liga Jeździecka
S
O023134
28. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
29. Pilipiec Daria Klub Jeździecki Iskra Sztum
2005 (JM.)
O049451
30. Piskulak Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
31. Polejowski Kamil Bez Przynależności Klubowej
S
25708/16
32. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
33. Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
S
O026315
34. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
35. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
36. Szczypior Weronika Brak
2006 (JM.)
Brak
37. Szeremeta Judyta Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
28219/17
38. Szymonik Alex JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (JM.)
Brak
39. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
40. Woźniak Zofia Stajnia Swarzewo
2007 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

49

ABIGAIL Typ Gorącokrwisty POL 2004 Klacz siwa/mk:155 F: nn
M: nn
brak POL 999 51 02136 04
2.

50

BAJADERA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/150 F: Maaik
M: B
Brak 1
3.

57

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
K017555 POL009670002999
4.

56

BIEDRONKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/mk:158 F: Grikos
M: Belle Femme
K022879 POL007530155705
5.

7

BOB XX POL 2005 Wałach gniada/163 F: Barasz
M: Bagnica
Brak 00000000
6.

23

CLAPTON OLD GER 2014 Wałach kasztanowata/177 F: Cador
M: Laviva
Brak Bral
7.

19

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
8.

22

CYRENAJKA OLD GER 2006 Klacz gniada/168 F: Chico's boy
M: Gertrud
Brak Brak
9.

30

DIABLO GRAN Oldenburska POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
10.

52

DRAKA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/155 F: Burgund
M: Dzidzia
Brak
11.

29

EDEN STAR Westfalska GER 2013 Klacz gniada/165 F: Deep Purple vd Molendreef
M: Playgirl
nn nn
12.

3

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
13.

34

ENZO Małopolska POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
14.

40

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
15.

31

GENTLEMAN KWPN POL 2011 Wałach kara/172 F: Fabricius
M: Glivia
Brak 528003201100187
16.

33

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
17.

58

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
K017245 616009530080010
18.

18

HAZELBERG'S KANJER Anglo European Sporthorse POL 2015 Wałach dereszowata/169 F: Juweel
M: Erina
K028679
19.

24

HEKSA SP POL 2011 Klacz skarogniada/174 F: corofino A
M: hopsa
brak brak
20.

21

JENDOLA-B KWPN NED 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zaczął VDL
M: Endola-HB
Brak Brak
21.

11

JILLIZ KWPN NED 2014 Klacz gniada/mk:157 F: X
M: X
Brak Brak
22.

36

JODŁOWIEC Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ekoton
M: Jedlinka
- -
23.

13

JUSTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/168 F: Pokrant
M: Jutta
K024694 POL007530270007
24.

55

KARTAGO KM Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Marino
M: Kalina
K023851
25.

41

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
26.

45

KOKTAIL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Ludger
M: Kurrara
K016008 009680043905
27.

37

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
K022458 POL080000005644
28.

27

LANCIANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/165 F: Campari M
M: Lady Garden
brak POL 009540031803
29.

51

LIMERYK Wielkopolska POL 2012 Wałach kara/160 F: Maaik
M: L
Brak 1
30.

4

MERANO Małopolska POL 2008 Wałach gniada/160 F: Abou Zouz
M: Malia
brak
31.

17

NADIA Konik Polski POL 2013 Klacz inna/mk:139 F: Hans
M: Nokia
Brak
32.

12

NENA NN POL 2007 Klacz srokata/mk:152 F: NN
M: NN
NN NN
33.

59

NICE'N COOL D'IVE Z Z POL 2014 Ogier kara/173 F: Nabab de Reve
M: Radetsky / Chin Chin
K026297 056015Z55650914
34.

38

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
K017563 009640033003
35.

32

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
36.

48

PASJA D SP POL 2004 Klacz kara F: Sheridan
M: Perta
K019847
37.

35

R.KARINO Typ Kuc POL 2014 Wałach gniada/kuc:137 F: Rosenhof Massino
M: R.Cordina
Brak 616013530243714
38.

47

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
K020900 POL999640122604
39.

10

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
K023448 DE431318758812
40.

28

SUNSHINE Koń Mały POL 2013 Klacz bułana/kuc:128 F: NN
M: NN
brak 616999530258213
41.

39

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
42.

2

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
43.

42

WENTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: NN
M: NN
Brak 616999610319106
44.

44

WENTA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz gniada/166 F: NN
M: NN
Brak 616999610319106
45.

26

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
46.

46

WINCI SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
brak
47.

25

WONTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: nippon
M: werona
K024693 POL009600157106
48.

20

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
49.

43

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
K024092 616009530245412
50.

9

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
50
80
SUM:
130.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
150
SUM:
150.00
Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
100
SUM:
100.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
50
SUM:
50.00
Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
30
SUM:
30.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
150
160
60
SUM:
370.00
Pietera Daniel Pomorska Liga Jeździecka
70
SUM:
70.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
700
100
SUM:
800.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
100
SUM:
100.00
Sawicka Natalia Klub Braci Romanowskich
150
SUM:
150.00
Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
50
SUM:
50.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (34)
2019-11-30
10
2019-12-01
11
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2019-11-30
6
2019-11-30
3
2019-12-01
3
50
2019-12-01
8
ELITA (3)
2019-11-30
2
80
2019-12-01
6
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (26)
2019-11-30
9
2019-11-30
7
2019-12-01
7
2019-12-01
8
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
GOTHA (58)
2019-11-30
4
2019-11-30
9
2019-12-01
9
Dynowska Hanna
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
JUSTA (13)
2019-11-30
3
2019-11-30
6
2019-11-30
8
Felkner Zuzanna
JKS BARŁOMINO
2019-11-30
5
2019-11-30
32
2019-11-30
33
2019-12-01
9
2019-12-01
21
2019-12-01
Formella Dorota
Klub Jeździecki J.J.Darboven
WINCI (46)
2019-11-30
5
2019-11-30
10
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (47)
2019-12-01
1
150
2019-12-01
4
Groth Paulina
GTH Gdynia
2019-11-30
26
2019-11-30
27
2019-12-01
18
2019-12-01
20
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-11-30
9
2019-11-30
19
2019-12-01
13
2019-12-01
5
Kasicka Justyna
Klub Jeżdziecki Polonez Damnica
2019-11-30
10
2019-11-30
29
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (3)
2019-11-30
2
100
2019-12-01
5
DRAKA (52)
2019-11-30
2
2019-11-30
7
2019-12-01
19
2019-12-01
2
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (43)
2019-11-30
3
50
2019-11-30
6
2019-12-01
7
2019-12-01
5
Kozłowski Radosław
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BENITOL (57)
2019-12-01
4
30
2019-12-01
6
Krajewska Anastazja
Brak
2019-11-30
1
2019-11-30
1
Kubach Małgosia
Stajnia w Siodle
LIMERYK (51)
2019-11-30
2019-11-30
31
Leman Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NADIA (17)
2019-12-01
6
2019-12-01
4
2019-12-01
3
Lewińska Julia
Stajnia Sabat
ABIGAIL (49)
2019-12-01
8
2019-12-01
7
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (37)
2019-12-01
24
2019-12-01
22
2019-12-01
10
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (32)
2019-11-30
2
100
2019-11-30
8
2019-12-01
6
2019-12-01
Marks Łucja
Stajnia w Siodle
2019-11-30
2019-11-30
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2019-12-01
1
150
Nawrot Zofia
Pomorska Liga Jezdziecka
PASJA D (48)
2019-11-30
17
2019-11-30
16
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZORA (9)
2019-11-30
1
150
2019-11-30
4
2019-12-01
7
ROSI (10)
2019-11-30
1
160
2019-12-01
3
60
2019-11-30
20
2019-11-30
21
2019-12-01
8
2019-12-01
11
2019-11-30
5
2019-11-30
18
CLAPTON (23)
2019-11-30
13
2019-11-30
11
2019-12-01
7
2019-12-01
6
2019-12-01
9
Obłoza Zuzanna
Bpk
NENA (12)
2019-12-01
5
2019-12-01
10
2019-12-01
16
Patalan Dominika
bpk
2019-11-30
5
2019-11-30
5
2019-12-01
5
2019-12-01
4
Pietera Daniel
Pomorska Liga Jeździecka
2019-12-01
3
70
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
JILLIZ (11)
2019-11-30
28
2019-11-30
14
2019-12-01
17
2019-12-01
12
COUNTER (19)
2019-12-01
1
700
ZERO Z (20)
2019-12-01
2
100
HEKSA (24)
2019-11-30
12
2019-11-30
22
2019-12-01
15
2019-12-01
14
Pilipiec Daria
Klub Jeździecki Iskra Sztum
WONTON (25)
2019-11-30
6
2019-11-30
23
2019-11-30
Piskulak Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOB (7)
2019-11-30
4
2019-11-30
Polejowski Kamil
Bez Przynależności Klubowej
WENTA (44)
2019-11-30
1
2019-11-30
15
2019-12-01
3
2019-12-01
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (33)
2019-12-01
2
100
Sawicka Natalia
Klub Braci Romanowskich
KOKTAIL (45)
2019-11-30
1
150
2019-11-30
4
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
MERANO (4)
2019-11-30
25
2019-11-30
8
2019-12-01
9
2019-12-01
1
2019-11-30
7
2019-12-01
8
Staroniewicz - Potrykus Karolina
Klub Jeździecki Arpav
2019-11-30
3
50
KASZMIR (41)
2019-11-30
24
2019-11-30
6
Szczypior Weronika
Brak
WENTA (42)
2019-11-30
2
2019-12-01
4
Szeremeta Judyta
Bez Przynależności Klubowej
2019-11-30
4
2019-11-30
7
Szymonik Alex
JKS SENNY NOWĘCIN
2019-11-30
1
2019-11-30
3
2019-11-30
30
2019-12-01
1
2019-12-01
2
2019-12-01
23
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (38)
2019-12-01
2
100
2019-12-01
9
Woźniak Zofia
Stajnia Swarzewo
2019-12-01
1
2019-12-01
1
2019-12-01

Number of Riders: 40

Number of Horses: 50

The sum of prizes: 2 350.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl