Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Lexus Jumping Cup vol. 1, ZRiT-B
Barłomino, 27-28.06.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
189 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:50:21
2020-06-24 23:43:20
Zofia Pela CRIMSON D'YSENBEECK
  • 2x 3./mini LL/
188 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:50:21
2020-06-24 23:38:56
Barbara Grudka ERISA
  • 2x 3./mini LL/
187 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:50:22
2020-06-24 23:31:44
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 2x 11./mini LL/
186 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:50:28
2020-06-24 22:32:09
Natalia Kasza FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
185 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:50:30
2020-06-24 21:32:41
Weronika Szczypior WENTA
  • 2x 12./LL/
  • 1x 13./L licencyjna/
184 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:50:42
2020-06-24 17:23:33
Oliwia Wenzel LIKIER - G
  • 1x 11./mini LL/
  • 2x 12./LL/
183 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:50:48
2020-06-24 17:20:37
Aleksandra Pundzis ETOS
  • 2x 11./mini LL/
182 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:50:54
2020-06-24 16:00:33
Dorota Formella CARTAGENE
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
181 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:51:01
2020-06-24 15:50:16
Sara Zimek MONTANA KING
  • 2x 4./ LL/
180 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 18:01:00
2020-06-24 15:03:50
Paulina Kiempa ALBUMINA
  • 1x 12./LL/
  • 2x 14./L/
179 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 15:47:36
2020-06-24 13:13:45
Agata Wójcik PAY BACK SIMONI
  • 2x 12./LL/
178 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:51:07
2020-06-24 13:13:44
Kamila Włodarczyk RYBKA
  • 2x 12./LL/
177 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 18:00:55
2020-06-24 13:07:44
Marta Borkowska JAGUŚ
  • 2x 11./mini LL/
176 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:25:18
2020-06-24 09:38:27
Jacek Grzywacz KOSTKA RUBIKA
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
175 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:51:22
2020-06-23 23:27:40
Dorota Lost KARRERAS
  • 2x 4./ LL/
174 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:51:23
2020-06-23 23:25:31
Katarzyna Kromer CHARRO
  • 2x 4./ LL/
173 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:24:09
2020-06-23 22:16:46
Jacek Grzywacz GOLD PRINCE MR
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
172 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:24:12
2020-06-23 22:15:29
Jacek Grzywacz CLINT
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 11./mini LL/
171 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 16:51:30
2020-06-23 20:37:00
Łucja Marks LIMERYK
  • 2x 4./ LL/
170 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:49
2020-06-23 17:30:09
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
169 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 19:48:48
2020-06-23 16:00:29
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
168 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:40
2020-06-23 15:03:22
Dariusz Heba INDES
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 4./ LL/
167 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:38
2020-06-23 13:30:08
Estera Banasiak FORTUNA
  • 1x 3./mini LL/
  • 2x 4./ LL/
166 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:36
2020-06-23 12:09:03
Julia Brand LA PINK
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
165 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:35
2020-06-23 10:52:49
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
164 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 18:03:05
2020-06-23 10:52:20
Oliwia Łękawska MOLIN
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 4./ LL/
163 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:32
2020-06-23 10:11:52
Hanna Suszek ARNIKA
  • 2x 14./L/
162 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:30
2020-06-22 21:15:02
Klaudia Kaczorowska GLORA
  • 2x 4./ LL/
161 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 18:38:19
2020-06-22 20:57:40
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 6./ L/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
160 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:23
2020-06-22 20:32:05
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
159 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:19
2020-06-22 16:49:20
Julia Lendzion FERDINAND
  • 1x 5./ L licencyjna/
  • 1x 6./ L/
158 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:16
2020-06-22 15:56:12
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 2./kuce/
  • 1x 3./mini LL/
157 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:13
2020-06-22 15:55:39
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 2./kuce/
  • 1x 3./mini LL/
156 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:11
2020-06-22 15:55:25
Oliwia Lewicka KARINA
  • 1x 10./kuce/
155 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:07
2020-06-22 15:54:44
Oliwia Lewicka DERBA
  • 1x 11./mini LL/
154 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:05
2020-06-22 15:26:56
Nikola Woźniak DERBA
  • 1x 11./mini LL/
153 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:03
2020-06-22 15:25:49
Martyna Klaman KARINA
  • 1x 11./mini LL/
152 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:33:00
2020-06-22 15:24:51
Zuzanna Żemojtel BAHARA
  • 1x 11./mini LL/
151 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:56
2020-06-22 15:24:25
Martyna Klaman BAHARA
  • 1x 12./LL/
150 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:51
2020-06-22 15:23:22
Zuzanna Żemojtel LOWENA DF
  • 1x 11./mini LL/
149 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:48
2020-06-22 15:22:02
Amelia Bejer LOWENA DF
  • 1x 11./mini LL/
148 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:46
2020-06-22 15:21:09
Nikola Woźniak KOTILLA
  • 1x 12./LL/
147 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:44
2020-06-22 15:20:44
Amelia Bejer KOTILLA
  • 1x 12./LL/
146 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:42
2020-06-22 15:18:04
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 2x 6./ L/
  • 2x 14./L/
145 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:40
2020-06-22 14:27:07
Natalia Skibińska NIKITA
  • 1x 12./LL/
144 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:37
2020-06-22 14:26:40
Natalia Skibińska BOSTWANA
  • 1x 4./ LL/
143 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:33
2020-06-22 14:22:54
Lena Ziendara BOSTWANA
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 12./LL/
142 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:31
2020-06-22 14:16:43
Matea Marzec NIKITA
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 12./LL/
141 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-23 16:29:09
2020-06-22 14:04:52
Monika Waszkiewicz LADY BIRD
  • 2x 6./ L/
  • 2x 14./L/
140 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:28
2020-06-22 13:48:56
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 8./ N/
139 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:26:32
2020-06-22 12:46:11
Valeriia Chebotar DRAGON
  • 2x 6./ L/
  • 2x 7./ P/
  • 2x 14./L/
  • 2x 15./P/
138 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:25
2020-06-22 12:42:29
Klaudia Barcikowska WALIA
  • 2x 12./LL/
137 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:22
2020-06-22 10:21:26
Weronika Czarnecka CATALAYA
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 15./P/
  • 1x 16./N/
136 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:26:38
2020-06-22 08:56:35
Jacek Zagor JACQUART DU SEIGNEUR
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:26:57
2020-06-22 08:48:25
Jacek Zagor PUŁASKI
  • 1x 8./ N/
  • 1x 16./N/
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:27:05
2020-06-22 08:40:49
Jacek Zagor JETOULON VAN DE RIETVENNE
  • 1x 8./ N/
  • 1x 16./N/
133 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:27:12
2020-06-22 08:40:19
Jacek Zagor ELENA STAR Z
  • 2x 4./ LL/
132 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:27:15
2020-06-22 08:39:49
Jacek Zagor ANNABELLE
  • 2x 4./ LL/
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:17
2020-06-21 23:39:08
Natalia Gryz NORKA T
  • 1x 10./kuce/
  • 1x 11./mini LL/
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:15
2020-06-21 23:38:41
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 4./ LL/
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:38:00
2020-06-21 23:37:38
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 10./kuce/
  • 1x 11./mini LL/
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:37:52
2020-06-21 22:09:27
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 6./ L/
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 15:37:47
2020-06-21 22:03:46
Anna Rozkosz GODECJA
  • 2x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 2x 14./L/
  • 1x 15./P/
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 21:24:44
2020-06-21 20:16:24
Joanna Krawczyńska KASTOR
  • 2x 11./mini LL/
  • 1x 12./LL/
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 18:02:06
2020-06-21 19:21:31
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-28 12:00:54
2020-06-21 19:19:59
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 21:24:34
2020-06-21 19:18:46
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 11./mini LL/
  • 1x 12./LL/
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 21:24:31
2020-06-21 19:18:17
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 2./kuce/
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 10./kuce/
  • 1x 11./mini LL/
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 21:24:29
2020-06-21 19:17:57
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 21:24:26
2020-06-21 17:14:14
Amelia Ostrowska LARINA
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 21:24:14
2020-06-21 15:44:11
Anna Krupska SAURON
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 21:24:09
2020-06-21 15:43:29
Zofia Niesiołowska MŁODY GĄZALEZ
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 21:24:05
2020-06-21 15:34:10
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 2x 3./mini LL/
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 21:24:03
2020-06-21 15:19:28
Laura Połaniecka DUNKA
  • 2x 3./mini LL/
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 12:30:02
2020-06-21 11:52:04
Adrianna Kosiróg WALENTINO
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 11./mini LL/
  • 1x 12./LL/
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 12:30:08
2020-06-21 11:50:44
Amelia Kużel WALENTINO
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 12./LL/
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:10:23
2020-06-21 09:36:04
Paulina Walewska JAGIEŁKA
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 4./ LL/
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:10:55
2020-06-20 17:01:50
Katarzyna Skrzyńska GALL
  • 2x 6./ L/
  • 2x 14./L/
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:10:03
2020-06-20 16:31:56
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 8./ N/
  • 1x 16./N/
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:10:47
2020-06-20 16:31:20
Julia Milewska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 7./ P/
  • 1x 15./P/
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:47:21
2020-06-20 14:14:04
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 15./P/
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:47:29
2020-06-20 12:24:32
Marta Kucharska DON STAKKATO
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:47:01
2020-06-20 00:57:41
Natalia Gussman BERESTECZKO
  • 1x 9./ krzyżaczki/pierwszego kroku
  • 2x 11./mini LL/
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:47:03
2020-06-20 00:34:53
Katarzyna Mucha RAWANA
  • 1x 9./ krzyżaczki/pierwszego kroku
  • 1x 10./kuce/
  • 1x 11./mini LL/
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:47:31
2020-06-19 21:45:04
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 7./ P/
  • 1x 15./P/
  • 1x 16./N/
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:47:34
2020-06-19 21:39:38
Olga Rochowczyk PANTEON
  • 2x 3./mini LL/
  • 2x 11./mini LL/
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:47:36
2020-06-19 21:39:08
Pola Cichla DOX
  • 2x 2./kuce/
  • 2x 10./kuce/
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:29:52
2020-06-19 18:55:28
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:29:45
2020-06-19 18:47:43
Natalia Kasza LIBELL
  • 2x 14./L/
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:29:34
2020-06-19 18:04:21
Paulina Endraszka DELILAH
  • 2x 6./ L/
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:29:26
2020-06-19 18:01:13
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 2x 6./ L/
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:29:23
2020-06-19 18:00:44
Paulina Endraszka DONATELLA V
  • 2x 14./L/
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:15:05
2020-06-19 11:11:42
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:29:07
2020-06-19 08:39:31
Julia Lieske CARERRA
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
95 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-23 16:28:20
2020-06-19 00:07:21
Helena Chełchowska KOLORADO CHERRY D
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
94 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-06-23 16:28:38
2020-06-19 00:06:50
Helena Chełchowska CHERRY CORVUS D
  • 2x 4./ LL/
  • 1x 12./LL/
  • 2x 14./L/
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-20 14:46:46
2020-06-18 22:30:57
Kamil Polejowski ZET BLUE
  • 2x 14./L/
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:28:22
2020-06-18 22:30:28
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:28:19
2020-06-18 22:29:46
Julia Kancerz BUBKA Z
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:28:14
2020-06-18 22:29:21
Alex Szymonik BIEDRONKA
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:28:09
2020-06-18 22:28:50
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:28:02
2020-06-18 22:28:20
Marta Bednarz AKROPOL
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
  • 1x 15./P/
  • 1x 16./N/
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:27:57
2020-06-18 22:24:16
Jakub Jarecki FENIX
  • 2x 4./ LL/
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:27:50
2020-06-18 22:14:38
Jakub Jarecki JODŁOWIEC
  • 1x 4./ LL/
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:27:46
2020-06-18 22:14:14
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:27:43
2020-06-18 22:13:53
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:27:40
2020-06-18 22:13:34
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:27:32
2020-06-18 20:54:08
Michalina Świeca DAMASZEK
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
  • 2x 14./L/
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 17:58:27
2020-06-18 19:43:56
Julia Erbel VENTO
  • 2x 6./ L/
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:06:13
2020-06-18 19:17:59
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 4./ LL/
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:06:10
2020-06-18 16:30:18
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 10:35:28
2020-06-17 21:57:05
Dagmara Czabrowska WAAIKA
  • 2x 4./ LL/
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 18:02:40
2020-06-17 21:56:25
Wiktoria Rezetka TAITI
  • 2x 4./ LL/
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 10:35:23
2020-06-17 21:55:50
Matylda Iglikowska - Cichosz WIN
  • 2x 3./mini LL/
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 10:35:20
2020-06-17 21:53:45
Matylda Iglikowska - Cichosz WERDO
  • 2x 3./mini LL/
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 10:35:16
2020-06-17 18:33:50
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:53:34
2020-06-17 13:08:08
Nina Jendza PERSHIM
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:53:52
2020-06-17 12:05:28
Justyna Badaszko MISS SUNSHINE
  • 2x 12./LL/
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:54:06
2020-06-16 23:54:22
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 8./ N/
  • 1x 16./N/
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:54:12
2020-06-16 23:15:54
Klara Stenka KARUSIA
  • 1x 1./krzyżaczki/pierwszego kroku
  • 2x 2./kuce/
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 9./ krzyżaczki/pierwszego kroku
  • 2x 10./kuce/
  • 1x 11./mini LL/
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:54:19
2020-06-16 17:33:04
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 1x 6./ L/
  • 1x 14./L/
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:54:34
2020-06-16 13:43:48
Julia Pawłowska BŁYSZCZEK
  • 1x 10./kuce/
  • 2x 11./mini LL/
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:31:23
2020-06-16 13:04:41
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:31:56
2020-06-16 13:03:50
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
  • 2x 14./L/
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 15:54:53
2020-06-16 10:01:48
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
  • 1x 15./P/
  • 1x 16./N/
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 09:23:54
2020-06-16 09:23:17
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 13:25:31
2020-06-15 21:50:28
Kamila Włodarczyk KASKADA
  • 2x 12./LL/
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:32:12
2020-06-15 20:05:13
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 11./mini LL/
  • 1x 12./LL/
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 09:24:14
2020-06-15 19:01:09
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 7./ P/
  • 1x 15./P/
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 09:24:19
2020-06-15 19:00:53
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 8./ N/
  • 1x 16./N/
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 09:24:23
2020-06-15 19:00:28
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 16:34:24
2020-06-15 14:41:33
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
  • 2x 13./L licencyjna/
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 17:10:12
2020-06-15 13:27:37
Amelia Depta IVAR VDL
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 14:08:15
2020-06-15 13:05:39
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 1x 4./ LL/
  • 2x 5./ L licencyjna/
  • 2x 14./L/
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 09:24:48
2020-06-15 12:17:26
Agata Piastowska CORTINELLA
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
  • 1x 16./N/
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 09:24:53
2020-06-15 12:16:49
Agata Piastowska WISTERIA LANE
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
  • 1x 15./P/
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 09:24:57
2020-06-15 12:16:24
Paweł Czerniewicz DANTE S
  • 2x 6./ L/
  • 2x 14./L/
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 11:14:21
2020-06-14 23:18:55
Laura Mular WALIA
  • 2x 6./ L/
  • 2x 14./L/
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 11:14:25
2020-06-14 15:29:50
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
  • 1x 15./P/
  • 1x 16./N/
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 11:53:32
2020-06-14 08:46:53
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 09:25:01
2020-06-13 13:26:06
Anna Lenckowska JOWISZ
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 6./ L/
  • 2x 12./LL/
  • 2x 14./L/
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 11:53:43
2020-06-13 10:05:09
Marta Swoboda CANTUCCI
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 18:56:56
2020-06-12 18:43:05
Aleksandra Nowicka MORITZ
  • 1x 5./ L licencyjna/
  • 1x 6./ L/
  • 2x 14./L/
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 09:28:41
2020-06-12 09:01:20
Marta Lautenbach SEKUNDO J
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 09:28:47
2020-06-12 08:45:07
Marta Kropidłowska DENVER
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:12:39
2020-06-11 17:04:42
Maria Szablowska CALIFIX
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:12:45
2020-06-11 17:01:46
Maria Szablowska WEZYR-A
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 09:16:27
2020-06-11 16:35:55
Marta Grzywińska CARMEN
  • 1x 4./ LL/
  • 2x 5./ L licencyjna/
  • 1x 12./LL/
  • 2x 13./L licencyjna/
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:12:56
2020-06-11 16:01:10
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
  • 1x 15./P/
  • 1x 16./N/
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:13:01
2020-06-11 16:00:49
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 2x 3./mini LL/
  • 1x 4./ LL/
  • 2x 11./mini LL/
  • 1x 12./LL/
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:13:06
2020-06-11 13:37:49
Agnieszka Kokot TANGO
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:13:11
2020-06-11 06:37:32
Edyta Ludwig WEKTOR
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:13:16
2020-06-10 20:27:41
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:13:22
2020-06-10 16:52:41
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:13:27
2020-06-10 16:30:04
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:13:32
2020-06-10 16:29:21
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 7./ P/
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:10:21
2020-06-10 11:14:48
Zuzanna Leman ŁADOGA
  • 2x 4./ LL/
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:10:27
2020-06-09 20:54:45
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 2x 1./krzyżaczki/pierwszego kroku
  • 2x 3./mini LL/
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:11:50
2020-06-09 20:20:04
Angelika Mischke FANTAZJA
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:11:46
2020-06-09 20:14:22
Aleksandra Modzelewska GO SILVER
  • 1x 6./ L/
  • 1x 14./L/
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:10:39
2020-06-09 20:13:35
Paulina Wiśniewska GORDON
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 12./LL/
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:11:43
2020-06-09 20:12:54
Aleksandra Modzelewska GORDON
  • 1x 6./ L/
  • 1x 14./L/
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:10:47
2020-06-09 20:11:29
Julia Gonciarz GO SILVER
  • 1x 3./mini LL/
  • 2x 4./ LL/
  • 1x 11./mini LL/
  • 2x 12./LL/
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:10:51
2020-06-09 20:10:14
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
  • 1x 15./P/
  • 1x 16./N/
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:10:55
2020-06-09 20:08:32
Henryk Kozłowski CHRISTINA
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:11:04
2020-06-09 13:08:12
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 8./ N/
  • 1x 16./N/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:11:08
2020-06-09 13:07:52
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 8./ N/
  • 1x 16./N/
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:11:12
2020-06-09 09:30:39
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 4./ LL/
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 11:17:04
2020-06-08 20:09:55
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 6./ L/
  • 1x 14./L/
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:11:20
2020-06-08 20:09:38
Aleksandra Pobłocka BANDON
  • 2x 6./ L/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:11:25
2020-06-08 20:06:22
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
  • 1x 15./P/
  • 1x 16./N/
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:11:27
2020-06-08 20:05:48
Dominik Pieniaszek BACCARDI B
  • 1x 6./ L/
  • 1x 14./L/
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 16:11:30
2020-06-08 20:05:17
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 7./ P/
  • 1x 8./ N/
  • 1x 15./P/
  • 1x 16./N/
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 16:26:29
2020-06-08 20:04:52
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 6./ L/
  • 1x 15./P/
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 10:26:11
2020-06-08 14:41:13
Paulina Lalak VALESKA
  • 1x 5./ L licencyjna/
  • 1x 6./ L/
  • 1x 13./L licencyjna/
  • 1x 14./L/
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 17:34:05
2020-06-07 17:32:39
Zuzanna Drechnowicz CZEKAN
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 18:57:29
2020-06-07 17:31:52
Piotr Tauba CZARINA STAR
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 17:38:22
2020-06-07 16:36:03
Aleksandra Mazerewicz CHALET’S CALINKA
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 17:38:57
2020-06-07 16:35:46
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 6./ L/
  • 2x 14./L/
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 17:38:27
2020-06-07 13:18:23
Weronika Kąkol DAGRAFA
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 17:38:52
2020-06-06 06:23:56
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 6./ L/
  • 1x 7./ P/
  • 1x 14./L/
  • 1x 15./P/
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 10:24:59
2020-06-04 20:16:12
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 4./ LL/
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 10:25:05
2020-06-04 11:54:10
Liwia Tazbir BREMIO
  • 2x 11./mini LL/
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 10:25:09
2020-06-04 11:51:15
Daria Symonowicz BREMIO
  • 1x 3./mini LL/
  • 1x 4./ LL/
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 10:25:13
2020-06-04 11:50:36
Klaudia Borowiecka LAPONIA
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 10:14:32
2020-06-03 20:06:22
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 4./ LL/
  • 2x 12./LL/
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 10:14:37
2020-06-03 20:05:10
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 6./ L/
  • 2x 14./L/
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:10:37
2020-06-03 14:08:10
Maja Barczyk KARALIUS
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-21 15:10:32
2020-06-03 14:07:55
Maja Barczyk BEST EDEN
  • 1x 4./ LL/
  • 1x 6./ L/
  • 1x 12./LL/
  • 1x 14./L/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O032628
2. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
10175246
3. Banasiak Estera BPK
S
brak
4. Barcikowska Klaudia Stadnina koni Zajączkowo
2004 (J.)
brak
5. Barczyk Maja JKS Senny Nowęcin
S
O020395
6. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
7. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
8. Bejer Amelia KJu Rychertów Kiełpino
2004 (J.)
Brak
9. Borkowska Marta HKS LOTNA SŁUPSK
2003 (J.)
brak
10. Borowiecka Klaudia bpk
1999 (MJ.)
brak
11. Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O053708
12. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
13. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
S
O026685
10135918
14. Cichla Pola SKJ
2009 (Mł.)
O057797
15. Cimoszko Bogusława KJ Black Horse Team Gdańsk
S
brak
16. Czabrowska Dagmara OSK Lipce
S
Brak
17. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
18. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
19. Czerniewicz Paweł Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
brak
20. Czub Zuzanna brak
2006 (JM.)
O049370
21. Dardzińska Julia prywatna stajnia
2007 (JM.)
brak
22. Depta Amelia Brak
2007 (JM.)
Brak
23. Drechnowicz Zuzanna Jks Barłomino
2008 (JM.)
O056640
24. Endraszka Paulina Sopocki KJ
S
O003891
10074861
25. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (J.)
O041356
26. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O015045
27. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
28. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
29. Grudka Barbara KJ Black Horse Team Gdańsk
2007 (JM.)
Brak
30. Gryz Natalia Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (JM.)
brak
31. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
32. Grzywacz Jacek JKS Barłomino
S
O001013
33. Grzywacz Jacek Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O001013
34. Grzywińska Marta Klub Jeździecki Turze
2000 (MJ.)
O044331
35. Gussman Natalia Stajnia Karlikowo
2009 (Mł.)
Brak
36. Heba Dariusz brak
S
brak
37. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
38. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
39. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (J.)
brak
40. Jendza Nina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O035310
41. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
42. Kaczorowska Klaudia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
43. Kąkol Weronika bpk
2000 (MJ.)
brak
44. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (JM.)
Brak
45. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
46. Kasicka Justyna KJ Polonez Damnica
S
brak
47. Kasza Natalia bpk
2004 (J.)
O046711
48. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (J.)
O044754
49. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
50. Klaman Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2005 (JM.)
Brak
51. Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006616
52. Kosiróg Adrianna Jks Barłomino
S
Brak
53. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
54. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
55. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
56. Krawczyńska Joanna Niezrzeszona
S
O026682
57. Kromer Katarzyna -
S
Brak
58. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O025770
59. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
60. Kubach Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
Brak
61. Kucharska Marta Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O042319
62. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
Brak
63. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
64. Lalak Paulina Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
brak
65. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
66. Lautenbach Marta Klub Jeździecki Turze
2005 (JM.)
O052595
67. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O044131
68. Lenckowska Anna PLJ
2006 (JM.)
O039471
69. Lendzion Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven Rumia
2004 (J.)
O054572
70. Lewicka Oliwia KJ u Rychertów
2005 (JM.)
Brak
71. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
72. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
73. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
74. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
S
O024663
75. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
Brak
76. Łajewska Katarzyna Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O029281
77. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
78. Łękawska Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2006 (JM.)
Brak
79. Maciejczyk Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O038542
80. Marks Łucja Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
brak
81. Marzec Matea Klub Jeździecki Cavallo
2008 (JM.)
brak
82. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
83. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
84. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
85. Mucha Katarzyna Stajnia Karlikowo
2008 (JM.)
Brak
86. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
87. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
88. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
89. Nowicka Aleksandra Klub Jeździecki Pegaz Reda
2003 (J.)
O042058
90. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
91. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
92. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053282
93. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
94. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
95. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049348
96. Pawłowska Julia brak
2008 (JM.)
brak
97. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
98. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
99. Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O008330
100. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
101. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
102. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2004 (J.)
O048153
103. Polejowski Kamil JKS SENNY NOWĘCIN
S
Brak
104. Połaniecka Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
105. Pundzis Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
35250/18
106. Rezetka Wiktoria OSK Lipce
brak
107. Rochowczyk Olga bpk
2005 (JM.)
brak
108. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
109. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
110. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048032
111. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (JM.)
O044241
112. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
113. Skibińska Natalia Cavallo
2009 (Mł.)
brak
114. Skrzyńska Katarzyna KJ Arpav
S
O022800
115. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
116. Stenka Klara Nz
2012 (Mł.)
Brak
117. Sulewska Marta Black Horse Team
S
O035530
118. Suszek Hanna JKS Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
O054397
119. Świeca Michalina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2003 (J.)
O053334
120. Swoboda Marta Brak przynależności klubowej
2003 (J.)
brak
121. Symonowicz Daria bpk
2001 (MJ.)
brak
122. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
123. Szablowska Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
124. Szczypior Weronika Brak
2006 (JM.)
Brak
125. Szymonik Alex JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (JM.)
Brak
126. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
127. Tazbir Liwia bpk
2004 (J.)
brak
128. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
129. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
130. Walewska Paulina Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
S
Brak
131. Waszkiewicz Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
O020229
132. Wenzel Oliwia bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
133. Włodarczyk Kamila Stajnia Cantharis
S
brak
134. Wójcik Agata HKS lotna
2004 (J.)
None
135. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
136. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
137. Woźniak Nikola KJu Rychertów Kiełpino
2005 (JM.)
Brak
138. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
139. Żemojtel Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (JM.)
O055069
140. Ziendara Lena Klub Jeździecki Cavallo
2007 (JM.)
brak
141. Zimek Sara Barak
2019 (Mł.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

110

AKROPOL SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Qulester
M: Armenia
Brak 616009590011312
2.

186

ALBUMINA WIELKOPLSKA POL 2011 Klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 161007600268911
3.

154

ANNABELLE SP POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Kannan /
M: Arnika /
brak
4.

102

ANONIM MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
K028934 POL 006 52 00772 08
5.

54

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
K023018 616009510252013
6.

174

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
7.

12

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
8.

59

BACCARDI B AES POL 2016 Wałach gniada/167 F: Farezzo B
M: Blanka
.. 826002160878277
9.

165

BAHARA ŚLĄSKA POL 2005 klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
brak POL008680051805
10.

41

BAJADERA SP POL 2012 Klacz gniada/100 F: Ojciec
M: Bramina
brak brak
11.

98

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
12.

57

BANDON TS POL 2004 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K024527 POL999600166504
13.

85

BELLA CATANA HOLSZTYŃSLI POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
Brak DE421000230609
14.

122

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/145 F: Corvallo
M: Baccara
Brak 616009530124415
15.

1

BEST EDEN SP POL 2009 wałach kara/180 F: ETOS
M: BAHAMA
K022788 616 009 53 02480 09
16.

112

BIEDRONKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/mk:158 F: Grikos
M: Belle Femme
K022879 POL007530155705
17.

14

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 wałach izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
brak POL 013 67 00706 04
18.

172

BOLIVAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
19.

163

BOSTWANA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Birża
brak 616009610048211
20.

121

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
21.

40

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
brak
22.

113

BUBKA Z ZANGERSHEIDE POL 2004 Wałach kasztanowata/175 F: Balougran Z
M: Vedet Van Meerveld
Brak -
23.

76

C-DINETTE KWPN POL 2008 klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
K016540 528003000808794
24.

63

CALIFIX Niemiecki Koń Sportowy POL 2011 wałach jasnokasztanowata/178 F: Califax
M: Gina Ginelli
Brak DE 455- 6700654-11
25.

35

CANDY OLDENBURGER GER 2006 klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
brak DE 418181104506
26.

77

CANTUCCI HANOWERSKA GER 2009 Wałach siwa/173 F: Chalet
M: Ratina
brak x
27.

115

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
28.

65

CARMEN ZIMNOKRWISTY POL 2004 Klacz gniada/mk:150 F: Pers
M: Kalina
K019477
29.

195

CARTAGENE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz siwa/163 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Cardina
K028810 616009640075013
30.

106

CASABLANCA HOL GER 2011 Klacz gniada/167 F: Cassin / Cassini I
M: Mona II / Lascadell
K019037 DE421000138811
31.

169

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
K026979
32.

13

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
33.

160

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
K015549 DE431310559609 104WJ09
34.

141

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
35.

132

CHACCO OLYMPIC OLDENBURG POL 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
K022616 W
36.

44

CHALET’S CALINKA HANOWERSKA GER 2010 Klacz skarogniada/X F: Chalet
M: Athena
Brak 431311000510
37.

199

CHARRO Pełna Krew Angielska POL 2007 wałach gniada/164 F: Jape
M: Czarda / Eternity's Breath
K019714 POL070000005130
38.

156

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 gelding dark bay/165 F: Corvus Z
M: Chocolett
none 616009530041914
39.

72

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
K015453 616009530201908
40.

55

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
41.

53

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: CHRISTIANO
M: CALOTTA EUGENIA
K022426 DE 441410785309
42.

105

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
K022404 DE421000241712
43.

183

CLINT OLDENBURSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: CLINTISSIMO
M: LAVIVA
BRAK DE 418180075716
44.

87

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/162 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K020807 009610219208
45.

189

CRIMSON D'YSENBEECK SF POL 2008 wałach kasztanowata/166 F: Jahn's Diamant
M: Magic Night's Semilly
000 000
46.

43

CZARINA STAR SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: LORD STAR
M: Carrera /Rytm
K027278 616009530072513
47.

6

CZARODZIEJ SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Viscout
M: Czarowna
Brak 696009620120515
48.

33

CZEKAN Pełna Krew Angielska POL 2003 wałach kasztanowata/160 F: Alywar
M: Czata/Life and Liberty
Brak POL 030000002229
49.

58

CZUCARLOS WLKP POL 2013 Wałach siwa/. F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
50.

136

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
51.

45

DAGRAFA TS POL 2005 klacz ciemnogniada/165 F: Grafion /
M: Debora /
brak PÓŁ 999 53 01950 05
52.

104

DAMASZEK SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Kortes
M: Dolores
K029177 616009530297010
53.

118

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
54.

46

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
K020105 POL070000004984
55.

89

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
K017218 DE455879005010
56.

39

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
57.

9

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
K024257 009520061809
58.

119

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
59.

75

DENVER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Markies V /
M: Debora / Le Voltaire
K028116 K028116
60.

126

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
K024258 DE433330638110
61.

167

DERBA TYP SZLACHETNA POL 2008 klacz tarantowata/162 F: NN
M: NN
brak 616999662041608
62.

145

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
63.

125

DON STAKKATO SP POL 2014 Wałach gniada/162 F: Stakkato Top
M: Dumka
K029089 616009520102514
64.

117

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
65.

128

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
K028653 616013520078713
66.

149

DRAGON TRK POL 2011 Wałach kasztanowata/1 F: EMIS
M: DUMA
K022538 POL732010074511
67.

135

DUNKA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Doktryna
brak 616098200143488
68.

84

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
69.

38

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233
70.

107

EDEN STAR WESTFALSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Deep Purple vd Molendreef
M: Playgirl
K028900 DE441410268813
71.

153

ELENA STAR Z ZANG POL 2016 klacz siwa/170 F: Estar /
M: Balou Du Rouet /
brak
72.

114

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
73.

180

ENZO MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
74.

190

ERISA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada/163 F: Lord Liberator
M: Easy Going
Brak 000
75.

194

ETOS TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach tarantowata/158 F: NN
M: NN
nn 616999540156710
76.

62

FANTAZJA SP. POL 2006 Klacz kasztanowata/178 F: ARAVEL II
M: FAZETA
K018464 12515 POL 009 61 01632 06
77.

109

FENIX OLD POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Farrell
M: Karona/Christ
Brak DE433332149015
78.

170

FERDINAND KWPN POL 2010 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K029091 brak
79.

30

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Alicante HBC / Casall
M: Bellebantha Fortuna / Memphis
K029074 528003201004519
80.

60

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
81.

177

FORTUNA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz gniada/165 F: New World
M: Fantazja
brak 616999530055208
82.

66

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K016772 POL009530234207
83.

133

GALL SP POL 2011 wałach siwa/175 F: Cancoon
M: Grappa L
Brak 616009530057611
84.

147

GAMON WESTFALSKA POL 2013 wałach gniada/175 F: Dionizos
M: Gama
O28785 DE441411456712
85.

71

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
86.

173

GLORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Bolshoi
M: Glorietta
K026868 616009610088413
87.

51

GO SILVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
KO24233 616 009 52 01351 10
88.

146

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
89.

182

GOLD PRINCE MR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 ogier gniada/167 F: CANTERO
M: GRACE
BRAK 616009640032616
90.

50

GORDON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/174 F: CANTANIS
M: GRENADA
K016472 616 009 61 01368 05 104WZ93
91.

83

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
92.

178

INDES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/174 F: Design
M: Ingrid
brak 616009530195414
93.

86

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
94.

150

JACQUART DU SEIGNEUR BWP POL 2015 ogier gniada/168 F: Boyfriend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur
KO26891 056007000J56389
95.

131

JAGIEŁKA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Stalypso
M: Jej mość
Brak Brak
96.

185

JAGUŚ KONIK POLSKI POL 2014 wałach myszata/kuc:146 F: Wasyl
M: Jagna
brak 616098100094200
97.

80

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
98.

152

JETOULON VAN DE RIETVENNE KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL /
M: Enjoy Balia / Indoctro
K028176 528003201407554
99.

108

JODŁOWIEC MŁP POL 2014 wałach gniada/170 F: Ekoton
M: Jedlinka
Brak brak
100.

15

JOWISZ SP POL 2014 wałach gniada/. F: nn
M: nn
K028926 .616 999 60 02505 14 616 999 60 02505 14
101.

32

JOWISZ KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
102.

18

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Nowator
M: Kolizja
K024848 POL 013 58 08307 07
103.

67

KALEV RED WINE Koń Oldenburski POL 2015 Wałach kasztanowata/- F: Kannan
M: D-Luna
brak -
104.

2

KARALIUS TRAKEŃSKA POL 2014 wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
K024660 -
105.

166

KARINA TYP PRYMITYWNY POL 2004 klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
Brak POL999530464004
106.

130

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
107.

198

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/- F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
brak 616003010092615
108.

93

KARUSIA NN POL 2010 klacz gniada/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 61699961028301
109.

17

KASKADA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Denetor
M: Kasantiega
brak 616009530001510
110.

144

KASTOR NN POL 2000 wałach kasztanowata/166 F: NN
M: NN
brak POL999530100401
111.

70

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 Wałach gniada/164 F: Calvaro Z
M: Goronda Musterd
KO26961 528003201504168
112.

155

KOLORADO CHERRY D SP POL 2013 gelding bay/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
none 616009530082613
113.

95

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
114.

184

KOSTKA RUBIKA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rubin
M: Kasaweltha
brak
115.

158

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
brak 616007530068911
116.

176

LA PINK WIELKOPOLSKA POL 23.02.2006 Klacz kasztanowata/mk:156 F: Promyk
M: Roza
K029252 pol 007 52 01443 06
117.

157

LADY BIRD OLDENBURSKA POL 2008 klacz gniada/168 F: Stakkatol
M: Bagrina
K017577 DE 418181337808
118.

42

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
K018612
119.

139

LARINA NRPS POL 2009 mare white/. F: U2/Guidam
M: Zarina
KO16920 528008090178909
120.

140

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T
K028860 Brak
121.

116

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
122.

120

LIBELL NIEM. SPORT. GER 2005 klacz gniada/165 F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
K013333 DE457000154105
123.

193

LIKIER - G SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: CASTILLO
M: LORETTA P
NN 009610028308
124.

4

LIMERYK WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Maik
M: Lubnia
brak brak
125.

19

LORESCA J HOL POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
K020941 .
126.

179

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
127.

164

LOWENA DF SP POL 2008 Klacz gniada/160 F: Trefl
M: Laskala
brak 616009530344308
128.

48

ŁADOGA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/163 F: Libretto
M: Łupina
K029527 616006610093711
129.

171

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
130.

91

MISS SUNSHINE WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz izabelowata/158 F: Arktos
M: Madera
brak brak
131.

10

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
132.

137

MŁODY GĄZALEZ Pełna Krew Angielska POL 2011 wałach gniada/162 F: Dark Marble
M: Młoda Panna
616POL11007182T 102/2012
133.

187

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc:- F: Monarcha /
M: Amnezja /
K027682 616013610111913
134.

196

MONTANA KING SP POL 2006 wałach siwa/165 F: Biwak
M: Mona Lisa
Brak 616009530281706
135.

78

MORITZ MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/- F: NN
M: NN
K026387 -
136.

82

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
137.

92

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
138.

97

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
139.

162

NIKITA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/166 F: Festiwal
M: Nemezis
brak 616007610056310
140.

159

NORKA T KONIK POLSKI POL 2007 klacz inna/kuc:135 F: Orkisz
M: Nora
brak POL011600291007
141.

73

ORION WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
142.

127

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
brak 616006580309012
143.

168

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
144.

191

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
K025043 616013610121713
145.

181

PAY BACK SIMONI Kłusak Francuski DEN 2007 Klacz gniada/mk: F: S J’S photo
M: Salut Frokjaer
None
146.

90

PERSHIM Koń Małopolski POL 2011 Gelding chestnut/mk:160 F: Rashim
M: Princessa
brak
147.

96

PJOTTER BWP BEL 2015 Wałach ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
148.

56

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
149.

142

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
150.

151

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/166 F: Kalaska De Semilly /
M: Pumara /
K026640 616009520046012
151.

175

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
152.

123

RAWANA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Demantur vom Drammetal
M: Robin
Ko19032 POL 013 53 0226605
153.

134

RUMMENIGA Deutsches Reitpony GER 2007 Klacz siwa/kuc:135 F: Nuts
M: Ginsterhof's ronja
Brak DE 435350325507
154.

111

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
155.

197

RYBKA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz kara/167 F: Tabasko
M: Rabka
brak 616007610024412
156.

94

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
K024115 616 009 64 00047 13
157.

138

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
158.

74

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Karbon
M: Serwantka
K022085 616009600306210
159.

49

SERAFINA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Pira
BRAK DE 456370035812
160.

47

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
K021603 616 009 59 01224 12
161.

25

TAITI SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: Markies V
M: Temke
brak 616009600163013
162.

68

TANGO SP POL 2002 Wałach inna F: Biskwit
M: Traviata
K007601
163.

201

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
164.

61

VALESKA SP POL 2009 Klacz gniada/175 F: New World
M: Victoria
K018230 616 009 53 02326 09
165.

103

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa/168 F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
K020594
166.

143

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/0 F: Turbud Quirinus
M: Valencia
K018832 616009640002608
167.

52

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
168.

101

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
K017111 009600085903
169.

129

WALENTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Warena/Wanderkonig
Brak 616009530044309
170.

161

WALIA Koń Wielkopolski POL 2014 Klacz gniada/163 F: Absurd
M: Wierna
brak
171.

79

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
K026863
172.

200

Wanillia F:
M:
173.

69

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
Brak 616009530259510
174.

192

WENTA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999610319106
175.

99

WERDO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Concord
M: Wadżima
brak 75595655454332
176.

81

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
Brak A0000168S
177.

64

WEZYR-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Hingis
M: Wisienka-A
K024462 616 009 60 02218 11
178.

124

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
179.

100

WIN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: La Calidad
M: Wanilia
brak 5454343232
180.

148

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:127 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
brak 616013640081011
181.

88

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Winona
K020632
182.

26

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Chacco-Blue
M: Zeta Z
Brak 616009610138310
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
100
SUM:
100.00
Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
150
60
70
SUM:
280.00
Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
50
SUM:
50.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
50
50
250
130
SUM:
480.00
Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
50
SUM:
50.00
Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
200
200
SUM:
400.00
Kasza Natalia bpk
50
SUM:
50.00
Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
350
150
SUM:
500.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
30
200
SUM:
230.00
Lalak Paulina Sopocki Klub Jeździecki
90
SUM:
90.00
Laskowska Emilia JKS Barłomino
30
SUM:
30.00
Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
80
SUM:
80.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
300
150
300
200
SUM:
950.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
30
SUM:
30.00
Milewska Julia Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
30
SUM:
30.00
Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
70
40
80
SUM:
190.00
Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
100
SUM:
100.00
Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
40
SUM:
40.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
50