Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
159 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 09:41:04
2020-07-15 21:31:11
Sara Zimek MONTANA KING
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
158 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 17:47:12
2020-07-15 15:53:20
Kamil Polejowski ZET BLUE
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 17:47:09
2020-07-15 12:51:18
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
156 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:10
2020-07-15 08:27:06
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:11
2020-07-14 22:44:01
Julia Olszewska KALYARR
  • 2x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
154 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:18
2020-07-14 22:10:03
Natalia Zwiefka NIVA
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:19
2020-07-14 22:05:12
Julia Lendzion BOLIWIA
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
152 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:20
2020-07-14 22:04:22
Julia Lendzion FERDINAND
  • 2x 17//kl. L licencyjny
151 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:26
2020-07-14 21:35:45
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:26
2020-07-14 21:28:04
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
149 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:37
2020-07-14 21:18:00
Katarzyna Skrzyńska GALL
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:38
2020-07-14 21:17:21
Katarzyna Skrzyńska KICKS DAY S
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:43
2020-07-14 20:30:13
Julia Milewska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
146 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:44
2020-07-14 20:29:42
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
  • 1x 12//kl. C - zwykły art.238,2,1
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 24//kl. C - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
145 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:52
2020-07-14 19:21:29
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 11:50:51
2020-07-14 17:20:48
Joanna Jaguś JAGIEŁKA
  • 1x 3//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:39:41
2020-07-14 16:39:13
Agata Borhardt MACIEK
  • 2x 3//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:36:16
2020-07-14 14:49:38
Monika Pyzdrowska WERDIL
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:37:11
2020-07-14 14:48:45
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 2x 14//kl. Kuce - dokładności - towarzyski *
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:36:17
2020-07-14 14:11:40
Małgorzata Kubach BAJADERA
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:37:16
2020-07-14 14:11:09
Paulina Walewska JAGIEŁKA
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:37:17
2020-07-14 14:09:53
Łucja Marks LIMERYK
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:37:40
2020-07-14 13:46:03
Jacek Grzywacz KOSTKA RUBIKA
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:37:41
2020-07-14 13:42:09
Jacek Grzywacz CLINT
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:37:47
2020-07-14 13:37:39
Jacek Grzywacz GOLD PRINCE MR
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:40:54
2020-07-14 10:30:56
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:29
2020-07-13 22:40:30
Amelia Szczupakowska ZULINE
  • 2x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:28
2020-07-13 20:58:48
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 18//kl. L -zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:23
2020-07-13 20:57:54
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 5//kl. L licencyjny
  • 2x 17//kl. L licencyjny
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:22
2020-07-13 20:56:37
Maja Łuczeczko GARDEJA
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:22
2020-07-13 20:34:32
Jakub Jarecki CLAVEL
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:20
2020-07-13 20:34:06
Jakub Jarecki BOLIVAR
  • 2x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:19
2020-07-13 20:33:26
Jakub Jarecki FENIX
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:18
2020-07-13 17:58:26
Katarzyna Wachowicz RAKIJA
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:17
2020-07-13 17:34:31
Julia Buzar CHELLA S
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:15
2020-07-13 17:27:54
Natalie Buzar ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:13
2020-07-13 16:33:08
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:11
2020-07-13 16:20:49
Julia Cichal WHITE QUEEN
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 17//kl. L licencyjny
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:09
2020-07-13 15:25:20
Weronika Czarnecka CATALAYA
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:08
2020-07-13 15:04:43
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:07
2020-07-13 14:38:52
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:39:30
2020-07-13 11:19:04
Antonina Kotowska NARKOS
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:39:31
2020-07-13 10:19:08
Aleksandra Laskowska ETOS
  • 2x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:43:54
2020-07-13 01:01:25
Jurand Goszczyński EVEREST VDL
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:06
2020-07-13 01:00:48
Jurand Goszczyński CYRILL 7
  • 2x 5//kl. L licencyjny
  • 2x 17//kl. L licencyjny
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 07:46:01
2020-07-13 01:00:08
Jurand Goszczyński WANDEROS
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:44:12
2020-07-13 00:54:36
Julia Fikus PAGANINI
  • 2x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:44:19
2020-07-13 00:51:31
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 2x 17//kl. L licencyjny
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:44:19
2020-07-12 21:45:01
Martyna Wiącek DOLCE VITA
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:44:20
2020-07-12 20:33:36
Aleksandra Tyszka MARAVELLA
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:44:26
2020-07-12 20:32:37
Anna Bubnowska BASKIL
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:44:27
2020-07-12 19:10:59
Marta Kropidłowska DENVER
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:44:32
2020-07-12 17:27:20
Liwia Tazbir BREMIO
  • 2x 3//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:29
2020-07-12 07:39:38
Oliwia Wenzel LIKIER - G
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:40:54
2020-07-12 00:22:35
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:26
2020-07-12 00:21:28
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 12//kl. C - zwykły art.238,2,1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:26
2020-07-12 00:17:55
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 11:40:53
2020-07-12 00:16:05
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:24
2020-07-12 00:15:23
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:23
2020-07-12 00:12:24
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:21
2020-07-12 00:08:09
Bartosz Szewczyk DIAMANTE NERO
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:20
2020-07-12 00:04:58
Justyna Badaszko MORITZ
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:19
2020-07-11 21:42:11
Lena Ziendara NIKITA
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:19
2020-07-11 21:41:46
Matea Marzec NIKITA
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:18
2020-07-11 20:05:07
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:17
2020-07-11 20:04:25
Julia Wutkowska CARMEN S
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:15
2020-07-11 20:03:35
Julia Wutkowska BELLA BELLISIMA
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:14
2020-07-11 19:03:45
Edyta Ludwig WEKTOR
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:12
2020-07-11 17:26:50
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 18//kl. L -zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:11
2020-07-11 14:32:50
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:09
2020-07-11 13:23:28
Marta Bednarz ANKA LAZAR
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:39:45
2020-07-11 13:23:09
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:39:35
2020-07-11 13:22:43
Julia Kancerz BUBKA Z
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:39:21
2020-07-11 13:22:18
Alex Szymonik BIEDRONKA
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:39:34
2020-07-11 13:19:11
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:39:33
2020-07-11 13:18:21
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:39:04
2020-07-11 13:17:53
Marta Bednarz AKROPOL
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 13:44:43
2020-07-11 12:40:08
Julia Chudzik PREZYDENT II W
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:34:01
2020-07-11 10:13:23
Patrycja Szmit POKUSA
  • 2x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 13:33:50
2020-07-11 10:11:13
Paulina Groth DIAMANTA BALOUBET
  • 2x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 19//kl. P- zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 11:36:35
2020-07-11 09:07:56
Magdalena Kozińska DILAYLA
  • 2x 3//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 09:33:12
2020-07-11 09:00:35
Kamila Włodarczyk KASKADA
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 09:33:16
2020-07-11 08:59:45
Magdalena Szostak RYBKA
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 08:05:59
2020-07-11 01:21:12
Piotr Tauba CZARINA STAR
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:38:27
2020-07-10 23:08:16
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 09:33:25
2020-07-10 22:13:56
Małgorzata Głuchowska DAYLIGHT
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 09:33:28
2020-07-10 22:06:27
Małgorzata Głuchowska SUPREME
  • 2x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 09:33:30
2020-07-10 19:04:18
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-11 09:33:34
2020-07-10 17:53:03
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:15:23
2020-07-10 15:08:46
Elżbieta Łaga CONTIKI
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:16:15
2020-07-10 15:07:44
Zuzanna Obłoza NENA
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:11:22
2020-07-10 15:03:39
Zuzanna Obłoza BENTOS
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 5//kl. L licencyjny
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:16:13
2020-07-10 15:02:13
Zuzanna Marczyńska MIGOTKA
  • 1x 14//kl. Kuce - dokładności - towarzyski *
  • 2x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:16:12
2020-07-10 11:05:52
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:16:12
2020-07-10 09:03:53
Karolina Rosicka INKADENS
  • 1x 3//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:16:11
2020-07-10 09:03:14
Michalina Pazik SERWUS
  • 2x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:16:09
2020-07-10 05:58:35
Agata Bojarowicz IGNAT-GR
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:16:08
2020-07-09 22:58:38
Natalia Świetlikowska DERESY
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:16:08
2020-07-09 21:58:42
Maria Szablowska WEZYR-A
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:16:07
2020-07-09 21:58:23
Maria Szablowska CALIFIX
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:16:05
2020-07-09 20:45:14
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 12//kl. C - zwykły art.238,2,1
  • 1x 24//kl. C - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 34// kl C - zwykły art 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:15:56
2020-07-09 20:44:43
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 2x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
  • 2x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:15:38
2020-07-09 16:30:57
Adam Szopa BILLE CONGO
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:38:21
2020-07-09 15:37:03
Agnieszka Mordako CONQUISTADOR
  • 1x 3//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 07:57:03
2020-07-09 15:24:47
Klara Stenka KARUSIA
  • 1x 1//krzyżaczki- pierwszego kroku- towarzyski*
  • 1x 2//kl. Kuce- dokładności 238.1.1-towarzyski*
  • 1x 3//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 13//kl. krzyżaczki - pierwszego kroku - towarzyski*
  • 1x 14//kl. Kuce - dokładności - towarzyski *
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 16:16:50
2020-07-09 15:17:07
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 16:16:47
2020-07-09 11:55:30
Katarzyna Mucha RAWANA
  • 1x 14//kl. Kuce - dokładności - towarzyski *
  • 1x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 26//kl. Kuce - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 16:16:44
2020-07-08 22:19:21
Iga Witkowska IVAR VDL
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 16:16:43
2020-07-08 21:39:09
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:38:07
2020-07-08 19:42:04
Julia Kowalczuk-Fijałkowska KOSTKA RUBIKA
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:51
2020-07-07 21:15:39
Aleksandra Wołczyńska REBEL
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:51
2020-07-07 21:15:18
Amelia Mrozek DENVER
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:49
2020-07-07 20:47:18
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 10:55:23
2020-07-07 18:31:38
Dagmara Kisiel RADOŚĆ Z
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:47
2020-07-07 17:09:40
Agata Piastowska DANTE S
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:43
2020-07-07 17:07:06
Agata Piastowska CORTINELLA
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:42
2020-07-07 17:05:06
Agata Piastowska WISTERIA LANE
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:40
2020-07-07 15:34:02
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:39
2020-07-07 15:10:49
Maja Barczyk KARALIUS
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:38
2020-07-07 15:09:56
Maja Barczyk BEST EDEN
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 16:38:03
2020-07-07 10:49:22
Piotr Tauba NAZIR
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:35
2020-07-07 10:19:16
Marta Swoboda CANTUCCI
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:34
2020-07-06 19:56:36
Ewa Kaminska CASTLIRA
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 5//kl. L licencyjny
  • 2x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-08 14:35:32
2020-07-06 19:06:09
Julia Lieske CARERRA
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:13:38
2020-07-06 12:04:50
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 2x 15//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:13:37
2020-07-06 08:21:16
Agnieszka Kokot TANGO
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:13:36
2020-07-06 08:08:35
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:13:35
2020-07-06 08:07:19
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 17:24:44
2020-07-05 23:42:13
Daria Symonowicz BREMIO
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 07:56:52
2020-07-05 23:40:50
Klaudia Borowiecka LAPONIA
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 18//kl. L -zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:13:26
2020-07-04 19:25:19
Laura Mular WALIA
  • 2x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 18//kl. L -zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:13:25
2020-07-04 19:09:27
Weronika Kąkol DAGRAFA
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:13:22
2020-07-04 12:57:48
Laura Połaniecka DUNKA
  • 2x 3//kl. MINI LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 14:13:20
2020-07-04 12:29:15
Julia Bisewska ICE ROSE W
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:11:41
2020-07-03 23:28:06
Kinga Kyrcz ELDORADO
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:56
2020-07-03 23:27:30
Emilia Wieczorek ELDORADO
  • 2x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:54
2020-07-03 22:07:04
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 2x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 2x 18//kl. L -zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:52
2020-07-03 17:09:06
Dominika Kaus KOSOW CANNMOR
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:50
2020-07-02 22:41:31
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:15:38
2020-07-02 19:36:29
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 2x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:43
2020-07-02 08:19:27
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:39
2020-07-01 11:30:41
Irina Titova CORDAVELLE
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 8//elim MPMK 4-lat. z oceną stylu konia
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 20//elim MPMK 4-lat. z oceną stylu konia
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:38
2020-07-01 11:29:03
Irina Titova CASTINI GOLD
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 8//elim MPMK 4-lat. z oceną stylu konia
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 20//elim MPMK 4-lat. z oceną stylu konia
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:37
2020-07-01 11:08:58
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:36
2020-06-30 21:02:29
Paula Derc ATHENA
  • 1x 25//krzyżaczki - pierwszego kroku - towarzyski*
  • 2x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:23
2020-06-30 20:49:01
Kornelia Parzniewska ATRIA
  • 1x 25//krzyżaczki - pierwszego kroku - towarzyski*
  • 1x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:22
2020-06-30 20:47:33
Marta Rogowska DAKA
  • 1x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:21
2020-06-30 20:45:55
Oliwia Trochowska ATRIA
  • 1x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:19
2020-06-30 20:44:28
Kamila Trochowska DAKA
  • 1x 25//krzyżaczki - pierwszego kroku - towarzyski*
  • 1x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 21:01:29
2020-06-30 20:42:10
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:13
2020-06-30 20:40:21
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 19//kl. P- zwykły
  • 1x 32//kl. P - dwufazowy art 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 14:30:10
2020-06-30 20:39:45
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 11//kl. N - zwykły art.238,2,1
  • 1x 12//kl. C - zwykły art.238,2,1
  • 1x 24//kl. C - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 21:01:02
2020-06-30 20:39:09
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 7//kl. P - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23//kl. N - dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 33//kl. N - zwykły z natychmiastową rozgrywką 238.2.2 GRAND PRIX LEXUS TRÓJMIASTO
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:12:01
2020-06-30 20:38:30
Dominik Pieniaszek BACCARDI B
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 8//elim MPMK 4-lat. z oceną stylu konia
  • 1x 20//elim MPMK 4-lat. z oceną stylu konia
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:11:59
2020-06-30 20:20:33
Jagoda Roeske GEJSZA
  • 1x 27//kl. MINI LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:15:34
2020-06-30 18:06:14
Paulina Lalak VALESKA
  • 2x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 12:11:54
2020-06-30 10:51:06
Zuzanna Leman ŁADOGA
  • 1x 4//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski*
  • 1x 6//kl. L - dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 16//kl. LL - dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski *
  • 1x 18//kl. L -zwykły
  • 1x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
  • 1x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:15:33
2020-06-30 07:14:16
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 29//kl. L - dwufazowy art. 274.1.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 16:15:32
2020-06-30 07:10:15
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 28//kl. LL - (dokładności z trafieniem w normę czasu)- towarzyski*
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O032628
2. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
3. Barczyk Maja JKS Senny Nowęcin
S
O020395
4. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
5. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
6. Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O015204
7. Bojarowicz Agata Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
1999 (MJ.)
O031875
8. Borhardt Agata Brak
2008 (JM.)
Brak
9. Borowiecka Klaudia bpk
1999 (MJ.)
brak
10. Bubnowska Anna Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
11. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
12. Buzar Julia Brak
2003 (J.)
Brak
13. Buzar Natalie Kj Pegaz Reda
2005 (JM.)
Brak
14. Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O053708
15. Chudzik Julia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (JM.)
O039428
16. Cichal Julia Skj Sopot
2004 (J.)
O037117
17. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
18. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
19. Czub Zuzanna brak
2006 (JM.)
O049370
20. Dardzińska Julia prywatna stajnia
2007 (JM.)
brak
21. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
Brak
22. Derc Paula Karlikowo
2003 (J.)
brak
23. Fikus Julia brak
2000 (MJ.)
brak
24. Głuchowska Małgorzata KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O031654
25. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
26. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
27. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
28. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
29. Grzywacz Jacek Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O001013
30. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
31. Jaguś Joanna Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2005 (JM.)
Brak
32. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
33. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (J.)
O044329
34. Kąkol Weronika bpk
2000 (MJ.)
brak
35. Kaminska Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O038507
36. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (JM.)
Brak
37. Kasicka Justyna KJ Polonez Damnica
S
brak
38. Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O030885
39. Kisiel Dagmara -
2005 (JM.)
0056710
40. Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006616
41. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
42. Kotowska Antonina JKS Barłomino
2007 (JM.)
34870/18
43. Kowalczuk-Fijałkowska Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
44. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
45. Kozińska Magdalena GTH Gdynia
S
O013963
46. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O025770
47. Kubach Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
Brak
48. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
49. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
Brak
50. Lalak Paulina Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O028647
51. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
52. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O044131
53. Lendzion Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven Rumia
2004 (J.)
O054572
54. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
55. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
56. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
O045763
57. Łaga Elżbieta KJ Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
58. Łajewska Katarzyna Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O029281
59. Łuczeczko Maja -
2005 (JM.)
0052188
60. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (J.)
O049106
61. Marczyńska Zuzanna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O057199
62. Marks Łucja Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
brak
63. Marzec Matea Klub Jeździecki Cavallo
2008 (JM.)
brak
64. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
65. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
66. Mordako Agnieszka KJ Pegaz Reda
S
O025226
67. Mrozek Amelia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (JM.)
Brak
68. Mucha Katarzyna Stajnia Karlikowo
2008 (JM.)
Brak
69. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
70. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
71. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
72. Obłoza Zuzanna KJ Pegaz Reda
2007 (JM.)
O054965
73. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
74. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
75. Parzniewska Kornelia Bpk
2006 (JM.)
Brak
76. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
77. Piastowska Agata Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
O008330
78. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
79. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
80. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
81. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
82. Polejowski Kamil JKS SENNY NOWĘCIN
S
Brak
83. Połaniecka Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
84. Pyzdrowska Monika Pegaz Reda
S
Brak
85. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2010 (Mł.)
Brak
86. Roeske Jagoda Bpk
2004 (J.)
Brak
87. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
88. Rogowska Marta Bpk
2006 (JM.)
Brak
89. Rosicka Karolina KJ AS Dream
2003 (J.)
Brak
90. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
91. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
92. Skrzyńska Katarzyna KJ Arpav
S
O022800
93. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
94. Stenka Klara Nz
2012 (Mł.)
Brak
95. Sulewska Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O035530
96. Świetlikowska Natalia Brak
2005 (JM.)
Brak
97. Swoboda Marta Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O053352
98. Symonowicz Daria bpk
2001 (MJ.)
brak
99. Szablowska Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
100. Szczepańska Małgorzata SSOJ Jaszczółtowo
S
O045680
101. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
102. Szewczyk Bartosz KJ Strza?a Krubiczew
S
1376/15
103. Szmit Patrycja Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
brak
104. Szostak Magdalena Stajnia Cantharis
S
brak
105. Szymonik Alex JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (JM.)
Brak
106. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
107. Tazbir Liwia bpk
2004 (J.)
brak
108. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
109. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
110. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
111. Trochowska Kamila Bzk
2004 (J.)
Brak
112. Trochowska Oliwia Bpk
2005 (JM.)
Brak
113. Tyszka Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
114. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O020407
115. Walewska Paulina Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
S
Brak
116. Wenzel Oliwia bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
117. Wiącek Martyna BPK
2003 (J.)
brak
118. Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036309
119. Witkowska Iga Brak
2005 (JM.)
Brak
120. Włodarczyk Kamila Stajnia Cantharis
S
brak
121. Wołczyńska Aleksandra Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O013380
122. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O031144
123. Ziendara Lena Klub Jeździecki Cavallo
2007 (JM.)
brak
124. Zimek Sara Barak
2019 (Mł.)
Brak
125. Zwiefka Natalia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O006783
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

72

AKROPOL SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Qulester
M: Armenia
Brak 616009590011312
2.

65

ANKA LAZAR HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach siwa/166 F: Cachas
M: Why Not II
K020205 DE421000227711
3.

62

ANONIM MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
K028934 POL 006 52 00772 08
4.

61

ARGENTINA Z SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Day Dream II S / Mason
M: Day Dream II S / Mason
K019771 616009530021811
5.

19

ATHENA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz skarogniada/160 F: Ekkor
M: Azarda
brak 616007600341609
6.

18

ATRIA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Coress
M: Afera
Brak 616009
7.

11

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
8.

10

BACCARDI B AES POL 2016 Wałach gniada/167 F: Farezzo B
M: Blanka
.. 826002160878277
9.

152

BAJADERA SP POL 2012 Klacz gniada/100 F: Ojciec
M: Bramina
brak brak
10.

58

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
11.

14

BANDON TS POL 2004 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K024527 POL999600166504
12.

135

BASKIL WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/165 F: BOLIWAR
M: BUKWA
BRAK 616 007 52 00399 11
13.

117

BELLA BELLISIMA HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz skarogniada/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
K020255 DE421000168609
14.

26

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
15.

55

BELMONDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/177 F: Concert
M: Birma
LKRWZJ/3459/20 616009610204009
16.

88

BENTOS WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/170 F: Maaik
M: Bienica
Brak 616007610063414
17.

140

BERGAMO SP POL 2012 Wałach skarogniada/173 F: Marino
M: Bazia
K028227 616009600116412
18.

45

BEST EDEN SP POL 2009 wałach kara/180 F: ETOS
M: BAHAMA
K022788 616 009 53 02480 09
19.

76

BIEDRONKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/mk:158 F: Grikos
M: Belle Femme
K022879 POL007530155705
20.

67

BILLE CONGO SP POL 2015 wałach siwa/167 F: Ekwador/Elvis
M: Bounty/Hetman
K028461 616 009 53 01755 15
21.

145

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia / Comandor
K028624 616009610193511
22.

132

BOLIWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/173 F: A
M: B
K028477
23.

162

BOLIWIA SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Figlarz
M: Belissa
brak 616009530053114
24.

32

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
brak
25.

75

BUBKA Z ZANGERSHEIDE POL 2004 Wałach kasztanowata/175 F: Balougran Z
M: Vedet Van Meerveld
Brak -
26.

24

C-DINETTE KWPN POL 2008 klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
K016540 528003000808794
27.

81

CALIFIX Niemiecki Koń Sportowy POL 2011 wałach jasnokasztanowata/178 F: Califax
M: Gina Ginelli
Brak DE 455- 6700654-11
28.

42

CANTUCCI HANOWERSKA GER 2009 wałach siwa/173 F: Chalet
M: Ratina
K029749 DE431316903509
29.

40

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
30.

118

CARMEN S DS GER 2009 Klacz siwa/170 F: CANCOON
M: LUNA LLENA
K020255 DE456570217309
31.

21

CASTINI GOLD OLDENBURGER POL 2016 Klacz ciemnogniada/165 F: Catosini
M: Sonjador
Brak Brak
32.

41

CASTLIRA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz siwa/175 F: Castelan II
M: Lira II
K022819 DE421000042112
33.

138

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
K015549 DE431310559609 104WJ09
34.

119

CERSANIA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
K020836
35.

168

CHACCO OLYMPIC OLDENBURG POL 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
K022616 W
36.

123

CHANCE 33 HANN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
37.

142

CHELLA S SP POL 2009 klacz siwa/165 F: Day Dream II S
M: Celina Z
Brak Brak
38.

69

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Corvus Z /
M: Chocolett / Cheenook
K028499 616009530041914
39.

96

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
40.

146

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet / Chamonix
K022404 DE421000241712
41.

156

CLINT OLDENBURG POL 2016 wałach kara/170 F: Clintissimo
M: Laviva
Brak DE 418180075716
42.

64

CONQUISTADOR SP POL 2016 Wałach kasztanowata/169 F: Benitol
M: Chacona
Brak 616009530069616
43.

66

CONTIKI SP POL 2016 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: Dilajda
Brak 616009640000516
44.

22

CORDAVELLE WESTFALSKA POL 2016 Klacz siwa/164 F: Cordess
M: Calida
Brak Brak
45.

49

CORTINELLA SP POL 2008 Klacz gniada/162 F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
K020807 009610219208
46.

98

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
47.

125

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
48.

101

CYRILL 7 WESTFALSKA GER 2013 Wałach siwa/170 F: Cornado NRW
M: IRIS/Libero H
K026811 DE 441411348513
49.

44

CZARINA STAR SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: LORD STAR
M: Carrera /Rytm
K027278 616009530072513
50.

13

CZUCARLOS WLKP POL 2013 Wałach siwa/. F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
51.

148

DAFNE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/159 F: Faktor
M: Dynastia
K029153 616007600111313
52.

29

DAGRAFA TS POL 2005 klacz ciemnogniada/165 F: Grafion /
M: Debora /
brak PÓŁ 999 53 01950 05
53.

16

DAKA SP POL 2003 Klacz gniada/165 F: Alfaro
M: Darola
Brak Pol 009530078003
54.

50

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
K017218 DE455879005010
55.

2

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
56.

109

DAYLIGHT HANOWERSKA POL 2015 wałach siwa/Brak F: Diacontinus
M: Scarlett
K019729 DE431312304215
57.

136

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
K024257 009520061809
58.

53

DENVER Deutsche Sport Pferde POL 2010 Wałach gniada/162 F: Falkenhof's Dijon
M: Monarchin
Brak 0000000
59.

57

DENVER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Markies V /
M: Debora / Le Voltaire
K028116 K028116
60.

83

DERESY SP POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Abou Zouz
M: Delta
brak POL009530147308
61.

8

DIAMANTA BALOUBET OLDENBURG POL 2015 Klacz ciemnogniada/170 F: Darshan/Diamant de semily
M: Quite wenke
K029239 DE418180205915
62.

122

DIAMANTE NERO HANN POL 2015 ogier kara/174 F: Diacontinus
M: Uzupełnię
Uzupełnię Uzupełnię
63.

106

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
64.

133

DOLCE VITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 30.03.2013 klacz gniada/170 F: Talent Charboniere
M: Doncerta S
brak 616009520012713
65.

27

DUNKA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Doktryna
brak 616098200143488
66.

1

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233
67.

6

ELDORADO SP POL 2012 wałach skarogniada/166 F: Evento
M: Errata
Brak Brak
68.

77

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
69.

112

ENZO MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
70.

129

ETOS TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach tarantowata/158 F: NN
M: NN
nn 616999540156710
71.

130

EVEREST VDL KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada/175 F: Indoctro
M: Zolivia VDL
K026276 528003200906836
72.

144

FENIX OLD POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Farrell
M: Karona/Christ
Brak DE433332149015
73.

163

FERDINAND KWPN POL 2010 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K029091 brak
74.

173

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
K023853
75.

12

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
76.

35

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K016772 POL009530234207
77.

166

GALL SP POL 2011 wałach siwa/175 F: Cancoon
M: Grappa L
Brak 616009530057611
78.

164

GAMON WESTFALSKA POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
K028785 DE 441411456712
79.

147

GARDEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz gniada/160cm F: Alek
M: Granda
brak 616009520088112
80.

9

GEJSZA SP POL 200 Klacz siwa/159 F: Gironino
M: Lady
Brak 616
81.

111

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
82.

114

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
83.

157

GOLD PRINCE MR SP POL 2016 ogier gniada/167 F: Cantero
M: Grace
Brak 616009640032616
84.

126

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
85.

23

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
86.

28

ICE ROSE W Polish Warmblood POL 2014 Klacz siwa/170 F: Discar// Diarado
M: Inez W
K025792 616009610025714
87.

84

IGNAT-GR WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/172 F: Alamos
M: Ibiza-GR
K028898 616007600166815
88.

86

INKADENS TRAKEN POL 2015 Wałach gniada/164 F: Emis
M: I
Brak Brak
89.

59

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
90.

79

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
91.

154

JAGIEŁKA SP POL 2009 klacz skarogniada/170 F: Stalypso
M: Jej mość
Brak Brak
92.

68

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
K025518 528003201402918
93.

4

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
K021207
94.

159

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Nowator
M: Kolizja
K024848 POL 013 58 08307 07
95.

34

KALEV RED WINE Koń Oldenburski POL 2015 Wałach kasztanowata/- F: Kannan
M: D-Luna
brak -
96.

160

KALYARR Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/162 F: Aramus
M: Karawela
brak 616POL14008237T
97.

46

KARALIUS TRAKEŃSKA POL 2014 wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis / Gerodot
M: Karuna / Elektronas
K024660 -
98.

172

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
K015264
99.

169

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
100.

63

KARUSIA NN POL 2010 klacz gniada/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 61699961028301
101.

107

KASKADA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Denetor
M: Kasantiega
brak 616009530001510
102.

167

KICKS DAY S SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Day Dream II S
M: Koralia
K014725 POL009530021909
103.

20

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 Wałach gniada/164 F: Calvaro Z
M: Goronda Musterd
KO26961 528003201504168
104.

70

KOLORADO CHERRY D SP POL 2013 gelding bay/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
none 616009530082613
105.

91

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
106.

25

KOSOW CANNMOR HOLSZYŃSKI GER 2005 gelding grey/177 F: Colman
M: E-Fan
K018924 DE421000321805 DE421000321805
107.

56

KOSTKA RUBIKA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rubin
M: Kasaweltha
brak
108.

33

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero de Ravel
K019865 616009600268311
109.

31

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
K018612
110.

115

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
111.

127

LIKIER - G SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: CASTILLO
M: LORETTA P
NN 009610028308
112.

155

LIMERYK WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Maik
M: Lubnia
brak brak
113.

52

LORESCA J HOL POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
K020941 .
114.

80

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
115.

165

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
116.

7

ŁADOGA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz kasztanowata/163 F: Libretto
M: Łupina
K029527 616006610093711
117.

158

MACIEK TYP KOŃ MAŁY POL Brak wałach gniada/mk:142 F: NN
M: NN
Brak 616098200178909
118.

134

MARAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: ARAVEL WARO
M: MAGIA
BRAK POL 009 52 00422 07
119.

153

MARIANO KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:128 F: NN
M: NN
Brak 616999530243114
120.

171

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
121.

87

MIGOTKA KUC POL 2003 Klacz dereszowata/kuc: F: -
M: -
K020567
122.

15

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
123.

170

MONTANA KING SP POL 2006 wałach siwa/165 F: Biwak
M: Mona Lisa
Brak 616009530281706
124.

121

MORITZ MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada F: NN
M: NN
K026387
125.

128

NARKOS SP POL 2005 Wałach skarogniada/164 F: Grikos
M: Narusa
brak 616009530019705
126.

149

NAVARRA SP POL 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Colox Cup
M: Nevada / Quamiro
K022400 DE455870168007
127.

43

NAZIR WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/167 F: Torado II
M: Nebrasca/Bajou du Rouet
K027277 616 007 52 00401 15
128.

89

NENA INNA POL 2003 klacz srokata/mk:144 F: Alfons
M: Baśka
Brak Pol 999530012303
129.

120

NIKITA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/166 F: Festiwal
M: Nemezis
brak 616007610056310
130.

161

NIVA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Noe d'Isle
M: Nebraska
K029785 616007530022214
131.

131

PAGANINI WLKP POL 2016 wałach kara/163 F: Polder
M: po Kaliniec
Brak Brak
132.

113

POKUSA WLKP POL 2015 Klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
Brak
133.

94

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
134.

90

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Cador / Catoki
M: Pretty Woman / Gracieux
K023465 616009640072511
135.

95

PREZYDENT II W SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Desant SP
M: Prymulka
K008876
136.

51

RADOŚĆ Z Szlachetna Półkrew POL 2013 klacz gniada/162 F: Casino L
M: Rosaria
K026762 616108000037856
137.

143

RAKIJA SP POL 2006 klacz siwa/165 F: Efez
M: Rafia
Brak 009640061306
138.

124

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
K020634
139.

60

RAWANA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Demantur vom Drammetal
M: Robin
Ko19032 POL 013 53 0226605
140.

54

REBEL SP POL 2014 Wałach kara/168 F: Ambrozjo J
M: Renoma
K027379 616009530145414
141.

141

ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET British Riding Pony POL 2012 Wałach kara/kuc:137 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
142.

74

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
143.

108

RYBKA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz kara/167 F: Tabasko
M: Rabka
brak 616007610024412
144.

37

SERAFINA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Pira
BRAK DE 456370035812
145.

85

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
K016286 POL007600156506
146.

110

SUPREME HAN POL 2009 Klacz kara/165 F: Edgar
M: Vorbuch 2
K023966 DE431319633809
147.

36

TANGO SP POL 2002 Wałach inna F: Biskwit
M: Traviata
K007601
148.

71

TEKILA SP POL 2009 mare bay/165 F: Xx
M: Xx
Xxx Xxx
149.

73

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
150.

3

VALESKA SP POL 2009 Klacz gniada/175 F: New World
M: Victoria
K018230 616 009 53 02326 09
151.

30

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
K026863
152.

102

WANDEROS SP POL 2013 Wałach gniada/173 F: NN
M: NN
brak 616999530226813
153.

116

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
K029769 616009530259510
154.

151

WERDIL SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Verdi
M: Wendetta
K022074
155.

38

WERDO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Concord
M: Wadżima
brak 75595655454332
156.

137

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
Brak A0000168S
157.

82

WEZYR-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Hingis
M: Wisienka-A
K024462 616 009 60 02218 11
158.

139

WHITE QUEEN SP POL 2004 klacz ciemnogniada/160 F: Hetman
M: Wiklana
K018633 616009530219109
159.

47

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
160.

39

WIN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: La Calidad
M: Wanilia
brak 5454343232
161.

48

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Winona
K020632
162.

97

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
163.

78

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Chacco-Blue
M: Zeta Z
Brak 616009610138310
164.

150

ZULINE KWPN POL 2004 klacz ciemnogniada/164 F: Phin Phin/ Chin Chin
M: Juline/ Burggraaf
K009344 5280030400272
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
50
SUM:
50.00
Barczyk Maja JKS Senny Nowęcin
25
SUM:
25.00
Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
150
150
SUM:
300.00
Bojarowicz Agata Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
75
250
SUM:
325.00
Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
25
SUM:
25.00
Cichal Julia Skj Sopot
250
SUM:
250.00
Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
200
SUM:
200.00
Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Czub Zuzanna brak
25
SUM:
25.00
Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Groth Paulina GTH Gdynia
75
SUM:
75.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
100
25
80
SUM:
205.00
Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
150
SUM:
150.00
Kaminska Ewa Pomorska Liga Jeździecka
25
25
SUM:
50.00
Kaus Dominika Pomorska Liga Jeździecka
200
SUM:
200.00
Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
50
100
75
SUM:
225.00
Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
250
SUM:
250.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
75
SUM:
75.00
Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
100
50
SUM:
150.00
Milewska Julia Sopocki KJ
35
SUM:
35.00
Mular Laura Otomiński KJ Tabun
25
SUM:
25.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
100
300
50
SUM:
450.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
200
300
300
500
500
300
200
SUM:
2300.00
Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
25
SUM:
25.00
Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
200
100
SUM:
300.00
Pietroń Martyna JKS Barłomino
150
SUM:
150.00
Rogalewska Oliwia KJ Arpav
200
400
SUM:
600.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
25
SUM:
25.00
Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
150
SUM:
150.00
Tocha Zofia J.J.Darboven
25
SUM:
25.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
150
100
50
200
75
120
200
SUM:
895.00
Zwiefka Natalia KJ Black Horse Team Gdańsk
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2020-07-17
20
2020-07-17
2020-07-18
2
2020-07-18
GALIRO (35)
2020-07-17
5
50
2020-07-17
8
2020-07-19
8
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
MORITZ (121)
2020-07-19
8
2020-07-17
18
Barczyk Maja
JKS Senny Nowęcin
2020-07-19
2020-07-19
2020-07-18
15
2020-07-18
2020-07-19
15
2020-07-19
2020-07-18
8
25
2020-07-18
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (112)
2020-07-17
23
2020-07-17
2020-07-18
26
2020-07-18
2020-07-19
24
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2020-07-18
7
2020-07-18
AKROPOL (72)
2020-07-18
10
2020-07-18
2020-07-18
19
2020-07-18
Bisewska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-07-17
9
2020-07-17
2
150
2020-07-18
2020-07-19
3
150
2020-07-19
Bojarowicz Agata
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2020-07-17
4
75
2020-07-17
19
2020-07-18
20
2020-07-18
1
250
2020-07-19
Borhardt Agata
Brak
MACIEK (158)
2020-07-17
2020-07-17
2020-07-17
21
Borowiecka Klaudia
bpk