Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
151 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 07:16:43
2020-09-03 23:28:39
Adrianna Rychert GENESIS KG
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 07:16:47
2020-09-03 21:47:09
Jagoda Mekin FIGA SARA
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 07:16:51
2020-09-03 21:43:10
Jakub Jarecki ELEAR
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:11:09
2020-09-03 19:18:52
Przemysław Pająk KALA
  • 2x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 21:11:24
2020-09-03 18:34:05
Klaudia Wojciechowska EL TORO
  • 2x 4/LL/towarzyski
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:36:25
2020-09-03 17:48:17
Julia Dombrowska GRETA
  • 1x 10/towarzyski/Pierwszego kroku - krzyżaczki
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 20:36:11
2020-09-03 17:41:43
Oliwia Ulemberg GRETA
  • 1x 1/towarzyski/pierwszego kroku - krzyżaczki
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 4/LL/towarzyski
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:33:50
2020-09-03 17:31:41
Kamila Labuda RITA
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:30:32
2020-09-03 17:28:35
Aneta Dombrowska RITA
  • 1x 1/towarzyski/pierwszego kroku - krzyżaczki
  • 2x 3/mini LL/towarzyski
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:29:31
2020-09-03 16:32:04
Lena Gabriel BOSSIER
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 17:29:30
2020-09-03 16:30:56
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 16:26:08
2020-09-03 15:48:53
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 2x 11/towarzyski/Kuce
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 16:26:13
2020-09-03 15:47:59
Lena Falkiewicz FIGA
  • 2x 3/mini LL/towarzyski
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 16:26:16
2020-09-03 15:46:02
Filip Falkiewicz BISALAMEA
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 15:31:58
2020-09-03 14:09:00
Emilia Karska ARNIKA
  • 2x 14/L/Licencyjny
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 15:32:01
2020-09-03 14:08:10
Anna Krupska SAURON
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:42:40
2020-09-03 11:22:57
Grzegorz Psiuk BAJDER
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 09:31:55
2020-09-03 08:08:11
Emilia Kurowska PETUNIE II
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 08:04:11
2020-09-03 07:51:49
Julia Kosior CHALLENGE
  • 2x 4/LL/towarzyski
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 07:48:32
2020-09-02 21:39:23
Grzegorz Psiuk QUANTUM BLUE
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 9/C/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 18/C/reginalny - zwykły
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 20:16:51
2020-09-02 20:07:58
Paulina Endraszka DONATELLA V
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 20:16:54
2020-09-02 20:03:54
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:47:37
2020-09-02 17:34:00
Lena Reglińska NEGRO AVHARRO
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 10/towarzyski/Pierwszego kroku - krzyżaczki
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 18:47:40
2020-09-02 17:29:18
Urszula Reglińska NEGRO AVHARRO
  • 1x 1/towarzyski/pierwszego kroku - krzyżaczki
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 17:27:07
2020-09-02 15:51:13
Agata Borhardt MACIEK
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:49:13
2020-09-02 12:04:11
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:49:16
2020-09-02 12:03:49
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:49:20
2020-09-02 09:03:16
Nina Jendza PERSHIM
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 13/LL/towarzyski
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:49:23
2020-09-02 08:43:21
Agnieszka Rąbca CA IRAH
  • 2x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 2x 16/P/regionalny - zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:10:15
2020-09-02 07:58:29
Nadia Buczkowska CHANTAL
  • 2x 2/towarzyski/kuce
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 11/towarzyski/Kuce
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:10:19
2020-09-01 22:15:43
Julia Lendzion BOLIWIA
  • 2x 13/LL/towarzyski
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:10:21
2020-09-01 22:14:58
Julia Lendzion FERDINAND
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 13:49:26
2020-09-01 21:13:22
Zuzanna Obłoza NENA
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:10:27
2020-09-01 21:12:44
Elżbieta Łaga CONTIKI
  • 2x 13/LL/towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:10:29
2020-09-01 21:12:02
Zuzanna Marczyńska MIGOTKA
  • 1x 11/towarzyski/Kuce
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:10:31
2020-09-01 19:29:31
Antonina Blandzi DRATIGA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 4/LL/towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:10:33
2020-09-01 18:38:49
Kamil Polejowski ZET BLUE
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:10:36
2020-09-01 17:48:57
Agata Wójcik PAY BACK SIMONI
  • 2x 13/LL/towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 08:10:39
2020-09-01 17:15:14
Amelia Kużel WALENTINO
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 15:28:14
2020-09-01 15:26:09
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 15:28:12
2020-09-01 15:25:23
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 15:28:09
2020-09-01 14:56:39
Jagoda Kazana DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 14:02:45
2020-09-01 13:58:00
Weronika Czarnecka CATALAYA
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 10:53:54
2020-09-01 10:06:30
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:27:45
2020-09-01 09:23:01
Julia Kowalczuk-Fijałkowska KOSTKA RUBIKA
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 12:42:43
2020-09-01 08:56:43
Monika Waszkiewicz LADY BIRD
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:05:25
2020-09-01 00:10:21
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:05:19
2020-08-31 22:28:54
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:05:13
2020-08-31 22:17:19
Daria Rychłowska WANILIA
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:05:11
2020-08-31 22:01:35
Amelia Szczupakowska ZULINE
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:05:08
2020-08-31 22:00:05
Jakub Jarecki NAOMI II C
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:05:03
2020-08-31 21:57:26
Jakub Jarecki JODŁOWIEC
  • 2x 4/LL/towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:04:47
2020-08-31 21:56:55
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:04:40
2020-08-31 21:56:18
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 13/LL/towarzyski
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 18:16:03
2020-08-31 16:34:27
Patrycja Szmit POKUSA
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 18:16:07
2020-08-31 16:33:24
Micheline Kantowska JURATA
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 14:13:02
2020-08-31 14:08:48
Beniamin Tomaszewski MORWA
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 9/C/regionalny - zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 14:13:04
2020-08-31 13:52:15
Aleksandra Tykarska CELINE 254
  • 1x 13/LL/towarzyski
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
93 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 12:20:19
2020-08-31 12:08:27
Karol Zielinski CALHEDRON
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
92 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:20:02
2020-08-31 10:48:39
Marcel Hiller EGON
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:20:07
2020-08-31 10:48:21
Marcel Hiller DALEMIR
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:20:10
2020-08-31 10:36:26
Zuzanna Piotrzkowska CHARRO
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:20:12
2020-08-31 10:36:06
Andżelika Rychter BROKAT
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 11:20:14
2020-08-31 10:21:21
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 09:01:23
2020-08-31 08:07:00
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 21:07:28
2020-08-30 20:16:07
Grzegorz Psiuk RESPECT
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 17:43:06
2020-08-30 16:14:21
Wiktoria Hapka EL TORO
  • 2x 13/LL/towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 17:43:13
2020-08-30 16:04:14
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 18/C/reginalny - zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 17:43:16
2020-08-30 16:03:46
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 17:43:18
2020-08-30 16:03:14
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
81 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 17:43:21
2020-08-30 16:02:42
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 2x 4/LL/towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 17:43:25
2020-08-30 16:02:21
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 2x 4/LL/towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 10:33:27
2020-08-30 10:23:52
Maja Adamiak VERONA
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
78 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 10:33:30
2020-08-30 10:23:00
Jacek Grzywacz GOLD PRINCE MR
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 10:33:32
2020-08-30 10:21:40
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 9/C/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 18/C/reginalny - zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 10:33:35
2020-08-30 10:20:46
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 9/C/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 18/C/reginalny - zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 10:33:37
2020-08-30 10:19:36
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
74 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 10:33:40
2020-08-30 10:18:23
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 9/C/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 18/C/reginalny - zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 08:04:45
2020-08-29 22:58:38
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 13/LL/towarzyski
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 08:04:48
2020-08-29 22:57:14
Liwia Tazbir BREMIO
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 08:04:50
2020-08-29 22:56:54
Daria Symonowicz BREMIO
  • 2x 4/LL/towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 15:52:18
2020-08-29 14:10:47
Tomasz Fiuk ZAHIRA
  • 2x 1/towarzyski/pierwszego kroku - krzyżaczki
  • 2x 10/towarzyski/Pierwszego kroku - krzyżaczki
69 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 15:52:22
2020-08-29 10:22:38
Weronika Wiczling CALHEDRON
  • 1x 13/LL/towarzyski
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 15:52:26
2020-08-29 09:33:44
Martyna Barowicz MURZA
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-03 07:48:35
2020-08-29 08:18:43
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 09:27:21
2020-08-28 21:51:44
Antonina Fiuk EROTICA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 09:27:23
2020-08-28 21:51:16
Maria Fiuk EROTICA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 21:50:15
2020-08-28 21:48:02
Beniamin Tomaszewski WIARADO
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 21:50:18
2020-08-28 21:47:31
Beniamin Tomaszewski KING KONG CARLOS
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 21:50:21
2020-08-28 21:47:09
Beniamin Tomaszewski KAYNE
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 21:50:23
2020-08-28 21:46:22
Beniamin Tomaszewski HANIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 21:17:06
2020-08-28 20:50:19
Hanna Głuśniewska HOLLYWOOD
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 15:54:58
2020-08-28 14:05:18
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 10:36:16
2020-08-28 10:14:37
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 10:12:02
2020-08-28 07:32:33
Antonina Kotowska NARKOS
  • 2x 4/LL/towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 10:12:06
2020-08-27 22:21:21
Iga Witkowska IVAR VDL
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 10:12:10
2020-08-27 22:20:54
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 5/L/Licencyjny
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:17:34
2020-08-27 19:51:20
Julianna Wojtal CASTALECCIO SM
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 9/C/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 18/C/reginalny - zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 09:29:12
2020-08-27 08:19:23
Zuzanna Skwierawska GRADIANKA
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 09:29:16
2020-08-27 08:19:07
Laura Dziki GRADIANKA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 09:29:20
2020-08-27 07:06:20
Błażej Gilla LARIDOR
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 09:29:22
2020-08-27 07:05:41
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:04:39
2020-08-27 07:02:42
Zuzanna Gilla HOKY
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:04:36
2020-08-27 06:54:22
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-30 21:07:31
2020-08-26 21:32:59
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 21:48:01
2020-08-26 21:32:30
Grzegorz Psiuk SIR DIARADO
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 21:48:04
2020-08-26 21:32:00
Grzegorz Psiuk KYARA BEAU-ODETTE B
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 20:03:39
2020-08-26 19:14:08
Julia Cichal WHITE QUEEN
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 20:03:43
2020-08-26 18:01:05
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 20:03:46
2020-08-26 18:00:19
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 18:00:06
2020-08-26 17:59:30
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 14:02:59
2020-08-26 16:24:20
Anna Rozkosz GODECJA
  • 2x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 14:18:39
2020-08-26 12:59:47
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 12:52:23
2020-08-26 12:52:10
Laura Flisikowska CYRKONIA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 12:52:21
2020-08-26 12:35:18
Zuzanna Leman NADIA
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 11:21:48
2020-08-26 10:23:46
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:44:10
2020-08-25 20:15:57
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 13/LL/towarzyski
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:44:14
2020-08-25 20:00:21
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:44:16
2020-08-25 20:00:17
Zuzanna Litwin MYSTIC STORY
  • 2x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 19:46:34
2020-08-25 17:32:38
Zuzanna Litwin WENA
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 14:41:08
2020-08-25 11:23:32
Alicja Czatrowska GRADIANKA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 14:41:10
2020-08-25 11:13:16
Julia Mattsson ARGENTINA Z
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 09:48:14
2020-08-25 09:10:40
Natalia Gussman BERESTECZKO
  • 1x 2/towarzyski/kuce
  • 2x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 11/towarzyski/Kuce
  • 2x 12/mini LL/towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 09:48:07
2020-08-25 09:08:01
Katarzyna Mucha RAWANA
  • 2x 2/towarzyski/kuce
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 2x 11/towarzyski/Kuce
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 09:48:05
2020-08-25 08:18:49
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 13/LL/towarzyski
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-25 07:29:20
2020-08-24 21:26:38
Kinga Treczyńska KUFONIA L
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:15:58
2020-08-24 18:48:36
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:04:35
2020-08-24 16:24:17
Matylda Iglikowska - Cichosz TANZANIA
  • 2x 3/mini LL/towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 17:26:45
2020-08-24 16:22:51
Matylda Iglikowska - Cichosz WIN
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 17:26:38
2020-08-24 16:22:27
Matylda Iglikowska - Cichosz WERDO
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 17:26:34
2020-08-24 15:25:00
Nina Sikora FOKUS
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 10:08:37
2020-08-24 08:48:29
Igor Tymiński CHEWBACCA
  • 1x 12/mini LL/towarzyski
  • 1x 13/LL/towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 10:08:34
2020-08-24 08:17:20
Julia Lieske CARERRA
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 13/LL/towarzyski
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 07:31:18
2020-08-23 22:35:42
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 07:31:15
2020-08-23 20:18:53
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 14:03:03
2020-08-23 16:49:00
Maja Pilska BOSANOWA B
  • 1x 3/mini LL/towarzyski
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 19:42:17
2020-08-23 16:25:01
Sandra Wronka LUSZYN
  • 1x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 2x 15/L/regionalny - zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 14:29:46
2020-08-23 14:10:35
Julia Gruchała ARNAT
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 2x 13/LL/towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 08:37:41
2020-08-22 21:18:46
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 08:37:37
2020-08-22 15:08:17
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 08:37:33
2020-08-22 14:58:36
Ewa Kaminska CASTLIRA
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 21:11:47
2020-08-20 21:27:14
Julia Lieske NAZIR
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-21 10:13:48
2020-08-20 21:26:00
Piotr Tauba CZARINA STAR
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 20:38:49
2020-08-20 14:41:41
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 12:33:08
2020-08-20 12:31:39
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 2x 4/LL/towarzyski
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 2x 13/LL/towarzyski
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 12:33:07
2020-08-20 12:31:08
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
  • 1x 17/N1/Grand Prix Barłomina - zwykły z natychmiastową rozgrywką
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 20:17:29
2020-08-20 10:51:10
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x 6/L/regionalny - dwufazowy
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 10:59:38
2020-08-20 10:28:59
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 15/L/regionalny - zwykły
  • 1x 16/P/regionalny - zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 17:27:12
2020-08-18 21:08:59
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 2x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 07:31:11
2020-08-18 21:08:26
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
  • 1x 8/N/regionalny - zwykły
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 10:10:48
2020-08-18 21:07:50
Adam Nicpoń NICE'N COOL D'IVE Z
  • 1x 7/P/regionalny - dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
2. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
3. Aszyk Wiktoria JKS Barłomino Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O032628
4. Barowicz Martyna Brak
2000 (MJ.)
Brak
5. Blandzi Antonina niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
6. Borhardt Agata Brak
2008 (JM.)
Brak
7. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (Mł.)
O058495
8. Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O053708
9. Cichal Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O037117
10. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O040922
11. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
12. Czatrowska Alicja Brak
2008 (JM.)
Brak
13. Dardzińska Julia prywatna stajnia
2007 (JM.)
brak
14. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
15. Dombrowska Aneta Brak
Brak
16. Dombrowska Julia Brak
2005 (JM.)
Brak
17. Dziki Laura Brak
2007 (JM.)
Brak
18. Endraszka Paulina Sopocki KJ
S
O003891
10074861
19. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
20. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
21. Filipczyk Livia brak
2007 (JM.)
brak
22. Fiuk Antonina UKJ Bukowiec Świdwin
2007 (JM.)
Brak
23. Fiuk Maria UKJ Bukowiec Świdwin
2007 (JM.)
brak
24. Fiuk Tomasz UKJ Bukowiec Świdwin
2011 (Mł.)
Brak
25. Flisikowska Laura Stadnina Kaszubska
2001 (MJ.)
brak
26. Frąckiewicz Emma Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O046368
10195911
27. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2007 (JM.)
O046541
28. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
29. Gilla Błażej Pomorska LJ w Dziemianach
S
O008576
10054168
30. Gilla Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
31. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
32. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (MJ.)
O040239
33. Gruchała Julia brak
2006 (JM.)
brak
34. Grzywacz Jacek JKS Barłomino
S
O001013
35. Grzywacz Jacek POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
S
0001013
36. Gussman Natalia Stajnia Karlikowo
2009 (Mł.)
Brak
37. Hapka Wiktoria BPK
2005 (JM.)
Brak
38. Hiller Marcel Brak
2006 (JM.)
Brak
39. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
40. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
41. Jendza Nina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O035310
42. Kaminska Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O038507
43. Kantowska Micheline Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
Brak
44. Kasicka Justyna KJ Polonez Damnica
S
O058106
45. Kazana Jagoda Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2001 (MJ.)
O020469
46. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
47. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
48. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
49. Kosior Julia KJ Polonez
2006 (JM.)
brak
50. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
51. Kotowska Antonina JKS Barłomino
2007 (JM.)
34870/18
52. Kowalczuk-Fijałkowska Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
53. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
54. Kurowska Emilia KJ Dragon
2006 (JM.)
brak
55. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
Brak
56. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
57. Labuda Kamila Brak
S
Brak
58. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
59. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O044131
60. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
61. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
62. Lieske Julia KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
63. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
64. Litwin Zuzanna J.J Darboven
2005 (JM.)
O057978
1651/20
65. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
66. Łaga Elżbieta KJ Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
67. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
68. Marczyńska Zuzanna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O057199
69. Mattsson Julia KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O046661
70. Mekin Jagoda Niezrzeszony
S
O044521
71. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
72. Mucha Katarzyna Stajnia Karlikowo
2008 (JM.)
Brak
73. Nowosielska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (J.)
None
74. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
75. Pilska Maja Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
none
76. Piotrzkowska Zuzanna Brak
2004 (J.)
Brak
77. Polejowski Kamil JKS senny Nowęcin
S
25708/16
78. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
79. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
80. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
81. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
001094
82. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2010 (Mł.)
Brak
83. Rąbca Agnieszka JKS Niestępowo
S
O009817
84. Reglińska Lena JKS Niestępowo
2010 (Mł.)
brak
85. Reglińska Urszula JKS Niestępowo
2008 (JM.)
O058506
86. Reszuta Dominika KJ La Scalla
1999 (MJ.)
O023149
87. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
88. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
89. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048032
90. Rychter Andżelika BPK
2006 (JM.)
Brak
91. Sikora Nina KJ Arpav
S
O038516
92. Skwierawska Zuzanna Brak
2006 (JM.)
Brak
93. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
94. Sommerfeld Laura BPK
S
BRAK
95. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
96. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
97. Szmit Patrycja Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
brak
98. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
99. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
100. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
101. Treczyńska Kinga Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
102. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
103. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
S
O012417
104. Tymiński Igor Brak
2005 (JM.)
Brak
105. Ulemberg Oliwia Brak
2004 (J.)
Brak
106. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
107. Waszkiewicz Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
O020229
108. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (J.)
O051182
109. Witkowska Iga Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O060L88
110. Wojciechowska Klaudia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
brak
111. Wójcik Agata HKS lotna
2004 (J.)
None
112. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
113. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
114. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
115. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2000 (MJ.)
O028652
116. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

173

AL BONILLO SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: EL BONILLO
M: ATENA
BRAK 616009530214014
2.

51

ANONIM MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
K028934 POL 006 52 00772 08
3.

55

ARGENTINA Z SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Day Dream II S / Mason
M: Day Dream II S / Mason
K019771 616009530021811
4.

39

ARNAT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
brak 616007610061110
5.

154

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
K016803
6.

153

BAJDER SP POL 2012 wałach gniada/164 F: Dilmar
M: Bejra
K021751 616009520122312
7.

62

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
8.

53

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/145 F: Corvallo
M: Baccara
Brak 616009530124415
9.

158

BISALAMEA WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Salamon
M: Bagatela
Brak
10.

120

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
K021809
11.

108

BOLIWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/173 F: A
M: B
K028477
12.

132

BOLIWIA SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Figlarz
M: Belissa
brak 616009530053114
13.

8

BOSANOWA B SP POL 2009 klacz skarogniada/163 F: Pas
M: Bora
Brak 616009530340709
14.

160

BOSSIER WLKP POL 2004 ogier kara/163 F: Ajbek / Agar
M: Bossa / Lwów
K009139 POL007600033404
15.

75

BOURBON SP POL 2007 wałach gniada/182 F: A BigBoy
M: Statuetka
K017203 23300107184111
16.

147

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
17.

159

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
18.

90

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
brak
19.

107

BROKAT NN POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: NN
M: NN
brak brak
20.

143

CA IRAH WLKP POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Likwor
M: Centuria
K017364 616007530115910
21.

38

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Cachas / Caretino
K019772 DE421000240311
22.

109

CALHEDRON TRK. POL 2010 wałach gniada/167 F: Likwor
M: Cypia / Pigmalion
K017459 POL732010051910
23.

88

CALHEDRON TRAKEŃSKA POL 2010 Wałach gniada/167 F: Likwor
M: Cypia
K017459 POL732010051910
24.

44

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
25.

31

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
26.

125

CASSILIANO SP POL 2012 ogier gniada/-- F: Cassilio / Cassini I
M: Catrien D / Lisco
K022627 616009530034112
27.

76

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
28.

36

CASTLIRA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz siwa/175 F: Castelan II
M: Lira II
K022819 DE421000042112
29.

123

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
K015549 DE431310559609 104WJ09
30.

111

CELINE 254 OLD POL 2012 klacz gniada/174 F: -
M: -
brak DE418181085912
31.

80

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
Brak 616009680114809
32.

150

CHALLENGE TRAKEŃSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759 POL 732 01 00199 06
33.

131

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:121 F: Jessyn
M: Cess
Brak 528246001072360
34.

106

CHARRO Pełna Krew Angielska POL 2007 wałach gniada/164 F: Jape
M: Czarda / Eternity's Breath
K019714 POL070000005130
35.

130

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
Brak 12 243 223 Y
36.

45

CHEWBACCA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz siwa/163 F: Christian
M: Fernanda
Brak DE456560484215
37.

1

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
38.

152

COGITA SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Candor
M: Cambiosa
K029564 616009660893809
39.

24

COLA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/164 F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 53 03436 10
40.

134

CONTIKI SP POL 2016 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: Dilajda
Brak 616009640000516
41.

121

CRACK S OLDENBURSKI DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
K025636
42.

96

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
43.

64

CYRKONIA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/175 F: Le Voltaire
M: Cegiełka
brak 616007530084410
44.

95

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
K022162 616009530069111
45.

35

CZARINA STAR SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: LORD STAR
M: Carrera /Rytm
K027278 616009530072513
46.

100

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991
47.

105

DALEMIR WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/170 F: Konig Sobieski
M: Drama
K013778 61600753036104
48.

34

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
K020105 POL070000004984
49.

59

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
K024257 009520061809
50.

128

DIAMANTA BALOUBET OLDENBURSKA GER 2015 klacz ciemnogniada/168 F: Darshan
M: Uwite Wenke
K029239 DE 418180205915
51.

57

DOMINICA NIEM. SPORT. GER 2013 klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L / Florestan I
K023562 DE455870137413
52.

146

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
53.

79

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
54.

136

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/kuc:148cm F: Bahar Tiger
M: Draga
brak 616098100079236
55.

115

EDEN STAR WESTFALSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Deep Purple vd Molendreef
M: Playgirl
K028900 DE441410268813
56.

104

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
K011853 POL006580095806
57.

164

EL TORO SP POL 2013 Wałach kara F: NN
M: NN
brak
58.

97

EL TORO TRAKEŃSKA POL 2013 wałach kara/172 F: Esaul
M: Grecja
KO29001 Brak
59.

167

ELEAR SP POL 2013 wałach gniada/169 F: Solaris
M: Ella Fama / For Leo
K028864 616009520106713
60.

122

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko
M: Eroica
brak 616009510021515
61.

86

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K023747 999640005003
62.

69

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
brak 616007640072615
63.

133

FERDINAND KWPN POL 2010 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K029091 brak
64.

157

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Zefir
M: Fiona
K030054 616 013 61 01426 15
65.

166

FIGA SARA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz inna/mk:130 F: Kowalczyk
M: Figa
Brak 616013530231005
66.

141

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
67.

72

FOCUS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:143cm F: Santara Danny's boy
M: Fryga
K028628 265347654
68.

46

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
K023853
69.

32

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K016772 POL009530234207
70.

99

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
71.

165

GENESIS KG SP POL 2009 klacz ciemnogniada/X F: Codec
M: Glueckchen K
K021952 616009610175909
72.

43

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
73.

12

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
74.

92

GOLD PRINCE MR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 ogier gniada/167 F: CANTERO
M: GRACE
BRAK 616009640032616
75.

54

GRADIANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/160cm F: pokrat
M: gordonka
brak 009530045605
76.

162

GRETA TYP POGRUBIONY POL 10-05-2012 klacz srokata/170 F: Targo
M: Gwiazda
Brak 616999530182512
77.

85

HANIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 ogier kasztanowata/175 F: Colox Cup /
M: Hipnoza / Cantanis
K027092 616009600080215
78.

127

HAPPY NIGHT SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Happy Star / Louis
K025553 616009530081810
79.

68

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
80.

98

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
81.

73

HOKY SP POL 2010 wałach ciemnogniada/167 F: Kaebon
M: Herbata
616009600306610 616009600306610
82.

81

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
83.

66

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 klacz siwa/167 F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
K022088 208333201204801
84.

78

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
85.

41

JAR SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Almanzor L
M: Jara
- -
86.

114

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
K021207
87.

116

JODŁOWIEC MŁP POL 2014 wałach gniada/170 F: Ekoton
M: Jedlinka
Brak brak
88.

113

JURATA SP POL 2004 klacz gniada/164 F: Revel
M: Jucznia
Brak 009600087004
89.

163

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Nowator
M: Kolizja
K024848 POL 013 58 08307 07
90.

33

KALEV RED WINE OLD POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Kannan /
M: D-Luna /
brak -
91.

140

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
92.

84

KAYNE KWPN NED 2015 wałach gniada/173 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersinaa / Emilion
K028827 528003201503158
93.

83

KING KONG CARLOS KWPN NED 2015 wałach gniada/174 F: Etoulon VDL / VRH Toulon
M: Bokarla V / Indoctro
K029105 528003201502179
94.

42

KOLUMBIA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
95.

27

KOSTKA RUBIKA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rubin
M: Kasaweltha
brak
96.

50

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
97.

71

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN NED 2015 klacz siwa/172 F: GAULTIER VDL
M: BEAU-ODETTE B
K029333 528003201506009
98.

26

LADY BIRD OLDENBURSKA POL 2008 klacz gniada/168 F: Stakkatol
M: Bagrina
K017577 DE 418181337808
99.

74

LARIDOR HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach gniada/178 F: Larimar
M: Julischka
K023129 DE421000042312
100.

19

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
101.

126

LORD SP POL 2008 wałach gniada/-- F: Landino / Landgraf I
M: Lora / Louis
K017167 POL009540055608
102.

40

LUSZYN SP POL 2012 wałach siwa/170 F: Etos
M: Linijka
K028928 616009600053512
103.

144

MACIEK NN POL 2011 wałach gniada/mk:142 F: Nn
M: Nn
Brak 616098200178909
104.

156

MARIANO KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
Brak 616999530243114
105.

135

MIGOTKA KUC POL 2003 Klacz dereszowata/kuc: F: -
M: -
K020567
106.

102

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
K015456 616009530093809
107.

110

MORWA SP POL 2014 klacz gniada/172 F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltair
K025853 616009600117814
108.

89

MURZA TYP KUC POL 2000 wałach myszata/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak POL 999 53 01302 00
109.

61

MYSTIC STORY Pełna Krew Angielska POL 2015 klacz gniada/164 F: Boreas Rush
M: Mystic Secret
brak 407/2015
110.

63

NADIA KONIK POLSKI POL 2013 Klacz inna/mk:145 F: Hans
M: Nokia
Brak
111.

117

NAOMI II C SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
K022852 616009520026612
112.

77

NARKOS SP POL 2005 Wałach skarogniada/164 F: Grikos
M: Narusa
brak 616009530019705
113.

4

NAZIR WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/167 F: Torado II
M: Nebrasca/Bajou du Rouet
K027277 616 007 52 00401 15
114.

145

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 wałach kasztanowata/166 F: Likwor
M: Nowia
K017458 616007530184910
115.

28

NENA INNA POL 2003 klacz srokata/mk:144 F: Alfons
M: Baśka
Brak Pol 999530012303
116.

30

NICE'N COOL D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 Ogier kara/174 F: NABAB DE REVE
M: RADETSKY
K026297 Brak
117.

129

NIKA EWITA DRP POL 2004 klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
118.

148

ORION WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
119.

138

PAY BACK SIMONI Kłusak Francuski DEN 2007 Klacz gniada/mk: F: S J’S photo
M: Salut Frokjaer
None
120.

101

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455
121.

142

PERSHIM Koń Małopolski POL 2011 Gelding chestnut/mk:160 F: Rashim
M: Princessa
brak
122.

151

PETUNIE II TRAKEN POL 13.04.2002 Klacz gniada/168 F: Elite H. Maizauber
M: Hauptstutbuch Pamela Go
brak DE 409090145002
123.

10

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
124.

112

POKUSA WLKP POL 2015 Klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
Brak
125.

149

QUANTUM BLUE SP POL 2013 Ogier gniada/170 F: Quintero
M: Chajanna
K028185 De418185022813
126.

124

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
127.

56

RADOŚĆ Z Szlachetna Półkrew POL 2013 klacz gniada/162 F: Casino L
M: Rosaria
K026762 616108000037856
128.

2

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
K020634
129.

52

RAWANA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Demantur vom Drammetal
M: Robin
Ko19032 POL 013 53 0226605
130.

13

RESPECT WLKP POL 2009 wałach gniada/167 F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
K018519 616007520127709
131.

161

RITA SP POL 10.04.2016 klacz gniada/160 F: Antek
M: Rewia
Brak 616009530185016
132.

155

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 Brak
133.

49

SERAFINA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Pira
BRAK DE 456370035812
134.

70

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado
M: Sharisma
K028761 616009600064116
135.

9

TANZANIA SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Tjungske
M: Temke
brak 616009600060616
136.

65

TEDDY BEAR TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K024194 616999530285711
137.

91

VERONA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Diaverdo / Verdi
K021492 616009510343512
138.

139

WALENTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Warena/Wanderkonig
K013740 616009530044309
139.

119

WANILIA SP POL 2008 Klacz gniada/163 F: La Voltaire
M: Waaika
K028725 616009530346608
140.

58

WENA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 klacz ciemnogniada/165 F: Lando
M: Wiklana
K029867 POL 009 53 01183 08
141.

47

WERDO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Concord
M: Wadżima
brak 75595655454332
142.

103

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
Brak A0000168S
143.

67

WHITE QUEEN SP POL 2009 klacz ciemnogniada/160 F: Hetman
M: Wiklana
K018633 616009530219109
144.

82

WIARADO SP POL 2014 Ogier kara/170 F: Clavius
M: Witara
K025899 616009640053814
145.

37

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
146.

48

WIN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: La Calidad
M: Wanilia
brak 5454343232
147.

60

WINTER LAKE SP POL 2011 wałach gniada F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Witara / Cavallo
K019448 616009640043611
148.

3

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: CON CALMA
M: WITARA
K026722 616009640047112
149.

168

ZAHIR F:
M:
150.

87

ZAHIRA TYP KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
brak
151.

137

ZET BLUE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach ciemnogniada/180 F: Chacco-Blue
M: Zeta z
Brak 616009610138310
152.

94

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
153.

93

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
K022161 616009610131111
154.

118

ZULINE KWPN POL 2004 klacz ciemnogniada/164 F: Phin Phin/ Chin Chin
M: Juline/ Burggraaf
K009344 5280030400272
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
VERONA (91)
2020-09-05
17
2020-09-06
15
Antkiewicz Kinga
Bpk
2020-09-05
23
2020-09-05
Aszyk Wiktoria
JKS Barłomino Sp. z o.o.
GALIRO (32)
2020-09-05
16
2020-09-05
5
2020-09-06
13
2020-09-06
12
2020-09-05
18
2020-09-05
2020-09-06
20
2020-09-06
Barowicz Martyna
Brak
MURZA (89)
2020-09-06
2
2020-09-06
Blandzi Antonina
niezrzeszony
DRATIGA (136)
2020-09-05
2020-09-05
Borhardt Agata
Brak
MACIEK (144)
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-05
29
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-06
35
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
CHANTAL (131)
2020-09-05
1
2020-09-05
2
2020-09-06
1
2020-09-06
3
2020-09-06
2020-09-05
Chabowska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
ANONIM (51)
2020-09-05
32
2020-09-05
2020-09-06
21
2020-09-06
Cichal Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2020-09-05
4
2020-09-05
2020-09-06
28
2020-09-06
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BISZKOPT (120)
2020-09-05
5
2020-09-05
4
2020-09-06
9
2020-09-06
9
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (37)
2020-09-05
27
2020-09-05
14
2020-09-06
25
2020-09-06
Czatrowska Alicja
Brak
2020-09-05
17
2020-09-06
21
Dardzińska Julia
prywatna stajnia
2020-09-05
20
2020-09-06
16
2020-09-06
2020-09-05
5
2020-09-05
2020-09-06
6
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
2020-09-05
1
2020-09-06
27
Dombrowska Aneta
Brak
RITA (161)
2020-09-05
1
Dombrowska Julia
Brak
GRETA (162)
2020-09-06
1
2020-09-06
25
2020-09-06
Dziki Laura
Brak
2020-09-05
3
2020-09-06
30
Endraszka Paulina
Sopocki KJ
2020-09-05
19
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
BISALAMEA (158)
2020-09-05
22
2020-09-05
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
FIGA (157)
2020-09-05
15
2020-09-05
2020-09-06
15
2020-09-06
Filipczyk Livia
brak
ERLETTA (122)
2020-09-05
10
2020-09-05
11
2020-09-06
1
2020-09-06
Fiuk Antonina
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (86)
2020-09-05
13
2020-09-06
12
Fiuk Maria
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (86)
2020-09-05
12
2020-09-06
23
Fiuk Tomasz
UKJ Bukowiec Świdwin
ZAHIRA (87)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Flisikowska Laura
Stadnina Kaszubska
2020-09-05
19
2020-09-05
12
2020-09-05
2020-09-06
4
2020-09-06
17
Frąckiewicz Emma
Pomorska Liga Jeździecka
BRANDY (147)
2020-09-05
11
2020-09-05
8
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-09-05
15
2020-09-06
13
BOSSIER (160)
2020-09-05
5
2020-09-06
22
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-09-05
10
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-05
19
2020-09-06
9
Gilla Błażej
Pomorska LJ w Dziemianach
HOKY (73)
2020-09-05
5
2020-09-05
25
2020-09-06
31
LARIDOR (74)
2020-09-05
19
2020-09-06
11
2020-09-06
30
2020-09-05
BOURBON (75)
2020-09-05
7
2020-09-06
19
Gilla Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
FOCUS (72)
2020-09-05
6
2020-09-06
13
2020-09-05
2020-09-06
HOKY (73)
2020-09-05
14
2020-09-06
7
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
2020-09-05
26
2020-09-05
2020-09-06
22
2020-09-06
Grabińska Weronika
Vita Sport Brachlewo
DEBIUT (59)
2020-09-05
23
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
36
Gruchała Julia
brak
ARNAT (39)
2020-09-05
14
2020-09-05
2020-09-06
36
2020-09-06
Grzywacz Jacek
JKS Barłomino
2020-09-05
8
2020-09-05