Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 10:41:59
2020-09-22 22:50:54
Jakub Jarecki NAOMI II C
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 10:41:58
2020-09-22 22:50:20
Jakub Jarecki JODŁOWIEC
  • 2x 2/L/Zawody Regionalne
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 10:41:57
2020-09-22 22:49:42
Jakub Jarecki ELEAR
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 10:41:56
2020-09-22 22:49:13
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 10:41:48
2020-09-22 21:23:20
Jacek Grzywacz GOLD PRINCE MR
  • 2x 2/L/Zawody Regionalne
  • 2x 15/L/Zawody Regionalne
  • 2x 25/L/Zawody Regionalne
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 10:41:45
2020-09-22 21:15:39
Angelika Szewczyk MOHITO
  • 1x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 21/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 10:41:44
2020-09-22 20:32:39
Monika Waszkiewicz LADY BIRD
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:20:57
2020-09-22 17:24:59
Paweł Czerniewicz BEST EDEN
  • 2x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 21/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 25/L/Zawody Regionalne
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:21:03
2020-09-22 15:28:21
Matylda Iglikowska - Cichosz TANZANIA
  • 2x 21/LL/Zawody Regionalne
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:21:05
2020-09-22 15:27:23
Daria Rychłowska WANILIA
  • 2x 21/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:21:08
2020-09-22 14:55:42
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 18:21:12
2020-09-22 14:55:13
Kamil Polejowski ZET BLUE
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 11:39:14
2020-09-22 10:37:56
Anna Lenckowska AGNESS J
  • 2x 25/L/Zawody Regionalne
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 11:39:17
2020-09-22 10:35:18
Anna Lenckowska JOWISZ
  • 2x 25/L/Zawody Regionalne
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 11:39:21
2020-09-22 09:59:36
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:17:09
2020-09-22 00:21:46
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 19/N/Zawody Regionalne
  • 1x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 09:17:13
2020-09-22 00:21:24
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 19/N/Zawody Regionalne
  • 1x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:13:47
2020-09-21 13:12:18
Przemysław Pająk KALA
  • 2x 6/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 13/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 23/Kuce A2 - 70 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:14:04
2020-09-21 12:25:10
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 22:47:37
2020-09-20 21:27:24
Adrianna Rychert GENESIS KG
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:14:06
2020-09-20 20:58:11
Zuzanna Niziołek SIR CONUS ZW
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:14:12
2020-09-20 18:01:44
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 2x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 21/LL/Zawody Regionalne
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:14:14
2020-09-20 17:59:59
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 2x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 21/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 25/L/Zawody Regionalne
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:14:16
2020-09-20 17:50:35
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:14:20
2020-09-20 07:52:17
Agnieszka Mordako CONQUISTADOR
  • 1x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 21/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:14:22
2020-09-19 18:05:32
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 16:43:20
2020-09-19 14:42:05
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 2x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 2x 21/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 16:43:23
2020-09-19 14:41:21
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N/Zawody Regionalne
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 14:03:55
2020-09-19 13:26:24
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 7/Jr Młodsi Kuce - 75 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 14/Jr Młodsi Kuce - 75 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 14:04:01
2020-09-19 13:24:19
Zuzanna Obłoza NENA
  • 1x 7/Jr Młodsi Kuce - 75 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 14/Jr Młodsi Kuce - 75 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 24/Jr Młodsi Kuce - 85 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 14:04:03
2020-09-19 13:23:33
Elżbieta Łaga CONTIKI
  • 2x 1/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 21/LL/Zawody Regionalne
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:14:27
2020-09-19 13:22:52
Zuzanna Marczyńska MIGOTKA
  • 1x 5/Kuce A1 - 50 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 12/Kuce A1 - 50 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 22/Kuce A1 - 55 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 14:04:07
2020-09-19 12:06:32
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-19 07:41:23
2020-09-18 21:20:02
Olga Wodzyńska CASTELLANO 12
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 21:05:53
2020-09-18 20:52:18
Agata Błażejczak COLA
  • 2x 21/LL/Zawody Regionalne
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 21:05:55
2020-09-18 20:34:19
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 21/LL/Zawody Regionalne
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 22:48:06
2020-09-17 22:23:08
Helena Chełchowska TEKILA
  • 2x 25/L/Zawody Regionalne
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 22:48:21
2020-09-17 22:22:44
Helena Chełchowska CHERRY CORVUS D
  • 2x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 22:48:27
2020-09-17 22:22:04
Helena Chełchowska KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 19/N/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N/Zawody Regionalne
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 06:40:51
2020-09-17 22:05:53
Julia Lieske NAZIR
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 06:40:53
2020-09-17 21:08:09
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 1x 5/Kuce A1 - 50 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 12/Kuce A1 - 50 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 22/Kuce A1 - 55 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 06:40:55
2020-09-17 21:04:13
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 19/N/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N/Zawody Regionalne
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:01:13
2020-09-17 20:59:36
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 28/Seniorzy - 130/135 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:01:17
2020-09-17 20:58:35
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 28/Seniorzy - 130/135 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:01:20
2020-09-17 20:57:30
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 19/N/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N/Zawody Regionalne
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:17:12
2020-09-17 16:25:41
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:17:14
2020-09-17 16:19:50
Dagmara Kisiel RADOŚĆ Z
  • 2x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 21/LL/Zawody Regionalne
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 13:18:52
2020-09-17 11:23:16
Zuzanna Żygowska CASSILIANO
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 13:18:58
2020-09-17 11:22:53
Zuzanna Żygowska LORD
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:17:16
2020-09-17 11:22:21
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 2x 6/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 13/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 23/Kuce A2 - 70 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:34:14
2020-09-17 08:28:54
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:34:17
2020-09-17 02:30:13
Tomasz Miśkiewicz SANDRA AZ
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:34:20
2020-09-17 02:29:39
Tomasz Miśkiewicz DARCO LAZAR
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:34:23
2020-09-17 02:28:32
Tomasz Miśkiewicz VAL D'ISESRE
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:34:27
2020-09-17 02:28:06
Tomasz Miśkiewicz M-MATI AZ
  • 1x 1/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:34:32
2020-09-17 02:27:42
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:34:37
2020-09-17 02:27:00
Tomasz Miśkiewicz CHACCO STERN
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:34:42
2020-09-17 02:26:33
Tomasz Miśkiewicz BARDASZ
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:58:56
2020-09-16 18:26:17
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 2x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 2x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:58:59
2020-09-16 17:08:01
Zuzanna Werochowska ALONSO
  • 2x 1/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 21/LL/Zawody Regionalne
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:59:02
2020-09-16 17:06:53
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:59:05
2020-09-16 17:05:54
Agata Peterson BEAUTY C
  • 2x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:59:10
2020-09-16 17:03:48
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 28/Seniorzy - 130/135 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:15:15
2020-09-16 15:59:02
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 19/N/Zawody Regionalne
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:15:18
2020-09-16 14:16:42
Wiktoria Ośmiałowska HERTI
  • 2x 7/Jr Młodsi Kuce - 75 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 14/Jr Młodsi Kuce - 75 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 2x 24/Jr Młodsi Kuce - 85 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:15:21
2020-09-16 14:13:33
Natalia Wilkowska PAOLA
  • 2x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:09:14
2020-09-16 13:18:44
Konrad Mański EŁZA
  • 2x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 2x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 21:09:17
2020-09-16 13:18:14
Konrad Mański JARSINA
  • 2x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 2x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:14:45
2020-09-16 10:12:15
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:51:44
2020-09-16 09:49:40
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:51:51
2020-09-16 09:48:39
Marta Bednarz ANKA LAZAR
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:51:57
2020-09-16 09:37:59
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:51:59
2020-09-16 08:33:36
Joanna Tejchman-Konarzewska C-BELLE LUNE J
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 06:18:35
2020-09-15 22:19:53
Aleksandra Nowicka MORITZ
  • 2x 15/L/Zawody Regionalne
  • 2x 25/L/Zawody Regionalne
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:12:25
2020-09-15 21:20:30
Natalia Klóskowska IDYLLA
  • 2x 1/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 25/L/Zawody Regionalne
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 20:09:07
2020-09-15 19:40:43
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 20:09:10
2020-09-15 19:39:29
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 5/Kuce A1 - 50 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 12/Kuce A1 - 50 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 22/Kuce A1 - 55 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 17:09:17
2020-09-15 17:01:05
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 16:20:51
2020-09-15 15:01:12
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 15/L/Zawody Regionalne
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:52:37
2020-09-15 13:23:48
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:08:05
2020-09-15 11:27:49
Julia Lieske CARERRA
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:02:46
2020-09-15 11:02:40
Lena Falkiewicz JACODI’S ANJA’S ALENA
  • 1x 6/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 13/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 23/Kuce A2 - 70 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 11:02:14
2020-09-15 11:02:03
Lena Falkiewicz FIGA
  • 1x 6/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 13/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 23/Kuce A2 - 70 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:46:18
2020-09-15 07:05:45
Natalia Czech LEGENDA
  • 2x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:46:21
2020-09-15 07:04:59
Pola Cichla LUKRECJA
  • 2x 6/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 13/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 2x 23/Kuce A2 - 70 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:46:22
2020-09-15 07:04:11
Pola Cichla DOX
  • 2x 6/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 13/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 23/Kuce A2 - 70 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:49:42
2020-09-14 21:18:34
Miłosz Adach TINKERBELL 41
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:49:44
2020-09-14 21:18:16
Miłosz Adach GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:49:47
2020-09-14 21:17:59
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 18:10:59
2020-09-14 16:10:24
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 7/Jr Młodsi Kuce - 75 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 14/Jr Młodsi Kuce - 75 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 24/Jr Młodsi Kuce - 85 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 15:46:53
2020-09-14 15:26:54
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 2x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 15:46:56
2020-09-14 15:24:30
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 7/Jr Młodsi Kuce - 75 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 14/Jr Młodsi Kuce - 75 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 2x 24/Jr Młodsi Kuce - 85 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 15:47:02
2020-09-14 14:47:50
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 19/N/Zawody Regionalne
  • 1x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 28/Seniorzy - 130/135 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 14:25:12
2020-09-14 14:21:06
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 2x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 12:19:32
2020-09-14 12:00:44
Maggie Misztal DIABLO LAZAR
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 12:19:35
2020-09-14 11:16:30
Justyna Kopko PALMYRA VAN DE PICKKERIE
  • 2x 1/LL/Zawody Regionalne
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 21:49:52
2020-09-14 11:05:35
Julia Lendzion BOLIWIA
  • 2x 1/LL/Zawody Regionalne
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 12:19:40
2020-09-14 11:03:05
Julia Lendzion FERDINAND
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:01:36
2020-09-14 09:26:50
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 19/N/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N/Zawody Regionalne
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:49:23
2020-09-14 08:07:39
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:49:26
2020-09-14 08:06:55
Karolina Rosicka INKADENS
  • 2x 1/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 2x 21/LL/Zawody Regionalne
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:49:28
2020-09-13 21:52:26
Tomasz Olszewski MARCO POLO
  • 2x 1/LL/Zawody Regionalne
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:49:31
2020-09-13 21:50:13
Tomasz Olszewski VERTIGO
  • 2x 1/LL/Zawody Regionalne
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:49:33
2020-09-13 21:47:47
Justyna Kopko LOVELY JK SR
  • 2x 1/LL/Zawody Regionalne
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:49:35
2020-09-13 21:47:01
Justyna Kopko WHITE THING
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N/Zawody Regionalne
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:49:37
2020-09-13 21:36:55
Justyna Kopko BONO
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N/Zawody Regionalne
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:49:40
2020-09-13 21:18:54
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:17:19
2020-09-13 17:34:12
Aleksandra Wołczyńska REBEL
  • 2x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 17:54:56
2020-09-13 17:32:58
Amelia Mrozek DENVER
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:08:04
2020-09-13 16:52:59
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik BUTTERFLY
  • 2x 3/P/Zawody Regionalne
  • 2x 4/N/Zawody Regionalne
  • 2x 19/N/Zawody Regionalne
  • 2x 30/N/Zawody Regionalne
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 22:12:28
2020-09-13 16:51:24
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 2x 4/N/Zawody Regionalne
  • 2x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 2x 28/Seniorzy - 130/135 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 20:08:11
2020-09-13 16:50:52
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 2x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 2x 28/Seniorzy - 130/135 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 15:47:05
2020-09-13 16:24:37
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 2x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 21/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 15:47:09
2020-09-13 16:24:02
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 16:50:11
2020-09-13 13:54:34
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 19/N/Zawody Regionalne
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 11:50:41
2020-09-12 21:49:03
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 2x 6/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 2x 13/Kuce A2 - 65 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 23/Kuce A2 - 70 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 20:44:47
2020-09-12 19:39:18
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 19/N/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
  • 1x 30/N/Zawody Regionalne
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 16:45:55
2020-09-12 11:26:32
Julia Mattsson ARGENTINA Z
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 16:46:00
2020-09-12 10:43:49
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 1/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 8/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 16/Juniorzy Młodsi - 100 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 26/Juniorzy Młodsi - 105 cm/Zawody Regionalne
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 16:46:53
2020-09-11 22:39:20
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 2/L/Zawody Regionalne
  • 2x 15/L/Zawody Regionalne
  • 2x 25/L/Zawody Regionalne
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 11:48:01
2020-09-11 11:40:33
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 16:46:27
2020-09-10 17:39:08
Aleksandra Pobłocka CZUCARLOS
  • 1x 1/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 11/LL/Zawody Regionalne
  • 1x 21/LL/Zawody Regionalne
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 16:46:31
2020-09-10 17:38:53
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 3/P/Zawody Regionalne
  • 1x 17/P/Zawody Regionalne
  • 1x 29/P/Zawody Regionalne
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 15:16:28
2020-09-10 17:38:24
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 2/L/Zawody Regionalne
  • 1x 15/L/Zawody Regionalne
  • 1x 25/L/Zawody Regionalne
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 15:16:15
2020-09-10 17:37:16
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 28/Seniorzy - 130/135 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-20 22:48:33
2020-09-10 17:36:56
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 4/N/Zawody Regionalne
  • 1x 10/Seniorzy - 125 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 20/Seniorzy - 130 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 28/Seniorzy - 130/135 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-12 16:46:47
2020-09-10 17:15:23
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 1x 9/Juniorzy - 115 cm/Mistrzostwa Pomorza I Półfinał
  • 1x 18/Juniorzy - 120 cm/Mistrzostwa Pomorza II Półfinał
  • 1x 27/Juniorzy - 120/125 cm/Mistrzostwa Pomorza Finał
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Cichla Pola SKJ
2009 (Mł.)
O057797
3. Ciegert Martyna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2002 (J.)
O040922
4. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
5. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
6. Czub Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O049370
7. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
8. Frydel Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
brak
9. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2007 (JM.)
O046541
10. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
11. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
12. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
13. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
14. Kaminska Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O038507
15. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (MJ.)
O047536
16. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
17. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
18. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O044131
19. Lendzion Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven Rumia
2004 (J.)
O054572
20. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
21. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
22. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
23. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
Brak
24. Mattsson Julia KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O046661
25. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
26. Męczyńska Kaja Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
„brak”
27. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
28. Mrozek Amelia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (JM.)
Brak
29. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O048974
30. Nowicka Aleksandra Klub Jeździecki Pegaz Reda
2003 (J.)
O042058
31. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
32. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
33. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049348
34. Patalan Dominika bpk
S
O033904
35. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
36. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
37. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
38. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
39. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2004 (J.)
O048153
40. Rosicka Karolina KJ AS Dream
2003 (J.)
Brak
41. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O040179
42. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
43. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
44. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
45. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
46. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
47. Wojtal Julianna Sopocki KJ
2004 (J.)
O038237
10185778
48. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
49. Wołczyńska Aleksandra Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O013380
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

ARGENTINA Z SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Day Dream II S / Mason
M: Day Dream II S / Mason
K019771 616009530021811
2.

21

ARMANI SP POL 2005 wałach gniada/168 F: Lancetnik
M: Arizona
xxxx 006660195905
3.

14

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
4.

62

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
K021809
5.

5

BOLIWIA SP POL 2014 Klacz gniada/180 F: Figlarz
M: Belissa
brak 616009530053114
6.

36

BONO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Silver Dream
M: Bajdarka
K015755 616499920001020009
7.

49

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
8.

26

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batifa
K028462 616009530175815
9.

61

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
10.

51

CARILO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
11.

10

CASTALECCIO SM HOL SLO 2012 wałach ciemnogniada/173 F: Castelan I / Casirio I
M: Nobelis / Heraldik
K028609 DE421000026612 105QO64
12.

55

CASTLIRA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz siwa/175 F: Castelan II
M: Lira II
K022819 DE421000042112
13.

66

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 Brak
14.

45

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
Brak 12 243 223 Y
15.

23

COLLARIO OLD GER 2013 wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
16.

50

CONTESS NIEM. SPORT. GER 2008 klacz siwa/- F: Con Sherry / Contendro
M: Cibell / Cincinatti
K026045 DE456570294409
17.

54

CRAZY DAISY G NIEM.SPORT. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
18.

16

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
K015241 DE421000361709
19.

12

CZUCARLOS WLKP POL 2013 wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
20.

64

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
K020105 POL070000004984
21.

63

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
22.

25

DENVER Deutsche Sport Pferde POL 2010 Wałach gniada/162 F: Falkenhof's Dijon
M: Monarchin
Brak 0000000
23.

39

DIABLO LAZAR OLDENBURSKA POL 2013 wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
24.

58

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
K028653 616013520078713
25.

41

FERDINAND KWPN POL 2010 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K029091 brak
26.

59

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Zefir
M: Fiona
K030054 616 013 61 01426 15
27.

15

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
28.

22

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
29.

53

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE BWP BEL 2006 Klacz gniada/170 F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Vantana D / Darco
K025777 BELW253076BWP
30.

48

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
K023319 616009610104713
31.

47

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
Brak Brak
32.

43

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/129 F: Apasjonata Rubicon
M: Hawana
K021205 616013610071212
33.

27

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Chery Cordial
M: Hurysa
K024632 616009530075014
34.

29

HURYSSA SP POL 2008 klacz gniada/167 F: Lando
M: Humoreska
brak 009530086508
35.

68

IDYLLA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Clavius
M: Isabell
K029375 616020530175615
36.

31

INKADENS TRAKEN POL 2015 Wałach gniada/164 F: Emis
M: I
Brak Brak
37.

4

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
38.

3

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 wałach kara/164 F: Black Jack
M: Isabell
K026418 616009530075114
39.

60

JACODI’S ANJA’S ALENA NEW FOREST PONY NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
40.

8

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
41.

1

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
42.

56

LEGENDA HAN GER 2010 klacz ciemnogniada/165 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
43.

65

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T
K028860 Brak
44.

34

LOVELY JK SR KWPN NED 2016 ogier gniada/165 F: L’Arc De Triomphe / Landor S
M: Anarchie / Fergar Mail
K029638 528003201609060
45.

11

LUBOMIR WLKP POL 2008 Wałach kara/- F: Agar / Mangan
M: Liryka / Bergamo
K013948 POL007530240408
46.

57

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc: F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
47.

32

MARCO POLO SP POL 2012 wałach siwa/171 F: Liberado
M: Dolmet Miranda
Brak 616009540103112
48.

13

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
49.

67

MONTBLANC 11 HAN GER 2014 gelding white/181 F: Marius Claudius / Concorde
M: Silvana / Stakkato
K026346 DE431316716114
50.

69

MORITZ MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/- F: NN
M: NN
K026387 -
51.

6

NADIA KONIK POLSKI POL 2013 Klacz inna/145 F: Hans
M: Nokia
Brak
52.

17

NECTUS WLKP. POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717 616007520098015
53.

46

NIKA EWITA DRP POL 2004 klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 Noemi Ewita / Rocky
54.

40

PALMYRA VAN DE PICKKERIE BWP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cardento
M: Mona Lisa
brak 056-002-W00310466
55.

42

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 wałach gniada/167 F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068 616 009 53 00939 09
56.

2

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
57.

24

REBEL SP POL 2014 Wałach kara/168 F: Ambrozjo J
M: Renoma
K027379 616009530145414
58.

30

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
K016286 POL007600156506
59.

38

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
60.

37

TEDDY BEAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: -
M: -
K024194 616999530285711
61.

52

TINKERBELL 41 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Toulouse / Toulon
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
K024455
62.

44

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/130 F: Rosenhof Massino /
M: Thalia Von Uda / Tabor
K025107 POL013530189108
63.

33

VERTIGO ZANGERSHEIDE POL 2012 wałach tarantowata/168 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angelika
Brak 056015Z55857212
64.

20

WALIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Walonia
K026863
65.

28

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
K029769 616009530259510
66.

19

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 A0000168S
67.

35

WHITE THING HOLST. POL 2013 wałach skarogniada/164 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Princess L / Calido I
Brak DE421000145113
68.

18

WIELEŃ WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
K020326 616007600288609
69.

9

WIRGINIA SP POL 2012 klacz gniada/172 F: CON CALMA
M: WITARA
K026722 616009640047112
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
Cichla Pola
SKJ
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
DOX (58)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Ciegert Martyna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (18)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Czech Natalia
Sopocki KJ
LEGENDA (56)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Czub Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
FIGA (59)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Frydel Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Senny
HURYSSA (29)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CONTESS (50)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
CARILO (51)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Górska Anna
KJ Black Horse Team Gdańsk
2020-09-26
2020-09-26
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Kaminska Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
IDYLLA (68)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Kopko Justyna
JKS Olsza
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-27
2020-09-27
BONO (36)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-27
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-25
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (17)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Leman Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NADIA (6)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Lendzion Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven Rumia
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARERRA (61)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki KJ
DANJAZZ (64)
2020-09-26
2020-09-26
Ludwig Edyta
Klub Jeździecki Polonez Damnica
WEKTOR (28)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Mattsson Julia
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Mazur Agata
SKJ Sopot
2020-09-26
2020-09-26
Męczyńska Kaja
Bez Przynależności Klubowej
ARMANI (21)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Mrozek Amelia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
DENVER (25)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
WALIA (20)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Nowicka Aleksandra
Klub Jeździecki Pegaz Reda
MORITZ (69)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
2020-09-25
2020-09-25
VERTIGO (33)
2020-09-25
2020-09-25
Pakur Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (65)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
CENNA (66)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Patalan Dominika
bpk
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (30)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
GRANIT (48)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Pobłocka Aleksandra
KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Rosicka Karolina
KJ AS Dream
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Skrzypek Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
LUBOMIR (11)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Świątkowska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (16)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (22)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
POKUSA (2)
2020-09-25
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
ISGAAR (4)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
HALNY (43)
2020-09-25
2020-09-26
TOPAZ (44)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Wojtal Julianna
Sopocki KJ
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2020-09-26
2020-09-26
Wołczyńska Aleksandra
Klub Jeździecki Pegaz Reda
REBEL (24)
2020-09-25
2020-09-26
2020-09-27

Number of Riders: 49

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl