Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
134 ACCEPTED 2020-11-19 19:31:50
2020-11-19 19:07:38
Kinga Zawada MILAGROS
  • 1x 10/mini LL/
133 ACCEPTED 2020-11-19 19:31:56
2020-11-19 19:03:01
Malena Kostrubiec ANAPON GRAF 96914
  • 1x 10/mini LL/
132 ACCEPTED 2020-11-19 19:32:01
2020-11-19 17:41:14
Marika Skrobisz CERTINA
  • 1x 10/mini LL/
131 ACCEPTED 2020-11-19 19:32:07
2020-11-19 17:39:32
Natasza Tworek AKTIWIA
  • 2x 10/mini LL/
130 ACCEPTED 2020-11-19 19:32:13
2020-11-19 17:37:09
Marika Skrobisz AKTIWIA
  • 1x 10/mini LL/
129 ACCEPTED 2020-11-19 19:32:19
2020-11-19 17:27:35
Hanna Brac ANAPON GRAF 96914
  • 1x 10/mini LL/
128 ACCEPTED 2020-11-19 19:32:25
2020-11-19 17:22:58
Kinga Zawada PASJA
  • 1x 10/mini LL/
127 ACCEPTED 2020-11-19 19:32:31
2020-11-19 17:20:37
Hanna Brac PASJA
  • 1x 10/mini LL/
126 ACCEPTED 2020-11-19 19:32:37
2020-11-19 17:11:45
Malena Kostrubiec MILAGROS
  • 1x 10/mini LL/
125 ACCEPTED 2020-11-19 19:32:42
2020-11-19 17:07:52
Julia Mierzejewska SENTO-M
  • 2x 10/mini LL/
124 ACCEPTED 2020-11-19 19:32:49
2020-11-19 17:01:06
Helena Koczorowska CERTINA
  • 2x 8/pierwszego kroku/
123 ACCEPTED 2020-11-19 14:28:36
2020-11-19 12:32:01
Martyna Balicka RAWANA
  • 1x 8/pierwszego kroku/
  • 2x 9/kuce/
122 ACCEPTED 2020-11-19 14:32:09
2020-11-19 10:47:49
Natalia Gussman BERESTECZKO
  • 2x 9/kuce/
  • 1x 10/mini LL/
121 ACCEPTED 2020-11-19 15:04:47
2020-11-19 10:17:40
Sylwia Barbarska BASTYLIA
  • 1x 4/LL/
  • 1x 5/L/
120 ACCEPTED 2020-11-19 14:31:34
2020-11-19 09:47:37
Elisa Claudot MELISA
  • 1x 10/mini LL/
  • 2x 11/LL/
119 ACCEPTED 2020-11-19 09:33:35
2020-11-19 00:51:14
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 12/L/
  • 1x 13/P/
118 ACCEPTED 2020-11-19 14:31:22
2020-11-18 22:12:08
Zuzanna Rudziks NIKITA
  • 1x 10/mini LL/
117 ACCEPTED 2020-11-19 14:31:10
2020-11-18 22:10:46
Lena Ziendara NIKITA
  • 1x 11/LL/
116 ACCEPTED 2020-11-19 14:30:56
2020-11-18 22:10:33
Sara Steller-Gil NIKITA
  • 1x 4/LL/
115 ACCEPTED 2020-11-19 14:21:24
2020-11-18 22:10:14
Matea Marzec NIKITA
  • 1x 4/LL/
114 ACCEPTED 2020-11-19 09:33:46
2020-11-18 22:09:43
Paulina Kiempa QUIDAMO
  • 2x 12/L/
  • 1x 13/P/
113 ACCEPTED 2020-11-19 14:30:46
2020-11-18 22:09:17
Monika Waszkiewicz LADY BIRD
  • 1x 5/L/
  • 1x 6/P/
  • 1x 12/L/
  • 1x 13/P/
112 ACCEPTED 2020-11-18 20:34:51
2020-11-18 19:58:15
Łucja Marks PANDORA
  • 1x 3/mini LL/
  • 1x 4/LL/
111 ACCEPTED 2020-11-18 20:34:55
2020-11-18 19:56:12
Paulina Walewska LIMERYK
  • 1x 3/mini LL/
  • 1x 4/LL/
110 ACCEPTED 2020-11-18 20:34:58
2020-11-18 19:40:02
Marta Borkowska JAGUŚ
  • 2x 11/LL/
109 ACCEPTED 2020-11-18 20:35:02
2020-11-18 18:44:55
Zuzanna Obłoza BENTOS
  • 2x 4/LL/
108 ACCEPTED 2020-11-18 20:35:05
2020-11-18 18:44:26
Zuzanna Marczyńska MIGOTKA
  • 1x 2/kuce/
  • 2x 3/mini LL/
107 ACCEPTED 2020-11-18 16:58:53
2020-11-18 16:08:06
Aleksandra Tykarska CELINA 254
  • 2x 12/L/
  • 2x 13/P/
106 ACCEPTED 2020-11-18 11:25:32
2020-11-18 09:09:51
Lena Falkiewicz FIGA
  • 2x 3/mini LL/
105 ACCEPTED 2020-11-18 11:25:34
2020-11-18 08:23:57
Jakub Jarecki JODŁOWIEC
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
104 ACCEPTED 2020-11-18 07:55:48
2020-11-17 23:43:10
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
103 ACCEPTED 2020-11-18 07:55:52
2020-11-17 23:34:15
Michalina Białas BURSZTYN
  • 1x 4/LL/
  • 1x 5/L/
  • 2x 12/L/
102 ACCEPTED 2020-11-17 21:57:56
2020-11-17 21:36:07
Nina Jendza PERSHIM
  • 1x 3/mini LL/
  • 1x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
101 ACCEPTED 2020-11-17 17:09:30
2020-11-17 15:02:51
Przemysław Pająk GOBI
  • 1x 1/pierwszego kroku/
  • 1x 2/kuce/
  • 1x 8/pierwszego kroku/
  • 1x 9/kuce/
100 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:28
2020-11-17 13:10:54
Maciej Gużkowski I'M THE BEST RED WINE
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
99 ACCEPTED 2020-11-17 13:45:06
2020-11-17 12:59:44
Dorota Formella CARTAGENE
  • 1x 12/L/
  • 1x 13/P/
98 ACCEPTED 2020-11-17 13:45:13
2020-11-17 12:54:54
Zuzanna Kopicka WINCI
  • 2x 11/LL/
97 ACCEPTED 2020-11-19 14:30:35
2020-11-17 09:17:32
Jagoda Grydziuszko WIRGINIA
  • 1x 2/kuce/
  • 1x 4/LL/
96 ACCEPTED 2020-11-17 13:45:21
2020-11-17 08:19:16
Kamil Polejowski ZET BLUE
  • 1x 6/P/
  • 1x 13/P/
95 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:57
2020-11-17 07:32:59
Karol Zielinski CALHEDRON
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
94 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:54
2020-11-17 07:32:34
Sara Zielinska BAJKA
  • 1x 1/pierwszego kroku/
  • 1x 2/kuce/
  • 1x 8/pierwszego kroku/
  • 1x 9/kuce/
93 ACCEPTED 2020-11-17 13:46:26
2020-11-16 23:19:38
Julia Nazarewicz TANGO
  • 2x 2/kuce/
  • 2x 9/kuce/
92 ACCEPTED 2020-11-17 13:45:41
2020-11-16 23:11:14
Marta Trochowska MOEL
  • 2x 4/LL/
91 ACCEPTED 2020-11-16 22:29:08
2020-11-16 20:41:31
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 3/mini LL/
  • 1x 4/LL/
90 ACCEPTED 2020-11-16 22:28:57
2020-11-16 20:37:48
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
89 ACCEPTED 2020-11-16 22:29:02
2020-11-16 18:49:29
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 6/P/
  • 1x 13/P/
88 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:25
2020-11-16 18:03:12
Julia Gruchała ARNAT
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
87 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:17
2020-11-16 11:59:33
Nadia Buczkowska CHANTAL
  • 1x 3/mini LL/
  • 1x 4/LL/
  • 1x 10/mini LL/
  • 1x 11/LL/
86 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:39
2020-11-15 22:33:25
Julia Olszewska KALYARR
  • 2x 3/mini LL/
  • 2x 10/mini LL/
  • 1x 11/LL/
85 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:43
2020-11-15 22:20:04
Aleksandra Pundzis KARLA
  • 2x 3/mini LL/
  • 1x 4/LL/
  • 1x 10/mini LL/
  • 2x 11/LL/
84 ACCEPTED 2020-11-15 20:53:08
2020-11-15 20:22:54
Paweł Czerniewicz BEST EDEN
  • 1x 11/LL/
  • 2x 12/L/
83 ACCEPTED 2020-11-15 20:53:17
2020-11-15 13:08:49
Katarzyna Ostapiuk C-DINETTE
  • 1x 12/L/
  • 1x 13/P/
82 ACCEPTED 2020-11-15 20:53:21
2020-11-15 11:54:26
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 2x 12/L/
81 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:47
2020-11-15 08:56:31
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 1x 5/L/
  • 1x 6/P/
  • 1x 12/L/
  • 1x 13/P/
80 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:50
2020-11-15 08:55:58
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 1x 4/LL/
  • 1x 5/L/
  • 1x 11/LL/
  • 1x 12/L/
79 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:36
2020-11-14 22:50:41
Agnieszka Mordako CONQUISTADOR
  • 1x 4/LL/
  • 1x 5/L/
78 ACCEPTED 2020-11-15 10:24:43
2020-11-14 22:21:06
Karolina Szewczyk RUMMENIGA
  • 1x 8/pierwszego kroku/
  • 1x 9/kuce/
77 ACCEPTED 2020-11-17 13:46:44
2020-11-14 19:31:59
Wiktoria De Lubicz - Szeliska SHARM EL SHEIKH CH
  • 1x 3/mini LL/
  • 2x 4/LL/
  • 1x 10/mini LL/
  • 2x 11/LL/
76 ACCEPTED 2020-11-19 15:04:51
2020-11-14 19:19:43
Klara Górajska SNIEŻKA
  • 2x 4/LL/
75 ACCEPTED 2020-11-14 21:08:27
2020-11-14 19:06:41
Andżelika Rychter BROKAT
  • 2x 4/LL/
74 ACCEPTED 2020-11-14 21:08:24
2020-11-14 18:50:08
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 9/kuce/
  • 1x 10/mini LL/
73 ACCEPTED 2020-11-14 21:08:21
2020-11-14 18:49:01
Oliwia Lewicka LOWENA DF
  • 1x 10/mini LL/
72 ACCEPTED 2020-11-14 21:08:06
2020-11-14 18:48:40
Oliwia Lewicka KARINA
  • 1x 9/kuce/
71 ACCEPTED 2020-11-14 21:08:02
2020-11-14 18:47:35
Agata Cybulska DERBA
  • 1x 10/mini LL/
70 ACCEPTED 2020-11-14 21:07:59
2020-11-14 18:47:12
Agata Cybulska KARINA
  • 1x 9/kuce/
69 ACCEPTED 2020-11-14 21:07:55
2020-11-14 18:46:43
Martyna Kwasek DERBA
  • 1x 10/mini LL/
68 ACCEPTED 2020-11-14 21:07:53
2020-11-14 18:45:26
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 11/LL/
67 ACCEPTED 2020-11-14 21:07:49
2020-11-14 18:44:41
Nikola Woźniak LOWENA DF
  • 1x 10/mini LL/
66 ACCEPTED 2020-11-14 21:07:46
2020-11-14 18:43:21
Nikola Woźniak KOTILLA
  • 1x 11/LL/
65 ACCEPTED 2020-11-14 21:07:43
2020-11-14 18:35:24
Marcel Hiller EGON
  • 2x 4/LL/
64 ACCEPTED 2020-11-14 21:07:39
2020-11-14 18:07:27
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
63 ACCEPTED 2020-11-14 21:07:36
2020-11-14 17:00:49
Dominika Zorn BUHARA
  • 2x 10/mini LL/
62 ACCEPTED 2020-11-14 21:07:32
2020-11-14 16:44:07
Julia Rutkiewicz TURCZYNKA
  • 1x 8/pierwszego kroku/
  • 1x 9/kuce/
61 ACCEPTED 2020-11-16 19:19:21
2020-11-14 16:41:39
Weronika Wiczling CHIRON
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
60 ACCEPTED 2020-11-16 10:41:54
2020-11-14 14:54:09
Izabela Sitnik GEJSZA
  • 1x 3/mini LL/
  • 2x 4/LL/
  • 1x 10/mini LL/
  • 2x 11/LL/
59 ACCEPTED 2020-11-20 07:49:06
2020-11-14 12:43:05
Aleksandra Krzysztofowicz SAFIRA
  • 1x 3/mini LL/
  • 2x 4/LL/
  • 1x 10/mini LL/
  • 2x 11/LL/
58 ACCEPTED 2020-11-14 11:30:08
2020-11-14 10:03:59
Natalia Bacia FORTUNA
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
57 ACCEPTED 2020-11-14 11:30:03
2020-11-14 10:03:29
Neli Szczepanek FÜRST GRANDIOS 2
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
56 ACCEPTED 2020-11-14 08:27:38
2020-11-13 19:35:10
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 4/LL/
  • 1x 5/L/
  • 1x 11/LL/
  • 1x 12/L/
55 ACCEPTED 2020-11-17 13:46:11
2020-11-13 19:18:04
Helena Chełchowska TEKILA
  • 1x 4/LL/
  • 1x 5/L/
  • 2x 12/L/
54 ACCEPTED 2020-11-17 13:58:20
2020-11-13 19:17:40
Anna Chełchowska TEKILA
  • 2x 8/pierwszego kroku/
53 ACCEPTED 2020-11-14 08:27:55
2020-11-13 19:17:01
Helena Chełchowska KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 5/L/
  • 1x 6/P/
  • 1x 12/L/
  • 1x 13/P/
52 ACCEPTED 2020-11-14 08:27:58
2020-11-13 19:16:24
Helena Chełchowska CHERRY CORVUS D
  • 1x 5/L/
  • 1x 6/P/
  • 1x 12/L/
  • 1x 13/P/
51 ACCEPTED 2020-11-13 18:51:32
2020-11-13 14:50:35
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 13/P/
  • 1x 14/N/
50 ACCEPTED 2020-11-13 13:03:13
2020-11-13 12:11:14
Nadia Głębocka BOLIVAR
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
49 ACCEPTED 2020-11-13 13:03:11
2020-11-13 11:32:07
Monika Dudkowska SORENTO
  • 1x 5/L/
  • 1x 6/P/
48 ACCEPTED 2020-11-13 11:31:55
2020-11-13 11:24:29
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 5/L/
  • 1x 6/P/
  • 1x 12/L/
  • 1x 13/P/
47 ACCEPTED 2020-11-13 10:35:39
2020-11-13 09:39:03
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x 5/L/
  • 1x 6/P/
  • 1x 12/L/
  • 1x 13/P/
46 ACCEPTED 2020-11-13 10:35:44
2020-11-13 09:35:39
Kinga Kyrcz ELDORADO
  • 1x 4/LL/
  • 1x 11/LL/
45 ACCEPTED 2020-11-13 10:35:46
2020-11-13 09:35:20
Emilia Wieczorek ELDORADO
  • 1x 5/L/
  • 1x 12/L/
44 ACCEPTED 2020-11-11 20:38:09
2020-11-11 19:15:03
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 7/N/
43 ACCEPTED 2020-11-11 20:38:05
2020-11-11 18:26:13
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 5/L/
  • 1x 6/P/
42 ACCEPTED 2020-11-11 16:27:46
2020-11-11 14:49:09
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 13/P/
  • 1x 14/N/
41 ACCEPTED 2020-11-16 19:19:16
2020-11-11 11:59:50
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
40 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:34
2020-11-11 11:42:44
Iga Witkowska IVAR VDL
  • 1x 5/L/
  • 1x 12/L/
39 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:30
2020-11-11 11:42:11
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 6/P/
  • 1x 13/P/
38 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:27
2020-11-11 00:42:39
Adam Nicpoń NICE'N COOL D'IVE Z
  • 1x 6/P/
  • 1x 13/P/
37 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:23
2020-11-11 00:41:31
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 7/N/
  • 1x 14/N/
36 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:20
2020-11-11 00:39:36
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 7/N/
  • 1x 14/N/
35 ACCEPTED 2020-11-11 11:58:16
2020-11-11 00:38:25
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 7/N/
  • 1x 14/N/
34 ACCEPTED 2020-11-10 21:38:54
2020-11-10 21:25:57
Agata Bojarowicz STELLA
  • 1x 1/pierwszego kroku/
  • 1x 2/kuce/
  • 1x 8/pierwszego kroku/
  • 1x 9/kuce/
33 ACCEPTED 2020-11-10 21:38:57
2020-11-10 21:25:22
Agata Bojarowicz IGNAT-GR
  • 1x 5/L/
  • 1x 6/P/
  • 1x 12/L/
  • 1x 13/P/
32 ACCEPTED 2020-11-10 21:39:00
2020-11-10 20:57:39
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
31 ACCEPTED 2020-11-19 14:30:09
2020-11-10 18:46:39
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 1x 13/P/
30 ACCEPTED 2020-11-10 21:39:03
2020-11-10 15:06:25
Julia Neubert WITALIA
  • 1x 10/mini LL/
  • 2x 11/LL/
29 ACCEPTED 2020-11-10 17:43:47
2020-11-10 15:00:47
Oliwia Wenzel LIKIER - G
  • 2x 11/LL/
28 ACCEPTED 2020-11-19 14:39:51
2020-11-10 14:01:48
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 13/P/
  • 1x 14/N/
27 ACCEPTED 2020-11-10 17:43:55
2020-11-10 14:01:28
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 13/P/
  • 1x 14/N/
26 ACCEPTED 2020-11-10 17:43:59
2020-11-10 14:01:07
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 13/P/
  • 1x 14/N/
25 ACCEPTED 2020-11-14 08:28:02
2020-11-09 20:47:07
Justyna Badaszko CZARODZIEJ
  • 2x 11/LL/
24 ACCEPTED 2020-11-12 18:34:35
2020-11-09 13:15:00
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 4/LL/
  • 1x 5/L/
  • 2x 12/L/
23 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:39
2020-11-09 10:19:45
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
22 ACCEPTED 2020-11-09 19:54:55
2020-11-08 21:38:58
Julia Wygnańczuk MILUSIA
  • 1x 1/pierwszego kroku/
  • 1x 2/kuce/
  • 1x 8/pierwszego kroku/
  • 1x 9/kuce/
21 ACCEPTED 2020-11-16 10:42:53
2020-11-08 21:38:20
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 2x 10/mini LL/
20 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:01
2020-11-08 21:37:49
Olga Rochowczyk GRAFFA
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
19 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:04
2020-11-08 21:37:06
Krystyna Kuźmicz RADISZKA
  • 2x 3/mini LL/
  • 2x 10/mini LL/
18 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:11
2020-11-08 20:49:39
Henryk Kozłowski CHRISTINA
  • 2x 5/L/
  • 1x 6/P/
  • 2x 12/L/
  • 1x 13/P/
17 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:15
2020-11-08 20:48:18
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 13/P/
  • 1x 14/N/
16 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:19
2020-11-08 15:17:00
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
15 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:22
2020-11-08 15:16:39
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
14 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:27
2020-11-08 15:16:20
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
13 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:30
2020-11-08 15:16:04
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
12 ACCEPTED 2020-11-09 19:55:34
2020-11-08 15:15:37
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
11 ACCEPTED 2020-11-07 09:17:34
2020-11-06 22:06:13
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
10 ACCEPTED 2020-11-14 21:05:37
2020-11-06 11:54:16
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 1x 3/mini LL/
  • 1x 4/LL/
  • 1x 10/mini LL/
  • 1x 11/LL/
9 ACCEPTED 2020-11-14 21:05:32
2020-11-06 11:53:54
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
8 ACCEPTED 2020-11-16 09:57:21
2020-11-05 11:50:29
Antonina Blandzi DRATIGA
  • 2x 4/LL/
  • 1x 11/LL/
  • 1x 12/L/
7 ACCEPTED 2020-11-03 19:39:34
2020-11-03 10:02:49
Kornelia Kaźmierczak CARETINA
  • 2x 2/kuce/
6 ACCEPTED 2020-11-03 19:39:38
2020-11-03 10:02:38
Zuzanna Stebnicka CORIDA
  • 2x 2/kuce/
5 ACCEPTED 2020-10-30 19:57:33
2020-10-30 18:24:26
Zuzanna Zadka CZANDRA
  • 2x 4/LL/
  • 2x 11/LL/
4 ACCEPTED 2020-10-30 19:57:36
2020-10-30 18:23:52
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
3 ACCEPTED 2020-10-30 19:57:38
2020-10-30 18:23:17
Julia Ostrówka LUCAS
  • 2x 5/L/
  • 2x 12/L/
2 ACCEPTED 2020-11-17 17:09:36
2020-10-29 17:34:50
Matylda Iglikowska - Cichosz WIN
  • 2x 4/LL/
1 ACCEPTED 2020-11-17 17:09:38
2020-10-29 17:33:50
Matylda Iglikowska - Cichosz WERDO
  • 2x 4/LL/
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
Brak
2. Badaszko Justyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O007146
10175246
3. Balicka Martyna Stajnia Karlikowo
2011 (Mł.)
Brak
4. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
5. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
6. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
7. Białas Michalina Klub Jeździecki Arpav
2006 (JM.)
brak
8. Blandzi Antonina Szkoła Jazdy Konnej BartTeam
2007 (JM.)
O060990
9. Bojarowicz Agata Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
1999 (MJ.)
O031875
10. Borkowska Marta Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2003 (J.)
O060901
11. Brac Hanna Stajnia Sento
2009 (Mł.)
Brak
12. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (Mł.)
0058495
13. Chełchowska Anna Xxx
2010 (Mł.)
Xxx
14. Chełchowska Helena Sopocki KJ
S
O026685
10135918
15. Claudot Elisa Stadnina koni Zajączkowo
2006 (JM.)
brak
16. Cybulska Agata KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
brak
17. Czerniewicz Paweł Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
S
brak
18. Czub Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O049370
19. De Lubicz - Szeliska Wiktoria Klub Jeździecki Polonez
2008 (JM.)
O057689
20. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
21. Dudkowska Monika KJ Stajnia Szyldak
S
O022478
22. Falkiewicz Filip Otominski Klub Jeździecki Tabun
2018 (Mł.)
12
23. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
24. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O015045
25. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
26. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
27. Gawęda Julianna Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O038545
28. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
29. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2017 (Mł.)
brak
30. Górajska Klara JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O057257
31. Gruchała Julia JKS Barłomino
2006 (JM.)
brak
32. Grydziuszko Jagoda bzpk
2009 (Mł.)
O052545
33. Gussman Natalia Stajnia Karlikowo
2009 (Mł.)
Brak
34. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
35. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
36. Hiller Marcel Brak
2006 (JM.)
Brak
37. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
38. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
39. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (J.)
O044329
40. Jendza Nina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O035310
41. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
42. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (JM.)
Brak
43. Kaźmierczak Kornelia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
44. Koczorowska Helena Stajnia Sento
2012 (Mł.)
Brak
45. Kopicka Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
brak
46. Kosior Julia KJ Polonez
2006 (JM.)
brak
47. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
48. Kostrubiec Malena Stajnia Sento
2007 (JM.)
Brak
49. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
50. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
51. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
52. Krzysztofowicz Aleksandra KJ Polonez Damnica
2000 (MJ.)
brak
53. Kuźmicz Krystyna brak
2006 (JM.)
brak
54. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
55. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
Brak
56. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
57. Lewicka Oliwia KJ u Rychertów
2005 (JM.)
Brak
58. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
59. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
O056545
60. Maciejczyk Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O038542
61. Marczyńska Zuzanna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O057199
62. Marks Łucja Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2006 (JM.)
brak
63. Marzec Matea Klub Jeździecki Cavallo
2008 (JM.)
brak
64. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
65. Mierzejewska Julia Stajnia Sento
2009 (Mł.)
Brak
66. Mordako Agnieszka KJ Pegaz Reda
S
O025226
67. Nazarewicz Julia JKS Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
brak
68. Neubert Julia bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
69. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
70. Nowosielska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (J.)
None
71. Obłoza Zuzanna KJ Pegaz Reda
2007 (JM.)
O054965
72. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
73. Olszewska Julia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
74. Ostapiuk Katarzyna KJ Polonez Damnica
2002 (J.)
O037295
75. Ostrówka Julia BPK
2004 (J.)
Brak
76. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
77. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049348
78. Patalan Dominika bpk
S
O033904
79. Piskuła Amelia KJ Polonez Damnica
80. Polejowski Kamil JKS senny Nowęcin
S
25708/16
81. Pundzis Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
82. Rochowczyk Olga bpk
2005 (JM.)
brak
83. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (MJ.)
O042667
84. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
85. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
86. Rychter Andżelika Niezrzeszona
2006 (JM.)
Brak
87. Sitnik Izabela Klub Jeździecki Polonez
2005 (JM.)
O043815
88. Skrobisz Marika Stajnia Sento
2009 (Mł.)
Brak
89. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
90. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
91. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
92. Stebnicka Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
93. Steller-Gil Sara Klub Jeździecki Cavallo
2008 (JM.)
brak
94. Szczepanek Neli Bpk
2007 (JM.)
Brak
95. Szeliska Wiktoria
96. Szewczyk Karolina Stajnia Appaloza
2009 (Mł.)
Brak
97. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
98. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
99. Trochowska Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
brak
100. Tworek Natasza Stajnia Sento
2009 (Mł.)
Brak
101. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
S
O012417
102. Walewska Paulina Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
S
Brak
103. Waszkiewicz Monika Pomorska Liga Jeździecka
S
O020229
104. Wenzel Oliwia bez przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
105. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (J.)
O051182
106. Wieczorek Emilia Pomorska Liga Jeździecka
2003 (J.)
O036309
107. Witkowska Iga Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O060L88
108. Woźniak Nikola KJu Rychertów Kiełpino
2005 (JM.)
Brak
109. Wygnańczuk Julia Brak
2010 (Mł.)
Brak
110. Zadka Zuzanna Bpk
2005 (JM.)
.
111. Zawada Kinga Stajnia Sento
2008 (JM.)
Brak
112. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2000 (MJ.)
O028652
113. Zielinska Sara Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2010 (Mł.)
brak
114. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
115. Ziendara Lena Klub Jeździecki Cavallo
2007 (JM.)
brak
116. Zorn Dominika brak
1999 (MJ.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

145

AKTIWIA SP POL 2008 klacz siwa/164 F: Caliro
M: Atena
Brak POL 007530045508
2.

51

ALCORA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Corvus Z /
M: Alida / Day Dream II S
K026524 616009530056913
3.

142

ANAPON GRAF 96914 WELSH COB D POL 2013 wałach gniada/160 F: Davids Temptation 84147 GBR
M: Coednewydd Milion Dollar GBR
Brak 826046010096914
4.

110

ARNAT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
brak 616007610061110
5.

117

BAJKA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999520137511
6.

44

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik KWPN/ Equador
M: Bagazja wlkp./ Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
7.

141

BASTYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: nn
M: nn
brak 616009540119209
8.

71

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
9.

129

BENTOS WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/170 F: Maaik
M: Bienica
Brak 616007610063414
10.

139

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/145 F: Corvallo
M: Baccara
Brak 616009530124415
11.

94

BEST EDEN WLKP POL 2009 wałach kara/180 F: Etos / Sambór
M: Bahama / Seul
K022788 616009530248009
12.

37

BISALAMEA WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/167 F: Salamon
M: Bagatela
Brak
13.

74

BOLIVAR GNIADA POL 2011 wałach skarogniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia Comandor
K028624 616009610193511
14.

61

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: Baccarat
M: Niina PP
K022593 DE434340709312
15.

91

BROKAT ANGLOARAB POL 2008 wałach gniada/160 F: El Batal
M: Barda
Brak POL 006 51 02967 08
16.

83

BUHARA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/156 F: Salix
M: Beta
brak brak
17.

121

BURSZTYN SP POL 204 Wałach kasztanowata/165 F: Luron
M: Boliwia
K009053 POL009630132204 103WQ41
18.

95

C-DINETTE KWPN POL 2008 klacz gniada/169 F: CANTOS
M: ARINE
K016540 528003000808794
19.

118

CALHEDRON TRK. POL 2010 wałach gniada/167 F: Likwor
M: Cypia / Pigmalion
K017459 POL732010051910
20.

41

CARETINA KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Dante
M: Coco
brak nn
21.

104

CARTAGENE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz siwa/163 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Cardina
K028810 616009640075013
22.

125

CELINE 254 OLD POL 2012 klacz gniada/174 F: -
M: -
brak DE418181085912
23.

25

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
Brak 616009680114809
24.

144

CERTINA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/160 F: Libretto
M: Celika
Brak 616009530087713
25.

149

CHALLENGE TRAKEŃSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
K024759 POL 732 01 00199 06
26.

64

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
27.

151

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:121 F: Jessyn
M: Cess
Brak 528246001072360
28.

97

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:121 F: Jessyn
M: Cess
brak 528246001072360
29.

54

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
30.

78

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Corvus Z /
M: Chocolett / Cheenook
K028499 616009530041914
31.

122

CHEWBACCA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz siwa/163 F: Christian
M: Fernanda
Brak DE456560484215
32.

100

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
33.

48

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: CHRISTIANO
M: CALOTTA EUGENIA
K022426 DE 441410785309
34.

62

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
35.

112

CONQUISTADOR SP POL 2016 Wałach kasztanowata/169 F: Benitol
M: Chacona
Brak 616009530069616
36.

42

CORIDA KUC POL 2007 klacz dereszowata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
brak nn
37.

140

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
38.

102

CRACK S OLDENBURSKI DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
K025636
39.

38

CZANDRA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: ..
M: ..
.. ..
40.

2

CZARODZIEJ SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Viscout
M: Czarowna
Brak 696009620120515
41.

68

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
42.

88

DERBA TYP SZLACHETNA POL 2008 klacz tarantowata/162 F: NN
M: NN
brak 616999662041608
43.

96

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
44.

84

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
45.

43

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/kuc:148cm F: Bahar Tiger
M: Draga
brak 616098100079236
46.

85

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 ogier siwa/170 F: Krym
M: Elmadina
Brak 006580095806
47.

70

ELDORADO SP POL 2012 wałach skarogniada/166 F: Evento
M: Errata
Brak Brak
48.

57

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
49.

9

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
K028039 POL 009530244607
50.

123

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Zefir
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616 013 61 01426 15
51.

115

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
52.

10

FOCUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: WIWAT
M: FARGOLA
K025412 616006580484712
53.

80

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
Brak 616009610044910
54.

79

FÜRST GRANDIOS 2 HANOWERSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Fürstenhof
M: Donata
Brak DE 431313311915
55.

13

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
K020548 616013661480610
56.

98

GEJSZA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/166 F: Caliro
M: Gilia
brak 616007530299309
57.

148

GO SILVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
KO24233 616 009 52 01351 10
58.

93

GOBI KUC FELIŃSKI POL 2014 klacz tarantowata/kuc:141 F: Lester
M: Groteska AS
brak 616013580049514
59.

133

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
60.

63

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
61.

46

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
62.

111

I'M THE BEST RED WINE OL POL 2016 wałach ciemnogniada/170 F: I'm Specjal De Muze /
M: Sogivi Di Gloria / Corrado
K029909 DE418189121116
63.

60

IGNAT-GR WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/172 F: Alamos
M: Ibiza-GR
K028898 616007600166815
64.

66

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
65.

128

JAGUŚ KONIK POLSKI POL 2014 wałach myszata/kuc:146 F: Wasyl
M: Jagna
brak 616098100094200
66.

120

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
K021207
67.

124

JODŁOWIEC MŁP POL 2014 wałach gniada/170 F: Ekoton
M: Jedlinka
Brak brak
68.

76

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Nowator
M: Kolizja
K024848 POL 013 58 08307 07
69.

113

KALYARR Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach gniada/165 F: ARAMUS
M: KARAWELA
brak 252/2015
70.

52

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
71.

89

KARINA TYP PRYMITYWNY POL 2004 klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
Brak POL999530464004
72.

114

KARLA SP POL 2012 klacz skarogniada/175 F: OTILL
M: KASANDRA
brak 616009530174712
73.

116

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
74.

12

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
75.

77

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
76.

86

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
brak 616007530068911
77.

23

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
78.

137

LADY BIRD OLDENBURSKA POL 2008 klacz gniada/168 F: Stakkatol
M: Bagrina
K017577 DE 418181337808
79.

81

LANCIANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada/165 F: Campari M
M: Lady Garden
brak POL 009540031803
80.

72

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
81.

56

LIKIER - G SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: CASTILLO
M: LORETTA P
NN 009610028308
82.

127

LIMERYK WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Maik
M: Lubnia
brak brak
83.

87

LOWENA DF SP POL 2008 Klacz gniada/160 F: Trefl
M: Laskala
brak 616009530344308
84.

40

LUCAS SP POL 2010 wałach gniada/168 F: .
M: .
K019442 11111111
85.

138

MELISA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Grand Master
M: Meduza
brak 616009610093413
86.

130

MIGOTKA KUC POL 2003 Klacz dereszowata/kuc: F: -
M: -
K020567
87.

143

MILAGROS SP POL 2014 klacz gniada/158 F: Paco
M: Meduza
Brak POL 616007610091514
88.

45

MILUSIA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:- F: Nn
M: Nn
Brak 616 999 52 01640 06
89.

107

MOEL MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Noel
M: Malia
K024706 616006530004513
90.

106

MURZA TYP KUC POL 2000 wałach myszata/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak POL 999 53 01302 00
91.

69

NABAB SP POL 2011 wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
92.

65

NICE'N COOL D'IVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 Ogier kara/174 F: NABAB DE REVE
M: RADETSKY
K026297 Brak
93.

53

NIKA EWITA DRP POL 2004 klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
K011732 POL 013 66 07134 04
94.

135

NIKITA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/166 F: Festiwal
M: Nemezis
brak 616007610056310
95.

39

ODYSEUSZ SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
K008985 --
96.

126

PANDORA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Viscount
M: Parada
Brak Brak
97.

146

PASJA SP POL 2008 klacz siwa/164 F: Hetman
M: Platyna Texas
Brak POL 009530166408
98.

119

PERSHIM Koń Małopolski POL 2011 Gelding chestnut/mk:160 F: Rashim
M: Princessa
brak
99.

50

PJOTTER BWP BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K028996 056-002-W00309640
100.

150

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
101.

103

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
102.

134

QUIDAMO WESTFALSKA GER 2003 ogier gniada/169cm F: Quidam's Rubin
M: Lambada
brak DE441412044003
103.

47

RADISZKA TP POL 2005 Klacz gniada/150 F: nn
M: nn
brak 999600291005
104.

136

RAWANA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Demantur vom Drammetal
M: Robin
Ko19032 POL 013 53 0226605
105.

92

RUMMENIGA Deutsches Reitpony GER 2007 Klacz siwa/kuc:135 F: Nuts
M: Ginsterhof's ronja
Brak DE 435350325507
106.

58

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
107.

29

SAFIRA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Cantero
M: Setka II
brak A0000433S
108.

147

SENTO-M SP POL 2008 wałach gniada/162 F: Cento Sohn
M: Sena
Brak 616009530266608
109.

109

SHARM EL SHEIKH CH KOŃ MAŁY POL 2008 wałach siwa/mk:135 F: Dwie Plamy
M: Sorena
brak POL 013 53 01484 08
110.

36

SNIEŻKA SP POL 2005 klacz siwa/170 F: RAPER
M: ŚMIESZKA
K025185 009670149304
111.

99

SOFIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz gniada/158 F: Sofix
M: Georgia
brak POL 009 53 01782 04
112.

73

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
113.

59

STELLA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:118cm F: Tobi
M: Samba
Brak 616013610197814
114.

75

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
115.

101

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
KO20911 616009690079211
116.

108

TANGO KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:133 F: Timo
M: Shira
brak 013610199407
117.

28

TEKILA SP POL 2009 mare bay/165 F: Xx
M: Xx
Xxx Xxx
118.

82

TURCZYNKA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:135 F: DON MATEO
M: TERCJA
BRAK 616013530208516
119.

49

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 wałach kasztanowata/182 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
120.

8

WERDO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Concord
M: Wadżima
brak 75595655454332
121.

55

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 A0000168S
122.

6

WIN SP POL 2016 wałach gniada/165 F: La Calidad
M: Wanilia
brak 5454343232
123.

26

WINCI SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
brak
124.

90

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:127 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
brak 616013640081011
125.

67

WINTER LAKE SP POL 2011 wałach gniada F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Witara / Cavallo
K019448 616009640043611
126.

35

WIRGINIA PONY POL 2015 klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
BRAK DE498560074815
127.

20

WITALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz siwa/170 F: CALIRO
M: WALIA
BRAK 616 009 53 00475 08
128.

105

ZET BLUE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach ciemnogniada/180 F: Chacco-Blue
M: Zeta z
Brak 616009610138310
Rider Club
Competition
Prize
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
80
SUM:
80.00
Chełchowska Helena Sopocki KJ
200
200
150
120
150
200
100
SUM:
1120.00
Czub Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
70
SUM:
70.00
Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
30
50
SUM:
80.00
Falkiewicz Filip Otominski Klub Jeździecki Tabun
25
SUM:
25.00
Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
120
SUM:
120.00
Górajska Klara JKS FARMA MODRZEWIE
50
SUM:
50.00
Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
50
SUM:
50.00
Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
200
SUM:
200.00
Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
180
65
SUM:
245.00
Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
80
SUM:
80.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
35
SUM:
35.00
Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
120
SUM:
120.00
Maciejczyk Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Polejowski Kamil JKS senny Nowęcin
150
SUM:
150.00
Rochowczyk Olga bpk
150
SUM:
150.00
Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
70
SUM:
70.00
Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
150
SUM:
150.00
Wiczling Weronika JKS Niestępowo
100
SUM:
100.00
Witkowska Iga Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (80)
2020-11-21
34
2020-11-21
2020-11-22
25
2020-11-22
Badaszko Justyna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-11-22
5
2020-11-22
Balicka Martyna
Stajnia Karlikowo
RAWANA (136)
2020-11-22
1
2020-11-22
1
2020-11-22
13
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
BASTYLIA (141)
2020-11-21
40
2020-11-21
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2020-11-21
11
2020-11-21
2020-11-22
8
2020-11-22
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2020-11-21
11
2020-11-21
3
2020-11-22
4
80
2020-11-22
9
Białas Michalina
Klub Jeździecki Arpav
BURSZTYN (121)
2020-11-21
29
2020-11-21
2020-11-22
26
2020-11-22
Blandzi Antonina
Szkoła Jazdy Konnej BartTeam
DRATIGA (43)
2020-11-21
2020-11-21
2020-11-22
2020-11-22
Bojarowicz Agata
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
STELLA (59)
2020-11-21
1
2020-11-21
1
2020-11-22
1
2020-11-22
14
2020-11-21
28
2020-11-21
10
2020-11-22
24
2020-11-22
16
Borkowska Marta
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
JAGUŚ (128)
2020-11-22
2020-11-22
Brac Hanna
Stajnia Sento
AKTIWIA (145)
2020-11-22
12
PASJA (146)
2020-11-22
2020-11-22
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
CHANTAL (97)
2020-11-21
5
2020-11-21
15
2020-11-22
6
2020-11-22
Chełchowska Anna
Xxx
TEKILA (28)
2020-11-22
1
2020-11-22
1
Chełchowska Helena
Sopocki KJ
TEKILA (28)
2020-11-21
14
2020-11-21
27
2020-11-21
1
200
2020-11-22
1
200
2020-11-22
1
150
2020-11-21
8
2020-11-22
3
120
2020-11-22
2
150
2020-11-21
1
200
2020-11-21
2
100
Claudot Elisa
Stadnina koni Zajączkowo
MELISA (138)
2020-11-22
18
2020-11-22
Cybulska Agata
KJu Rychertów Kiełpino
DERBA (88)
2020-11-22
2
KARINA (89)
2020-11-22
1
Czerniewicz Paweł
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2020-11-22
2
Czub Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
2020-11-21
6
2020-11-21
5
70
2020-11-22
2020-11-22
3
De Lubicz - Szeliska Wiktoria
Klub Jeździecki Polonez
SOFIA (99)
2020-11-22
8
2020-11-21
4
2020-11-21
10
2020-11-21
2020-11-22
9
2020-11-22
19
2020-11-22
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
2020-11-21
4
30
2020-11-22
5
50
Dudkowska Monika
KJ Stajnia Szyldak
SORENTO (73)
2020-11-21
19
2020-11-21
13
Falkiewicz Filip
Otominski Klub Jeździecki Tabun
2020-11-22
7
25
2020-11-22
8
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
FIGA (123)
2020-11-21
2020-11-21
9
Formella Dorota
Klub Jeździecki J.J.Darboven
CARTAGENE (104)
2020-11-22
14
2020-11-22
11
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin
2020-11-21
30
2020-11-21
2020-11-22
10
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (102)
2020-11-22
3
120
2020-11-21
14
Gawęda Julianna
Sopocki Klub Jeździecki
KAMAEL (52)
2020-11-21
15
2020-11-22
18
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2020-11-21
19
2020-11-21
2020-11-22
22
2020-11-22
2020-11-21
11
2020-11-22
12
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (74)
2020-11-22
15
2020-11-22
2020-11-21
13
2020-11-21
Górajska Klara
JKS FARMA MODRZEWIE
2020-11-21
32
2020-11-21
7
50
Gruchała Julia
JKS Barłomino
ARNAT (110)
2020-11-21
2020-11-22
11
2020-11-22
15
Grydziuszko Jagoda
bzpk
2020-11-21
1
2020-11-21
12
Gussman Natalia
Stajnia Karlikowo
2020-11-22
1
2020-11-22
1
2020-11-22
16
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2020-11-21
24
2020-11-21
2020-11-22
20
2020-11-22
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2020-11-21
17
2020-11-21
2020-11-22
2020-11-22
Hiller Marcel
Brak
EGON (85)
2020-11-21
37
2020-11-21
Iglikowska - Cichosz Matylda
OSK Lipce
WIN (6)
2020-11-21
8
2020-11-21
WERDO (8)
2020-11-21
2
2020-11-21
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
2020-11-21
1
2020-11-21
2020-11-22
18
2020-11-22
Jaszek Barbara
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2020-11-21
9
2020-11-21
15
2020-11-22
6
50
2020-11-22
17
Jendza Nina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
PERSHIM (119)
2020-11-21
7
2020-11-21
23
2020-11-22
20
2020-11-22
28
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (96)
2020-11-22
1
200
Kancerz Julia
JKS SENNY NOWĘCIN
POKUSA (150)
2020-11-22
13
2020-11-22
Kaźmierczak Kornelia
Bez Przynależności Klubowej
2020-11-21
8
2020-11-21
8
Koczorowska Helena
Stajnia Sento
CERTINA (144)
2020-11-22
1
2020-11-22
1
Kopicka Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
WINCI (26)
2020-11-22
2020-11-22
Kosior Julia
KJ Polonez
CHALLENGE (149)
2020-11-21
26
2020-11-21
18
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (57)
2020-11-21
5
2020-11-21
1
180
2020-11-22
6
2020-11-22
3
65
Kostrubiec Malena
Stajnia Sento
2020-11-22
26
2020-11-22
22
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (120)
2020-11-21
9
2020-11-21
2020-11-22
5
80
2020-11-22
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
NABAB (69)
2020-11-22
2
100
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
2020-11-21
8
35
2020-11-21
2020-11-22
23
VINO 26 (49)
2020-11-21
2020-11-21
7
2020-11-22
9
2020-11-22
6
Krzysztofowicz Aleksandra
KJ Polonez Damnica
SAFIRA (29)
2020-11-21
12
2020-11-21
2020-11-21
2020-11-22
7
2020-11-22
2020-11-22
SOFIA (99)
2020-11-21
35
2020-11-22
9
Kuźmicz Krystyna
brak
2020-11-21
3
2020-11-21
2020-11-22
2020-11-22
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (86)
2020-11-22
3
DERBA (88)
2020-11-22
5
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
2020-11-21
30
2020-11-22
6
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2020-11-21
26
2020-11-22
21
2020-11-22
13
2020-11-21
Lewicka Oliwia
KJ u Rychertów
2020-11-22
17
KARINA (89)
2020-11-22
1
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2020-11-21
3
120
2020-11-21
2020-11-22
25
2020-11-22