Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie
Barłomino, 27-28.11.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
113 ACCEPTED 2021-11-27 09:19:26
2021-11-27 09:19:26
Filip Falkiewicz AFIFA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
112 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:07
2021-11-25 23:32:30
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
111 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:10
2021-11-25 22:56:16
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
110 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:13
2021-11-25 22:34:57
Martyna Kiereś KLIPER
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/
109 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:14
2021-11-25 22:29:51
Zofia Pakur SPRING STAR'S ARNE
  • 2x 2/Mini LL 50/
108 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:16
2021-11-25 18:24:14
Emilia Ambrożewicz ARROW
  • 2x 2/Mini LL 50/
107 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:20
2021-11-25 18:18:27
Luiza Majewska CHOCOLATE FUDGECAKE
  • 2x 1/kuce/Kuce dokładności
106 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:26
2021-11-25 17:28:27
Wiktoria De Lubicz - Szeliska SOFIA
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
105 ACCEPTED 2021-11-25 10:46:14
2021-11-25 08:42:58
Dominika Dudzik BOSTWANA
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
104 ACCEPTED 2021-11-25 10:46:16
2021-11-25 08:42:10
Sara Steller-Gil BOSTWANA
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
103 ACCEPTED 2021-11-25 10:46:20
2021-11-24 15:10:52
Angelika Szewczyk BORYS ZK
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/L/Licencyjny
102 ACCEPTED 2021-11-25 13:42:10
2021-11-24 15:10:26
Angelika Szewczyk KOKO
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
101 ACCEPTED 2021-11-24 11:57:24
2021-11-24 11:33:27
Anna Witomska TULUZA
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
100 ACCEPTED 2021-11-24 11:57:27
2021-11-24 11:32:34
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 14/L/zwykły
99 ACCEPTED 2021-11-24 09:33:41
2021-11-24 00:43:19
Martyna Pietroń BIG MEL EH Z
  • 2x 6/L/Zwykły
98 ACCEPTED 2021-11-24 09:33:45
2021-11-24 00:30:50
Martyna Kwasek W-ANJA
  • 1x 9/Kuce/Kuce dokładności
  • 1x 10/Mini LL 50/
97 ACCEPTED 2021-11-23 22:22:39
2021-11-23 18:58:59
Filip Falkiewicz CORINO
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
96 ACCEPTED 2021-11-23 22:22:43
2021-11-23 18:45:46
Filip Falkiewicz HARD ROCK
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
95 ACCEPTED 2021-11-23 22:22:47
2021-11-23 18:44:39
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x 14/L/zwykły
94 ACCEPTED 2021-11-25 13:27:42
2021-11-23 18:44:03
Filip Falkiewicz VELVET
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/P/Zwykły
93 ACCEPTED 2021-11-23 22:23:02
2021-11-23 16:42:02
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
92 ACCEPTED 2021-11-23 22:23:08
2021-11-23 11:17:57
Marta Trofimow SESILA G
  • 2x 5/L/Licencyjny
91 ACCEPTED 2021-11-25 13:21:18
2021-11-23 08:43:09
Izabela Stawarz MY LITTLE PONY
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
90 ACCEPTED 2021-11-25 13:15:48
2021-11-22 23:57:14
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 2x 5/L/Licencyjny
89 ACCEPTED 2021-11-23 10:12:24
2021-11-22 22:42:23
Pola Greźlikowska ENERGIA
  • 2x 1/kuce/Kuce dokładności
88 ACCEPTED 2021-11-25 13:26:09
2021-11-22 21:45:56
Kamil Polejowski DAYLIGHT
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
87 ACCEPTED 2021-11-25 13:26:28
2021-11-22 21:45:28
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 2x 6/L/Zwykły
  • 2x 14/L/zwykły
86 ACCEPTED 2021-11-25 13:25:53
2021-11-22 21:45:02
Klaudia Kiełpińska FARMA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
85 ACCEPTED 2021-11-25 13:32:28
2021-11-22 21:44:27
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
84 ACCEPTED 2021-11-22 21:26:29
2021-11-22 17:14:20
Amelia Klimaszewska DEMON
  • 1x 13/L/Licencyjny
  • 1x 14/L/zwykły
83 ACCEPTED 2021-11-25 13:13:33
2021-11-22 14:01:02
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 2x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
82 ACCEPTED 2021-11-22 11:01:23
2021-11-22 01:33:45
Natalie Buzar ROSE OF NIGHT
  • 2x 5/L/Licencyjny
81 ACCEPTED 2021-11-22 11:01:26
2021-11-21 22:11:09
Sara Wnuczko TOPAZ
  • 1x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
80 ACCEPTED 2021-11-22 11:01:28
2021-11-21 22:04:09
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
79 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:42
2021-11-21 19:05:40
Łucja Bertrand BEAUTY GIRL KZ
  • 2x 5/L/Licencyjny
  • 2x 13/L/Licencyjny
78 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:45
2021-11-21 18:28:02
Maja Hartwig KOSTKA RUBIKA
  • 2x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 2x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
77 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:48
2021-11-21 16:08:59
Zuzanna Skwierawska GRADIANKA
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
76 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:51
2021-11-21 16:08:45
Alicja Czatrowska GRADIANKA
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
75 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:55
2021-11-21 16:08:31
Natalia Brzoza GRADIANKA
  • 1x 2/Mini LL 50/
74 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:57
2021-11-21 11:51:54
Zofia Ustimiuk MISZA
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/
73 ACCEPTED 2021-11-25 13:16:10
2021-11-21 11:49:35
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
72 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:11
2021-11-20 19:20:09
Izabela Wicher BRYZA
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
71 ACCEPTED 2021-11-25 13:30:39
2021-11-20 18:18:16
Natalia Gerke CANIZARES
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
70 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:21
2021-11-20 15:21:43
Zuzanna Żemojtel KARINA
  • 1x 10/Mini LL 50/
69 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:36
2021-11-20 15:19:21
Julia Kucharska KARINA
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
68 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:39
2021-11-20 15:18:37
Zuzanna Żemojtel BAHARA
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
67 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:42
2021-11-20 15:17:52
Julia Kucharska BAHARA
  • 1x 10/Mini LL 50/
66 ACCEPTED 2021-11-25 13:20:47
2021-11-20 13:42:30
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 2x 5/L/Licencyjny
  • 2x 13/L/Licencyjny
65 ACCEPTED 2021-11-25 13:27:27
2021-11-20 12:47:32
Wiktoria De Lubicz - Szeliska SHARM EL SHEIKH CH
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
64 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:50
2021-11-20 09:32:52
Alicja Tobolska BARIA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
63 ACCEPTED 2021-11-19 18:03:24
2021-11-19 14:21:39
Mateusz Kiempa ALANCAS
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
62 ACCEPTED 2021-11-19 18:03:26
2021-11-19 14:16:39
Mateusz Kiempa ALL NIGHT
  • 2x 6/L/Zwykły
61 ACCEPTED 2021-11-19 18:03:29
2021-11-19 13:39:44
Julia Rutkiewicz TOSKANIA
  • 1x 9/Kuce/Kuce dokładności
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
60 ACCEPTED 2021-11-19 18:03:31
2021-11-19 08:43:26
Lena Budynek PROBUS
  • 2x 2/Mini LL 50/
59 ACCEPTED 2021-11-19 18:03:35
2021-11-18 22:55:16
Liwia Tazbir BREMIO
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
58 ACCEPTED 2021-11-25 13:26:46
2021-11-18 22:21:37
Leticia Lachowicz CAMELIA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
57 ACCEPTED 2021-11-25 13:17:08
2021-11-18 16:39:43
Bogna Stolarska TOFFI
  • 2x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
56 ACCEPTED 2021-11-25 13:31:08
2021-11-18 15:50:42
Monika Sonnberg TOFFI
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
55 ACCEPTED 2021-11-18 09:17:51
2021-11-18 09:17:46
Lena Obłońska PERŁA
  • 2x 2/Mini LL 50/
54 ACCEPTED 2021-11-18 09:17:46
2021-11-18 09:12:44
Leon Półrola HARRY
  • 2x 2/Mini LL 50/
53 ACCEPTED 2021-11-20 09:02:46
2021-11-17 19:46:51
Paulina Szatanik H.VENUS
  • 1x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
52 ACCEPTED 2021-11-25 13:31:33
2021-11-17 19:21:55
Zuzanna Leman GRAVALLO
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
51 ACCEPTED 2021-11-25 13:14:01
2021-11-17 16:23:01
Apolonia Gac PANTEON
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
50 ACCEPTED 2021-11-25 13:21:30
2021-11-17 14:23:34
Paulina Wojciechowska MONTOJA
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
49 ACCEPTED 2021-11-25 13:24:06
2021-11-17 08:07:36
Hanna Dynowska BATALIA
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
48 ACCEPTED 2021-11-25 13:24:22
2021-11-17 08:07:14
Pola Dombrowska WONTON
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
47 ACCEPTED 2021-11-25 13:23:47
2021-11-17 08:06:35
Daria Pilipiec DEJZI
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
46 ACCEPTED 2021-11-25 13:23:33
2021-11-17 08:05:30
Helena Gossa ARIZONA
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/
  • 1x 9/Kuce/Kuce dokładności
  • 1x 10/Mini LL 50/
45 ACCEPTED 2021-11-25 13:20:03
2021-11-16 22:42:24
Blanka Szymańska BELLA CATANA
  • 2x 5/L/Licencyjny
  • 2x 14/L/zwykły
44 ACCEPTED 2021-11-25 19:30:38
2021-11-16 21:16:33
Olga Czekień NIEZAPOMINAJKA
  • 2x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
43 ACCEPTED 2021-11-25 13:19:15
2021-11-15 21:31:27
Karolina Kujawa KASTRO-P
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
42 ACCEPTED 2021-11-25 13:19:31
2021-11-15 21:30:53
Pola Lewandowska CEREMONIA
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
41 ACCEPTED 2021-11-21 08:50:17
2021-11-14 19:14:48
Nikola Woźniak LOWENA DF
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
40 ACCEPTED 2021-11-15 18:45:22
2021-11-14 19:14:11
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
39 ACCEPTED 2021-11-15 18:45:25
2021-11-14 18:36:43
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
38 ACCEPTED 2021-11-25 13:15:07
2021-11-14 09:57:29
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
37 ACCEPTED 2021-11-25 13:15:23
2021-11-14 09:57:04
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
36 ACCEPTED 2021-11-12 19:21:23
2021-11-12 15:36:01
Maja Żarłok MARAVELLA
  • 2x 10/Mini LL 50/
35 ACCEPTED 2021-11-12 11:27:15
2021-11-11 18:25:40
Marta Pundzis IKE
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
34 ACCEPTED 2021-11-25 13:19:50
2021-11-11 13:19:24
Karolina Rosicka INKADENS
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
33 ACCEPTED 2021-11-25 13:17:23
2021-11-11 11:27:34
Katarzyna Bziukiewicz HORN „W”
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
32 ACCEPTED 2021-11-25 13:21:02
2021-11-11 09:03:06
Michalina Maleszewska NIEZAPOMINAJKA
  • 2x 5/L/Licencyjny
31 ACCEPTED 2021-11-11 13:45:20
2021-11-10 11:46:37
Helena Kolikow CORIDA
  • 2x 9/Kuce/Kuce dokładności
30 ACCEPTED 2021-11-11 13:45:25
2021-11-10 11:45:20
Julia Kaczorowska CARETINA
  • 2x 9/Kuce/Kuce dokładności
29 ACCEPTED 2021-11-25 13:27:59
2021-11-10 11:34:44
Julia Olszewska KALYARR
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
28 ACCEPTED 2021-11-25 13:32:04
2021-11-10 09:18:23
Sylwia Barbarska WHITNEY
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
27 ACCEPTED 2021-11-25 13:14:49
2021-11-10 09:12:00
Klara Kazimierczak PERŁA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
26 ACCEPTED 2021-11-25 13:21:49
2021-11-10 09:10:38
Martyna Hapka EUFORIA
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/L/zwykły
25 ACCEPTED 2021-11-25 13:22:09
2021-11-10 09:09:26
Hania Piotrowska SZLACHCIC
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
24 ACCEPTED 2021-11-25 13:18:35
2021-11-10 09:08:25
Karolina Krzysik NISZA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
23 ACCEPTED 2021-11-09 11:10:06
2021-11-09 10:55:19
Zofia Kosecka ANTONIUS
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
22 ACCEPTED 2021-11-24 11:57:32
2021-11-09 06:23:02
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/P/Zwykły
21 ACCEPTED 2021-11-25 13:18:02
2021-11-08 20:58:41
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
20 ACCEPTED 2021-11-25 13:17:45
2021-11-08 20:31:21
Natalia Sobiecka CALVADA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
19 ACCEPTED 2021-11-25 13:31:19
2021-11-08 17:36:34
Natalia Świetlikowska DERESY
  • 2x 5/L/Licencyjny
18 ACCEPTED 2021-11-25 13:16:26
2021-11-07 14:05:23
Anna Chełchowska A-DJANGO
  • 1x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
17 ACCEPTED 2021-11-06 17:44:27
2021-11-05 22:46:38
Justyna Kopko QUERY DU BUISSON Z
  • 1x 16/N/zwykły
16 ACCEPTED 2021-11-06 17:44:31
2021-11-05 22:46:20
Justyna Kopko FEVER 5
  • 1x 8/N/Zwykły
15 ACCEPTED 2021-11-06 17:44:33
2021-11-05 22:46:05
Justyna Kopko BALLET MORE FOR U
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
14 ACCEPTED 2021-11-25 13:24:35
2021-11-04 23:43:46
Julia Rutkiewicz KATRINA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
13 ACCEPTED 2021-11-25 13:24:58
2021-11-04 23:43:04
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 2x 6/L/Zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
12 ACCEPTED 2021-11-25 13:18:22
2021-11-04 11:48:03
Natasza Tworek POKUSA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/L/zwykły
11 ACCEPTED 2021-11-02 22:07:01
2021-11-02 21:41:33
Marta Rogowska DOMENA
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
10 ACCEPTED 2021-11-01 22:58:02
2021-11-01 22:43:17
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
9 ACCEPTED 2021-11-01 22:58:04
2021-11-01 22:42:50
Martyna Pietroń CYCERA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
8 ACCEPTED 2021-11-24 09:33:33
2021-11-01 22:42:16
Martyna Pietroń C-JANICE
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 2x 14/L/zwykły
7 ACCEPTED 2021-11-25 13:30:55
2021-10-31 20:42:11
Michalina Pazik CORNET’S LUCKY PUNCH
  • 2x 6/L/Zwykły
  • 2x 14/L/zwykły
6 ACCEPTED 2021-11-25 13:31:52
2021-10-31 20:41:47
Maja Buczkowska NAZIR
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
5 ACCEPTED 2021-11-25 13:22:28
2021-10-31 13:12:48
Julia Konecko LUNA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
4 ACCEPTED 2021-11-25 13:20:19
2021-10-30 18:20:29
Lena Procińska JE T'AIME
  • 1x 5/L/Licencyjny
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 2x 14/L/zwykły
3 ACCEPTED 2021-11-25 13:23:04
2021-10-18 08:03:17
Igor Tymiński CHEWBACCA
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
2 ACCEPTED 2021-11-25 13:23:19
2021-10-18 08:02:41
Adrianna Marszałek PERKUN
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
1 ACCEPTED 2021-11-25 13:25:15
2021-10-11 19:24:36
Paulina Gilgacz LAST MOONLIGHT
  • 1x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambrożewicz Emilia Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2008 (JM.)
brak
2. Barbarska Sylwia JKS FARMA Modrzewie
S
O025047
3. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
4. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
5. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
6. Bertrand Łucja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O066434
7. Brzoza Natalia Bk
2011 (Mł.)
Brak
8. Buczkowska Maja KJ AS Dream
2009 (JM.)
O066617
9. Budynek Lena Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O061872
10. Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
O061078
11. Bziukiewicz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
12. Chełchowska Anna Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O064448
13. Czatrowska Alicja Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O061845
14. Czekień Olga Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2006 (J.)
O066224
15. De Lubicz - Szeliska Wiktoria KJ Dolina Charlotty
2008 (JM.)
O057689
16. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
17. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O057798
18. Dombrowska Pola Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2006 (J.)
O052210
19. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
20. Dudzik Dominika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O041629
21. Dynowska Hanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2005 (J.)
O045902
22. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
23. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
24. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
Brak
25. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (JM.)
O053528
26. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
27. Filipczyk Livia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O052053
28. Gac Apolonia SKJ
2008 (JM.)
O064281
29. Gerke Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O021550
30. Gilgacz Paulina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
brak
31. Gossa Helena KJ ISKRA
2011 (Mł.)
brak
32. Greźlikowska Pola BPK pom
2011 (Mł.)
///////
33. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
S
O031932
34. Hapka Martyna BRAK
2007 (JM.)
BRAK
35. Hartwig Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O066331
36. Kaczorowska Julia BPK
2010 (JM.)
O064877
37. Kazimierczak Klara bpk
2003 (MJ.)
brak
38. Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
S
O007043
39. Kiereś Martyna SKJ Sopot
40. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
Brak
41. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
42. Klimaszewska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O050315
43. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
44. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O064348
45. Konecko Julia brak
2007 (JM.)
O063387
46. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
47. Kosecka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O058593
48. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
49. Krzysik Karolina Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
BRAK
50. Kucharska Julia KJu Rychertów Kiełpino
2004 (J.)
O062199
51. Kujawa Karolina Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O052213
52. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
53. Lachowicz Leticia Farma Modrzewie JKS
2006 (J.)
O043664
54. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O044131
55. Lewandowska Pola Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O061674
56. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
57. Majewska Luiza Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2014 (Mł.)
Brak
58. Maleszewska Michalina JKS Niestępowo
S
O028317
59. Marszałek Adrianna Brak
2006 (J.)
Brak
60. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
61. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O033657
62. Obłońska Lena Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2012 (Mł.)
brak
63. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (JM.)
O062196
64. Olszewska Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
brak
65. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
66. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
67. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O035883
68. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
69. Pietroń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
70. Pilipiec Daria Klub Jeździecki Iskra Sztum
2005 (J.)
O049451
71. Piotrowska Hania brak
2008 (JM.)
brak
72. Polejowski Kamil JKS SENNY NOWĘCIN
S
O041869
73. Półrola Leon Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2012 (Mł.)
brak
74. Procińska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O061541
75. Pundzis Marta Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
Brak
76. Rogowska Marta Stajnia Karlikowo
2006 (J.)
brak
77. Rosicka Karolina Klub Jeździecki Arpav
2003 (MJ.)
O034994
78. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (MJ.)
O042667
79. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
80. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
81. Ryciak Wiktoria Sopocki KJ
2008 (JM.)
O044241
82. Skwierawska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O061062
83. Sobiecka Natalia Brak
S
R003605
84. Sonnberg Monika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
85. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (MJ.)
O051413
86. Stawarz Izabela brak
2009 (JM.)
brak
87. Steller-Gil Sara Klub Jeździecki Cavallo
2008 (JM.)
brak
88. Stolarska Bogna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
89. Świetlikowska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2005 (J.)
O056370
90. Szatanik Paulina brak
S
brak
91. Szewczyk Angelika J. J. Darboven
S
O028499
92. Szymańska Blanka Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O061549
93. Tazbir Liwia Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2004 (J.)
O051475
94. Tobolska Alicja Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
95. Trofimow Marta J. J. Darboven
S
brak
96. Tworek Natasza BPK
2009 (JM.)
Brak
97. Tymiński Igor Brak
2005 (J.)
Brak
98. Ustimiuk Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2013 (Mł.)
O063639
99. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (MJ.)
O038115
100. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (MJ.)
O038115
101. Wicher Izabela Brak
2006 (J.)
O 059667
102. Witomska Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O060030
103. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
Brak
104. Wojciechowska Paulina Brak
S
O064555
105. Woźniak Nikola KJu Rychertów Kiełpino
2005 (J.)
O062201
106. Żarłok Maja Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2010 (JM.)
brak
107. Żemojtel Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (J.)
O055069
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

45

A-DJANGO SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Vulcan L
M: A Nuria
K033156 616009610121613
2.

133

AFIFA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: If du Reverdy
M: Atlantyda
3.

81

ALANCAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/170 F: Casanova
M: Alana
1 1
4.

82

ALL NIGHT TRK. POL 2017 ogier gniada/168 F: Asago
M: Alana / Agar
K031770 616003010085917
5.

130

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
6.

48

ANTONIUS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Corvallo
M: Ambrozja
K032177 616007530197016
7.

72

ARIZONA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K024696 616999530305610
8.

128

Arne F:
M:
9.

131

ARNE WELSH POL 2016 ogier izabelowata/kuc:- F: Nn
M: Nn
K030716 528017201500336
10.

124

ARROW SP POL 2001 wałach siwa/161 F: Rubin
M: Akita
brak pol009660005401
11.

127

Atifa F:
M:
12.

91

BAHARA ŚLĄSKA POL 2005 klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
K030564 POL008680051805
13.

44

BALLET MORE FOR U SWB SWE 2010 klacz kasztanowata/174 F: Baltimore 1178 / Balou Du Rouet
M: Madeliefje
K033168 SWB 752004041001512
14.

93

BARIA SP POL 2004 klacz kasztanowata/165 F: vittorio
M: bystra
brak POL009530111304
15.

69

BATALIA Polski Koń Szlachetny POL 2017 klacz skarogniada/170 F: Colox Cup
M: Bianka
K032864 6160095301588
16.

94

BEAUTY GIRL KZ ZANGERSHEIDE BEL 2013 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Big Star JR K Z
M: Cover Girl Z
K027029 056015Z55822813
17.

73

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
18.

116

BIG MEL EH Z Z BEL 2014 wałach gniada/176 F: Bisquet Balov vd mispelaere
M: Kantara do magico
K024576 056015Z55768413
19.

134

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/177 F: Biskwit
M: Batalia
Brak brak
20.

120

BORYS ZK WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/170 F: Qulester
M: Balsamica ZK
xxxx xxxx
21.

119

BOSTWANA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Birża
K030935 616009610048211
22.

85

BREMIO XX POL 2006 wałach gniada/166 F: Cumbrales
M: Bremen Rose
K031860 POL060000004480
23.

88

BRYZA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz inna/169 F: Agar
M: Bakalia
Brak 616007530329309
24.

98

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
25.

6

C-JANICE SP POL 2017 klacz kara/163 F: Jonson
M: Cortina
*** ***
26.

47

CALVADA WESTFALSKA POL 2017 klacz gniada/168 F: Cavtat PKZ
M: Capri
Brak DE441410229917
27.

86

CAMELIA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Acapulco
M: Chanel
K030052 616999530214515
28.

89

CANIZARES HOLSZTYŃSKA POL 2017 ogier gniada/174 F: Connor
M: Fella Fabiene
Brak De421000700117
29.

53

CARETINA KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Dante
M: Coco
brak nn
30.

67

CEREMONIA SP POL 2012 klacz srokata/163 F: Czaprak
M: Centra
K031393 616009680057012
31.

32

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
32.

37

CHEWBACCA HOLSZTYŃSKA GER 2015 klacz siwa/165 F: Christian
M: Fernanda
Brak DE456560484215
33.

125

CHOCOLATE FUDGECAKE TINKER GBR 2013 klacz kara/kuc:148 F: Harison
M: Chocolate
brak 826069000197550
34.

52

CORIDA KUC POL 2007 klacz dereszowata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
brak nn
35.

112

CORINO BRANDERDURSKA POL 2017 wałach siwa/166 F: It s Me du Mesnil
M: Carrera
Brak 276020000545726
36.

33

CORNET’S LUCKY PUNCH OLDEMBURSKA POL 2016 wałach siwa/178 F: Cornet Du Lys west/ Cornet Obolensky BWP
M: Capella han/ Cento holst
. DE 418185050716
37.

111

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
38.

31

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
39.

121

DACYT SP POL 2013 wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991 616009600163913
40.

62

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
41.

25

DAYLIGHT Pełna Krew Angielska POL 2015 klacz gniada/172 F: Boreas Rush
M: Duena
K031472 616POL15008741T
42.

71

DEJZI TRAKEŃSKA POL 2017 klacz skarogniada/163 F: Artemor
M: Duma
K032890 616003010096717
43.

104

DEMON NN POL 2004 wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
K015823 POL013530101604
44.

9

DERESY SP POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Abou Zouz
M: Delta
K015448 POL009530147308
45.

39

DOMENA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/167 F: Karbon
M: Dorada
brak POL009600001507
46.

63

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233 DE433331013411
47.

108

ENERGIA KUC FELINSKI POL 2017 klacz gniada/kuc://// F: ///
M: //////
Brak Pol
48.

92

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko
M: Eroica
K027750 616009510021515
49.

57

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
50.

110

FARMA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Felini
M: Firma
K031471 616007610079409
51.

43

FEVER 5 HAN GER 2008 klacz kasztanowata/165 F: For Edition I / For Pleasure
M: Chicca / Contendro I
K029927 DE431313326708
52.

41

FOCUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: WIWAT
M: FARGOLA
K025412 616006580484712
53.

123

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
54.

28

GAMBLE KWPN POL 2011 wałach siwa/165 F: Cardento
M: Bakkertye
K021041 528003201107094
55.

101

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
56.

96

GRADIANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/157cm F: pokrat
M: gordonka
K032742 009530045605
57.

80

GRAVALLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/164 F: Corvallo
M: Gracja
616009530188317 616098200109190
58.

79

H.VENUS WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz srokata/165 F: Rytm
M: Helda
brak 616007530344908
59.

113

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
60.

77

HARRY TINKER GBR 2015 wałach srokata/kuc:126 F: Jack
M: Henrietta
brak 48329393848448
61.

106

HOP HOP SIMONI DWB POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /FR/ / Unnering /FR/
K032350 DK2083332012048
62.

50

HORN „W” SP POL 2004 wałach gniada/167 F: Turnus Elwis I
M: Harfa
Brak 616009680078204
63.

46

I-CAN KWPN NED 2013 Wałach gniada//// F: Canabis Z
M: Cirane B
K025790 528003201305552
64.

60

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
Brak 616013520089214
65.

49

INKADENS TRAKEŃSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Emis
M: I
K028916 616033010090915
66.

35

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 616009600113114JP
67.

54

KALYARR Angielska Pelna Krew POL 2014 wałach gniada/161 F: Aramus
M: Karawela
brak 252/2015
68.

90

KARINA TYP PRYMITYWNY POL 2004 klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
K030991 POL999530464004
69.

66

KASTRO-P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara- P
Brak
70.

8

KATRINA TYP SZLACHETNY POL BRAK klacz kasztanowata/162 F: NN
M: NN
BRAK 616999530232214
71.

129

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
K024146
72.

29

KOKO OLDENBURSKA GER 2017 klacz gniada/xxxx F: xxxx
M: xxxx
xxxxx xxxx
73.

95

KOSTKA RUBIKA Szlachetna Półkrew POL 2006 klacz kasztanowata/169 F: Rubin
M: Kasaweltha
brak 009520112006
74.

1

LAST MOONLIGHT TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach kara/169 F: nn
M: nn
brak 616999640082315
75.

14

LOWENA DF SP POL 2008 klacz gniada/160 F: Trefl
M: Laskala
K030988 616009530344308
76.

102

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
77.

2

LUNA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/162 F: Dżihad
M: Laguna
K033169 616006590151215
78.

114

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
K020711 DE435350017509
79.

61

MARAVELLA Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/165 F: Aravel Waro
M: Magia
K024666 POL009520042207
80.

97

MISZA KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:120 F: Nn
M: Nn
- -
81.

68

MONTOJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz gniada/158 F: Literat
M: Montana
brak 616009681003214
82.

105

MY LITTLE PONY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999661486012
83.

34

NAZIR SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Torado 2 kwpn/ It’s morado KWPN
M: Nebrasca wlkp/ Bajou du rouet hol
K027277 616007520040115
84.

51

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 Klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
K030849 POL 732 01 00678 11
85.

16

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
K030849 POL 732 01 00678 11
86.

59

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
BRAK 009610076405
87.

65

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
88.

76

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
K030997 616006580309012
89.

122

PEARL NIGHT SP POL 2009 klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455 616009530093609
90.

38

PERKUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach srokata/160 F: Nepal
M: Princessa
Brak 616009530210313
91.

56

PERŁA WLKP POL 2007 klacz siwa/160 F: Kreol /
M: Poza / Huan
K022610 007600342707
92.

78

PERŁA KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:142 F: nn
M: nn
brak 250259803626411
93.

40

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
94.

84

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: OSET
M: PATRYCJA
KO25586 616POL12008869A
95.

42

QUERY DU BUISSON Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/171 F: Quartz II Adelheid Z / Quality Touch
M: Valetta Du Buisson / Numero Uno
K030754 056015Z55760310
96.

99

ROSE OF NIGHT SP POL 2009 mare dark bay/168 F: Rytm
M: Rosa
K016426 616009530341409
97.

109

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
98.

115

SESILA G SP POL 2009 klacz gniada/168 F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
99.

87

SHARM EL SHEIKH CH KOŃ MAŁY POL 2008 wałach siwa/mk:135 F: Dwie Plamy
M: Sorena
K031774 POL 013 53 01484 08
100.

126

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
101.

132

SOFIA SP POL 2004 klacz gniada/158cm F: Sofix
M: Georgia
K031780 POL009530178204
102.

58

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
103.

19

TOFFI SP POL 2007 wałach gniada////// F: Protest
M: Tala
Brak POL009640006307
104.

100

TOPAZ KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda/ Tabor
K025107 POL013530189108
105.

83

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:135 F: DON MATEO
M: TOSKA
BRAK 616013530208616
106.

118

TULUZA SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Viscount
M: Tonia
K012144 POL 009530223507
107.

26

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
108.

10

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/- F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Valencia / Compliment
K018832 616009640002608
109.

117

W-ANJA HUCULSKA POL 2012 klacz srokata/kuc:135 F: Junior
M: Wanta
Brak 616012530213812
110.

55

WHITNEY HANOWER POL 2016 klacz gniada/165 F: LIBERO
M: WILL VPNICE
BRAK 826002160876645
111.

64

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
K030563 616013640081011
112.

70

WONTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: nippon
M: werona
K024693 POL009600157106
Rider Club
Competition
Prize
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
60
SUM:
60.00
Bertrand Łucja Klub Jeździecki J.J. Darboven
120
SUM:
120.00
Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
150
SUM:
150.00
Filipczyk Livia JKS Niestępowo
35
SUM:
35.00
Klasa Marcelina KJ La Scalla
100
180
160
SUM:
440.00
Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
180
120
SUM:
300.00
Kopko Justyna JKS Olsza
200
SUM:
200.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
200
170
120
SUM:
490.00
Mazur Agata SKJ Sopot
50
SUM:
50.00
Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
60
SUM:
60.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
80
SUM:
80.00
Polejowski Kamil JKS SENNY NOWĘCIN
70
SUM:
70.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
50
SUM:
50.00
Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
80
SUM:
80.00
Ryciak Wiktoria Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
20
SUM:
20.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambrożewicz Emilia
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
ARROW (124)
2021-11-27
5
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
LUNA (2)
2021-11-28
Barbarska Sylwia
JKS FARMA Modrzewie
LUNA (2)
2021-11-28
13
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
WHITNEY (55)
2021-11-27
16
2021-11-28
1
2021-11-28
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2021-11-27
8
2021-11-27
3
60
2021-11-28
4
2021-11-28
5
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (130)
2021-11-28
11
2021-11-28
7
Bertrand Łucja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021-11-27
1
2021-11-27
2021-11-28
2
120
2021-11-28
Brzoza Natalia
Bk
2021-11-27
8
Buczkowska Maja
KJ AS Dream
NAZIR (34)
2021-11-27
3
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Budynek Lena
Bez Przynależności Klubowej
PROBUS (84)
2021-11-27
3
2021-11-27
Buzar Natalie
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-11-27
9
2021-11-27
2
Bziukiewicz Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-27
2021-11-27
31
2021-11-28
2021-11-28
Chełchowska Anna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-27
9
2021-11-27
9
2021-11-28
16
2021-11-28
Czatrowska Alicja
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-27
7
Czekień Olga
Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2021-11-28
13
2021-11-28
De Lubicz - Szeliska Wiktoria
KJ Dolina Charlotty
2021-11-27
4
2021-11-27
14
2021-11-28
8
2021-11-28
SOFIA (126)
2021-11-27
15
2021-11-27
34
SOFIA (132)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
18
2021-11-28
19
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-27
12
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
LUKRECJA (102)
2021-11-27
7
2021-11-27
10
2021-11-28
1
2021-11-28
9
Dombrowska Pola
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
WONTON (70)
2021-11-27
8
2021-11-27
10
2021-11-28
6
2021-11-28
3
Drewek Klaudia
Sopocki KJ
2021-11-27
2
2021-11-27
Dudzik Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOSTWANA (119)
2021-11-27
26
Dynowska Hanna
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
BATALIA (69)
2021-11-27
4
2021-11-27
4
2021-11-28
4
2021-11-28
17
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
VELVET (26)
2021-11-27
2
150
2021-11-27
10
CORINO (112)
2021-11-27
2021-11-27
9
HARD ROCK (113)
2021-11-27
2021-11-27
8
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
Atifa (127)
2021-11-27
13
2021-11-27
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
AFIFA (133)
2021-11-27
2021-11-27
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
VELVET (26)
2021-11-28
2021-11-28
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
HARD ROCK (113)
2021-11-28
14
2021-11-28
Filipczyk Livia
JKS Niestępowo
ERLETTA (92)
2021-11-27
8
2021-11-27
2
2021-11-28
4
35
Gac Apolonia
SKJ
PANTEON (76)
2021-11-27
18
2021-11-27
15
2021-11-28
2021-11-28
Gerke Natalia
JKS Rywal Grudziądz
2021-11-27
21
2021-11-27
2021-11-28
21
2021-11-28
Gilgacz Paulina
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2021-11-27
14
2021-11-27
22
2021-11-28
2021-11-28
19
Gossa Helena
KJ ISKRA
ARIZONA (72)
2021-11-27
1
2021-11-27
2
2021-11-28
1
2021-11-28
10
Greźlikowska Pola
BPK pom
MISZA (97)
2021-11-27
1
ENERGIA (108)
2021-11-27
2021-11-27
Hapka Martyna
BRAK
EUFORIA (57)
2021-11-27
2021-11-28
25
2021-11-27
2021-11-28
Hartwig Maja
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-27
2021-11-27
6
2021-11-27
2021-11-28
6
2021-11-28
2021-11-28
10
Kaczorowska Julia
BPK
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Kazimierczak Klara
bpk
PERŁA (56)
2021-11-27
33
2021-11-27
NISZA (59)
2021-11-28
15
Kiempa Mateusz
St.CSJ Coval Pogórze
ALANCAS (81)
2021-11-27
32
2021-11-27
2021-11-27
6
2021-11-27
Kiereś Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
KLIPER (129)
2021-11-27
2021-11-27
Kiereś Martyna
SKJ Sopot
KLIPER (129)
2021-11-27
10
2021-11-27
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2021-11-27
5
2021-11-27
2
100
2021-11-28
1
180
2021-11-28
1
160
Klimaszewska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
DEMON (104)
2021-11-28
2021-11-28
2
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (121)
2021-11-27
1
180
2021-11-27
4
2021-11-28
2
120
Kolikow Helena
Bez Przynależności Klubowej
CORIDA (52)
2021-11-28
1
2021-11-28
1
Konecko Julia
brak
LUNA (2)
2021-11-27
29
2021-11-27
Kopko Justyna
JKS Olsza
2021-11-27
1
200
2021-11-27
9
2021-11-27
6
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
FARMA (110)
2021-11-27
2
2021-11-28
24
2021-11-28
Krzysik Karolina
Bez Przynależności Klubowej
NISZA (59)
2021-11-27
11
2021-11-27
2021-11-28
26
2021-11-28
Kucharska Julia
KJu Rychertów Kiełpino
KARINA (90)
2021-11-28
2
BAHARA (91)
2021-11-28
5
Kujawa Karolina
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-27
7
2021-11-27
2021-11-28
11
2021-11-28
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
W-ANJA (117)
2021-11-28
1
2021-11-28
9
Lachowicz Leticia
Farma Modrzewie JKS
CAMELIA (86)
2021-11-27
6
2021-11-27
7
2021-11-28
10
2021-11-28
4
Leman Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021-11-27
13
2021-11-27
12
2021-11-28
8
2021-11-28
Lewandowska Pola
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-27
27
2021-11-27
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (65)
2021-11-27
1
200
2021-11-28
1
170
2021-11-28
2
120
Majewska Luiza
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2021-11-27
2021-11-27
Maleszewska Michalina
JKS Niestępowo
2021-11-27
7
2021-11-27
2
Marszałek Adrianna
Brak
PERKUN (38)
2021-11-28
12
2021-11-28
Mazur Agata
SKJ Sopot
2021-11-27
3
50
2021-11-27
9
2021-11-27
5
2021-11-27
10
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (46)
2021-11-27
2021-11-27
23
2021-11-28
22
2021-11-28
Obłońska Lena
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
PERŁA (78)
2021-11-27
2021-11-27
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2021-11-28
2
2021-11-28
1
Olszewska Julia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
KALYARR (54)
2021-11-27
1
2021-11-27
2021-11-28
2
2021-11-28
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-27
7
2021-11-28
8
2021-11-28
3
60
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
Arne (128)
2021-11-27
4
2021-11-27
2021-11-27
6
ARNE (131)
2021-11-27
2021-11-27
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2021-11-27
3
80
2021-11-27
2021-11-28
7
2021-11-28
Pietroń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2021-11-27
24
2021-11-27
13
2021-11-28
9
CYCERA (31)
2021-11-28
8
2021-11-28
6
2021-11-27
11
2021-11-27
2021-11-28
7
2021-11-28
8
Pilipiec Daria
Klub Jeździecki Iskra Sztum
DEJZI (71)
2021-11-27
3
2021-11-27
6
2021-11-28
17
2021-11-28
16
Piotrowska Hania
brak
2021-11-27
30
2021-11-27
2021-11-28
10
2021-11-28
Polejowski Kamil
JKS SENNY NOWĘCIN
2021-11-27
17
2021-11-27
4
70
2021-11-28
2021-11-28
20
Półrola Leon
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
HARRY (77)
2021-11-27
13
2021-11-27
Procińska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-27
2021-11-28
1
2021-11-28
6
Pundzis Marta
Bez Przynależności Klubowej
IKE (60)
2021-11-27
17
2021-11-27
2021-11-28
14
2021-11-28
12
Rogowska Marta
Stajnia Karlikowo
DOMENA (39)
2021-11-27
12
2021-11-27
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
GODECJA (101)
2021-11-27
4
2021-11-27
5
2021-11-28
3
50
2021-11-28
6
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2021-11-27