Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Pólko k. Lublina, 23-24.03.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
65 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-22 09:26:03
2019-03-21 22:49:43
Daria Barwińska FLAMMÉCHE
  • 2x 8/LL-70/Dokładności - art. 238.1.1
64 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-22 09:25:52
2019-03-21 20:48:00
Monika Kryk GASMIN
  • 2x 8/LL-70/Dokładności - art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:25:42
2019-03-21 12:33:15
Katarzyna Dobrowolska AWANTI
  • 1x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/Dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:25:29
2019-03-21 12:30:00
Mikołaj Studziński TAMONA
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
61 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-22 09:25:02
2019-03-21 12:29:03
Julia Poziomkowska NASTER
  • 1x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/Dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
60 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-22 09:25:13
2019-03-21 11:50:10
Jakub Trykacz CRISTI LOVE
  • 2x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:23:47
2019-03-21 11:49:26
Marta Woźnica SELER
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:23:37
2019-03-21 11:48:26
Klaudia Pielacha DIANA
  • 1x 8/LL-70/Dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 09:41:49
2019-03-20 21:42:16
Tomasz Wójtowicz SHATTI
  • 2x 5/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 6/N/Dwufazowy - art. 274.5.3
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-21 09:41:29
2019-03-20 20:54:05
Julia Szypiło AMIRA
  • 2x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-21 09:41:18
2019-03-20 17:58:11
Kornelia Bot ORATOR
  • 1x 8/LL-70/Dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-21 09:40:58
2019-03-20 09:09:15
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły - art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:08:51
2019-03-20 09:05:07
Ewelina Fiuk SANTANA
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 14/N/Dwufazowy - art. 274.5.3
52 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-20 07:42:40
2019-03-19 23:54:52
Paweł Jachymek CORENZO
  • 2x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
51 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-20 07:42:28
2019-03-19 23:27:35
Paweł Jachymek BAR
  • 1x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 8/LL-70/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
50 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-20 07:42:18
2019-03-19 22:58:59
Piotr Piskorski CALIMERO-A
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:09:31
2019-03-19 22:15:31
Aleksandra Ciesielczuk HIACENT
  • 1x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 12/L/egzaminacyjny - tab. III, reg.skoki 2019
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:41:54
2019-03-19 21:30:39
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 5/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy - art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 07:41:40
2019-03-19 21:30:23
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:10:00
2019-03-19 21:29:41
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 5/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Dwufazowy - art. 274.5.3
45 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-20 07:41:15
2019-03-19 21:01:59
Alicja Bolesta PROMYK
  • 2x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:10:25
2019-03-19 20:41:03
Marcin Herdzik GENEWA
  • 2x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły - art. 238.2.1
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-20 07:40:54
2019-03-19 19:00:43
Jonasz Boś OKARYNA DZ
  • 1x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:10:41
2019-03-19 18:36:03
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-20 07:40:30
2019-03-19 14:48:03
Wiktoria Michelson FIGA
  • 2x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
40 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-20 07:40:18
2019-03-19 14:46:40
Zuzanna Sochal TAJGA
  • 2x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:11:08
2019-03-19 14:15:03
Karolina Mucha FARAON
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-19 09:28:16
2019-03-19 09:23:47
Katarzyna Reszel NABAB
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły - art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 09:28:03
2019-03-19 01:39:43
Jacek Miziołek WINDSOR
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły - art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 09:27:48
2019-03-19 01:04:56
Jacek Miziołek BALOU CARETINO
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:11:35
2019-03-18 22:12:22
Aleksandra Ciesielczuk PASTORAŁKA
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 12/L/egzaminacyjny - tab. III, reg.skoki 2019
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-19 09:27:16
2019-03-18 20:28:10
Leszek Wygachiewicz FOCUS
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły - art. 238.2.1
32 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-19 09:27:00
2019-03-18 20:25:44
Leszek Wygachiewicz FRYGA
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły - art. 238.2.1
31 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-19 09:26:49
2019-03-18 20:20:59
Milena Kulanica MERLIN
  • 1x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:12:10
2019-03-18 20:17:13
Artur Karczmarek DRAKA
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:12:27
2019-03-18 20:14:08
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:12:39
2019-03-18 20:11:57
Dariusz Sulowski JUNO
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:12:55
2019-03-18 08:48:41
Anita Orzeł DON CARLOS
  • 1x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 06:13:05
2019-03-18 08:47:50
Hanna Kalita PRINCESSA II W
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 12/L/egzaminacyjny - tab. III, reg.skoki 2019
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:53:59
2019-03-17 21:58:38
Paweł Jachymek EUFORIA
  • 1x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 01:11:04
2019-03-17 21:54:21
Julia Czarniecka POTĘGA
  • 1x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 01:10:49
2019-03-17 21:40:19
Agnieszka Bącik GONZAGA L
  • 1x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 01:10:04
2019-03-17 21:34:45
Aleksandra Siemieniuk MAGIA
  • 1x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-23 01:10:39
2019-03-17 21:33:30
Magdalena Głazek PARANOJA
  • 1x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:53:39
2019-03-17 21:29:07
Paweł Jachymek SZAMAN
  • 1x 6/N/Dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 7/N1/Dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 14/N/Dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 15/N1/Dwufazowy - art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:53:34
2019-03-17 20:26:47
Alicja Komsta LARIHORN
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły - art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-22 09:23:19
2019-03-17 18:50:05
Gabriela Wawerek SANTA WELT
  • 2x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:53:27
2019-03-16 20:43:23
Natalia Szczepańska DON DAKAR
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:53:26
2019-03-16 20:42:24
Natalia Szczepańska DOMINACJA
  • 2x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:53:22
2019-03-15 22:07:35
Agata Wrona SANDRA
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły - art. 238.2.1
12 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-19 09:30:39
2019-03-15 14:45:23
Klaudia Matyjaśkiewicz ŁUNA
  • 2x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:53:17
2019-03-15 14:24:10
Natalia Szpilka PRYM
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:53:13
2019-03-15 14:22:31
Dominika Strąk HABIBY
  • 2x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
9 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-19 09:30:57
2019-03-15 14:21:27
Alan Poluchowicz HABIBY
  • 2x 1/LL-70/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 8/LL-70/Dokładności - art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:52:59
2019-03-15 14:18:13
Natalia Michałowska LONDON
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 13/P/Zwykły - art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:52:48
2019-03-15 14:12:05
Bartosz Wójcik NURMI
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:52:43
2019-03-15 14:11:06
Aleksandra Kochańska NURMI
  • 2x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 2x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 11/L/Zwykły - art. 238.2.1
2 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-03-19 09:31:43
2019-03-15 14:08:59
Martyna Gajdek HARAGOR
  • 1x 2/LL-80/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-90/Dokładności bez rozgrywki - art. 238.1.1
  • 1x 9/LL-80/Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 10/LL-90/Dokładności - art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 12:52:32
2019-03-15 11:00:29
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 4/L/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Zwykły - art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bącik Agnieszka Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
1999 (MJ.)
O054467
2. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O033555
3. Bolesta Alicja WKJ Lublin
2004 (JM.)
Brak
4. Boś Jonasz WKJ Lublin SJ Karino
S
brak
5. Bot Kornelia WKJ Lublin
2002 (J.)
brak
6. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (MJ.)
O044050
7. Ćwikła Michał WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2007 (JM.)
Brak
8. Czarniecka Julia Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2002 (J.)
O054441
9. Czech Marcelina Equiclub Zamłyniec
2002 (J.)
O042784
10. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
11. Dobrowolska Katarzyna WKJ Lublin
2004 (JM.)
O050485
12. Fiuk Ewelina WKJ Lublin / SJ Poniatowa
2000 (MJ.)
O029072
13. Gajdek Martyna WKJ Lublin SJ Strong Riders
S
Brak
14. Głazek Magdalena Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2002 (J.)
O040665
15. Herdzik Marcin WKJ Lublin
S
O031849
16. Jachymek Paweł Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
S
O002463
17. Jachymek Paweł BPK
brak
18. Kalita Hanna WKJ Lublin / SJ Karino
2003 (J.)
O043927
19. Karczmarek Artur LKS Białka
S
O002482
20. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
21. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (J.)
O031494
22. Kryk Monika Strong Riders Skrzynice
S
brak
23. Kulanica Milena LKS BIAŁKA
2007 (JM.)
p
24. Matyjaśkiewicz Klaudia SJ Drwal
2003 (J.)
Brak
25. Michałowska Natalia WKJ Lublin SR Strong Riders
2004 (JM.)
O042649
26. Michelson Wiktoria WKJ Lublin
2004 (JM.)
brak
27. Mirosław Kinga KJ Aleksander Elizówka
2004 (JM.)
O039583
28. Miziołek Jacek WKJ Lublin
S
O023316
29. Mucha Karolina bez przynależności
S
O033412
30. Orzeł Anita WKJ Lublin / SJ Karino
2001 (J.)
O032032
31. Pielacha Klaudia Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2002 (J.)
O035819
32. Pieniążek Monika WKJ Lublin
S
O025863
33. Piskorski Piotr WKJ Lublin
2001 (J.)
Brak
34. Poziomkowska Julia WKJ. Lublin
2006 (JM.)
brak
35. Reszel Katarzyna WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O025277
36. Romanowicz Andżelika WKJ Lublin
2003 (J.)
O035482
37. Siemieniuk Aleksandra Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2001 (J.)
O039537
38. Sochal Zuzanna WKJ Lublin
2003 (J.)
brak
39. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
40. Studziński Mikołaj WKJ Lublin
2003 (J.)
O049843
41. Sulowski Dariusz LKS Białka
S
O000605
42. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
O003802
43. Szczepańska Natalia WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE
2004 (JM.)
O053550
44. Szpilka Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O023561
45. Szypiło Julia Klub Jeździecki Aleksander
2002 (J.)
Brak
46. Trykacz Jakub SJ Strong Riders
S
Brak
47. Wawerek Gabriela WKJ Lublin
2004 (JM.)
O047198
48. Wójcik Bartłomiej WKJ Lublin SJ Strong Riders
49. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
50. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
51. Woźnica Marta Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2000 (MJ.)
O024682
52. Wrona Agata WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O025480
53. Wygachiewicz Leszek WKJ Lublin, SJ Zamojskie Rancho Debry
S
brak
54. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

AMIRA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Grand Master
M: Agawa
O: Katarzyna Szypiło
B: Mirosław Tomikowski
Brak
2.

60

AWANTI MLP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Karino
M: Agora
O: Pawel Zajac
B: Radoslaw Nowicki
brak 616006580185812
3.

37

BALOU CARETINO PKSP POL 2015 Ogier gniada/165 F: BIJOU BE
M: WHOOPEE
O: Piotr Wejman
B: Piotr Wejman
K027250 616009580305915
4.

52

BAR SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Palermo
M: Brawura
O: Jerzy Rachwał
B: Grzeszczuk Piotr
Brak 616009580196515
5.

51

CALIMERO-A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG
O: Piotr Piskorski
B: Adrjanowska Agata
Brak Brak
6.

47

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
7.

39

CORENZO Oldenburski POL 2014 Wałach gniada F: Rammstein
M: Caddy's Fly
O: Sylwia Jędrych
B: Anna Grygier - Wójtowicz
Brak
8.

18

CRISTI LOVE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Cinderella
O: Jakub Trykacz
B: Polska
brak
9.

12

DIANA PKSP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Stilios
M: Dobry Anioł
O: Wojciech Jachymek
B: Piotr Tracz
K027287 616009580487512
10.

54

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara F: Stilios
M: Darubina
O: Edyta Romanowicz
B: Piotr Tracz
brak
11.

24

DOMINACJA SP POL 1999 Klacz gniada/167 F: LOUIS
M: DRACENA
O: Aleksandra Nucia
B: Sk Nowa Wioska
K010332 POL009530003799
12.

15

DON CARLOS WLKP. POL 2007 Wałach kasztanowata F: Powój
M: Damulka / Miami Springs
O: Tomasz Orzeł
B: Natalia Dworniczak
K015283
13.

25

DON DAKAR SP POL 2005 Wałach gniada/160 F: Dakar
M: Dolina
O: Natalia Szczepańska
B: Krzysztof Ciechoński
K026986 POL009580532005
14.

32

DRAKA XO/M. POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Huzar / Jalienny
M: Diversa / Vis Versa
O: SK Białka
B: SK Walewice
K024728 616 006 590 035 214
15.

31

ESKADA XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Baryt / Decoration
M: Esencja / Jalienny
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025248 616 006 580 271 814
16.

28

EUFORIA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/165 F: Bibigar
M: Era
O: Wojciech Jachymek
B: ZSR Pszczela Wola
K027289 616006580394314
17.

40

FARAON Małopolska POL 2011 Ogier gniada/171 F: Jurand
M: Fryga
O: Mariusz Warda
B: Mariusz Warda
K020973 616006580516211
18.

42

FIGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa F: Miecz
M: Frezja
O: Justyna Dziurkowska
B: Witold Rogalski
brak
19.

62

FLAMMÉCHE Württemberger POL 2012 Klacz gniada/165 F: Flipper D'Elle
M: Galaxy
O: Piotr Barwiński
B: Wilma Zimmerer
Brak
20.

35

FOCUS Małopolska POL 2012 Ogier gniada/163 F: Wiwat
M: Fargola
O: Marzena gołębiowska
B: Marzena gołębiowska
Brak
21.

34

FRYGA Małopolska POL 09.04.2014 Klacz gniada/153. cm. F: Nuisain
M: Fargola
O: Marzena gołębiowska
B: Marzena gołebiowska
Brak
22.

61

GASMIN Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/165 F: Jaśmin
M: Greta
O: Barbara Bancarzewska
B: Jan Bełkot
brak brak
23.

45

GENEWA Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kara F: Player
M: Gujana
O: Marcin Herdzik
B: Rzepecki Zbigniew
brak
24.

10

GONZAGA L SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Castiglione L
M: Gazelle L
O: Wojciech Jachymek
B: KJ Alexander
K016652 POL 009580188306
25.

43

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
O: Monika Pieniążek
B: Robert Skibicki
K021238
26.

4

HABIBY KF POL 2013 Klacz gniada/kuc:136 F: Apatyt
M: Hawana
O: Piotr Poluchiwicz
B: Krzysztof Starościc
Brak Brak
27.

1

HARAGOR PKSP POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor L
M: Hrabianka
O: Bartosz Wójcik
B: Polska
Brak
28.

50

HIACENT Małopolska POL 2005 Wałach gniada/159 F: Pilado
M: Hydra
O: Aleksandra Ciesielczuk
B: Jan Jochaniuk
K021025 POL 006 58 02015 05
29.

30

JUNO XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Huzar / Jalienny
M: Julita / Divisor xx
O: SK Białka
B: SK Walewice
K025249 616 006 590 035 414
30.

48

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Frazes
M: Kleopatra
O: Janusz Mirosław
B: Jan Zuber
K020028
31.

19

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
32.

26

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
33.

21

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Lider
M: Larissa
O: Natalia Michałowska
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 K017212
34.

5

ŁUNA PKSP POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Ł-Lawa
O: Iwona Pawlak
B: Polska
Brak
35.

9

MAGIA Małopolska POL 2011 Klacz siwa/mk:150 F: Berlin Bej
M: Milena
O: Wojciech Jachymek
B: Adam Małek
K026429 616006580357911
36.

33

MERLIN Kuc Feliński POL 2005 Ogier inna/kuc: F: Wachlarz
M: Marynika/Koliber
O: SK BIAŁKA
B: n
brak
37.

38

NABAB M POL 2008 Wałach gniada F: Barnaba / Emir
M: Nastka / Askar
O: Jacek Reszel
B: SO Białka
K016719 616006580852008
38.

58

NASTER Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Awans
M: Nastka
O: Arkadiusz Ziętek
B: SO Białka
brak brak
39.

20

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Artur Kochański
B: Nowielice
K022827
40.

44

OKARYNA DZ PKSP POL 2015 Klacz siwa/165 F: CARLOS DZ
M: OLIMPIADA
O: BOGDAN BOŚ
B: BOGDAN BOŚ
BRAK 616009580103915
41.

55

ORATOR SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Imbir
M: Opera
O: Tomasz Bot
B: Tadeusz Zaleski
brak 009680048007
42.

8

PARANOJA Małopolska POL 2007 Klacz srokata/165 F: Papuas
M: Presja
O: Wojciech Jachymek
B: ZSR Pszczela Wola
K015209 POL 006560775107
43.

36

PASTORAŁKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Tabex
M: Paleta
O: Wojciech Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
K017890 POL 006 58 02522 05
44.

11

POTĘGA MŁP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bibigar
M: Primera
O: Wojciech Jachymek
B: ZSR Pszczela Wola
K027290 616006580394514
45.

14

PRINCESSA II W SP POL 2011 Klacz gniada F: Desant
M: Prunelka
O: Joanna Kalita
B: -
K020939
46.

46

PROMYK HC POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Wilczek
M: Petarda
O: Marcelina Czech
B: Wiesław oleszczuk
Brak
47.

22

PRYM Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Heban
M: Panda
O: Natalia Szpilka
B: Polska
Brak
48.

23

SANDRA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Solina / Dakar
O: Anna Wrona
B: Krzysztof Przybylski
K016647 POL009580743604
49.

7

SANTA WELT SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Weltstein
M: Sirga
O: Gabriela Wawerek
B: Rzepecki Zbigniew
K012561
50.

53

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
O: Ewa Grudzień
B: Paweł Pochroń
K018291
51.

13

SELER Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: Sword
M: Samir 24
O: Marta Woźnica
B: nu
K024117
52.

57

SHATTI HAN POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Walburga / Werther
O: Tomasz Wójtowicz
B: Marta Roszkiewicz
K023051 DE431319616713
53.

27

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Krzysztof Przybylski
K014132 POL 009580637705
54.

41

TAJGA Kuc Feliński POL 2002 Klacz kara/kuc: F: Mandaryn
M: Tajemnica
O: Justyna Dziurkowska
B: Ryszard Kolstrung
brak
55.

63

Tamiza F:
M:
O:
B:
56.

59

TAMONA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Candiavolo
M: Tuana-s
O: Wójcik Ryszard
B: Wasibauer Rudiger
K026031
57.

49

TOLEDO SP POL 2013 Wałach gniada F: Casilio
M: Tessa
O: Łukasz Wysocki
B: Andrzej Szeremeta
K025557
58.

29

WINDSOR SP POL 2012 Wałach gniada/164 F: RIVERA L
M: WENECJA
O: GRZEGORZ MIZIOŁEK
B: GRZEGORZ MIZIOŁEK
K027291 616009580470812
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bącik Agnieszka
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-23
18
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2019-03-24
2019-03-24
Bolesta Alicja
WKJ Lublin
PROMYK (46)
2019-03-23
2019-03-23
2019-03-23
1
Boś Jonasz
WKJ Lublin SJ Karino
2019-03-23
1
2019-03-23
1
Bot Kornelia
WKJ Lublin
ORATOR (55)
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
HIACENT (50)
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Ćwikła Michał
WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
Tamiza (63)
2019-03-23
8
2019-03-23
1
2019-03-23
31
Czarniecka Julia
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
POTĘGA (11)
2019-03-23
1
2019-03-23
1
Czech Marcelina
Equiclub Zamłyniec
KALINA (19)
2019-03-23
18
2019-03-23
6
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2019-03-23
1
2019-03-23
2
Dobrowolska Katarzyna
WKJ Lublin
AWANTI (60)
2019-03-23
9
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Fiuk Ewelina
WKJ Lublin / SJ Poniatowa
SANTANA (53)
2019-03-23
3
2019-03-23
5
2019-03-24
2019-03-24
Gajdek Martyna
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
2019-03-24
Głazek Magdalena
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-23
9
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Herdzik Marcin
WKJ Lublin
GENEWA (45)
2019-03-23
15
2019-03-23
2019-03-23
4
Jachymek Paweł
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
SZAMAN (27)
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
2019-03-24
EUFORIA (28)
2019-03-24
2019-03-24
Jachymek Paweł
BPK
CORENZO (39)
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
2019-03-24
BAR (52)
2019-03-23
7
2019-03-23
27
2019-03-24
2019-03-24
Kalita Hanna
WKJ Lublin / SJ Karino
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Karczmarek Artur
LKS Białka
DRAKA (32)
2019-03-23
1
2019-03-23
10
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (20)
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2019-03-23
6
2019-03-24
2019-03-24
Kryk Monika
Strong Riders Skrzynice
GASMIN (61)
2019-03-24
2019-03-24
Kulanica Milena
LKS BIAŁKA
MERLIN (33)
2019-03-23
2019-03-23
1
Matyjaśkiewicz Klaudia
SJ Drwal
ŁUNA (5)
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-23
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Michałowska Natalia
WKJ Lublin SR Strong Riders
LONDON (21)
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-23
2
2019-03-23
Michelson Wiktoria
WKJ Lublin
FIGA (42)
2019-03-23
27
2019-03-23
1
2019-03-23
6
Mirosław Kinga
KJ Aleksander Elizówka
KAFAR (48)
2019-03-23
27
2019-03-23
9
2019-03-23
13
Miziołek Jacek
WKJ Lublin
WINDSOR (29)
2019-03-23
9
2019-03-23
17
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-23
1
2019-03-23
13
2019-03-24
2019-03-24
Mucha Karolina
bez przynależności
FARAON (40)
2019-03-23
1
2019-03-23
9
Orzeł Anita
WKJ Lublin / SJ Karino
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Pielacha Klaudia
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
DIANA (12)
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Pieniążek Monika
WKJ Lublin
GRAND S (43)
2019-03-23
6
2019-03-23
11
Piskorski Piotr
WKJ Lublin
2019-03-23
1
2019-03-23
4
2019-03-24
2019-03-24
Poziomkowska Julia
WKJ. Lublin
NASTER (58)
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Reszel Katarzyna
WKJ Lublin
NABAB (38)
2019-03-24
2019-03-24
Romanowicz Andżelika
WKJ Lublin
DISNEY (54)
2019-03-23
16
2019-03-23
2
2019-03-24
2019-03-24
Siemieniuk Aleksandra
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
MAGIA (9)
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-23
9
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Sochal Zuzanna
WKJ Lublin
TAJGA (41)
2019-03-23
2019-03-23
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
HABIBY (4)
2019-03-23
1
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-23
10
2019-03-23
Studziński Mikołaj
WKJ Lublin
TAMONA (59)
2019-03-23
1
2019-03-23
16
2019-03-23
7
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Sulowski Dariusz
LKS Białka
JUNO (30)
2019-03-23
2019-03-23
8
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (31)
2019-03-23
20
2019-03-23
14
Szczepańska Natalia
WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE
2019-03-23
5
2019-03-23
2019-03-23
1
2019-03-23
13
Szpilka Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PRYM (22)
2019-03-23
1
2019-03-23
2019-03-23
18
2019-03-24
2019-03-24
2019-03-24
Szypiło Julia
Klub Jeździecki Aleksander
AMIRA (56)
2019-03-23
30
2019-03-23
2019-03-23
Trykacz Jakub
SJ Strong Riders
2019-03-23
32
2019-03-23
1
2019-03-23
Wawerek Gabriela
WKJ Lublin
2019-03-23
1
2019-03-23
1
2019-03-23
1
Wójcik Bartłomiej
WKJ Lublin SJ Strong Riders
NURMI (20)
2019-03-23
2019-03-23
17
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (20)
2019-03-23
12
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
SHATTI (57)
2019-03-23
4
2019-03-23
2
Woźnica Marta
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
SELER (13)
2019-03-23
2019-03-23
6
2019-03-23
13
Wrona Agata
WKJ Lublin
SANDRA (23)
2019-03-23
1
2019-03-23
3
Wygachiewicz Leszek
WKJ Lublin, SJ Zamojskie Rancho Debry
FRYGA (34)
2019-03-24
2019-03-24
FOCUS (35)
2019-03-24
2019-03-24
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
TOLEDO (49)
2019-03-23
7
2019-03-23
3

Number of Riders: 54

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092017-1, Lubelski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl