Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 22:10:58
2019-04-10 22:10:10
Weronika Chaberska POLANKA
  • 1x 11/LL-90/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 14/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 27/LL-90/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 29/L/zwykły - art. 238.2.1
54 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 22:09:57
2019-04-10 21:59:25
Jakub Foks DRÓŻNIK
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 2x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 22:09:40
2019-04-10 21:39:59
Jacek Miziołek WINDSOR
  • 1x 16/P/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. N (Runda 7)
  • 1x 19/N/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. N (Runda 7)
  • 1x 32a 32b/N/N/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. N (Runda 7)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 22:09:15
2019-04-10 21:37:11
Jacek Miziołek BALOU CARETINO
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
51 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 21:29:46
2019-04-10 20:52:59
Martyna Cegłowska STAKKATA
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
50 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 21:29:57
2019-04-10 20:48:19
Jakub Zumski WANTOS
  • 1x 7/LL-80/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 11/LL-90/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 26/LL-80/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 27/LL-90/dokładności - art. 238.1.1
49 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 21:30:13
2019-04-10 20:20:36
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
48 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 21:30:23
2019-04-10 20:19:18
Katarzyna Dobrowolska AWANTI
  • 1x 9/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 12/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 24a 24b/LL-90/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-90 (Runda 4)
47 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 15:45:40
2019-04-10 14:54:34
Karolina Świtakowska MAXLA
  • 2x 11/LL-90/dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 27/LL-90/dokładności - art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 15:45:58
2019-04-10 12:57:52
Aleksandra Ciesielczuk PASTORAŁKA
  • 1x 9/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 12/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 24a 24b/LL-90/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-90 (Runda 4)
45 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 15:46:13
2019-04-10 12:53:57
Michalina Polak BEAUTY MK
  • 1x 2/LL-60/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-70 (Runda 2)
  • 1x 5/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-70 (Runda 2)
  • 1x 22a 22b/LL-70/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-70 (Runda 2)
44 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 15:46:24
2019-04-10 11:57:12
Kamil Ciesielczuk POWER IS BACK
  • 1x 7/LL-80/dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 11/LL-90/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 26/LL-80/dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 27/LL-90/dokładności - art. 238.1.1
43 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 15:46:34
2019-04-10 11:54:20
Karina Stanilewicz EDYCJA
  • 2x 6/LL-70/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 7/LL-80/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 25/LL-70/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 26/LL-80/dokładności - art. 238.1.1
42 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 15:46:41
2019-04-10 09:21:41
Michał Ćwikła TANZANIA
  • 1x 3/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 8/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-80 (Runda 3)
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 15:46:53
2019-04-10 08:47:56
Sylwia Jachymek CORENZO
  • 1x 9/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 12/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 2x 24a 24b/LL-90/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-90 (Runda 4)
40 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-10 15:47:03
2019-04-09 23:11:14
Paulina Kalinowska HVAR
  • 1x 3/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 8/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-80 (Runda 3)
39 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-09 20:11:25
2019-04-09 17:41:00
Julia Możdżeń MAKLER II
  • 1x 3/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 8/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-80 (Runda 3)
38 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-09 20:11:13
2019-04-09 13:47:23
Natalia Szpilka DEDAL
  • 1x 25/LL-70/dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 26/LL-80/dokładności - art. 238.1.1
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-09 20:11:04
2019-04-09 13:46:22
Natalia Szpilka TEL AWIW
  • 2x 25/LL-70/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 26/LL-80/dokładności - art. 238.1.1
36 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-09 20:10:50
2019-04-09 09:02:36
Dominika Strąk LET ME FLY
  • 1x 3/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 8/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-80 (Runda 3)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:10:41
2019-04-09 09:00:55
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 15/L/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. P (Runda 6)
  • 1x 18/P/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. P (Runda 6)
  • 1x 31a 31b/P/P/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. P (Runda 6)
34 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-09 20:10:31
2019-04-09 08:59:15
Alan Poluchowicz HABIBY
  • 1x 1/LL-50/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-60 (Runda 1)
  • 1x 4/LL-60/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-60 (Runda 1)
  • 1x 21a 21b/LL-60/LL-60/dokładności - art. 238.1.1/ dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-60 (Runda 1)
33 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-09 20:10:22
2019-04-09 08:57:46
Piotr Poluchowicz SPIRYT
  • 1x 9/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 12/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 24a 24b/LL-90/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-90 (Runda 4)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:10:09
2019-04-09 08:56:13
Natalia Michałowska LONDON
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
31 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-09 20:10:00
2019-04-09 08:54:38
Aleksandra Mazurek HIGHT-PLEASURE
  • 1x 3/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 8/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-80 (Runda 3)
30 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-09 20:09:48
2019-04-09 08:53:04
Klaudia Matyjaśkiewicz ŁUNA
  • 1x 9/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 12/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 24a 24b/LL-90/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-90 (Runda 4)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:09:38
2019-04-09 08:51:33
Aleksandra Kochańska NURMI
  • 1x 9/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 12/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 24a 24b/LL-90/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-90 (Runda 4)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:09:28
2019-04-09 08:49:56
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
27 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-09 20:09:11
2019-04-09 08:48:17
Marta Banach ALKA GB
  • 1x 3/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 8/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-80 (Runda 3)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 20:08:57
2019-04-09 08:45:52
Marta Banach PIŁAT
  • 1x 15/L/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. P (Runda 6)
  • 1x 18/P/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. P (Runda 6)
  • 1x 31a 31b/P/P/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. P (Runda 6)
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-09 20:08:46
2019-04-08 23:15:56
Laura Niedźwiadek PIEC
  • 1x 2/LL-60/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-70 (Runda 2)
  • 1x 5/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-70 (Runda 2)
  • 1x 22a 22b/LL-70/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-70 (Runda 2)
23 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-08 20:35:19
2019-04-08 12:02:54
Wiktoria Torój SONORA II
  • 1x 9/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 12/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 24a 24b/LL-90/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-90 (Runda 4)
22 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-08 20:35:24
2019-04-08 08:45:20
Aleksandra Syliwoniuk BAJECZNY KSIĄŻE
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
21 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-08 20:35:30
2019-04-08 08:09:37
Andżelika Romanowicz DISNEY
  • 1x 15/L/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. P (Runda 6)
  • 1x 18/P/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. P (Runda 6)
  • 1x 31a 31b/P/P/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. P (Runda 6)
20 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-08 20:35:34
2019-04-08 08:08:24
Antonina Pyśniak GAMA
  • 1x 2/LL-60/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-70 (Runda 2)
  • 1x 5/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-70 (Runda 2)
  • 1x 22a 22b/LL-70/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-70 (Runda 2)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:30:36
2019-04-08 08:07:25
Ewelina Fiuk SANTANA
  • 1x 16/P/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. N (Runda 7)
  • 1x 19/N/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. N (Runda 7)
  • 1x 32a 32b/N/N/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. N (Runda 7)
18 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-08 20:35:39
2019-04-08 08:04:42
Alicja Grudzień BYRON EX BARONG
  • 1x 1/LL-50/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-60 (Runda 1)
  • 1x 4/LL-60/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-60 (Runda 1)
  • 1x 21a 21b/LL-60/LL-60/dokładności - art. 238.1.1/ dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-60 (Runda 1)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:30:56
2019-04-07 19:24:16
Julia Czarniecka POTĘGA
  • 1x 3/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 8/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-80 (Runda 3)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:31:05
2019-04-07 19:23:01
Klaudia Pielacha DIANA
  • 1x 3/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 8/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-80 (Runda 3)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:31:12
2019-04-07 19:20:09
Magdalena Głazek PARANOJA
  • 1x 9/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 12/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 24a 24b/LL-90/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-90 (Runda 4)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:31:20
2019-04-07 19:17:28
Aleksandra Siemieniuk MAGIA
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:31:27
2019-04-07 19:16:15
Agnieszka Bącik GONZAGA L
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:31:34
2019-04-07 19:14:27
Paweł Jachymek SZAMAN
  • 1x 16/P/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. N (Runda 7)
  • 1x 19/N/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. N (Runda 7)
  • 1x 32a 32b/N/N/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. N (Runda 7)
11 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-08 20:35:48
2019-04-07 17:56:29
Julia Matysiak SORAJA
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 20:32:16
2019-04-07 10:01:58
Karolina Mucha FARAON
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 21:32:41
2019-04-06 23:20:19
Magdalena Erd WALOR
  • 1x 1/LL-50/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-60 (Runda 1)
  • 1x 4/LL-60/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-60 (Runda 1)
  • 1x 21a 21b/LL-60/LL-60/dokładności - art. 238.1.1/ dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-60 (Runda 1)
8 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-06 11:40:19
2019-04-05 13:41:19
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 16/P/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. N (Runda 7)
  • 1x 19/N/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. N (Runda 7)
  • 2x 32a 32b/N/N/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. N (Runda 7)
7 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-06 11:39:23
2019-04-05 11:19:52
Wiktoria Michelson FIGA
  • 1x 3/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 8/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-80 (Runda 3)
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-80 (Runda 3)
6 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-06 11:38:57
2019-04-05 11:17:38
Zuzanna Sochal TAJGA
  • 1x 2/LL-60/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-70 (Runda 2)
  • 1x 5/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-70 (Runda 2)
  • 1x 22a 22b/LL-70/LL-70/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-70 (Runda 2)
5 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-04-06 11:38:23
2019-04-05 07:30:25
Iga Krawczyk BARIBAL
  • 1x 9/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 12/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. LL-90 (Runda 4)
  • 1x 24a 24b/LL-90/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 / dokładności - art. 238.1.1 - I i II nawrót finału kat. LL-90 (Runda 4)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 11:35:18
2019-04-04 07:24:45
Anita Orzeł DON CARLOS
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 11:34:59
2019-04-04 07:23:55
Hanna Kalita PRINCESSA II W
  • 1x 10/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 13/L/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał kat. L (Runda 5)
  • 1x 28a 28b/L/L/dokładności - art. 238.1.1 / zwykły - art. 238.2.1 - I i II nawrót finału kat. L (Runda 5)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 15:47:18
2019-04-02 19:38:40
Łukasz Kuzawiński HARCEPAN
  • 1x 6/LL-70/dokładności - art. 238.1.1
  • 2x 7/LL-80/dokładności - art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bącik Agnieszka Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
1999 (MJ.)
O054467
2. Banach Marta WKJ Lublin SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
3. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O041389
4. Cegłowska Martyna SJDakar
2004 (JM.)
Brak
5. Chaberska Weronika Ranczo Arka
2000 (MJ.)
Brak
6. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (MJ.)
O044050
7. Ciesielczuk Kamil WKJ Lublin
S
brak
8. Ćwikła Michał WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2007 (JM.)
Brak
9. Czarniecka Julia Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2002 (J.)
O054441
10. Czernaś Kamila WKJ Lublin SJ Drwal
2003 (J.)
11. Dobrowolska Katarzyna WKJ Lublin SJ Wieża
2004 (JM.)
brak
12. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
13. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
14. Fiuk Ewelina SJ Poniatowa
2000 (MJ.)
O029072
15. Foks Jakub WKJ Lublin SJ Wieża
2005 (JM.)
Brak
16. Głazek Magdalena Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2002 (J.)
O040665
17. Grudzień Alicja SJ Poniatowa
2009 (Mł.)
brak
18. Jachymek Paweł Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
S
O002463
19. Jachymek Sylwia SJ Zawieprzyce
S
brak
20. Kalinowska Paulina Sj Fidelius, WKJ Lublin
2002 (J.)
Brak
21. Kalita Hanna WKJ Lublin / SJ Karino
2003 (J.)
O043927
22. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
23. Krawczyk Iga WKJ Lublin Sj Bałkanówka
2003 (J.)
Brak
24. Kuzawiński Łukasz WKJ Lublin SJ For Plesaure
1999 (MJ.)
O029342
25. Matyjaśkiewicz Klaudia SJ Drwal
2003 (J.)
Brak
26. Matysiak Julia BPK (MAZ)
2001 (J.)
O042564
27. Mazurek Aleksandra SJ Strong Riders
2006 (JM.)
Brak
28. Michałowska Natalia WKJ Lublin SR Strong Riders
2004 (JM.)
O042649
29. Michelson Wiktoria SJ Stajnia Drwal
2004 (JM.)
brak
30. Miziołek Jacek WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
S
O023316
31. Możdżeń Julia WKJ Lublin
2002 (J.)
Brak
32. Mucha Karolina bez przynależności
S
O033412
33. Niedźwiadek Laura WKJ Lublin Sj Bałkanówka
2007 (JM.)
Brak
34. Orzeł Anita WKJ Lublin / SJ Karino
2001 (J.)
O032032
35. Pielacha Klaudia Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2002 (J.)
O035819
36. Polak Michalina Wkj Lublin
2004 (JM.)
O039531
37. Poluchowicz Alan WKJ Lublin SJ Bonanza
2009 (Mł.)
Brak
38. Poluchowicz Piotr SJ Bonanza
S
Brak
39. Pyśniak Antonina SJ Poniatowa
2005 (JM.)
brak
40. Romanowicz Andżelika SJ Poniatowa
2003 (J.)
O035482
41. Siemieniuk Aleksandra Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2001 (J.)
O039537
42. Sochal Zuzanna SJ Stajnia Drwal
2003 (J.)
brak
43. Stanilewicz Karina WKJ Lublin SJ Stajnia Nad Lutnią
2001 (J.)
brak
44. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
45. Studziński Mikołaj WKJ Lublin SJ Wieża
2003 (J.)
O049843
46. Świtakowska Karolina Kielecki Klub Jeździecki
S
brak
47. Syliwoniuk Aleksandra SJ Mustang Rakowiska
2002 (J.)
brak
48. Szpilka Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O023561
49. Torój Wiktoria WKJ Lublin Sj Bałkanówka
2000 (MJ.)
Brak
50. Wach Inga Soymax Horse Team
2001 (J.)
brak
51. Wójcik Przemysław Soymax Horse Team Lublin
S
O003717
52. Zumski Jakub Brak
1998 (MJ.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

ALKA GB KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc: F: Kwestor GB
M: Andalizja GB
O: Małgorzata Banach
B: Wojciech Jachymek
brak
2.

51

AWANTI Małopolska POL 2012 Wałach gniada/165 F: Karino
M: Agora
O: Paweł Zając
B: Nowicki Radosław
brak brak
3.

3

BAJECZNY KSIĄŻE Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Vis Versa
M: Bursztynka
O: Syliwoniuk
B: Rabajczyk
brak
4.

52

BALOU CARETINO PKSP POL 2015 Ogier gniada/165 F: BIJOU BE
M: WHOOPEE
O: Piotr Wejman
B: Piotr Wejman
K027250 616009580305915
5.

13

BARIBAL Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/165 F: Czarczaf
M: Bianka
O: Agnieszka Krawczyk
B: Ryszard Grams
Brak 616009600165513
6.

41

BEAUTY MK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada/mk:160 F: Rasch (Rekrut)
M: Bacardi MK
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
LKRWZJ/2844/19 61600960026713
7.

6

BYRON EX BARONG KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:140 F: Mister Man
M: Bourette
O: Ewa Grudzień
B: Ślotała Jacek
K006853 08839
8.

50

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Dżahil/Luron
M: Cyweta/Vittorio
O: Jolanta Latowska-Wach
B: ANR Olsztyn
K025209
9.

46

CORENZO Oldenburski POL 2014 Wałach gniada/170 F: Rammstein
M: Caddy's Fly
O: Sylwia Jachymek
B: Anna Grygier - Wójtowicz
Brak
10.

38

DEDAL Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: Eufrat
M: Dominika
O: Beata Mazurek
B: Polska
Brak
11.

9

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
12.

18

DIANA PKSP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Stilios
M: Dobry Anioł
O: Wojciech Jachymek
B: Piotr Tracz
K027287 616009580487512
13.

4

DISNEY SP POL 2012 Wałach kara F: Stilios
M: Darubina
O: Edyta Romanowicz
B: Piotr Tracz
brak
14.

11

DON CARLOS WLKP. POL 2007 Wałach kasztanowata F: Powój
M: Damulka / Miami Springs
O: Tomasz Orzeł
B: Natalia Dworniczak
K015283
15.

54

DRÓŻNIK MŁP POL 2013 Wałach gniada/160 F: Emetyt
M: Dróżka
O: Sylwester Tkaczyk
B: ?
Brak ?
16.

44

EDYCJA Małopolska POL 2007 Klacz gniada/169 F: Hebab
M: Elektra
O: Karina Stanilewicz
B: Wojciech Ciesielczuk
brak POL006580024507
17.

59

EUFORIA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/165 F: Bibigar
M: Era
O: Wojciech Jachymek
B: ZSR Pszczela Wola
K027289 616006580394314
18.

23

FARAON Małopolska POL 2011 Ogier gniada/171 F: Jurand
M: Fryga
O: Mariusz Warda
B: Mariusz Warda
K020973 616006580516211
19.

35

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
20.

15

FIGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa F: Miecz
M: Frezja
O: Justyna Dziurkowska
B: Witold Rogalski
brak
21.

5

GAMA SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Celt
M: Gżegżółka
O: Jolanta Pyśniak
B: Grzegorz Wosik
Brak
22.

21

GONZAGA L SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Castiglione L
M: Gazelle L
O: Wojciech Jachymek
B: KJ Alexander
K016652 POL 009580188306
23.

34

HABIBY KF POL 2013 Klacz gniada/kuc:136 F: Apatyt
M: Hawana
O: Piotr Poluchiwicz
B: Krzysztof Starościc
Brak Brak
24.

1

HARCEPAN Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Boston
M: Hawajka
O: Łukasz Kuzawiński
B: Reda Marek
K027310 616006580269011
25.

31

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda
O: Beata Mazurek
B: Wojciech Ciepliński
Brak
26.

57

HIMENA SP POL 2010 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Hita / Talent
O: Soymax Horse Team
B: Józef Parzonka
K018375 616009610048510
27.

47

HVAR Małopolskie POL 2012 Wałach siwa/165 F: Berlin Bej
M: Hiszpanka
O: Mariusz Warda
B: Mariusz Warda
Brak
28.

36

LET ME FLY OLD POL 2014 Wałach gniada/165 F: Lyjanero
M: Lacanda
O: Krzysztof Strąk
B: Kamil Dubiel
brak
29.

32

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Lider
M: Larissa
O: Natalia Michałowska
B: Jan Krzyżoszczak
K017212 K017212
30.

30

ŁUNA PKSP POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Ł-Lawa
O: Iwona Pawlak
B: Polska
Brak
31.

20

MAGIA Małopolska POL 2011 Klacz siwa/mk:150 F: Berlin Bej
M: Milena
O: Wojciech Jachymek
B: Adam Małek
K026429 616006580357911
32.

39

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
33.

42

MAXLA XX POL 2006 Klacz gniada/170 F: Leone
M: Marion
O: Karolina Świtakowska
B: Andrzj Zeliński
brak POL060000004075
34.

29

NURMI PKSP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly
M: Nutella
O: Artur Kochański
B: Nowielice
K022827
35.

28

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
O: Anita Borys
B: Polska
K025542
36.

19

PARANOJA Małopolska POL 2007 Klacz srokata/165 F: Papuas
M: Presja
O: Wojciech Jachymek
B: ZSR Pszczela Wola
K015209 POL 006560775107
37.

43

PASTORAŁKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Tabex
M: Paleta
O: Wojciech Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
K017890 POL 006 58 02522 05
38.

25

PIEC Hucuł POL 2014 Wałach bułana/kuc:137 F: Natan
M: Plamka
O: Laura Niedźwiadek
B: Tadeusz Pęzioł
Brak 616 012 58 04232 14
39.

26

PIŁAT Traken POL 2005 Wałach kasztanowata F: Alchimist
M: Pifija
O: Małgorzata Banach
B: Rosja
K026607
40.

55

POLANKA Czysta Krew Arabska POL 2008 Klacz siwa/163 F: Pegasus
M: Polarna Gwiazda
O: Marek Kozłowski
B: Marek Kozłowski
Brak 594/210
41.

17

POTĘGA MŁP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bibigar
M: Primera
O: Wojciech Jachymek
B: ZSR Pszczela Wola
K027290 616006580394514
42.

40

POWER IS BACK Małopolska POL 2010 Wałach gniada/173 F: Jasny Poranek
M: Perełka
O: Kamil Ciesielczuk
B: Kamil Ciesielczuk
brak 616006580257110
43.

10

PRINCESSA II W SP POL 2011 Klacz gniada F: Desant
M: Prunelka
O: Joanna Kalita
B: -
K020939
44.

16

SANTANA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Lando
M: Sanacja
O: Ewa Grudzień
B: Paweł Pochroń
K018291
45.

2

SONORA II SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Palermo
M: Sonora
O: Wiktoria Torój
B: Tomasz Procajło
Brak 616009630151314
46.

7

SORAJA MŁP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Hebab
M: Sorbona
O: Robert Matysiak
B: Tomasz Nowak
K026184 POL 006 58 04059 07
47.

58

SPAR XX POL 2014 Wałach ciemnogniada/162 F: Past End Furios
M: Suralina
O: Marta Jaczyńska
B: KJ Skarb kozienice
brak
48.

33

SPIRYT PKSP POL 2010 Wałach gniada F: Love Affair
M: Sangria
O: Krzysztof Starościc
B: Polska
Brak
49.

48

STAKKATA SP POL 04.03.2006 Klacz gniada F: Stakkata Gold
M: Shakira
O: Katarzyna Babut
B: Wechta Damian
104CZ85
50.

22

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Krzysztof Przybylski
K014132 POL 009580637705
51.

14

TAJGA Kuc Feliński POL 2002 Klacz kara/kuc:130 F: Mandaryn
M: Tajemnica
O: Justyna Dziurkowska
B: Ryszard Kolstrung
brak
52.

56

TAMONA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Candiavolo
M: Tuana-s
O: Wójcik Ryszard
B: Wasibauer Rudiger
K026031
53.

45

TANZANIA Kuc Feliński POL 08-03-2003 Klacz siwa F: Wersal
M: Tasmania
O: Elżbieta Dorota Ćwikła
B: KJ Kapriola Choiny
Brak
54.

37

TEL AWIW Kuc Feliński POL 2009 Ogier bułana/kuc:137 F: Grafit
M: Tereska
O: GD Felin
B: GD Felin
brak brak
55.

8

WALOR KUC POL 2009 Wałach tarantowata/kuc:122 F: Wiedźmin
M: Syberia
O: Drwal Tomasz
B: Drwal Tomasz
K027406 616001358074930
56.

49

WANTOS Hanowerska POL 2001 Wałach kara/- F: WELT HIT II
M: AMERA
O: Ewa Zumska
B: GER
brak -
57.

53

WINDSOR SP POL 2012 Wałach gniada/164 F: RIVERA L
M: WENECJA
O: GRZEGORZ MIZIOŁEK
B: GRZEGORZ MIZIOŁEK
K027291 616009580470812
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bącik Agnieszka
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2019-04-13
1
2019-04-13
3
2019-04-14
2
Banach Marta
WKJ Lublin SJ Strong Riders
PIŁAT (26)
2019-04-13
1
2019-04-13
2
2019-04-14
3
ALKA GB (27)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Borys Kalina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-04-13
1
2019-04-13
10
2019-04-14
7
Cegłowska Martyna
SJDakar
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Chaberska Weronika
Ranczo Arka
POLANKA (55)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
1
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2019-04-13
1
2019-04-13
9
2019-04-14
7
Ciesielczuk Kamil
WKJ Lublin
2019-04-13
1
2019-04-13
4
2019-04-13
5
2019-04-14
1
2019-04-14
1
2019-04-14
4
Ćwikła Michał
WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Czarniecka Julia
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
POTĘGA (17)
2019-04-13
2019-04-13
1
2019-04-14
8
Czernaś Kamila
WKJ Lublin SJ Drwal
SPAR (58)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
9
Dobrowolska Katarzyna
WKJ Lublin SJ Wieża
AWANTI (51)
2019-04-13
1
2019-04-13
11
2019-04-14
8
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (9)
2019-04-13
2
2019-04-13
2
2019-04-14
2
Erd Magdalena
WKJ Lublin
WALOR (8)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Fiuk Ewelina
SJ Poniatowa
SANTANA (16)
2019-04-13
4
2019-04-13
2019-04-14
4
Foks Jakub
WKJ Lublin SJ Wieża
2019-04-13
1
2019-04-13
12
2019-04-14
12
Głazek Magdalena
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2019-04-13
11
2019-04-13
1
2019-04-14
6
Grudzień Alicja
SJ Poniatowa
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
2
Jachymek Paweł
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
SZAMAN (22)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
EUFORIA (59)
2019-04-13
11
2019-04-13
Jachymek Sylwia
SJ Zawieprzyce
CORENZO (46)
2019-04-13
11
2019-04-13
9
2019-04-14
10
Kalinowska Paulina
Sj Fidelius, WKJ Lublin
HVAR (47)
2019-04-13
6
2019-04-13
2019-04-14
7
Kalita Hanna
WKJ Lublin / SJ Karino
2019-04-13
1
2019-04-13
6
2019-04-14
5
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NURMI (29)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
Krawczyk Iga
WKJ Lublin Sj Bałkanówka
BARIBAL (13)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
3
Kuzawiński Łukasz
WKJ Lublin SJ For Plesaure
2019-04-13
1
2019-04-13
3
2019-04-13
1
Matyjaśkiewicz Klaudia
SJ Drwal
ŁUNA (30)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
12
Matysiak Julia
BPK (MAZ)
SORAJA (7)
2019-04-13
1
2019-04-13
6
2019-04-14
3
Mazurek Aleksandra
SJ Strong Riders
2019-04-13
4
2019-04-13
1
2019-04-14
5
Michałowska Natalia
WKJ Lublin SR Strong Riders
LONDON (32)
2019-04-13
11
2019-04-13
2019-04-14
13
Michelson Wiktoria
SJ Stajnia Drwal
FIGA (15)
2019-04-13
4
2019-04-13
1
2019-04-14
3
Miziołek Jacek
WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
2019-04-13
1
2019-04-13
3
2019-04-14
6
WINDSOR (53)
2019-04-13
3
2019-04-13
3
2019-04-14
3
Możdżeń Julia
WKJ Lublin
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
4
Mucha Karolina
bez przynależności
FARAON (23)
2019-04-13
11
2019-04-13
9
2019-04-14
9
Niedźwiadek Laura
WKJ Lublin Sj Bałkanówka
PIEC (25)
2019-04-13
1
2019-04-13
2019-04-14
5
2019-04-14
Orzeł Anita
WKJ Lublin / SJ Karino
2019-04-13
1
2019-04-13
11
2019-04-14
10
Pielacha Klaudia
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
DIANA (18)
2019-04-13
2019-04-13
1
2019-04-14
6
Polak Michalina
Wkj Lublin
2019-04-13
4
2019-04-13
3
2019-04-14
3
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin SJ Bonanza
HABIBY (34)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
3
Poluchowicz Piotr
SJ Bonanza
SPIRYT (33)
2019-04-13
1
2019-04-13
11
2019-04-14
10
Pyśniak Antonina
SJ Poniatowa
GAMA (5)
2019-04-13
1
2019-04-13
2
2019-04-14
2
Romanowicz Andżelika
SJ Poniatowa
DISNEY (4)
2019-04-13
4
2019-04-13
2
2019-04-14
4
Siemieniuk Aleksandra
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
MAGIA (20)
2019-04-13
13
2019-04-13
1
2019-04-14
8
Sochal Zuzanna
SJ Stajnia Drwal
TAJGA (14)
2019-04-13
5
2019-04-13
4
2019-04-14
4
Stanilewicz Karina
WKJ Lublin SJ Stajnia Nad Lutnią
EDYCJA (44)
2019-04-13
1
2019-04-13
3
2019-04-13
4
2019-04-14
2019-04-14
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
2
Studziński Mikołaj
WKJ Lublin SJ Wieża
TAMONA (56)
2019-04-13
1
2019-04-13
5
2019-04-14
11
Świtakowska Karolina
Kielecki Klub Jeździecki
MAXLA (42)
2019-04-13
3
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
1
Syliwoniuk Aleksandra
SJ Mustang Rakowiska
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
4
Szpilka Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2019-04-14
1
2019-04-14
2
2019-04-14
1
DEDAL (38)
2019-04-14
2
2019-04-14
1
2019-04-14
5
Torój Wiktoria
WKJ Lublin Sj Bałkanówka
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
2
Wach Inga
Soymax Horse Team
2019-04-13
1
2019-04-13
6
2019-04-14
4
Wójcik Przemysław
Soymax Horse Team Lublin
HIMENA (57)
2019-04-13
1
2019-04-13
2
2019-04-14
2
Zumski Jakub
Brak
WANTOS (49)
2019-04-13
1
2019-04-13
8
2019-04-14
5

Number of Riders: 52

Number of Horses: 57

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092017-1, Lubelski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl