Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Lublin, Felin, 10-11.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:41
2020-10-07 18:43:26
Fabian Plapis ARMADA
  • 2x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 2x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:38
2020-10-07 17:27:36
Emilia Tymczyszyn PARUZJA
  • 1x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:35
2020-10-07 13:43:54
Maria Tomczyk PARANOJA
  • 1x 3/LL-70/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 12/LL- 70/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:32
2020-10-07 13:35:26
Dominika Gołąb FOBIA
  • 1x 3/LL-70/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 12/LL- 70/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:29
2020-10-07 13:33:23
Aleksandra Siemieniuk POTĘGA
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:26
2020-10-07 13:32:24
Aleksandra Siemieniuk SZAMAN
  • 2x 6/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 2x 15/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:25
2020-10-07 13:31:05
Agnieszka Bącik DIANA
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 15/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:22
2020-10-07 13:29:30
Agnieszka Bącik GONZAGA L
  • 2x 6/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 2x 15/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:21
2020-10-07 12:49:15
Fabian Plapis INDIANA
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:19
2020-10-07 12:48:40
Zuzanna Kuś C'EST PETITE ANNI
  • 2x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:14
2020-10-07 12:24:17
Jarosław Sulowski KALABRIA
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:12
2020-10-07 12:21:23
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:10
2020-10-07 10:30:58
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:09
2020-10-06 22:26:33
Aleksandra Ciesielczuk PRECYZJA
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:06
2020-10-06 22:04:59
Michalina Pachuta KAMEA
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 6/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 2x 15/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:04
2020-10-06 19:31:31
Julia Możdżeń BARBAROSSA
  • 1x 3/LL-70/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 2x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 23:11:02
2020-10-06 16:39:48
Edyta Patynowska Jm'07 JURAND C
  • 1x 3/LL-70/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 15:20:29
2020-10-06 13:31:26
Kamil Ciesielczuk POWER IS BACK
  • 1x 3/LL-70/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 2x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 2x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 15:20:26
2020-10-06 13:30:36
Magdalena Ryszkowska CSILLAG
  • 1x 3/LL-70/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 2x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 2x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 15:20:24
2020-10-06 08:32:50
Aleksandra Ciesielczuk PERFECT PLAYER
  • 1x 6/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 15/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 15:20:22
2020-10-06 02:07:09
Adela Örnek FEVER 5
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły - art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 15:20:19
2020-10-05 22:43:51
Iga Bartoszek NELSON
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:50:42
2020-10-05 13:17:06
Julia Golisz ERATO
  • 1x 11/LL- 60/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 12/LL- 70/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:50:39
2020-10-05 13:12:12
Klaudia Pielacha ERATO
  • 2x 3/LL-70/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:50:37
2020-10-05 13:11:29
Magdalena Głazek ELEKTOR
  • 2x 12/LL- 70/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:50:34
2020-10-05 13:10:04
Julia Czarniecka ELEKTOR
  • 2x 3/LL-70/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:50:30
2020-10-05 09:36:15
Kinga Ziętek TOLA
  • 2x 6/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 2x 15/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 15:50:26
2020-10-04 21:20:21
Wiktoria Latała BELLISSIMA
  • 2x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-04 16:58:15
2020-10-04 12:34:33
Klaudia Suszczyk HIPISKA
  • 2x 1/LL-50/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 10/LL- 50/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 11/LL- 60/dokładności - art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 00:31:22
2020-10-02 21:59:59
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły - art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 15:20:16
2020-10-02 10:18:30
Kamila Bączek SERPENTYNA
  • 2x 6/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 15/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:20:41
2020-09-29 22:23:23
Martyna Wodyk CYTRA
  • 2x 6/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 2x 15/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:20:38
2020-09-29 16:13:19
Kamila Czernaś SPAR
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:20:36
2020-09-29 12:38:05
Julia Sigłowy HVAR
  • 1x 2/LL-60/dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 3/LL-70/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 12/LL- 70/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:20:35
2020-09-29 12:37:19
Maja Krauz FARO
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:20:33
2020-09-29 12:36:13
Diana Zaręba FARAON
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły - art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:20:28
2020-09-29 00:48:09
Zuzanna Jodłowska HUANITA
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 11:20:25
2020-09-29 00:46:40
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły - art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 05:05:04
2020-09-26 23:52:33
Adela Örnek LA DORA
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 05:05:03
2020-09-26 19:25:40
Magdalena Wójcik HUMBAK
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 2x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 05:05:01
2020-09-25 21:02:50
Magdalena Erd SEPTEMBER HIT
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 05:04:56
2020-09-24 20:24:25
Jakub Foks A.M. PITAGORA
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły - art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:10
2020-09-24 13:07:37
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły - art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:14
2020-09-24 13:06:43
Paulina Mazur DE FACTO
  • 2x 6/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 2x 15/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:19
2020-09-24 13:06:08
Karolina Biszkont EUFORIA
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:24
2020-09-24 13:05:20
Alan Poluchowicz MAGIC
  • 1x 3/LL-70/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 12/LL- 70/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:27
2020-09-24 13:04:21
Piotr Poluchowicz SPIRIT
  • 1x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 15/L/egzaminacyjny - Aneks 2 do Reg. B 2020
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:30
2020-09-24 13:03:40
Marta Banach PASJA
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:32
2020-09-24 13:03:17
Maja Łukasik P'CONTIFAX
  • 1x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:35
2020-09-24 13:02:51
Natalia Michałowska BARONET
  • 2x 5/LL-90/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:38
2020-09-24 13:02:06
Bartosz Wójcik GEJZER
  • 2x 4/LL-80/z trafieniem w normę czasu - Aneks 5 do Reg. B 2020
  • 1x 13/LL- 80/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
  • 1x 14/LL- 90/z oceną stylu jeźdźca - Aneks 2 do Reg. B 2020
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:44
2020-09-21 09:29:52
Alicja Komsta FALSTAFF L
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 9/N/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły - art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:50
2020-09-21 08:31:59
Ilona Turowska SHINJUKU
  • 2x 7/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 16/L/zwykły - art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 14:21:53
2020-09-21 07:41:28
Julia Górska ISMENA
  • 1x 8/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 9/N/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 18/N/zwykły - art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bącik Agnieszka LKS Białka
1999 (MJ.)
O054467
2. Bączek Kamila WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O025859
3. Banach Marta WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O038174
4. Bartoszek Iga WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O022266
5. Biszkont Karolina WKJ Lublin SJ Strong Riders
2001 (MJ.)
Brak
6. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O041389
7. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (MJ.)
O044050
8. Ciesielczuk Kamil WKJ Lublin
S
O024642
9. Czernaś Kamila WKJ Lublin
2003 (J.)
O048070
10. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
11. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin / SJ Fidelius
S
O013555
12. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
13. Foks Jakub WKJ Lublin SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O042767
14. Głazek Magdalena Sj Apis
2002 (J.)
Brak
15. Golisz Julia SJ Apis
2003 (J.)
Brak
16. Gołąb Dominika LKS Białka
2007 (JM.)
brak
17. Górska Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2001 (MJ.)
O034010
18. Jodłowska Zuzanna WKJ LublinSJ Sulowski Team
2002 (J.)
O055991
19. Krauz Maja SK Drwal
2005 (JM.)
Br
20. Kuś Zuzanna KJ Baskil FaMaGusta
2008 (JM.)
Brak
21. Łukasik Maja WKJ Lublin SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O050851
22. Mazur Paulina WKJ Lublin SJ / Strong Riders
2006 (JM.)
Brak
23. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2004 (J.)
O042649
24. Örnek Adela KJ Wieża Dominów
2001 (MJ.)
O029339
25. Pachuta Michalina SJ Dakar
2002 (J.)
O039675
26. Patynowska Jm'07 Edyta Klub Jeździecki Caballo
2007 (JM.)
O056547
27. Pielacha Klaudia Sj Apis
2002 (J.)
Brak
28. Plapis Fabian WKJ Lublin
S
O021793
29. Poluchowicz Alan WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2009 (Mł.)
O054495
30. Ryszkowska Magdalena WKJ Lublin
S
brak
31. Siemieniuk Aleksandra LKS Białka
2001 (MJ.)
O039537
32. Sigłowy Julia BPK (LUL)
2007 (JM.)
O059877
33. Sulowski Dariusz WKJ Lublin SJ Sulowski Team
S
O000605
34. Sulowski Jarosław LKS BIAŁKA
S
O003802
35. Suszczyk Klaudia WKJ Lublin
S
0048070
36. Tomczyk Maria LKS Białka
2008 (JM.)
O060584
37. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
38. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (J.)
O045494
39. Wodyk Martyna WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (JM.)
O048327
40. Wójcik Bartosz WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O031493
41. Wójcik Magdalena SJ Gershwin
2001 (MJ.)
brak
42. Zaręba Diana BPK (LUL)
S
O025958
43. Ziętek Kinga WKJ Lublin
S
O012615
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

22

A.M. PITAGORA HAN POL 2003 Wałach kasztanowata/178 F: Stakkato
M: V-Acorda / Voltaire
K009845 431312318603
2.

61

ARMADA PKSP POL 2011 klacz siwa/170 F: Alvaro
M: Alubetta
Brak 616009610171911
3.

46

BARBAROSSA SP POL 2016 klacz siwa/165 F: Paquito Go
M: Baltona
- 616009510335916
4.

17

BARONET PKSP POL 2015 wałach gniada/166 F: Elvaro
M: B Geraldien
K028213
5.

38

BELLISSIMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Bakara
K023669
6.

26

BON JOVI SP POL 2014 wałach gniada/- F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
K024775 616009580068314
7.

52

C'EST PETITE ANNI WEST POL 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Coco Jumbo
M: Anatevka
K024204 DE441411274011
8.

43

CSILLAG KISBERI FELVER HUN 2010 klacz kasztanowata/163 F: 3221 Dhahran
M: 2749 Ramzes Sziszi
brak HUN K KB101140000
9.

33

CYTRA SP POL 2004 klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 POL009680054604
10.

11

DE FACTO HANOWERSKA POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Kasta Diva
brak DE431310637211
11.

34

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
K012760
12.

55

DIANA PKSP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Stilios
M: Dobry Anioł
K027287 616009580487512
13.

62

Elektor F:
M:
14.

7

ELEKTOR MAŁOPOLSKA POL - wałach gniada/- F: -
M: -
Brak -
15.

5

ERATO MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/161 F: -
M: -
Brak -
16.

50

ESKADA M POL 2014 klacz kara/165 F: BARYT
M: ESENCJA
K025248 616006580271814
17.

12

EUFORIA MŁP POL 2014 klacz gniada/165 F: Bibigar
M: Era
Brak 616098100087771
18.

19

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
K011108 POL009580187606
19.

29

FARAON MAŁOPOLSKA POL 2011 ogier kara/170 F: Jurand
M: Fryga
K020973 616006580516211
20.

30

FARO MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Berlin Bej
M: Fryga
K029146 616006580448212
21.

41

FEVER 5 HANOWERSKA GER 2008 klacz kasztanowata/164 F: For Edition
M: Chicca
K029927 DE431313326708
22.

58

FOBIA MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada/mk: F: Berlin Bej
M: Fabia
brak
23.

18

GEJZER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Gejsza
brak 616007610074714
24.

54

GONZAGA L SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Castiglione L
M: Gazelle L
K016652 POL 009580188306
25.

35

HIPISKA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz siwa/168 F: Bibigar
M: Hiszpanka
616006580378014 616006580378014
26.

27

HUANITA XO POL 2013 klacz gniada/161 F: Banita/Arcus xx
M: Honda/Lubań
K030123 616 006 58 01542 13
27.

24

HUMBAK TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach tarantowata/169 F: nn
M: nn
brak 616999660408713
28.

31

HVAR MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/165 F: Berlin Bej
M: Hiszpanka
Br 616006580447712
29.

53

INDIANA PKSP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Cardamon
M: Infa - Land
. 616009580427615
30.

21

ISMENA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/167 F: Imequyl
M: Izolda
K016530
31.

45

JURAND C SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Lotos
M: Juma
K030130 616999660365916
32.

51

KALABRIA M POL 2014 klacz gniada/165 F: EFEKT
M: KAROCA
K025250 616006580272014
33.

47

KAMEA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/165 F: Agrest
M: Kadarka
K029860 616 006 58 04476 12
34.

25

LA DORA KWPN NED 2016 klacz kara/160 F: Ditisem
M: Tandora
K029929 5280032016017
35.

13

MAGIC KUC POL 2012 wałach skarogniada/kuc:139 F: NN
M: Maggy
K028718
36.

40

NELSON SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Corrado Boy
M: Nacordia / Cordial
K027677 616009610140712
37.

10

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
K025542
38.

16

P'CONTIFAX PKSP POL 2011 Wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555
39.

59

PARANOJA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz srokata/165 F: Papuas
M: Presja
K015209 POL 006560775107
40.

60

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Rammstein
M: Palba
K025596
41.

15

PASJA PKSP POL 2014 klacz gniada/160 F: Arriba Z
M: Pokora
K028224
42.

42

PERFECT PLAYER MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/164 F: Davinci
M: Paleta
K028072 616006580030715
43.

57

POTĘGA MŁP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bibigar
M: Primera
K027290 616006580394514
44.

44

POWER IS BACK MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/173 F: Jasny Poranek
M: Perełka
K019122 616006580257110
45.

48

PRECYZJA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/158 F: Sentender
M: Piramida
K029764 616006580264816
46.

28

QUICKSILVER VAN DE BROUWERSHOEVE BWP POL 2016 wałach siwa/172 F: Pommeau du Heup
M: Kristal Blue V.H. Velpedal
K029765 UELN056-002-W00317622
47.

23

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Hulanka
K029280 DE433330897615
48.

8

SERPENTYNA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz ciemnogniada/172 F: Harper
M: Sotera
K025591 brak
49.

20

SHINJUKU HANOVERIAN POL 2015 Wałach ciemnogniada/169 F: Stolzenberg
M: Calinda PJ
K028704 None
50.

32

SPAR Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach gniada/163 F: FAST AND FURIOUS
M: SURALINA
K026577 616POL14008421T
51.

14

SPIRIT PKSP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love Affair
M: Sangria
Brak
52.

56

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada/170 F: Caprioland
M: Sorbona
K014132 POL 009580637705
53.

49

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
K012879
54.

39

TOLA ŚLASKA POL 2015 klacz skarogniada/170 F: Eden
M: Tina
K029385 616008660206115
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bącik Agnieszka
LKS Białka
2020-10-10
13
2020-10-10
10
2020-10-11
9
2020-10-11
1
DIANA (55)
2020-10-10
14
2020-10-10
10
SZAMAN (56)
2020-10-11
3
2020-10-11
2
Bączek Kamila
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-10-10
7
2020-10-10
12
2020-10-11
10
2020-10-11
12
Banach Marta
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
PASJA (15)
2020-10-10
1
2020-10-10
5
Bartoszek Iga
WKJ Lublin
NELSON (40)
2020-10-10
7
2020-10-10
2
Biszkont Karolina
WKJ Lublin SJ Strong Riders
EUFORIA (12)
2020-10-10
5
2020-10-10
3
2020-10-11
7
2020-10-11
1
Borys Kalina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2020-10-10
1
2020-10-10
2
2020-10-11
1
2020-10-11
1
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2020-10-10
14
2020-10-11
3
2020-10-10
11
2020-10-11
12
2020-10-10
2
2020-10-10
11
2020-10-11
1
2020-10-11
4
Ciesielczuk Kamil
WKJ Lublin
2020-10-10
8
2020-10-10
4
2020-10-11
6
2020-10-11
2
Czernaś Kamila
WKJ Lublin
SPAR (32)
2020-10-10
3
2020-10-10
2020-10-11
5
2020-10-11
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (34)
2020-10-10
3
2020-10-10
1
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin / SJ Fidelius
TIGER (49)
2020-10-11
4
2020-10-11
2
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2020-10-10
8
2020-10-10
10
Foks Jakub
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2020-10-10
4
2020-10-10
3
Głazek Magdalena
Sj Apis
2020-10-10
1
2020-10-10
14
2020-10-11
3
2020-10-11
1
Golisz Julia
SJ Apis
ERATO (5)
2020-10-11
2020-10-11
Gołąb Dominika
LKS Białka
FOBIA (58)
2020-10-10
5
2020-10-10
5
2020-10-11
2
2020-10-11
3
Górska Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
ISMENA (21)
2020-10-10
Jodłowska Zuzanna
WKJ LublinSJ Sulowski Team
HUANITA (27)
2020-10-10
6
2020-10-10
8
Krauz Maja
SK Drwal
FARO (30)
2020-10-10
12
2020-10-10
11
Kuś Zuzanna
KJ Baskil FaMaGusta
2020-10-10
2
2020-10-10
4
Łukasik Maja
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2020-10-10
2
2020-10-10
9
Mazur Paulina
WKJ Lublin SJ / Strong Riders
2020-10-10
8
2020-10-10
3
2020-10-11
11
2020-10-11
8
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
BARONET (17)
2020-10-10
1
2020-10-10
9
Örnek Adela
KJ Wieża Dominów
LA DORA (25)
2020-10-10
3
2020-10-11
9
FEVER 5 (41)
2020-10-10
10
2020-10-10
4
2020-10-11
3
2020-10-11
8
Pachuta Michalina
SJ Dakar
KAMEA (47)
2020-10-10
7
2020-10-10
3
2020-10-11
8
2020-10-11
5
Patynowska Jm'07 Edyta
Klub Jeździecki Caballo
2020-10-10
7
2020-10-10
7
Pielacha Klaudia
Sj Apis
ERATO (5)
2020-10-10
9
2020-10-10
11
Plapis Fabian
WKJ Lublin
INDIANA (53)
2020-10-10
15
2020-10-10
9
ARMADA (61)
2020-10-10
2020-10-10
2020-10-11
Poluchowicz Alan
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
MAGIC (13)
2020-10-10
4
2020-10-10
12
Ryszkowska Magdalena
WKJ Lublin
CSILLAG (43)
2020-10-10
3
2020-10-10
13
2020-10-11
9
2020-10-11
11
Siemieniuk Aleksandra
LKS Białka
DIANA (55)
2020-10-11
2
2020-10-11
10
SZAMAN (56)
2020-10-10
2
2020-10-10
POTĘGA (57)
2020-10-10
1
2020-10-10
6
2020-10-11
4
2020-10-11
6
Sigłowy Julia
BPK (LUL)
HVAR (31)
2020-10-10
Sulowski Dariusz
WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2020-10-10
11
2020-10-10
6
Sulowski Jarosław
LKS BIAŁKA
ESKADA (50)
2020-10-10
5
2020-10-10
8
2020-10-11
6
2020-10-11
2
2020-10-10
6
2020-10-10
7
2020-10-11
2
2020-10-11
4
Suszczyk Klaudia
WKJ Lublin
HIPISKA (35)
2020-10-10
1
2020-10-10
2
2020-10-11
2020-10-11
Tomczyk Maria
LKS Białka
2020-10-10
1
2020-10-10
10
2020-10-11
4
2020-10-11
2
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2020-10-10
8
2020-10-10
Tymczyszyn Emilia
WKJ Lublin
PARUZJA (60)
2020-10-11
1
2020-10-11
7
Wodyk Martyna
WKJ Lublin / SJ Aleksander
CYTRA (33)
2020-10-10
1
2020-10-10
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
GEJZER (18)
2020-10-10
3
2020-10-10
9
2020-10-11
4
Wójcik Magdalena
SJ Gershwin
HUMBAK (24)
2020-10-11
6
2020-10-11
6
2020-10-10
13
2020-10-10
4
Zaręba Diana
BPK (LUL)
FARAON (29)
2020-10-10
6
2020-10-10
5
2020-10-11
5
2020-10-11
3
HVAR (31)
2020-10-10
6
Ziętek Kinga
WKJ Lublin
TOLA (39)
2020-10-10
9
2020-10-10
6
2020-10-11
5
2020-10-11
3

Number of Riders: 43

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092017-1, Lubelski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl