Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT (GPA) i ZR
Poznań, 23 lutego 2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
210 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 09:43:47
2019-02-22 08:47:22
Agata Dahlke UTASZA
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 09:43:49
2019-02-22 08:39:05
Paweł Warszawski LORD VULKAN
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
208 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 09:43:56
2019-02-22 08:38:52
Aleksandra Czyż EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 09:43:58
2019-02-22 08:37:13
Aleksandra Czyż TANGANIKA
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:47:47
2019-02-22 07:29:01
Alan Boruczkowski KASANDRA
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:19:29
2019-02-22 06:31:38
Wiktoria Wesołowska CORIDA
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:19:34
2019-02-22 06:29:56
Kacper Stefaniak CZARINA
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:19:41
2019-02-22 06:29:23
Bogdan Przybyla CYRYL
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
202 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:19:44
2019-02-21 23:21:22
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
201 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:19:47
2019-02-21 23:20:02
Zuzanna Skoczylas POWERSTAR CAPITAN
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
200 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:19:50
2019-02-21 23:18:58
Michalina Jach FIONA
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:19:52
2019-02-21 23:18:23
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
198 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:19:55
2019-02-21 23:17:58
Oliwia Jach WELLA
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:19:57
2019-02-21 23:16:52
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:19:59
2019-02-21 23:16:19
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
195 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:20:01
2019-02-21 23:15:32
Klaudiusz Jach GENUA
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:20:03
2019-02-21 23:09:58
Klaudiusz Jach GRAFON
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:20:06
2019-02-21 23:01:33
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:20:08
2019-02-21 22:22:55
Paweł Warszawski FUERTA
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
191 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:20:11
2019-02-21 22:21:54
Paweł Warszawski PRADO
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:20:17
2019-02-21 22:19:04
Paweł Warszawski DELICJA
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
188 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:20:21
2019-02-21 22:18:35
Paweł Warszawski SYDNEY
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 22:01:54
2019-02-21 22:00:21
Matylda Olga Wrzosek ALPHA NOBLE
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
186 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:50:27
2019-02-21 21:06:55
Kinga Kurek ANKA
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:50:29
2019-02-21 20:06:35
Katarzyna Łakomy TULIPAN
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 21:50:32
2019-02-21 19:09:44
Adela Spendowska LORD HARRY
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 18:47:14
2019-02-21 18:43:05
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 2x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 18:47:24
2019-02-21 18:15:56
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
181 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 18:47:35
2019-02-21 18:09:37
Oliwia Gryckiewicz RISING STAR
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 17:03:18
2019-02-21 16:06:41
Aleksandra Mikosza ELGRAN
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 11R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:41:28
2019-02-21 15:40:17
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
178 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:37:12
2019-02-21 14:52:02
Hanna Mycka EMET
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:37:15
2019-02-21 14:51:19
Wiktoria Czyżewska WICHER
  • 2x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:37:18
2019-02-21 14:50:11
Natalia Cegielska BELLA
  • 2x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:37:20
2019-02-21 13:15:21
Magdalena Ćwik SARA
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:37:22
2019-02-21 13:14:57
Zuzanna Krygier MUSSE
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:37:25
2019-02-21 13:14:30
Zofia Ćwik ETNA
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:37:26
2019-02-21 13:13:36
Wiktoria Pichłacz NETIN
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:37:28
2019-02-21 09:50:25
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:35:24
2019-02-21 08:25:23
Wojciech Dahlke ODETTE VAN DE HELLE
  • 2x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 08:35:26
2019-02-21 08:24:57
Wojciech Dahlke JULIO ENKEL
  • 2x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:16
2019-02-21 07:28:15
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:18
2019-02-21 06:06:21
Patrycja Obst CONNORO
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:20
2019-02-20 23:40:45
Klaudia Kostrzewska WALNUT SAMSON
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:23
2019-02-20 23:39:35
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:25
2019-02-20 21:39:06
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x 7R/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:28
2019-02-20 21:37:22
Natalia Puchalska KARINO
  • 2x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:30
2019-02-20 20:32:11
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:36
2019-02-20 20:26:06
Zuzanna Antkowiak JOHNNY
  • 2x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 07:39:39
2019-02-20 19:59:05
Joanna Żak ENERGY CONTI
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 18:15:50
2019-02-20 17:14:20
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 18:15:53
2019-02-20 17:13:19
Jan Szymczak KOPE
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 18:15:55
2019-02-20 16:22:43
Maja Gazda BAKARA
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 18:15:56
2019-02-20 16:22:23
Katia Michniewicz BAKARA
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 18:15:58
2019-02-20 15:41:10
Anna Kantecka FORREST GUMP
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:31:12
2019-02-20 15:21:28
Melanie Klein ENNIE H
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 18:47:38
2019-02-20 15:17:17
Eliza Jakubowska IBERADO M
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:16:28
2019-02-20 15:11:29
Magdalena Nowak LEON M
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:16:29
2019-02-20 15:10:48
Amelia Filipiak SAHARA
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:16:31
2019-02-20 15:09:06
Amelia Bam SAHARA
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:16:33
2019-02-20 14:53:02
Karolina Kamieniarz MORRIS
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:16:35
2019-02-20 14:46:28
Matylda Paszek HORTA
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:16:37
2019-02-20 14:46:12
Matylda Podhorecka HORTA
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:16:50
2019-02-20 14:45:34
Michał Wieloch BEL DIOR
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 15:16:52
2019-02-20 14:44:34
Michalina Szczepaniak FOKUS
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:20:27
2019-02-20 14:36:19
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 2x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 07:20:30
2019-02-20 14:34:36
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 2x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
141 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:37:30
2019-02-20 10:27:31
Michalina Jaskólska COLUMBUS
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 15:37:34
2019-02-20 10:25:35
Anna Piwońska FAVORITA
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:51:45
2019-02-20 09:58:28
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:51:47
2019-02-20 09:57:42
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 2x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:51:49
2019-02-20 09:15:04
Barbara Wichniarek ARA
  • 1x 7R/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:51:51
2019-02-20 09:14:55
Michał Nowacki CEOVILLE S
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:51:52
2019-02-20 09:13:14
Michał Nowacki JASKIERNIK
  • 1x 7R/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:51:57
2019-02-20 08:59:49
Adrianna Siuda ROSARIO
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:51:59
2019-02-20 08:58:44
Jan Szymczak HELVETIA MK
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-02-20 10:52:01
2019-02-20 08:57:25
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:33
2019-02-19 22:51:48
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 7R/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:35
2019-02-19 22:35:31
Maja Zbytniewska DONCERTA S
  • 2x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:36
2019-02-19 22:34:09
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 2x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:38
2019-02-19 22:13:44
Barbara Kurek BERNI KP
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:40
2019-02-19 21:45:51
Gabrysia Jóźwiak VAYANA
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:42
2019-02-19 21:45:21
Michalina Bilska MIGOTKA
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:43
2019-02-19 21:44:59
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:46
2019-02-19 21:44:35
Michalina Sawicka MIGOTKA
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:48
2019-02-19 21:43:57
Amelia Hanelt VAYANA
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:49
2019-02-19 21:43:09
Anna Paulus MIGOTKA
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:51
2019-02-19 21:42:26
Marysia Białasik VAYANA
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:53
2019-02-19 21:41:39
Aleksandra Krzyżaniak MIGOTKA
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:55
2019-02-19 21:40:55
Sebastian Wroński VAYANA
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:56
2019-02-19 21:21:40
Klementyna Rennert TAJFUN
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:56:58
2019-02-19 21:06:15
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 2x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
115 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 23:57:00
2019-02-19 20:56:38
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:43:53
2019-02-19 20:32:09
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:43:55
2019-02-19 20:15:41
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:43:58
2019-02-19 19:19:24
Marek Kopras NEO
  • 2x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:03
2019-02-19 18:56:36
Henryk Ziółek RUBIN
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:06
2019-02-19 16:50:45
Henryk Ziółek DUNKA
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
109 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:09
2019-02-19 16:46:42
Emilia Nawrot ROSARIA
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:11
2019-02-19 16:45:53
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:16
2019-02-19 16:44:57
Marek Mączyński SARA
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:19
2019-02-19 16:43:32
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:21
2019-02-19 16:42:58
Julia Liszyńska BODRUM L
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:23
2019-02-19 16:42:14
Oliwia Robińska GROC
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:25
2019-02-19 16:41:00
Emilia Kurp WIVIAN
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:28
2019-02-19 14:07:44
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:30
2019-02-19 12:09:11
Natalia Olech COLUMBIA
  • 2x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 2x 11R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:32
2019-02-19 12:08:32
Borys Kramer LA COSTA
  • 2x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 2x 11R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:34
2019-02-19 12:07:39
Borys Kramer CLIP MY PLEASURE
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 20:44:36
2019-02-19 12:06:39
Borys Kramer DARCOSALL
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:32:11
2019-02-19 09:57:54
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:32:19
2019-02-19 09:56:42
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:32:22
2019-02-19 09:55:58
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x 7R/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:32:24
2019-02-19 09:55:46
Weronika Gumienna BRANDO
  • 2x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:32:31
2019-02-19 09:55:27
Pola Gumienna TIFI
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:32:33
2019-02-19 09:54:54
Pola Gumienna BENITO
  • 2x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:32:35
2019-02-19 09:54:32
Zuzanna Dąbrowska DAISY EWITA
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 08:25:44
2019-02-19 08:15:51
Nikola Majorczyk CZORT
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 08:25:46
2019-02-19 08:15:00
Jagoda Majorczyk ASTRID
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 08:25:47
2019-02-18 23:36:59
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:16
2019-02-18 22:11:48
Zuzanna Michalska MAGIC I
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:21
2019-02-18 22:10:02
Anna Góralczyk IMPRESJA
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-02-21 18:55:49
2019-02-18 21:57:32
Emilia Sopot OLIWKA
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:27
2019-02-18 21:55:40
Karol Jarosz BAGDAD
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:31
2019-02-18 21:54:03
Wiktoria Choińska ATLANTIC MAGIC
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:35
2019-02-18 21:48:56
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
76 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:39
2019-02-18 20:44:11
Gabriela Kordus NIRVANA
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:42
2019-02-18 19:38:11
Jagoda Pieścicka IRENA
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:43
2019-02-18 19:17:37
Wiktoria Grabowska CORRASON ESPINADO
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:45
2019-02-18 18:47:21
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:47
2019-02-18 18:45:30
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:49
2019-02-18 17:20:01
Gabriela Jacygrad FIESTA
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 22:45:52
2019-02-18 17:18:20
Nicole Sochacka AMEBA
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:04:05
2019-02-18 12:59:43
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:04:07
2019-02-18 10:27:57
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
67 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:04:09
2019-02-18 10:27:05
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
66 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:04:11
2019-02-18 08:40:49
Michał Nowacki SOFKA
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:04:13
2019-02-18 08:38:41
Michał Nowacki ASTRAL WM
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:04:14
2019-02-18 08:34:54
Michał Nowacki DASSILIA
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:04:15
2019-02-18 08:21:57
Monika Majorczyk KOBI
  • 2x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-02-18 17:04:17
2019-02-17 22:32:06
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:57:24
2019-02-17 21:50:28
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 21:34:50
2019-02-17 20:25:59
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 16:44:36
2019-02-17 16:11:02
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 16:44:38
2019-02-17 10:28:19
Michał Remisz INDIA
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 16:44:40
2019-02-17 09:06:42
Magdalena Smak BOHUN
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 2x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 16:44:42
2019-02-17 09:05:18
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 2x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-02-17 08:07:21
2019-02-17 03:22:46
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 18:41:42
2019-02-16 15:36:05
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 18:41:44
2019-02-15 22:06:21
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
51 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 18:41:46
2019-02-15 19:31:19
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 18:41:48
2019-02-15 19:29:41
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 18:41:54
2019-02-15 12:50:19
Radosław Herezo PRIMA A PRILIS
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 18:41:56
2019-02-15 12:43:18
Natalia Ellman PRIMA A PRILIS
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 18:41:58
2019-02-15 12:38:19
Natalia Ellman HEROS
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 18:42:00
2019-02-15 12:25:58
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 18:42:04
2019-02-15 11:55:00
Nadia Szewc MON AMIE
  • 2x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-02-16 18:42:07
2019-02-15 11:52:30
Patrycja Ellman OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:15:51
2019-02-15 08:29:21
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 2x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:15:56
2019-02-14 14:55:45
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 2x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:15:59
2019-02-14 10:47:18
Adrianna Siuda K-TAURYN
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-02-14 10:23:01
2019-02-13 21:10:20
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 15:46:31
2019-02-13 08:42:59
Danusia Kołodziejczak BRETON
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:35:49
2019-02-12 20:47:32
Alina Celmerowska CZURMEN
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:35:54
2019-02-12 20:41:54
Alina Celmerowska GUARIBA
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:35:56
2019-02-12 14:31:27
Aleksandra Fręśko DESPERADO
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:35:57
2019-02-12 14:30:47
Amelia Salbach DESPERADO
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:35:59
2019-02-12 14:30:21
Natalia Dzudzewicz DESPERADO
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:36:00
2019-02-12 14:29:52
Emilia Skrzeczkowska BELLEZA
  • 2x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-02-13 07:36:01
2019-02-11 22:41:37
Lena Wiśniewska WIZARD JAN-PON
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:18:28
2019-02-11 12:59:18
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-02-22 14:18:30
2019-02-10 23:46:16
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:18:29
2019-02-10 14:00:10
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:01
2019-02-10 12:03:15
Tomasz Gogołek SANTORINI
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:06
2019-02-10 11:58:18
Tomasz Gogołek GENCO KG
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-02-15 11:16:08
2019-02-10 11:55:31
Anna Gogołek HADES
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:18:46
2019-02-10 11:15:27
Filip Kapała MAJA
  • 1x 5T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:18:49
2019-02-09 21:59:24
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:18:50
2019-02-09 21:57:09
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 7R/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:18:52
2019-02-09 21:55:18
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:18:54
2019-02-08 14:53:34
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 100 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-02-11 13:18:55
2019-02-08 14:52:48
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 6T/GPA/L/Grand Prix Amatorów Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-02-19 11:32:37
2019-02-08 00:25:30
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 2x 7R/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 08:23:54
2019-02-08 00:24:32
Karolina Tomczak ERRISIMA
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 08:23:57
2019-02-07 09:16:28
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 3T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 08:24:02
2019-02-07 09:13:11
Ignacy Luboński IGIEŁKA
  • 1x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-02-08 08:24:04
2019-02-07 09:10:21
Wiktoria Cwalina ALF
  • 2x 1T/Pierwszy krok/Konkurs zabawowy dla dzieci (bramki, przeszkody wys. 40 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-01-28 20:22:42
2019-01-22 00:21:20
Alicja Swobida WILLIAMS
  • 1x 10R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.2.5 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 11R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antkowiak Zuzanna KJ Equarius
2007 (JM.)
brak
2. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
3. Bam Amelia Klub Jeździecki Rancho Poznań
2004 (JM.)
BRAK
4. Białasik Marysia Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
Brak
5. Bilska Michalina Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
Brak
6. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
7. Boruczkowski Alan Stajnia Maskawa
S
brak
8. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
9. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
10. Czyż Aleksandra brak
2000 (MJ.)
O032311
11. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
12. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
13. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
14. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
15. Ellman Natalia bez przynależności klubowej
2008 (Mł.)
brak
16. Ellman Patrycja bez przynależności klubowej
2006 (JM.)
brak
17. Filipiak Amelia Klub Jeździecki Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
18. Fręśko Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
Brak
19. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
20. Gazda Maja Klub Jeździecki Rancho Poznań
2005 (JM.)
BRAK
21. Gogołek Anna KJ Rancho Poznań
S
O004133
22. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
1111111
23. Góralczyk Anna Brak
2004 (JM.)
Brak
24. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
25. Grabowska Wiktoria KJ Abrasives Group
2000 (MJ.)
O041436
26. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
27. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
28. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
29. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O035165
30. Hanelt Amelia Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
Brak
31. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
32. Herezo Radosław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
brak
33. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
34. Jach Michalina KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2010 (Mł.)
brak
35. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
36. Jacygrad Gabriela K.J. RUNOWO
2006 (JM.)
brak
37. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
38. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
39. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
40. Jarosz Karol bpk
2005 (JM.)
brak
41. Jaskólska Michalina KJ Profil Piła
2004 (JM.)
O046205
42. Jóźwiak Gabrysia Klub Jeździecki Kapada Wiry
2009 (Mł.)
Brak
43. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
44. Kaczmarek Mikołaj KS Jumping Events
2003 (J.)
O033282
45. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
46. Kamieniarz Karolina Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
47. Kantecka Anna bpk
2003 (J.)
brak
48. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
49. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
50. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
brak
51. Klatkiewicz Michał LKS Sokół SJ Kunowo
S
O028234
52. Klein Melanie Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
Brak
53. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
54. Kołodziejczak Danusia bpk
2003 (J.)
brak
55. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
brak
56. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
57. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (J.)
O037719
58. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
59. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
60. Krygier Zuzanna Pałucki klub jeździecki
2009 (Mł.)
brak
61. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
62. Krzyżaniak Aleksandra Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
Brak
63. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
64. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (J.)
O033908
65. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
66. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
67. Liszyńska Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
68. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
brak
69. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (JM.)
O042459
70. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
71. Mączyński Marek Cwał Zakrzewo
S
brak
72. Majorczyk Jagoda KJ Ostrowo Młyn
2008 (Mł.)
brak
73. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
74. Majorczyk Nikola KJ Ostrowo Młyn
2009 (Mł.)
brak
75. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
76. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (J.)
O1111111
77. Michalska Marianna St. J Baborówko
2004 (JM.)
34471/18
78. Michalska Zuzanna St. J Baborówko
2009 (Mł.)
brak
79. Michniewicz Katia Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
80. Mikołajczak Weronika Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
81. Mikosza Aleksandra JKS Elcon Szczecin
S
O009840
82. Modzelewska Justyna Hubertus Lusowo
S
brak
83. Nawrot Emilia Cwał Zakrzewo
S
brak
84. Niedziela Agnieszka bez przynależnośći klubowej
2006 (JM.)
34563/18 brązowa odznaka
85. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
86. Nowak Magdalena KJ Rancho Poznań
S
brak
87. Nowak Wiktoria Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2000 (MJ.)
O043618
88. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
89. Paszek Matylda Klub Jeździecki Rancho Poznań
2006 (JM.)
BRAK
90. Paulus Anna Stajnia Nowina
2006 (JM.)
Brak
91. Pawlak Nicole KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2001 (J.)
O043616
92. Pichłacz Wiktoria Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
Brak
93. Pieścicka Jagoda JUKS Mieczewo
S
brak
94. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
95. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
96. Podhorecka Matylda RANCHO- POZNAŃ
2006 (JM.)
brak
97. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
98. Przybyla Bogdan Stajnia Ostrowo Młyn
S
brak
99. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
100. Puchalska Natalia LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
brak
101. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
102. Rennert Klementyna bpk
2004 (JM.)
brak
103. Robińska Oliwia CWAŁ ZAKRZEWO
2006 (JM.)
Brak
104. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
105. Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O025902
106. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
107. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
108. Sawicka Michalina Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
Brak
109. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
110. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
O021133
111. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
112. Skrzeczkowska Emilia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
brak
113. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwor
S
O024277
114. Sobańska Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O008606
115. Sochacka Nicole K.J. RUNOWO
2006 (JM.)
brak
116. Sopot Emilia bpk
2003 (J.)
brak
117. Spendowska Adela St. J Baborówko
2002 (J.)
brak
118. Stefaniak Kacper KJ Ostrowo Młyn
2001 (J.)
O043302
119. Szczepaniak Michalina Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
120. Szewc Nadia bez przynależności klubowej
2010 (Mł.)
brak
121. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
122. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
123. Tomczak Karolina KJ Lotus Poznań
S
O045246
124. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
125. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
126. Warszawski Paweł Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O001113
127. Wesołowska Wiktoria Stajnia Ostrowo Młyn
2018 (Mł.)
brak
128. Wieloch Michał Rancho Poznań
S
brak
129. Wiśniewska Julia KJ Grodno - Dwór
2003 (J.)
O041816
130. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (Mł.)
O052850
131. Wojtaszek Vesna Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
132. Wroński Sebastian Stajnia Nowina
2014 (Mł.)
Brak
133. Wrzosek Matylda Olga Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O028074
10154391
134. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
135. Żak Joanna Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
136. Zbytniewska Maja MUKS Bielice
1999 (MJ.)
O028872
137. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
138. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

63

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Celebes /
M: Artia /
O: Justyna Modzelewska
B: Mariusz Gruszka
brak
2.

38

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
3.

176

ALPHA NOBLE OLD AUT 2005 Klacz ciemnogniada F: Argentinus / Argentan
M: Escada / Espri
O: Magda Pabin-Majchrzak/Karolina Polasik-Wrzosek
B: Anne Haase
K025351 DE433331523005
4.

92

AMEBA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Ami
M: Burza
O: Magdalena Wroczyńska
B: Marczak Jan
brak 616013680046313
5.

139

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
6.

173

ANKA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Acord II /
M: Melissa /
O: Kamila Świercz
B: Kamila Świercz
brak
7.

36

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: brak
K020178 POL013610175508
8.

153

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
9.

99

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
10.

111

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
11.

77

ASTRAL WM SP POL 2014 Wałach gniada/174 F: Czarownik
M: Aspirina
O: ---
B: ---
- -
12.

94

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan /
M: Karina /
O: Karolina Ewa Obst
B: Marian Deminiak
brak
13.

83

BAGDAD SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Portret / Arcyksiąże
M: Babilonia / Ismir
O:
B:
brak
14.

149

BAKARA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dragon /
M: Bawaria /
O: Katarzyna Małecka
B: GR Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
15.

132

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
16.

144

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
O: Katarzyna Małecka
B: Karolina Portala
brak
17.

73

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
O: Paula Kosiba
B: SK Kaczenice
K019523 616009680023811
18.

51

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:137 F: Grey
M: Wira
O: PPUH MIRTECH Miron Skrzeczkowski
B: Grzegorz Majorczyk
Brak 616 013 61 00432 10
19.

103

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
20.

125

BERNI KP WLKP POL 2013 Ogier gniada/164 F: Cruzeiro L
M: Barbi
O: Kamila Świercz Kozakiewicz
B: Kamila Świercz Kozakiewicz
brak 616007610167213
21.

70

BLUEBERRY WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
O: Katarzyna Wiśniewska
B: SK Racot
K026357 616007610117512
22.

114

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
23.

69

BOHUN WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lwówek / Agar
M: Bryza / Zapał
O: Magdalena Smak
B:
K026590 616007610301107
24.

101

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K025301 POL013670142207
25.

53

BRETON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:159 F: Karter /
M: Brenda /
O: Marta Wilk
B:
brak
26.

117

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Kopras Sp. z o. o.
K025165 616009610071912
27.

20

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:153 F: Nn
M: Nn
O: Marta Frąckowiak-Pięta
B: 0
Brak
28.

135

CEOVILLE S SP POL 2009 Wałach gniada/166 F: Caretino K
M: -
O: -
B: -
brak brak
29.

202

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
30.

25

COLUMBUS HOL POL 2010 Wałach gniada F: Carrico/ Catoki
M: U-Columbia / Cassini
O: Anna Piwonska
B: A.Gołas
brak
31.

131

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
32.

151

CONNORO HOL POL 2014 Ogier ciemnogniada/176 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
O: Jan Binkiewicz
B:
K026064 DE421000185314
33.

177

CORIDA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Cary
M: Cyfra
O: .
B: .
. .
34.

88

CORRASON ESPINADO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Carry Son / Carry
M: Lea / Landos
O: Jacek Grabowski
B: Urszula Farysej
K015437 616009640055909
35.

85

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
K014793 POL009611535004
36.

179

CYRYL SP POL 1111 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
37.

39

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Weronika Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
38.

178

CZARINA SP POL 2014 Klacz skarogniada/168 F: FARMER
M: CZARNINA
O: KACPER STEFANIAK
B: .
. .
39.

93

CZORT KUC POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Obst
B:
brak
40.

104

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: V.I.P. /
M: Dani /
O:
B: Wiesław Apanasewicz
brak
41.

121

DARCOSALL HOL POL 2015 Ogier gniada/173 F: Darcodello
M: Casall
O: Borys Kramer
B: Niemcy
brak
42.

78

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio
M: Dama
O: Aleksandra Malicka
B: Paweł Malicki
- -
43.

50

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
44.

123

DONCERTA S SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert /
M: Donna Rosa / Grand de la Cour
O: Piotr Zbytniewski
B: Stanisław Szurik
K024091 009520050308
45.

58

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
46.

180

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest
M: // Bujak
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ....
Brak
47.

32

EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/165 F: Epris d'Azur
M: Burundi
O: Aleksandra Czyż
B: J.A.VAn HOUT
K021480 528270002692896
48.

169

ELGRAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Azarro / Acord II
M: Elipsa / Royal Court
O: Aleksandra Mikosza
B: Bolesław Jędraszko
K015411 POL009640027108
49.

42

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950 616009690017212
50.

60

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
51.

158

ENERGY CONTI HOL POL 2012 Klacz gniada/170 F: Contender
M: Noblesse XVII
O: Pawlak Jarosław
B: Kasperski W.
brak brak
52.

146

ENNIE H Hanowerska GER 2011 Klacz skarogniada/166 F: El Bundy
M: Stutbuch Fine
O: Melanie Klain
B: Ulrike Homann
Brak
53.

35

ERRISIMA SP POL 2002 Klacz gniada/164 F: Turbud Tempo /
M: Elegantka /
O: Adrianna Marciniak
B: Tomasz Marczak
K026050 POL009540109002
54.

54

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
55.

27

FAVORITA AES POL 2014 Klacz kasztanowata F: Farezzo B
M: Femme Fatale
O: Anna Piwonska
B: Anna Piwonska
Brak
56.

91

FIESTA SP POL 2008 Klacz srokata/mk:158 F: MONSIEUR TOLEDO
M: FORSA
O: MAGDALENA WROCZYŃSKA
B: TOMASIK KRYSTYNA
BRAK
57.

182

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
58.

98

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
59.

44

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
60.

145

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Istmus /
M: Forta /
O: Katarzyna Małecka
B: Sławomir Nafalski
brak
61.

150

FORREST GUMP SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Franchesca /
O: Anna Kantecka
B: Ireneusz Kondratowicz
brak 616009610146811
62.

170

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada F: clavius
M: Franchesca
O: Ireneusz Kondratowicz
B: Ireneusz Kondratowicz
brak
63.

190

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K026625 616007610194412
64.

13

GENCO KG SP POL 2008 Wałach skarogniada/176 F: Vandame
M: Gina KG
O: ....
B: Grzegorz Komon
1 1
65.

187

GENUA SP POL 2014 Klacz kara/163 F: Rotmistrz
M: Gaja/ Austin
O: Stadnina koni wapno
B: Gospodarstwo rolne wienc-rol sp. Z o o
Brak 616009610198214
66.

133

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy
M: Grażka
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
LKRWZJ/200/19
67.

189

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
68.

188

GRAFON SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: VANDAMME
M: Po Calvados Z
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stadnina koni Dobrzyniewo
Brak
69.

200

GRASSHOPPER SP POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K025164 616009610033513
70.

115

GROC WLKP POL 1996 Wałach siwa F: Lew /
M: Groteska /
O: Elżbieta Greser
B: Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o.
brak
71.

10

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata F: Peter Pan / Pilot
M: Sidney The Kidney / Mystiko
O: Natalia Rutkowska
B: J. Klomohaar
brak
72.

14

HADES MŁP POL 2003 Wałach ciemnogniada/164 F: Lubań/Hippies
M: Hesja/Berberys
O: Anna Kuczyńska
B: Jacek Kosacki
K008609 10015
73.

138

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
74.

105

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
75.

62

HEROS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:130 F: MORELOS/GEPARD
M: HAWANA
O: brak
B: brak
brak 616013610201410
76.

57

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
77.

143

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun /
M: Hulja /
O: Katarzyna Małecka
B: Zbigniew Zieliński
brak
78.

37

IGIEŁKA KUC POL 2001 Klacz kara/kuc: F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
O: Katarzyna Stołowska
B:
K017064 POL013640050301
79.

59

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
80.

82

IMPRESJA WLKP. POL 2007 Klacz gniada/165 F: Indeks/Damon xx
M: Iryda/Pekin
O: Eugeniusz Lasecki
B: Paul-Pon Polska sp. z o.o. Jarosławiec
Brak POL007610021807
81.

68

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
82.

87

IRENA SP POL 2005 Klacz siwa/mk:154 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jagoda Pieścicka
B: Jagoda Pieścicka
brak
83.

128

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
84.

136

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Frazes
M: Jasna Zorza
O: Agata Weigt
B: SK Walewice
K021728
85.

154

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
O: Maciej Krzewiński
B: Robert Rakowski
K022659 616007610026412
86.

157

JOHNNY KUC POL 2000 Wałach izabelowata/kuc:144 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Wieczorkiewicz
B: -
brak
87.

160

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024947 528003201400981
88.

56

K-TAURYN SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Ważny / Chaber
M: Karina / nn
O: Tomasz Pawlicki
B: Tomasz Pawlicki
K024176 616999680113507
89.

155

KARINO KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julita Domagalska
B:
brak
90.

194

KASANDRA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: Rodos
M: Loska
O: Stajnia Maskawa
B: Stajnia Maskawa
brak
91.

47

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
K011546 POL009670044305
92.

95

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
93.

79

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
94.

148

KOPE Węg Półkrew POL 2010 Wałach gniada/. F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Szymczak Dariusz
B: na
K019906 348199BK1006200
95.

122

LAVALLO-STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas-Star /Laptop
M: Grandacha MDM /Grag Grannus
O: Paweł Pawlak
B: Sport- und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K011371 DE431316701205
96.

140

LEON M WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Leonardo /
M: Laguna M /
O: Katarzyna Małecka
B: Elżbieta Izydorek
brak
97.

175

LORD HARRY HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lavall I /
M: Paloma / Picasso
O: Anna Maria Spendowska
B: Paul Knauer
brak DE421000090613
98.

198

LOUIS HAN POL 2010 Klacz gniada F: Levisonn / Levisto
M: Carmen / Contender
O:
B:
K023776 DE431310360713
99.

124

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
100.

81

MAGIC I Nieokreślona POL 1997 Wałach tarantowata/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B: NN
brak
101.

43

MAJA Litewska POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando
M: po Vicontas
O: Adrianna Marciniak
B: Daiva Zavadskiene
brak brak
102.

74

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
O: Joanna Kopania
B: Waldemar Skonieczny
K021444 POL009520120206
103.

106

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
104.

127

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:100 F: Bardi/Esis
M: Maura/Jantar
O: Stajnia Nowina Alina Celmerowska
B: Nenca Filip
Brak 616013530323610
105.

55

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
K023341 POL013611043903
106.

168

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
107.

64

MON AMIE KUC POL 1997 Klacz biała/kuc:135 F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
K005918 POL999610031897
108.

142

MORRIS KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Małecka
B:
brak
109.

165

MUSSE KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:126 F: NN
M: nn
O: Marcin Ćwik
B: xxxxxxx
brak
110.

130

NEKTON PLUS Reńska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M
M: Amona
O: Rafał Wojtaszek
B: .
K015169 DE443438505005
111.

167

NETIN MŁP POL 2006 Wałach siwa/162 F: Xxx
M: Xxx
O: Romuald Pichłacz
B: Xxxx
Brak Xxxxx
112.

186

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M ZILVERSTAR T
M: IZA C /winningmood vd arenberg
O: Stadnina Koni Wapno
B: Ludo Philippaerts
Brak 056-002-W00305200
113.

185

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide/ Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
brak 056-002-W00305243
114.

159

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
115.

171

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
116.

19

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
O: Dominika Jelewska
B: Bożena Smorawska
brak 616009530267309
117.

65

OMBOS ZILVERSTER KUC NED 2011 Klacz siwa/kuc:142 F: ICE AND FIRED' ALBRAN
M: CARISMA
O: brak
B: brak
brak brak
118.

113

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
119.

71

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
120.

181

POWERSTAR CAPITAN DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
121.

191

PRADO - POL - Ogier tarantowata/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
122.

61

PRIMA A PRILIS KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:brak F: ZORO
M: GRATKA
O: brak
B: brak
brak brak
123.

199

QUEBEC HAN POL 2012 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido- Werther
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K021570 DE431316688412
124.

156

QUENTCHEN GLUCK 5 - POL 2005 Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: Iwona Henzel
B: -
K026602 DE441410781005
125.

72

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Przemysław Olszewski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
126.

110

ROSARIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme /
M: Rostia /
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
127.

147

RUDE SUNSHINE OLD POL 2005 Klacz skarogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O:
B:
K022056 DE433330470605
128.

141

SAHARA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Drako /
M: Sawanna /
O: Katarzyna Małecka
B: Tomasz Żmójdzin
brak
129.

100

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Marek Sekuła
K022490 616POL1200758IT
130.

12

SANTORINI Oldenburska POL 2009 Wałach skarogniada/172 F: Stalypso
M: Pilgrim Star
O: ...
B: ...
K024428 DE43331041609
131.

112

SARA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
O: Mączyńska Marek
B: Dworczak Janusz
Brak Brak
132.

46

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Antoni Dahlke
K020954 616009610164911
133.

76

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
134.

201

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
135.

193

SYDNEY Oldenburska POL - Klacz kara/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
136.

129

TAJFUN DRP POL 2007 Wałach siwa/kuc:45 F: Matrix
M: Toffi
O: Małgorzata Kaczmarek
B: **
** ** **
137.

197

TANGANIKA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: ARAK I
M: TOSCA
O: DAGNA MIKOŁAJCZAK
B: ALINA KWIATKOWSKA
brak POL 009611090604
138.

80

THE DOCTOR Kuc Connemara IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc: F: Fairyhill Hawk /
M: Anner Banana Boots /
O: Katarzyna Drews
B:
brak
139.

102

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:125 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
O: Dorota Przybyła
B: .
K023869 POL013530073105
140.

5

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Patryk Reimisz
B: SK Mieczownica
K027023 616009610004014
141.

45

UDINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Ulinela
O: Sylwia Rychlik
B: Antoni Dahlke
brak 616009610161913
142.

195

UTASZA SP POL 2014 Klacz gniada/161 F: Bolshoi
M: Ulinela
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
Brak -
143.

126

VAYANA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:132 F: NN
M: NN
O: Alina Celmerowska
B: Polska
Brak 616013530323608
144.

152

WALNUT SAMSON Kuc Walijski POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice
M: Wildzang’s Sabiona
O: Jagoda Karpińska
B: Maja Gołębiowska
Brak -
145.

66

WANILIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Dariusz Górski
B: GA Lidia Woźniczka
K025711 616007610108412
146.

184

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
brak
147.

40

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator
M: Warta
O: brak
B: brak
brak brak
148.

67

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
O: Remigiusz Walorczyk
B: SO Sieraków
K026363 616011610085912
149.

116

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada F: Bolshoi /
M: Welonda /
O: Elżbieta Greser
B: Anna Kierznowska
brak
150.

52

WIZARD JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall Archimedes
M: Watchbank Monsoon
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Przedsiębiorstwo Jan-Pon Sp zo.o. Broniewice
K026589 616 013 52 00725 12
151.

183

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Zuzanna
KJ Equarius
JOHNNY (157)
2019-02-23
14
2019-02-23
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (60)
2019-02-23
27
Bam Amelia
Klub Jeździecki Rancho Poznań
SAHARA (141)
2019-02-23
Białasik Marysia
Stajnia Nowina
VAYANA (126)
2019-02-23
14
Bilska Michalina
Stajnia Nowina
MIGOTKA (127)
2019-02-23
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (58)
2019-02-23
3
50
2019-02-23
3
100
Boruczkowski Alan
Stajnia Maskawa
KASANDRA (194)
2019-02-23
2019-02-23
13
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (71)
2019-02-23
28
2019-02-23
2019-02-23
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (38)
2019-02-23
1
2019-02-23
1
Czyż Aleksandra
brak
2019-02-23
5
TANGANIKA (197)
2019-02-23
2019-02-23
31
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-02-23
6
2019-02-23
11
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
UTASZA (195)
2019-02-23
36
2019-02-23
49
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-02-23
1
2019-02-23
1
2019-02-23
10
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-02-23
1
Ellman Natalia
bez przynależności klubowej
2019-02-23
10
HEROS (62)
2019-02-23
2019-02-23
5
Ellman Patrycja
bez przynależności klubowej
2019-02-23
8
2019-02-23
53
Filipiak Amelia
Klub Jeździecki Rancho Poznań
SAHARA (141)
2019-02-23
33
Fręśko Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-02-23
42
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (72)
2019-02-23
6
2019-02-23
17
Gazda Maja
Klub Jeździecki Rancho Poznań
BAKARA (149)
2019-02-23
1
Gogołek Anna
KJ Rancho Poznań
HADES (14)
2019-02-23
2
2019-02-23
19
Góralczyk Anna
Brak
2019-02-23
1
2019-02-23
1
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
WANILIA (66)
2019-02-23
2019-02-23
10
Grabowska Wiktoria
KJ Abrasives Group
2019-02-23
24
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
EMICA (42)
2019-02-23
14
2019-02-23
14
Grzegorek Adrianna
bpk
CONGO AK (131)
2019-02-23
21
2019-02-23
35
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (102)
2019-02-23
3
BENITO (103)
2019-02-23
6
2019-02-23
16
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
BRANDO (101)
2019-02-23
10
2019-02-23
Hanelt Amelia
Stajnia Nowina
VAYANA (126)
2019-02-23
14
Henzel Dominika
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2019-02-23
12
2019-02-23
6
Herezo Radosław
bez przynależności klubowej
2019-02-23
8
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-02-23
18
2019-02-23
2019-02-23
2019-02-23
36
GENUA (187)
2019-02-23
46
2019-02-23
GRAFON (188)
2019-02-23
25
2019-02-23
Jach Michalina
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
FIONA (182)
2019-02-23
1
2019-02-23
11
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2019-02-23
1
WELLA (184)
2019-02-23
2019-02-23
3
Jacygrad Gabriela
K.J. RUNOWO
FIESTA (91)
2019-02-23
2019-02-23
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-02-23
1
2019-02-23
5
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-02-23
1
2019-02-23
4
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (180)
2019-02-23
22
2019-02-23
33
Jarosz Karol
bpk
BAGDAD (83)
2019-02-23
28
2019-02-23
28
2019-02-23
52
Jaskólska Michalina
KJ Profil Piła
2019-02-23
44
2019-02-23
31
Jóźwiak Gabrysia
Klub Jeździecki Kapada Wiry
VAYANA (126)
2019-02-23
14
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (132)
2019-02-23
1
2019-02-23
9
Kaczmarek Mikołaj
KS Jumping Events
2019-02-23
22
2019-02-23
6
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (113)
2019-02-23
47
2019-02-23
18
Kamieniarz Karolina
Rancho Poznań
MORRIS (142)
2019-02-23
2019-02-23
27
Kantecka Anna
bpk
2019-02-23
1
2019-02-23
50
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2019-02-23
2019-02-23
24
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
MAJA (43)
2019-02-23
7
2019-02-23
20
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
ARTEMIDA (111)
2019-02-23
12
2019-02-23
30
Klatkiewicz Michał
LKS Sokół SJ Kunowo
LOUIS (198)
2019-02-23
12
2019-02-23
12
QUEBEC (199)
2019-02-23
20
2019-02-23
1
Klein Melanie
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
ENNIE H (146)
2019-02-23
41
2019-02-23
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2019-02-23
21
2019-02-23
1
2019-02-23
6
STALUE (201)
2019-02-23
17
2019-02-23
4
CHACARTA (202)
2019-02-23
19
2019-02-23
2
150
Kołodziejczak Danusia
bpk
BRETON (53)
2019-02-23
16
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
FOTON (170)
2019-02-23
9
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2019-02-23
2
100
2019-02-23
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2019-02-23
4
2019-02-23
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2019-02-23
1
2019-02-23
35
2019-02-23
3