Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Dolnego Śląska B
Wielka Lipa, 6-8.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
180 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:37:58
2019-09-03 23:12:28
Krzysztof Gozdek RAPSODIA
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:37:25
2019-09-03 23:06:44
Agnieszka Szlachta SEVILLA
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:37:13
2019-09-03 23:05:34
Agnieszka Szlachta ALUSITA
  • 2x 12b/LL/95 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:37:00
2019-09-03 22:56:13
Weronika Guszpil GLAMUR
  • 1x 1T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:42:26
2019-09-03 20:32:50
Nayon Lee KING
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:42:21
2019-09-03 18:45:27
Daria Mioduszewska SIR QULESTER
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:42:16
2019-09-03 18:44:46
Daria Mioduszewska SEKRET
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:42:13
2019-09-03 16:34:26
Aleksandra Stachowicz WEKTOR
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:42:05
2019-09-03 15:40:37
Laura Kłapińska CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x 16b/N1/125 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:41:54
2019-09-03 15:38:21
Jakub Krzyżosiak LAMARCK
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:41:40
2019-09-03 15:37:42
Jakub Krzyżosiak CORJANO
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16b/N1/125 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:40:48
2019-09-03 15:36:41
Jakub Krzyżosiak VEER VELU
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:40:36
2019-09-03 15:36:03
Jakub Krzyżosiak TADI QUINN
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16a/Seniorzy/II Półfinał Seniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 16b/N1/125 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:40:16
2019-09-03 15:08:37
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:40:05
2019-09-03 15:07:22
Zofia Kubacka ACROBAT
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:40:00
2019-09-02 22:40:03
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:39:51
2019-09-02 22:30:31
Aneta Dulewicz ODESSA PROFII
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:39:42
2019-09-02 22:29:40
Joanna Pociecha-Ochab VENKA
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:39:32
2019-09-02 22:21:26
Joanna Pociecha-Ochab JAGUAR R-E
  • 2x 12b/LL/95 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:39:21
2019-09-02 22:19:56
Joanna Pociecha-Ochab ACCORN
  • 2x 4b/LL/90 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 2x 12b/LL/95 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:39:03
2019-09-02 22:18:56
Beata Rajewska - Poręba B CATILLIA
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:38:56
2019-09-02 22:18:31
Aleksandra Pałasz GALION
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:40:25
2019-09-02 22:06:44
Izabella Rubiś DENIRO
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:37:59
2019-09-02 21:40:24
Maciej Teska BARTEK
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:37:47
2019-09-02 21:18:52
Amelia Łuc GOLDI LOCKS
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
155 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:37:42
2019-09-02 21:18:27
Sylwia Smolis AWATARA
  • 1x 2/KUCE gr A+B/I Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/KUCE gr A+B/II Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/KUCE A+B/Finał Kucy gr. A + B konkurs dwunawrrotowy mini LL art. 273.3.2
154 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:37:40
2019-09-02 21:17:01
Wiktoria Robak GAJOWY
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:37:30
2019-09-02 21:14:15
Maja Szymanowska GWIAZDECZKA
  • 1x 2/KUCE gr A+B/I Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/KUCE gr A+B/II Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/KUCE A+B/Finał Kucy gr. A + B konkurs dwunawrrotowy mini LL art. 273.3.2
152 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:37:25
2019-09-02 21:12:23
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 2/KUCE gr A+B/I Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/KUCE gr A+B/II Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/KUCE A+B/Finał Kucy gr. A + B konkurs dwunawrrotowy mini LL art. 273.3.2
151 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:37:14
2019-09-02 20:50:03
Jagoda Wszędybył UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:37:06
2019-09-02 20:49:30
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:36:59
2019-09-02 20:36:54
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22b/P1/115 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:36:46
2019-09-02 20:22:38
Paulina Klimek LADY EWITA
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
147 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:35:44
2019-09-02 20:15:24
Matylda Dubiniak ESKADA R
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:35:33
2019-09-02 20:14:37
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:35:26
2019-09-02 20:13:48
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:35:21
2019-09-02 20:13:05
Michał Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:35:16
2019-09-02 20:12:09
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:35:11
2019-09-02 20:11:28
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:34:51
2019-09-02 19:11:41
Olaf Klein FRENCH BROWNIE
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:33:58
2019-09-02 19:11:08
Olaf Klein LUIGI
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 22:41:50
2019-09-02 16:46:34
Julia Tomczyk ZENTORO GT
  • 2x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:39:56
2019-09-02 14:12:29
Krzysztof Szczawiński COOKIE
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:40:00
2019-09-02 14:06:19
Paulina Maćkowiak COOKIE
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:40:04
2019-09-02 11:31:35
Alicja Staszak SICILIA
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:40:13
2019-09-02 11:18:12
Weronika Łuczkiewicz WINETA
  • 2x 12b/LL/95 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:40:17
2019-09-02 11:16:25
Anastasiia Abramenko LOTKA
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:40:23
2019-09-02 11:10:12
Julia Bazan ZIZI
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:40:27
2019-09-02 09:45:22
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 16b/N1/125 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 22b/P1/115 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:40:31
2019-09-01 23:58:23
Asenata Adamus RAPSODIA
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:28:31
2019-09-01 21:57:05
Przemysław Herman HEKTOR
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 4b/LL/90 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:40:38
2019-09-01 21:54:57
Beata Szuber INDIGO
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:30:35
2019-09-01 21:54:14
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16a/Seniorzy/II Półfinał Seniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:31:10
2019-09-01 21:53:52
Beata Szuber FORT
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16a/Seniorzy/II Półfinał Seniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:36:34
2019-09-01 21:47:00
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:33:08
2019-09-01 21:46:25
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:41:00
2019-09-01 15:37:18
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 22:32:37
2019-09-01 13:34:18
Natalia Koprowska ZUCCA
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:41:23
2019-08-31 22:00:21
Michalina Szymankiewicz BUGATTI KG
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:41:26
2019-08-31 14:06:43
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:41:31
2019-08-31 10:28:05
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:41:37
2019-08-31 10:27:53
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16b/N1/125 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 23b/N1/125 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:41:40
2019-08-31 00:30:57
Nikola Kosakiewicz ENRICO
  • 1x 1T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:41:48
2019-08-31 00:25:58
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:41:52
2019-08-31 00:22:54
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:47:36
2019-08-31 00:21:46
Alicja Poniatowska GINA
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:47:55
2019-08-31 00:17:59
Alicja Poniatowska TERCJA
  • 1x 2/KUCE gr A+B/I Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/KUCE gr A+B/II Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/KUCE A+B/Finał Kucy gr. A + B konkurs dwunawrrotowy mini LL art. 273.3.2
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:48:25
2019-08-31 00:16:39
Oliwia Kosakiewicz E - FIFKA
  • 1x 2/KUCE gr A+B/I Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/KUCE gr A+B/II Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/KUCE A+B/Finał Kucy gr. A + B konkurs dwunawrrotowy mini LL art. 273.3.2
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:49:00
2019-08-31 00:14:41
Milena Kolawa NIKI
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:42:16
2019-08-31 00:11:30
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:42:21
2019-08-30 20:49:59
Weronika Guszpil SHANTAL
  • 2x 4b/LL/90 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 2x 12b/LL/95 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:38:56
2019-08-30 20:34:43
Antonina Dryl OLSZYNKA
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:00
2019-08-30 19:46:03
Agnieszka Cecuga BONO TER LINDEN
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 22b/P1/115 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:03
2019-08-30 18:47:00
Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 16b/N1/125 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 23b/N1/125 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:06
2019-08-30 14:47:30
Paulina Werner BAKIER
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:49:46
2019-08-30 13:13:12
Weronika Żak NOCNA DAMA
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:12
2019-08-30 08:15:59
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:14
2019-08-30 08:11:12
Kalina Nagrodzka KALINKA
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:17
2019-08-30 00:39:40
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 23b/N1/125 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 13:20:57
2019-08-29 22:55:14
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:26
2019-08-29 22:31:10
Kinga Piasecka FIDEL
  • 1x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:29
2019-08-29 22:27:05
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 1x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:50:31
2019-08-29 22:25:52
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:39
2019-08-29 19:45:59
Natalia Morsztyn MIRON
  • 2x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:43
2019-08-29 19:39:41
Wiktoria Zujewska ARABESKA
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:47
2019-08-29 19:39:11
Maja Morsztyn DOLMET MILKA
  • 1x 2/KUCE gr A+B/I Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/KUCE gr A+B/II Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/KUCE A+B/Finał Kucy gr. A + B konkurs dwunawrrotowy mini LL art. 273.3.2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:51
2019-08-29 19:38:31
Milena Sawicka ARJED (BIBIAK)
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:39:55
2019-08-29 19:38:09
Natalia Morsztyn R - ONE MORE TIME
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:00
2019-08-29 19:26:15
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:02
2019-08-29 19:25:36
Zofia Borycka ATLANTA I
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:51:21
2019-08-29 19:22:04
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:08
2019-08-29 13:34:52
Żaneta Jerzyk NOTTING HILL DWERSE HAGEN
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:12
2019-08-29 13:34:18
Żaneta Jerzyk TOPAZ
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:16
2019-08-29 13:26:55
Weronika Lucińska JASS
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:52:59
2019-08-29 10:28:37
Laura Kostek CASH AND FLY
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:22
2019-08-29 10:28:07
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:25
2019-08-29 09:40:27
Wiktoria Fraczek GRALL
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:27
2019-08-29 09:40:03
Roksana Bezulska GOLD CARETINO
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:30
2019-08-29 09:39:37
Karolina Bartoszek GOLD CARETINO
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:32
2019-08-29 09:39:07
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:35
2019-08-29 09:38:37
Laura Gaworczak JANTAR
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:37
2019-08-28 22:51:56
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:40
2019-08-28 21:20:35
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16a/Seniorzy/II Półfinał Seniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 23a/Seniorzy/Finał Seniorów konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/130 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:48
2019-08-28 21:20:07
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16a/Seniorzy/II Półfinał Seniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 23a/Seniorzy/Finał Seniorów konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/130 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:52
2019-08-28 21:19:08
Maximilian Parkitny CRONA LVP Z
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22b/P1/115 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:55
2019-08-28 17:45:23
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:40:58
2019-08-28 15:28:33
Ewelina Ślusarczyk CANDY DANCER Z
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16a/Seniorzy/II Półfinał Seniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 23a/Seniorzy/Finał Seniorów konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/130 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:01
2019-08-28 13:57:41
Weronika Guszpil MAGNAT
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:06
2019-08-28 13:53:15
Anna Szymanek KATI-P
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:09
2019-08-28 13:11:02
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:13
2019-08-28 08:49:03
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 2x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:38:09
2019-08-28 08:06:27
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:20
2019-08-27 23:47:22
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:25
2019-08-27 17:07:39
Marta Szymkowicz DONATELLA Q
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:32
2019-08-27 17:06:55
Wiktoria Szymkowicz PAVAROTTI
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:37
2019-08-27 17:06:13
Wiktoria Szymkowicz DOT Q
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:43
2019-08-27 14:45:59
Kinga Duziak KORGAN
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:45
2019-08-27 14:20:02
Małgorzata Harbanowicz DĄBRÓWKA
  • 1x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:49
2019-08-27 14:12:48
Natalia Grzelak MARILLION
  • 2x 4b/LL/90 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:52:47
2019-08-27 13:57:16
Kamil Maziarz DALLAS
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:41:55
2019-08-27 12:17:05
Justyna Klinikowska NICPOŃ
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:55:01
2019-08-27 10:21:07
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16a/Seniorzy/II Półfinał Seniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 23a/Seniorzy/Finał Seniorów konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/130 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:42:05
2019-08-27 10:19:57
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16a/Seniorzy/II Półfinał Seniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 16b/N1/125 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 23a/Seniorzy/Finał Seniorów konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/130 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:31:33
2019-08-27 08:27:39
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
  • 1x 22b/P1/115 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:42:12
2019-08-27 08:24:19
Natalia Zielant BRETANIA
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:42:14
2019-08-27 08:19:23
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:18:37
2019-08-27 08:18:38
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
  • 1x 22b/P1/115 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:42:21
2019-08-27 08:17:08
Martyna Żołędziowska GRETTA REED
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:42:23
2019-08-27 08:13:41
Zofia Rucińska BAZALT
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:42:27
2019-08-27 08:12:52
Tymoteusz Liss HULASZKA
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:42:31
2019-08-27 08:11:04
Ilona Różalska JUNAK
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:38:03
2019-08-26 18:18:09
Olga Hałub OMITA-S
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:56:49
2019-08-26 16:03:09
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:42:50
2019-08-26 12:18:13
Joanna Hazubska REWIA
  • 1x 12b/LL/95 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:42:55
2019-08-24 22:31:04
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:42:59
2019-08-24 22:29:56
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:06
2019-08-24 13:38:01
Wiktoria Boś LEVEL
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:11
2019-08-24 13:10:56
Fazja Adrar JEDWABNY PYŁ
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:17
2019-08-24 11:03:04
Andrea Kreutzer QUIDAM DE HENRY
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:20
2019-08-24 11:02:20
Andrea Kreutzer WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:24
2019-08-24 11:01:33
Elena Gieruszczak ROYBOSS
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:27
2019-08-24 11:01:01
Agata Stasiak IKONA
  • 1x 2/KUCE gr A+B/I Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/KUCE gr A+B/II Półfinał Kucy grupy A + B konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/KUCE A+B/Finał Kucy gr. A + B konkurs dwunawrrotowy mini LL art. 273.3.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:34
2019-08-23 23:11:26
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 14:26:44
2019-08-23 22:39:25
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 10:53:58
2019-08-23 20:06:14
Marta Rymaszewska SHIRI
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:45
2019-08-23 18:19:35
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16a/Seniorzy/II Półfinał Seniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 23a/Seniorzy/Finał Seniorów konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/130 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:49
2019-08-23 11:14:55
Maria Smaczna RUFIO
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:52
2019-08-23 10:37:56
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:43:56
2019-08-22 22:32:21
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:00
2019-08-22 22:02:57
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 3/KUCE gr C+D/I Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/KUCE gr C+D/II Półfinał Kucy grupy C + D konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/KUCE C+D/Finał Kucy gr. C + D konkurs dwunawrrotowy LL art. 273.3.2
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:03
2019-08-22 20:54:16
Maja Girsa MATROS - P
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:06
2019-08-22 20:37:31
Julita Popławska CUMA
  • 1x 7b/P/110 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8b/N/120 cm/Konkurs otwarty konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:10
2019-08-22 16:53:13
Jagoda Paul SAMANTA
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:13
2019-08-22 16:32:28
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 8a/Seniorzy/I Półfinał Seniorów konkurs szybkości art. 263 (wys. 120 cm)
  • 1x 16a/Seniorzy/II Półfinał Seniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 23a/Seniorzy/Finał Seniorów konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/130 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:17
2019-08-22 15:49:00
Hanna Jezierska ATHLETICO GRADUS
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 6/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (100 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:20
2019-08-22 14:19:46
Maria Langner GALA
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15b/P1/115 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 19/L/100 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 22b/P1/115 cm/Konkurs otwarty, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:26
2019-08-22 13:45:01
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:29
2019-08-22 13:25:39
Agnieszka Pawelska GUCCILOMA
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:37:59
2019-08-22 11:27:37
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:37
2019-08-22 11:26:08
Dominika Drzazga LAWINA
  • 1x 12b/LL/95 cm/Konkurs otwarty konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:37:55
2019-08-22 11:25:11
Karolina Kuwik ATAMAN
  • 1x 7a/Juniorzy/I Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 15a/Juniorzy/II Półfinał Juniorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 22a/Juniorzy/Finał Juniorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 115/120 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:53
2019-08-22 08:49:58
Ewa Rosiak PIN W
  • 2x 14/L/100 cm/Konkurs otwarty konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:44:56
2019-08-21 22:00:32
Dorota Kościelniak CAYENNE
  • 1x 1T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 10T/70 cm/Towarzyski konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 18:59:08
2019-08-21 21:57:19
Karolina Kościelniak ABEL TASMAN
  • 1x 5/Juniorzy Mł./I Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (95 cm)
  • 1x 13/Juniorzy Mł/II Półfinał Juniorów Młodszych konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 21/Juniorzy Mł./Finał Juniorów Młodszych konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 105 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 20:45:06
2019-08-21 21:54:20
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 4a/Amatorzy/I Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (90 cm)
  • 1x 12a/Amatorzy/II Półfinał Amatorów konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 95 cm)
  • 1x 20/Amatorzy/Finał Amatorów konkurs dwunawrotowy art. 238.3.2 (wys. 100/105 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasiia Jeździecki Klub Sportowy w Siodle
S
O056021
2. Adamiec Paulina brak
2003 (J.)
0045600
10174761
3. Adamus Asenata KJ Dera Bogdańczowice
S
O018356
4. Adrar Fazja Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O042017
5. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
6. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
7. Bartoszek Karolina Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
O047946
8. Bazan Julia KJ Picador
2005 (JM.)
brak
9. Bezulska Roksana Stajnia Siostry Stańczak
2004 (JM.)
O047920
10. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
11. Borycka Zofia BPK
2007 (JM.)
O054781
12. Boś Wiktoria SLKS KSIĄŻ
2005 (JM.)
O048417
13. Cecuga Agnieszka Klub Jeździecki Metpol
S
O007314
10068161
14. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
15. Dryl Antonina Klub Jeździecki Jaroszówka
2002 (J.)
O034263
16. Drzazga Dominika bpk
2004 (JM.)
O047294
17. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
18. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
19. Dulewicz Aneta bpk
2005 (JM.)
brak
20. Duziak Kinga BPK
2004 (JM.)
brak
21. Fraczek Wiktoria Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
O033676
22. Gaworczak Laura Stajnia Siostry Stańczak
2002 (J.)
O047661
23. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
O044129
24. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
25. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
26. Gozdek Krzysztof Klub Jeździecki Okoły
S
O001078
27. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
28. Grzelak Natalia bpk
S
O025876
29. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
30. Hałka Oliwia KS Arkadia Wielka Lipa
2003 (J.)
O038729
31. Hałub Olga bpk
S
O012283
32. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
33. Harbanowicz Małgorzata brak
2001 (J.)
brak
34. Hazubska Joanna bpk
S
brak
35. Herman Przemysław KJ Bachmat
S
Brak
36. Jarosz Nina LKJ Platan Wrocław
S
O027017
37. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (MJ.)
O028521
38. Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga Opole
S
O034007
39. Jezierska Hanna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2005 (JM.)
O041177
.
40. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador
S
O026259
41. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
42. Klenk Nikola Kj Wrocław
2002 (J.)
O038206
43. Klimek Paulina JKS w Jaroszówce
2009 (Mł.)
O052417
44. Klinikowska Justyna St. Rozpowszechniania Jeździectwa Galopuj z Nami
2007 (JM.)
O045639
45. Kłapińska Laura KS Small Cherry Trzebnica
2004 (JM.)
O031484
46. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
47. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
48. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
49. Koprowska Natalia Klub Jeździecki Maximus Kowary
2005 (JM.)
O038097
50. Kosakiewicz Nikola Królewski KJi Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O054156
51. Kosakiewicz Oliwia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054453
52. Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica
S
30903/17
53. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (JM.)
O047335
54. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
55. Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary
S
O033289
56. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
1999 (MJ.)
O026825
57. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
58. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
59. Kuwik Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O039250
60. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
61. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
62. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
63. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
64. Liss Tymoteusz KJ VOLTA
2008 (Mł.)
O053735
65. Lucińska Weronika LKJ Platan Wrocław
S
O007711
66. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043979
67. Łuc Amelia Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
68. Łuczkiewicz Weronika Jeździecki Klub Sportowy w Siodle
2005 (JM.)
O056089
69. Maćkowiak Paulina BPK
S
33537/18
70. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
71. Malińska Oliwia -
1999 (MJ.)
O024202
10171641
72. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
73. Maziarz Kamil Brak
2000 (MJ.)
Brak
74. Mężyk Mikołaj Bpk
2004 (JM.)
Brak
75. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O024394
76. Mioduszewska Daria Bez Przynależności Klubowej
S
brak
77. Morsztyn Maja Kj Kietlów
2011 (Mł.)
-
78. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (J.)
O035846
79. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
80. Nagrodzka Kalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O045850
81. Natkaniec Martyna bpk
2005 (JM.)
6582/19
82. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O049494
83. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
O026462
84. Pałasz Aleksandra Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039256
85. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O027284
86. Paul Jagoda Bzk
2002 (J.)
Brak
87. Pawelska Agnieszka Klub Jeździecki Amazonka
S
O034282
88. Piasecka Kinga Bpk
2006 (JM.)
Brak
89. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
brak
90. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
91. Popławska Julita KJ Partynice Wrocław
S
O030787
92. Poprawska Aleksandra bpk
2001 (J.)
O046435
93. Rajewska - Poręba Beata KJ Maximus Kowary
S
O031209
94. Robak Wiktoria Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2003 (J.)
O050459
95. Rosiak Ewa KS Pegaz
S
O008154
96. Różalska Ilona KJ VOLTA MIŁOCICE
S
O025928
97. Rubiś Izabella St. 4You KJ Wrocław
S
O043978
98. Rucińska Zofia KJ VOLTA
2003 (J.)
O054742
99. Rymaszewska Marta St. 4You KJ Wrocław
2002 (J.)
O052093
100. Sacherski Dawid bkp
2001 (J.)
O045553
101. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
-
102. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
103. Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
S
O020490
104. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
105. Smolis Sylwia Brak
2007 (JM.)
Brak
106. Stachowicz Aleksandra LKJ Platan
2007 (JM.)
brak
107. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
108. Staszak Alicja BPK
2001 (J.)
O028836
109. Szczawiński Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
brak
110. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA MIŁOCICE
2004 (JM.)
O043986
111. Szlachta Agnieszka KJ Jeziorki-Osieczna
S
O030841
112. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
113. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
114. Szymanek Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
S
O031121
115. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
116. Szymanowska Maja Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
117. Szymkowicz Marta bpk
2008 (Mł.)
bpk
118. Szymkowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
O041598
119. Teska Maciej LKJ Platan
S
O055900
120. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
121. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
122. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
123. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
124. Werner Paulina Klub Jeździecki Stajnia Ozorowice
S
O013413
125. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
126. Wszędybył Jagoda KS Small Cherry Trzebnica
2000 (MJ.)
O019285
127. Żak Weronika bpk
2000 (MJ.)
O055389
128. Zielant Natalia KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043980
129. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
130. Żołędziowska Martyna KJ VOLTA
2004 (JM.)
O049008
131. Zujewska Wiktoria Bpk
2007 (JM.)
-
132. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

ABEL TASMAN Holenderska NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
O: Dorota Kościelniak
B: Holandia
K011353
2.

159

ACCORN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Guffi /
M: Alysha H / Acord II
O: Tomasz Ochab
B: Mateusz Michalski
brak 616009670094013
3.

164

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
O: Janusz Kubacki
B: Niemcy
K008355 POL40414
4.

99

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
O: ELTECH Grzegorz Greniuk
B: Bogna Hupa
K025536 616007661401813
5.

174

ALUSITA SP POL 2014 Klacz siwa/- F: Carolus I /
M: Argentyna / Biskwit
O: Agnieszka Szlachta
B: Marek Siudziński
K025337 616009610106414
6.

163

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
7.

48

ARABESKA SP POL 2006 Mare chestnut/- F: Klasyk
M: Alma
O: Katarzyna Wojtysiak
B: Katarzyna Wojtysiak
- -
8.

50

ARJED (BIBIAK) - POL 2014 Gleiding bay/- F: -
M: -
O: prof. Lange
B: -
- -
9.

17

ATAMAN SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: CCCC
M: XXX
O: EMMA KOZIEŁ
B: XXX
000 222
10.

109

ATHLETICO GRADUS Szlachetna Połkrew POL 2003 Wałach gniada/165 F: Court
M: Alysha H
O: Magdalena Małecka
B: OSK Michalscy
K017859 .
11.

53

ATLANTA I - NED 2008 Mare bay/- F: Caretino
M: Shacira
O: -
B: -
K016160 DE421000092408
12.

134

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
O: Małgorzata Mcgovern
B: -
K024791 616007670025610
13.

155

AWATARA NN POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Bartłomiej Jędrzejczyk
B: NN
brak
14.

158

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada/168 F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K020875 528003000709725
15.

5

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Dorota Natkaniec
B: H.G.W. Weernink
K021632 528003201101176
16.

42

BAKIER KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon
M: Bajka
O: Paulina Werner
B: Anna Komoń
K025533 POL 013 60 01485 07
17.

45

BALOU KWPN POL 2006 Klacz gniada/164 F: Sarantos
M: Pandora
O: Katarzyna Adamiec
B: H.F.S.M. HARINK
K013846 5280030606180 5280030606180
18.

91

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Markies V / Quidam
M: Barbara / Dżamir
O: Wiola Sacherska
B: Sebastian Jach
K019046 616007610192509
19.

157

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
O: Izabela Gawęska
B: Andrzej Łaziński
K016855 007611155804
20.

87

BAZALT SP POL 2003 Klacz F: Mabant/
M: Balanga/
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614
21.

129

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
22.

105

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
23.

40

BONO TER LINDEN AES BEL 2012 Wałach siwa/165 F: Bamako de Muzes
M: Indra ter Linden
O: Firma Sezam-Instal sp. j.
B: Dirk Van Poucke
K023947 826002120024161
24.

83

BRETANIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/169 F: SEIGON
M: BALANGA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: ANNA MIŚKIEWICZ
K012503 11782
25.

131

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Casillio
M: Bu Baja KG
O: Agnieszka Szymankiewicz
B: Grzegorz Komin
K023970 616009610134512
26.

67

CANDY DANCER Z ZANG BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
O: Ewelina Ślusarczyk
B: Marek Talaga
K021455 056015Z55624311
27.

150

CANDY LADY OLD GER 2012 Klacz siwa/165 F: Cantoblanco /
M: Cantoblanco /
O: Krzysztof Antoniak
B: Christiane Hoffmann
K022138 DE418181661512
28.

165

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
O: Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027692 Brak
29.

133

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
30.

6

CASH AND FLY OLD GER 2012 Wałach biała/172 F: Cashmoaker /
M: Golden Fly IV /
O: Gestut Sprehe
B: Gestut Sprehe
brak -
31.

41

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL POL 2011 Wałach gniada/164 F: Casall/Caretino
M: Wespe II/Dollar De La Pierre
O: Paweł Jendrośka
B: Boie Behrens
KO25022 DE421000183111
32.

108

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
33.

115

CAYENNE Sp Po Ogierze Bajou Du Rouet POL 2011 Wałach siwa/168 F: Bajou du Rouet
M: Carrera
O: Dorota Kościelniak
B: Mateusz Michalski
brak 616009670099111
34.

22

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
K027141 DE421000152812
35.

171

CHARDONNAY SZUMAWA SP POL - Klacz gniada/- F: chacco blue
M: -
O: -
B: -
K023028 -
36.

81

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
37.

104

COCO CHANELL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Classic Lady
O: Marian Gomułkiewicz
B: Jonik Krzysztof
Brak 616009670117409
38.

118

COOKIE Sp Typ Szlachetny POL 2012 Klacz siwa/168 F: nn
M: NN
O: Krzysztof Szczawiński
B: Mateusz Michalski
brak 619999670103412
39.

169

CORJANO HOL GER 2010 Wałach gniada/- F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Utendra DS / Contendro I
O: -
B: -
K021047 DE421000513410
40.

65

CRONA LVP Z ZANG BEL 2011 Klacz siwa/166 F: Clinton I / Carolus I
M: Ramona / Cardino
O: Leszek Sasinowski
B:
K026033 056015Z55696711
41.

107

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy D Z / Chellano Z
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
42.

82

CUMBRIA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
O: ŁAKOMIEC
B: ŁAKOMIEC
K014181 616POL11007290T
43.

7

CYRKON SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Colox Cup /
M: Cybina / Barasz
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
K017190 616009600108610
44.

178

DABECJA F:
M:
O:
B:
45.

77

DĄBRÓWKA Wielkopolska POL 2013 Klacz tarantowata/160 F: Merkury
M: Dobrawa
O: Magdalena Bednarek
B: Adam Karpowicz
brak brak
46.

79

DALLAS Wielkopolska POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Izopren
M: Delta
O: Rafał Maziarz
B: Agnieszka Środecka
Brak Brak
47.

100

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
48.

123

DARLING Z Z POL 2010 Wałach gniada/170 F: Diamant Z
M: Nimf Z
O: Andrzej Kisilewicz
B: Zangersheide (Belgia)
brak brak
49.

2

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
O: Aleksandra Poprawska
B: R. Bouwkamp
K027947 528003000807122
50.

166

DENIRO Pełna Krew Angielska POL 2008 Ogier kasztanowata F: Scufiott /
M: Delilah / Jape
O: Izabella Rubiś
B: Wiesław Saniewski
K022576 POL080000005625
51.

130

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190612
52.

49

DOLMET MILKA - POL 2007 Mare white/kuc:- F: -
M: -
O: Michał Rynowiecki
B: -
- -
53.

73

DONATELLA Q WESTF POL 2008 Klacz srokata F: Deltas Pepp O Lena /
M: La Toya /
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o. o.
brak
54.

75

DOT Q WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata F: Lupicor /
M: Donatella Q /
O: Aetta Kucharska
B: Agroterra Sp. z o. o.
brak
55.

111

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
O: Tomasz Nowowiejski
B: Anna Worotniak
K024849
56.

30

E - FIFKA KUC POL 2011 Klacz inna/kuc:130 F: Elektron /
M: Fantazja /
O: Krzysztof Król
B: Jarosław Śmiech
K027308 616013580198411
57.

179

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492
58.

135

ENRICO XX POL 2005 Wałach skarogniada/mk:157 F: Surako /
M: Enigma / Vilnius
O: Izabela Kosakiewicz
B: Polska Korporacja Inwestycyjna S.A.
K022645 050000003653
59.

147

ESKADA R DSP POL 2012 Klacz gniada F: ARTEGO DSP
M: EVIDENCE DSP/BALUBINO B
O: Aleksandra Apanaswewicz
B: HALP REPPE
BRAK
60.

146

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
61.

64

FERRARI K KWPN NED 2010 Wałach gniada/164 F: Cardento
M: Wikita K
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
Brak
62.

46

FIDEL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Amarant
M: Finlandia
O: Andrzej Szmyrka
B: NN
Brak
63.

71

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco /
M: Falina / Caretino K
O: Magdalena Kolbusz
B: Józef Bobrowski
K021004 POL 009670074207
64.

128

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
65.

32

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
O: Gestut Sprehe
B: Gestut Sprehe
Brak Brak
66.

145

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
O: Bogumiła Apanasewicz -Dubiniak
B: Mary Pender
K024968 372004000010447
67.

154

GAJOWY XX POL 2003 Wałach gniada/160 F: Eternity's Breath
M: Gifty Girl
O: Barbara Robak
B: Jakub Szwec
K011948 brak
68.

110

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
69.

26

GALION SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: Love Soprem / Limbus
M: Gafa / Faust Z
O: Aleksandra Pałasz
B: Eco-Abi Ewą Fabińska
PZJ LKPZJ/5159/19 616009510353611
70.

28

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
71.

173

GLAMUR SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Guliwer
M: Ginger
O: Apanasewicz
B: Lorenz Anna
Brak Pol
72.

59

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
O: Sandra Stańczak
B:
K009961 POL009611057504 105AA52
73.

156

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K021182 616999670165109
74.

58

GRALL Oldenburska GER 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Grandessa
O: Kinga Stańczak
B: bd
K013015
75.

86

GRETTA REED WLKP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Lou Reed
M: Galaktyka
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: ANNA MIŚKIEWICZ
K024806 616007670068314
76.

112

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Arthos R
M: Zicaloma
O: Agnieszka Pawelska
B: J.Van Helvoirt
K026568 528003201100554
77.

153

GWIAZDECZKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K023657 61699967016509
78.

125

HEKTOR SP POL 1997 Wałach F: Qumball
M: Hippika
O: Piotr Tokarski
B: Rafał Rostowski
06335 06335 POL40170
79.

88

HULASZKA WLKP POL 2004 Klacz siwa/166 F: FRED
M: HARFA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: RATAJCZAK
K026954 POL00911123704
80.

98

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
81.

126

INDIGO KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma
M: Arsina/Larino
O: Beata Szuber
B: Holandia
K025073
82.

160

JAGUAR R-E KWPN NED 2014 Wałach siwa/165 F: Modesto /
M: Zoeluciene / Chin Chin
O: Krzysztof Ludwiczak
B: -
brak 528003201400687
83.

61

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: skar /
M: Jarla / Luron
O: Kinga Stańczak
B: Jarosław Gawlik
K018823 POL009690014809
84.

56

JASS SP POL 2011 Wałach kasztanowata/160 F: Wiener /
M: Jasawa / Atylla
O: Bianca Kokiel
B: Wiesław Kryszyłowicz
K026998 616009670026311
85.

94

JEDWABNY PYŁ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach kasztanowata/170 F: MORAWIA
M: JEDWABNA
O: JOANNA PAWLAK
B: WIESŁAW KRYSZYŁOWICZ
K011179 POL009670151207 11476
86.

89

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: LUDGER
M: JAKUZA
O: SYLWESTER KOSIŃSKI
B: SYLWESTER KOSIŃSKI
brak 616 009 68 20050 12
87.

44

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/- F: Piast /
M: Katanga / Trawers
O: Marek Kucharski
B: PPHU GREJPOL Jerzy Grzela
K026480 616007600125405
88.

69

KATI-P SP POL 2007 Klacz gniada/167 F: Corleone Z
M: Kati
O: Ewa Hoffmann
B: Bogdan Parkitny
brak POL009670042007
89.

144

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
90.

27

KING WESTF POL 2013 Wałach siwa/mk:156 F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
O: Krzysztof Król
B: Franz Temmen
K027526 DE441410523013
91.

76

KORGAN SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: CANDIS
M: KASANDRA
O: Weronika Kochel
B: Markowska Dorota
brak 616009530144310
92.

148

LADY EWITA DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P /
M: Lady Peggy / Lady's Wise Guy
O: Tomasz Klimek
B: Wiesław Apanasewicz
K025441 POL013670164707
93.

170

LAMARCK HAN GER 2008 Wałach gniada/- F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
O: -
B: -
K013737 DE431310901808
94.

113

LAWINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/165 F: Benitol
M: Latina
O: Dominika Drzazga
B: Dariusz Wróbel
K026582 616009610006212
95.

93

LEVEL Małopolska POL 2012 Wałach gniada/170 F: Filantrop
M: Laszka
O: Aurelia Emanuela Boś
B: Inga Klaybor-Romańska
K023745 616006600279312
96.

121

LOTKA Wielkopolska/poch.trakenskie POL 03.03.2013 Klacz siwa/176 F: Olivier
M: Lolita
O: JAN SIENKIEWICZ
B: Stadnina Koni Liski
K023375 616007600230113
97.

33

LUIGI Holsteiner Pferde GER 2013 Wałach gniada/174 F: Lyjanero
M: High Light 3
O: Gestut Sprehe
B: Gestut Sprehe
Brak Brak
98.

68

MAGNAT SP POL 2014 Wałach srokata/166 F: Corleone Z
M: Markiza I-P
O: Agnieszka Brzezina
B: Piotr Witkowski
Brak A
99.

43

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Niels
M: Mała Era / Eurol
O: Joanna Skuza
B: -
K026777 616009520014510
100.

137

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
101.

127

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
O: A. Schemelhaack
B:
K026438 DE431314003211
102.

78

MARILLION WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Minoga / Hartgold
O: Natalia Grzelak
B: Kazimierz Perek
K026142 616098100091017
103.

16

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
104.

106

MATROS - P SP POL 2007 Wałach kasztanowata/173 F: Corleone Z
M: Malezja
O: Martyna Kołodyńska
B: Rafał Parkitny
K017835 0096700423
105.

9

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
106.

47

MIRON Małopolski POL 2014 Gleiding grey/- F: Audan
M: Mimoza
O: Małgorzata Afet Wojtacha
B: -
- -
107.

152

MORIS Typ Kuc POL 2011 Wałach kara/kuc:128 F: --
M: --
O: Agnieszka Langer-Haniewska
B: --
4801/19 616 999 61 0257211
108.

60

NADIR WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Newada /
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
K023630
109.

12

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
110.

80

NICPOŃ KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:136 F: Barako /
M: Nutella /
O: Magdalena Pawłowicz
B: Magdalena Pawłowicz
K017966
111.

31

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
112.

63

NOBILIS REN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z / Carthago
M: Paola / Pavarotti
O: Rafal Parkitny
B: Franz Reinartz
K024517 DE443434621004
113.

1

NOCNA DAMA SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Day Dream II S /
M: Nicole / Luron
O: Karolina Milaszkiewicz
B: Grzegorz Orliński
K018245 POL009520044606
114.

54

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Donckerwoort /
M: Delise / Heartbreaker
O: Żaneta Jerzyk
B: Żaneta Jerzyk
K026912 056002W003047
115.

143

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
116.

162

ODESSA PROFII SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: VANDAMME
M: ORGIA PROFI
O: LIDIA BIENIEK
B: LESZEK SZCZYKAŁA
BRAK 616009540003311
117.

39

OLSZYNKA Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/163 F: Wanderfurst
M: Okinawa
O: Emilia Rapcewicz
B: KJ Jaroszówka
brak DE 455-8703610-09
118.

11

OMITA-S SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Power Prince /
M: Oskara / Kasjan
O: Mirosław Stanisz
B: Mirosław Stanisz
K018362 POL009670097702
119.

116

ORESTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
O: Kamila Muszyńska-Drabarek
B: -
brak
120.

62

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
121.

92

PATAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Wiola Sacherska
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
122.

74

PAVAROTTI Czeski Goracokrwisty CZE 2007 Wałach gniada F: Lordano
M: Pamina
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K012091
123.

138

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
124.

114

PIN W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Ulco
M: Petunia 4/ Favory
O: Marek Rosiak
B: Marek Rosiak
K024621 616009670090214
125.

95

QUIDAM DE HENRY Oldenburska POL 2004 Wałach gniada/168 F: Guidam de Henry
M: Heiderose
O: Paweł Stasiak
B: Brak
K014831 DE433330109104
126.

70

QUINTANA MEKL GER 2009 Klacz gniada/172 F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
O: Agnieszka Malińska
B: Jan Schumacher
K019372 DE427270257609
127.

149

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K020459 DE44141588410
128.

51

R - ONE MORE TIME - POL 2013 Gleiding bay/- F: Oder
M: Rytmika
O: Piotr Morsztyn
B: Piotr Morsztyn
- -
129.

124

RAPSODIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Maaik / Eguador
M: Rakuza / Lombardo
O: Asenata Adamus
B: Stanisław Grygier
K018649 616009610042511
130.

90

REWIA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Chellano's Boy DZ /
M: Rafula /
O: Joanna Hazubska
B: Stanisław Grygier
brak
131.

103

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
132.

97

ROYBOSS WESTF POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos / Rabiat Z
M: Dalmina / Five Star Camp
O: Jakub Gieruszczak
B: -
K015047 DE441411901506
133.

102

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
134.

72

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
135.

34

SAMANTA SP POL 2005 Klacz gniada/162 F: Aral
M: Starka
O: Ryszard Paul
B: -
Brak 616009670009905
136.

177

SANSIERRA WESTF POL 2005 Klacz gniada F: San Siro /
M: Pia / Paradermarsch II
O: Joanna Jarosz
B: Heinrich Beckmeier
K019153 DE441411339105
137.

141

SEKRET SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Moravia
M: Sagala
O: Daria Mioduszewska
B: Igielski Marcin
brak 616009670037913
138.

136

SENTENCJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lider /
M: 616009670065104
O: Józef Francuz
B: Ilona Dobosz
K022249 616009670065104
139.

175

SEVILLA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Locky Lord / Loxgraff II
M: Sielanka /
O: Agnieszka Szlachta
B: Piotr Dumański
brak -
140.

139

SHANTAL SP POL 2014 Klacz siwa/165 F: Lotos /
M: 616009670063814
O: Joanna Łuczaj
B: Joanna Łuczaj
K028066 616009670063814
141.

14

SHIRI SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Bard /
M: Shanti KIN / Landos
O: Marta Rymaszewska
B: Natalia Cegiełka
K020673 616009610115109
142.

119

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
O: Bogusława Staszak
B: Stadnina Koni Nad Wigrami Gospodarstwo Rolne
K027800 616009510238714
143.

140

SIR QULESTER SP POL 2007 Wałach gniada/177 F: Qulester
M: Santa Rosa
O: Daria Mioduszewska
B: Stadnina Koni Ochaby
brak POL 009540094207
144.

176

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada/- F: Sopel
M: Stola
O: Robert Franczak
B: Brak
K026446
145.

132

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: Stalon / Sandro
M: Satena / Adriatyk
O: Leszek Hałka
B: Cezary Imiełowski
K023009 POL999540148806
146.

84

SWEET STAR XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: MR ALKOHOL
M: SEA OF STAR
O: SZEBYSTY
B: Elwira Porębna
K025338 616POL11007290T
147.

167

TADI QUINN HOLST POL 2010 Ogier gniada/170 F: Quidam de Revel
M: -
O: Amanda Pietrzak
B: -
- -
148.

66

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Zangersheide POL 2015 Wałach gniada/162 F: Torado II
M: W-Quinett
O: Natalia Till
B: Michał Zdebel
brak 056015Z55673215
149.

29

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata F: nn / nn
M: Karina / nn
O: Krzysztof Król
B: Bogdan Domagała
K019807 POL999670132904
150.

55

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
O: Żaneta Cieluch
B: Żaneta Cieluch
K018234 POL009640054506
151.

101

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Corvallo/ Coriano
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
152.

151

UBI MAJOR XXX Z Z BEL 2012 Wałach gniada/165 F: Uppercut DS / Nonstop
M: Etopia Van Het Ruiterhof / Vancouver
O: -
B: -
K024711 056015Z55789012
153.

168

VEER VELU KWPN NED 2013 Ogier gniada/- F: Kannan /
M: Wendy XI / Cassini I
O: -
B: -
K013737 826002130871646
154.

161

VENKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Van Gogh
M: Emilka
O: Tomasz Ochab
B: Niemcy
brak DE 441410848915
155.

37

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Oliwia Malińska
B: A. Waldmann
K010976 Z602106 103KK07
156.

96

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: 050000003653
M: Warta Ponysport / Aksamit
O: Joanna Stasiak
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607
157.

172

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:135 F: Oskal
M: Wanilia
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
brak 616013610082611
158.

120

WINETA Wielkopolska/poch.trakenskie POL 04.05.2014 Klacz kara/167 F: Etos
M: Witosza
O: JAN SIENKIEWICZ
B: Stadnina Koni Liski
K028255 616007600219814
159.

85

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
O: CHRUSZCZ
B: CHRUSZCZ
K013726 616009690137009
160.

52

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
161.

57

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada/- F: Lantino / Landos
M: Lantino / Landos
O: Laura Kostek
B: Gestut Sprehe
K025356 203009221385913
162.

117

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/173 F: Coupie / Coupe de Coeur
M: Zampana / Chico's Boy
O: Julia Tomczyk
B: Albert Sprehe
K027188 DE418181050415
163.

122

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata/160 F: Nobody
M: Zyrikana
O: Adam Bazan
B: Strzechowski Paweł
brak 61600959286209
164.

18

ZUCCA KWPN POL 2004 Wałach gniada/167 F: Padinus
M: Lucca
O: Leszek Sasinowski
B: Leszek Sasinowski
K008921 5280030410600
Rider Club
Competition
Prize
Adrar Fazja Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
100
SUM:
100.00
Barczyk Milena bpk
200
SUM:
200.00
Bartoszek Karolina Stajnia Siostry Stańczak
200
SUM:
200.00
Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
1000
SUM:
1000.00
Dulewicz Aneta bpk
300
SUM:
300.00
Kostek Laura bpk
1400
SUM:
1400.00
Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary
1100
SUM:
1100.00
Lis Amelia St. KS Arkadia
100
SUM:
100.00
Morsztyn Natalia KJ Kietlów
700
SUM:
700.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
1700
SUM:
1700.00
Szymkowicz Wiktoria bpk
150
SUM:
150.00
Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
1200
SUM:
1200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasiia
Jeździecki Klub Sportowy w Siodle
WINETA (120)
2019-09-07
1
LOTKA (121)
2019-09-07
1
2019-09-07
15
2019-09-08
2019-09-08
Adamiec Paulina
brak
BALOU (45)
2019-09-06
15
2019-09-06
2019-09-07
2019-09-08
2019-09-08
Adamus Asenata
KJ Dera Bogdańczowice
RAPSODIA (124)
2019-09-07
14
2019-09-07
1
2019-09-08
2019-09-08
6
Adrar Fazja
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2019-09-06
1
2019-09-07
7
2019-09-08
3
100
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2019-09-06
7
2019-09-07
10
2019-09-06
1
2019-09-08
6
Barczyk Milena
bpk
2019-09-06
4
2019-09-07
2
2019-09-08
1
200
Bartoszek Karolina
Stajnia Siostry Stańczak
2019-09-08
2
200
2019-09-07
5
2019-09-06
4
Bazan Julia
KJ Picador
ZIZI (122)
2019-09-06
6
2019-09-06
2019-09-07
4
2019-09-08
4
Bezulska Roksana
Stajnia Siostry Stańczak
JANTAR (61)
2019-09-07
3
2019-09-08
5
2019-09-06
5
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2019-09-06
9
2019-09-07
5
2019-09-08
6
Borycka Zofia
BPK
2019-09-06
9
2019-09-06
7
2019-09-07
18
2019-09-08
16
2019-09-07
16
Boś Wiktoria
SLKS KSIĄŻ
LEVEL (93)
2019-09-08
2019-09-08
Cecuga Agnieszka
Klub Jeździecki Metpol
2019-09-06
9
2019-09-07
6
2019-09-08
2019-09-06
13
2019-09-07
1
2019-09-08
9
2019-09-06
1
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (85)
2019-09-06
3
2019-09-06
2
2019-09-07
8
2019-09-07
2
2019-09-08
6
Dryl Antonina
Klub Jeździecki Jaroszówka
2019-09-08
25
2019-09-07
22
2019-09-06
22
Drzazga Dominika
bpk
LAWINA (113)
2019-09-07
2019-09-07
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-09-06
5
2019-09-07
5
2019-09-08
4
FENIKS (146)
2019-09-06
3
2019-09-07
1
2019-09-08
2
1000
ESKADA R (147)
2019-09-06
5
2019-09-07
8
2019-09-08
6
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2019-09-06
7
2019-09-07
1
2019-09-08
2
2019-09-06
5
2019-09-07
3
2019-09-08
10
Dulewicz Aneta
bpk
2019-09-08
1
300
2019-09-07