Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO i ZR Gałkowo Masters
Gałkowo, 19-21.06.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
150 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:32:31
2020-06-17 16:01:57
Zuzanna Chodnicka OSAMA
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:28:51
2020-06-17 15:57:50
Wiktoria Rząca DUNKA
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:25:23
2020-06-17 15:50:26
Tomasz Godek TITINKA
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:24:06
2020-06-17 09:38:51
Robert Wilczewski CONSTANTINE M
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:22:05
2020-06-17 09:23:27
Robert Wilczewski HACKMAN
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:20:16
2020-06-17 09:22:17
Robert Wilczewski HITOKI
  • 1x 2/6-latki/125 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/125 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Finał 6-latki/130 cm/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6-letnich, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:15:53
2020-06-17 09:19:36
Robert Wilczewski VESTARI
  • 1x 1/5-latki/115 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/115 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 11/Finał 5-latki/120 cm/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:13:36
2020-06-17 08:59:51
Kuba Kraśko OSI
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:13:17
2020-06-17 08:58:48
Karolina Ferenstein- Kraśko OSI
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:11:10
2020-06-17 08:48:45
Kuba Kraśko LILI
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 21:09:40
2020-06-17 08:44:46
Kuba Kraśko BON JOVI
  • 1x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:37:14
2020-06-15 23:10:51
Wiktoria Leszek-Karwańska Mj'01 IRISH COFFE KL
  • 2x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:35:44
2020-06-15 21:38:16
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 2x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
  • 1x 15R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Master Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm/90 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:33:59
2020-06-15 21:29:04
Mariusz Olesiński VHS RAMOS
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:50:22
2020-06-15 19:34:55
Weronika Winkler CYRANECZKA
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:49:18
2020-06-15 18:48:14
Alicja Kowalska LARIUS STAR
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:47:50
2020-06-15 18:46:30
Kamil Kowalski SALMINA W
  • 1x 2R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 8R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 13R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 14R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:14:15
2020-06-15 18:44:53
Amelia Grudzińska MARINA S
  • 1x 2R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 8R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 13R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:42:46
2020-06-15 18:42:34
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 8/RS/115 cm/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:37:59
2020-06-15 18:40:50
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 8/RS/115 cm/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:37:40
2020-06-15 18:39:47
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 8/RS/115 cm/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:37:18
2020-06-15 16:59:58
Filip Lewicki KRONOS
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:35:30
2020-06-15 16:59:22
Filip Lewicki MAROS 6
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:33:38
2020-06-15 09:12:47
Justyna Kopko LOVELY JK SR
  • 2x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:32:04
2020-06-15 09:12:17
Justyna Kopko GOLDEN EYE DE BELMONT
  • 2x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 09:02:04
2020-06-14 20:49:07
Antonina Kucharska BAJPAS - BAJAN
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 2x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
  • 2x 15R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Master Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm/90 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 09:00:40
2020-06-14 20:46:15
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 2x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
  • 2x 15R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Master Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm/90 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:53:28
2020-06-14 20:12:10
Milena Jakubiak LIZA-RAZU
  • 2x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:48:05
2020-06-14 19:55:26
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 1/5-latki/115 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:45:50
2020-06-14 08:32:46
Tomasz Miśkiewicz OK LAZAR
  • 1x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:44:48
2020-06-14 08:29:32
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:44:08
2020-06-14 08:29:07
Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR
  • 1x 2/6-latki/125 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:43:33
2020-06-14 08:28:46
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 1x 1/5-latki/115 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:43:18
2020-06-14 08:28:10
Tomasz Miśkiewicz ROCK AND ROLL LAZAR
  • 1x 1/5-latki/115 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:42:14
2020-06-14 08:27:39
Tomasz Miśkiewicz HAJDA
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:41:56
2020-06-14 08:27:16
Tomasz Miśkiewicz DARCO LAZAR
  • 1x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:36:30
2020-06-14 08:26:46
Tomasz Miśkiewicz CÉLINE
  • 1x 2/6-latki/125 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 08:40:06
2020-06-14 08:26:14
Tomasz Miśkiewicz CHACCORTHAGO
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 2/6-latki/125 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:12:32
2020-06-13 21:56:14
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:11:18
2020-06-13 21:47:34
Kuba Kraśko ANTA MONIKA
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 08:00:29
2020-06-13 21:46:15
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 2x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
  • 2x 15R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Master Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm/90 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:09:29
2020-06-13 21:03:46
Tomasz Godek C'EST SI BON
  • 2x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:07:36
2020-06-13 21:03:14
Monika Pasik CONSTANTIN
  • 2x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:06:18
2020-06-13 21:01:21
Monika Pasik CARDENSKY Z
  • 2x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:05:10
2020-06-13 20:57:56
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 2x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:03:37
2020-06-13 20:56:44
Daniel Garbowski CALIOPE Z
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 20:01:44
2020-06-13 20:37:57
Monika Pasik LORDI
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 2/6-latki/125 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:54:45
2020-06-13 20:37:03
Tomasz Godek JE T'AIME
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 08:00:07
2020-06-13 20:35:54
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:52:38
2020-06-13 20:35:08
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 08:00:03
2020-06-13 20:34:01
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:59:58
2020-06-13 20:33:31
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:50:37
2020-06-13 20:27:15
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:49:39
2020-06-13 14:43:50
Piotr Kalinowski NOTABLE
  • 2x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:48:08
2020-06-13 14:43:15
Piotr Kalinowski FISTON DE BO Z
  • 1x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:48:23
2020-06-13 14:42:47
Piotr Kalinowski MANCHESTER RED WINE
  • 2x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:59:25
2020-06-13 13:53:28
Bartosz Adamus EL CAMP
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:43:22
2020-06-13 13:52:23
Bartosz Adamus SIRE ONE
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:41:25
2020-06-12 22:26:20
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:40:11
2020-06-12 22:24:30
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:39:00
2020-06-12 22:04:44
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 2x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 14R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:08:47
2020-06-12 22:03:18
Zuzanna Jaroszewicz FENIX
  • 2x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
  • 1x 15R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Master Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm/90 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:04:46
2020-06-12 21:53:54
Przemysław Kalicki CASARES BLUE
  • 1x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:02:20
2020-06-12 20:55:34
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:01:37
2020-06-12 20:54:12
Nikola Korpal HENRIKAS
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 07:58:54
2020-06-12 20:53:04
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 21:00:17
2020-06-12 16:42:03
Izabela Sigillewska KIATO
  • 1x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:57:56
2020-06-12 16:37:45
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:56:57
2020-06-12 13:48:49
Weronika Piekarska MELODIA
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 2x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:55:31
2020-06-12 13:47:00
Wiktoria Piekarska AKCENT
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 2x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:54:09
2020-06-12 13:04:55
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 2x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
  • 2x 15R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Master Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm/90 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 20:52:51
2020-06-12 10:45:27
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 2R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 2x 8R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 2x 13R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:57:58
2020-06-11 14:28:58
Marek Wacławik DARCO VAN OVERIS Z
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:57:48
2020-06-10 18:07:17
Izabela Kazaniecka NOTARIS
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:56:50
2020-06-10 18:03:20
Emilia Godlewska ARAMIS
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:55:23
2020-06-10 18:01:38
Wiktor Godlewski WSPINACZKA
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:53:35
2020-06-10 17:52:26
Natalia Juda PRETORIA
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:52:16
2020-06-10 12:40:02
Julia Ostrowska SALWADOR
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:54:02
2020-06-10 12:31:04
Maja Prokopczuk ELDORADO
  • 2x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:48:55
2020-06-10 10:33:49
Robert Hestkowski PIEROT
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:47:44
2020-06-10 10:33:02
Robert Hestkowski LION
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:45:49
2020-06-10 07:46:57
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:43:57
2020-06-10 07:40:20
Paweł Kaliciński SUN PAULA
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:42:36
2020-06-10 07:36:56
Martyna Klimczak LIRYKA
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 20:40:51
2020-06-10 07:36:09
Paweł Kaliciński BALOU DEJA VU
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 22:43:49
2020-06-10 07:35:30
Paweł Kaliciński DISCOVER-S
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 06:39:33
2020-06-09 23:07:19
Małgorzata Gawryluk BALOUSSINI II
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 2x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 2x 14R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 06:37:14
2020-06-09 22:12:43
Konstancja Von Mauberg GAPHIRA
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 06:34:53
2020-06-09 21:49:38
Adrianna Trzcińska MOLLY C
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 2x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 2x 14R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 06:32:44
2020-06-08 21:22:13
Marek Wacławik KADI
  • 1x 2R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 20:44:24
2020-06-08 17:56:52
Kornelia Kostrzewa DRAGON
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 2x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 14R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 20:42:47
2020-06-08 13:10:47
Aleksandra Kuczyńska GARROU DE MESSITERT
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:53:23
2020-06-07 21:19:50
Karolina Kłos ASSANI
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:51:21
2020-06-07 21:18:58
Krystyna Gantner DOLLAR GYM
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 14R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:50:33
2020-06-07 17:44:04
Helena Kraś OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 2x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 14R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:48:44
2020-06-07 15:05:59
Kacper Mróz SING
  • 1x 2R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 8R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:47:30
2020-06-07 15:04:29
Kacper Mróz Q DE REVEL
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-07 21:47:02
2020-06-07 15:01:26
Sebastian Białczak LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 10:45:31
2020-06-07 13:17:26
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:19:01
2020-06-06 23:01:58
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:17:46
2020-06-06 23:00:28
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 13:15:48
2020-06-06 22:53:14
Marta Polkowska MARKO
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:16:12
2020-06-06 22:07:39
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-08 12:23:46
2020-06-06 22:04:26
Julia Ptaszyńska DIACONTINA
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-10 06:30:26
2020-06-06 21:08:31
Marta Kotlarska COFERTINO
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/RS/115 cm/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:13:22
2020-06-06 18:22:08
Ewa Matuszczak CON DAO
  • 2x 8R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 13R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:09:55
2020-06-06 07:56:21
Justyna Nagórka GIZELA
  • 2x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 2x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
  • 2x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:06:30
2020-06-05 23:48:12
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:06:56
2020-06-05 23:47:19
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:05:07
2020-06-05 23:46:20
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:03:15
2020-06-05 23:45:43
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 09:13:56
2020-06-05 23:44:50
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 23:01:46
2020-06-05 23:44:10
Adam Nicpoń CLAPTON
  • 1x 2/6-latki/125 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/125 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-06 22:59:58
2020-06-05 21:53:57
Maria Piórkowska KUBA
  • 1x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
  • 1x 14R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 15R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Master Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm/90 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 21:25:48
2020-06-05 19:25:51
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/RS/115 cm/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 17R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 21:23:00
2020-06-05 11:16:17
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 21:22:17
2020-06-05 09:58:41
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/RS/115 cm/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 21:20:32
2020-06-05 09:57:40
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/RS/115 cm/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 21:19:30
2020-06-05 09:57:03
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/RS/115 cm/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 17R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 21:18:19
2020-06-05 09:56:02
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 21:15:01
2020-06-05 09:18:53
Stanisław Przedpełski WERONA
  • 1x 1R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4 -letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/4-latki/100 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 4-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 100 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 21:19:07
2020-06-05 09:18:22
Stanisław Przedpełski PICCOLO
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:42:11
2020-06-05 09:17:54
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:42:39
2020-06-05 09:16:54
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 17R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:40:15
2020-06-05 09:04:58
Gabriela Biedka BUTTERFLY
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:33:19
2020-06-05 07:41:17
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 6R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:31:59
2020-06-04 21:50:20
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/RS/115 cm/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 20:57:49
2020-06-04 19:25:24
Sara Patejko IRYDION L
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-05 12:31:32
2020-06-04 17:24:50
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 20:54:16
2020-06-04 01:23:37
Klaudia Siarkiewicz KAREL
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 1/5-latki/115 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6/5-latki/115 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 11/Finał 5-latki/120 cm/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 20:52:36
2020-06-04 01:22:44
Klaudia Siarkiewicz PEARL 80
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 20:50:33
2020-06-04 01:22:13
Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-13 11:50:10
2020-06-03 22:55:47
Hanna Miedziocha LA SCALA
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:40:37
2020-06-03 18:10:21
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-11 11:41:12
2020-06-03 18:09:58
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:14:12
2020-06-03 15:57:48
Natalia Zimnowodzka IVY
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-09 18:14:38
2020-06-03 15:56:14
Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:27:02
2020-06-03 14:07:57
Marek Wacławik COMME SI
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 1/5-latki/115 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 6/5-latki/115 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 115 cm)
  • 1x 11/Finał 5-latki/120 cm/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 5-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 120 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:25:40
2020-06-03 13:55:36
Marek Wacławik JACKPOT B
  • 1x 2/6-latki/125 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6-letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 7/6-latki/125 cm/Runda Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6 letnich, konkurs z oceną stylu konia (wys. 125 cm)
  • 1x 12/Finał 6-latki/130 cm/Finał Rundy Młodych Koni, eliminacje MPMK dla koni 6-letnich, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:24:10
2020-06-03 13:51:50
Marek Wacławik KATHMANDAU
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:22:19
2020-06-03 13:51:24
Oliwia Grabowska ŁAWNIK
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 8/RS/115 cm/Runda Srebrna, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 15/FRS/120 cm/Finał Rundy Srebrnej, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:21:45
2020-06-03 13:50:29
Marek Wacławik CABO
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
  • 1x 10/RD/135 cm/Runda Diamentowa, konkurs dwufazowy art.274.1.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 14/GP/140 cm/Grand Prix, Finał Rundy Diamentowej, konkurs dwunawrotowy art. 273.2.2,3.3.2,4.3 (wys. 140 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:21:13
2020-06-03 12:05:26
Joanna Bembenek PADWA
  • 1x 4R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 5R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 9R/L/100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys 100 cm)
  • 1x 11R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 16R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:28:47
2020-06-03 09:28:56
Angelika Sokołowska GET READY
  • 1x 8R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 13R/BC/100 cm/Business Class - gry konne, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:19:03
2020-06-02 09:29:51
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:17:57
2020-06-01 20:36:40
Tola Wawrzkiewicz TOPAZ
  • 1x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 1x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
  • 1x 15R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Master Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm/90 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:15:28
2020-06-01 20:36:11
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 3R/KUCE 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 60 cm/90 cm)
  • 1x 10R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Masters Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm / 90 cm)
  • 1x 15R/Kuce 60 cm/DK 90 cm/Young Riders Master Class Gałkowo, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 60 cm/90 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:13:29
2020-06-01 15:36:32
Kamila Grabowska-Derlatka GINO N.D.
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 5/RD/135 cm/Runda Diamentowa konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 135 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:11:58
2020-06-01 15:36:00
Kamila Grabowska-Derlatka OBORA'S HENNESSY
  • 1x 3/RS/115 cm/Runda Srebrna konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 115 cm)
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-04 19:10:28
2020-06-01 14:58:21
Rafał Janusz STAVROS
  • 1x 4/RZ/125 cm/Runda Złota konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 9/RZ/125 cm/Runda Złota, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 13/FRZ/130 cm/Finał Rundy Złotej, konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamus Bartosz KS Verso La Natura
S
O001451
2. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
3. Białczak Sebastian JKS u Robsonów
2000 (MJ.)
O035248
10210649
4. Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O026802
5. Chodnicka Zuzanna LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
brak
6. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
7. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
8. Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
S
O000784
9. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
10. Gantner Krystyna KS Garo
2003 (J.)
O047140
11. Garbowski Daniel LKJ w Gałkowie
S
O056037
12. Gawryluk Małgorzata Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O013249
13. Godek Tomasz LKJ W Gałkowie
S
O013715
14. Godlewska Emilia bpk
2005 (JM.)
O054560
15. Godlewski Wiktor bpk
2004 (J.)
O058642
16. Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O003325
10142807
17. Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O006099
18. Grabowska-Derlatka Kamila St. KS KJK Szary Michałowice
S
O023040
10134359
19. Grudzińska Amelia bpk
2006 (JM.)
brak
20. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
21. Hipsz Kaja KJ Garo
2005 (JM.)
O039853
22. Jakubiak Milena bpk
S
O009262
23. Janusz Rafał KS Garo
S
O004030
24. Jaroszewicz Zuzanna KJ Popławce
2003 (J.)
O045317
25. Jończyk Łukasz bpk
S
O000790
26. Juda Natalia JKS U Robsonów
2003 (J.)
O038919
27. Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
S
O002026
28. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
29. Kalinowski Piotr KS Verso La Natura
S
O002660
30. Kazaniecka Izabela JKS U Robsonów
2001 (MJ.)
O045047
31. Klimczak Martyna St. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
32. Kłos Karolina St. Warszawski KJ
2003 (J.)
O041683
33. Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
S
O011373
34. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
35. Korpal Nikola JKS u Robsonów
2003 (J.)
O042281
36. Kostrzewa Kornelia SKJ u Tarnowskich
S
O053279
37. Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
2000 (MJ.)
O026072
38. Kowalska Alicja brak
2003 (J.)
O043911
39. Kowalski Kamil bpk
2004 (J.)
O058641
40. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
41. Kraś Helena bpk
2006 (JM.)
O050514
42. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
43. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
44. Kucharska Antonina bpk
2008 (JM.)
O054887
45. Kuczyńska Aleksandra JKS u Robsonów
2002 (J.)
O031476
46. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
47. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (MJ.)
O021958
48. Ludwicka Karina LKJ Gałkkowo
2006 (JM.)
O044637
49. Łącka Karolina BPK
-
50. Markiewicz Alicja KS Garo Warszawa
2005 (JM.)
O031292
51. Matuszczak Ewa KJ Białystok
S
O051299
52. Miedziocha Hanna bpk
2005 (JM.)
O042682
53. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
54. Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
1999 (MJ.)
O035724
55. Muraczewski Jacek KS Small Cherry
S
O004710
56. Nagórka Justyna UKS KUCYK Serock
2006 (JM.)
O048642
57. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
58. Olesiński Mariusz UKS Volteo
S
O002766
59. Ostrowska Julia JKS u Robsonów
2006 (JM.)
O045677
60. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
61. Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
2004 (J.)
O031618
62. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
63. Piekarska Weronika KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2010 (Mł.)
brak
64. Piekarska Wiktoria KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2008 (JM.)
brak
65. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
66. Piórkowska Maria bpk
2007 (JM.)
O054056
67. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
68. Prokopczuk Maja JKS u Robsonów
2003 (J.)
brak
69. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
70. Ptaszyńska Julia KJ Plejada
2005 (JM.)
O037854
71. Rząca Wiktoria LKJ w Gałkowie
2004 (J.)
brak
72. Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
S
O002862
73. Sigillewska Izabela KJ Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
2004 (J.)
O039647
74. Słowińska Marika bpk
S
O001532
75. Sokołowska Angelika azs uwm
S
O013174
76. Stankiewicz Joanna bpk
2000 (MJ.)
O043347
77. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
78. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
79. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
80. Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
1999 (MJ.)
O020954
81. Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
S
O002899
10073039
82. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
83. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O059161
84. Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
2002 (J.)
O028241
85. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
S
O002520
86. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
87. Witkowska Maja JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
brak
88. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
89. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
O040782
90. Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
S
O043939
91. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
92. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

94

AKCENT MŁP POL 2002 Wałach gniada/- F: Banita / Arcus
M: Asturia / Barak
K007255 POL006570039502
2.

36

ANDIGO AL Z ZANG BEL 2012 Klacz gniada F: Andiamo Z / Animo
M: Zalza / Con Air
K021147 056015Z55682412
3.

125

ANTA MONIKA WLKP POL 2005 klacz siwa/161 F: Pink Floyd H L / Pthagoras Z
M: Ada Sara / Aragonit
K009825 POL007600180905
4.

89

ARAMIS WLKP POL 2005 wałach skarogniada/Nn F: Kleon /
M: Alaska II / Asumpt
K022503 POL007600075905
5.

41

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
6.

71

ASSANI MŁP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Azalia / Askar
K026310 POL006580529506
7.

138

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 wałach gniada/kuc:145 F: Alibaba /
M: Bajka /
brak POL013670095101
8.

79

BALOU DEJA VU HAN GER 2006 klacz gniada/1 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
K016332 DE431310662310
9.

77

BALOUSSINI II OLD GER 2011 wałach ciemnogniada F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Sawannah / Landjonker S
K023604 DE418182502811
10.

50

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z / Heartbreaker
M: Victoria-C / Concorde
K013478 528210000829320
11.

120

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
12.

137

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:140 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
K029107 82601508032F
13.

153

BON JOVI KWPN POL 1997 wałach gniada/170 F: Ustinov / Libero H
M: Pinodorijke / Animo
K018873 528210000822102
14.

42

BUTTERFLY HOL GER 2008 Klacz gniada/170 F: Lancer II / Landgraf I
M: Lancer II / Landgraf I
K014800 DE421000109108
15.

123

C'EST SI BON SP POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K029340 616009600127016
16.

25

CABO MEKL GER 2008 Ogier gniada/- F: Concreto / Contender
M: Coletta / Cheenook
K016006 DE427271663208
17.

119

CALIOPE Z Z POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto I
M: Castanea Z / Caretano Z
K029344 056015Z55694015
18.

121

CARDENSKY Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Definitely / Cardento
K029341 056015Z55694416
19.

101

CASARES BLUE OLD POL 2016 ogier siwa/167 F: Chaccon Blue /
M: Casarina /
brak -
20.

145

CASPAR MS HOL POL 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204
21.

127

CÉLINE WESTF GER 2014 klacz siwa/168 F: Cordess KWPN / Clinton
M: Celine Qeena westf. / Cristallo westf.
K026977 DE441411424014
22.

128

CHACCORTHAGO OS GER 2014 ogier gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Utopica / Carinue
K022808 Utopica / Carinue
23.

59

CHANCE 33 HANN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
24.

55

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
25.

113

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
26.

10

COFERTINO HOL NED 2013 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Nefertina / Baldini I
K023581 DE421000600613
27.

49

COLLARIO OLD GER 2013 Wałach gniada/178 F: Collado / Cassini I
M: Osaria / Argentinus
K024279 DE433330254713
28.

29

COMME SI WESTF GER 2015 Klacz gniada/166 F: Comme il Faut
M: Carachel / Christoph Columbus
brak -
29.

53

CON DAO OLD POL 2010 Wałach gniada/166 F: Contendro I / Contender
M: Drafna / Dobryń
K017612 DE418182013910
30.

122

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa / Wizzerd Wv
K029338 616009600126916
31.

159

CONSTANTINE M HAN GER 2012 wałach gniada F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
32.

33

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
33.

114

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
K021595 752004041201160
34.

58

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
35.

115

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
36.

96

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
K015241 DE421000361709
37.

8

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
38.

149

CYRANECZKA SP POL 2016 klacz siwa/163 F: Emir Z /
M: Cyrkonia /
brak 616009510153216
39.

65

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Empire / Embassy I
M: Diamantina / Rhytmus S
K020906 616009661132009
40.

129

DARCO LAZAR OLD POL 2016 ogier gniada/164 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Velvet Lazar / Verdi
K029315 DE433330872516
41.

91

DARCO VAN OVERIS Z ZANG BEL 2010 Ogier skarogniada/167 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Ferline / Romino
K019460 056015Z55708210
42.

143

DELILAH HOL POL 2010 Klacz gniada F: Awans / Vis Versa
M: Decybela / Szampan
K026339 6160060050610
43.

61

DIACONTINA HAN GER 2014 Klacz siwa/165 F: Diacontinus / Diarado
M: Elysa / Embassy I
K026084 DE431311405414
44.

78

DISCOVER-S KWPN NED 2008 wałach gniada F: Zacharov / Clinton
M: Zally / Santo Amigo
K018315 528003000805374
45.

70

DOLLAR GYM HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
K021243 DE421000530911
46.

73

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/- F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
K013529 POL007600101503
47.

161

DUNKA WLKP POL 2006 klacz siwa/164 F: Dragon /
M: Dusia /
brak POL007590164904
48.

108

EL CAMP SP POL 2003 Wałach gniada/170 F: Campari M / Caprilli
M: Eleine / Elvis
K007514 POL009690042403
49.

85

ELDORADO MŁP POL 2013 wałach gniada/163 F: Harpun /
M: Elegancja /
brak -
50.

116

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131A
51.

44

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
52.

63

FELINE WM HAN GER 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros / Contendro I
M: Larissa / Landjunge
K023128 DE431310391711
53.

102

FENIX SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Faust Z /
M: /
K021275 616009670111111
54.

34

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada/- F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
55.

110

FISTON DE BO Z ZANG NED 2016 ogier kasztanowata/168 F: Flipper d’Elle /
M: Indochine De Bourguignow / Calvaro Z
K029396 056015255818416
56.

103

FLIPJE KWPN POL 2010 wałach gniada/175 F: Carolus II / Capitol I
M: Bavanta V/D Renvillehoeve / Numero Uno
K025560 528003201004967
57.

76

GAPHIRA KWPN NED 2011 klacz gniada/163 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Saphira / Mr. Blue
K027225 528003201109120
58.

72

GARROU DE MESSITERT BWP BEL 2006 Wałach gniada/- F: Canturo / Cantus
M: Brenda De Messitert / Clinton
K010933 W254115BWP
59.

30

GET READY WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/163 F: Rash /
M: Grejsa / Ajbek
K025546 616007600054414
60.

20

GINO N.D. KWPN NED 2011 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro
M: Vrouwe Bureveld / Burggraaf
K025421 52803201105046
61.

60

GIZELA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:134 F: nn / nn
M: Gabi AS / Rokset
K023968 616999580284510
62.

139

GOLDEN EYE DE BELMONT SELLE FRANCAIS FRA 2016 ogier kasztanowata/171 F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: Surprise De Blondel / Kassidi
brak 3203383484748383
63.

57

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
64.

158

HACKMAN OLD GER 2010 ogier gniada/166 F: Hickstead / Hamlet
M: Aida / Almox Prints J
K018761 DE433331667510
65.

130

HAJDA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Harda Dusza / Czuwaj
K017180 616009520002710
66.

144

HANDSOME KWPN NED 2012 Wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
67.

99

HENRIKAS TRAK. POL 2010 wałach gniada/160 F: Veimaras /
M: Gret /
K025363 LTU002520237210
68.

157

HITOKI HOL POL 2014 ogier siwa/166 F: Hickstead / Hamlet
M: Vernisage / Catoki
K026051 DE421000548914
69.

152

IRISH COFFE KL SP POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Durano W / Vincenzo
M: Izis KL / Baldini II
K029050 616009661277816
70.

82

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684
71.

39

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
K007335 POL009580085303
72.

21

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
73.

32

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
74.

28

JACKPOT B KWPN NED 2014 Ogier kasztanowata/166 F: Flamenco Desemilly SF /
M: Big Star BZ Z / Big Star KWPN
K025133 528003201408881
75.

117

JE T'AIME SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Kilian 38 /
M: Jemioła /
K028189 616009600113114
76.

74

KADI HOL POL 2014 wałach siwa/- F: Korano B /
M: Annabel / Askari
K027033 -
77.

38

KAREL KWPN NED 2015 Ogier gniada/- F: Vigo d'Arsouilles /
M: Phille-Fomia /
brak -
78.

27

KATHMANDAU SP POL 2012 Wałach gniada/- F: Zinedine / Guidam
M: Kleopatra / Samurai M
K021758 616009510119012
79.

97

KIATO SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: nn / nn
M: Karaoke / Burgund
K027051 616999510373312
80.

23

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
K014782 DE441411900208
81.

93

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn /
M: Korona /
K019253 616013580270509
82.

142

KRONOS SP POL 2012 wałach gniada/. F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
K021518 616009600138712
83.

54

KUBA WLKP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cedrus / Ogar
M: Kenia / Nippon
K026010 616007600114412
84.

43

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Alina / Arpeggio
K026862 DE441410658713
85.

35

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
86.

105

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero de Ravel
K019865 616009600268311
87.

66

LANZAROTE VAN DE MOLENBERGEN BWP BEL 2011 Klacz gniada/175 F: Harley-VDL / Heartbreaker
M: Turbine / Turbo van't Gestelhof
K026062 056002W00298586
88.

148

LARIUS STAR DWB DEN 2003 ogier gniada/172 F: Solos Landtinus / Landadel
M: Wiosa / Wolkenstein I I
K010769 208333200300236
89.

163

LARRY KWPN HOL 2016 walach gniada F: Harley VDL /
M:
90.

40

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
91.

154

LILI MAŁY KOŃ POL 2013 klacz myszata/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
K029457 616999600304913
92.

83

LION SP POL 2007 wałach skarogniada/170 F: Empire
M: Linda
K012386 POL009600357307
93.

80

LIRYKA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Kannan / Voltaire
M: Liberia / Livello
K025944 616009510237714
94.

136

LIZA-RAZU OLD GER 2009 klacz skarogniada/168 F: Lizarazu /
M: Elfenlisa /
brak -
95.

164

LOLA WESTF GER 2011 Mare Bay F: LAST MANS HOPE
M: PILOT IN THE AIR/PILOT PUR
DE 441410935711 106CE00
96.

118

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
97.

140

LOVELY KWPN NED 2016 ogier gniada/165 F: L’Arc De Triomphe / Landor S
M: Anarchie
brak 749329394844747474
98.

104

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
99.

26

ŁAWNIK MŁP POL 2010 Wałach gniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Łysica / Top Gun
K017722 616006590217010
100.

106

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
K014736
101.

47

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
102.

109

MANCHESTER RED WINE OLD POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Mylord Carthago /
M: Kleons Bonita / Stakkato
K029392 418189120716
103.

146

MARINA S SP POL 2003 klacz ciemnogniada/170 F: Grand De La Cour /
M: Markiza /
brak -
104.

11

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
K021611 616009610167112
105.

141

MAROS 6 NIEM. SPORT. GER 2010 wałach kasztanowata F: Monte Bellini / Montender
M: Daleska / Damour
K024266 DE456370146210 105LO92
106.

95

MELODIA KUC POL 2013 klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K022679
107.

100

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL013570315207
108.

112

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
109.

75

MOLLY C SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Check In 2 /
M: Montana C /
Brak 616009530355809
110.

62

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carlute
M: Nitoloma / Concorde
K015560 616009540044909
111.

111

NOTABLE SP POL 2016 wałach gniada/166 F: If Du Reverd / Le Tot De Semilly
M: Naomi / Corrado Boy
K028751 616009520020716
112.

90

NOTARIS WLKP POL 2013 wałach kara/165 F: Agar /
M: Nostalgia / Grey
K024492 616007600228513
113.

19

OBORA'S HENNESSY WEST GER 2007 Klacz gniada/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hostory / Henzo
K014472 DE441411939007
114.

135

OK LAZAR OLD POL 2016 ogier siwa/166 F: Malito de Reve / Cumano
M: Bokilly DS/ Berlin
K029314 DE433330888816
115.

69

OSADKOWSKI KEY LEENA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Lasko / Lennon
M: Kolonia / Le Bon
K011710 POL007670010107 103YP56
116.

162

OSAMA SP POL 2002 klacz gniada/167 F: Marino /
M: Oljanna /
brak POL0096001222202
117.

155

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
118.

24

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V / Guidam
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
119.

37

PEARL 80 REN GER 2005 Klacz siwa F: Prado / Polytraum
M: Piroschka / Phantom
K011291 DE443430124905
120.

45

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
121.

124

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
122.

84

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Piano I I / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
123.

92

PRESJA WLKP POL 2006 klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
K011036 POL007600012106
124.

87

PRETORIA SP POL 2012 klacz gniada/- F: El Grecco /
M: Pensylwania /
K027434 -
125.

51

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
126.

67

Q DE REVEL HOL POL 2010 Wałach siwa/165 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: O-Samona / Carthago
K018809 DE421000524310
127.

31

QUALITY QUEEN SF POL 2011 Klacz gniada/170 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
K024616 145728
128.

151

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:127 F: Galant /
M: Różyczka /
brak 616013590150616
129.

2

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
130.

131

ROCK AND ROLL LAZAR OLD POL 2016 ogier kara/170 F: Querlybet Hero /
M: Via M / Quick Star
K029313 DE433330828216
131.

48

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
K023397 616009590190809
132.

165

ROTAN SP POL 2004 wałach ciemnogniada F: Cariano's Ass / Coriano Z
M: Rota / El Bundy
K024867 616009610075514
133.

147

SALMINA W SP POL 2001 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Turbud Sonata / Louis
K007984 616009600152001
134.

86

SALWADOR TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/165 F: Agar /
M: Sanna / Bolivar
K024491 616007600230213
135.

9

SAN-SZAJ SP POL 2011 Wałach inna F: Nippon /
M: Sweet Lady PG /
K022529
136.

126

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: In Camera / Sadlers Wells
M: Szeroka Polana / Zafonium
K029119 616POL13008121T
137.

68

SING WLKP POL 2012 Wałach siwa/160 F: Biskwit / Colorado
M: Samba / Lwówek
K025809 616007610160712
138.

107

SIRE ONE MIPAAF ITA 2007 wałach siwa/167 F: Silverstone /
M: Sephora M /
bral -
139.

132

SKYWALKER LAZAR OLD POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam de Revel
M: Vogue / Darco
K026989 DE43333905415
140.

133

STAKKATO LAZAR OLD POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Stakkato Gold hol / Stakkato
M: Carmen S DSP/ Cancoon hol
K026987 DE433330923814
141.

18

STAVROS HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato / Spartan
M: Zora / Zuenftiger
K014790 DE431314801008
142.

81

SUN PAULA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Skrobia / Banita
K019021 616009540079410
143.

98

SWEET EMMA WELSH PONY GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
K026255 826046020150135
144.

64

TIGRINA SP POL 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Tinta / Calido II
K024063 616009600155113
145.

160

TITINKA SP POL 2013 klacz gniada/mk:161 F: El Salvador /
M: Tinta /
K025212 616009510252713
146.

22

TOPAZ KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino /
M: Thalia Von Uda / Tabor
K025107 POL013530189108
147.

166

ULISSED DE GRANDERIE F:
M:
brak
148.

167

ULYSSE DE GRANDERIE SF FRA 2008 Wałach kasztanowata F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Lunanime De Grandry / Quidam De Revel
K011640 08110466A
149.

52

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
150.

134

VELVET LAZAR OLD POL 2013 klacz gniada F: Verdi KWPN/ Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz old / Numero Uno KWPN
K025188 DE433331727513
151.

156

VESTARI HOL POL 2015 ogier siwa/170 F: Vigo d'Arsoui / Nabab De Reve
M: U-Cascada / Cassini I
K017834 DE421000602515
152.

150

VHS RAMOS SP POL 2012 wałach gniada/169 F: Bockman's Looping / Lasino
M: Ramona / Seigon
K021467 616009690042012
153.

46

WERONA SP POL 2016 Klacz ciemnogniada/173 F: Canos
M: Wera
K029283 616009520056416
154.

88

WSPINACZKA WLKP POL 2003 klacz gniada/- F: Life and Liberty /
M: Witwa /
brak - -
155.

56

ZERO Z ZANG BEL 2013 ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
Rider Club
Competition
Prize
Adamus Bartosz KS Verso La Natura
30
150
100
SUM:
280.00
Białczak Sebastian JKS u Robsonów
70
40
50
10
SUM:
170.00
Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
35
30
SUM:
65.00
Ferenstein- Kraśko Karolina LKJ w Gałkowie
175
SUM:
175.00
Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
50
250
200
SUM:
500.00
Godek Tomasz LKJ W Gałkowie
25
75
SUM:
100.00
Górska Anna KJ Black Horse Team Gdańsk
10
SUM:
10.00
Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa
40
20
75
10
SUM:
145.00
Grabowska-Derlatka Kamila St. KS KJK Szary Michałowice
30
SUM:
30.00
Hestkowski Robert JKS u Robsonów
400
50
SUM:
450.00
Hipsz Kaja KJ Garo
70
90
210
145
SUM:
515.00
Jończyk Łukasz bpk
350
50
400
150
500
1500
SUM:
2950.00
Kaliciński Paweł St. Warszawski KJ
360
130
10
SUM:
500.00
Kłos Karolina St. Warszawski KJ
20
15
SUM:
35.00
Kopcych Anna KJ Bracia Romanowscy
90
10
SUM:
100.00
Kotlarska Marta Largo Sp. z o.o. Warszawa
45
SUM:
45.00
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
205
45
215
80
10
40
150
SUM:
745.00
Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
250
20
90
40
SUM:
400.00
Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
100
300
SUM:
400.00
Łącka Karolina BPK
125
SUM:
125.00
Miedziocha Hanna bpk
10
30
SUM:
40.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
280
90
200
150
450
300
450
100
700
SUM:
2720.00
Mróz Kacper KJ Galop Kozienice
250
SUM:
250.00
Muraczewski Jacek KS Small Cherry
100
SUM:
100.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
50
1000
50
120
500
100
SUM:
1820.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
50
50
750
90
SUM:
940.00
Patejko Sara Largo Sp. z o.o. Warszawa
120
SUM:
120.00
Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
125
20
120
120
120
SUM:
505.00
Pietroń Martyna JKS Barłomino
100
50
SUM:
150.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
25
50
150
1200
400
150
SUM:
1975.00
Ptaszyńska Julia KJ Plejada
50
60
220
10
145
20
SUM:
505.00
Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura
100
300
50
15
SUM:
465.00
Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
50
300
SUM:
350.00
Von Mauberg Konstancja Polski Polo Klub Brochów
250
SUM:
250.00
Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa
400
500
600
350
240
150
250
900
SUM:
3390.00
Wilczewska Weronika JKS Narew Różan
10
350
50
550
SUM:
960.00
Wilczewski Robert SKJ Beckersport Raszyn
60
200
150
100
SUM:
510.00
Winkler Weronika KJ Żarnowo
40
20
20
30
50
SUM:
160.00
Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
25
SUM:
25.00
Zadrożna Marta KJ Wiktorowo
20
SUM:
20.00
Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
30
15
SUM:
45.00
Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
310
110
SUM:
420.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamus Bartosz
KS Verso La Natura
SIRE ONE (107)
2020-06-19
5
30
2020-06-20
1
150
2020-06-21
2
100
EL CAMP (108)
2020-06-19
17
2020-06-20
2020-06-21
16
Bembenek Joanna
JKS u Robsonów
PADWA (24)
2020-06-19
31
2020-06-19
24
2020-06-20
1
2020-06-20
23
2020-06-21
15
2020-06-21
1
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów
2020-06-19
3
70
2020-06-19
14
2020-06-20
5
40
2020-06-20
8
50
2020-06-21
8
10
Chmielowska Emilia
KJ Agro-Handel Śrem
CORIWAY (33)
2020-06-19
8
50
2020-06-20
2020-06-21
FERLINA (34)
2020-06-19
30
2020-06-20
17
2020-06-21
14
Chodnicka Zuzanna
LKJ w Gałkowie
DUNKA (161)
2020-06-19