Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
2. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (JM.)
O056367
3. Bembenek Joanna JKS u Robsonów
S
O022618
4. Besciak Ina SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O022020
5. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
6. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
7. Burzyńska Agata bpk
2001 (MJ.)
O044398
8. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
9. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (MJ.)
O032825
10. Chrzanowski Julian bpk
2008 (JM.)
O056097
11. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
1999 (MJ.)
O011247
12. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
13. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
14. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
15. Dalbiak Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2006 (JM.)
O048685
16. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
17. Endraszka Paulina Sopocki KJ
S
O003891
10074861
18. Fiwek Aleksandra Wojewódzki KJ Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
19. Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań
S
O041602
20. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
21. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2007 (JM.)
O046541
22. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O025871
23. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
24. Głogowska Zuzanna bpk
2006 (JM.)
brak
25. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
26. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
27. Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (J.)
O048300
28. Groth Paulina Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O006609
29. Grudzińska Amelia bpk
2005 (JM.)
O059423
30. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
31. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
32. Horyd Wiktoria bpk
2002 (J.)
brak
33. Jaworska Antonina Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O043819
34. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
35. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
36. Joppek Pola Tonina Sopocki KJ
2006 (JM.)
O058951
37. Józefowicz Marta KJ Młyńska Struga
S
O012571
38. Kąkol Weronika bpk
2000 (MJ.)
brak
39. Kalicki Przemysław KJ Bertyn Piastowo
S
O009854
40. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
41. Karska Joanna bpk
S
O004625
42. Kasza Natalia bpk
2004 (J.)
O046711
43. Kaźmierczak Wiktoria St. KS Jumping Events Poznań
1999 (MJ.)
O034513
44. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
45. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (J.)
O037464
46. Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O039081
47. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
48. Kostrzewa Kornelia bpk
2002 (J.)
O053279
49. Kozań Malwina KJ G-Ride Team
1999 (MJ.)
O044235
50. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie
S
O045404
51. Krajnik Marta KS Leśne Team
2005 (JM.)
O036471
52. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
53. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
54. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O025770
55. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
56. Kukowska Katarzyna J.J. Darboven
2003 (J.)
O038594
57. Kwiatkowska Weronika bpk
1999 (MJ.)
brak
58. Laskowska Paulina Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O039114
59. Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
60. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
61. Lizakowska Marta KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
O041711
62. Lodowski Oskar St. KJ G-RIDE TEAM
2004 (J.)
O050349
63. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
64. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
65. Łajewska Katarzyna KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O029281
66. Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
S
O003420
67. Mattsson Julia KJ Leśna Podkowa Damaszka
2004 (J.)
O046661
68. Meler Dominika bpk
2006 (JM.)
brak
69. Mikołajczyk Hanna Polish Ponny Club
2006 (JM.)
brak
70. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
71. Motyka Kamila bpk
S
O021192
72. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
S
O039805
73. Nosowicz Natalia KS Leśne Team
1999 (MJ.)
brak
74. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
75. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
76. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
77. Omieczyńska-Nastaj Dagmara KJ Rakowiec Kwidzyń
S
O050940
78. Orzechowska Edyta bpk
2004 (J.)
brak
79. Panek Grzegorz bpk
2005 (JM.)
brak
80. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
81. Piechowiak Filip Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O014249
82. Piekarz Adam KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O008004
83. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (Mł.)
O057056
84. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
85. Rakauskas Dangis KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O051030
86. Regucka Julia KS Nad Wigrami Mikołajewo
2001 (MJ.)
O028040
87. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
88. Rogowski Waldemar JKS Fer Więckowice
S
O000542
89. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
90. Rucka Nikola Stajnia Januszewo
2005 (JM.)
brak
91. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
92. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
O001688
93. Ruskowska Patrycja JKS Rywal Grudziądz
S
O008543
94. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O002060
95. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
96. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
97. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (JM.)
O044639
98. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (MJ.)
O027454
99. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
100. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
101. Stankiewicz Joanna bpk
2000 (MJ.)
O043347
102. Sternicka Maria Stajnia Grążawy
2009 (Mł.)
brak
103. Świątkowska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007183
10089755
104. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
105. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (J.)
O034005
106. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
107. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
108. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
109. Teper Zofia KJ Michelin
2005 (JM.)
O040299
110. Tomann Laura bpk
2003 (J.)
O047607
111. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
112. Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
S
O013874
113. Tovarnak Sabrina Czech Republic
S
brak
114. Tulisow Nina Bertyn Piastowo
2004 (J.)
O035091
115. Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
S
O003252
116. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
S
O020861
117. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (J.)
O035152
118. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
119. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
120. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O029025
121. Zaremba Ewa Maria Hippika Tomaszkowo
S
O042096
122. Zawadzka Eliza Fundacja Stajnia Ludwiczak
2006 (JM.)
O032673
123. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2000 (MJ.)
O028652
124. Ziółkowska Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
S
O028385
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

74

AMBRA BAV GER 2013 Klacz gniada/175 F: Action-Breaker /
M: Calla /
brak DE481810282613
2.

46

ANNABELLE SP POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Kannan / Volteire
M: Arnika /
brak None
3.

72

ANTARES S SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Avinella S / Leoville S
K027662 616009520036713
4.

13

ANTENOR SP POL 2016 wałach siwa/167 F: Emir R
M: Antiqua
K029033 616009510152719
5.

168

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
K023917 616007610036813
6.

73

ARGENTINA Z SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Day Dream II S / Mason
M: Day Dream II S / Mason
K019771 616009530021811
7.

238

AS ARAVEL SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Aravel II /
M: Ashley S /
brak 616009530059915
8.

173

ASKARIA NIEM. SPORT. GER 2012 klacz siwa/- F: Askari / Acord II
M: Kandice / Kolibri
K024533 DE456370055112
9.

227

ASKJA - RSH NIEM. SPORT. GER 2015 klacz kasztanowata/170 F: Askari /
M: King Kate /
brak 456560262015
10.

97

ASTERIX SP POL 2011 ogier gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
K023988 616009530171111
11.

102

ATTILA LANDAIS SF FRA 2010 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Popstar Lozonais /
M: Olympia Landais / Rosire
K023673 10361370Q
12.

165

AVIA SP POL 2008 Klacz srokata/174 F: Arbiter /
M: Akcja /
brak 009660182208
13.

109

AZALIA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Landacord / Landjunge
M: Aura / Cordial
K028691 616009530215615
14.

266

BAILANDO WLKP POL 2008 ogier kasztanowata/176 F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
K013436 POL007590152908
15.

207

BASMA TS POL 2005 klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
16.

125

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z / Heartbreaker
M: Victoria-C / Concorde
K013478 528210000829320
17.

75

BERNESTINA BAV GER 2006 Klacz gniada/166 F: Baloubino B /
M: Cosa B /
brak DE481810140006
18.

179

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
brak -
19.

62

BOSSIER WLKP POL 2004 ogier kara/163 F: Ajbek / Agar
M: Bossa / Lwów
K009139 POL007600033404
20.

123

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
21.

126

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Torado 2 /
M: Baja / Cachas
K028980 61600967011416
22.

206

BUBA SP POL 2005 Klacz kara/166 F: Barasz /
M: Bellona /
brak POL09600049405
23.

11

C UTRECHT SP POL 06-06-2015 Wałach kasztanowata/170 F: Elvaro / Calvaro Z
M: C Utopia / Wizzerd
K026915 616009510294015
24.

226

C’EST MA VIE HAN GER 2015 Klacz gniada/172 F: Canstakko /
M: Isea /
brak -
25.

246

CABONA WESTF GER 2010 klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
K020825 DE441411203210
26.

140

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Cachas / Caretino
K019772 DE421000240311
27.

25

CACHMER WESTF POL 2015 wałach kasztanowata/brak F: Castadello I / Casall
M: Charlotte / Carlo Grande
K027034 DE441411454515
28.

2

CADILLAC PJT WLKP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
K022195 616007520060012
29.

157

CADIRA OS GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Conthargos / Converter
M: Diarca / Diarado
K029179 DE418185026414
30.

148

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
31.

259

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
32.

201

CALETTO DE REVEL OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/176 F: Julio / Julio Mariner
M: Padvas Blume / Quidam Rubin
K029311 DE418180277013
33.

159

CALICOR HOL POL 2011 Wałach siwa/166 F: Calido I / Cantus
M: Jasmina I / Cor De La Bryere
K020476 DE421000691811
34.

267

CALYPSO SP POL 2012 klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
K024463 616009610134912
35.

158

CANDORA HAN GER 2014 Klacz kara/176 F: Carembar De Muze (London) / Nabab De Reve
M: Sandora / Sandro Boy
K028402 DE431319619014
36.

236

CANDY OLDENBURGER GER 2006 klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
K010971 DE 418181104506
37.

98

CARILO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
38.

235

CASARES BLUE OLD POL 2016 ogier siwa/167 F: Chacoon Blue / Chacco Blue
M: Casarina / Cordino
K029471 DE418184008916
39.

156

CASINO REDWIN HOL POL 1999 wałach kasztanowata/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K029174 276321210079499
40.

110

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
K025346 DE421000400314
41.

182

CASTI HOL GER 2011 wałach gniada/185 F: Cachas /
M: Wajona /
brak -
42.

112

CASUAR Z SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Cassini II /
M: Aura /
brak -
43.

94

CELTA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Cecora / Konig Sobieski
K027942 616009640019314
44.

101

CELVISTO NIEM. SPORT. POL 2013 wałach siwa/- F: Cellestial / Cantus
M: Lamira / Levisto
K028658 DE456570044513
45.

77

CERVINO H BAYERN GER 2012 ogier siwa/174 F: Cornet Obolensky /
M: Pauline /
brak -
46.

210

CHACCO STERN HAN GER 2011 wałach kara/170 F: Chacco - Blue / Chambertin
M: Po Sandro
K023517 -
47.

111

CHACRAN OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada/173 F: Chacco Blue /
M: Calvia / Cartogram
K028055 DE418184073310
48.

89

CHEOPS WLKP POL 2005 wałach kasztanowata/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Celinka / Cyceron
K011538 POL007600131405
49.

162

CHOPPER BAYER GER 2011 wałach ciemnogniada F: Contendros /
M: Koradina Nice to Know /
K023787 -
50.

188

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
51.

180

COCODRILLO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Crazy Coco / Caprioland
K025436 616009580266113
52.

7

COLDWATER SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Carambole KWPN/ Cassini I
M: C Dalandro Retto KWPN/ Colandro hol.
K026103 616009510134814
53.

9

COLE PORTER SP POL 2015 wałach gniada/163 F: F-One USA Ex Faro / Toulon
M: C Dalandro-Retto / Colandro
K026913 616009510293715
54.

55

COLETTO OS GER 2013 wałach siwa/mk:157cm F: Cola Zero / Cola
M: Carnetta / Coupe De Coeur
K029220 DE418181071413
55.

270

COLI HOL GER 2015 klacz gniada F:
M:
56.

69

COLINE HOL GER 2009 klacz inna F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
57.

251

COMODO WESTF POL 2009 wałach inna F: Concetto / Caletto I
M: Falkenhof's Loreen / Landstreiche
K016813 DE441411199409
58.

68

CONFUA HOL GER 2013 Klacz siwa/167 F: Contact Me / Carthago
M: Riga II / Cambridge
K027534 DE421000190813
59.

99

CONTESS NIEM. SPORT. GER 2008 klacz siwa/- F: Con Sherry / Contendro
M: Cibell / Cincinatti
K026045 DE456570294409
60.

14

CORAZZI SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Cornelia / Eldorado Van De Zeshoek
K029684 616009510151816
61.

194

CORRADINO HOL GER 2012 wałach gniada/165 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Nikita VII / Libertino I
K022657 DE421000013712
62.

189

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
63.

132

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
64.

118

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
65.

18

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
66.

190

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
67.

200

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
K015241 DE421000361709
68.

60

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil /
M: Czereśnia /
brak 616009600047709
69.

229

CZARIS SP POL 2011 wałach gniada/184 F: Solaris /
M: Chiqita / Love Affaire
K022781 61600960 0268411
70.

178

DA VINCI BRECH HOL GER 2013 wałach gniada F: Diamant De Semilly / Le Tot De Sem
M: Wenke I / Contender
K028277 DE421000522013
71.

147

DAGRAFA TS POL 2005 klacz ciemnogniada/165 F: Grafion /
M: Debora /
brak POL999530195005
72.

121

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
73.

219

DARGOS HOL GER 2015 ogier kara/172 F: Darcodello / Darco
M: Shakira 33 / Singulord Jot
K028340 DE421000175415
74.

133

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
75.

61

DE LORCHE BH SP POL 2016 ogier siwa/169 F: Tjungske /
M: Dromanusa Bh / Romanus
brak -
76.

161

DIAMANTA BALOUBET OLD POL 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
77.

202

DIAMENT SP POL 2016 ogier gniada/175 F: Vingino / Voltaire
M: Dama Karo / Quamiro
K029578 616009670032816
78.

247

DIOR V KWPN NED 2008 ogier skarogniada/170 F: Indoctro / Capitol I
M: Leslie / Garanco
K018748 528003000808987
79.

224

DISSEY VON WORRENBERG OLD GER 2015 klacz skarogniada/167 F: Diamant De Semily /
M: / Heartbreaker
brak DE418181100215
80.

56

DOCENT - J SP POL 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Cruzeiro L /
M: Dmona / Lord Star
K022393 616009610110510
81.

52

DOMINICA NIEM. SPORT. GER 2013 klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L / Florestan I
K023562 DE455870137413
82.

153

DON CICCIO SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro / Ahorn Z
M: Dejavue / Namelus R
K027762 616009610187515
83.

76

DONALD BAVARIAN GER 2012 wałach gniada/167 F: Diarado /
M: Cosa /
brak DE481810078212
84.

122

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
85.

139

DONNERWETTER BAVARIA GER 2012 wałach gniada/174 F: Dollar D‘or /
M: Rabiat Z /
brak -
86.

233

DRAGON WLKP POL 2003 Wałach gniada/- F: Ignam / Akropol
M: Darling / Huk
K013529 POL007600101503
87.

40

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
88.

23

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
89.

177

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
90.

15

DŻOKER SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Dżinger / Grand Presidum
K029064 616009510153016
91.

215

ELENA STAR Z ZANG POL 2016 klacz siwa/170 F: E-Star / Big Star
M: Chelsea /Balou Du Rouet
brak -
92.

268

EMIR SP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
93.

181

ESY FLAY SP POL 2013 wałach gniada F: Escudo /
M:
brak -
94.

208

EXEQUATOR Pełna Krew Angielska GBR 2006 wałach gniada/163 F: Tamayaz /
M: Elly Fleetfoot / Elmaamul
K013953 8260GB45077257T
95.

53

EXPRESSO EH Z ZANG BEL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Laila / Farmer
K029644 056015Z55768513
96.

113

F-CLARISSA HOL GER 2013 Klacz kasztanowata/- F: Catoki / Cambridge
M: Zabou I / Cassini II
K025344 DE421000031713
97.

144

FABREGAS S SP POL 2015 ogier siwa/- F: Nevados / Calvados Z
M: Fabreggia S / Regiel
K027634 616009520037115
98.

50

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
K024532 528003201007590 105ZV50
99.

88

FARON SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
100.

39

FAVORINOS S SP POL 2015 ogier kasztanowata/175 F: MJT Nevados S sp / Calvados Z
M: Faworytka S sp / Johnny Boy II SF
K026803 616009520036715
101.

120

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
K024231 528003201011191 104QX59
102.

95

FLANDRIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Farina / Czad
K022729 616009640005113
103.

221

FLIPJE KWPN NED 2010 wałach gniada/175 F: Carolus II / Capitol I
M: Bavanta V/D Renvillehoeve / Numero Uno
K025560 528003201004967
104.

169

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Alicante HBC / Casall
M: Bellebantha Fortuna / Memphis
K029074 528003201004519
105.

71

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: FOR FASHION
M: THE BEST
K028619 DE421000046314
106.

149

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
107.

172

FUNIA Koń Typ Prymitywny POL 2000 klacz siwa/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak POL999530043500
108.

263

GARRY COOPER RED WINE Z ZANG POL 2015 wałach ciemnogniada F: Gare Du Nord / Street Hassle
M: Santa Helena / Stakkato
K029077 056015Z55808115
109.

186

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
110.

217

GIULIETTA-LA WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Con Sherry /
M: Gawęda / Samba Hit I
K026195 616007610036713
111.

134

GORAN SP POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Ramadan / Lirnik
M: Godella / Luron
K014381 616009690135309
112.

141

GREEN LIGHT M SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Generacja / Le Voltaire
K028394 616009690057615
113.

119

HAMILTON KWPN NED 2012 wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
K022414 528003201202486 105PS55
114.

114

HANIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 ogier kasztanowata/175 F: Colox Cup /
M: Hipnoza / Cantanis
K027092 616009600080215
115.

131

HAPPY NIGHT SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Happy Star / Louis
K025553 616009530081810
116.

70

HARLEY PJT SP POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Santiego / Saint Cloud
M: Harfa / Alek
K028617 616009520045913
117.

91

HASALA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Salamon / Darco
M: Hamina / Madison
K029452 616009640019814
118.

154

HERR CATOO WLKP POL 2014 wałach gniada/167 F: Catoo /
M: Himera / Contendro I
K026546 616007600233114
119.

142

I-KATAR SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Turbud Izyda / Turbud Tempo
K025599 616999690167610
120.

198

IBIZA SP POL 2008 klacz gniada/158 F: K025349
M: Isia / Duch Asty
K012959 616009520116908
121.

174

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: Zapatero VDL KWPN/ Chin Chin
M: Tereedom VDL KWPN/ Baloubet s.f.
K023832 528003201309487
122.

176

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL KWPN/ Casall
M: Dersina KWPN/ Indoctro hol.
K023264 528003201303545
123.

127

IRONMAN KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/172 F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
K024388 528210002969233
124.

155

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
125.

175

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Quasimodo vd Molendreef BWP/ Heartbreaker
M: Nalve KWPN/ Burgraff hol.
K023263 528003201307642
126.

245

JE T'AIME SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Kilian 38 /
M: Jemioła /
K028189 616009600113114
127.

4

JENDOLA-B PJT KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Endola-HB / Unaniem
K029238 528003201402374
128.

216

JULIETTA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/168 F: Con Calma /
M: Julia Mariner / Julio Mariner
K029348 616009520118912
129.

90

KALAHARI SP POL 2010 klacz ciemnogniada F: Colox Cup /
M: Kra / Kurchan
K021895 616009600001010
130.

205

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
K022665 616009520095512
131.

26

KALOMA-N KWPN NED 2015 klacz gniada/- F: Great Blue / Plot-Blue
M: Burgloma / Padinus
K029546 528003201505665
132.

184

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
K012155 DE433330699802
133.

243

KARINO SP POL 2004 wałach kasztanowata/- F: Dakron /
M: Kasztanka / Jankes
K015264 POL013530137404
134.

115

KAYNE KWPN NED 2015 wałach gniada/173 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersinaa / Emilion
K028827 528003201503158
135.

136

KICKARA TS KWPN GER 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
136.

116

KING KONG CARLOS KWPN NED 2015 wałach gniada/174 F: Etoulon VDL / VRH Toulon
M: Bokarla V / Indoctro
K029105 528003201502179
137.

24

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
K018945 616007610210710
138.

151

L CALVADOS SON SP POL 2013 wałach gniada/174 F: Calvados /
M: Lady Jump I / Lancer III
K023233 616009600245013
139.

100

L.A. STYLE K KWPN NED 2016 ogier siwa/- F: Emir R / Colman
M: Brainbox / Grandino
K028656 528003201600633
140.

222

LAGOS VON WORRENBERG HOL GER 2016 wałach gniada/166 F: Lyjanero /
M: Opal IV /
brak DE421000681016
141.

230

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
142.

196

LANDKROS Litewski Koń Gorącokrwisty LTU 2008 wałach gniada/168 F: Landgold / Landadel
M: Hale / Losijonas 2
K025349 LTU005170062908
143.

203

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
K024127 418181004805
144.

258

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
145.

57

LAZARKA SP POL 2015 klacz kara/171 F: Concord / Cockpit
M: La-Cruz-J / Cruzeiro L
K028939 616009530007915
146.

218

LEOPARD WLKP POL 2005 wałach gniada F: Grey / Cynik
M: Leliwa / Janus
K010415 POL007600156905
147.

170

LIBELL NIEM. SPORT. GER 2005 klacz gniada/165 F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
K013333 DE457000154105
148.

232

LIBERKA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Concord /
M: Loresca-J / Lescibard L
K028350 616009530008015
149.

150

LILIOM J KISS WĘG. PÓŁKRWI HUN 2015 klacz siwa/173 F: Vezar / Quito De Baussy
M: Lenke / Tobzódó
K029022 Hun K mf 152450120
150.

191

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
151.

44

LOUDWIG C HAN GER 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
152.

145

LUGANO NIEM. SPORT. GER 2012 wałach kasztanowata/171 F: Lord Z / Lord
M: Kosakenbraut / Kolibri
K025816 DE456370005012
153.

228

LYRA NIEM. SPORT. GER 2015 klacz gniada/168 F: Lyjanero /
M: Concercz / Convoi
K029361 DE456560261315
154.

130

M CANTORI S SP POL 2010 wałach srokata/170 F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
K017802 616007660793610
155.

211

M-MATI AZ HOL POL 2016 klacz gniada/170 F: Sandro Boy /
M: R-Mati / Acobat 2
K029424 DE421000753116
156.

185

MADAGASKAR WLKP POL 2015 wałach kara/168 F: Ulco /
M: Magia /
brak 616007610186215
157.

124

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
158.

265

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 616POL16008979T
159.

220

MALIN HOL GER 2012 klacz siwa/169 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tessa XVIII / Cassini I
K028768 DE421000035012
160.

78

MAMOUNIA BAYERN GER 2014 klacz ciemnokasztanowata/172 F: Messenger /
M: Contender /
brak -
161.

237

MARKIZA WLKP POL 2007 klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
162.

6

MARKUS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
163.

261

MEKANEZZA OS GER 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Messenger / Montender
M: Stanezza / Stakkatol
K027769 DE418185046913
164.

164

MGIEŁKA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/mk:154 F: Vermont /
M: Metra /
brak 616098200050228
165.

166

MINA TS POL 2012 Klacz siwa/168 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999570212412
166.

129

MISTER STAKKATO S SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Magia / Roland
K020359 616007661243011
167.

128

MISTER ZINEDINE S SP POL 2004 ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine / Guidam
M: Magia / Roland
K024736 616007670081114
168.

192

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
169.

81

MONTBLANC 11 HAN GER 2014 gelding white/181 F: Marius Claudius / Concorde
M: Silvana / Stakkato
K026346 DE431316716114
170.

138

MORWA SP POL 2014 klacz gniada/172 F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltair
K025853 616009600117814
171.

135

NAOMI C SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
K024898 616009520026612
172.

264

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:148 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
173.

63

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
174.

197

NEFRETETE SP POL 2008 klacz siwa/170 F: Caliro /
M: Nigeria /
brak 009530232008
175.

93

NINA SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nadia / Alfaro
K027944 616009640019714
176.

261

NOLITA SF FRA 2014 M Bay F: Qualisco III/
M: Chipie De Batilly/Hurlevent
NED06743
177.

262

NUMMERB EINS NIEM> SPORT. POL 2013 klacz siwa/180 F: Numero Uno /
M: Channel / Colestus
K027745 DE455879009113
178.

107

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 ogier gniada/175 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Prima Donna / Pinkus
K025679 056002W00307591
179.

239

OKAVANGO TS POL 2005 wałach skarogniada/160 cm F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
180.

195

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 wałach siwa/- F: Ogano Sitte / Darco
M: Bawaria / Castilio
K024864 DE418180197113
181.

137

OPIUM DE LA ROSE SF FRA 2002 wałach gniada/165 F: Shogoun II / Night and Day
M: Eureka Ardente / Quouglof Rouge
K017560 02038141D
182.

244

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
183.

92

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon / Darco
M: Oaza / Orkisz
K027943 616009640010915
184.

193

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V / Guidam
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
185.

96

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/- F: Etos / Santiego
M: Penelopa / Poll
K019628 616007600298909
186.

241

PIEGŻA SP POL 2009 klacz kasztanowata/169 F: Life and Liberty /
M: Pigwa / Golem
K022165 616009600113209
187.

199

PIEROT WESTF POL 2007 wałach kasztanowata F: Piano II / Pilot
M: Tu Tuut / Lux
K011983 DE441411573907
188.

64

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
189.

260

PRETTY GIRL SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Cador / Catoki
M: Pretty Woman / Gracieux
K023465 616009640072511
190.

234

PRINCESSA D POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K026511 POL999520184504
191.

42

QASILLA TB BWP BEL 2016 klacz siwa/176 F: Kanan / Voltaire
M: Zoe / Cassini II
K029173 056002W00312231
192.

143

QUADRO Z HOL GER 2011 wałach gniada/171 F: Quadros / Quidam De Ravel
M: Zakata / Stakkato
K028947 421000069611
193.

240

QUANDO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Salamaon /
M: Quiana I /
K027009 616009640042014
194.

95

QUEEN-FLY SP POL 2012 klacz kasztanowata/166 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K021879 616009640028312 105PL82
195.

103

QUINTESS CHIN WESTF GER 2014 wałach gniada F: Chin Quin / Chin Chin
M: Quintess / Quintessence Z
K028796 441410370714
196.

58

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Ramona / Skaner-A
K021596 616007610082012
197.

209

RALFIE WESTF POL 2015 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Rafia / Abdullach
K028351 DE441411222815
198.

160

RAPID WLKP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cariano's Ass / Coriano Z
M: Rapsodia / Tjungske
K027226 616007610075014
199.

146

RIALOTTA SP POL 2001 klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Roma / Sapiecha
K027082 616009520049411
200.

204

ROCCO SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
K014079 POL009610019708
201.

171

ROCK STAR SP POL 2013 Wałach gniada F: Radeberger / Ramiro Z
M: Roxana Waro / Robin II Z
K026225 616999530253913
202.

225

RUN TO THE LIMIT OS POL 2014 wałach gniada/176 F: Chatender /
M: Ready To Win / Cyrano
K029360 DE418184038914
203.

67

SANDMAN OS GER 2013 Wałach kara/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
204.

213

SANDRA AZ SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Sandro Boy
M: Artemida/Ravel
Brak Brak
205.

79

SANVARA BAYERN GER 2015 klacz gniada/171 F: Sanvara /
M: Contendro /
brak -
206.

257

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
207.

242

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa/- F: Avero /
M: Susan / Cardiff
K016638 616009600230910
208.

1

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
209.

231

STORY OF PICOBELLO Z ZANG GER 2013 klacz gniada/167 F: Stakkato /
M: Catana Z /
brak 056015Z5580513
210.

163

SYLVESTER BAYER GER 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Sandro Boy / Sandro
M: Raritat / Rabitat Z
K026081 DE481810001913
211.

108

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
212.

248

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Chatender /
M: Toscania / Abke
K025721 616007610061614
213.

117

TEN ANKERS SHEELAHOM NEW FOREST POL 2013 Ogier gniada/kuc:139 F: Vivenne’s Vision Of Freedom /
M: Sheelah /
K026254 -
214.

250

TORA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada F: Grom /
M: /
brak POL007600075605
215.

223

TOUSSY VON WORRENBERG HAN GER 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Toulon /
M: Empire /
brak DE431319654815
216.

269

TRAJAN SP POL 2012 Wałach siwa/- F: Quality Time / Quantum
M: Quality Time / Quantum
K021487 616009510342912
217.

252

TROCADERO SP POL 2016 wałach gniada/169 F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: T CHICATORA
K029865 616009510153716
218.

212

VAL D'ISESRE SP POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Vittorio /
M: V Dally / Verdi
K029100 616009510237814
219.

167

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
220.

183

VERONA SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Quasimodo Van De Molendreef /
M: V Diaverdo / Verdi
K021492 616009510343512
221.

12

VILLENA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: ELVARO
M: V DANNELINE
K029685 616009510235515
222.

152

WHISPER SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Aston Martin / Rhytmus S
M: Winona II / Love Affair
K027374 616009661261614
223.

80

WHY NOT WLKP POL 2016 ogier siwa/163 F: MJT Nevados S / Calvados II
M: Whiskey / Solaris
K029406 616007520047816
224.

249

WIGOR WLKP POL 2006 wałach gniada/184 F: Grom / Czuwaj
M: Wiga / Batman
K013270 POL007600225506
225.

51

WINTER LAKE SP POL 2011 wałach gniada F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Witara / Cavallo
K019448 616009640043611
226.

187

ZABAWA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Biscayo /
M: Z Farina / Zacharaov
K026918 616007610186215
227.

8

ZADAR SP POL 2014 Wałach siwa/180 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Z Evette / Zavall
K026846 616009510238014
228.

214

ZORBA SP POL 2016 ogier siwa/170 F: Castle Rock / Clearway
M: Zorka / Zurich
K029423 616009610148116
Rider Club
Competition
Prize
Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
250
400
SUM:
650.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
100
SUM:
100.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
300
300
300
SUM:
900.00
Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
200
SUM:
200.00
Endraszka Paulina Sopocki KJ
150
150
SUM:
300.00
Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
100
SUM:
100.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Grudzińska Amelia bpk
50
SUM:
50.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
200
SUM:
200.00
Kasza Natalia bpk
150
50
SUM:
200.00
Kaźmierczak Wiktoria St. KS Jumping Events Poznań
100
300
SUM:
400.00
Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
100
SUM:
100.00
Kościelska Barbara KJ Leśna Podkowa Damaszka
200
SUM:
200.00
Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie
100
SUM:
100.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
50
SUM:
50.00
Laskowska Paulina Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
SUM:
100.00
Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
100
800
SUM:
900.00
Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
50
SUM:
50.00
Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
300
200
300
150
350
1500
SUM:
2800.00
Matelski Marcin St. Stadnina Koni Olimpia
200
SUM:
200.00
Mattsson Julia KJ Leśna Podkowa Damaszka
150
100
SUM:
250.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1200
SUM:
1200.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
100
50
250
200
SUM:
600.00
Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150
SUM:
150.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
350
150
400
150
100
SUM:
1150.00
Piekarz Adam KS Nad Wigrami Mikołajewo
50
SUM:
50.00
Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
400
150
300
300
SUM:
1150.00
Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
100
200
SUM:
300.00
Teper Zofia KJ Michelin
150
SUM:
150.00
Tovarnak Sabrina Czech Republic
200
100
200
200
SUM:
700.00
Urbańska Malwina St. Warszawski KJ
300
400
400
400
SUM:
1500.00
Zawadzka Eliza Fundacja Stajnia Ludwiczak
200
300
200
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
VERONA (183)
2020-07-24
2020-07-24
2020-07-25
2020-07-25
54
2020-07-26
2020-07-26
45
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (184)
2020-07-26
2020-07-26
43
Bembenek Joanna
JKS u Robsonów
PADWA (193)
2020-07-26
41
2020-07-26
43
Besciak Ina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
EXEQUATOR (208)
2020-07-25
20
2020-07-25
49
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-07-24
7
2020-07-24
15
2020-07-25
5
2020-07-25
14
DRAHMA (40)
2020-07-24
2
250
2020-07-24
22
2020-07-25
15
2020-07-26
1
400
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
NINA (93)
2020-07-24
2020-07-24
69
2020-07-25
41
2020-07-25
2020-07-26
25
2020-07-26
CELTA (94)
2020-07-24
44
2020-07-24
29
2020-07-25
4
2020-07-25
4
2020-07-26
7
2020-07-24
11
2020-07-24
5
100
2020-07-25
6
2020-07-26
9
Burzyńska Agata
bpk
SEXY MK (242)
2020-07-24
13
2020-07-24
2020-07-25
50
2020-07-25
25
2020-07-26
40
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (89)
2020-07-24
41
2020-07-25
40
2020-07-26
28
2020-07-24
68
2020-07-25
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
QUADRO Z (143)
2020-07-24
38
2020-07-24
36
2020-07-25
17
2020-07-25
32
2020-07-26
10
Chrzanowski Julian
bpk
CZADRA (60)
2020-07-24
2020-07-24
14
2020-07-25
2020-07-25
9
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
2020-07-25
45
2020-07-26
36
2020-07-25
18
RIALOTTA (146)
2020-07-25
2020-07-25
58
2020-07-26
34
2020-07-26
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki KJ
DREAM (23)
2020-07-25
22
2020-07-25
46
2020-07-26
15
2020-07-26
41
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-07-24
6
2020-07-25
5
2020-07-26
33
2020-07-25
4
2020-07-24
1
300
2020-07-24
2020-07-25
29
2020-07-25
1
300
2020-07-26
1
300
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NAOMI C (135)
2020-07-24
12
2020-07-24
31
2020-07-25
12
2020-07-25
37
2020-07-26
Dalbiak Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-07-25
2020-07-25
60
Dzipanow Maja
LKJ w Gałkowie
2020-07-24
2
200
2020-07-24
36
2020-07-25
51
2020-07-25
39
2020-07-26
23
Endraszka Paulina
Sopocki KJ
2020-07-24
13
2020-07-25
15
2020-07-25
61
2020-07-25
13
2020-07-26
50
2020-07-24
51
2020-07-24
9
2020-07-25
35
2020-07-25
9
2020-07-25
10
2020-07-26
45
BRANDY (123)
2020-07-24
17
2020-07-24
10
2020-07-25
4
150
2020-07-25
4
150
2020-07-26
13
Fiwek Aleksandra
Wojewódzki KJ Lublin SJ Zawieprzyce
2020-07-25
51
2020-07-25
Frankiewicz Paulina
St. KJ Jumping Events Poznań
IRYDION (155)
2020-07-24
10
2020-07-24
35
2020-07-25
23
2020-07-25
16
2020-07-26
9
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
2020-07-24
7
2020-07-24
15
2020-07-25
7
2020-07-26
18
2020-07-25
28
2020-07-26
5
100
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
BOSSIER (62)
2020-07-25
5
2020-07-26
2020-07-26
44
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
WHY NOT (80)
2020-07-24
5
2020-07-25
14
2020-07-25
9
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
COUNTESS (132)
2020-07-24
15
2020-07-24
25
2020-07-25
24
2020-07-26
27
Głogowska Zuzanna
bpk
MINA (166)
2020-07-26
2020-07-26
8
Godek Tomasz
LKJ w Gałkowie
JE T'AIME (245)
2020-07-24
54
2020-07-24
34
2020-07-25
10
2020-07-25
6
2020-07-26
22
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CARILO (98)
2020-07-24
14
2020-07-24
43
2020-07-25
8
2020-07-26
6
CONTESS (99)
2020-07-24
34
2020-07-24
4
50
2020-07-25
32
2020-07-26
23
Gordon Wiktoria
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ROCK STAR (171)
2020-07-24
2
100
2020-07-24
9
2020-07-25
39
Groth Paulina
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2020-07-24
12
2020-07-24
6
2020-07-25
8
2020-07-25
3
2020-07-25
10
Grudzińska Amelia
bpk
CZARIS (229)
2020-07-24
2020-07-24
3
50
2020-07-26
2020-07-26
10
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-07-24
40
2020-07-24
32
2020-07-25
31
2020-07-26
16
2020-07-25
2
200
Hestkowski Robert
JKS u Robsonów
2020-07-24
47
2020-07-24
29
2020-07-25
17
2020-07-25
42
2020-07-26
7
2020-07-24
57
2020-07-24
53
2020-07-25
15
2020-07-25
48
2020-07-26
38
BOLERO (179)
2020-07-24
40
2020-07-24
2020-07-25
33
2020-07-25
30
2020-07-26
39
ESY FLAY (181)
2020-07-24
31
2020-07-24
14
2020-07-25
5
2020-07-25
37
2020-07-26
46
Horyd Wiktoria
bpk
NEFRETETE (197)
2020-07-25
14
2020-07-26
1
Jaworska Antonina
Tuszyński KJ Garbówek
2020-07-24
11
2020-07-25
2020-07-25
14
2020-07-26
9
2020-07-26
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
HASALA (91)
2020-07-24
2020-07-24
33
2020-07-25
54
2020-07-26
2020-07-26
49
OZON (92)
2020-07-24
17
2020-07-24
2020-07-25
52
2020-07-26
30
2020-07-26
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2020-07-24
24
2020-07-24
44
2020-07-25
50
2020-07-24
15
2020-07-24
2020-07-25
22
2020-07-25
Joppek Pola Tonina
Sopocki KJ
2020-07-24
45
2020-07-25
48
2020-07-24
2020-07-25
Józefowicz Marta
KJ Młyńska Struga
WHISPER (152)
2020-07-24
55
2020-07-24
2020-07-25
65
2020-07-25
2020-07-24
29
2020-07-24
2020-07-25
2020-07-25
Kąkol Weronika
bpk
DAGRAFA (147)
2020-07-24
11
2020-07-24
2020-07-25
2020-07-25
1
Kalicki Przemysław
KJ Bertyn Piastowo
2020-07-24
10
2020-07-25
6
2020-07-25
9
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LASSINI N (258)
2020-07-25
38
2020-07-25
36
Karska Joanna
bpk
CHOPPER (162)
2020-07-24
41
2020-07-25
33
2020-07-26
29
2020-07-25
29
SYLVESTER (163)
2020-07-24
2020-07-24
59
2020-07-25
53
2020-07-25
44
2020-07-26
51
2020-07-26
Kasza Natalia
bpk
2020-07-25
12
2020-07-25
2020-07-26
1
150
2020-07-26
4
50
LIBELL (170)
2020-07-25
7
2020-07-25
2020-07-26
2020-07-26
12
Kaźmierczak Wiktoria
St. KS Jumping Events Poznań
FORSTER (149)
2020-07-24
5
100
2020-07-25
10
2020-07-26
15
2020-07-24
2
300
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2020-07-24
56
2020-07-24
2020-07-25
2020-07-25
16
2020-07-26
8
2020-07-26
Kołaczyk Agata
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
GORAN (134)
2020-07-24
5
2020-07-24
48
2020-07-25
2
100
2020-07-25
27
2020-07-26
47
Kościelska Barbara
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2020-07-24
10
2020-07-25
14
2020-07-26
2
200
Kostecki Kacper
Sekcja Jeździecka Turzyn
2020-07-24
31
2020-07-24
26
2020-07-25
43
2020-07-26
30
2020-07-26
11
Kostrzewa Kornelia
bpk
DRAGON (233)
2020-07-26
2020-07-26
5
Kozań Malwina
KJ G-Ride Team
TACO BLUE (248)
2020-07-24
32
2020-07-24
2020-07-25
2020-07-25
19
2020-07-26
39
2020-07-26
Kozłowska Paulina
LKJ w Gałkowoie
LAMBI II (230)
2020-07-24
33
2020-07-24
38
COLI (270)
2020-07-26
2
100
2020-07-26
12
Krajnik Marta
KS Leśne Team
WIGOR (249)
2020-07-25
46
2020-07-25
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
PIEROT (64)
2020-07-24
4