Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
2. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
3. Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
S
O003220
4. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O023478
5. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
6. Cepa Anna St. Rodan Club
2003 (J.)
O036422
7. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club
S
O033784
8. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
9. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
10. Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2004 (J.)
O048511
11. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
12. Dreger Magdalena KJ Brzóska Sport Horses
2003 (J.)
O039346
10178539
13. Dur Aleksander St. Rodan Club
S
O033783
14. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050021
15. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
16. Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań
S
O041602
17. Garczarek Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O041416
18. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
19. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
20. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
21. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
22. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
23. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
24. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
25. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
26. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
27. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
28. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
29. Jabłońska Julia Verso La Natura
2005 (JM.)
O033374
30. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
31. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O039417
32. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (MJ.)
O034517
33. Janku Julia KJ Ranczo Kolata
2000 (MJ.)
O029215
34. Jóźwiak Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
35. Kasprzak Emilia KJ Brzóska Sport Horses
1999 (MJ.)
O029187
36. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
37. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
38. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
39. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
40. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
41. Krawczykowska Daria KJ Liliówka Stęszewko
2003 (J.)
O031067
42. Krysiak Antoni KJ Agro-Handel Śrem
2009 (Mł.)
O053089
43. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
44. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
45. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
2018 (Mł.)
O020149
10096875
46. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
47. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O030897
48. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
49. Marciniak Ewelina JKS Fer Więckowice
S
O021417
50. Masełkowska-Podrez Katarzyna bpk
S
O009312
51. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
52. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
53. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
54. Orłowska Zofia KJ Fimmel Team
2002 (J.)
O048118
55. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
56. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
S
O012267
57. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
58. Pleśnierowicz Oliwia Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
59. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
60. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
61. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
62. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
63. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
64. Siejak Karolina KJ Agro-Handel Śrem
S
O012448
65. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
66. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
67. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
68. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
69. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Brzóska Sport Horses
2001 (MJ.)
O043645
70. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
71. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
72. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (JM.)
O047671
73. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
74. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
75. Szydłowski Igor Stowarzyszenie Rodan Club
2003 (J.)
O036423
76. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
77. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
78. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
79. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
80. Wachowicz Zuzanna St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O053084
81. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
82. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
83. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
84. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Melloni Horses
2007 (JM.)
O052924
85. Włoch January bpk
2006 (JM.)
O057717
86. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
O057718
87. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
88. Zielińska Paulina St. Rodan Club
S
O003415
89. Ziemniarska Agata JUKS Czekan Głodowo
2003 (J.)
O042318
90. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
91. Zys Weronika KJ Kapada Wiry
2003 (J.)
O055710
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

69

A-KUWEJT SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam
K029319 616999690167710
2.

62

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
K021490 616009510342112
3.

172

ALUSITA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Carolus I / Carolus
M: Argentyna / Biskwit
K025337 616009610106414
4.

166

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
K020987 616009540102411
5.

89

ANDROMEDA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Ekwador / Cajero / Caretino
M: Aria / Candiavolo
K029282 616009690098513
6.

183

ARMAGEDON SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/175 F: Boss /
M: Askania /
brak 616009610148113
7.

150

ASTI SPUMANTE L HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
8.

158

ATMARO Z ZANG GER 2016 Wałach gniada/167 F: Atomic Z / Cumano
M: Burgahra / Burggraaf
K029289 056015Z55846816
9.

55

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290
10.

114

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
11.

159

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada/- F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
K024771 616009540053914
12.

191

BAJADERA SP POL 2004 klacz gniada/173 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Bamtivia / Bam
K027261 616009540003604
13.

36

BATUMI L WESTF GER 2013 wałach siwa/164 F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
14.

81

BIKILA ADEBE L WLKP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Belgia II L / Gayall
K027535 616007610020812
15.

174

BISQUIT R SP POL 2008 klacz gniada/166 F: Hetman /
M: Boliwia / Hejnał
K015436 POL009530067208
16.

99

BOLERO DUE KUC POL 2011 Wałach gniada/mk:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
K021749 616013610182011
17.

208

BOROMIR SP POL 2007 wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
18.

175

BOSS TS POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Pathos / Topaz
M: Basia / Frazes
K029318 616999610127215
19.

167

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
20.

139

BRETON SP POL 2006 wałach gniada/mk:159 F: -
M: -
brak -
21.

61

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Wizzerd WV / Indoctro
K021007 616009510353911
22.

60

CALESSA HOL GER 2012 klacz gniada/168 F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
K028109 DE421000089713
23.

22

CALINKA Mslt (Hungarian Sport Horse As HUN 2014 Klacz siwa/169 F: Calido I hol./ Cantus
M: Agropoint Amor MSLT/ Alcatraz hol.
K025528 HUNKMF144500320
24.

7

CAMBIALE Z ZANG NED 2014 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Lusina Z / Lasino
K028820 056015Z55758314
25.

193

CANDY MAN TRAK POL 2000 wałach gniada/170 F: Ignac / Ignam
M: Czarelia / Akcept
K007129 09097
26.

185

CAPPUCCINO HAN GER 2012 wałach kasztanowata/173 F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
K022409 DE431316587112 105XI76
27.

149

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
K018968 616009610105411
28.

74

CASALLETTO HOL GER 2010 wałach gniada/178 F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
K016658 DE421000133710
29.

124

CASH AND FLY OLD GER 2012 wałach biała/172 F: Cashmoaker /
M: Golden Fly IV / Celano
brak -
30.

125

CASIMIR OLD GER 2015 ogier gniada/168 F: Coupe d’Or /
M: Whisper BW /
brak -
31.

43

CASPAR 238 OS GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
32.

111

CATINA HOL GER 2010 klacz gniada/168 F: Clarimo / Clearway
M: Moreen I / Corrado I
K023044 DE421000051810
33.

83

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
34.

138

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
35.

90

CEKIN L SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka / Cajero
K028562 616009610033314
36.

154

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 wałach gniada F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
K020858 DE418182120211
37.

100

CHANTORIA B WESTF GER 2014 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
K027765 DE441411225414
38.

210

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
39.

182

CHARLY OS GER 2010 Wałach kasztanowata/173 F: Canto /
M: Volurta /
brak DE418180089010
40.

177

CHARMANTE Z ZANG BEL 2005 Klacz siwa/174 F: Chippendale / Cento
M: Ugini / Orame
K014955 Z620305 104OZ24
41.

147

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
K009346 DE421000633305
42.

94

CHIVAS SP POL 2011 wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
K024441 616009680051511
43.

115

CHIVAS DARCO SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Salamon / Darco
M: Czurina / Turbud Quirinus
K029175 616 009 68 10096 15
44.

109

CICERO OLD GER 2015 wałach siwa/168 F: Cordess / Clinton
M: Caprice / Capitol II
K028512 DE418182516515
45.

134

CIMBA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Harper / Cabrol
M: Celly An G / Cordial Medoc
K029670 616009610202616
46.

91

CLARITY QUEEN LSH HOL GER 2015 Klacz gniada/168 F: Clarimo / Clearway
M: The Queen / Quintero
K027246 DE421000407315
47.

106

CLASSIC GREY NIEM. SPORT. POL 2014 wałach siwa/168 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Lourdes / Lavall I
K028091 DE455550000814
48.

107

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K028510 056015Z55765714
49.

199

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
K020601 DE421000064911 105QT17
50.

198

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
51.

190

CLINTENDO DWB DEN 2009 wałach siwa/165 F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
K026317 208333200903743
52.

93

COCOCIANO MEL OLD POL 2015 wałach skarogniada/172 F: Its me du Mesnil / Narcos II
M: Coco Chanel / Lacantus
K028513 DE418180608215
53.

144

COHIBA L SP POL 2014 Klacz gniada F: Che Guevara L hol./ Cassini I / Capitol I
M: Chelsea L westf./ Albaran xx
K025113 616009610020414
54.

40

COLOMBO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
55.

184

COME ON UWE HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada/180 F: Contendro I / Contender
M: Cameron Diaz / Cornet Obolensky
K021921 DE431310077413
56.

19

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
57.

200

CONGO AK SP POL 2010 wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Contendus / Contender
K016480 616009610140710
58.

29

CONSENSUS WESTF GER 2010 Ogier siwa/170 F: Camax L / Clinton
M: Harienda / Fan Holland (ex Holland)
K026744 DE441411179510
59.

31

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
60.

84

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
K019202 040018710006506
61.

34

CUPIDO HSH HUN 2012 wałach gniada/182 F: Agropoin Chupalido / Calido I
M: Cleris / Castor
K025277 HUNMMF122290310
62.

178

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
63.

136

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
64.

30

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
K027774 528003000804403
65.

42

DARINA KWPN GER 2008 klacz siwa/170 F: Cardento / Capitol I
M: Irina / Burggraaf
K022508 528003000805831
66.

123

DARK FIRE HOL GER 2016 wałach gniada/168 F: Darcodello /
M: -
brak -
67.

86

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
68.

103

DIANTUS S OS GER 2015 wałach gniada/169 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Atlantus Van De Roshoeve / Chacco-Blue
K028098 DE418184004315
69.

160

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
70.

50

DUBALOU 3 OS GER 2014 wałach kasztanowata/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Balarina Du Rouet / Balou Du Rouet
K029614 DE418184401714
71.

67

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
72.

49

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 klacz siwa/164 F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
K025169 DE421000096412
73.

197

ELDORADO SP POL 2016 ogier gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Eviva / Mylord Carthago
K028713 616009610126716
74.

76

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
75.

196

ESPERANZA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: La Calidad / Lancer II
K028712 A0013221S
76.

164

EUROCENT SP POL 2014 wałach gniada/160 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Enigma / Silver
K025974 616009610033514
77.

204

FAREZZO B KWPN NED 2010 ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
K017676 528003201005822 104VC86
78.

80

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Corent Obolensky / Clinton
M: Amerens / Montreal
K027041 528003201008551
79.

98

FLATTERY WLKP POL 2008 klacz ciemnogniada/168 F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
K019612 POL007610179808
80.

121

FLEUR KWPN NED 2010 klacz kasztanowata/167 F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
K021976 528003201006879
81.

162

FLORENCJA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Carry Son / Carry
M: Fantazja / Linaro
K020022 616009640008311
82.

180

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
83.

17

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
84.

16

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K028445 616009610172114
85.

97

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
86.

3

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
87.

52

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
88.

171

GARRINCHAL L SP GER 2016 wałach gniada/175 F: Arpeggio II L /
M: Grenlandia /
brak DE616009610094316
89.

128

GIEJELLE FOMIA KWPN POL 2011 klacz siwa/175 F: Bugatti VLD / Silverstone
M: Tiejelle Fomia / Voltaire
K023416 528003201106739
90.

181

GIWENCHY BEL HOL GER 2014 Klacz ciemnogniada/176 F: Quick Star /
M: Vanabel /
brak DE421000705714
91.

28

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
K020944 528003201105112
92.

108

GOTHA MK OLD GER 2012 Klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE418185003412
93.

187

GRANADA WLKP POL 2010 klacz gniada/162 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
K016467 616007600284110
94.

129

GRAND ROBIN SP POL 2005 wałach gniada/172 F: Nurjev /
M: Gracja /
K010357 POL009610187305
95.

73

GRANDIOSO SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthagoz
M: Grenlandia / Landos
K017711 616009610059310
96.

156

HAKUNA MATATA L NIEM. SPORT. GER 2016 Klacz gniada/164 F: Maestro v.d. Donkhoeve / Darco
M: Prinzess / Pilot
K029288 DE410100706816
97.

173

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
98.

25

HELLUM H&H KWPN NED 2012 Wałach gniada/175 F: Charisma / Stakkato
M: Chique HBC / Numero Uno
K026725 528003201201361
99.

118

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
100.

126

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
101.

24

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
K020946 528003201200365
102.

163

HOPE NEVER DIES SP POL 2014 klacz gniada/180 F: Ekwador / Elvis
M: Heraja / Castilio
K028937 616009640080714
103.

37

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
104.

2

INTERESANT KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Real Chessnut / Goodtimes
K029619 528003201302429
105.

205

INVORIO KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
K023388 528003201303775
106.

120

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
107.

87

ITALIAN SP POL 2009 ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
K020727 616009660601109
108.

56

IVY KWPN NED 2013 Klacz siwa/- F: B-H Voltaire / Furioso II
M: Carthaga Z / Carthago
K025818 528003201306579
109.

48

JACKPOT A KWPN NED 2014 wałach gniada/170 F: Zavall VDL / Casall
M: Rilja / Laroche
K028075 528003201404765
110.

135

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
111.

72

JERNILLA VDL KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/167 F: Dakar VDL / Cardento
M: Pernilla / Indoctro
K027771 528003201406936
112.

26

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
K018602 528003201402615
113.

82

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
114.

54

JOWEL KWPN NED 2014 Wałach gniada/172 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Bella Opera / Indoctro
K028801 528003201405005
115.

143

KASPER KWPN NED 2015 Wałach gniada/168 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Vishnoe / Niveau
K026963 528003201508900
116.

53

KASPER KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Dantos HBC / Cantos
M: U Lady / Burggraaf
K028805 52800320156720
117.

23

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/175 F: Marius Claudius / Concorde
M: Wavanta VTH / Julio Mariner
K028505 528003201506065
118.

64

KHADIR KWPN NED 2015 Wałach siwa/168 F: Freeman VDL / Emmerton
M: Mona Lisa V / Camiros
K029143 528003201507578
119.

153

KINGSIZE D. KWPN NED 2015 Klacz siwa/167 F: FabrianocVDL / Casall
M: Zyona M / Emilion
K027527 528003201502272
120.

46

KISSIMMEE HOL NED 2009 klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
121.

85

KOREA HIPPICA OLD POL 2013 klacz gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Loubette / Baloubet Du Rouet
K028597 DE418182551413
122.

201

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
K018911 616009640013911
123.

27

KREKWAKWOU C KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K026726 528003201509808
124.

6

KROSBI SP POL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Brandon / Agar
M: Kra / Evento
K029662 616009610055016
125.

70

KUDRET HBC KWPN NED 2015 Wałach gniada/168 F: Charisma / Stakkato
M: Gritt HBC / Alicante HBC
K028803 528003201506455
126.

44

LA BELLE DE JOUR HOL GER 2009 klacz gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
127.

11

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
K024280 056002W00299018
128.

32

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
129.

155

LANCELOTTO L SP POL 2014 wałach gniada F: Vulkan L westf. / Vulkano
M: Lanzarote L sp./ Che Guevara L hol.
K025026 616009610020214
130.

146

LAPSUS L SP POL 2016 Wałach gniada/168 F: Lancelotto L / Vulkan L
M: Loara L / Che Guevara L
K029285 616009610147616
131.

203

LARINA NRPS POL 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
132.

148

LE CORBUSIER SP POL 2010 wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
K016428 616009510445310
133.

188

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K026180 616009610196112
134.

51

LOARA L SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Last Minute L /
K025115 616009610020514
135.

77

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
136.

165

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
137.

112

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
K024894 616009610175013
138.

161

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
139.

102

LOTUS - TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/165 F: Baltic VDL /
M: Enance Van De Zonnenweide / Toulon
K029633 528003201609185
140.

75

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
141.

110

LUETT BEK AKKITA HOL POL 2008 Klacz gniada/168 F: Cristo / Contender
M: Piratin / Ramirado
K027178 DE421000085408
142.

116

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/172 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
143.

179

MANILA S HAN GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic / Mytens
M: Ronda / Ramiro's Son II
K026438 DE431314003211
144.

192

MARKIZA II SP POL 2010 klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Mirabel / Rubin
K019108 616009540095410
145.

8

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/173 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
146.

113

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
147.

195

MY LOVE SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Mylady / Chambertin
K028714 A0013223S
148.

127

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
149.

168

NIKI L HOL GER 2017 wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nubia L /
brak DE441411173016
150.

59

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
K021021 616009520028412
151.

145

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 wałach kasztanowata F: Carrera VDL / Cardento
M: Eska Van Het Bevrydthof / Action-Breaker
K025118 056002W00307166
152.

63

ORLANDO B SP POL 2011 Gelding chestnut/169 F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
K021392 616009610245311
153.

186

OTHELLO SP POL 2013 wałach kasztanowata/mk:152 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Olga / Forman
K025503 616013680035413
154.

68

PENELOPE L SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Pia Sanpia / Santos
K027531 616009610068715
155.

33

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa/168 F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
K019695 DE421000111511
156.

206

POLARIS OPTIMUS BWP BEL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Ulahop Boy / Lamm de Fetan
M: Letoile de Chateau / Calvados (ex Sable Rose)
K029567 056002W00311818
157.

137

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
K019302 616009540172409
158.

35

PRIMA-DONA VAN HET VOORTVELD BWP BEL 2015 klacz gniada/165 F: Vannan / Diamant De Semilly
M: Vaya Z / Vigaro
K028153 056002W00310991
159.

57

QUALITY QUEEN SF POL 2011 Klacz gniada/170 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
K024616 145728
160.

101

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 wałach gniada/166 F: Quvee Prestige / Quidam de Revel
M: Pelagia / Limbus
K024627 DE421000191114
161.

71

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 wałach gniada/182 F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
K018681 DE441410603511
162.

47

QUICKLY VAN DE CELIEBRUG BWP BEL 2016 wałach siwa/166 F: Windows vh Costersv / Clinton
M: Voltarca Van De Doorndonkhoeve / Darco
K029873 056002W003128
163.

133

QUICKY B Z SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
164.

117

QUINZI 5 DSP GER 2011 klacz siwa/168 F: Quite Right / Quidams Rubin
M: Louisiana / Lord De Luxe
K026883 DE456370242911
165.

92

QUITOKI HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Catoki / Cambridge
M: Taquitta / Quidam De Revel
K014686 DE421000244108
166.

202

RAVEN KWPN NED 2002 wałach gniada F: Placido /
M: Reonetty /
brak -
167.

39

RODERYK SP POL 2007 wałach ciemnogniada/165 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
K014590 POL009610172107
168.

169

RODOS L SP POL 2016 Wałach gniada/164 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Rotacja /
brak 616009610028916
169.

104

ROKSANA SP POL 2005 klacz gniada/172 F: Rafir /
M: -
brak -
170.

132

ROSSA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
K019914 616009600253411
171.

41

SAINT VINCENT HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
172.

170

SAMURAJ L SP GER 2016 wałach siwa/175 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szanel II /
brak DE441411173616
173.

131

SCARTO SP POL 2010 wałach skarogniada/165 F: Palermo / Paradiesfalter
M: Synteza / Alywar
K021687 616009580552410
174.

207

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
K020678 528003201109504
175.

209

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
176.

212

SURINAM M POL 2011 wałach kasztanowata F: Mag / Empik
M: Sugestia / Elsing
K019852 616006690084911
177.

152

TALMAN O Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/178 F: Tallmann TN / Toulon
M: Fiolita O / Verdi
K027529 056015Z5539315
178.

157

TICOS L OS GER 2013 Wałach gniada/172 F: Messenger / Montender
M: Gloria - Blue / Chacco Blue
K022799 DE418180535213
179.

141

TORONTO CVN Z Z NED 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Tallmann TN / Toulon
M: Vurana W / Murano
K027530 056015Z55624015
180.

38

TOSCA L SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
181.

151

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
K022800 DE441410365213
182.

20

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
183.

58

V- ADAM Z ZANG NED 2014 wałach gniada/168 F: Vangelis S / Nonstop
M: Poly R / Pinocchio
K029072 056015Z55709714
184.

45

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
185.

194

WAYWOOD PEBBLES PONY POL 2012 wałach jasnokasztanowata/kuc:149 F: -
M: -
brak -
186.

65

WERTUS KM POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Praetor / Poprad
M: Warta / Hufiec
K027978 616013610186515
187.

122

WIKA WLKP POL 2016 klacz gniada/163 F: Libero A / Landcapitol
M: Warta / Cameron
K029963 616007610039216
188.

211

WIVO M POL 2015 Wałach siwa/163 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Wiquerra / Quercus du Maury
K029070 616006690064615
189.

105

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
190.

130

ZANTINO V CZEWB CZE 2013 ogier gniada/168 F: Lantino /
M: Zora /
brak 203009221385913
191.

142

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 ogier gniada F: Kannan KWPN / Voltaire
M: First Of April KWPN / Clinton hol.
K025120 528003201407235
192.

9

ZATOKI LSH HOL POL 2013 Klacz gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
K024878 DE421000048013
193.

88

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
194.

21

ZŁOTY RUBIN WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Real Chessnut / Goodtimes
M: Zokla / Klakier
K029707 616007610043515
Rider Club
Competition
Prize
Brzóska Łukasz KJ Brzóska Sport Horses
200
200
50
100
500
SUM:
1050.00
Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
50
SUM:
50.00
Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
150
SUM:
150.00
Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
50
50
SUM:
100.00
Frankiewicz Paulina St. KJ Jumping Events Poznań
50
SUM:
50.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
300
50
500
1000
SUM:
1850.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
500
300
50
50
SUM:
900.00
Grzegorek Adrianna bpk
100
SUM:
100.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
300
SUM:
300.00
Janku Julia KJ Ranczo Kolata
150
SUM:
150.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
100
400
1000
SUM:
1500.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
50
SUM:
50.00
Kostek Laura bpk
100
SUM:
100.00
Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
500
SUM:
500.00
Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
600
SUM:
600.00
Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
150
SUM:
150.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
100
100
SUM:
200.00
Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
350
SUM:
350.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
50
SUM:
50.00
Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
300
SUM:
300.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
250
100
50
600
SUM:
1000.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
2000
SUM:
2000.00
Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
800
1500
600
100
800
250
400
SUM:
4450.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
350
200
300
700
SUM:
1550.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
200
200
SUM:
400.00
Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
100
800
200
600
SUM:
1700.00
Ziemniarska Agata JUKS Czekan Głodowo
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (138)
2020-08-01
42
2020-08-01
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2020-08-01
19
2020-08-01
50
Brzóska Łukasz
KJ Brzóska Sport Horses
2020-08-01
2020-08-02
7
200
2020-08-01
12
2020-08-01
5
200
2020-08-02
28
2020-08-02
19
2020-08-01
22
2020-08-01
37
2020-08-02
27
2020-08-02
7
50
2020-08-01
6
100
2020-08-01
32
2020-08-02
53
2020-08-02
15
2020-08-01
2020-08-02
1
500
Bukowska Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
HANGA (173)
2020-08-01
21
2020-08-01
27
Celmerowska Alina
KJ Stajnia Nowina
DIANTUS S (103)
2020-08-02
8
50
2020-08-02
48
WIKA (122)
2020-08-02
1
2020-08-02
1
Cepa Anna
St. Rodan Club
2020-08-01
47
2020-08-01
25
2020-08-02
37
2020-08-02
38
DARINA (42)
2020-08-01
23
2020-08-01
21
2020-08-02
16
2020-08-02
40
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club
RODERYK (39)
2020-08-01
2020-08-01
2020-08-02
40
2020-08-02
60
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
DARK FIRE (123)
2020-08-01
9
2020-08-01
1
2020-08-02
30
2020-08-02
25
Dąbrowska Marta
bpk
LARINA (203)
2020-08-01
10
2020-08-01
37
2020-08-02
10
Derengowska Martyna
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
AUGUST (55)
2020-08-01
2
150
2020-08-01
45
2020-08-02
23
2020-08-02
33
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2020-08-01
9
2020-08-01
19
2020-08-02
8
2020-08-02
8
EUROCENT (164)
2020-08-01
2020-08-01
29
2020-08-02
2020-08-02
39
LORDANA K (165)
2020-08-01
34
2020-08-02
41
2020-08-02
46
2020-08-01
2020-08-02
31
2020-08-02
21
Dreger Magdalena
KJ Brzóska Sport Horses
2020-08-01
2020-08-02
2020-08-02
43
KHADIR (64)
2020-08-01
1
2020-08-01
16
2020-08-02
1
2020-08-02
21
Dur Aleksander
St. Rodan Club
2020-08-01
2020-08-01
34
2020-08-02
41
2020-08-02
QUINZI 5 (117)
2020-08-01
2020-08-01
38
2020-08-02
2020-08-02
44
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
BISQUIT R (174)
2020-08-01
22
2020-08-01
21
2020-08-02
46
2020-08-02
25
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
KASPER (53)
2020-08-01
42
2020-08-01
40
JOWEL (54)
2020-08-01
7
50
2020-08-01
7
50
2020-08-02
15
2020-08-02
29
2020-08-02
9
2020-08-02
14
Frankiewicz Paulina
St. KJ Jumping Events Poznań
IRYDION (120)
2020-08-02
6
50
2020-08-02
35
Garczarek Oliwia
KJ Kapada Wiry
OTHELLO (186)
2020-08-01
9
2020-08-01
1
2020-08-02
2020-08-02
20
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-08-02
13
2020-08-02
64
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2020-08-01
3
300
2020-08-01
8
50
2020-08-02
32
2020-08-01
2
500
2020-08-02
1
1000
2020-08-01
8
2020-08-01
13
2020-08-02
32
2020-08-02
43
Goszczyński Bartosz
bpk
LORINA (161)
2020-08-02
35
2020-08-02
34
FLORENCJA (162)
2020-08-02
38
Gramza Amelia
St. Rodan Club
2020-08-01
15
2020-08-01
45
2020-08-02
59
2020-08-02
20
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2020-08-01
18
2020-08-01
1
500
2020-08-02
4
300
2020-08-02
61
TOSCA L (38)
2020-08-01
62
2020-08-01
20
2020-08-01
20
2020-08-02
8
2020-08-02
18
2020-08-01
28
2020-08-01
33
2020-08-02
24
2020-08-02
35
2020-08-01
7
50
2020-08-01
69
2020-08-02
8
50
2020-08-02
48
2020-08-01
31
2020-08-01
51
2020-08-02
51
2020-08-02
28
LOCARNO (77)
2020-08-02
52
Grzegorek Adrianna
bpk
CONGO AK (200)
2020-08-01
1
2020-08-01
3
100
Grzesik Maria
St. Rodan Club
TOSCA L (38)
2020-08-01
43
2020-08-02
45
2020-08-02
58
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (105)
2020-08-01
16
2020-08-01
56
2020-08-02
59
2020-08-02
40
Hemmerling Julia
KJ Agro-Handel Śrem
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
25
2020-08-02
1
2020-08-01
1
2020-08-01
17
2020-08-02
2020-08-02
30
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
2020-08-01
30
2020-08-01
12
2020-08-02
43
2020-08-01
34
2020-08-01
54
2020-08-02
31
2020-08-02
39
CALESSA (60)
2020-08-01
33
2020-08-01
2020-08-02
15
2020-08-02
45
2020-08-01
48
2020-08-01
66
2020-08-02
16
2020-08-02
57
2020-08-01
53
2020-08-02
44
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2020-08-01
11
2020-08-02
24
2020-08-02
58
2020-08-01
14
2020-08-02
14
Jabłońska Julia
Verso La Natura
2020-08-01
53
2020-08-01
68
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (113)
2020-08-02
21
2020-08-01
41
2020-08-01
19
AVALETTO (114)
2020-08-01
42
2020-08-02
4
300
2020-08-01
9
2020-08-01
1
2020-08-02
8
2020-08-02
14
Jankowiak Laura
KJ Sokół Damasławek
2020-08-02
9
2020-08-02
52
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-08-02
1
2020-08-02
13
Janku Julia
KJ Ranczo Kolata
2020-08-01
20
2020-08-01
4
150
2020-08-02
26
2020-08-02
36
2020-08-01
22
2020-08-01
9
2020-08-02
28
2020-08-02
Jóźwiak Gabrysia
KJ Stajnia Nowina
ROKSANA (104)
2020-08-02
8
2020-08-02
1
Kasprzak Emilia
KJ Brzóska Sport Horses
LORETTA B (112)
2020-08-01
11
2020-08-01
58
2020-08-02
33
2020-08-02
51
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2020-08-01
1
2020-08-01
1
2020-08-02
1
2020-08-02
1
2020-08-01
6
100
2020-08-02
30
GOTHA MK (108)
2020-08-01
38
2020-08-01
31
2020-08-02
CICERO (109)
2020-08-01
25
2020-08-01
52
2020-08-02
66
2020-08-01
3
400
2020-08-02
3
1000
CATINA (111)
2020-08-01
2020-08-02
63
2020-08-02
36
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2020-08-01
2020-08-02
24
CASIMIR (125)
2020-08-01
41
2020-08-01
67
2020-08-02
61
ZANTINO V (130)
2020-08-01
32
2020-08-01
8
50
2020-08-02
20
2020-08-02
30
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
FRESCA (16)
2020-08-01
10
2020-08-01
61
2020-08-02
34
FOTON (17)
2020-08-01
20
2020-08-02
49
Kostek Laura
bpk
2020-08-01
5
100
2020-08-01
13
2020-08-02
68
2020-08-02
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2020-08-02
2020-08-02
31
2020-08-01
55
2020-08-02
29
2020-08-02
20
2020-08-01
32
2020-08-01
9
2020-08-02
55
2020-08-02
2020-08-01
35
2020-08-01
22
2020-08-02
26
2020-08-02
33
2020-08-01
29
2020-08-02
22
2020-08-02
49
CALINKA (22)
2020-08-01
65
2020-08-01
35
2020-08-02
39
ZICO L (88)
2020-08-01
30
2020-08-01
22
2020-08-02
20
Krawczykowska Daria
KJ Liliówka Stęszewko
GRANADA (187)
2020-08-01
1
2020-08-01
39
2020-08-02
2020-08-02
34
Krysiak Antoni
KJ Agro-Handel Śrem
BRETON (139)
2020-08-01
9
2020-08-01
1
2020-08-02
8
2020-08-02
1
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
2020-08-01
18
2020-08-01
10
2020-08-02
42
2020-08-02
10
2020-08-01
26
2020-08-01
2020-08-02
15
2020-08-02
50
CLINTENDO (190)
2020-08-01
14
2020-08-01
2020-08-02
19
2020-08-02
60
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
SCARTO (131)
2020-08-01
38
2020-08-01
2020-08-02
38
2020-08-02
3
500
Lehmann Dalia
Lehmann Sport Horses
2020-08-01
34
2020-08-01
31
2020-08-02
25
2020-08-01
25
2020-08-01
61
2020-08-02
28
QUITOKI (92)
2020-08-01
27
2020-08-02
5
600
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2020-08-01
5
2020-08-01
17
Maćkowiak Marcin
KJ Agro-Handel Śrem
2020-08-01
25
2020-08-01
56
2020-08-02
1
2020-08-02
17
2020-08-01
2020-08-01
22
2020-08-02
4
150
2020-08-02
42
2020-08-01
12
2020-08-01
59
2020-08-02
12
2020-08-02
46
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
2020-08-01
16
2020-08-02
8
100
2020-08-01
44
2020-08-01
30
2020-08-02
6
100
2020-08-02
17
CORD-M (31)
2020-08-01
27
2020-08-01
46
2020-08-02
22
2020-08-02
62
Marciniak Ewelina
JKS Fer Więckowice
BOSS (175)
2020-08-01
9
2020-08-02
19
Masełkowska-Podrez Katarzyna
bpk
CANDY MAN (193)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (52)
2020-08-01
33
2020-08-01
54
2020-08-02
2
350
2020-08-02
14
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
2020-08-02
7
50
2020-08-02
54
CHIVAS (94)
2020-08-02
31
2020-08-02
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (65)
2020-08-01
20
2020-08-01
9
2020-08-02
8
2020-08-02
1
Orłowska Zofia
KJ Fimmel Team
2020-08-01
33
2020-08-01
34
2020-08-02
31
2020-08-02
8
Pawelczak Paulina
JKS Melloni Horses
LAMBIK (11)
2020-08-01
17
2020-08-01
23
2020-08-02
22
KOSTARYKA (201)
2020-08-01
50
2020-08-01
2020-08-02
18
2020-08-02
6
300
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
NIKI L (168)
2020-08-01
20
2020-08-01
22
2020-08-02
14
2020-08-02
29
RODOS L (169)
2020-08-01
28
2020-08-02
19
2020-08-01
22
SAMURAJ L (170)
2020-08-01
9
2020-08-01
36
2020-08-02
31
2020-08-01
9
2020-08-01
1
2020-08-02
28