Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Eliminacje do OOM - Region IV i ZR
Wielka Lipa, 28-29.07.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 08:03:05
2020-07-27 08:03:05
Sofia Bottcher KORA
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 08:00:00
2020-07-27 07:59:14
Hanna Baszniak GAWRON
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:54:18
2020-07-22 22:32:35
Kacper Zatwarnicki FAROZO
  • 1x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:53:10
2020-07-22 22:28:34
Amalia Krupchenko W'ROMEK
  • 2x 17/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:51:18
2020-07-22 22:15:14
Natalia Kozołup KOLIA EWITA
  • 2x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:49:23
2020-07-22 22:13:17
Natalia Kozołup VICKY CRISTINA
  • 2x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:48:22
2020-07-22 22:11:22
Weronika Guszpil SCOOBY DOO
  • 2x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:57:42
2020-07-22 22:10:45
Weronika Guszpil SHANTAL
  • 1x 20/N1/ 125 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:57:41
2020-07-22 21:13:53
Kamila Błaszczyk LANOS
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
  • 2x 17/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:47:09
2020-07-22 19:43:35
Weronika Łuczkiewicz EVEREST
  • 2x 17/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:44:12
2020-07-22 19:39:57
Urszula Bocheńska DEKLARACJA
  • 2x 17/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:41:56
2020-07-22 19:36:53
Mariusz Łupkowski SILVIO SON 56
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3. (wys. 120 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/N1/ 125 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:42:11
2020-07-22 19:35:39
Mariusz Łupkowski ARAMIS
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:57:31
2020-07-22 15:12:18
Karolina Adamska ARONIA M
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
  • 2x 17/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:40:07
2020-07-22 13:49:11
Klaudia Fiołek GOLD MARKE
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3. (wys. 120 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:38:43
2020-07-22 11:42:01
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:38:22
2020-07-22 10:22:25
Anna Szymanek CASSANOVA
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
  • 2x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:37:10
2020-07-22 10:03:35
Kinga Piasecka FIDEL
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:34:05
2020-07-22 08:21:05
Beata Biczysko VALENTINE LALIQUE
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
  • 2x 17/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:32:29
2020-07-22 08:01:11
Paulina Kozakiewicz ZISZA’LANKA
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:57:18
2020-07-22 01:02:03
Wiktoria Woźniak QUICKY 14
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/N1/ 125 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:57:16
2020-07-22 01:01:34
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/N1/ 125 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:31:05
2020-07-21 20:08:06
Weronika Lucińska BARTEK
  • 1x 17/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:30:06
2020-07-21 20:04:33
Emilia Wiśniewska KASANDRA
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:28:52
2020-07-21 14:42:36
Anna Weisert - Magierska CALITICO
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:26:45
2020-07-21 14:40:07
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3. (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:57:07
2020-07-21 10:07:28
Natalia Morsztyn SIENA M
  • 1x 10/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3. (wys. 120 cm)
  • 1x 20/N1/ 125 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:57:05
2020-07-21 10:07:08
Sara Bętkowska R - ONE MORE TIME
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:56:53
2020-07-21 08:33:27
Zuzanna Nowakowska CAROLINA
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3. (wys. 120 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:56:39
2020-07-21 02:53:04
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 2x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:56:14
2020-07-21 02:50:45
Milena Kolawa ZENTIS
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:52:55
2020-07-21 02:49:35
Alicja Poniatowska STORMING AHEAD
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:52:46
2020-07-21 02:48:13
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 1/KUCE/90 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 140 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 4/KUCE 90 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 140 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 11/KUCE/95 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 140 cm), dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
  • 1x 14/KUCE/95 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 140 cm) dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:52:34
2020-07-20 22:24:30
Agata Maćkowska GOLDEN MOMENT
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:04:31
2020-07-20 15:50:23
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:03:07
2020-07-20 11:57:07
Olga Styła FIJI
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:01:33
2020-07-20 10:24:45
Klaudia Adamczewska HEAVENLY HERA
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 2x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 20:00:15
2020-07-20 09:11:00
Martyna Kuczyńska TOMMY
  • 2x 17/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:20:59
2020-07-20 06:25:24
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 08:20:30
2020-07-19 23:03:16
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 22:36:45
2020-07-19 19:17:19
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 22:36:14
2020-07-18 21:06:30
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 22:34:54
2020-07-18 21:05:47
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 22:32:39
2020-07-18 21:05:12
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 1/KUCE/90 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 140 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 4/KUCE 90 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 140 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 11/KUCE/95 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 140 cm), dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
  • 1x 14/KUCE/95 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 140 cm) dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 22:31:53
2020-07-18 21:03:35
Natalia Mróz NEVILLE
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 2x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:51:15
2020-07-18 11:19:45
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 22:29:04
2020-07-18 11:13:05
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 22:28:09
2020-07-18 04:42:46
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 22:27:18
2020-07-17 20:55:41
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 11:58:38
2020-07-17 11:05:03
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 11:59:05
2020-07-17 00:00:27
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 1/KUCE/90 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 140 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 4/KUCE 90 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 140 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 11/KUCE/95 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 140 cm), dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
  • 1x 14/KUCE/95 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 140 cm) dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 11:56:23
2020-07-16 22:15:08
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 11:55:59
2020-07-16 22:10:47
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 11:55:50
2020-07-16 20:53:29
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3. (wys. 120 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/N1/ 125 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:55:09
2020-07-16 19:27:37
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:55:26
2020-07-16 18:27:33
Andrea Kreutzer QUIDAM DE HENRY
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:54:42
2020-07-16 12:36:16
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:54:13
2020-07-16 12:02:10
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 19:53:58
2020-07-15 22:32:16
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:29:33
2020-07-15 22:02:04
Martyna Paluch IROS
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:27:51
2020-07-15 11:46:35
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 17:05:54
2020-07-15 10:37:26
Julia Gałka DA LUNA
  • 1x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 2x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 17:04:57
2020-07-14 22:09:55
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 17:04:27
2020-07-14 22:07:29
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x 1/KUCE/90 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 140 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 4/KUCE 90 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 140 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 11/KUCE/95 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 140 cm), dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
  • 1x 14/KUCE/95 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 140 cm) dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 17:03:54
2020-07-14 22:06:40
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x 1/KUCE/90 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 140 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 4/KUCE 90 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 140 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 11/KUCE/95 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 140 cm), dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
  • 1x 14/KUCE/95 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 140 cm) dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:29:16
2020-07-13 21:57:37
Julia Walorek WEIDA
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:20:24
2020-07-13 21:57:07
Nell Sówka JURANDA
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:18:32
2020-07-13 18:19:38
Natasza Rosin INIS SLE SORCERER
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:17:36
2020-07-13 18:18:15
Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:16:02
2020-07-13 18:17:13
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:14:24
2020-07-13 18:16:08
Luna Kowalonek BIRKE- K
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:27:55
2020-07-13 16:55:52
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 17/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:13:53
2020-07-13 14:02:09
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3. (wys. 120 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/N1/ 125 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:13:16
2020-07-13 13:54:47
Kaja Żuk VALENCIA
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:12:50
2020-07-12 22:43:33
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:11:20
2020-07-12 22:42:55
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
  • 2x 17/LL/ 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:09:47
2020-07-12 21:49:22
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:09:17
2020-07-12 21:36:53
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 09:04:12
2020-07-12 21:31:05
Wiktoria Gałuszka DE NIRO
  • 1x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 2x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:04:46
2020-07-12 21:01:14
Natalia Grzelak MARILLION
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 21:25:06
2020-07-12 15:59:14
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 1/KUCE/90 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 140 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 4/KUCE 90 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 140 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 11/KUCE/95 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 140 cm), dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
  • 1x 14/KUCE/95 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 140 cm) dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 19:50:36
2020-07-12 09:09:30
Helena Piontek BALOUNA F
  • 2x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 2x 18/L/ 100 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:56:21
2020-07-12 09:08:32
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:54:18
2020-07-12 09:06:57
Helena Piontek KYCOLETTE
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:35:40
2020-07-11 21:40:33
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 21:41:56
2020-07-11 21:38:15
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 10/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3. (wys. 120 cm)
  • 1x 20/N1/ 125 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 21:41:21
2020-07-11 21:37:18
Aleksandra Pliem-Perka CONFETTI
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 21:40:56
2020-07-11 18:44:43
Kinga Glińska LEON Q
  • 2x 7/LL/90 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 90 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-19 22:23:57
2020-07-11 17:14:12
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 21:37:22
2020-07-11 17:14:04
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x 8/L/100 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 21:35:38
2020-07-11 17:13:59
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 10/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3. (wys. 120 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 21:34:58
2020-07-11 17:12:07
Anna Korzeniewska CAPRINI 3
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:37:10
2020-07-11 15:51:56
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 9/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3. (wys. 120 cm)
  • 1x 19/P/ 110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 20/N1/ 125 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:36:42
2020-07-11 15:47:08
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 14:14:10
2020-07-11 14:48:06
Kaja Nowak BLUSTAR
  • 1x 1/KUCE/90 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 140 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 4/KUCE 90 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 140 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 11/KUCE/95 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 140 cm), dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
  • 1x 14/KUCE/95 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 140 cm) dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:34:40
2020-07-11 14:18:13
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:32:50
2020-07-11 10:25:25
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:30:30
2020-07-11 08:45:27
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 1/KUCE/90 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 140 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 4/KUCE 90 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 140 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 90 cm)
  • 1x 11/KUCE/95 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 140 cm), dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
  • 1x 14/KUCE/95 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 140 cm) dokładności (wys. przeszkód 95 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:29:53
2020-07-11 07:49:27
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 2/KUCE/100 cm/I półfinał OOM Kuce (wzrost do 148 cm), z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 5/KUCE 100 cm/II półfinał OOM KUCE (wzrost do 148 cm) z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 100 cm)
  • 1x 12/KUCE/105 cm/I nawrót finału OOM KUCE (wrost do 148 cm), dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
  • 1x 15/KUCE/105 cm/II nawrót finału OOM KUCE (wzrost do 148 cm) dokładności (wys. przeszkód 105 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 19:26:31
2020-07-10 22:37:31
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 3/DK 110 cm/I półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 6/DK 110 cm/II półfinał OOM duże konie z oceną stylu jeźdźca (wys. przeszkód 110 cm)
  • 1x 13/DK/120 cm/I nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
  • 1x 16/DK/120 cm/II nawrót finału OOM duże konie dokładności (wys. przeszkód 120 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasiia JKS w Siodle
S
O056021
2. Adamczewska Klaudia KJ Stajnia Odra Głoska
2004 (J.)
O038231
3. Adamska Karolina Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O045778
4. Barczyk Milena Stadnina Koni Kruszyńscy
2004 (J.)
O027550
5. Baszniak Hanna Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2004 (J.)
O030556
6. Bętkowska Sara -
2003 (J.)
-
7. Biczysko Beata KJ Jantar Stryków
S
O009909
8. Birunt Kornelia KJ Partynice
2006 (JM.)
O049582
9. Błaszczyk Kamila KJ Arkadia Wielka Lipa
2005 (JM.)
O035937
10. Bocheńska Urszula JKS W Siodle Strzelin
2005 (JM.)
O059882
11. Bottcher Sofia KJ Podkówka Team
2006 (JM.)
brak
12. Burdyka Paulina KJ Bachmat Pruszowice
S
O007002
13. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
14. Fiołek Klaudia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O039561
15. Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O019851
16. Gałka Julia KJ Arkadia
2007 (JM.)
O050162
17. Gałuszka Wiktoria JKS Hanna
2000 (MJ.)
O038080
18. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
19. Gąsior Justyna KJ Bachmat Pruszowice
2000 (MJ.)
O026245
20. Glińska Kinga St. Prawo i Konie
2003 (J.)
O053558
21. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
22. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
23. Grzelak Natalia bpk
S
O025876
24. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
25. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
26. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O020561
27. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
28. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
29. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador Dziuplina
S
O026259
30. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
31. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
32. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
33. Korzeniewska Anna St. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (JM.)
O040031
34. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
35. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
36. Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary
S
O033289
37. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
38. Kozołup Natalia JKS w Jaroszówce
2004 (J.)
O046183
39. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
1999 (MJ.)
O026825
40. Krupchenko Amalia JKS W Siodle
2005 (JM.)
brak
41. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
42. Kuczyńska Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2010 (Mł.)
O057351
43. Laskowska Maria JKS Folwark Podkowa Szczecin
2005 (JM.)
O037282
44. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses
1999 (MJ.)
O037822
10213417
45. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
46. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
47. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
48. Lucińska Weronika LKJ Platan Wrocław
S
O007711
49. Luty Dominika bpk
S
O003979
50. Łuczkiewicz Weronika JKS W Siodle
2005 (JM.)
O056089
51. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
52. Maciejewska Hanna JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O052855
53. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
54. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
55. Mróz Natalia KJ Stajnia Krzyżanowice
2002 (J.)
brak
56. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
57. Natkaniec Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2005 (JM.)
O045857
58. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
59. Nowak Kaja KJ Picador
2005 (JM.)
O049264
60. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
61. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
62. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
63. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
64. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
65. Piasecka Kinga Wrocławski KJ
2006 (JM.)
O055698
66. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
67. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
68. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
69. Piotrowska Alicja Wrocławski KJ
2001 (MJ.)
O038786
70. Pliem-Perka Aleksandra St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O035554
71. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
72. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
73. Poprawska Aleksandra KJ Stajnia Odra Głoska
2001 (MJ.)
O046435
74. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
75. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
76. Rohde Julia KJ Dworzysko
2007 (JM.)
O058620
77. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
78. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
79. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
80. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
81. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
82. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
83. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
84. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
85. Szymanek Anna KJ Arkadia
S
O031121
86. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
87. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
88. Trojnar Joanna JKS w Jaroszówce
2004 (J.)
O056886
89. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
90. Weisert - Magierska Anna St. KS Arkadia
S
O032333
91. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (J.)
O046901
92. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (J.)
O023612
93. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

68

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
2.

97

ARAMIS HOL UKR 2001 ogier kara/168 F: Ramayana / Aceton
M: Aristey / Venzel
K009176 10394
3.

76

ARONIA M SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Corvallo /
M: Astra / Rabiat II Turbud Z
K024499 61600969001713
4.

120

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
K019868 616007610165810
5.

50

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
6.

1

BALOUNA F OS GER 2012 klacz kasztanowata/165 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Grand Coeur / Gullit
K029000 DE418180010012
7.

88

BARTEK WLKP POL 2004 wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
K016855 007611155804
8.

122

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
9.

66

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
10.

61

BIAŁKA SP POL 2012 klacz gniada/kuc:147 F: Ludger / Laptop
M: Bajka / nn
K027973 616013682003512
11.

31

BIRKE- K WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata/168 F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
K011384 POL009610204105
12.

17

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc:Kuc F: NN/NN
M: NN/NN
K011263 POL999670038998
13.

42

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
14.

32

BORSALINO KUC BEL 2000 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028362 05602200025142
15.

127

BRANEK WLKP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
K027619 616007610113315
16.

86

CALITICO HAN GER 2009 wałach ciemnogniada/170 F: Calido /
M: Alexa / Athletico
K023625 DE431314900309
17.

36

CAPRINI 3 ZWEIBRUCKER POL 2001 wałach gniada/168 F: Cento /
M: Lalic /
brak -
18.

82

CAROLINA HOL GER 2010 klacz kasztanowata/169 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
19.

89

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
20.

115

CASCOR F:
M:
21.

94

CASSANOVA WESTF GER 2010 wałach gniada/172 F: Congress /
M: High Society / Hogwart
K027967 DE441411439110
22.

15

CELADINE N WESTFALSKA POL 2011 klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
K020342 DE441411169511
23.

16

CHICAGO OLD GER 2005 wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
K012893 DE433332504905
24.

126

CLASSY GIRL SINIA Z ZANG NED 2010 klacz gniada F: CALVINO Z
M: ABC MY GIRL SINIA Z/ABKE 4
056015Z55660710 106RK64
25.

3

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
K026676 250001 12153371N
26.

40

CONFETTI OLD GER 2011 Klacz kara/175 F: Canoso / Catoki
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K021085 DE433332028111
27.

45

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
28.

118

CORAL SPRING NIEM. SPORT. GER 2015 walach ciemnogniada F: Cocosinni /
M: Sympathie / Consens
K029798 DE410101026015
29.

65

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
30.

56

CYRKON SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Colox Cup /
M: Cybina / Barasz
K017190 616009600108610
31.

46

DA LUNA Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2013 klacz gniada/165/6 F: Needham's Fort /
M: Da Lakta / Sorbie Tower
K023398 616POL13008183T
32.

30

DA VINCI Polski Koń Szlachetny POL 2005 ogier siwa/167 F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang I I
K009374 POL009590064005
33.

55

DARLING Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/170 F: Diamant Z /
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
34.

51

DAYTONA KWPN NED 2008 klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
35.

24

DE NIRO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio /
M: Dirty Dancing / Adrian
K027897 616009690037415
36.

47

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
37.

99

DEKLARACJA WLKP POL 2014 klacz kara/165 F: Etos /
M: Dekalina / Pquito Go
K029616 616007600218914
38.

22

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
39.

59

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
K024927 DE421000190612
40.

18

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
41.

60

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
K011964 POL009611116304
42.

128

ELVIS B F:
M:
43.

11

EMICA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
44.

6

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
45.

100

EVEREST SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Czarczaf /
M: Esmirna /
K029608 616009520086115
46.

107

FAROZO SP POL 2014 wałach ciemnogniada/171 F: Salamon / Darco
M: Feola / Lavendel
K029379 616009640018914
47.

93

FIDEL MŁP POL 2013 wałach kasztanowata/163 F: Agrest /
M: Finlandia /
brak 616006510138613
48.

27

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
49.

73

FIJI HOL GER 2013 klacz gniada/162 F: Dollar D.L.Pi /
M: Zypresse /
K028508 DE421000405213
50.

57

FLAVIO SP POL 2007 wałach kasztanowata/164 F: Ulco /
M: Falina / Caretino K
K021004 POL009670074207
51.

117

FLY HIGH INNVENDO NIEM. SPORT> GER 2015 wałach gniad F: Fly High /
M: Nyikita / Indorado
K029796 DE456560031415
52.

108

GAWRON MŁP POL 2003 wałach ciemnogniada/172 F: Efekt /
M: Gracja / Grajcar
K015077 616006670115603
53.

123

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince / Pilot
M: Gloria Bid / Baby Bid
K011456 POL009670123503
54.

67

GIPSY KING - A SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
55.

96

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach kasztanowata// F: Calato Kama / Calato
M: Gitane de Furnes / Plein D'espoir IV
K021284 616009640057011
56.

77

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Rawa / Lider
M: Rawa / Lider
K029410 DE441411227909
57.

52

GRACE O’FAIRY SP POL 2014 Klacz siwa/mk:155 F: Qualentino /
M: Gloria o’Fairy /
K025561 616098200118040
58.

19

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
59.

72

HEAVENLY HERA HAN POL 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
60.

116

HIGRITHA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Pacific / Corland
M: Saela / Lemmod
K023916 528003201203335
61.

121

INDIGO KWPN NED 2013 wałach gniada F: Charisma / Stakkato
M: Arsina / Larino
K025073 528003201301714
62.

34

INIS SLE SORCERER KUC CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
63.

10

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
64.

49

IROS KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
65.

35

JURANDA SP POL 2008 klacz kasztanowata/168 F: Endos / Elvis
M: Jurata
K015375 POL009630051908
66.

87

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
67.

125

KŁOS WLKP POL 2015 wałacj ciemnogniada F: Eloquent /
M: Kirka / Zagon
K028422 616007606199015
68.

105

KOLIA EWITA SP POL 2002 klacz gniada/171 F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
K015248 POL009670073102
69.

109

KORA Niemiecki Koń Sportowy GER 2004 Klacz siwa/- F: Adelante /
M: Kassandra / Liberator
K027385 DE487000037304
70.

58

KORAL HUCUŁ POL 2004 Wałach srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K013124 616999611597804
71.

20

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
K028625 056002W00294118
72.

101

LANOS SP POL 2000 Wałach gniada F: Harwest /
M: Laska / Antokol
K019982 POL009611001500
73.

114

LEDA Czeska Gorącokrw. CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
74.

39

LEON Q OLD POL 2007 wałach gniada/170 F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Sprehe All The Best / Almox Prints J
K011126 DE433331593907
75.

95

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
76.

110

LUIGI HOL GER 2014 Wałach gniada F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
77.

23

MARILLION WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Minoga / Hartgold
K026142 616098100091017
78.

14

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
79.

124

MEJSON SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Wieland /
M: Mejsi V / Welt Gang
K026948 616009660318815
80.

85

MONSUN TS POL 2010 wałach siwa/168 F: Batman T /
M: Montana /
K017998 616999540056010
81.

26

NABAB DE COKOT Deutsche Sportpferd POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
82.

64

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
83.

33

NARCOTIQUE TACHOR KOŃ BELGIJSKI BEL 2013 klacz kasztanowata/167 F: Darko
M: Jawel van’t heike
brak 056-002-W00304470
84.

63

NEVILLE SP POL 1998 wałach kasztanowata/161 F: Dansing /
M: Newis /
brak POL009670000898
85.

69

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
K016544 616013670094009
86.

78

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
87.

112

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa F: Cornet Obolensky /
M: Kacharel Van Ter Moude / Cahhan
K029935 056022W00311798
88.

81

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455-8703148-12
89.

62

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
90.

90

QUICKY 14 HAN GER 2003 klacz gniada/158 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Cara / Calypso II
K011968 DE431319836103
91.

53

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 wałach gniada/168 F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
K014831 DE433330109104 DE433330109104
92.

41

QUITA DU DOMAINE Z ZANG BEL 2004 klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
K016862 Z620404
93.

83

R - ONE MORE TIME SP POL 2013 Gelding bay/- F: Oder
M: Rytmika
K027175 616009670080813
94.

21

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE441411097609
95.

48

ROBIN HOOD-LS Czzeska Gorąco Krwista CZE 2009 wałach gniada/173 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Rokina vd Wateringhoeve / Jokinal de Bornival
K025964 203009223068709
96.

43

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
K017920 POL013540072804
97.

113

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
K021685 528003200910708
98.

103

SCOOBY DOO SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Acusse / Acord II
M: Sepia / Stalypso
K029911 61600967006926
99.

102

SHANTAL SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Lotos / Levantos II
M: Sepia / Stalypso
K028066 616009670063814
100.

84

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913 616009690072112
101.

98

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
K014644 DE431314505606
102.

44

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
103.

79

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
104.

54

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANG POL 2015 wałach gniada/162 F: Torado II /
M: W-Quinet / Bambino Van't Zorgvliet
K028423 056015Z55673215
105.

28

TAZINA KUC POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger / Laptop
M: Tajga / nn
K017257 616013680114308
106.

74

TENERYFA DRP POL 2006 klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
K026465
107.

70

TIFFANY DRP POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
K022375 DE441410714004 105LZ26
108.

71

TOMMY Traditional Gypsy Cob POL 2009 wałach srokata/kuc:143 F: nn / nn
M: nn / nn
K029572 826089440TC0573
109.

129

TORO TRAKEN POL 2013 wałach ciemnogniada F: Eloquent /
M: Talina / Thalys
K023286 732010076613
110.

13

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
111.

37

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
K027569 DE421000062704
112.

38

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada/175 F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
K023556 DE441411579407 103VC36
113.

119

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
K011011 POL009670011301 104VM46
114.

29

VALENCIA AES POL 2002 klacz gniada/167 F: Dick Z / Drossan
M: Safier / Omnistar
K015052 02008427 103ZQ12
115.

92

VALENTINE LALIQUE SP POL 2016 wałach gniada/170 F: La Calidad /
M: Vida Loca / Lambado
K029096 616009670086916
116.

25

VENDETTA SP POL 2013 klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola /
K025061 616009640042813
117.

104

VICKY CRISTINA HOL GER 2006 klacz gniada/160 F: Landsdown /
M: Isabelle V / Acord Ii
K013273 DE421000141305
118.

106

W'ROMEK SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Piko /
M: W'Romania /
brak 616009610184916
119.

12

WEIDA WLKP/POCH.TRK. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
120.

80

ZENTIS INNA POL 2007 klacz gniada/kuc:149 F: Top Zento / Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien / Viscount
K025099 DE441411135307
121.

91

ZISZA’LANKA KWPN POL 2015 klacz gniada/163 F: Zucca /
M: Zaphira /
brak 616009670112115
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasiia
JKS w Siodle
ELVIS B (128)
2020-07-29
1
2020-07-29
8
Adamczewska Klaudia
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-07-28
21
2020-07-28
11
2020-07-29
21
2020-07-29
31
Adamska Karolina
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2020-07-28
24
2020-07-28
19
2020-07-29
11
2020-07-29
16
Barczyk Milena
Stadnina Koni Kruszyńscy
2020-07-28
9
2020-07-28
9
2020-07-29
1
2020-07-29
7
Baszniak Hanna
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
GAWRON (108)
2020-07-28
1
2020-07-28
1
Bętkowska Sara
-
2020-07-29
1
2020-07-29
1
Biczysko Beata
KJ Jantar Stryków
2020-07-29
20
2020-07-29
22
Birunt Kornelia
KJ Partynice
2020-07-28
2
2020-07-28
2
2020-07-29
9
2020-07-29
6
Błaszczyk Kamila
KJ Arkadia Wielka Lipa
LANOS (101)
2020-07-28
1
Bocheńska Urszula
JKS W Siodle Strzelin
2020-07-29
13
2020-07-29
13
Bottcher Sofia
KJ Podkówka Team
KORA (109)
2020-07-28
11
2020-07-28
17
Burdyka Paulina
KJ Bachmat Pruszowice
HIGRITHA (116)
2020-07-28
1
2020-07-28
1
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2020-07-28
6
2020-07-28
4
2020-07-29
4
2020-07-29
2020-07-28
7
2020-07-28
4
2020-07-29
3
2020-07-29
5
Fiołek Klaudia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-07-28
2
150
2020-07-28
2
150
2020-07-29
3
100
2020-07-29
4
Fortuniak Roksana
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
GEA-S (123)
2020-07-28
16
2020-07-28
11
2020-07-29
1
2020-07-29
11
Gałka Julia
KJ Arkadia
DA LUNA (46)
2020-07-28
1
2020-07-28
1
2020-07-29
1
2020-07-29
1
Gałuszka Wiktoria
JKS Hanna
DE NIRO (24)
2020-07-28
17
2020-07-28
25
2020-07-29
20
2020-07-29
29
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
TIFFANY (70)
2020-07-28
2
2020-07-28
2
2020-07-29
2
2020-07-29
2020-07-28
2
2020-07-28
2
2020-07-29
4
2020-07-29
7
Gąsior Justyna
KJ Bachmat Pruszowice
URODA (119)
2020-07-28
1
2020-07-28
1
Glińska Kinga
St. Prawo i Konie
2020-07-29
12
2020-07-29
8
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-07-28
2020-07-28
5
2020-07-29
5
2020-07-29
2020-07-28
2020-07-28
11
2020-07-29
5
2020-07-29
14
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2020-07-28
1
2020-07-29
1
2020-07-28
1
2020-07-29
1
EMICA (11)
2020-07-28
13
2020-07-28
10
2020-07-29
8
2020-07-29
6
Grzelak Natalia
bpk
2020-07-28
19
2020-07-28
24
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
SHANTAL (102)
2020-07-29
8
2020-07-29
31
2020-07-29
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
2020-07-28
1
2020-07-28
8
2020-07-29
10
2020-07-29
12
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
BRANEK (127)
2020-07-29
1
2020-07-29
6
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
ROLEX 2 (43)
2020-07-28
3
2020-07-28
1
2020-07-29
3
2020-07-29
2020-07-28
13
2020-07-28
7
2020-07-29
3
2020-07-29
6
Kaczmarczyk Jarosław
KJ Bachmat Pruszowice
ARTEA (120)
2020-07-28
26
2020-07-28
16
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
2020-07-28
5
2020-07-28
5
2020-07-29
5
2020-07-29
7
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (62)
2020-07-28
10
2020-07-28
11
2020-07-29
11
2020-07-29
2020-07-28
12
2020-07-28
17
2020-07-29
2020-07-29
18
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
ZENTIS (80)
2020-07-28
2020-07-28
2020-07-28
2020-07-28
2020-07-29
2020-07-29
Kolbusz Magdalena
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
FLAVIO (57)
2020-07-28
21
2020-07-28
13
Korzeniewska Anna
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2020-07-28
12
2020-07-28
16
2020-07-29
13
2020-07-29
13
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
BIAŁKA (61)
2020-07-28
4
2020-07-28
10
2020-07-29
8
2020-07-29
2020-07-28
5
2020-07-28
16
2020-07-29
7
2020-07-29
10
LEDA (114)
2020-07-28
7
2020-07-28
2
2020-07-29
3
2020-07-29
8
CASCOR (115)
2020-07-28
1
200
2020-07-29
6
2020-07-28
1
200
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
2020-07-28
2020-07-28
20
2020-07-29
23
2020-07-29
23
2020-07-28
1
2020-07-28
4
2020-07-29
1
2020-07-29
2020-07-28
1
2020-07-28
4
2020-07-29
1
2020-07-29
1
Kozakiewicz Paulina
KJ Maximus Kowary
2020-07-29
21
2020-07-29
1
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-07-28
1
2020-07-28
1
2020-07-29
21
2020-07-29
35
Kozołup Natalia
JKS w Jaroszówce
2020-07-29
1
2020-07-29
1
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
2020-07-28
26
2020-07-28
1
2020-07-29
2020-07-29
1
Krupchenko Amalia
JKS W Siodle
W'ROMEK (106)
2020-07-29
13
2020-07-29
24
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
KORAL (58)
2020-07-28
2020-07-28
1
2020-07-29
7
2020-07-29
2020-07-28
2020-07-28
7
2020-07-29
7
2020-07-29
16
Kuczyńska Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
TOMMY (71)
2020-07-29
18
2020-07-29
8
Laskowska Maria
JKS Folwark Podkowa Szczecin
2020-07-28
17
2020-07-28
23
2020-07-29
22
2020-07-29
22
Lehmann Konstancja
SKJ Lehmann Horses
2020-07-28
21
2020-07-28
16
2020-07-29
1
2020-07-29
12
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (56)
2020-07-28
11
2020-07-28
1
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (44)
2020-07-28
1
2020-07-29
1
2020-07-29
2020-07-28
3
2020-07-28
3
2020-07-28
9
2020-07-29
1
2020-07-29
2
2020-07-28
1
2020-07-28
10
2020-07-29
1
200
Lis Amelia
St. KS Arkadia
2020-07-28
32
2020-07-28
8
2020-07-29
21
2020-07-29
9
Lucińska Weronika
LKJ Platan Wrocław
BARTEK (88)
2020-07-28
18
2020-07-28
16
Luty Dominika
bpk
2020-07-29
23
2020-07-29
21
Łuczkiewicz Weronika
JKS W Siodle
EVEREST (100)
2020-07-29
17
2020-07-29
18
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
ARAMIS (97)
2020-07-28
1
2020-07-28
14
2020-07-28
6
Maciejewska Hanna
JUKS Abakus Kaczyna
2020-07-28
7
2020-07-28
12
2020-07-29
4
2020-07-29
10
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-07-28
3
2020-07-28
7
2020-07-29
6
2020-07-29
2020-07-28
3
2020-07-28
13
2020-07-29
5
2020-07-29
8
Morsztyn Natalia
KJ Kietlów
SIENA M (84)
2020-07-28
7
2020-07-29
3
100
Mróz Natalia
KJ Stajnia Krzyżanowice
NEVILLE (63)
2020-07-28
11
2020-07-28
29
2020-07-29
1
2020-07-29
1
Mucha Weronika
JKS Hanna
2020-07-28
4
2020-07-28
6
2020-07-29
4
2020-07-29
2020-07-28
15
2020-07-28
12
2020-07-29
4
2020-07-29
12
Natkaniec Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-07-28
16
2020-07-28
4
2020-07-29
1
2020-07-29
10
Nowaczyk Vanessa
St. Interhorse Dobra Nadzieja
2020-07-28
29
2020-07-28
15
2020-07-29
1
2020-07-29
13
U TERNA (37)
2020-07-28
4
Nowak Kaja
KJ Picador
BLUSTAR (17)
2020-07-28
2020-07-28
7
2020-07-29
6
2020-07-29
2020-07-28