Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
188 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 20:52:24
2020-09-01 20:50:53
Anna Rębisz DON
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:43:48
2020-09-01 09:43:48
Sabrina Tovarnak DONALD
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
186 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:42:46
2020-09-01 09:42:46
Sabrina Tovarnak AMBRA
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:41:55
2020-09-01 09:41:55
Sabrina Tovarnak CERVINO H
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:40:35
2020-09-01 09:40:35
Sabrina Tovarnak DONNERWETTER
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:38:52
2020-09-01 09:38:52
Sabrina Tovarnak BERNESTINA
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:37:38
2020-09-01 09:37:38
Sabrina Tovarnak SANVARA
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 09:35:19
2020-09-01 09:35:19
Sabrina Tovarnak MAMOUNIA
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:03:18
2020-08-26 22:17:14
Zuzanna Łowiec CORRADO
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:59:40
2020-08-26 20:03:17
Ireneusz Pankiewicz FISTON VAN T&L
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:09:22
2020-08-26 19:53:06
Julia Milewska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:12:01
2020-08-26 19:52:24
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:01:07
2020-08-25 22:15:41
Aleksandra Zalewska LITTLE EAR
  • 1x 3R/60 cm/I-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 10R/60 cm/II-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15R/65/70 cm/Finał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 65/70 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:57:11
2020-08-25 15:24:11
Anna Kopcych LE-GO FRIENDS
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:56:31
2020-08-25 12:38:04
Anna Dargiewicz ROCKEFELLER
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:56:09
2020-08-25 11:29:39
Dominika Hestkowska CONTI
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:54:11
2020-08-25 08:08:46
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 4R/70 cm/I-półfinał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 11R/70 cm/II-półfinał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 16R/75/80 cm/Finał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 75/80 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:52:40
2020-08-25 05:46:36
Adam Grzegorzewski QUEEN-FLY
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:15:45
2020-08-24 22:53:29
Robert Hestkowski LION
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:15:27
2020-08-24 22:52:48
Robert Hestkowski EASY FLY
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:16:13
2020-08-24 22:52:15
Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 08:16:51
2020-08-24 22:51:36
Robert Hestkowski DA VINCI BRECH
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:55:18
2020-08-24 22:50:16
Robert Hestkowski BOLERO
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:45:37
2020-08-24 22:11:56
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:45:19
2020-08-24 22:01:13
Przemysław Kalicki CASARES BLUE
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:42:16
2020-08-24 21:04:56
Valeriia Chebotar LADY VON BAYERN
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 20:47:00
2020-08-24 20:28:37
Tomasz Godek JE T'AIME
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:39:40
2020-08-24 19:46:10
Aniela Wesołowska TUTSI
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:37:18
2020-08-24 19:09:22
Lena Maruszak CANJER HST
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:35:45
2020-08-24 19:08:49
Stanisław Przedpełski LA PETITE GUERRIERE
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:09:40
2020-08-24 19:07:12
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:34:33
2020-08-24 15:14:24
Helena Chełchowska KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:32:02
2020-08-24 15:13:43
Helena Chełchowska CHERRY CORVUS D
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:31:23
2020-08-24 15:00:34
Julia Sistermann DOCENT - J
  • 1x 5R/100 cm/I-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/100 cm/II-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17R/105/105 cm/Finał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 105/105 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:30:15
2020-08-24 14:26:28
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak PANTONINA
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:28:38
2020-08-24 13:13:53
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:28:11
2020-08-24 09:32:10
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 1x 6R/110 cm/I-półfinał Juniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/110 cm/II-półfinał Juniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17Ra/115/115 cm/Finał Juniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 115/115 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:10:08
2020-08-24 07:38:01
Nina Tulisow RALFIE
  • 1x 6R/110 cm/I-półfinał Juniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/110 cm/II-półfinał Juniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17Ra/115/115 cm/Finał Juniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 115/115 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:07:09
2020-08-23 21:52:24
Tomasz Godek C'EST SI BON
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:06:48
2020-08-23 20:27:29
Martyna Makowska POLECZKA
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:06:18
2020-08-23 19:25:34
Maja Dzipanow MOJRA FAVO
  • 1x 5R/100 cm/I-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:07:58
2020-08-23 18:24:00
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:05:51
2020-08-23 15:24:05
Karolina Ferenstein- Kraśko OSI
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:05:02
2020-08-23 15:23:17
Krzysztof Weka SERPENTYNA
  • 1x 5R/100 cm/I-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/100 cm/II-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17R/105/105 cm/Finał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 105/105 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:04:30
2020-08-23 15:22:20
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 6R/110 cm/I-półfinał Juniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/110 cm/II-półfinał Juniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17Ra/115/115 cm/Finał Juniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 115/115 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:02:47
2020-08-23 15:21:06
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 1x 3R/60 cm/I-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 10R/60 cm/II-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15R/65/70 cm/Finał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 65/70 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:02:14
2020-08-23 15:19:55
Kuba Kraśko ANTA MONIKA
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:02:02
2020-08-23 07:38:42
Julianna Bajońska GOMETA
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:01:11
2020-08-23 00:44:23
Zuzanna Jm'05 Werelich CRICOVA L
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:00:51
2020-08-22 20:00:19
Daniel Garbowski CALIOPE Z
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 22:00:08
2020-08-22 19:59:19
Monika Pasik LORDI
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 21:57:55
2020-08-22 19:57:57
Monika Pasik ENERGIE SEMILLY
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:10:57
2020-08-22 19:57:22
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 21:57:21
2020-08-22 19:56:57
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 21:56:57
2020-08-22 19:56:32
Monika Pasik CONSTANTIN
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:11:52
2020-08-22 19:55:35
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 21:56:04
2020-08-22 19:54:28
Monika Pasik BELLAGIO Z
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 21:55:39
2020-08-22 15:53:18
Karolina Zielonka WESTA
  • 1x 5R/100 cm/I-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/100 cm/II-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17R/105/105 cm/Finał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 105/105 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 09:04:34
2020-08-21 19:15:54
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 09:04:06
2020-08-21 19:15:06
Aleksandra Zaręba BEBOP MARGOT
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:57:12
2020-08-21 13:55:00
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 10/145 cm/Runda Złota (duża), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:56:44
2020-08-21 13:53:21
Aleksander Lewandowski ONAGADORI RED WINE
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/135 cm/Runda Srebrna (średnia),zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:54:09
2020-08-21 13:02:11
Krzysztof Retka NINTO CHICO
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:51:50
2020-08-21 09:24:14
Marta Fisiak-Polowczyk RAVIVIA P
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:48:12
2020-08-20 21:50:42
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:42:33
2020-08-20 21:45:54
Antoni Tomaszewski HASSLING-KETLING
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:41:50
2020-08-20 21:02:54
Katarzyna Suwała JALISCO SOLIER
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:39:55
2020-08-20 20:27:23
Nadia Sylwester GEJSZA
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:37:28
2020-08-20 15:25:27
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:37:22
2020-08-20 15:25:06
Arkadiusz Fimmel BENEFIS
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 08:37:04
2020-08-20 13:58:35
Helena Adamowicz HUNTER
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 09:02:25
2020-08-20 00:54:08
Amelia Krywult QUALITO Z
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 09:02:07
2020-08-20 00:53:42
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 09:01:20
2020-08-20 00:53:13
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 09:01:00
2020-08-20 00:52:40
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:59:33
2020-08-19 22:18:07
Maja Wyszkowska ASPEN
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:56:12
2020-08-19 22:13:37
Maja Wyszkowska SACRAMENTO
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:53:40
2020-08-19 21:26:42
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2020-08-27 07:54:42
2020-08-19 17:54:40
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:49:11
2020-08-19 16:28:24
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 6R/110 cm/I-półfinał Juniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/110 cm/II-półfinał Juniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17Ra/115/115 cm/Finał Juniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 115/115 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:48:42
2020-08-19 16:27:03
Magdalena Dąbrowska KAMILLE
  • 1x 6R/110 cm/I-półfinał Juniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/110 cm/II-półfinał Juniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17Ra/115/115 cm/Finał Juniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 115/115 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:46:20
2020-08-19 16:26:07
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 5R/100 cm/I-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/100 cm/II-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17R/105/105 cm/Finał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 105/105 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:45:55
2020-08-19 16:13:41
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3R/60 cm/I-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 10R/60 cm/II-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:45:13
2020-08-19 16:13:31
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:44:08
2020-08-19 16:13:00
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 4R/70 cm/I-półfinał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 11R/70 cm/II-półfinał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:43:32
2020-08-19 16:12:54
Wiktor Helbich CORJANA P
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 21:55:01
2020-08-19 15:04:32
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:41:45
2020-08-19 15:00:48
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:26:23
2020-08-19 14:58:29
Amelia Grudzińska MARINA S
  • 1x 5R/100 cm/I-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/100 cm/II-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17R/105/105 cm/Finał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 105/105 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-08-20 08:24:06
2020-08-19 10:45:02
Dominika Koper TORNADO
  • 1x 3R/60 cm/I-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 10R/60 cm/II-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15R/65/70 cm/Finał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 65/70 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:13:24
2020-08-18 22:36:00
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 22:00:51
2020-08-18 20:17:59
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 22:00:25
2020-08-18 20:13:42
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 22:00:07
2020-08-18 20:13:19
Adam Nicpoń GOLDENBOY GR
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 21:59:53
2020-08-18 20:12:44
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 21:59:27
2020-08-18 20:12:15
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 21:53:21
2020-08-18 14:13:40
Natalia Pondo HALLOUMI
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 21:51:43
2020-08-18 14:13:17
Izabella Tomaszewska SZIMANO
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 21:50:51
2020-08-18 14:11:35
Stanisław Tomaszewski LACOMME
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 21:48:03
2020-08-18 12:25:15
Jędrzej Dowgiałło MEKSYK
  • 1x 5R/100 cm/I-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/100 cm/II-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17R/105/105 cm/Finał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 105/105 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 21:37:37
2020-08-17 23:21:23
Zofia Michalak PRINCESSA I G
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 21:35:20
2020-08-17 23:19:51
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-08-18 21:33:23
2020-08-17 21:02:41
Amelia Mitman ECLIPSE DE CAVILLY
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:29:45
2020-08-17 16:10:46
Hanna Mikołajczyk PRINCESSA
  • 1x 4R/70 cm/I-półfinał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 11R/70 cm/II-półfinał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 16R/75/80 cm/Finał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 75/80 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:26:03
2020-08-17 11:24:26
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:14:26
2020-08-17 10:54:15
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 5R/100 cm/I-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/100 cm/II-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17R/105/105 cm/Finał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 105/105 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:25:19
2020-08-17 10:11:21
Krystyna Gantner DOLLAR GYM
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:24:55
2020-08-17 09:55:05
Karolina Kłos ASSANI
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:24:39
2020-08-16 23:20:26
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/135 cm/Runda Srebrna (średnia),zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:41:20
2020-08-16 20:18:39
Kaja Pietrzak LESOLEY
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:38:56
2020-08-16 17:14:52
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:38:28
2020-08-16 17:06:42
Stanisław Przedpełski WERONA
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:37:23
2020-08-16 17:06:14
Stanisław Przedpełski PICCOLO
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:37:08
2020-08-16 17:05:51
Stanisław Przedpełski LOLA
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:36:38
2020-08-16 17:05:25
Stanisław Przedpełski ESKOBAR
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:36:09
2020-08-16 15:28:44
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 6R/110 cm/I-półfinał Juniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/110 cm/II-półfinał Juniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17Ra/115/115 cm/Finał Juniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 115/115 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:35:15
2020-08-16 13:01:37
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:34:35
2020-08-16 11:49:40
Marianna Pupiałło FENIKS
  • 1x 4R/70 cm/I-półfinał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 11R/70 cm/II-półfinał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 16R/75/80 cm/Finał Młodzików MWiM, kuce od 132 do 149 cm, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 75/80 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:34:21
2020-08-16 11:49:12
Marianna Pupiałło CARMANA'S NEPTUN
  • 1x 3R/60 cm/I-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 10R/60 cm/II-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15R/65/70 cm/Finał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 65/70 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:24:10
2020-08-15 21:34:34
Anna Siwicka HASTA LA VISTA T
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:22:49
2020-08-15 21:34:13
Karolina Rychter GOLDEN BOY
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:20:51
2020-08-15 21:33:55
Natasza Kryszeń FUNNY KG
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-08-17 21:18:48
2020-08-15 21:33:14
Barbara Kozińska CALL ME PRETTY
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:32:53
2020-08-15 16:11:12
Angelika Sokołowska GET READY
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-08-15 23:04:05
2020-08-15 14:47:14
Olga Wodzyńska CASTELLANO 12
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-08-15 23:01:39
2020-08-15 10:26:49
Weronika Winkler URIAS
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-08-15 23:00:04
2020-08-15 10:22:00
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-08-15 09:45:10
2020-08-14 17:04:33
Natalia Kasza LIBELL
  • 1x 6R/110 cm/I-półfinał Juniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/110 cm/II-półfinał Juniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17Ra/115/115 cm/Finał Juniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 115/115 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-08-15 09:41:38
2020-08-13 22:23:17
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 1x 3R/60 cm/I-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 10R/60 cm/II-półfinał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 15R/65/70 cm/Finał Młodzików MWiM, kuce do 131 cm, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 65/70 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:48:31
2020-08-13 19:56:28
Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:47:53
2020-08-13 19:55:53
Antoni Strzałkowski U2
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:46:30
2020-08-13 19:55:36
Antoni Strzałkowski MISTER CASH
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:45:57
2020-08-13 19:55:05
Antoni Strzałkowski BLANT
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:45:29
2020-08-13 19:54:45
Antoni Strzałkowski OZZY OSBOURNE
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:43:56
2020-08-13 19:54:24
Antoni Strzałkowski AL CAPONE
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:41:41
2020-08-13 18:02:04
Weronika Wilczewska HANDSOME
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:15:36
2020-08-13 18:01:45
Weronika Wilczewska DELILAH
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:16:01
2020-08-13 18:01:23
Weronika Wilczewska CONSTANTINE M
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:35:12
2020-08-13 18:00:20
Weronika Wilczewska CASPAR MS
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:34:30
2020-08-13 16:34:37
Agata Lach RUFUS
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:32:46
2020-08-13 16:33:38
Agata Lach PRINCE NOIR
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:32:03
2020-08-13 06:26:34
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-08-13 21:31:09
2020-08-13 06:26:09
Nina Milczarek PICASSO
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 22:11:50
2020-08-12 19:16:19
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 22:11:33
2020-08-12 19:11:17
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 22:11:22
2020-08-12 18:52:11
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/135 cm/Runda Srebrna (średnia),zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 22:10:07
2020-08-12 15:29:12
Olga Celska HIP HOP
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 22:09:48
2020-08-12 15:28:13
Olga Celska EVITA
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 22:07:17
2020-08-12 12:58:29
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 08:16:33
2020-08-12 09:51:55
Natalia Czech LEGENDA
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 22:03:46
2020-08-11 22:05:04
Marta Polkowska MARKO
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 21:30:33
2020-08-11 17:48:21
Karolina Kicińska ERYSTYKA
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 21:30:23
2020-08-11 17:46:45
Karolina Kicińska NOTA
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 21:30:03
2020-08-11 14:36:44
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 21:28:41
2020-08-11 14:36:19
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 21:27:45
2020-08-11 09:51:49
Joanna Bembenek PADWA
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 21:27:26
2020-08-11 09:50:20
Joanna Bembenek OLINA
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 07:22:09
2020-08-10 20:48:22
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 07:20:42
2020-08-10 14:20:17
Michał Piątkowski TULLAMORE PP
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-08-11 07:17:46
2020-08-10 14:01:11
Adam Grzegorzewski ANGELO
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:24:25
2020-08-09 17:25:28
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:23:56
2020-08-09 17:24:53
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 19R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:22:52
2020-08-09 17:23:13
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 21:35:54
2020-08-08 12:52:23
Ewa Mulik CATARINA 216
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/135 cm/Runda Srebrna (średnia),zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 23:12:09
2020-08-07 19:30:10
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 20R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 23:09:56
2020-08-07 18:03:11
Kaja Pietrzak VLADISLAV LAZAR
  • 1x 6R/110 cm/I-półfinał Juniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/110 cm/II-półfinał Juniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 17Ra/115/115 cm/Finał Juniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 115/115 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 23:09:41
2020-08-07 18:02:13
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 5R/100 cm/I-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/100 cm/II-półfinał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17R/105/105 cm/Finał Juniorów Młodszych MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 105/105 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:31:27
2020-08-07 16:04:58
Cezary Kalinowski SCARTO II
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-08-16 21:31:18
2020-08-07 16:04:32
Cezary Kalinowski RAF LIDER
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 21:55:33
2020-08-07 16:03:53
Cezary Kalinowski CALMETTE-P
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-08-15 09:39:52
2020-08-07 15:41:00
Natalia Liszewska CALVADOS
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 10/145 cm/Runda Złota (duża), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-08-23 21:54:41
2020-08-07 14:43:18
Dorota Czajkowska KUROSAWA
  • 1x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Open L - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 22:16:47
2020-08-06 20:24:08
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 22:16:33
2020-08-06 14:09:28
Monika Jaworska EUFORIA
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 21:51:15
2020-08-06 11:31:55
Artur Kufel KORINA
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-08-08 22:15:15
2020-08-06 11:31:29
Artur Kufel ELANO
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-08-12 21:48:52
2020-08-06 03:22:55
Maria Gneiting LEMART
  • 2x 1R/L/100 cm/Open L - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Open P - konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-08-06 08:51:37
2020-08-06 03:21:14
Maria Gneiting QUESTINO
  • 1x 2R/P/110 cm/Open P - konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-19 20:30:47
2020-08-05 18:09:19
Martyna Mitrowska A CATOKI
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 23:10:59
2020-08-05 14:15:41
Tomasz Wójtowicz ULISSES
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 10/145 cm/Runda Złota (duża), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 23:10:51
2020-08-05 14:14:49
Tomasz Wójtowicz IRTYSZ
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 2/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 10/145 cm/Runda Złota (duża), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 145 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 23:10:31
2020-08-05 14:13:50
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/125 cm/Runda Brązowa (mała), zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 125 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-05 23:09:32
2020-08-05 12:05:44
Katarzyna Widzińska ALEXIS BH
  • 1x 7R/120 cm/I-półfinał Seniorów MWiM, konkurs szybkości art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 14R/120 cm/II-półfinał Seniorów MWiM, konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 18R/125/125 cm/Finał Seniorów MWiM, konkurs dwunawrotowy art. 273.3.2 (wys. 125/125 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:22:34
2020-08-05 12:05:16
Katarzyna Widzińska EISSPORT
  • 1x 1/130 cm/Runda Srebrana (średnia), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/130 cm/Runda Srebrna (średnia), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/135 cm/Runda Srebrna (średnia),zaliczana do PLJ, konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:21:59
2020-08-04 22:23:36
Adam Grzegorzewski HAPPYLINA
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:20:46
2020-08-04 22:22:52
Adam Grzegorzewski BEAUTY GIRL KZ
  • 1x 2a/120 cm/Runda Brązowa (mała), konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:19:39
2020-08-04 22:22:22
Adam Grzegorzewski AŻUR
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-26 07:18:21
2020-08-04 22:21:59
Adam Grzegorzewski ARONIA
  • 1x 3/140 cm/Runda Złota (duża), konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamowicz Helena Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O047156
2. Bajońska Julianna St. Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
3. Bembenek Joanna LKJ w Gałkowie
S
O022618
4. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
5. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
6. Celska Olga SKJ Beckersport Raszyn
1999 (MJ.)
O026797
7. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (J.)
O039773
8. Chełchowska Helena Sopocki KJ
S
O026685
10135918
9. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
10. Czajkowska Dorota St. SKJ Bobrowy Staw
2003 (J.)
O038774
11. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
12. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
13. Czub Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O049370
14. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
15. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
16. Dargiewicz Anna bpk
S
O001421
17. Dołhun Jakub KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O034618
18. Dowgiałło Jędrzej bpk
2006 (JM.)
O060168
19. Dzipanow Maja LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O042395
20. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
21. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
O003278
22. Fisiak-Polowczyk Marta BPK (LOD)
S
O004344
23. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
24. Gantner Krystyna KS Garo
2003 (J.)
O047140
25. Garbowski Daniel LKJ w Gałkowie
S
O056037
26. Gintowt-Juchniewicz Zofia St. J Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037012
27. Gneiting Maria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O059504
10184737
28. Godek Tomasz LKJ w Gałkowie
S
O013715
29. Godek Tomasz LKJ W Gałkowie
S
O013715
30. Grzegorzewski Adam KJ Okoły
S
O011420
31. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O034398
32. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
33. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów
S
O003454
10125729
34. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
35. Hipsz Kaja KJ Garo
2005 (JM.)
O039853
36. Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew
S
O006078
37. Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew
S
O003297
38. Kasza Natalia bpk
2004 (J.)
O046711
39. Kicińska Karolina St. SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
40. Kłos Karolina St. Warszawski KJ
2003 (J.)
O041683
41. Kopcych Anna LKJ w Gałkowie
S
O011373
42. Koper Dominika JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
O059397
43. Kozińska Barbara bpk
2001 (MJ.)
O030953
44. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
45. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowoie
S
O045404
46. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (Mł.)
O055762
47. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
48. Kryszeń Natasza bpk
2004 (J.)
O050244
49. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
50. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
S
O025285
51. Kubiak Bogdan KJ SO Łąck
S
O000317
52. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
53. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
54. Kuczeriszka Aniela St. KS Chojnów
2004 (J.)
O040853
55. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
56. Lach Agata bpk
S
O021879
57. Lewandowski Aleksander KS Verso La Natura
2003 (J.)
O041776
58. Liszewska Natalia JKS u Robsonów
S
O026546
59. Lodowski Oskar St. KJ G-Ride Team
2004 (J.)
O050349
60. Ludwicka Karina LKJ Gałkowo
2006 (JM.)
O044637
61. Łowiec Zuzanna KJ Wiktorowo
2004 (J.)
O052389
62. Makowska Martyna St. Warszawski KJ
2002 (J.)
O024451
63. Markiewicz Alicja KS Garo Warszawa
2005 (JM.)
O031292
64. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
65. Michalak Zofia St. SKJ Bobrowy Staw
2005 (JM.)
O045772
66. Mikołajczyk Hanna Polish Pony Club
2006 (JM.)
O047758
67. Milczarek Nina KJ Infernal Team
2000 (MJ.)
O026267
68. Milewska Julia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O026670
69. Mitman Amelia Klub Jeździecki Salio
2005 (JM.)
O033513
70. Mitrowska Martyna St. SKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O036853
71. Mulik Ewa St. KJ Olimpia Warszawa
S
O008861
72. Muraczewski Jacek KS Small Cherry
S
O004710
73. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
74. Oryga - Siwiak Maja bpk
2003 (J.)
O042186
75. Pankiewicz Ireneusz KJ Bielik Grzegorzewice
S
O028769
76. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
77. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
78. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
79. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
1999 (MJ.)
O037005
80. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (Mł.)
O057056
81. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
82. Pietrzak Kaja MKJ NENIA Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
83. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o. Starogard Gdański
2004 (J.)
O048153
84. Pogodzińska Sonia bpk
2005 (JM.)
O050146
85. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
86. Pondo Natalia bpk
2003 (J.)
O034837
87. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
88. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
89. Rębisz Anna LKJ w Gałkowie
S
O003598
90. Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O003131
91. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
92. Rychter Karolina bpk
2004 (J.)
O054889
93. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
94. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (JM.)
O044639
95. Siwicka Anna bpk
2006 (JM.)
O055841
96. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
97. Sterczyńska Zuzanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O039182
10179301
98. Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew
S
O003463
99. Suwała Katarzyna bpk
2003 (J.)
O040540
100. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
101. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O035565
102. Tomaszewska Izabella St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O003344
103. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
104. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
105. Tomaszewski Stanisław bpk
2008 (JM.)
O058748
106. Tovarnak Sabrina Czech Republic
S
brak
107. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
108. Tulisow Nina KJ Bertyn Piastowo
2004 (J.)
O035091
109. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (J.)
O035152
110. Weka Krzysztof LKJ w Gałkowie
2005 (JM.)
O059161
111. Werelich Zuzanna KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O046544
10185946
112. Wesołowska Aniela KJ Wiktorowo
2002 (J.)
O043883
113. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O008883
114. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
115. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (JM.)
O031481
116. Witkowska Maja JKS u Robsonów
2009 (Mł.)
O058026
117. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O032560
118. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
119. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
120. Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (MJ.)
O034196
10188629
121. Wyszomirski Paweł KJ Stado Kętrzyn
S
O040782
122. Zalewska Aleksandra Ełckie TJ Hadrian
2006 (JM.)
O057563
123. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
124. Zielińska Maja St. KS Chojnów
2004 (J.)
O048249
125. Zielonka Karolina KS AZS UWM Olsztyn
2006 (JM.)
O042811
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

A CATOKI HAN GER 2010 wałach gniada/168 F: Catoki / Cambridge
M: Arancha / Accord II
K022778 DE431316680210
2.

170

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
K017200 616009590142410
3.

112

AL CAPONE SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Amazing Grace / Arpeggio
K026735 616009661386414
4.

74

ALEXIS BH SP POL 2013 Klacz gniada/160 F: Elf / Fanimo
M: Afrodyta BH / Arianin
K028310 616007661402213
5.

236

AMBRA BAV GER 2013 Klacz gniada/175 F: Action-Breaker /
M: Calla /
brak DE481810282613
6.

88

ANGELO SP POL 2014 Wałach izabelowata/190 F: Vittorio / Calippo
M: Andaluzja / Ultimo
K026106 616009510135414
7.

198

ANTA MONIKA WLKP POL 2005 klacz siwa/161 F: Pink Floyd H L / Pthagoras Z
M: Ada Sara / Aragonit
K009825 POL007600180905
8.

244

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
9.

247

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
10.

139

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
K021654 616009690190709
11.

166

ARIANA MŁP POL 2007 klacz kasztanowata/167 F: Devin Du Maury / Quatar De Plate
M: Arizona / Cynik
K018476 POL006580422007
12.

200

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
13.

1

ARONIA OS POL 2007 klacz siwa/- F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
K012502 DE418181541807
14.

168

ASPEN SP POL 2013 wałach skarogniada F: Stakkato Top / Stakkato
M: Apia II / Calderon
K026543 616009660669613
15.

140

ASSANI MŁP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Azalia / Askar
K026310 POL006580529506
16.

184

ATOMIUM L HOLSZTYN POL 2011 wałach siwa/167 F: Clarimo
M: Welfin
K018936 DE421000111411
17.

2

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
K021640 616009690142110
18.

75

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
19.

104

BEAUTY C KWPN NED 2006 Wałach siwa/176 F: Untouchable Z / Heartbreaker
M: Victoria-C / Concorde
K013478 528210000829320
20.

3

BEAUTY GIRL KZ Z BEL 2013 klacz kasztanowata/- F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cover Girl Z / Caretano Z
K027029 056015Z55822813
21.

187

BEBOP MARGOT SF FRA 2011 wałach siwa/161 F: Opium De Talma / Carthago
M: Coco Channel Trefl / Quidam De Revel
K029992 11554927W
22.

190

BELLAGIO Z Z POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Brantzau / Baloubet Du Rouet
M: Krista / Polydor
K029343 056015Z55690216
23.

175

BENEFIS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019760 616007610060110
24.

233

BERNESTINA BAV GER 2006 Klacz gniada/166 F: Baloubino B /
M: Cosa B /
brak DE481810140006
25.

114

BLANT OLD GER 2009 wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Part De Reve / Burggraaf
K018726 DE418185420109
26.

66

BOLERO SP POL 2015 wałach gniada F: Bally Bo /
M: Cortina /
brak -
27.

252

BON JOVI SP POL 2014 Ogier gniada/- F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
K024775 616009580068314
28.

205

C'EST SI BON SP POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K029340 616009600127016
29.

63

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
K019773 DE418180005911
30.

195

CALIOPE Z Z POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto I
M: Castanea Z / Caretano Z
K029344 056015Z55694015
31.

124

CALL ME PRETTY HAN GER 2011 wałach gniada/170 F: Contendro I / Contender
M: Geraldine / Gluckspliz
K026200 DE431310518311
32.

21

CALMETTE-P SP POL 2013 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Corleanda P / Larron
K024018 616009610036513
33.

19

CALVADOS SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Wizjoner / Rytm
M: Coralie V / Micko Platere
K020381 616009670147309
34.

217

CANJER HST HOL NED 2010 wałach gniada/167 F: Cesano II / Caretino
M: Undine X / Cassini I
K022704 DE421000297810 276421000297810
35.

125

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
K012041 K012041
36.

219

CASARES BLUE OLD POL 2016 ogier siwa/167 F: Chacoon Blue / Chacco Blue
M: Casarina / Cordino
K029471 DE418184008916
37.

110

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
K009367 DE421000289204 103BV35
38.

123

CASTELLANO 12 HOL GER 2011 wałach gniada/185 F: Cachas /
M: Wajona / Colman
K027012 DE421000078111
39.

85

CATARINA 216 OS GER 2011 Klacz gniada/175 F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
K020513 DE418184042811
40.

235

CERVINO H BAYERN GER 2012 ogier siwa/174 F: Cornet Obolensky /
M: Pauline /
brak -
41.

229

CHACCO OLYMPIC OLD POL 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chacco-Blue / Chambertin
K022616 DE433331833710
42.

151

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
43.

206

CHEOPS WLKP POL 2005 wałach kasztanowata/- F: Kołczan / Kondeusz
M: Celinka / Cyceron
K011538 POL007600131405
44.

214

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Corvus Z /
M: Chocolett / Cheenook
K028499 616009530041914
45.

24

CHOPPER 7 BAYER GER 2011 wałach ciemnogniada F: Contendros /
M: Koradina Nice to Know /
K023787 DE481810190911
46.

59

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana du Pas / Quick Star
K022968 25000112273645F
47.

163

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
48.

158

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
49.

191

CONSTANTIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: C Tarnawa / Wizzerd Wv
K029338 616009600126916
50.

34

CONSTANTINE M HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Wendura / Wendekreis
K025714 DE431310046212
51.

71

CONTI SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Dionizos / Elvis
M: Contedra / Contender
K013471 616009600461608
52.

159

CORJANA P SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL009610010408
53.

228

CORRADO NN POL Nieznana wałach jasnokasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 999 60 01340 01
54.

192

CORSIMO SWB POL 2012 ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
K021595 752004041201160
55.

152

COUNTER HOL POL 2011 wałach gniada/173 F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
56.

196

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
57.

60

CRISTAL HAN GER 2013 wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
K023990 DE431310558813
58.

107

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
K014412 DE421000254404
59.

154

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
60.

28

CZUCARLOS WLKP POL 2013 wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
61.

67

DA VINCI BRECH HOL GER 2013 wałach gniada F: Diamant De Semilly / Le Tot De Sem
M: Wenke I / Contender
K028277 DE421000522013
62.

180

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
63.

171

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada/- F: Cantos / Contender
M: Tomke H / Nairobi
K014234 528003000806018
64.

142

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Empire / Embassy I
M: Diamantina / Rhytmus S
K020906 616009661132009
65.

35

DELILAH HOL POL 2011 klacz gniada/mk:157 F: Calico / Cassini I
M: Vernisage / Catoki
K026339 DE421000691011
66.

93

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
67.

213

DOCENT - J SP POL 2010 wałach ciemnogniada/173 F: Cruzeiro L /
M: Dmona / Lord Star
K022393 616009610110510
68.

141

DOLLAR GYM HOL POL 2011 wałach gniada/168 F: Dollar D.L.PI / Quidam de Revel
M: Jeliza / Cascavelle
K021243 DE421000530911
69.

238

DON SP POL 2011 wałach gniada F: Dan / Luron
M: Dosia / Marino
K019185 616009600195711
70.

237

DONALD BAVARIAN GER 2012 wałach gniada/167 F: Diarado /
M: Cosa /
brak DE481810078212
71.

234

DONNERWETTER BAVARIA GER 2012 wałach gniada/174 F: Dollar D‘or /
M: Rabiat Z /
brak -
72.

100

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
73.

68

DYNAMITE BRECH HAN GER 2014 wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot De Semilly
M: Werra / Quidam De Revel
K028276 DE431316853914
74.

69

EASY FLY BRECH HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 DE431319627313
75.

143

ECLIPSE DE CAVILLY SF FRA 2014 klacz gniada/172 F: -
M: -
K028406 14548818R
76.

7

EISSPORT TRAKEN LTU 2010 Wałach siwa/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
K025228 014545
77.

240

EL VITELLO SP POL 2013 wałach siwa F: Vitalis / Imequyl
M: Eti Queen / New World
K026827 616009530076313
78.

79

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
79.

193

ENERGIE SEMILLY SF FRA 2014 Klacz gniada/- F: Herald /
M: Me Too De Semilly / Le Tot De Semilly
K027074 25000114524131A
80.

127

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa/173 F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
K020771 616009661085412
81.

98

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz gniada/176 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Pelegro
K024612 616009510342312
82.

129

ESKOBAR SP POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
83.

80

EUFORIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Bolshoi / Favoritas
M: Elkana / West
K024086 616009640083212
84.

101

EVITA HAN GER 2013 klacz skarogniada/172 F: El Bundy / Escudo I
M: Silence / Stolzenberg
K029672 DE431319626813
85.

188

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
86.

126

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
87.

227

FISTON VAN T&L BWP BEL 2011 wałach siwa/170 F: Houston / Heartbreaker
M: Chanac Van T&L / Jarnac
K020838 056007000F50039
88.

220

FLIPJE KWPN NED 2010 wałach gniada/175 F: Carolus II / Capitol I
M: Bavanta V/D Renvillehoeve / Numero Uno
K025560 528003201004967
89.

246

FLORIS T BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Cjussica T / Kashmir Van't Schuttershof
K023846 10368E
90.

26

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
91.

176

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
92.

136

FUNNY KG SP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Finezja KG / Kastet
K020664 616009610148011
93.

43

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
94.

245

GALOPADA SP POL 2011 klacz gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Gospel / Szron
K026644 616009540081311
95.

177

GEJSZA WLKP POL 2009 klacz kara/mk:158 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gafme / Pan Franek
K018445 POL007600024609
96.

41

GET READY WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/163 F: Rash /
M: Grejsa / Ajbek
K025546 616007600054414
97.

242

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro /
M: Gardenia /
K012004 brak
98.

137

GOLDEN BOY SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Farmer / Rovetto
M: Goldmarie / Carry Gold
K027687 616009640025414
99.

153

GOLDENBOY GR KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
K020933 528003201109703
100.

197

GOMETA KWPN NED 2011 klacz gniada/167 F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Rometa / Zeus
K028541 528003201107063
101.

82

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/-168 F: Kołczan / Kondeusz
M: Gala / nn
K022919 616999600367009
102.

95

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
K011175 POL007520060806
103.

94

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
104.

248

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Flamenco Desemilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
K018947 528003201111006
105.

150

HALLOUMI SP POL 2013 klacz kara/- F: Kilian 38 / Boreas
M: Hellenika / Babrol
K026385 616009660023692
106.

111

HANDSOME KWPN NED 2012 wałach gniada/- F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Donna Molga / Tolan R
K025713 528003201206810
107.

4

HAPPYLINA KWPN POL 2012 klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
K023155 528003201205792
108.

179

HASSLING-KETLING SP POL 2014 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hellenika / Cabrol
K028337 616009661019614
109.

138

HASTA LA VISTA T KWPN NED 2012 wałach siwa/167 F: Avantos / Mermus R
M: Pamina T / Come On
K029704 528003201205270
110.

181

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Salamon / Darco
M: Henrietta / Turbud Quirinus
K025578 616009640019214
111.

102

HIP HOP SP POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Luron / Guidam
M: Hrabina W / Carlon
K010615 POL009600061006
112.

239

HIPOIDAS TRAK LTU 2006 Ogier gniada F: 104QX92
M: Hipe / Horalas
K019467 LTU002520159706 104XD55
113.

249

HRABIANKA C SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Conquest Boy / Contendro
M: Hrabina C / Caletto's Son
K018491 616009660841211
114.

174

HUNTER Szlachetna Półkrew POL 2005 wałach skarogniada/171 F: Weltstein
M: Hagia Anna
K009267 POL009600072805
115.

76

IRTYSZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Palermo / Paradiesfalter
M: Iza - Boo / Lanjonker S
K018903 616009580593111
116.

178

JALISCO SOLIER KWPN NED 2014 wałach gniada/166 F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Zaza / Heartbreaker
K027270 528003201405551
117.

186

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Kashmir Van Schuttershof / Nabab De Reve
M: Rebecca De La Ferme Du Bois / Landjuweel St. Hubert
K025776 056002W00290674
118.

64

JE T'AIME SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Kilian 38 /
M: Jemioła /
K028189 616009600113114
119.

164

KAMILLE KWPN NED 2015 klacz gniada/172 F: Quasimodo Van Molendreef / Heartbreaker
M: Oleaster / Burggraaf
K028828 528003201501442
120.

230

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
121.

87

KEMBALL SP POL 2005 ogier ciemnogniada/- F: Qumball / Kimball
M: Karbana / Carbano
K010603 POL009660709205
122.

84

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
123.

169

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
K015556 616009540044809
124.

215

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
K023432 616009530082613
125.

14

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
126.

222

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
K019253 616013580270509
127.

18

KUROSAWA SP POL 2009 wałach gniada/167 F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
K018124 616009680111609
128.

216

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Alina / Arpeggio
K026862 DE441410658713
129.

122

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz gniada/172 F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
K020919 DE418180224811
130.

148

LACOMME SP POL 2000 klacz kasztanowata/- F: Landor S / Landadel
M: Gina G / Grannus
K008275 DE433330987700
131.

218

LADY VON BAYERN OS POL 03.06.2007 klacz gniada/163 F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite I I / Literat
K012422 DE418181520207
132.

224

LE-GO FRIENDS HAN GER 2011 Wałach gniada/162 F: Laith / Lord Z
M: Ramiro's Girl / Ramiro's Boy
K020737 DE431310519911
133.

33

LEGENDA HAN GER 2010 klacz ciemnogniada/165 F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Kathleen I / Liostro
K016463 DE421000414710
134.

11

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
brak 2760200000112302DEU
135.

135

LESOLEY SP POL 2012 wałach gniada/xx F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
K023160 616009600245012
136.

119

LIBELL NIEM. SPORT. GER 2005 klacz gniada/165 F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
K013333 DE457000154105
137.

243

LIBERKA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Concord /
M: Loresca-J /
K028350 616009530008015
138.

145

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 wałach siwa/165 F: Lord Liberator / Littorio
M: Latorość / Mangan
K019317 616007610238709
139.

117

LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF BWP BEL 2011 Wałach gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Quina Z / Quidam De Revel
K022002 056002W00297758
140.

70

LION SP POL 2007 wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
K012386 POL009600357307
141.

225

LITTLE EAR KUC WALIJSKI SWE 2002 ogier siwa F: Kulltorps Yrrol /
M: Kohls Nana /
brak -
142.

130

LOLA WESTF GER 2011 klacz gniada/172 F: Last Man's Hope / Last Man Standing
M: Pilot in the Air / Pilot Pur
K028593 DE441410935711
143.

194

LORDI HAN GER 2014 wałach gniada/- F: Lord Pizarro / Lord Pezi
M: Dior / Diarado
K026047 DE431310232914
144.

51

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
145.

50

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
146.

103

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki / Cambridge
M: Manga / Davidoff
K022517 616009610244411
147.

250

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 616POL16008979T
148.

231

MAMOUNIA BAYERN GER 2014 klacz ciemnokasztanowata/172 F: Messenger /
M: Contender /
brak -
149.

157

MARINA S SP POL 2003 klacz ciemnogniada/168 F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Markiza / Romantiker
K029626 POL009520029103
150.

226

MARKIZA WLKP POL 2007 klacz gniada/- F: Corde Star /
M: Melisa / Midas
K015005 POL007600119307
151.

99

MARKO SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
K021611 616009610167112
152.

147

MEKSYK MŁP POL 2010 wałach gniada/163 F: Falkon / Lubczyk
M: Madera / Hutor
K019026 616006540108410
153.

161

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
154.

162

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL013570315207
155.

115

MISTER CASH BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck / Caretino
M: Go-Go-Girl / Contact VD Heffinck
K022027 056002W00301556
156.

29

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
157.

203

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas / Reitar
M: Malaruna / Arianin
K023538 POL732010064713
158.

96

NABAB SP POL 2011 wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
159.

251

NASTKA KUC POL 2009 klacz srokata/148 F: Poseidon / Pinto
M: Nandina / Split
K029746 POL013610230708
160.

210

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
161.

183

NINTO CHICO WESTF POL 2008 wałach gniada F: Nintender / Namelus R
M: Charmon / Chacco-Blue
K013858 DE441411589408
162.

97

NOTA SP POL 2006 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Nitolma / Concorde
K018105 104TY80
163.

241

OKAVANGO TS POL 2005 wałach skarogniada/160 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
164.

91

OLINA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Otill / Luron
M: Milka / nn
K017071 POL009660837408
165.

185

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 wałach siwa/- F: Ogano Sitte / Darco
M: Bawaria / Castilio
K024864 DE418180197113
166.

202

OSI SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
K028087 616009600115715
167.

113

OZZY OSBOURNE SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Kannan / Voltaire
M: Odeur-M / Lord Z
K026734 616009661386214
168.

92

PADWA KWPN POL 2011 Klacz gniada/180 F: Markies V / Guidam
M: Parada / Revel
K027376 616009600175611
169.

212

PANTONINA SP POL 2009 klacz izabelowata/170 F: Vandamme / Guidam
M: Partita / Hejnał
K016417 616009610171909
170.

128

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/- F: Etos / Santiego
M: Penelopa / Poll
K019628 616007600298909
171.

106

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
K020801 616009590104512
172.

131

PICCOLO SP POL 2008 Wałach gniada/172 F: Empire / Embassy I
M: Poussette Z / Pucci
K015893 POL009660212408
173.

199

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc:131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
K026509 POL013600141899
174.

204

POLECZKA HOL GER 2006 klacz gniada/164 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Padura III / Chambertin
K011649 DE421000042506
175.

49

PRESJA WLKP POL 2006 klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
K011036 POL007600012106
176.

108

PRINCE NOIR BWM BEL 2010 Wałach kara/175 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Philadelphia Z / Papillon Rouge
K017297 056002W00296284
177.

144

PRINCESSA D POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K026511 POL999520184504
178.

146

PRINCESSA I G SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Canoso /
M: Princessa / Cassini I
K024973 616009640048013
179.

172

QUALITO Z ZANG NED 2011 Wałach gniada/175 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
180.

221

QUEEN-FLY SP POL 2012 klacz kasztanowata/- F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K021879 616009640028312
181.

78

QUESTINO HOL GER 2007 gelding bay/178 F: Quintero /
M: Gina XXVI /
brak DE421000151307 276421000151307
182.

211

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
183.

118

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/kuc:127 F: Galant /
M: Różyczka /
K029597 616013590150616
184.

22

RAF LIDER WLKP POL 2008 ogier gniada/168 F: Lider / Le Grand
M: Rafa / Monte Christo
K011901 POL007610061908
185.

62

RALFIE WESTF POL 2015 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Rafia / Abdullach
K028351 DE441411222815
186.

133

RASCO SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Check In 2 / Cordalme
M: River PG / Spartakus
K022921 616009661125212
187.

182

RAVIVIA P SP POL 2014 klacz siwa/162 F: Coriano's Ass
M: Raphaella P / Correro
K025418 616009610008514
188.

132

RITA SP POL 2015 klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K029117 616999580448115
189.

223

ROCKEFELLER SP POL 2012 wałach siwa/172 F: Cap De B'neville /
M: Rafia / Abdullah
K023459 616009600155412
190.

105

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
K023397 616009590190809
191.

109

RUFUS SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Salamon / Darco
M: Rolemma / Emar
K027921 616099530112815
192.

167

SACRAMENTO SP POL 2009 wałach siwa/168 F: Spartakus / Spartan
M: Sisi / Ever for Pleasure
K016557 616009660896609
193.

120

SAN-SZAJ SP POL 2011 wałach inna F: Nippon / Ogar
M: Sweet Lady PG / Roland
K022529 616009510268911
194.

232

SANVARA BAYERN GER 2015 klacz gniada/171 F: Sanvara /
M: Contendro /
brak -
195.

23

SCARTO II SP POL 2014 wałach gniada/166 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Sawannah / Landjonker S
K028536 616009630058814
196.

201

SERPENTYNA XX POL 2013 klacz kasztanowata/164 F: In Camera / Sadlers Wells
M: Szeroka Polana / Zafonium
K029119 616POL13008121T
197.

90

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
198.

160

SWEET EMMA WELSH PONY GBR 2008 klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
K026255 826046020150135
199.

86

SYLVESTER BAYER GER 2013 Ogier ciemnogniada/- F: Sandro Boy / Sandro
M: Raritat / Rabitat Z
K026081 DE481810001913
200.

149

SZIMANO SP POL 2009 Ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Szaki / Kissovo
K019371 616009540116409
201.

156

TORNADO KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
202.

81

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Corvallo/ Coriano
K022478 616009670124711
203.

89

TULLAMORE PP HAN POL 2015 klacz gniada/165 F: Toulon / Heartbreaker
M: Alida / Aloube Z
K029083 DE431316983015
204.

209

TUTSI SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Undine X / Cassini I
M: Tesmiran / Creool
K018661 616009590267809
205.

116

U2 HOL DEN 2013 ogier siwa/170 F: Untouchable
M: N-Casablanca
K026532 DE421000702813
206.

77

ULISSES SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL009580333708
207.

121

URIAS KWPN NED 2001 Wałach gniada/171 F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
K008182 0105809 POL40639
208.

165

VERONA OS GER 2013 klacz gniada/168 F: Valeron / Vigo D'Arsouilles
M: Fiorini van de Nethe / Darco
K025852 DE418182570913
209.

83

VLADISLAV LAZAR OLD POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Quinto De B / Quinar
M: Via M / Quick Star
K026988 DE433330855415
210.

132

WERONA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: Lissaro / Colox Cup
M: W-Quenee Top / Cantanis
K029283 616009520056416
211.

189

WESTA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: Caliro /
M: Whitaka / Eden
K027436 616009530261110