Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczewska Klaudia KJ Stajnia Odra Głoska
2004 (J.)
O038231
2. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
3. Bajońska Julianna St. Rodan Club
2006 (JM.)
O049890
4. Barczyk Milena bpk
2004 (J.)
O027550
5. Bętkowska Sara bpk
2003 (J.)
O039226
6. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
7. Borycka Zofia bpk
2007 (JM.)
O054781
.
8. Boś Wiktoria SLKS KSIĄŻ
2005 (JM.)
O048417
9. Böttcher Sofia bpk (ex KJ Podkówka Team)
2006 (JM.)
brak
10. Burdyka Paulina KJ Bachmat Pruszowice
S
O007002
11. Cepa Anna St. Rodan Club
2003 (J.)
O036422
12. Chruszcz Maja KJ Volta
2005 (JM.)
O045649
13. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
14. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
15. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O040158
16. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (J.)
O025376
17. Dyżewska Ewa Aleksandra KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O003288
10063742
18. Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica
1999 (MJ.)
O027328
19. Dźwigońska Weronika KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (J.)
O044851
20. Fejdych Julia KJ Ślęża Wrocław
1999 (MJ.)
O034821
21. Fiołek Klaudia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O039561
22. Flankowska Justyna KJ Ślęża Wrocław
S
O038733
23. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
24. Frydlewicz Oliwia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
1999 (MJ.)
O057613
25. Fuja Laura Stajnia Namlikowo
2006 (JM.)
brak
26. Galicki Anzelm OSK Michalscy Trzebnica
2001 (MJ.)
O042887
27. Gałka Julia KJ Arkadia
2007 (JM.)
O050162
28. Gałuszka Wiktoria JKS Hanna
2000 (MJ.)
O038080
29. Gaworczak Laura KJ Stajnia S.S. Jakubów
2003 (J.)
O047661
30. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (J.)
O044129
31. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (MJ.)
O024867
32. Gillmaier Laura Konie Sportowe Gillmaier
2007 (JM.)
O050580
33. Gneiting Maria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O059504
10184737
34. Gołygowska Monika KJ Amazonka Chwałowice
S
O012286
35. Gramza Amelia St. Rodan Club
2006 (JM.)
O036337
36. Gramza Leszek St. Rodan Club
S
O002865
37. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
38. Grzesik Maria St. Rodan Club
2003 (J.)
O044553
39. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
40. Hodera Marcelina St. Sportowe Vidavia
S
O027542
41. Janicka Paulina St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
brak
42. Jankowska Joanna KJ Ślęża Wrocław
S
O023553
10167951
43. Jazienicki Dominik bpk
2003 (J.)
O045650
44. Jendrośka Adrianna bpk
2000 (MJ.)
O028521
45. Kasner Matylda Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2001 (MJ.)
O023415
10147432
46. Kaznowski Arkadiusz KJ Stajnia Krzyżanowice
S
O033912
47. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador Dziuplina
S
O026259
48. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
49. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
50. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
51. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
52. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
53. Konieczna Magdalena KJ Osadkowski Jakubowice
S
O041566
54. Kościelniak Dorota OSK Michalscy Trzebnica
S
O047334
55. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O038495
56. Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary
S
O033289
57. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
58. Kozłowska Lidia Karkonoski KJ
S
O012357
59. Kozołup Natalia JKS w Jaroszówce
2004 (J.)
O046183
60. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
1999 (MJ.)
O026825
61. Krężelewska Izabela KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O024024
62. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
63. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
64. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
65. Liss Tymoteusz KJ Volta Miłocice
2008 (JM.)
O053735
66. Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice
S
O055273
67. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
68. Luty Dominika bpk
S
O003979
69. Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O026247
70. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
71. Miałszygrosz Amelia KJ Ślęża Wrocław
2006 (JM.)
O054291
10215442
72. Mikołajczyk Eryka KJ Osadkowski
2007 (JM.)
O052725
73. Milewska Kaja LUKS Nysa gubin
2004 (J.)
74. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
S
O024394
75. Młodawska Karolina KJ Ślęża Wrosław
2003 (J.)
O036609
76. Morsztyn Monika bpk
S
O001963
77. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
78. Mostowa Zuzanna Stajnia Namlikowo
2003 (J.)
brak
79. Mróz Natalia KJ Stajnia Krzyżanowice
2002 (J.)
O042802
80. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
81. Natkaniec Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2005 (JM.)
O045857
82. Nowak Julia KJ Dworzysko
2005 (JM.)
O043124
83. Pastuszek Patrycja LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
S
1920/20
84. Paździora Oliwia Konie Sportowe Gillmaier
2002 (J.)
O031639
85. Pelc Nikola KJ Ślęża Wrocław
2005 (JM.)
O053168
86. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O038703
87. Piszczatowska-Hołub Katarzyna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
S
O000509
88. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
89. Poprawska Aleksandra KJ Stajnia Odra Głoska
2001 (MJ.)
O046435
90. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
91. Przezak Katarzyna St. Rodan Club
2001 (MJ.)
O031461
92. Przyśliwska Malwina St. Sportowe Vidavia
S
O003216
93. Rajewska-Poręba Beata KJ Maximus Kowary
S
O031209
94. Robak Wiktoria JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O050459
95. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
96. Różalska Ilona KJ Volta Miłocice
S
O025928
97. Rucińska Zofia KJ Volta Miłocice
2007 (JM.)
O054742
98. Rybarczyk Julia KJ Michałów
2006 (JM.)
O053483
99. Siwek Zuzanna KS Small Cherry
2003 (J.)
O028604
100. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
101. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
102. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
103. Śniegucki Ksawery JKS Jaroszówka
S
O003263
104. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
O038702
105. Staszak Alicja bpk
2001 (MJ.)
O028836
106. Stefańczyk Anastazja Karkonoski KJ
2004 (J.)
O054904
107. Stefańczyk Joanna bpk
2004 (J.)
brak
108. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
109. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
110. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (MJ.)
O035565
111. Szymanek Anna KJ Arkadia
S
O031121
112. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
113. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
114. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
115. Urbaniak Hanna OSK Michalscy
2004 (J.)
O051925
116. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
117. Weisert - Magierska Anna St. KS Arkadia
S
O032333
118. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (J.)
O046901
119. Wór Natalia KJ Podkówka Team
2004 (J.)
brak
120. Zatwarnicki Kacper KJ Jaroszówka
2003 (J.)
O040625
121. Zdziebło Ewa KJi Stajnia Krzyżanowice
2007 (JM.)
brak
122. Zielińska Paulina St. Rodan Club
S
O003415
123. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

107

ACCORN SP POL 2013 wałach kasztanowata/x F: Guffi /
M: Alysha H / Acord II
K028228 616009670094013
2.

102

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
3.

108

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/- F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
4.

72

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
5.

138

ANTONIO HAN GER 2014 Wałach siwa/174 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Agonara / Cento
K028498 DE431319615814
6.

109

ARASH SP POL 2014 ogier gniada/. F: Corian's Ass / Coriano Z
M: Amaretto / Tolan R
K026941 616009670092214
7.

65

ASSADUR MŁP POL 2007 wałach gniada/167 F: Dounba / Kaldoun
M: Assunta / Kwartet
K014019 POL006580421507
8.

86

ATLANTA I KWPN NED 2008 klacz gniada/- F: Caretino /
M: Shacira /
K016160 DE421000092408
9.

27

ATTILA OLD GER 2004 wałach kasztanowata/176 F: Charity / Caretano Z
M: Carthella / Carthago Z
K025923 DE418180099304
10.

79

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
K024791 616007670025610
11.

201

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
12.

33

B CATILLIA KWPN NED 2007 klacz gniada/167 F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
K020875 528003000709725
13.

116

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
14.

198

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
K024874 DE427270198814
15.

84

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
K021886 616009670032512
16.

53

BATUMI L WESTF GER 2013 wałach siwa/164 F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
K024910 DE441410775113
17.

156

BAZALT SP POL 2003 wałach gniada/168 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
K014614 POL009670021703
18.

178

BESTSELLER SP POL 2006 wałach gniada F: Caprioland /
M: Bejla / Leadman
K013826 POL009580313106
19.

77

BINGO SP POL 2002 wałach gniada/170 F: Levis /
M: Bogota /
bral -
20.

96

CALITICO HAN GER 2009 wałach ciemnogniada/170 F: Calido /
M: Alexa / Athletico
K023625 DE431314900309
21.

115

CALOTTA NIEM. SPORT. DEU 2008 Klacz siwa/165 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
22.

81

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue
M: Wadi El Hasa
K022652 DE43333619208
23.

46

CARETINA BAJOU B SP POL 2014 klacz ciemnogniada/175 F: Michael Angelo P /
M: Carmen / Calypso III
K024805 616009610124514
24.

191

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I / Cassini I
M: Tarion / Lansing
K022855 DE418182532912
25.

40

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111
26.

57

CASPAR 238 OS GER 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
K022052 DE418180065908
27.

130

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
K017252 DE441411205110
28.

123

CASSANOVA WESTF GER 2010 wałach gniada/172 F: Congress /
M: High Society / Hogwart
K027967 DE441411439110
29.

47

CASSARIO NIEM. SPORT GER 2012 wałach kasztanowata/170 F: Casskeni II / Cassini II
M: Cyganka / Elliot
K021630 DE456570196812
30.

89

CAYENNE SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
K021231 616009670099111
31.

194

CENTURIA F:
M:
32.

137

CHACCO AMICOR ZM OS POL 2009 ogier gniada/172 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilotine / Balou du Rouet
K017047 DE418184112209
33.

121

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
34.

166

CHARLES DE GAULLE HOL POL 2015 wałach gniada/174 F: Chaman /
M: Upsala V / Ephebe F. Ever
K029797 DE421000168515
35.

122

CHARMANTE Z ZANG BEL 2005 Klacz siwa/174 F: Chippendale / Cento
M: Ugini / Orame
K014955 Z620305 104OZ24
36.

157

CHAVIV OLD GER 2015 wałach gniada/178 F: Vivant Van De Heffnick /
M: Chaccville /
brak DE 418180020115
37.

152

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Action-Breaker BWP/ Heartbreaker
M: Clarima SR hol./ Clarimo hol.
K022586 616009510253312
38.

48

CLEARROUND OS GER 2011 wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
K026275 DE418181112111
39.

93

CLINTELLA WESTF GER 2009 klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Marena / Jaguar
K018034 DE441411196509
40.

147

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
K020473 056015Z55668508
41.

171

COLINE HOL GER 2009 klacz gniada/168 F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
42.

8

COLOMBO SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
K021785 616009670115111
43.

172

CONFUA HOL GER 2013 klacz siwa/167 F: Contact Me / Carthago
M: Riga II / Cambridge
K027534 DE421000190813
44.

151

CORDOBA SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus han/ Stakkato
M: Contessa hol./ Corino Z hol.
K021486 616009510342212
45.

112

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club /
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
46.

190

CRUSOR WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Cruzeiro I / Carpaccio
M: Casandra L / Cascavelle
K017242 DE441411981208
47.

104

CYNTHIA OLD POL 2011 klacz skarogniada/172 F: Carenzo /
M: Cilli / Carprilli
K030107 DE433332024711
48.

106

DA LUNA Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2013 klacz gniada/165/6 F: Needham's Fort /
M: Da Lakta / Sorbie Tower
K023398 616POL13008183T
49.

10

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
50.

186

DARK KNIGHT PH SP POL 2008 wałach gniada/163 F: Ludger /
M: Damira / Ramiro Z
K022247 POL009680069908
51.

82

DARLING Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/170 F: Diamant Z /
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
52.

195

DAYTONA KWPN NED 2008 klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
53.

71

DE NIRO SP POL 2015 wałach ciemnogniada/163 F: Cassilio /
M: Dirty Dancing / Adrian
K027897 616009690037415
54.

45

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
55.

38

DEMUR HAN GER 2012 klacz gniada/162 F: Drosselklang ll /Don Carlos
M: Lamour /Lordanos
brak DE431316937212
56.

80

DIARETINA HOL GER 2012 klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
K024927 DE421000190612
57.

125

DING DONG BAYER GER 2013 wałach gniada/163 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Roxy / Stalypso
K022843 DE481810293613
58.

183

DON FUEGO CORRIENTE HAN POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Don Sandrino /
M: Elvita / Escudo I
K029822 DE431436951116
59.

146

DONJA KWPN NED 2008 klacz gniada/160 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Silbinne / Silbersee
K018207 528003000803577
60.

141

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada/168 F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
K006097 POL009670004101
61.

49

DUBALOU 3 OS GER 2014 wałach kasztanowata/168 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Balarina Du Rouet / Balou Du Rouet
K029614 DE418184401714
62.

103

EROZJA SP POL 2010 klacz skarogniada/166 F: Le Duc /
M: Erotyka /
brak 616009670034810
63.

100

ETOILE HAN GER 2007 klacz kasztanowata F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
K014422 DE431314606007
64.

26

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 wałach kara/172 F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
65.

95

FANTASIE SP POL 2010 klacz siwa/164 F: Stakkatol /
M: Furina / Etos
K024163 616009540098610
66.

185

FARINERO SP POL 2016 wałach gniada/178 F: Sword /
M: Farina / Pegasus HB
K029801 616009670061416
67.

88

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
68.

168

FLORENTINUS WESTF GER 2009 wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
K022235 DE441411257809
69.

134

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
K024968 372004000010447
70.

55

GABBANA KWPN NED 2011 wałach skarogniada/165 F: Arizona / Utrillo Van De Heffinck
M: Wottie / Goodtimes
K024108 528003201103751
71.

23

GAJOWY XX POL 2003 wałach gniada/mk:156 F: Eternitys Breath /
M: Gifty Girl / Mooving Dream
K011948 POL030000002386
72.

192

GARRY COOPER RED WINE Z ZANG POL 2015 wałach ciemnogniada F: Gare Du Nord / Street Hassle
M: Santa Helena / Stakkato
K029077 056015Z55808115
73.

70

GOETHE SP POL 2009 wałach gniada/165 cm F: Ulco / Voltaire
M: Grease / Graf Top
K020101 POL009670011609
74.

61

GOLAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Analog
M: Gobi / Banita
K029367 616009540027015
75.

97

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach jasnokasztanowata/- F: Calto Kama /
M: Gitane De Furnes /
K021284 616009640057011
76.

60

GOMETA KWPN NED 2011 klacz gniada/167 F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Rometa / Zeus
K028541 528003201107063
77.

140

GVERDI SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Verdi /
M: Grenada / Abke
K026780 616009610012915
78.

44

HAGADIR DE L’EPINETTE Belgium Sporthorse BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Amarula les Hauts / Rexar du Houssoit
K029601 BEL007000H54741
79.

128

HEAVENLY HERA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
80.

164

HIGRITHA KWPN NED 2012 klacz gniada/165 F: Pacific / Corland
M: Saela / Lemmod
K023916 528003201203335
81.

52

HORAYA OMHG KWPN NED 2012 klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
K026999 528003201207530
82.

162

HORNSUND SP POL 2015 ogier kasztanowata/180 F: Flying Dream Ex Fapatero Royal K
M: Homily /
K027801 616009510235715
83.

37

HRABINKA ”C” OLD POL 2008 klacz gniada/161 F: Stalon / Sandro
M: Hrabina C / Cannizzaro (ex Caletto's Son)
K016776 DE433332664808
84.

154

HULASZKA WLKP POL 2004 klacz siwa/166 F: Fred /
M: Harfa / Trento
K026954 POL00911123704
85.

12

ILUZJA WLKP POL 2014 klacz gniada/175 F: Maaik
M: Inguri
brak 616007610062814
86.

170

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
87.

114

IRONIA SP POL 2010 klacz gniada/mk:163cm F: Corleone Z /
M: Iluzja /
brak 616009670046510
88.

4

JAMES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Landos II / Lord
M: Jurta / Firstgraaf
K018295 616009580838008
89.

155

JUNAK SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Ludger /
M: Jakuza / Navarro
K022335 616009682005012
90.

127

K-CAMEL TROPHY SP POL 2011 wałach kasztanowata/169 F: Elf /
M: Kama /
brak 616009530284711
91.

92

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
92.

136

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
93.

135

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
94.

117

KING WESTF GER 2013 wałach siwa/mk:156 F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
95.

50

KISSIMMEE HOL NED 2009 klacz siwa/167 F: Clearway / Capitol 1
M: Manuschka / Bouquet
K026757 DE42100034480
96.

182

KLASSE W HOL POL 2015 wałach gniada/170 F: Connect /
M: Donetta M / Quidam
K029308 528003201507688
97.

159

KŁOS Wlkp/poch. Trakenskiego POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Eloquent /
M: Kirka / Zagon
K028422 616007606199015
98.

17

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 wałach gniada/175 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Fairy Molga J.N. / Indoctro
K028151 528003201500655
99.

22

KOLIA EWITA SP POL 2002 klacz gniada/171 F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
K015248 POL009670073102
100.

98

KORA Niemiecki Koń Sportowy GER 2004 klacz siwa/166 F: Adelante /
M: Kassandra /
brak DE487-0000373-04
101.

180

KORSYKA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:150 F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
K011594 POL013670043205
102.

43

KOSSAK RED WINE SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Kannan / Voltaire
M: Taiga Libellule / Dollar De La Pierre
K029875 616009640082915
103.

56

LA BELLE DE JOUR HOL GER 2009 klacz gniada/165 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
104.

35

LA CORUNA SP POL 2008 klacz gniada/166 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
K021550 POL009510208708
105.

74

LAQUINARO WESTF. GER 2011 wałach gniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Criwis / Castillo
K026885 DE441411545511
106.

153

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
107.

158

LARVIK SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Flying Dream ex Fapatero Royal K /
M: La Coruna / Corland
K030135 616009510235815
108.

144

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
brak 2760200000112302DEU
109.

169

LEPSZA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Psalm /
M: Legenda / Ganges
K030029 616006660015514
110.

76

LEVEL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Filantrop
M: Laszka
K023745 616006600279312
111.

75

ŁOBEZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: ALABASTER
M: ŁZA QURINIUSA
K028563 616009580474414
112.

196

M CANTORI S WLKP POL 2010 wałach kara/170 F: Campari M / Carprilli
M: Magia / Roland
K017802 616007660793610
113.

161

MAFIA KM POL 2015 klacz gniada/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K028564 616999670063315
114.

173

MALIN 21 HOL GER 2012 klacz siwa/168 F: Mylord Cartha / Carthago
M: Tessa XVIII / Cassini I
K028768 DE421000035012
115.

142

MAŁY NIELS SP POL 2010 wałach gniada/160 F: Niels /
M: Mała Era / Eurol
K026777 616009520014510
116.

202

MANCHESTER 0012 DRP GER 2001 Wałach kasztanowata/148 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
117.

124

MARSEL SP POL 2010 Wałach gniada/157 F: Corleone Z /
M: Maja / Arnold
K028059 616009670020710
118.

41

MEADOW BWP BEL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Horion De Libersart BWP/ Cardento
M: Ischa BWP/ Indoctro hol.
K022913 056002W00306418
119.

160

MEJSON SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Wieland /
M: Mejsi V / Welt Gang
K026948 616009660318815
120.

174

MEKANEZZA OS GER 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Messenger / Montender
M: Stanezza / Stakkatol
K027769 DE418185046913
121.

132

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
brak POL013660468 06
122.

148

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
K022980 056002W00300749
123.

167

MISI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Barros / Riverman
M: Malezja / Impuls
K026498 616009610165512
124.

90

MISSISIPI-P SP POL 2004 klacz kasztanowata/162 F: Corleone-Z /
M: Morena /
brak POL009670032004
125.

73

MISTER KANNAN BWP BEL 2012 Wałach gniada/166 F: Kannan/ Voltaire
M: Ramona/ Major de la Cour
K027045 056002W00302108
126.

179

MISTER ZINEDINE S SP POL 2004 ogier ciemnogniada/172 F: Zinedine / Guidam
M: Magia / Roland
K024736 616007670081114
127.

32

NABAB DE COKOT Deutsche Sportpferd POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
128.

187

NADIR WLKP POL 2013 wałach gniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Newada / Kiler
K023630 61600760055513
129.

42

NELSON V/D HUNTERS BWP BEL 2013 Wałach gniada/164 F: Hunter's Scendro /
M: Freya / Flemmingh
K026752 056002W00305653
130.

87

NEVILLE SP POL 1998 wałach kasztanowata/161 F: Dansing / Rahman
M: Newis / Elvis
K007329 POL009670000898
131.

176

NIKO Deutsches Sportpferd POL 2013 ogier gniada/180 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Contiga / Contender
K025017 DE455879001913
132.

193

NOLITA SF FRA 2014 M Bay F: Qualisco III/
M: Chipie De Batilly/Hurlevent
NED06743
133.

111

NOW OR NEVER KDW Z ZANG BEL 2012 wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Anjala / Kannan
K023027 056015Z55805412
134.

78

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
135.

145

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
K020874 616009540003311
136.

184

PANAMA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Rulon /
M: Palta / Evento
K030124 616007610118116
137.

91

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornetobolensky /
M: Kacharel Van Ter Moude / Cashhan
K029935 056002W00311798
138.

165

PIPPI HAN GER 2011 klacz kara/169 F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
K022654 DE431318501211
139.

118

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455870314812
140.

133

PONTLASSE LADY VICTORIA KUC WALIJSKI GBR 2016 klacz kara/kuc:148 F: Cynheidrefawr Heathcliff
M: Fronarth lLdy vVctoria /
brak -
141.

63

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 wałach gniada/168 F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
K014831 DE433330109104 DE433330109104
142.

143

QUINNA 2 OLD GER 2008 klacz gniada/164 F: Carlucci /
M: Quidam's Girl /
brak DE418181342708
143.

181

QUINTUS JUNIOR HOL POL 2014 wałach kasztanowata/169 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Nanett I / Corofino I
K028633 DE421000141814
144.

69

QUITE LASSY WESTF POL 2010 klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
145.

131

R - ONE MORE TIME SP POL 2013 wałach gniada/- F: Oder / Espadron
M: Rytmika / Rytm
K027175 616009670080813
146.

188

REA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Mars / Avero
M: Ramona KG / Campari M
K029722 616009610123115
147.

129

RLG CHAMBRINA BAW POL 2013 klacz gniada/173 F: Chambretto GT /
M: Ronja /
K024684 DE481810044113
148.

64

ROYBOSS WESTF POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos / Rabiat Z
M: Dalmina / Five Star Camp
K015047 DE441411901506
149.

126

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
150.

68

SAHARA OLD POL 2007 klacz kasztanowata/170 F: Sanyo
M: Silvios Linda
K019686 DE418181540807
151.

54

SAINT VINCENT HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
K024425 DE421000117513
152.

175

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
153.

139

SANTOS HIPPICA OLD POL 2014 wałach gniada/174 F: Hippica Andiamo / Andiamo Z
M: Saragossa / Leandro
K026108 616009570040714
154.

119

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
155.

66

SENATOR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Calato Cama
M: Santisa
K017438 616009640024410
156.

120

SENTENCJA SP POL 2004 klacz gniada F: Lider /
M: Sukcesja / Szaniec
K022249 616009670065104
157.

3

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
158.

31

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
159.

163

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action - Breaker /
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
160.

85

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913 616009690072112
161.

67

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K025535 DE418181340113
162.

197

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
K008617 616009540048804 103FB68
163.

83

STOCK OLD GER 2011 Stallion darkbay/- F: Stalypso / Stakkato
M: Mandy / Lanciano
K021092 DE433330627911
164.

200

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
165.

9

SWEET STAR Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/175 F: Mr. Alkohol /
M: Sea of Star / Persian Bold
K025338 616POL11007290T
166.

94

SZELMA SP POL 2008 klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: Saganek /
K018240 616009680114708
167.

18

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
168.

62

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANG POL 2015 wałach gniada/162 F: Torado II /
M: W-Quinet / Bambino Van't Zorgvliet
K028423 056015Z55673215
169.

99

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
K018545 616009510353711
170.

58

TOSCA L SP POL 2013 klacz gniada/164 F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
K023058 616009610024413
171.

113

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
172.

101

UBI MAJOR XXX Z ZANG POL 2012 wałach gniada/165 F: Uppercut DS / Nonstop
M: Etopia van het Ruiterhof / Vancouver
K024711 056015Z55789012
173.

150

UTA SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Zambesi / Heartbreaker
M: U Cassara (NDL) / Utopie
K024614 616009510253713
174.

34

V DALLY KWPN NED 2008 klacz gniada/164 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
K022251 528003000804410
175.

13

VAYA Z ZANG NED 2014 klacz kasztanowata/165 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: Amora Adelheid Z / Amiro Z
K028540 056015Z55556314
176.

110

VENKA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Van Gogh /
M: Emilka / Veritas
K028230 DE441410848915
177.

51

VULKANA 6 NIEM. SPORT. GER 2010 klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
K025219 DE456570092210
178.

105

WISSA SP POL 2009 klacz skarogniada/169cm F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
K013726 616009690137009
179.

189

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
180.

59

ZASTER WESTF GER 2014 wałach gniada/160 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Corloona Deux / Cornet's Stern
K029480 DE441411133214
181.

199

ZENTIS INNA POL 2007 klacz gniada/kuc:149 F: Top Zento / Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien / Viscount
K025099 DE441411135307
182.

149

ZISZA’LANKA SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Zucca /
M: Zaphira / Special D
K029954 616009670112115
Rider Club
Competition
Prize
Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
500
SUM:
500.00
Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
500
SUM:
500.00
Fejdych Julia KJ Ślęża Wrocław
100
SUM:
100.00
Fiołek Klaudia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
50
150
SUM:
200.00
Frąckowiak Martyna bpk
400
SUM:
400.00
Gramza Amelia St. Rodan Club
150
150
100
200
SUM:
600.00
Gramza Leszek St. Rodan Club
100
100
100
100
200
150
50
150
SUM:
950.00
Jendrośka Adrianna bpk
400
SUM:
400.00
Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
150
SUM:
150.00
Luty Dominika bpk
600
SUM:
600.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
50
SUM:
50.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
200
SUM:
200.00
Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Klaudia
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-09-19
32
2020-09-19
32
2020-09-20
23
2020-09-20
13
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SIBILIA (31)
2020-09-18
11
2020-09-18
8
2020-09-19
SAFIAN (126)
2020-09-18
43
2020-09-18
17
2020-09-19
81
2020-09-19
46
QUINNA 2 (143)
2020-09-19
1
Bajońska Julianna
St. Rodan Club
GOMETA (60)
2020-09-18
1
2020-09-18
25
2020-09-19
1
2020-09-19
32
2020-09-20
5
2020-09-20
Barczyk Milena
bpk
MAFIA (161)
2020-09-19
15
2020-09-19
1
2020-09-20
14
2020-09-20
1
HORNSUND (162)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
14
2020-09-20
14
Bętkowska Sara
bpk
2020-09-18
1
2020-09-18
1
2020-09-19
11
2020-09-20
10
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (201)
2020-09-20
1
2020-09-20
14
Borycka Zofia
bpk
2020-09-18
10
2020-09-19
31
2020-09-19
22
2020-09-20
8
Boś Wiktoria
SLKS KSIĄŻ
LEVEL (76)
2020-09-19
15
2020-09-19
15
Böttcher Sofia
bpk (ex KJ Podkówka Team)
KORA (98)
2020-09-18
21
2020-09-20
3
2020-09-20
Burdyka Paulina
KJ Bachmat Pruszowice
HIGRITHA (164)
2020-09-18
2
2020-09-18
1
2020-09-19
1
2020-09-19
2
Cepa Anna
St. Rodan Club
2020-09-18
10
2020-09-18
2020-09-19
Chruszcz Maja
KJ Volta
WISSA (105)
2020-09-18
25
2020-09-18
25
2020-09-19
1
2020-09-19
29
2020-09-20
19
2020-09-20
32
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
MEADOW (41)
2020-09-18
3
2020-09-19
6
2020-09-20
2
500
2020-09-18
3
2020-09-19
7
2020-09-19
2020-09-20
4
Chrzanowski Jan Dominik
KJ Ślęża Wrocław
2020-09-18
7
2020-09-19
4
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
2020-09-18
46
2020-09-18
46
2020-09-19
74
2020-09-19
32
2020-09-20
15
2020-09-20
2020-09-20
Dubiniak Matylda
JKS w Jaroszówce
2020-09-18
5
2020-09-19
1
2020-09-20
29
2020-09-20
22
2020-09-18
3
2020-09-20
1
500
Dyżewska Ewa Aleksandra
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2020-09-19
15
2020-09-19
12
2020-09-20
6
Dziemidowicz Wiktor
OSK Michalscy Trzebnica
ACCORN (107)
2020-09-18
25
2020-09-18
25
2020-09-19
1
2020-09-19
32
2020-09-20
33
2020-09-18
15
2020-09-18
10
2020-09-19
5
2020-09-20
8
ARASH (109)
2020-09-18
1
2020-09-18
23
2020-09-19
65
2020-09-19
35
2020-09-20
30
VENKA (110)
2020-09-18
25
2020-09-18
25
2020-09-19
1
2020-09-19
32
2020-09-20
Dźwigońska Weronika
KJ Stajnia Odra Głoska
ATTILA (27)
2020-09-18
5
Fejdych Julia
KJ Ślęża Wrocław
2020-09-18
25
2020-09-18
14
2020-09-19
4
2020-09-19
2020-09-20
2
100
JAMES (4)
2020-09-18
3
2020-09-18
46
2020-09-19
32
2020-09-20
37
2020-09-19
32
Fiołek Klaudia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-09-18
5
2020-09-18
3
50
2020-09-19
9
2020-09-19
6
2020-09-20
1
150
Flankowska Justyna
KJ Ślęża Wrocław
2020-09-18
1
2020-09-18
1
2020-09-19
84
2020-09-19
23
Frąckowiak Martyna
bpk
2020-09-18
4
2020-09-18
12
2020-09-19
6
2020-09-19
10
2020-09-20
2
400
Frydlewicz Oliwia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2020-09-20
25
2020-09-20
26
Fuja Laura
Stajnia Namlikowo
METEOR (132)
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-19
2020-09-20
Galicki Anzelm
OSK Michalscy Trzebnica
ŁOBEZ (75)
2020-09-18
46
2020-09-19
1
2020-09-19
34
2020-09-20
22
2020-09-18
25
Gałka Julia
KJ Arkadia
DA LUNA (106)
2020-09-18
1
2020-09-18
55
2020-09-19
2020-09-19
32
Gałuszka Wiktoria
JKS Hanna
DE NIRO (71)
2020-09-18
41
2020-09-18
23
2020-09-19
65
2020-09-20
8
2020-09-19
26
Gaworczak Laura
KJ Stajnia S.S. Jakubów
NADIR (187)
2020-09-19
1
2020-09-19
30
Gieruszczak Elena
KJ Stajnia Bukowiec
ROYBOSS (64)
2020-09-18
7
2020-09-19
5
Gillmaier Julia
Konie Sportowe Gillmaier
DING DONG (125)
2020-09-18
6
2020-09-19
12
2020-09-20
7
Gillmaier Laura
Konie Sportowe Gillmaier
KORSYKA (180)
2020-09-18
1
2020-09-18
1
2020-09-19
2020-09-19
15
2020-09-20
1
2020-09-20
14
Gneiting Maria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
LEMART (144)
2020-09-20
8
2020-09-20
16
Gołygowska Monika
KJ Amazonka Chwałowice
2020-09-18
25
2020-09-18
15
2020-09-19
32
2020-09-19
37
2020-09-20
14
2020-09-20
12
Gramza Amelia
St. Rodan Club
2020-09-18
1
150
2020-09-18
2
150
2020-09-19
15
2020-09-19
3
100
2020-09-20
1
200
2020-09-18
1
2020-09-18
2
2020-09-19
42
2020-09-19
26
2020-09-20
36
2020-09-20
14
Gramza Leszek
St. Rodan Club
2020-09-18
17
2020-09-18
2020-09-19
16
2020-09-19
9
2020-09-18
6
2020-09-18
3
100
2020-09-19
2
100
2020-09-19
18
2020-09-20
3
100
2020-09-18
2
100
2020-09-18
1
200
2020-09-19
1
150
2020-09-19
10
2020-09-20
4
2020-09-18
4
2020-09-18
4
2020-09-19
3
50
2020-09-19
15
2020-09-20
2
150
2020-09-18
25
2020-09-18
26
2020-09-19
18
2020-09-19
1
2020-09-20
24
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
2020-09-19
2020-09-19
82
2020-09-20
2020-09-20
27
AFRYKA BH (102)
2020-09-19
73
2020-09-19
36
2020-09-20
18
2020-09-20
15
Grzesik Maria
St. Rodan Club
TOSCA L (58)
2020-09-18
25
2020-09-18
24
2020-09-19
1
2020-09-19
43
2020-09-20
20
2020-09-20
25
ZASTER (59)
2020-09-18
25
2020-09-18
2020-09-19
87
2020-09-19
74
2020-09-20
17
2020-09-20
Hałoń Klaudia
KJ Picador
2020-09-18
2020-09-18
5
2020-09-19
79
2020-09-19
30
2020-09-20
12
2020-09-20
CANSIN (81)
2020-09-18
1
2020-09-18
12
2020-09-19
1
2020-09-19
39
2020-09-20
17
2020-09-20
9
Hodera Marcelina
St. Sportowe Vidavia
TELMA (99)
2020-09-19
86
2020-09-20
27
2020-09-19
1
2020-09-20
10
Janicka Paulina
St. Sportowe Vidavia Wrocław
BINGO (77)
2020-09-19
12
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-20
14
Jankowska Joanna
KJ Ślęża Wrocław
2020-09-18
2020-09-19
2020-09-19
25
2020-09-20
17
2020-09-18
7
2020-09-18
54
2020-09-18
46
2020-09-19
30
2020-09-19
32
2020-09-20
2020-09-20
7
Jazienicki Dominik
bpk
CYNTHIA (104)
2020-09-18
15
2020-09-18
4
2020-09-19
15
2020-09-19
14
2020-09-20
14
2020-09-20
11
Jendrośka Adrianna
bpk
2020-09-18
4
2020-09-18
7
2020-09-19
10
2020-09-19
5
2020-09-20
3
400
Kasner Matylda
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
CALOTTA (115)
2020-09-20
9
2020-09-20
4
Kaznowski Arkadiusz
KJ Stajnia Krzyżanowice
SZELMA (94)
2020-09-18
6
2020-09-18
8
2020-09-19
11
2020-09-19
74
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
2020-09-19
1
2020-09-19
21
2020-09-20
2
2020-09-20
12
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
CHAVIV (157)
2020-09-18
14
2020-09-18
1
2020-09-19
65
2020-09-19
1
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
FARINERO (185)
2020-09-18
12
2020-09-18
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2020-09-18
1
2020-09-19
28
2020-09-19
5
2020-09-20
1
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (79)
2020-09-18
19
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
ZENTIS (199)
2020-09-20
1
2020-09-20
1
Konieczna Magdalena
KJ Osadkowski Jakubowice
2020-09-20
2020-09-20
22
2020-09-19
72
2020-09-19
32
Kościelniak Dorota
OSK Michalscy Trzebnica
CAYENNE (89)
2020-09-19
2020-09-19
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team
WOODY (189)
2020-09-19
11
2020-09-19
14
Kozakiewicz Paulina
KJ Maximus Kowary
QUINNA 2 (143)
2020-09-19
8
2020-09-18
5
2020-09-19
9
2020-09-18
12
2020-09-19
2
2020-09-19
2020-09-20
4
2020-09-18
1
2020-09-18
16
2020-09-19
1
2020-09-19
38
2020-09-20
35
CENTURIA (194)
2020-09-19
32
2020-09-19
32
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
POKERLONE (118)
2020-09-18
2020-09-18
9
2020-09-19
17
2020-09-19
1
Kozłowska Lidia
Karkonoski KJ
2020-09-18
2
DONJA (146)
2020-09-18
17
2020-09-19
1
2020-09-20
11
Kozołup Natalia
JKS w Jaroszówce
2020-09-18
1
2020-09-19
2
2020-09-20
4
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
2020-09-18
3
2020-09-19
1
Krężelewska Izabela
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
PANAMA (184)
2020-09-20
11
2020-09-20
14
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club
VAYA Z (13)
2020-09-18
41
2020-09-18
52
2020-09-19
32
2020-09-19
65
2020-09-20
2020-09-20
6
2020-09-18
6
2020-09-18
15
2020-09-19
9
2020-09-19
17
2020-09-20
10
2020-09-20
5
2020-09-18
19
2020-09-18
11
2020-09-19
20
2020-09-19
2020-09-20
11
2020-09-20
23
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
KING (117)
2020-09-19
65
2020-09-18
15
2020-09-18
25
2020-09-19
32
Lis Amelia
St. KS Arkadia
2020-09-18
6
2020-09-19
7
2020-09-20
7
Liss Tymoteusz
KJ Volta Miłocice
HULASZKA (154)
2020-09-20
2020-09-20
19
Lubiatowski Piotr
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (165)
2020-09-18
4
2020-09-18
1
2020-09-19
32
2020-09-19
8
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
COLINE (171)
2020-09-18
13
2020-09-19
13
CONFUA (172)
2020-09-18
5
2020-09-18
11
2020-09-19
2
150
MALIN 21 (173)
2020-09-18
9
2020-09-19
16
2020-09-18
7
2020-09-18
9
2020-09-19
3
2020-09-19
17
NOLITA (193)
2020-09-18
4
2020-09-18
14
2020-09-19
14
2020-09-19
7
Luty Dominika
bpk
2020-09-18
1
2020-09-18
25
2020-09-19
32
2020-09-19
21
2020-09-20
14
CAYENNE (89)
2020-09-18
1
2020-09-18
1
2020-09-20
14
2020-09-18
1
2020-09-20
14
2020-09-19