Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
86 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2020-09-23 11:43:08
2020-09-22 23:01:31
Hanna Baszniak GAWRON
  • 1x 4a/LL/95 cm/Półfinał Amatorów, konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/100/105 cm/Finał Amatorów (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:31:52
2020-09-22 22:30:02
Zuzanna Gałysa TERCJA
  • 1x 2/55/70 cm/I Półfinał Kucy gr A (55 cm)+B (70 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 5/55/70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm)+B (70 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 9/60/75 cm/Finał Kucy gr. A (60 cm) + B (75 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:31:42
2020-09-22 22:17:24
Dominika Luty CRUSOR
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 15/N/120 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:31:31
2020-09-22 20:58:27
Kaja Żuk DA VINCI
  • 1x 15/N/120 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:31:27
2020-09-22 20:14:20
Laura Terlińska KASZMIR
  • 1x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:31:20
2020-09-22 20:13:08
Marlena Fabiańska KASZMIR
  • 1x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:31:16
2020-09-22 19:12:13
Weronika Łuczkiewicz EVEREST
  • 2x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:31:01
2020-09-22 19:11:38
Anastasiia Abramenko ELVIS B
  • 2x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:30:55
2020-09-22 18:10:24
Kaja Żuk FALCO
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:30:47
2020-09-22 18:09:49
Maja Morsztyn DOLMET MILKA
  • 1x 2/55/70 cm/I Półfinał Kucy gr A (55 cm)+B (70 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 5/55/70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm)+B (70 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 9/60/75 cm/Finał Kucy gr. A (60 cm) + B (75 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:30:40
2020-09-22 14:34:37
Milena Kolawa ZENTIS
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:30:28
2020-09-22 14:01:06
Arkadiusz Kaznowski SZELMA
  • 1x 4a/LL/95 cm/Półfinał Amatorów, konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/100/105 cm/Finał Amatorów (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:30:20
2020-09-22 13:49:23
Nadia Frycz LOLA
  • 2x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:30:18
2020-09-22 13:48:43
Chantale Waga MILWANA
  • 2x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:30:11
2020-09-22 13:48:01
Bianka Bencar LADY HILL
  • 2x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:30:06
2020-09-22 13:46:23
Wiktoria Gutowska AZYL
  • 2x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:02:30
2020-09-22 12:52:46
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:02:23
2020-09-22 12:46:05
Jakub Wycisk ELECTRA MK
  • 2x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 2x 13a/LL/90/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:02:14
2020-09-22 09:20:59
Agnieszka Cwynar BONUS MELIOR OPTIMUS
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 15/N/120 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:02:11
2020-09-22 09:18:56
Dominika Luty CLINTELLA
  • 1x 15/N/120 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:02:07
2020-09-22 09:17:00
Dominika Luty FABIAN J Z
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 15/N/120 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:02:05
2020-09-22 09:16:34
Dominika Luty PERLA VAN TER MOUDE
  • 1x 13a/LL/90/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:02:01
2020-09-22 07:09:04
Maria Kabzińska FENOMEN-W
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:01:49
2020-09-22 07:07:07
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:01:40
2020-09-21 23:52:01
Anna Weisert - Magierska CALITICO
  • 1x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:01:35
2020-09-21 22:17:52
Klaudia Adamczewska HEAVENLY HERA
  • 1x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:01:21
2020-09-21 22:15:59
Emilia Wiśniewska KASANDRA
  • 1x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:01:15
2020-09-21 21:49:14
Weronika Grum DELI
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:01:12
2020-09-21 21:48:24
Weronika Grum SELMA-R
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:01:08
2020-09-21 21:46:41
Maja Szymanowska SARA
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:01:03
2020-09-21 21:45:41
Maja Szymanowska GOLDI LOCKS
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:00:55
2020-09-21 21:44:11
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 2/55/70 cm/I Półfinał Kucy gr A (55 cm)+B (70 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 5/55/70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm)+B (70 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 9/60/75 cm/Finał Kucy gr. A (60 cm) + B (75 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:00:41
2020-09-21 21:36:02
Kinga Piasecka FIDEL
  • 1x 13a/LL/90/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:00:39
2020-09-21 21:35:38
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 1x 13a/LL/90/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:00:36
2020-09-21 21:00:22
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 1x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 11:30:00
2020-09-21 19:30:21
Ewa Zdziebło K-CAMEL TROPHY
  • 2x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 2x 13a/LL/90/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:00:24
2020-09-21 19:00:05
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 2x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:40:57
2020-09-21 15:50:13
Zuzanna Siwek FANTASIE
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 15/N/120 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:40:40
2020-09-21 14:37:01
Piotr Jacek Tokarski FLY HIGH INNUENDO
  • 2x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:40:38
2020-09-21 14:36:41
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 8/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:40:34
2020-09-21 14:36:03
Iga Tokarska CORAL SPRING
  • 2x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:41:27
2020-09-21 13:23:02
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 2x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:41:29
2020-09-21 11:31:52
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:55:37
2020-09-21 08:37:31
Milena Barczyk HORNSUND
  • 2x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:55:32
2020-09-21 07:56:17
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 4a/LL/95 cm/Półfinał Amatorów, konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/100/105 cm/Finał Amatorów (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:54:36
2020-09-21 07:55:12
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 4a/LL/95 cm/Półfinał Amatorów, konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/100/105 cm/Finał Amatorów (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:54:31
2020-09-21 07:53:27
Julia Pietrzak SAUL T
  • 1x 4a/LL/95 cm/Półfinał Amatorów, konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/100/105 cm/Finał Amatorów (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:54:23
2020-09-21 07:51:45
Alicja Poniatowska STORMING AHEAD
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:54:18
2020-09-21 07:48:24
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:54:04
2020-09-21 07:46:55
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:53:51
2020-09-21 07:14:17
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 15/N/120 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:53:48
2020-09-21 07:13:54
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 15/N/120 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:53:41
2020-09-20 21:14:27
Julia Rohde TORO
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:53:31
2020-09-20 21:13:58
Julia Nowak MEJSON
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 13:37:15
2020-09-20 21:08:25
Anastazja Frołow SHANTAL
  • 2x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:53:19
2020-09-20 20:55:01
Amelia Łuc VICKY CRISTINA
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:53:13
2020-09-20 20:54:21
Paulina Klimek LADY EWITA
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:53:07
2020-09-20 14:44:18
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:53:01
2020-09-20 14:43:46
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:52:52
2020-09-20 14:18:10
Julia Rybarczyk DARK KNIGHT PH
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:52:39
2020-09-20 00:28:26
Natalia Mróz NEVILLE
  • 2x 4a/LL/95 cm/Półfinał Amatorów, konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 11/100/105 cm/Finał Amatorów (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:52:33
2020-09-19 20:02:10
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:52:12
2020-09-19 18:17:47
Julia Gałka DA LUNA
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:52:06
2020-09-19 12:44:32
Beata Szuber MISI
  • 1x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:52:02
2020-09-19 12:43:30
Beata Szuber CHARLES DE GAULLE
  • 2x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:51:58
2020-09-19 12:43:08
Iga Tokarska LEPSZA
  • 2x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:51:52
2020-09-19 12:42:31
Piotr Lubiatowski PIPPI
  • 1x 4a/LL/95 cm/Półfinał Amatorów, konkurs zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:51:43
2020-09-19 12:41:50
Paulina Burdyka HIGRITHA
  • 1x 4a/LL/95 cm/Półfinał Amatorów, konkurs zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 21:00:40
2020-09-18 13:52:15
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 15/N/120 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-22 13:00:18
2020-09-18 09:20:23
Martyna Kuczyńska TOMMY
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 21:00:06
2020-09-18 09:17:09
Natalia Grzelak MARILLION
  • 2x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 21:00:02
2020-09-17 21:03:16
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 2x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:59:34
2020-09-16 23:03:23
Katarzyna Jabłońska MIRON
  • 2x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:59:19
2020-09-16 10:48:09
Milena Barczyk MAFIA
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:59:11
2020-09-15 21:31:59
Dominika Luty ŁOZA
  • 2x 1T/LL/70 cm/Towarzyski, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 10:47:40
2020-09-15 21:22:40
Antonina Jankowiak BLACKIE
  • 1x 2/55/70 cm/I Półfinał Kucy gr A (55 cm)+B (70 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 5/55/70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm)+B (70 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 9/60/75 cm/Finał Kucy gr. A (60 cm) + B (75 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:59:00
2020-09-15 16:38:55
Tymoteusz Liss HULASZKA
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:56:32
2020-09-15 16:38:17
Zofia Rucińska BAZALT
  • 1x 4b/LL/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 7a/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12/100/105 cm/Finał Juniorów Młodszych (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 16:37:45
2020-09-15 16:35:13
Ilona Różalska JUNAK
  • 1x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:55:07
2020-09-15 10:46:21
Paulina Werner BAKIER
  • 2x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:54:51
2020-09-15 09:04:00
Agata Stasiak MROCZEK
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:54:41
2020-09-15 08:55:56
Andrea Kreutzer MACHO
  • 1x 7b/L/100 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100/Regionalny otwarty, konkurs dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/110 cm/Regionalny otwarty, konkurs zwykły, Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:54:31
2020-09-15 08:55:11
Andrea Kreutzer QUIDAM DE HENRY
  • 1x 4a/LL/95 cm/Półfinał Amatorów, konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/100/105 cm/Finał Amatorów (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:54:26
2020-09-15 08:54:43
Elena Gieruszczak ROYBOSS
  • 1x 4a/LL/95 cm/Półfinał Amatorów, konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/100/105 cm/Finał Amatorów (100/105 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:54:11
2020-09-15 08:52:45
Agata Stasiak IKONA
  • 1x 2/55/70 cm/I Półfinał Kucy gr A (55 cm)+B (70 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 5/55/70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm)+B (70 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 9/60/75 cm/Finał Kucy gr. A (60 cm) + B (75 cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 20:53:57
2020-09-15 07:27:48
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 3/80/90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6/80/90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm)+D (90 cm), konkurs zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 10/85/95 cm/Finał Kucy gr. C (85/90cm) + D (95/100cm), konkurs dwunawrotowy, Art. 273.3.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasiia Jeździecki klub sportowy,, W siodle
S
3226/20
2. Adamczewska Klaudia KJ Stajnia Odra Głoska
2004 (J.)
O038231
3. Barczyk Milena bpk
2004 (J.)
O027550
4. Baszniak Hanna Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2004 (J.)
O030556
5. Becnar Bianca Stajnia Azyl
2008 (JM.)
brak
6. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
7. Burdyka Paulina KJ Bachmat Pruszowice
S
O007002
8. Cwynar Agnieszka JKS Szafir
S
O011507
9. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
10. Fabiańska Marlena Bpk
2008 (JM.)
Brak
11. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
12. Frycz Nadia Stajnia Azyl
2008 (JM.)
brak
13. Gałka Julia KJ Arkadia
2007 (JM.)
O050162
14. Gałysa Zuzanna Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2011 (Mł.)
brak
15. Gaworczak Laura KJ Stajnia S.S. Jakubów
2003 (J.)
O047661
16. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (J.)
O044129
17. Gosztyła Weronika Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
O045736
18. Grum Weronika Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2006 (JM.)
1848/20
19. Grzelak Natalia bpk
S
O025876
20. Gutowska Wiktoria Stajnia Azyl
1999 (MJ.)
brak
21. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
22. Jabłońska Katarzyna Nie zrzeszna
S
Brak
23. Jankowiak Antonina Brak
2010 (Mł.)
Brak
24. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (JM.)
O058680
25. Kaznowski Arkadiusz KJ Stajnia Krzyżanowice
S
O033912
26. Klimek Paulina JKS Jaroszówka
2009 (Mł.)
O052417
27. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
28. Kowalska Katarzyna
29. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
30. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
1999 (MJ.)
O026825
31. Kuczyńska Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2010 (Mł.)
O057351
32. Liss Tymoteusz KJ Volta Miłocice
2008 (JM.)
O053735
33. Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice
S
O055273
34. Luty Dominika BPK
S
O003979
35. Luty Dominika bpk
S
O003979
36. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043979
37. Łuc Amelia JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O047428
38. Łuczkiewicz Weronika Jeździecki klub sportowy ,,W Siodle
2005 (JM.)
2971/20
39. Malcherek Wiktoria St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2008 (JM.)
O059239
40. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
S
O024394
41. Morsztyn Maja bpk
2011 (Mł.)
-
42. Mróz Natalia KJ Stajnia Krzyżanowice
2002 (J.)
O042802
43. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
44. Nowak Julia KJ Dworzysko
2005 (JM.)
O043124
45. Pałys Wiktoria bpk
2009 (Mł.)
brak
46. Pastuszek Patrycja LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
S
O009687
47. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O038703
48. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
49. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
50. Poprawska Aleksandra KJ Stajnia Odra Głoska
2001 (MJ.)
O046435
51. Rohde Julia Klub Jezdziecki Dworzysko
2007 (JM.)
O058620
52. Różalska Ilona KJ Volta Miłocice
S
O025928
53. Rucińska Zofia KJ Volta Miłocice
2007 (JM.)
O054742
54. Rybarczyk Julia KJ Michałów
2006 (JM.)
O053483
55. Siwek Zuzanna KS Small Cherry
2003 (J.)
O028604
56. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
57. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
58. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
59. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
O038702
60. Szpilewska Oliwia St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2009 (Mł.)
61. Szymanek Anna KJ Arkadia
S
O031121
62. Szymanowska Maja Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
63. Terlińska Laura Bpk
2004 (J.)
Brak
64. Waga Chantale Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
65. Weisert - Magierska Anna St. KS Arkadia
S
O032333
66. Werner Paulina KJ Stajnia Ozorowice
S
O013413
67. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (J.)
O046901
68. Wycisk Jakub bpk
2004 (J.)
brak
69. Zdziebło Ewa KJi Stajnia Krzyżanowice
2007 (JM.)
brak
70. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
0042800
71. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

99

ARES KUC POL F:
M:
2.

71

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
3.

97

AWATARA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc: B F: nn / nn
M: nn / nn
K023655
4.

83

AZYL SP POL 2013 ogier gniada/172 F: Agar
M: Azja
brak w trakcie wyrabiania
5.

18

BAKIER KUC POL 2007 wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon /
M: Bajka / Lubas
K025533 POL013600148507
6.

19

BAZALT SP POL 2003 wałach gniada/168 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
K014614 POL009670021703
7.

27

BLACKIE PONY POL 2013 Wałach kara/kuc:132 F: NN
M: NN
Brak
8.

76

BONUS MELIOR OPTIMUS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Contendor
M: Bianca De La Cour
K023597 616009670031512
9.

70

CALITICO HAN GER 2009 wałach ciemnogniada/170 F: Calido /
M: Alexa / Athletico
K023625 DE431314900309
10.

94

CASSANOVA WESTF GER 2010 wałach gniada/172 F: Congress /
M: High Society / Hogwart
K027967 DE441411439110
11.

31

CHARLES DE GAULLE HOL POL 2015 wałach gniada/174 F: Chaman /
M: Upsala V / Ephebe F. Ever
K029797 DE421000168515
12.

75

CLINTELLA WESTF GER 2009 klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Marena / Jaguar
K018034 DE441411196509
13.

56

CORAL SPRING DSP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Cocosinni
M: Consens
Brak Xxx
14.

44

COTTON BOY WESTF POL 2013 wałach gniada/170 F: Cotton Club /
M: La Le Lu / Landstreicher
K027123 DE441411002013
15.

91

CRUSOR WESTF POL 2008 wałach gniada/170 F: Cruzeiro I
M: Casandra L
Brak 000010000
16.

55

CUMBRIA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
K014181 616POL11007290T
17.

33

DA LUNA Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2013 klacz gniada/165/6 F: Needham's Fort /
M: Da Lakta / Sorbie Tower
K023398 616POL13008183T
18.

90

DA VINCI Polski Koń Szlachetny POL 2005 ogier siwa/167 F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang I I
K009374 POL009590064005
19.

36

DARK KNIGHT PH SP POL 2008 wałach gniada/163 F: Ludger /
M: Damira / Ramiro Z
K022247 POL009680069908
20.

53

DARLING Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/170 F: Diamant Z /
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
21.

61

DAYTONA KWPN NED 2008 klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
22.

67

DELI SP POL 2014 Klacz siwa/166 F: LUDGER
M: DORA
K027185
23.

12

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K019469 616999661961007
24.

85

DOLMET MILKA - POL 2007 Mare white/kuc:- F: -
M: -
- -
25.

101

EFFOX SP POL 2005 Wałach F: Grandie /
M: Estoma /
brak POL009680015505
26.

77

ELECTRA MK SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Avero /
M: Emilla /
brak 616009600231010
27.

87

ELVIS B WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach bułana/170 F: RUMIANEK
M: ESPERANTA B
4315/20 616007610038416
28.

88

EVEREST SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Czarczaf /
M: Esmirna /
K029608 616009520086115
29.

74

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 wałach kara/172 F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
K023793 056015Z55804012
30.

86

FALCO X POL 2014 gelding grey/kuc:143 F: -
M: -
- -
31.

59

FANTASIE SP POL 2010 klacz siwa/164 F: Stakkatol /
M: Furina / Etos
K024163 616009540098610
32.

72

FENOMEN-W KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:140 F: El-Vis
M: Fifi
K012587 POL013580374908
33.

62

FIDEL MŁP POL 2013 wałach kasztanowata/163 F: Agrest /
M: Finlandia /
brak 616006510138613
34.

57

FLORENTINUS WESTF GER 2009 wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
K022235 DE441411257809
35.

58

FLY HIGH INNUENDO HANN POL 2015 wałach gniada/171 F: Fly High
M: Xx
Brak Xxx
36.

93

GAWRON MŁP POL 2003 wałach ciemnogniada/172 F: Efekt /
M: Gracja / Grajcar
K015077 616006670115603
37.

64

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021182 616999670165109
38.

69

HEAVENLY HERA HAN GER 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna / Sable Rose
K029730 276431436925914
39.

28

HIGRITHA KWPN NED 2012 klacz gniada/165 F: Pacific / Corland
M: Saela / Lemmod
K023916 528003201203335
40.

52

HORNSUND SP POL 2015 ogier kasztanowata/180 F: Flying Dream Ex Fapatero Royal K
M: Homily /
K027801 616009510235715
41.

20

HULASZKA WLKP POL 2004 klacz siwa/166 F: Fred /
M: Harfa / Trento
K026954 POL00911123704
42.

26

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
K023224 6160090088311
43.

13

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
K007301 POL999611032300
44.

98

JAFHAR F:
M:
45.

3

JUNAK SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Ludger /
M: Jakuza / Navarro
K022335 616009682005012
46.

11

K-CAMEL TROPHY SP POL 2011 wałach kasztanowata/169 F: Elf /
M: Kama /
brak 616009530284711
47.

68

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
48.

89

KASZMIR TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach kasztanowata/mk:159 F: Bohun
M: Kasanga
K017251 POL999670169606
49.

39

LADY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Lady Peggy
K025441 POL013670164707
50.

80

LADY HILL SP POL 2003 klacz gniada/164 F: S J'S Photo
M: Victoria Tess
bark PL 616014640089003
51.

30

LEPSZA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Psalm /
M: Legenda / Ganges
K030029 616006660015514
52.

81

LOLA Gorącokrwista Węgierska HUN 2009 klacz kasztanowata/162 F: NORTH STAR X-5
M: BABA
brak HUN K SK091000000
53.

21

ŁOZA SP POL 2009 klacz siwa/167 F: Hetman
M: Łajka
brak 616009540144309
54.

16

MACHO SP POL 2015 wałach gniada/brak F: Tjungske
M: Morena
K027147 616009610053515
55.

22

MAFIA KM POL 2015 klacz gniada/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K028564 616999670063315
56.

78

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Niels
M: Mała Era / Eurol
K026777 616009520014510
57.

47

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
58.

25

MARILLION WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Minoga / Hartgold
K026142 616098100091017
59.

42

MEJSON SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Wieland /
M: Mejsi V / Welt Gang
K026948 616009660318815
60.

79

MILWANA Pełna Krew Angielska POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Fourth of June
M: Meskalina
brak POL060000004013
61.

23

MIRON Koń Małopolski POL 2013 Wałach siwa F: Audan
M: Mimoza
K025570
62.

32

MISI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Barros / Riverman
M: Malezja / Impuls
K026498 616009610165512
63.

63

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/kuc:128 F: --
M: --
K028417 616999610257211
64.

17

MROCZEK KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Sanatara Dannys Boy
M: Mona
K016405 POL616013680076009
65.

54

NABAB DE COKOT Deutsche Sportpferd POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
66.

34

NADIR WLKP POL 2013 wałach gniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Newada / Kiler
K023630 61600760055513
67.

35

NEVILLE SP POL 1998 wałach kasztanowata/161 F: Dansing / Rahman
M: Newis / Elvis
K007329 POL009670000898
68.

37

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
K016544 616013670094009
69.

46

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
70.

73

PERLA VAN TER MOUDE BWP BEL 2015 klacz siwa/170 F: Cornetobolensky /
M: Kacharel Van Ter Moude / Cashhan
K029935 056002W00311798
71.

29

PIPPI HAN GER 2011 klacz kara/169 F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
K022654 DE431318501211
72.

50

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455870314812
73.

15

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 wałach gniada/168 F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
K014831 DE433330109104 DE433330109104
74.

14

ROYBOSS WESTF POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos / Rabiat Z
M: Dalmina / Five Star Camp
K015047 DE441411901506
75.

60

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
K021685 528003200910708
76.

24

SAHARA OLD POL 2007 klacz kasztanowata/170 F: Sanyo
M: Silvios Linda
K019686 DE418181540807
77.

65

SARA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:135 F: Anapon Spartacus
M: Swatka
K029209 61601360019716
78.

49

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
79.

66

SELMA-R SP POL 2003 klacz gniada/168 F: Graf Stepp
M: Suplika
K029208 POL009670063303
80.

51

SENTENCJA SP POL 2004 klacz gniada F: Lider /
M: Sukcesja / Szaniec
K022249 616009670065104
81.

41

SHANTAL SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Lotos
M: Sepia/Stalypso
K028066 616009670063814
82.

38

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
83.

48

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
84.

9

SZELMA SP POL 2008 klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: Saganek /
K018240 616009680114708
85.

95

SZEROKA KNIEJA F:
M:
86.

96

TABURA F:
M:
87.

100

TARANTINO KUC POL 2010 Wałach dereszowata/C F: nn / nn
M: nn / nn
K022177 616999681000212
88.

92

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:118 F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
89.

6

TOMMY Traditional Gypsy Cob POL 2009 wałach srokata/kuc:143 F: nn / nn
M: nn / nn
K029572 826089440TC0573
90.

43

TORO TRAKEN POL 2013 wałach ciemnogniada F: Eloquent /
M: Talina / Thalys
K023286 732010076613
91.

45

TYTAN-P SP POL 2013 wałach siwa/166 F: Corvallo / Coriano Z
M: Tamira-P / Corleone Z
K025650 616009670027313
92.

40

VICKY CRISTINA HOLSZTYŃSKA GER 2006 klacz gniada/160 F: Landsdown
M: -/Acord II
K013273 DE421000141305
93.

84

ZENTIS INNA POL 2007 klacz gniada/kuc:149 F: Top Zento / Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien / Viscount
K025099 DE441411135307
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasiia
Jeździecki klub sportowy,, W siodle
ELVIS B (87)
2020-09-27
1
2020-09-27
1
Adamczewska Klaudia
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-09-26
2020-09-26
Barczyk Milena
bpk
MAFIA (22)
2020-09-26
5
2020-09-26
2020-09-27
6
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
6
Baszniak Hanna
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
GAWRON (93)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
1
2020-09-27
1
Becnar Bianca
Stajnia Azyl
TABURA (96)
2020-09-26
17
2020-09-26
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (71)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
1
Burdyka Paulina
KJ Bachmat Pruszowice
2020-09-26
3
2020-09-27
4
Cwynar Agnieszka
JKS Szafir
2020-09-27
9
2020-09-27
9
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2020-09-26
8
2020-09-26
2020-09-27
3
2020-09-26
2
2020-09-26
2020-09-27
5
2020-09-27
1
Fabiańska Marlena
Bpk
KASZMIR (89)
2020-09-26
1
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
SHANTAL (41)
2020-09-26
1
2020-09-26
1
Frycz Nadia
Stajnia Azyl
LOLA (81)
2020-09-26
2020-09-26
Gałka Julia
KJ Arkadia
DA LUNA (33)
2020-09-26
1
2020-09-26
2020-09-27
1
Gałysa Zuzanna
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (92)
2020-09-26
6
2020-09-26
2020-09-27
7
Gaworczak Laura
KJ Stajnia S.S. Jakubów
NADIR (34)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
2
200
2020-09-27
14
Gieruszczak Elena
KJ Stajnia Bukowiec
ROYBOSS (14)
2020-09-26
8
2020-09-27
5
Gosztyła Weronika
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2020-09-26
6
2020-09-26
2020-09-27
4
Grum Weronika
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SELMA-R (66)
2020-09-26
2020-09-26
DELI (67)
2020-09-26
2
2020-09-26
2020-09-27
3
Grzelak Natalia
bpk
2020-09-26
2020-09-26
Gutowska Wiktoria
Stajnia Azyl
2020-09-26
14
2020-09-26
18
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
MORIS (63)
2020-09-26
2
2020-09-26
2020-09-27
4
Jabłońska Katarzyna
Nie zrzeszna
MIRON (23)
2020-09-26
1
2020-09-26
14
Jankowiak Antonina
Brak
BLACKIE (27)
2020-09-26
5
2020-09-26
2020-09-27
3
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-09-26
2020-09-26
Kaznowski Arkadiusz
KJ Stajnia Krzyżanowice
SZELMA (9)
2020-09-26
6
2020-09-27
7
Klimek Paulina
JKS Jaroszówka
2020-09-26
9
2020-09-26
2020-09-27
5
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
ZENTIS (84)
2020-09-26
14
2020-09-26
2020-09-27
2020-09-27
Kowalska Katarzyna
JAFHAR (98)
2020-09-26
19
2020-09-26
14
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-09-26
9
2020-09-27
9
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
2020-09-26
5
2020-09-27
1
300
MACHO (16)
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
1
300
2020-09-27
10
Kuczyńska Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
TOMMY (6)
2020-09-26
10
2020-09-26
2020-09-27
9
Liss Tymoteusz
KJ Volta Miłocice
2020-09-26
4
2020-09-26
Lubiatowski Piotr
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (29)
2020-09-26
1
2020-09-27
2
200
Luty Dominika
BPK
ŁOZA (21)
2020-09-26
1
2020-09-26
1
Luty Dominika
bpk
2020-09-27
10
2020-09-27
15
2020-09-27
4
2020-09-27
8
2020-09-27
1
CRUSOR (91)
2020-09-27
3
100
2020-09-27
7
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA MIŁOCICE
CUMBRIA (55)
2020-09-26
2020-09-26
Łuc Amelia
JKS Jaroszówka
EFFOX (101)
2020-09-26
7
2020-09-26
2020-09-27
7
Łuczkiewicz Weronika
Jeździecki klub sportowy ,,W Siodle
EVEREST (88)
2020-09-27
12
2020-09-27
11
Malcherek Wiktoria
St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
TARANTINO (100)
2020-09-26
11
2020-09-26
2020-09-27
11
Milian Ewa
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-09-26
4
2020-09-27
10
Morsztyn Maja
bpk
2020-09-26
4
2020-09-26
2020-09-27
2
Mróz Natalia
KJ Stajnia Krzyżanowice
NEVILLE (35)
2020-09-26
2
2020-09-27
3
100
Mucha Weronika
JKS Hanna
2020-09-26
3
2020-09-26
2020-09-27
2
Nowak Julia
KJ Dworzysko
MEJSON (42)
2020-09-26
5
2020-09-26
2020-09-27
2
Pałys Wiktoria
bpk
AWATARA (97)
2020-09-26
3
2020-09-26
2020-09-27
4
Pastuszek Patrycja
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
SAHARA (24)
2020-09-26
2020-09-26
Pietrzak Julia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
SAUL T (49)
2020-09-26
10
2020-09-27
8
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2020-09-27
7
2020-09-27
3
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-09-26
1
2020-09-26
2020-09-27
1
2020-09-26
12
2020-09-26
2020-09-27
6
Poprawska Aleksandra
KJ Stajnia Odra Głoska
DAYTONA (61)
2020-09-27
1
2020-09-27
1
Rohde Julia
Klub Jezdziecki Dworzysko
TORO (43)
2020-09-27
5
Różalska Ilona
KJ Volta Miłocice
JUNAK (3)
2020-09-26
2020-09-26
Rucińska Zofia
KJ Volta Miłocice
BAZALT (19)
2020-09-26
8
2020-09-26
Rybarczyk Julia
KJ Michałów
2020-09-26
3
2020-09-26
2020-09-27
4
Siwek Zuzanna
KS Small Cherry
2020-09-27
10
2020-09-27
5
Skuza Julia
bpk
2020-09-26
2020-09-26
2020-09-27
1
2020-09-27
1
Śnieżek Julia
bpk
2020-09-26
6
2020-09-26
2020-09-27
6
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
IKONA (13)
2020-09-26
1
2020-09-26
2020-09-27
1
MROCZEK (17)
2020-09-26
7
2020-09-26
2020-09-27
7
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
2020-09-27
8
2020-09-27
4
TYTAN-P (45)
2020-09-27
11
2020-09-27
6
Szpilewska Oliwia
St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
ARES (99)
2020-09-26
7
2020-09-26
2020-09-27
6
Szymanek Anna
KJ Arkadia
2020-09-26
7
2020-09-27
6
Szymanowska Maja
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2020-09-26
4
2020-09-27
8
SARA (65)
2020-09-26
Terlińska Laura
Bpk
KASZMIR (89)
2020-09-26
1
Waga Chantale
Stajnia Azyl
MILWANA (79)
2020-09-26
2020-09-26
Weisert - Magierska Anna
St. KS Arkadia
2020-09-27
6
2020-09-27
1
Werner Paulina
KJ Stajnia Ozorowice
BAKIER (18)
2020-09-27
2020-09-27
Wiśniewska Emilia
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-09-27
13
2020-09-27
1
Wycisk Jakub
bpk
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
11
2020-09-27
6
Zdziebło Ewa
KJi Stajnia Krzyżanowice
2020-09-26
1
2020-09-26
1
2020-09-27
1
2020-09-27
6
Żuk Kaja
KJ Kietlów
FALCO (86)
2020-09-26
13
2020-09-26
2020-09-27
10
Żuk Kaja
KJ Kietlów
2020-09-27
2

Number of Riders: 71

Number of Horses: 93

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl