Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
209 ACCEPTED 2020-11-26 11:34:40
2020-11-26 11:21:08
Martyna Bielawska FRANK
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
208 ACCEPTED 2020-11-26 09:36:31
2020-11-25 16:57:44
Wojciech Dahlke CASSIUS CLAY
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
207 ACCEPTED 2020-11-26 09:38:24
2020-11-25 16:56:15
Wojciech Dahlke CARTIER
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
206 ACCEPTED 2020-11-25 14:50:50
2020-11-25 14:49:15
Oliwia Włodarek KIELSHOOP MARY ANN (MERY)
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
205 ACCEPTED 2020-11-24 19:49:25
2020-11-24 19:45:33
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
204 ACCEPTED 2020-11-24 19:49:27
2020-11-24 19:45:28
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
203 ACCEPTED 2020-11-24 19:49:29
2020-11-24 19:45:03
Daria Kobiernik C ZWERG
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
202 ACCEPTED 2020-11-24 18:06:51
2020-11-24 18:06:37
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
201 ACCEPTED 2020-11-24 18:07:02
2020-11-24 18:06:01
Julia Machalewska ILEX
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
200 ACCEPTED 2020-11-24 16:39:11
2020-11-24 16:38:22
Łukasz Polimirski CHESTER MURY MARAIS Z
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
199 ACCEPTED 2020-11-26 22:13:33
2020-11-24 16:23:58
Martin Rozynek KAMIR RED WINE
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
198 ACCEPTED 2020-11-24 16:24:50
2020-11-24 16:23:33
Martin Rozynek LORGAN S
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
197 ACCEPTED 2020-11-24 16:24:52
2020-11-24 16:23:03
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
196 ACCEPTED 2020-11-24 15:57:11
2020-11-24 15:56:42
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
195 ACCEPTED 2020-11-24 15:54:10
2020-11-24 15:52:27
Zuzanna Stachura MISTRZ
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
194 ACCEPTED 2020-11-24 15:54:13
2020-11-24 15:51:36
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
193 ACCEPTED 2020-11-25 12:43:50
2020-11-24 11:04:47
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
192 ACCEPTED 2020-11-24 11:07:17
2020-11-24 11:04:38
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
191 ACCEPTED 2020-11-24 07:58:46
2020-11-23 23:01:10
Julianna Witczak PERŁA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
190 ACCEPTED 2020-11-23 21:54:51
2020-11-23 21:33:27
Renata Trynka CALITO J
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
189 ACCEPTED 2020-11-26 21:52:26
2020-11-23 21:33:02
Renata Trynka COLBERT DES GREZ
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
188 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:01
2020-11-23 21:32:39
Jagoda Kamińska FRISTAN
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
187 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:06
2020-11-23 21:31:19
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
186 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:10
2020-11-23 21:30:17
Maria Siennicka JAGUAR SA
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
185 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:16
2020-11-23 21:29:37
Olga Pawlaczyk LESTE D'EMMA
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
184 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:22
2020-11-23 21:28:16
Marcel Soforek FIELO VAN DE LAFELDERBERG
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
183 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:27
2020-11-23 21:27:32
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
182 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:31
2020-11-23 21:08:03
Maria Stempska RENESME
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
181 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:36
2020-11-23 19:49:42
Magdalena Ludwiczak KINGSBURY
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
180 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:42
2020-11-23 19:49:05
Magdalena Ludwiczak ARIANE JL Z
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
179 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:47
2020-11-23 19:47:40
Hubert Ludwiczak CAIDINUS
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
178 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:54
2020-11-23 19:45:39
Hubert Ludwiczak MAXIMA JL Z
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
177 ACCEPTED 2020-11-23 21:55:59
2020-11-23 19:36:26
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
176 ACCEPTED 2020-11-23 21:56:12
2020-11-23 19:23:34
Krystyna Olszewska MADAME BEAN
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
175 ACCEPTED 2020-11-23 18:59:58
2020-11-23 18:10:11
Weronika Cieślak RODRIGO CASSINI
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
174 ACCEPTED 2020-11-23 19:00:02
2020-11-23 17:47:16
Honorata Radomska BISZKOPT ZAGORKA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
173 ACCEPTED 2020-11-23 19:00:06
2020-11-23 16:26:58
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
172 ACCEPTED 2020-11-23 16:17:30
2020-11-23 15:39:33
Marek Kopras HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 7R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
171 ACCEPTED 2020-11-23 16:17:36
2020-11-23 14:30:38
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
170 ACCEPTED 2020-11-23 16:17:43
2020-11-23 14:30:05
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
169 ACCEPTED 2020-11-23 16:17:48
2020-11-23 13:24:37
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
168 ACCEPTED 2020-11-23 16:18:00
2020-11-23 12:11:15
Hanna Szymczak TAJFUN
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
167 ACCEPTED 2020-11-23 16:18:06
2020-11-23 11:44:44
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
166 ACCEPTED 2020-11-23 16:18:13
2020-11-23 11:38:32
Nikola Majorczyk DIAMENT
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
165 ACCEPTED 2020-11-23 16:18:19
2020-11-23 11:36:02
Patrycja Obst CHACCO BLUE AS L
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
164 ACCEPTED 2020-11-26 09:31:15
2020-11-23 10:36:26
Zofia Krzeszewska LILA STAR
  • 2x 7R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
163 ACCEPTED 2020-11-26 09:43:22
2020-11-23 10:35:44
Zofia Krzeszewska LAYLA
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
162 ACCEPTED 2020-11-23 16:18:42
2020-11-23 09:13:40
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
161 ACCEPTED 2020-11-23 16:18:48
2020-11-23 08:58:49
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
160 ACCEPTED 2020-11-23 16:18:53
2020-11-23 08:57:31
Hanna Konieczka KOSTA BRAWA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
159 ACCEPTED 2020-11-23 08:15:58
2020-11-23 01:09:57
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
158 ACCEPTED 2020-11-23 08:16:04
2020-11-23 01:08:00
Zuzanna Skoczylas CZELIN
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
157 ACCEPTED 2020-11-23 08:16:06
2020-11-23 01:07:31
Zuzanna Skoczylas POWERSTAR CAPITAN
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
156 ACCEPTED 2020-11-23 08:16:08
2020-11-23 01:06:45
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
155 ACCEPTED 2020-11-23 08:16:11
2020-11-23 01:06:12
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
154 ACCEPTED 2020-11-23 08:16:13
2020-11-23 01:05:07
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
153 ACCEPTED 2020-11-23 08:16:16
2020-11-23 01:04:07
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
152 ACCEPTED 2020-11-23 08:16:18
2020-11-23 01:03:41
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
151 ACCEPTED 2020-11-22 22:39:37
2020-11-22 22:17:53
Monika Majorczyk ROXANA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
150 ACCEPTED 2020-11-26 21:55:23
2020-11-22 20:37:57
Paweł Warszawski ARTINUS
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
149 ACCEPTED 2020-11-22 22:00:55
2020-11-22 20:35:41
Paweł Warszawski UNIQUE STORY
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
148 ACCEPTED 2020-11-22 22:00:57
2020-11-22 20:30:14
Michalina Paluszak CALINKA
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
147 ACCEPTED 2020-11-22 20:13:33
2020-11-22 19:57:19
Emilia Skrzeczkowska WIKA
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
146 ACCEPTED 2020-11-22 20:13:35
2020-11-22 19:54:41
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
145 ACCEPTED 2020-11-22 20:13:43
2020-11-22 19:54:22
Aleksandra Gebler JUNIOR 152
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
144 ACCEPTED 2020-11-22 20:13:54
2020-11-22 19:54:11
Zuzanna Cichorek GOLDIKA
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
143 ACCEPTED 2020-11-22 19:18:51
2020-11-22 19:14:02
Barbara Okraska ROXANA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
142 ACCEPTED 2020-11-22 19:03:29
2020-11-22 18:11:34
Maria Kowalczuk AKADEMIA
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
141 ACCEPTED 2020-11-22 19:03:31
2020-11-22 18:10:43
Michalina Chudy AKADEMIA
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
140 ACCEPTED 2020-11-22 18:09:45
2020-11-22 16:30:12
Martyna Łukaszewska KARINKA
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
139 ACCEPTED 2020-11-22 18:09:51
2020-11-22 16:29:41
Weronika Gumienna BRANDO
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
138 ACCEPTED 2020-11-22 18:09:54
2020-11-22 14:50:42
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
137 ACCEPTED 2020-11-22 14:18:57
2020-11-22 13:23:32
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
136 ACCEPTED 2020-11-22 14:18:59
2020-11-22 12:59:36
Karolina Siejak KROSBI
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
135 ACCEPTED 2020-11-26 11:02:53
2020-11-22 12:25:21
Aneta Wysocka WIMSTER
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
134 ACCEPTED 2020-11-26 11:02:55
2020-11-22 12:24:18
Aneta Wysocka MY LOVE
  • 2x 7R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
133 ACCEPTED 2020-11-22 14:19:09
2020-11-22 12:23:36
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
132 ACCEPTED 2020-11-25 08:00:02
2020-11-22 12:23:05
Aneta Wysocka ELDORADO
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
131 ACCEPTED 2020-11-25 07:59:58
2020-11-22 12:22:38
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
130 ACCEPTED 2020-11-22 14:19:25
2020-11-22 12:22:35
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
129 ACCEPTED 2020-11-22 12:21:21
2020-11-22 10:09:03
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
128 ACCEPTED 2020-11-22 07:50:25
2020-11-22 00:44:18
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
127 ACCEPTED 2020-11-22 07:50:31
2020-11-22 00:02:10
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
126 ACCEPTED 2020-11-23 19:49:24
2020-11-21 15:48:44
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
125 ACCEPTED 2020-11-27 20:34:12
2020-11-21 13:16:37
Jagoda Bukczyńska WINDY MK
  • 2x 7R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
124 ACCEPTED 2020-11-21 15:58:06
2020-11-21 13:15:01
Adam Goszczynski LATIFA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
123 ACCEPTED 2020-11-21 15:58:10
2020-11-21 13:14:35
Adam Goszczynski CULUMBUS
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
122 ACCEPTED 2020-11-21 15:58:13
2020-11-21 13:13:48
Adam Goszczynski CAJERO
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
121 ACCEPTED 2020-11-21 15:58:15
2020-11-21 13:13:25
Adam Goszczynski BAZYLIA
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
120 ACCEPTED 2020-11-21 22:22:31
2020-11-21 11:30:58
Fritzi Drabsch SPIRIT
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
119 ACCEPTED 2020-11-27 16:38:52
2020-11-21 11:30:23
Fritzi Drabsch PIANO
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
118 ACCEPTED 2020-11-21 12:40:49
2020-11-21 11:29:28
Olli Drabsch PIANO
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
117 ACCEPTED 2020-11-27 16:39:59
2020-11-21 11:28:49
Olli Drabsch CATCH ME
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
116 ACCEPTED 2020-11-21 12:40:53
2020-11-21 10:39:20
Adrianna Czerniejewska MONTE
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
115 ACCEPTED 2020-11-21 12:40:57
2020-11-21 10:18:37
Marta Bulak BALUZINO
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
114 ACCEPTED 2020-11-21 12:40:59
2020-11-21 09:50:41
Emilia Kurp ARES
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
113 ACCEPTED 2020-11-27 20:56:05
2020-11-21 00:06:58
Zuzanna Jaroszyk CONCORDE STAR
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
112 ACCEPTED 2020-11-20 23:11:22
2020-11-20 20:56:53
Adrianna Przybył SARA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
111 ACCEPTED 2020-11-22 18:09:59
2020-11-20 20:54:18
Zofia Ćwiklińska MEGI
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
110 ACCEPTED 2020-11-20 23:11:36
2020-11-20 20:53:12
Aleksandra Kępka PASJONATA POKER
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
109 ACCEPTED 2020-11-20 23:11:39
2020-11-20 20:52:06
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
108 ACCEPTED 2020-11-19 22:22:07
2020-11-19 21:52:43
Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
107 ACCEPTED 2020-11-19 22:22:09
2020-11-19 21:52:06
Matylda Malepszy DANTOS HBC
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
106 ACCEPTED 2020-11-19 22:22:12
2020-11-19 21:51:14
Matylda Malepszy CORD-M
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
105 ACCEPTED 2020-11-19 22:22:15
2020-11-19 21:50:31
Martyna Derengowska AUGUST
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
104 ACCEPTED 2020-11-19 22:22:19
2020-11-19 20:20:34
Grzegorz Rychlik VANDAMME
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
103 ACCEPTED 2020-11-19 17:53:51
2020-11-19 17:18:48
Julia Szymańska NO LIMIT
  • 2x 7R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
102 ACCEPTED 2020-11-19 17:53:57
2020-11-19 17:16:09
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
101 ACCEPTED 2020-11-21 22:21:22
2020-11-19 13:13:09
Maryia Mikhailava LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
100 ACCEPTED 2020-11-21 22:21:27
2020-11-19 13:12:08
Maryia Mikhailava KEATON N
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
99 ACCEPTED 2020-11-19 13:47:08
2020-11-19 13:10:20
Siarhei Kazlou HATOKI
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
98 ACCEPTED 2020-11-19 13:47:15
2020-11-19 13:09:09
Siarhei Kazlou SANCZO
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
97 ACCEPTED 2020-11-19 12:55:51
2020-11-19 12:06:06
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
96 ACCEPTED 2020-11-23 21:02:43
2020-11-19 10:12:23
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
95 ACCEPTED 2020-11-19 11:36:33
2020-11-19 10:12:06
Agata Dahlke U PRIMO
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
94 ACCEPTED 2020-11-19 11:36:37
2020-11-19 09:46:54
Michał Burzyński SACCO
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
93 ACCEPTED 2020-11-18 23:13:36
2020-11-18 22:47:23
Liwia Nowak BRAVE HEART 8
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
92 ACCEPTED 2020-11-18 23:13:41
2020-11-18 22:45:58
Liwia Nowak PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
91 ACCEPTED 2020-11-18 23:13:45
2020-11-18 22:16:41
Liliana Brzykcy LEON
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
90 ACCEPTED 2020-11-18 21:36:31
2020-11-18 21:36:11
Zofia Bartczak BUBA
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
89 ACCEPTED 2020-11-18 21:36:36
2020-11-18 21:35:15
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 2x 7R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
88 ACCEPTED 2020-11-27 20:35:27
2020-11-18 21:21:30
Michał Remisz ROCO AK
  • 1x 7R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
87 ACCEPTED 2020-11-27 20:36:16
2020-11-18 21:21:05
Leticja Wallicht ROCO AK
  • 1x 7R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
86 ACCEPTED 2020-11-18 21:22:51
2020-11-18 21:20:35
Michał Remisz JAGODA
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
85 ACCEPTED 2020-11-19 22:22:27
2020-11-18 21:20:06
Michał Remisz INDIA
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
84 ACCEPTED 2020-11-18 21:22:54
2020-11-18 21:19:24
Leticja Wallicht INDIA
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
83 ACCEPTED 2020-11-18 21:22:57
2020-11-18 21:17:32
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
82 ACCEPTED 2020-11-18 21:22:59
2020-11-18 21:10:41
Jagoda Perlicjan FLIN
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
81 ACCEPTED 2020-11-18 21:03:25
2020-11-18 20:59:56
Aleksandra Osuch WILLIE
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
80 ACCEPTED 2020-11-25 11:34:53
2020-11-18 19:14:03
Kornelia Smura TASIEMKA
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
79 ACCEPTED 2020-11-18 20:02:36
2020-11-18 16:32:12
Marcin Wesoły G
  • 2x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
78 ACCEPTED 2020-11-18 20:02:39
2020-11-18 16:29:38
Marcin Wesoły NIAGARA S
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
77 ACCEPTED 2020-11-18 20:02:41
2020-11-18 16:29:16
Marcin Wesoły ISZER
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
76 ACCEPTED 2020-11-18 20:02:21
2020-11-18 16:28:24
Marcin Wesoły CASSIANA S
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
75 ACCEPTED 2020-11-19 22:35:12
2020-11-18 12:10:46
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
74 ACCEPTED 2020-11-21 12:41:44
2020-11-17 20:52:49
Jagoda Szreymann SINGLE
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
73 ACCEPTED 2020-11-21 12:41:53
2020-11-17 20:51:42
Izabela Duda CARAT
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
72 ACCEPTED 2020-11-17 22:42:16
2020-11-17 20:45:07
Małgorzata Zubrycka PEPE
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
71 ACCEPTED 2020-11-17 22:42:18
2020-11-17 20:42:38
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
70 ACCEPTED 2020-11-17 16:13:50
2020-11-17 12:51:25
Wanessa Kochanek WIKTORIA KG
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
69 ACCEPTED 2020-11-17 16:13:52
2020-11-17 11:55:50
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
68 ACCEPTED 2020-11-17 16:13:56
2020-11-17 11:55:34
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
67 ACCEPTED 2020-11-17 16:13:58
2020-11-17 11:55:12
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
66 ACCEPTED 2020-11-17 11:34:21
2020-11-17 10:42:05
Marta Birk GANDIS
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
65 ACCEPTED 2020-11-17 10:28:44
2020-11-17 08:30:06
Patrycja Obst GRANTINA RK
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
64 ACCEPTED 2020-11-26 21:42:26
2020-11-16 21:46:37
Damian Krajewski LUCKY DEVIL
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
63 ACCEPTED 2020-11-26 21:45:18
2020-11-16 21:45:15
Damian Krajewski WANESSA
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
62 ACCEPTED 2020-11-17 07:25:56
2020-11-16 21:42:42
Łukasz Krajewski CAMBIALE Z
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
61 ACCEPTED 2020-11-26 21:57:29
2020-11-16 21:17:59
Michał Przybecki CAROLUS
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
60 ACCEPTED 2020-11-17 07:26:02
2020-11-16 21:17:33
Michał Przybecki ARCHIMEDES
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
59 ACCEPTED 2020-11-17 07:26:11
2020-11-16 21:17:15
Konstantin Iaroshenko EKSON
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
58 ACCEPTED 2020-11-17 07:26:21
2020-11-16 21:16:37
Konstantin Iaroshenko CARTANA D'HOTOT
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
57 ACCEPTED 2020-11-17 16:13:41
2020-11-16 21:16:13
Konstantin Iaroshenko LOARA
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
56 ACCEPTED 2020-11-26 22:00:04
2020-11-16 21:15:41
Konstantin Iaroshenko FETICHE GREENFIELD
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
55 ACCEPTED 2020-11-17 14:41:25
2020-11-16 17:04:44
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
54 ACCEPTED 2020-11-16 14:18:38
2020-11-16 12:15:15
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
53 ACCEPTED 2020-11-15 22:40:16
2020-11-15 20:36:59
Ania Kolanus UPTOWN GIRL Z
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
52 ACCEPTED 2020-11-15 22:40:21
2020-11-15 20:11:14
Laura Kegel CALINKA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
51 ACCEPTED 2020-11-15 22:40:24
2020-11-15 19:28:04
Aleksandra Andrzejewska CARLA COLUMNA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
50 ACCEPTED 2020-11-15 22:40:29
2020-11-15 19:00:42
Aleksandra Andrzejewska WIVIAN
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
49 ACCEPTED 2020-11-15 22:40:32
2020-11-15 19:00:03
Monika Kurstak-Cwynar IMPERATOR
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
48 ACCEPTED 2020-11-15 22:40:36
2020-11-15 18:59:11
Aleksandra Koperska ARTEMIS
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
47 ACCEPTED 2020-11-15 22:40:40
2020-11-15 18:58:43
Julia Micek RUBIN
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
46 ACCEPTED 2020-11-15 22:40:52
2020-11-15 18:58:05
Maria Krauwicka FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
45 ACCEPTED 2020-11-15 22:40:56
2020-11-15 18:55:08
Antoni Przybylski HARMONIA
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
44 ACCEPTED 2020-11-15 22:41:07
2020-11-15 18:26:16
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
43 ACCEPTED 2020-11-15 22:41:10
2020-11-15 10:13:15
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
42 ACCEPTED 2020-11-15 22:41:13
2020-11-15 09:57:32
Karolina Kwiatkowska SOFIA
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
41 ACCEPTED 2020-11-15 22:41:17
2020-11-15 09:48:15
Marianna Raczyńska KAFFE
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
40 ACCEPTED 2020-11-15 22:41:21
2020-11-15 09:34:31
Wiktoria Tymieniecka BARBI
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
39 ACCEPTED 2020-11-15 22:41:28
2020-11-15 09:33:19
Halszka Krupińska BENITO
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
38 ACCEPTED 2020-11-26 21:47:22
2020-11-15 09:31:04
Łukasz Krajewski SINCLAIRE 12
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
37 ACCEPTED 2020-11-15 22:41:37
2020-11-15 09:30:30
Łukasz Krajewski ZŁOTY RUBIN
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
36 ACCEPTED 2020-11-25 17:36:29
2020-11-15 09:29:34
Łukasz Krajewski ESCUELA
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
35 ACCEPTED 2020-11-27 21:26:19
2020-11-15 09:28:13
Łukasz Krajewski CHACORRADO
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
34 ACCEPTED 2020-11-15 22:41:53
2020-11-15 09:22:52
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
33 ACCEPTED 2020-11-15 22:41:57
2020-11-15 09:21:32
Łukasz Krajewski CONEN GIRL
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
32 ACCEPTED 2020-11-15 22:42:01
2020-11-15 00:28:21
Iga Wesołowska DIAROS
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
31 ACCEPTED 2020-11-15 22:42:05
2020-11-14 22:29:18
Klaudia Kostrzewska IVORY ES
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
30 ACCEPTED 2020-11-15 22:42:09
2020-11-14 22:28:42
Klaudia Kostrzewska TEST
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
29 ACCEPTED 2020-11-15 22:42:12
2020-11-14 22:28:18
Klaudia Kostrzewska ORCHID'S TARINA
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
28 ACCEPTED 2020-11-15 22:42:16
2020-11-14 21:57:35
Filip Kapała MAX
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
27 ACCEPTED 2020-11-15 22:42:21
2020-11-14 19:07:50
Maciej Drygas CONAN D
  • 2x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
26 ACCEPTED 2020-11-18 20:37:21
2020-11-14 18:38:58
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 7R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
25 ACCEPTED 2020-11-15 22:42:46
2020-11-14 11:17:28
Joachim Włoch SID
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
24 ACCEPTED 2020-11-26 09:20:43
2020-11-14 11:16:40
Joachim Włoch LUKAS
  • 2x 7R/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
23 ACCEPTED 2020-11-15 22:43:00
2020-11-14 11:15:50
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
22 ACCEPTED 2020-11-15 22:43:08
2020-11-14 11:12:49
January Włoch NIRMETTE
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
21 ACCEPTED 2020-11-16 08:18:01
2020-11-14 10:01:56
Błażej Kubiak SIMBA
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
20 ACCEPTED 2020-11-15 22:43:19
2020-11-14 10:01:43
Filip Kapała SAUVIGNON BLANC
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
19 ACCEPTED 2020-11-16 08:15:46
2020-11-14 10:01:03
Andrii Pozdniakov MAROS 6
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
18 ACCEPTED 2020-11-25 18:10:57
2020-11-14 10:00:53
Filip Kapała CORIN
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
17 ACCEPTED 2020-11-14 08:34:30
2020-11-13 23:41:46
Diana Tomkowiak-Buda DENIS
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
16 ACCEPTED 2020-11-26 22:02:50
2020-11-13 23:33:09
Rafał Krajewski GRANIT 318
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
15 ACCEPTED 2020-11-14 08:34:13
2020-11-13 23:31:32
Rafał Krajewski ZICO L
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
14 ACCEPTED 2020-11-14 08:34:08
2020-11-13 23:30:10
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
13 ACCEPTED 2020-11-21 02:50:47
2020-11-13 22:42:48
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs dokładności, Art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
12 ACCEPTED 2020-11-21 08:34:58
2020-11-13 22:17:36
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
11 ACCEPTED 2020-11-14 08:33:20
2020-11-13 20:15:52
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
10 ACCEPTED 2020-11-12 12:43:23
2020-11-12 09:54:50
Marcysia Biernaczyk TIFI
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
9 ACCEPTED 2020-11-12 12:43:31
2020-11-12 09:50:19
Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE
  • 1x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
8 ACCEPTED 2020-11-12 12:43:37
2020-11-12 09:49:00
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
7 ACCEPTED 2020-11-12 12:43:39
2020-11-12 09:48:41
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 5T/L/100 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/GPA/L/100 cm/Grand Prix Amatorów, zwykły z natychmiastową rozgrywką Art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
6 ACCEPTED 2020-11-12 12:43:42
2020-11-12 09:47:57
Lila Kulesza BESSEL
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
5 ACCEPTED 2020-11-12 12:43:44
2020-11-12 09:47:40
Lila Kulesza ALF
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
4 ACCEPTED 2020-11-12 12:43:47
2020-11-12 09:45:37
Nina Musiał TABU
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
3 ACCEPTED 2020-11-12 12:43:52
2020-11-12 09:45:11
Sofi Przybylska JACOB
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/Konkurs dla Kucy, zwykły Art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
2 ACCEPTED 2020-11-09 11:42:03
2020-11-09 09:19:02
Wiktoria Koterwa WIDAM
  • 2x 4T/LL/80/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
1 ACCEPTED 2020-11-17 20:13:10
2020-10-27 21:29:39
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 9R/P/110 cm/Konkurs zwykły, Art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/N1/125 cm/Konkurs Grand Prix III Memoriał Andrzeja Kramera, Art. 238.2.2 (wys. 125 cm) pula 6 000 PLN
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra Cwał Zakrzewo
2000 (MJ.)
O041440
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bartczak Zofia bpk
2006 (JM.)
brak
4. Bielawska Martyna bpk
2006 (JM.)
brak
5. Biernaczyk Marcysia KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
brak
6. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
Brak
9. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
O048579
10. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
11. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
Brak
12. Cieślak Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
O055365
13. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
14. Czajkowska Aleksandra bpk
2007 (JM.)
15. Czerniejewska Adrianna Brak
2008 (JM.)
Brak
16. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
17. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
18. Derengowska Martyna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2004 (J.)
O048511
19. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (Mł.)
000
20. Drygas Maciej KJ Hobbit Jabłonowo
S
brak
21. Duda Izabela Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
.
22. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
23. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
24. Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
25. Góralska Nikola bpk
2005 (JM.)
brak
26. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
27. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
0053457
28. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O035165
29. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
30. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
O056729
31. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
32. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
33. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
34. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
35. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (JM.)
brak
36. Jaroszyk Zuzanna Kj Ch Jaszkowo
S
Brak
37. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2004 (J.)
O047057
38. Kamińska Jagoda Harmony Club
2003 (J.)
none
39. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
40. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
41. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
42. Kazlou Siarhei KJ Profil Piła
S
O041330
10141245
43. Kegel Laura Cwał Zakrzewo
2009 (Mł.)
Brak
44. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
Bd
45. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
46. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
47. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
48. Kochanek Wanessa KJ Jeziorki - Osieczna
2005 (JM.)
O047875
49. Kolanus Ania bpk
2003 (J.)
brak
50. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (MJ.)
brak
51. Konieczka Hanna OJ Kalina
.
52. Koperska Aleksandra Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
Brak
53. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
54. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
55. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
O037758
56. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
57. Kostrzewska Klaudia SJ Baborówko
S
O020885
58. Koterwa Wiktoria bpk
2002 (J.)
brak
59. Kowalczuk Maria KJ Ranczo Kołata
2005 (JM.)
brak
60. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
61. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
S
O047626
62. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
63. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
64. Krauwicka Maria Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
65. Krupińska Halszka KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
66. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
67. Krzyżaniak Aleksandra Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
brak
68. Kubiak Błażej Agrosad Sport Horses
S
brak
69. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
70. Kurp Emilia BPK
2006 (JM.)
.
.
71. Kurstak-Cwynar Monika Cwał Zakrzewo
S
brak
72. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
73. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
O001944
74. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
2017 (Mł.)
O012119
75. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
76. Machalewska Julia JKS Rywal Grudziądz
1999 (MJ.)
O019043
77. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
78. Majorczyk Jagoda STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2006 (JM.)
brak
79. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
S
O035408
80. Majorczyk Nikola STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2006 (JM.)
brak
81. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
82. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
83. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (J.)
brak
84. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
85. Mikhailava Maryia KJ Profil Piła
S
O044192
10034677
86. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
87. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
88. Nowak Liwia KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O059328
89. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
90. Okraska Barbara brak
2005 (JM.)
brak
91. Olszewska Krystyna Kj CH Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
92. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
93. Paluszak Michalina bpk
S
brak
94. Panarowicz Nikola UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
95. Pawlaczyk Olga Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (JM.)
O056581
96. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
97. Perlicjan Jagoda Brak
2008 (JM.)
O057694
98. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
99. Pozdniakov Andrii AGROSAD SPORT HORSES
S
O046228
100. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
101. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
102. Przybylski Antoni Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
103. Przybył Adrianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
104. Przybyła Agata Kj Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060170
105. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
106. Raczyńska Marianna KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
Brak
107. Radomska Honorata Bpk
2006 (JM.)
Brak
108. Remisz Michał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
0028882
109. Romanowska Marta WZHK
S
O012863
110. Rozynek Martin KJ Profil Piła
S
O021427
111. Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O025902
112. Sell Amanda bpk
2009 (Mł.)
113. Siejak Karolina KJ Agro-Handel Śrem
S
O012448
114. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O035333
115. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O035330
116. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
117. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
118. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
119. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
120. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
121. Soforek Marcel Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
122. Stachura Zuzanna LKS Cwał Poznań
S
O013739
123. Stawińska Amelia KJ Brzóska Sport Horses
2002 (J.)
O038260
124. Stempska Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
Brak
125. Szreymann Jagoda OJ Kalina
2019 (Mł.)
.
126. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
127. Szymczak Hanna bpk
2009 (Mł.)
brak
128. Tomkowiak-Buda Diana KJ Michałówka
S
O034415
129. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
130. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
131. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
brak
132. Undrych Zofia LKJ Kiekrz
2004 (J.)
O041413
133. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
brak
134. Wallicht Leticja Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2005 (JM.)
0032656
135. Warszawski Paweł St. Jeździeckie Baborówko
S
O001113
136. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
137. Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna
S
O030575
138. Wesoły Marcin KS Jumping Events Poznań
S
O007322
139. Wiśniewska Julia KJ Grodno - Dwór
2003 (J.)
O041816
140. Witczak Julianna Ośrodek Jeździecki U Moni
2001 (MJ.)
brak
141. Włoch January bpk
2006 (JM.)
O057717
142. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
O057718
143. Włodarek Oliwia KJ Stajnia Nowina
2010 (Mł.)
brak
144. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
145. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
146. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

182

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
K017207 POL007610120406
2.

13

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
3.

175

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:139 F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
K028854 826046020174914
4.

223

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl
M: Patroeska
KO19869 NPA20011000
5.

10

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
6.

121

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tjungske / Carthago
M: Urella / Little Rock
K016296 5280030504720
7.

165

ARES SP POL 2014 wałach gniada/163 F: .
M: .
brak .
8.

226

ARIANE JL Z Z POL 2015 klacz kasztanowata/164 F: Aganix
M: Xxx
Brak Brak
9.

89

ARTEMIS WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Tjungske /
M: Artemiza /
brak -
10.

188

ARTINUS Szlachetna Półkrew POL 2005 ogier skarogniada/170 F: Landjonker S
M: Arabeska
brak POL009550029505
11.

155

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor / Lux
M: Paulien / Karandasj
K011423 5280030503290
12.

164

BALUZINO WLKP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Biskwit /
M: Belinda /
brak
13.

97

BARBI KUC POL 1997 klacz kasztanowata/kuc:121 F: NN
M: NN
brak POL999640037097
14.

171

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
15.

6

BEN GUN KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
16.

98

BENITO KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
17.

130

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
18.

12

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
K029825 528027070012382
19.

214

BISZKOPT ZAGORKA TYP KOŃ MAŁY POL 2009 gelding palomino/mk:153 F: Izak
M: Nn
. Brak
20.

198

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
21.

173

BLUEBERRY WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
K026357 616007610117512
22.

219

BOLIWIA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
K025872 616007610048711
23.

180

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
K025301 POL013670142207
24.

142

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
25.

17

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/135 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 02258 12
26.

200

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB/ Boy De La Barre II
M: Bonita/ Campari M
K021979 616007600242711
27.

245

C ZWERG OLD GER 2008 Wałach siwa/165 F: Clinton / Corrado I
M: Elli / Espri
K026955 DE431319745708
28.

227

CAIDINUS KWPN POL 2015 ogier siwa/168 F: Cicero
M: Xxx
Brak Brak
29.

170

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K009557 616999611504104
30.

172

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
31.

190

CALINKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Albens / Skunks
M: Cechira / Armani
K020177 616007610232906
32.

85

CALINKA SP POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Oder /
M: Czata /
brak POL009590047201
33.

216

CALITO J HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Calato / Capitol I
M: Sydne / Castellini
K028632 DE421000163107
34.

119

CAMBIALE Z ZANG NED 2014 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Lusina Z / Lasino
K028820 056015Z55758314
35.

39

CARAT SP POL 2002 ogier siwa/163 F: .
M: .
. .
36.

86

CARLA COLUMNA WEST POL 2008 klacz siwa/167 F: .
M: .
Brak .
37.

120

CAROLUS KWPN NED 2007 ogier gniada/170 F: Lord Z
M: Ocarole
. .
38.

123

CARTANA D'HOTOT KWPN NED 2007 klacz siwa/169 F: Cartano / Carthago
M: Hautesse D`Hotot / Narcos I
K012164 528003000709281
39.

248

CARTIER OS POL 2015 wałach gniada/172 F: Chacomo / Conteur
M: Lilly Marleen / Leviscal
K015283 DE418180307415
40.

135

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
41.

247

CASSIUS CLAY HOL POL 2004 wałach kasztanowata/175 F: Casall / Caretino
M: Casall / Caretino
K026706 DE421000149614
42.

161

CATCH ME HOLSTEINER GER 2014 gelding white/164 F: Cascavelle NT
M: Ilandra
000000 DE421000127414
43.

215

CELIM Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/168 F: nn
M: Call Girl
brak POL 9996400770
44.

196

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
45.

206

CHACCO BLUE AS L OLD POL 2011 wałach gniada/X F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
K020858 DE418182120211
46.

251

CHACORRADO OLD GER 2012 wałach ciemnogniada/170 F: CHACCO-BLUE
M: CORRISA
K025926 DE418185067712
47.

166

CHAPMAN Deutsches Sportpferd POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
48.

240

CHESTER MURY MARAIS Z ZANGERSHIDE BEL 2006 wałach siwa/182 F: Carthago z
M: Sunshine vhlindehof
000 Z527206
49.

61

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One hol./ Numero Uno
M: Clear Caretina hol./ Caretino hol.
K026799 616009610187415
50.

81

COKOWAAH HAN GER 2010 klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
K022142 DE431316779710
51.

217

COLBERT DES GREZ SF FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Tzara Des Grez / Quick Star
K030166 12243847U
52.

108

CONAN D NRPS BEL 2013 wałach gniada/167 F: Canabis Z
M: Alexandria D/Animo
brak -
53.

160

CONCORDE STAR HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach siwa/175 F: Cassini II
M: Feegole
K017013 208-335-290982205
54.

102

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
55.

129

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
56.

154

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
K027957 616009690066715
57.

30

CORIN WLKP POL 2010 klacz gniada/169 F: BEN-HUR / BAJARZ
M: CZARMANA / LE VOLTAIRE
- -
58.

239

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
K024846 DE421000116911
59.

169

CULUMBUS WESTFALIA POL 2010 wałach gniada/168 F: Fusain du Defey
M: Chmura
PL 4321 DE 441411297610
60.

192

CZELIN TRAKEN POL 2014 Wałach gniada/166 F: Eloquent
M: / Heleris
Brak 616007600141514
61.

204

CZORT SP POL 2003 wałach siwa/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
brak xx
62.

153

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada/168 F: Cantos / Contender
M: Varaya / Numero Uno
K027774 528003000804403
63.

178

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
64.

78

DENIS WLKP POL 2004 wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
65.

205

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/mk:152 F: X
M: X
X X
66.

103

DIAROS OLDENBURG POL 2015 wałach kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
Brak DE418180303115
67.

80

DIOGENES BH SP POL 2006 Wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
68.

112

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
69.

191

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
70.

1

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
71.

122

EKSON HAN GER 2012 ogier kara/169 F: Emporio Armani / Embassy I
M: Colette / Come On
K029504 017567
72.

60

ELDORADO SP POL 2016 ogier gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Eviva / Mylord Carthago
K028713 616009610126716
73.

72

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Conthargos /
M: Escoveta / Dounba
K026309 616009580271714
74.

43

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
75.

133

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
76.

124

FETICHE GREENFIELD BWP BEL 2007 klacz siwa/167 F: Berlin / Cassini I
M: Naomi Greenfield / Night And Day
K030222 BELW244245BWP
77.

222

FIELO VAN DE LAFELDERBERG Belgisch Warmbloedpaard POL 2005 wałach kasztanowata/kuc:148 F: SHOGOUN II
M: VENUS VAN DE LAFELDERBERG
BRAK W-243629-BWP
78.

141

FLIN HUCULSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/kuc:145 F: Progres
M: Ferstina
brak 616 012 64 00652 15
79.

253

FRANK Irish Sport Horse POL 2010 wałach kasztanowata/176 F: WEST COAST CAVALIER
M: YOUNG FREE DIAMOND
BRAK 372414007003641
80.

218

FRISTAN SP POL 2008 Gelding bay/168 F: NIRKAN
M: FIRST LADY
none
81.

177

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
82.

91

FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG Furioso-North Star HUN 2011 Ogier gniada/160 F: Gyanu I /
M: The Bart Furioso /
brak -
83.

134

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
84.

243

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
85.

127

GANDIS WLKP POL 2003 Ogier kasztanowata/168 F: Maram
M: Gwadiana
brak brak
86.

187

GOLDIKA SP POL 2001 klacz siwa/170 F: LAMBADO / LEVANTOS II
M: GIRLSA / GRACIOSO
K008027 -
87.

118

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
88.

83

GRANIT 318 HAN GER 2014 wałach siwa/167 F: Grey Top / Graf Top
M: Rubia / Ritual
K030199 DE431316006314
89.

126

GRANTINA RK SP POL 2016 klacz gniada/. F: Turbud Quirinus
M: GLOSA
. .
90.

202

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
91.

93

HAGRID SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Hega I /
brak 616009610010912
92.

199

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 wałach gniada/170 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
93.

92

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks /
M: Horsa /
brak -
94.

148

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
K017873 616009610072909
95.

101

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
96.

144

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
97.

242

ILEX WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Faust Z / Furioso II
M: Itaka / Beyard D'elle
K019458 616007610235709
98.

151

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
99.

88

IMPERATOR WLKP POL 2012 wałach gniada/170 F: Orient /
M: Impreza /
brak
100.

44

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Corrado Boy
M: Inczara
K025482 616009610005213
101.

137

ISZER WLKP POL 2015 klacz siwa/170 F: Caius /
M: Iberia /
brak -
102.

104

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
103.

15

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
104.

140

JAGODA SP POL 2012 klacz siwa/165 F: Corrado Boy
M: Jedyna
brak 616009610088512
105.

255

JAGODA KUC 2015 /132 cm F:
M:
106.

220

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
107.

75

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
108.

186

JUNIOR 152 . POL 2012 klacz gniada/. F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette/ Lord Pezi
K026340 DE433331607212
109.

18

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Idem D’Azur /
M: Tonacly /
K030080 0560076L9XJ2
110.

96

KAFFE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach gniada/kuc:135 F: Nando SUper
M: Kafejka
K029323 616013520102714
111.

235

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
K030306 616009640071614
112.

16

KAJA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:118 F: Ares / Wolling s Dante
M: Klara
brak 616013610184714
113.

237

KAMIR RED WINE OS POL 2015 Ogier skarogniada/173 F: Kannan KWPN / Volteir
M: W-Diadora hol. / Diament De Semilly SF
brak DE418180104215
114.

179

KARINKA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
115.

48

KEATON N KWPN NED 2015 wałach skarogniada/175 F: Fanlac / Arizona
M: Belle-Cantos / Cantos
K026829 528003201507980
116.

246

KIELSHOOP MARY ANN (MERY) KUC WALIJSKI NED 2007 Klacz inna/kuc:120 F: VLONDERZICHT'S HARM
M: KIELSHOOP MARIBELLE
brak -
117.

225

KINGSBURY KWPN POL 2015 wałach gniada/168 F: Carambole
M: Roberlina/Hemingway
Brak Brak
118.

233

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: CORRERO/CLAUDIO
M: KIRA/LANDOS II
K028988 616009640079916
119.

211

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/kuc:. F: Romeo Des Vaux/Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
. 6160096101083
120.

212

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
K024636 POL999670012608
121.

152

KREKWAKWOU C KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K026726 528003201509808
122.

194

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
123.

176

KROSBI SP POL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Brandon / Agar
M: Kra / Evento
K029662 616009610055016
124.

47

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa/- F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano
K023757 616009610024713
125.

207

LACLIMA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Socrates
M: Lady Grandi
K028894 POL009640093908
126.

117

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
127.

229

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
128.

168

LATIFA HANOVER POL 2012 klacz siwa/172 F: Doamant de Semilly
M: Choya
K020625 DE431316967912
129.

125

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
130.

209

LAYLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Quinto de B
M: Laclima
K015283 616009610075915
131.

236

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
132.

5

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
133.

221

LESTE D'EMMA BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ali-Hallo Van Het Riethof / Animo's Hallo
K028050 056002W00300251
134.

208

LILA STAR SP POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Leonardo
M: Laclima
Brak 616009610141416
135.

36

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son
M: Lozanna L
K028154 616009610086614
136.

109

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
137.

2

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
138.

238

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
139.

249

LUCKY DEVIL WESTF GER 2015 klacz ciemnogniada/176 F: Dust Devil / Diarado
M: Larenzia / Laurentianer
K029716 DE441410984015
140.

111

LUKAS SP POL 2004 wałach tarantowata/mk:157 F: nn
M: nn
brak POL999611356904
141.

210

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
142.

231

MADAME BEAN ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:157 F: Puissance
M: Miss Mumba
K028891 37241400564147
143.

116

MAROS 6 D.SPORTPFERD POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: MONTE BELLINI
M: DALESKA
BRAK DE456370146210
144.

107

MAX SP POL 2016 wałach siwa/170 F: CAROLUS I / CAROLUS
M: MAJKA /
- -
145.

228

MAXIMA JL Z Z POL 2015 klacz kara/167 F: Mosito
M: Xxx
Brak Brak
146.

254

MAXIMUS 2015 /145 cm F:
M:
147.

50

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Melodia /
brak
148.

256

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
149.

9

MERNIE KUC POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
K028557 528008060065306
150.

7

MISTER STAKKATO S SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold
M: Magia
K020359 616007661243011
151.

234

MISTRZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/172 F: Alabaster
M: Marsylia
K014414 POL009611036704
152.

147

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: ROMEO DES VAUX
M: MISS MONROE
K024032 616009610047812
153.

163

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 Wałach inna/kuc:133 F: Brak
M: Brak
Brak 6169996613933614
154.

94

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
K024683 DE455870168007
155.

58

MY LOVE SP POL 2016 klacz gniada/166 F: La Calidad / Lancer II
M: Mylady / Chambertin
K028714 A0013223S
156.

131

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
157.

197

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
158.

174

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 528210000586473
159.

136

NIAGARA S SP POL 2015 klacz siwa/174 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina / Paster
K029661 616009610036215
160.

113

NIRMETTE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman
M: Nagari
11938 POL009530021508
161.

150

NO LIMIT Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/163 F: No Name
M: Coco Z
K029897 DE456560185516
162.

244

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
K021898 056015Z55748312
163.

8

ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KUC NED 2008 ogier gniada/kuc:148 F: Poppings macho he.stb.266
M: Jasmijn elma estb.5354 ster pref
K030257 528018020081485
164.

106

ORCHID'S TARINA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: .
M: .
. .
165.

185

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
166.

159

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
167.

143

PASJONATA PAVAROTTI KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K022154 616013610016511
168.

158

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K025043 616013610121713
169.

132

PEPE HANOWERSKA GER 2014 Wałach gniada/181 F: Pius Paccelli / Prestige Pilot
M: Quinta / Quasi Roi
K029298 brak
170.

232

PERŁA TYP POGRUBIONY POL 2007 Klacz kara/153 F: Bukiet
M: Purianka
brak POL 999 52 01709 07
171.

162

PIANO Deutsches Sportpferd GER 2006 gelding seal brown/185 F: Pessoa VDL
M: Heike
0000 DE437000043406
172.

193

POWERSTAR CAPITAN DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
173.

201

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
174.

224

RENESME Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/172 F: Casiro
M: Riwiera
Brak 616009610171510
175.

195

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
brak
176.

139

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz gniada/164 F: Contendus
M: Romina AK
K027369 616007610107115
177.

213

RODRIGO CASSINI WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassini /
M: Rewia /
K018536 6160070081610
178.

183

ROXANA WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: RAPSOD
M: KASIA
brak POL 007 61 00002 08
179.

90

RUBIN SP POL 2015 Ogier srokata/160 F: Tanos / Cantanis
M: Rapsodia / Rabiates Turnus Z
brak -
180.

146

SACCO WLP POL 2016 wałach gniada/178 F: Bankiet
M: Sandy
brak 616007610124816
181.

11

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
182.

149

SANCZO WURT GER 2005 Wałach kasztanowata/- F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
K011254 DE4737300829405
183.

157

SARA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: x
M: xx
brak x
184.

115

SAUVIGNON BLANC SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CARRICK A REDE / CORRADO I
M: SCHWARZES MADCHEN / FINDUS
- -
185.

181

SEGAAL MŁP POL 2005 ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte /
M: Seria /
brak 616006610157805
186.

110

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
187.

114

SIMBA Deutsches Sportpferd POL 2016 ogier gniada/167 F: SYLTUS
M: FIRE AND ICE
BRAK DE456560524016
188.

99

SINCLAIRE 12 OS GER 2015 wałach kasztanowata/170 F: Schenkenberg / Stolzenberg
M: Fantasia / Florissimo
K030174 DE418182503515
189.

38

SINGLE . POL 2008 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
190.

95

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
191.

56

SPIRIT ENGLAND GER 2007 gelding seal brown/mk:152 F: Rebel
M: Amber
958000001433166 826073009390905
192.

14

TABU KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:130 F: nn
M: Nn
K030202 POL013610112406
193.

203

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:143 F: Matrix /
M: Toffi /
K020204 POL999630245007
194.

54

TASIEMKA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Durello Top po Durello
M: Torina po Nando
K030364 POL 013 64 00767 06
195.

105

TEST . POL . wałach gniada/. F: .
M: .
. .
196.

4

TIFI KM POL 2005 klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
197.

241

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
brak 616009680025613
198.

145

U PRIMO SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Magnum vd Bisschop / Elvis ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K029666 616009610142816
199.

189

UNIQUE STORY Pełna Krew Angielska POL 2015 ogier gniada/168 F: Masini
M: Ułanka
K029497 -
200.

84

UPTOWN GIRL Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz gniada/163 F: U Can't Lose
M: Arcona
brak 056015255715615
201.

156

VANDAMME KWPN NED 2002 ogier ciemnogniada/168 F: Guidam ex. Adagio IV
M: Roberlina
K006519 0202715
202.

230

VINCI HANOVER POL 2011 wałach gniada/170 F: Now Or Never
M: Lorec
brak DE431318319011
203.

250

WANESSA Polski Koń Szlachetny POL 2015 klacz gniada/166 F: LE VOLTAIRE
M: WAKSA
- 616009681008715
204.

3

WIDAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach jelenia/167 F: Arktos
M: Wilga
BRAK 616009610032613
205.

184

WIKA WLKP POL 2016 klacz gniada/163 F: Libero A / Landcapitol
M: Warta / Cameron
K029963 616007610039216