Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
2. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
3. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
O052288
4. Basałygo Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
Brak
5. Bejgerowska Aleksandra Brak
2003 (J.)
brak
6. Bielawska Martyna bpk
2006 (JM.)
brak
7. Biernaczyk Marcysia KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
brak
8. Boral Marta KJ Osadkowski Jakubowice
9. Brzykcy Liliana Stajnia Trzy Konie
2011 (Mł.)
Brak
10. Budaj Michał Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
Brak
11. Cankudi Martyna KJ Equarius
2004 (J.)
Brak
12. Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
S
O043396
13. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
14. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
Brak
15. Ciecierska Natalia Hubertus Lusowo
2000 (MJ.)
brak
16. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O058683
17. Cieślak Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
O055365
18. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
19. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
20. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
21. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
22. Dębna Maja BPK
2003 (J.)
Brak
23. Dreger Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
24. Dubiał Zofia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
25. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
26. Dulska Oliwia KJ Ranczo Kołata
2005 (JM.)
bd
27. Dziamska Alina -
2003 (J.)
37589/18
28. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
29. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
30. Fręśko Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
Brak
31. Gąszczak Dawid Bpk
S
Brak
32. Geremek Dominika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
33. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
34. Giec Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn
2001 (MJ.)
brak
35. Gniadek Oliwia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O037779
36. Góralska Nikola bpk
2005 (JM.)
brak
37. Górecka Oliwia bpk
2004 (J.)
O059233
38. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
39. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
40. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
0053457
41. Hała Zuzanna Bpk
2003 (J.)
brak
42. Hływa Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
brak
43. Hoffmann Natalia KJ Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
44. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
O056729
45. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
46. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
47. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
48. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
49. Jackowiak Marcelina St. KS Jumping Events
2007 (JM.)
O039011
50. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (JM.)
brak
51. Janasek Aleksandra SJK Jakubus
2004 (J.)
brak
52. Janowska Anna KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
brak
53. Jaroszyk Zuzanna Kj Ch Jaszkowo
S
Brak
54. Jazikowska Weronika BPK
S
Brak
55. Jeske Olga K.J. RUNOWO
2007 (JM.)
BRAK
56. Jeziorek Paula Bpk.
S
O034245
57. Jóźwiak Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
Oo55711
58. Kamińska Jagoda Harmony Club
2003 (J.)
none
59. Kamińska Oliwia Rio Grande Krosinko
2005 (JM.)
O057047
60. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
61. Kanikowska Weronika KJ Atrium Swarzędz
2002 (J.)
O057721
62. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
63. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
Bd
64. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
65. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
66. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
67. Kluza Anna-Maria KJ Michałówka
S
O011445
68. Kochanek Wanessa KJ Jeziorki - Osieczna
2005 (JM.)
O047875
69. Koleśniak Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
70. Kołodziej Agata bpk
S
brak
71. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
72. Kordylewska Józefina Brak
2002 (J.)
Brak
73. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
74. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
S
O020156
75. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
76. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
77. Kowalska Magdalena bpk
2003 (J.)
O050148
78. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
79. Kozłowska Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2003 (J.)
brak
80. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O044698
81. Krupińska Halszka KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
82. Kruś Michał KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
brak
83. Kubacha Zuzia KJ Osadkowski Jakubowice
84. Kubacka Marta bpk
2002 (J.)
O047188
85. Kubiak Błażej Agrosad Sport Horses
S
brak
86. Kuczyńska Monika BPK
2008 (JM.)
Brak
87. Kulik Maria Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
88. Kułakowsla Maja KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
brak
89. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (MJ.)
O034510
90. Kurp Emilia BPK
2006 (JM.)
.
.
91. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O046691
92. Lunitz Maja KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
brak
93. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
94. Maćkowiak Olga KJ Grand Horse
2005 (JM.)
Brak
95. Majorczyk Jagoda STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2006 (JM.)
brak
96. Majorczyk Nikola STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2006 (JM.)
brak
97. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
98. Masełkowska-Podrez Katarzyna bpk
S
O009312
99. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
O055412
100. Matuszewska Roksana Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
101. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (Mł.)
brak
102. Migdałek Oliwia Bpk
2003 (J.)
Brak
103. Mossakowski Jan SJ Baborówko
S
O003414
104. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
105. Naplocha Agata STAJNIA RUNOWO
2003 (J.)
BRAK
106. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
107. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
108. Nowak Liwia KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O059328
109. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
110. Nowakowska Hanna BPK
2007 (JM.)
.
.
111. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
112. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
113. Olejnik Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
Brak
114. Olszewska Krystyna Kj CH Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
115. Osadkowska Julia KJ Osadkowski Jakubowice
S
Brak
116. Osadkowska Lena SJK Jakubus
2006 (JM.)
brak
117. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O038379
118. Paszkiewicz Karolina K.J. RUNOWO
S
brak
119. Perkowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
120. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
121. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
122. Podkowińska Wiktoria Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2007 (JM.)
Brak
123. Polimirski Łukasz KJ Sokół Damasławek
O051398
124. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
125. Przybył Adrianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
126. Przybyła Bogdan Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
127. Rachwal Marcin Stajnia Trzcieliny
S
brak
128. Radomska Honorata Bpk
2006 (JM.)
O057700
129. Remisz Michał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
0028882
130. Reszelska Matylda BPK
2008 (JM.)
brak
131. Romanowska Marta WZHK
S
O012863
132. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
133. Różczka Hanna Bpk
2003 (J.)
O052439
134. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
135. Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O025902
136. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
137. Schubert Grzegorz Osiedle Lusówko
S
Brak
138. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał Poznań
S
O021179
139. Skotarczak Martyna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
140. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
141. Smolińska Lilianna KJ Osadkowski Jakubowice
2005 (JM.)
O044691
142. Smuszkiewicz Zofia KJ Ranczo Kolata
2007 (JM.)
brak
143. Soforek Marcel Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
144. Stempska Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
Brak
145. Stępień Michalina KJ Osadkowski Jakubowice
brak
146. Strzelec Patrycja bpk
S
brak
147. Szałkiewicz-Nowak Marianna Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2008 (JM.)
Brak
148. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
149. Szczepańska Zofia KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
brak
150. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
151. Szreymann Jagoda OJ Kalina
2019 (Mł.)
.
152. Targosz Piotr Stajnia Sowinki
S
O046789
153. Tatarzyńska Gabriela NZ
1999 (MJ.)
brak
154. Tomkowiak-Buda Diana KJ Michałówka
S
O034415
155. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
brak
156. Undrych Zofia LKJ Kiekrz
2004 (J.)
O041413
157. Walentyn Agnieszka Brak
S
Brak
158. Walkiewicz Wiktoria KJ BSI Sport Zamysłowo
2000 (MJ.)
O038351
159. Wallicht Leticja Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2005 (JM.)
0032656
160. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
161. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
162. Wawrzyniak Anastazja Brak
2006 (JM.)
Brak
163. Wesołowska Agata Bpk
2005 (JM.)
Brak
164. Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna
S
O030575
165. Wiśniewska Eliza KJ Osadkowski Jakubowice
166. Włoch January bpk
2006 (JM.)
O057717
167. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
O057718
168. Włodarek Oliwia KJ Stajnia Nowina
2010 (Mł.)
brak
169. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
170. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
171. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
172. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
173. Zaremba Martyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2006 (JM.)
.
.
174. Zbierska Agnieszka bpk
S
brak
175. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
176. Zieliński Kordian Ludowy Klub Sportowy Cwał
S
O013201
177. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
178. Ziętkiewicz Karolina Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O060465
179. Zobel Marcelina KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
180. Zujewska Wiktoria St. KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

25

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
K017207 POL007610120406
2.

204

ALASKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz kasztanowata/175 F: Ulisses
M: Avista
brak POL 009 51 02076 08
3.

223

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
4.

101

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
5.

78

AMADEOS TS GER 2013 wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
K023750 DE498811516313
6.

205

AMEBA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
7.

169

AMOR SP POL 2008 wałach kasztanowata/169 F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
K020179 POL013610175508
8.

13

ANDIAMO F WESTF POL 2014 klacz kara/168 F: Michael Angelo F / Bajou du Rouet
M: Avenida Q / Quidam de Revel
K028981 DE441411225314
9.

153

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl
M: Patroeska
KO19869 NPA20011000
10.

195

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tjungske / Carthago
M: Urella / Little Rock
K016296 5280030504720
11.

118

ARES SP POL 2014 wałach gniada/163 F: .
M: .
brak .
12.

201

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
13.

81

ARIS SP POL 2014 klacz kara/174 F: Christ /Competent
M: Alfara /Alfaro
Brak /
14.

161

BAKALIA NN POL 2008 klacz izabelowata/kuc:148 F: ---
M: ---
Brak 00000
15.

194

BANDERAS SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Carolus l
M: Birma
. .
16.

198

BANITA-SZ SP POL 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Carolus
M: Fee
Brak
17.

61

BARBI KUC POL 1997 klacz kasztanowata/kuc:121 F: NN
M: NN
brak POL999640037097
18.

175

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
19.

48

BENITO KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
K021450 POL013670142807
20.

33

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
K022352 DE422220086308
21.

76

BISZKOPT ZAGORKA MAŁY KOŃ POL 2009 wałach izabelowata/mk:153 F: Izak
M: NN
Brak Brak
22.

127

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
23.

228

BLANCA K WLKP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Sir Neel / Darco
M: Boliwia / Saphir
K026435 POL007610204205
24.

7

BLUE SKY DRP POL 1999 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Nn
M: Nn
00000 000
25.

116

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
26.

79

BRAVIA / POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Vandamme
M: Barcarola
K027855 616009610040815
27.

92

BRETON VS WOJTEK WLKP POL 2005 wałach gniada/kuc:155 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
28.

174

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K009557 616999611504104
29.

245

CAMBIALE Z ZANG NED 2014 wałach gniada/167 F: Canturo / Cantus
M: Lusina Z / Lasino
K028820 056015Z55758314
30.

73

CAPSIZE HOLST POL 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello I
M: T- Casina
K029664 -
31.

244

Carat SP POL 2001 ogier siwy F: Adrian/Aloube Z
M: Corsa/Componist
POL40451
32.

190

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
33.

159

CARLOS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
brak brak
34.

199

CARLOS BAJOU B SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Michael Angelo F
M: Carmen / Calypso III
Brak Brak
35.

163

CASARO Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach siwa/178 F: Corrado Son
M: Caserta
brak 616009610010113
36.

53

CASIMA WESTFALSKA POL 2012 klacz siwa/165cm F: Cordess
M: Cleine Queena
brak DE441411336412
37.

64

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
38.

87

CASSIRIANO HOL GER 2014 ogier gniada/167 F: Cassiliano / Cassini I
M: Athina / Coriano
K024831 DE421000548214 DE421000548214
39.

154

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
40.

14

CATOX ***** POL .....,, wałach gniada/...... F: .....
M: ......
brak ///////
41.

119

CELIM Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/168 F: nn
M: Call Girl
brak POL 9996400770
42.

132

CENTADA OLD POL 2011 klacz gniada/170 F: Centadel
M: Wonneke
K022330 DE418184054311
43.

168

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:150 F: Kara Shar
M: Cetyna
brak 616POL13009616A
44.

125

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
45.

172

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
K027630 brak
46.

41

CHACCO BLUE AS L OLD POL 2011 wałach gniada/X F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
K020858 DE418182120211
47.

237

CHESTER SP POL wałach siwa/. F: -
M: -
. .
48.

173

CHIRON HAN POL 2016 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: po Quintender/Ferragamo
LKRWZJ/4681/20 DE431316814816
49.

71

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
K026676 250001 12153371N
50.

219

CONCORDE STAR HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach siwa/175 F: Cassini II
M: Feegole
K017013 208-335-290982205
51.

32

CORBINIAN DRP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
52.

30

CORIN WLKP POL 2010 klacz gniada/169 F: BEN-HUR / BAJARZ
M: CZARMANA / LE VOLTAIRE
- -
53.

241

CZCIONKA KUC POL 2002 Klacz siwa/143 F: Esauł
M: Czarna
brak brak
54.

91

CZORT SP POL 2003 wałach siwa/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
brak xx
55.

206

CZURMEN SP POL 2012 wałach skarogniada/168 F: CZAD
M: KAJA
BRAK 616009610184912
56.

217

DAKOTA SP POL 2008 klacz siwa/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
57.

158

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
58.

66

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
59.

234

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville
M: Driada z
. .
60.

54

DEJZI KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
61.

99

DENIS WLKP POL 2004 wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
62.

102

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/mk:152 F: X
M: X
X X
63.

18

DIAROS OLDENBURG POL 2015 wałach kara/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
Brak DE418180303115
64.

27

DILER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/174 F: Kroton
M: Dacja
Brak POL 007 68 00270 05
65.

44

DIOGENES BH SP POL 2006 Wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
66.

74

DONNA NAVONNA OLDENBURSKA POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
67.

17

DUCIANO OLD GER 2011 wałach kara/mk:161 F: D'Inzeo
M: Quality Girl
K022850 DE433332138511
68.

58

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
69.

126

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
70.

129

EDI WLKP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Rulon / Orkisz
M: Elma / Piko
brak 616 00761 01663 16
71.

50

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
72.

112

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/161 F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
K015164 616009690137209
73.

39

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
74.

56

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
75.

29

ETER SP POL 2013 wałach gniada/170 F: /
M: /
- -
76.

156

ETINA RK SP POL 2016 klacz siwa/162 F: CORRADO SON
M: ETNA (ETNA ROSSE)
X X
77.

146

EUFORIA SP POL 2012 klacz siwa/160 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
78.

67

EUKOMIS WIELKOPOLSKA POL 2016 ogier gniada/170 F: Viscount
M: Eruka
brak -
79.

70

FABIA MEKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
80.

170

FADO SP POL 2009 wałach kasztanowata/166 F: BAJU DU ROUET
M: FAIRY TWING
K015891 616009590125609
81.

149

FIELO VAN DE LAFELDERBERG Belgisch Warmbloedpaard POL 2005 wałach kasztanowata/kuc:148 F: SHOGOUN II
M: VENUS VAN DE LAFELDERBERG
BRAK W-243629-BWP
82.

179

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
83.

213

FIONA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: .
M: .
. .
84.

88

FLORES HOL GER 2013 klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
85.

193

FOR VICTORY VAN WEGEN Z Z BEL 2016 wałach kasztanowata/170 F: For Pleasure / Furioso II
M: M. Hylottie Van Wegen Z / Nabab de Reve
K029519 056015Z55516316
86.

12

FRANCONIA S SP POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Black Jack
M: Fonica S
Brak 616009520041914
87.

243

FRANK Irish Sport Horse POL 2010 wałach kasztanowata/176 F: WEST COAST CAVALIER
M: YOUNG FREE DIAMOND
BRAK 372414007003641
88.

69

FRISTAN SP POL 2008 Gelding bay/168 F: NIRKAN
M: FIRST LADY
none
89.

65

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
90.

222

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:- F: For Leo / For Feeling
M: Funcky / Mywill
K023312 616009590011209
91.

121

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/158 F: Casalito /
M: Quo Vados I /
brak DE421000102214
92.

220

GAJA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Fred / Colorado
M: Greta / Mikan
K028332 616009520023709
93.

90

GENOVA II HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: For Pleasure / Furioso II
M: U-Nora / Lord
K028958 DE421000548514
94.

152

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
K019545 61600961238111
95.

164

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
96.

97

GILMORE KWPN POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: ZAPATERO VDL
M: VERICA'S MIDA
528210002632486 528003201100040
97.

104

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
98.

216

GOLDIKA SP POL 2001 klacz siwa/170 F: LAMBADO / LEVANTOS II
M: GIRLSA / GRACIOSO
K008027 -
99.

111

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
100.

202

GRAF VON GUARDAVAL PP HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top
M: Hauptstutbuch Genia
LKRWZJ/2752/20 DE431317247912
101.

203

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
102.

89

GUINEA I HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: Chin Chin / Constant
M: Catolica / Cassini I
K028955 DE421000547814
103.

197

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
K012907 616009580872907
104.

93

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
105.

240

HARLEY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: oo
M: oo
brak
106.

189

HEARTBREAKER-R SP POL 2015 wałach kasztanowata/185 F: Cassiliano
M: Herzele
Brak DE 473730215215
107.

167

HERAKILON VE KWPN POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Charmeur
M: Wizarty
brak brak
108.

105

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:143 F: Herkules B
M: Werwa
Brak 616 013 61 01499 16
109.

134

HINGIS SP POL 2000 ogier ciemnogniada/- F: Marcus
M: Highvellya
- -
110.

42

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
111.

51

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
112.

183

ILEX WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Faust Z / Furioso II
M: Itaka / Beyard D'elle
K019458 616007610235709
113.

45

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
114.

230

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Corrado Boy
M: Inczara
K025482 616009610005213
115.

15

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
116.

47

IRYS KUC POL 2011 wałach siwa/kuc:130 F: Nion
M: Munbus Ilione
K030229 616013690087911
117.

107

ISABELL WESTFALSKA POL 2007 klacz ciemnogniada/164 F: It's Me du Mesnil
M: Galina
Brak DE 441411377707
118.

36

ITALIA SP POL 2008 klacz siwa/163 F: Rotmistrz
M: Intryga
brak POL00761006208
119.

229

JAGODA SP POL 2012 klacz siwa/165 F: Corrado Boy
M: Jedyna
brak 616009610088512
120.

94

JANOSIK SP POL 2004 wałach gniada/165 F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
K009357 POL009611031904
121.

68

JASMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/168 F: Czad
M: Janabela
Brak 616009610087012
122.

188

JULINKA KWPN POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Buminka B
K028659 528003201400159
123.

62

JUNG LADY JUMP WESTFALSKA POL 2006 klacz gniada/175 F: For Pleasure
M: Lady Jump I
brak DE441411304006
124.

233

JUPILER VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 Wałach kasztanowata/170 F: Jaguar Mail
M: Ipsy Van De Broekkant Z
. .
125.

46

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Idem D’Azur /
M: Tonacly /
K030080 0560076L9XJ2
126.

136

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
K030306 616009640071614
127.

80

KARINA NN POL 2014 klacz ciemnogniada/125 F: NN
M: NN
Brak 616999610199214
128.

192

KATRIENTJE VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 klacz gniada/166 F: Kannan / Voltaire
M: Kayenne VD Broekkant / Ustinov
K029521 056015Z55733416
129.

242

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/175 F: Marius Claudius / Concorde
M: Wavanta VTH / Julio Mariner
K028505 528003201506065
130.

214

KIELSHOOP MARY ANN (MERY) KUC WALIJSKI NED 2007 Klacz inna/kuc:120 F: VLONDERZICHT'S HARM
M: KIELSHOOP MARIBELLE
brak -
131.

155

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/kuc:. F: Romeo Des Vaux/Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
. 6160096101083
132.

130

KOLORADO WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Coupie
M: Kolonia
Brak 616007610053215
133.

238

KORTEZ WLKP POL 2020 wałach gniada/0 F: /
M: /
/ /
134.

124

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
135.

40

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
136.

186

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
137.

49

LAMBORGHINI Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 wałach gniada/172cm F: Abke
M: Libra
Brak DE 456-5702363-10
138.

140

LANDOSKA A X POL 2008 klacz gniada/166cm F: Love Affair
M: Landoska L
X X
139.

138

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/. F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
140.

236

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
141.

75

LINDA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
Brak POL 999 59 02505 06
142.

114

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
143.

196

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son
M: Lozanna L
K028154 616009610086614
144.

100

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
145.

208

LORDY P KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: Grandorado
M: m/Wellington
nn nn
146.

141

LOTA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/mk:158 F: Kubuś /
M: Liza /
brak POL031610036308
147.

38

LOTNA SP POL 2013 klacz siwa/170 F: Acapulco
M: Limara
brak 616009520086913
148.

210

LOUK HBC KWPN POL 2016 wałach siwa/164 F: Alicante
M: m/cantos
brak brak
149.

209

LUCIANO KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Graziano
M: m/Guidam
nn nn
150.

211

LUCKY M KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Gullit
M: m/Voltaire
nn nn
151.

59

LUKAS SP POL 2004 wałach tarantowata/mk:157 F: nn
M: nn
brak POL999611356904
152.

151

MACEDONIA SP POL 3.12.2015. klacz siwa/161 F: Czumak
M: Marfa
Brak 616009610198215
153.

85

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
154.

77

MADAME BEAN ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:157 F: Puissance
M: Miss Mumba
K028891 37241400564147
155.

207

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: ARMANDO
M: VIKONTAS
BRAK LTU005170089907
156.

108

MANTA- J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Corrado Son
M: Mailunds Claudia
Brak 616 009 61 00853 14
157.

231

MAROS 6 D.SPORTPFERD POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: MONTE BELLINI
M: DALESKA
BRAK DE456370146210
158.

133

MARS SP POL 2005 wałach gniada/- F: -
M: -
- -
159.

139

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 klacz gniada/162 F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
160.

150

MEFISTO SP POL 2009 wałach siwa/171 F: Faust Z / Reurika Z
M: Madea / Dragon
K022062 616009610066209
161.

178

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Melodia /
brak
162.

144

MEKLAR SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
bak
163.

177

MIĘTUS WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Makbet/
M: Sahara/
brak
164.

162

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
165.

218

MŁODY GĄZALEZ Pełna Krew Angielska POL 2011 wałach gniada/162 F: Dark Marble
M: Młoda Panna
616POL11007182T 102/2012
166.

224

MONA WALIJSKI POL NN klacz gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
- -
167.

187

MORRIS NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:130 cm F: NN
M: NN
Brak NN
168.

246

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
169.

31

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
170.

157

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
171.

128

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
172.

160

NIGERIA NN POL 2010 klacz tarantowata/kuc:148 F: ----
M: ---
Brak 00000
173.

60

NIRMETTE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman
M: Nagari
11938 POL009530021508
174.

135

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
175.

113

NO LIMIT Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/163 F: No Name
M: Coco Z
K029897 DE456560185516
176.

142

NORTA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Salamon/Darco
M: Norina/Turnus Quirinus
K028082 616009640019414
177.

98

OKARYNA DZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/165cm F: CARLOS DZ
M: OLIMPIADA
616009580103915 616098200149985
178.

122

ONYKS SP POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Caretino K
M: -
Brak -
179.

166

ORCHID'S TARINA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: .
M: .
. .
180.

110

P-QUEN WLKP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Rumianek
M: Poli
K029031 616098200226852
181.

181

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
182.

225

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: .
M: .
. POL013610145207
183.

115

PASJONATA PAVAROTTI KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K022154 616013610016511
184.

180

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K025043 616013610121713
185.

83

PONY HUCULSKA POL 2012 klacz ciemnogniada/kuc:- F: -
M: -
- 616012570101312
186.

184

POWER MŁP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Sadam /
M: Perła /
brak 616006570095313
187.

37

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
188.

109

PRINZ FERDINAND IV WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/165 F: Peking
M: Finesse
K029325 DE 441410475514
189.

55

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
190.

182

QUEENSLAND HAN POL 2012 klacz gniada/168 F: Quintender
M: po Graf Grannus- Lacros
brak DE 431316686612
191.

86

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
K024830 DE421000582112
192.

106

RAGGIO DI SPERANZA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/157 F: Cytolog
M: Reakcja
brak 616007610110809
193.

221

RENESME Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/172 F: Casiro
M: Riwiera
Brak 616009610171510
194.

239

RIKA KUC POL 6.05.2008 Klacz kara/kuc:113cm F: Riko
M: Sofii
brak
195.

34

RIKA SP POL 2014 Klacz gniada/163 F: Bankiet
M: -
K028612 000
196.

123

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
brak
197.

96

RODRIGO CASSINI WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassini /
M: Rewia /
K018536 6160070081610
198.

137

ROKI SP POL 2014 wałach kara/168 F: CAR
M: ROSA
Brak 616009610115314
199.

171

ROTGERS OWEN KUC WALIJSKI NED 2001 Wałach gniada/kuc:117 F: Vechtzicht's Cymro /
M: Rotgers Iris /
K017494 528210000665913
200.

43

RUSAŁKA ŚLĄSKA POL 2008 klacz kara/158cm F: Jordan
M: Rumia
brak POL 008 54 00401 08
201.

176

SARA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: x
M: xx
brak x
202.

28

SAUVIGNON BLANC SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CARRICK A REDE / CORRADO I
M: SCHWARZES MADCHEN / FINDUS
- -
203.

72

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
204.

8

SIBILLA WLKP POL 2002 Klacz gniada/166 F: TRAVANT
M: SIEJKA
K007656 000
205.

57

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
206.

26

SIMBA Deutsches Sportpferd POL 2016 ogier gniada/167 F: SYLTUS
M: FIRE AND ICE
BRAK DE456560524016
207.

145

SINGLE . POL 2008 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
208.

35

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Aida HL / Pink Floyd HL
K025535 DE418181340113
209.

227

SKARLET TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz kasztanowata/167 F: NN
M: NN
K027003 616098200156750
210.

191

SNAPCHAT VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2016 wałach gniada/167 F: Scendix / Stakkato
M: Sineada / Concorde
K029520 056015Z55733316
211.

185

SOJUSZNIK POL 2013 Wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
212.

95

SZARÓWKA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/168 F: Farach-Chang
M: Samanta
Brak 616006660408913
213.

82

SZRON KM SP POL 2013 Wałach gniada/165cm F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
214.

103

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:143 F: Matrix /
M: Toffi /
K020204 POL999630245007
215.

117

TANGO SP POL 2010 wałach gniada/170 F: .
M: .
brak .
216.

19

TANGO SP POL - wałach gniada/170 F: Nn
M: Nn
Brak -
217.

84

TASIEMKA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Durello Top po Durello
M: Torina po Nando
K030364 POL 013 64 00767 06
218.

212

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
219.

120

TEST . POL . wałach gniada/. F: .
M: .
. .
220.

235

TIFI KM POL 2005 klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
221.

165

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
222.

131

TROSKA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/180 F: Gram
M: Tronika
brak brak
223.

52

U PRIMO SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Magnum vd Bisschop / Elvis ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K029666 616009610142816
224.

200

W'ROKSANA SP POL 2009 klacz skarogniada/168 F: Lombard / Genius
M: Wenus /Halfi
brak - -
225.

143

WARSONI KOŃ TRAKEŃSKI POL 2008 klacz gniada/167 F: Cugnot
M: Werwa
brak POL 7320100438
226.

215

WIKA WLKP POL 2016 klacz gniada/163 F: Libero A / Landcapitol
M: Warta / Cameron
K029963 616007610039216
227.

63

WIKTORIA KG SP POL 2003 Klacz kara/185 F: Campari M /
M: Vendi /
brak 616009611320103
228.

226

WOLLING'S LION KING KUC WALIJSKI POL 2004 wałach siwa/kuc:124 F: Nn
M: Nn
K012216 11111
229.

232

ZRYWNA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/163 F: x
M: xxx
brak x
Rider Club
Competition
Prize
Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
100
SUM:
100.00
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
100
300
50
SUM:
450.00
Jeziorek Paula Bpk.
200
SUM:
200.00
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
150
100
100
SUM:
350.00
Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
150
SUM:
150.00
Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
100
SUM:
100.00
Przybyła Bogdan Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
50
SUM:
50.00
Wallicht Leticja Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
150
SUM:
150.00
Zieniewicz Dominika KJ Wiki
200
SUM:
200.00
Ziętkiewicz Karolina Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
100
SUM:
100.00
Zobel Marcelina KJ Ranczo Kołata
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Julia
Harmony Club
2020-11-11
15
2020-11-11
8
Antkowiak Zuzanna
KJ Raduszyn
EL DŻAMA (112)
2020-11-11
2020-11-11
1
Arndt Gabrysia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
ALIKA (223)
2020-11-11
2020-11-11
42
Basałygo Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
IRYS (47)
2020-11-11
4
2020-11-11
Bejgerowska Aleksandra
Brak
ALASKA (204)
2020-11-11
53
2020-11-11
Bielawska Martyna
bpk
FRANK (243)
2020-11-11
2020-11-11
8
Biernaczyk Marcysia
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (235)
2020-11-11
12
LEON (236)
2020-11-11
2020-11-11
10
Boral Marta
KJ Osadkowski Jakubowice
HARLEY (240)
2020-11-11
18
Brzykcy Liliana
Stajnia Trzy Konie
DEJZI (54)
2020-11-11
2020-11-11
7
Budaj Michał
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
MANTA- J (108)
2020-11-11
1
2020-11-11
1
Cankudi Martyna
KJ Equarius
NIGERIA (160)
2020-11-11
2020-11-11
14
BAKALIA (161)
2020-11-11
2020-11-11
13
Charadnik Vitali
KJ Jan Kosicki
2020-11-11
4
2020-11-11
4
FLORES (88)
2020-11-11
8
2020-11-11
3
100
2020-11-11
13
2020-11-11
6
2020-11-11
1
2020-11-11
17
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
2020-11-11
18
Cichorek Zuzanna
KJ Stajnia Nowina
GOLDIKA (216)
2020-11-11
19
2020-11-11
Ciecierska Natalia
Hubertus Lusowo
TAJFUN (103)
2020-11-11
6
Cieślak Szymon
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2020-11-11
18
2020-11-11
23
Cieślak Weronika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2020-11-11
19
2020-11-11
4
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
MEGI (178)
2020-11-11
6
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2020-11-11
12
2020-11-11
6
Dachterska Katarzyna
KJ Kapada Wiry
2020-11-11
31
2020-11-11
12
2020-11-11
33
2020-11-11
20
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (51)
2020-11-11
12
2020-11-11
4
U PRIMO (52)
2020-11-11
1
2020-11-11
1
Dębna Maja
BPK
TROSKA (131)
2020-11-11
17
2020-11-11
Dreger Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-11-11
59
Dubiał Zofia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (104)
2020-11-11
25
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
Carat (244)
2020-11-11
9
Dulska Oliwia
KJ Ranczo Kołata
SARA (176)
2020-11-11
39
Dziamska Alina
-
GILMORE (97)
2020-11-11
4
2020-11-11
2020-11-11
2020-11-11
21
Foligowska Karolina
KS Grand Horse
NIWA (135)
2020-11-11
2020-11-11
10
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
LUCIANO (209)
2020-11-11
2020-11-11
29
LOUK HBC (210)
2020-11-11
2020-11-11
32
Fręśko Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (105)
2020-11-11
1
Gąszczak Dawid
Bpk
TANGO (19)
2020-11-11
1
Geremek Dominika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (105)
2020-11-11
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2020-11-11
2020-11-11
36
Giec Katarzyna
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (101)
2020-11-11
57
2020-11-11
Gniadek Oliwia
Posadowskie TJ
2020-11-11
7
2020-11-11
1
Góralska Nikola
bpk
KAIR (136)
2020-11-11
6
2020-11-11
13
Górecka Oliwia
bpk
2020-11-11
2020-11-11
Goszczynski Adam
StKs Jumping Events
CAJERO (174)
2020-11-11
17
2020-11-11
4
BAZYLIA (175)
2020-11-11
16
2020-11-11
16
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2020-11-11
11
Grzybowska Małgorzata
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
JAGODA (229)
2020-11-11
Hała Zuzanna
Bpk
WARSONI (143)
2020-11-11
28
2020-11-11
Hływa Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (172)
2020-11-11
2020-11-11
Hoffmann Natalia
KJ Stajnia Mączyńskich
W'ROKSANA (200)
2020-11-11
23
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
KLARA-W (155)
2020-11-11
1
2020-11-11
1
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2020-11-11
14
2020-11-11
11
2020-11-11
24
BANDERAS (194)
2020-11-11
2020-11-11
79
LOARA (196)
2020-11-11
16
2020-11-11
46
2020-11-11
2020-11-11
39
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2020-11-11
9
2020-11-11
1
2020-11-11
8
2020-11-11
1
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
RIWIERA (123)
2020-11-11
1
2020-11-11
5
KRESKA (124)
2020-11-11
3
2020-11-11
2
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
CHABLIS (125)
2020-11-11
2
100
2020-11-11
1
300
ECON Z (126)
2020-11-11
3
50
2020-11-11
11
Jackowiak Marcelina
St. KS Jumping Events
EROZJA (56)
2020-11-11
2020-11-11
13
FABIA (70)
2020-11-11
10
2020-11-11
2020-11-11
13
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (119)
2020-11-11
16
2020-11-11
Janasek Aleksandra
SJK Jakubus
2020-11-11
13
2020-11-11
Janowska Anna
KJ Ranczo Kołata
MEGI (178)
2020-11-11
Jaroszyk Zuzanna
Kj Ch Jaszkowo
2020-11-11
18
2020-11-11
5
Jazikowska Weronika
BPK
G-CASALLA (121)
2020-11-11
22
2020-11-11
15
Jeske Olga
K.J. RUNOWO
MAJA (207)
2020-11-11
1
2020-11-11
1
Jeziorek Paula
Bpk.
CENTADA (132)
2020-11-11
1
2020-11-11
1
200
Jóźwiak Gabrysia
KJ Stajnia Nowina
GENTILA (152)
2020-11-11
23
2020-11-11
Kamińska Jagoda
Harmony Club
FRISTAN (69)
2020-11-11
2020-11-11
47
Kamińska Oliwia
Rio Grande Krosinko
KARINA (80)
2020-11-11
2020-11-11
11
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2020-11-11
2020-11-11
3
Kanikowska Weronika
KJ Atrium Swarzędz
2020-11-11
20
2020-11-11
Kapała Filip
St. KS Jumping Events Poznań
2020-11-11
78
2020-11-11
ETER (29)
2020-11-11
20
2020-11-11
CORIN (30)
2020-11-11
2020-11-11
68
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (179)
2020-11-11
5
2020-11-11
8
2020-11-11
1
2020-11-11
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2020-11-11
1
150
2020-11-11
3
100
2020-11-11
1
100
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2020-11-11
58
Klatkiewicz Michał
SJ Kunowo
CHIRON (173)
2020-11-11
48
2020-11-11
2020-11-11
2020-11-11
55
Kluza Anna-Maria
KJ Michałówka
PRADA (37)
2020-11-11
22
2020-11-11
7
Kochanek Wanessa
KJ Jeziorki - Osieczna
2020-11-11
18
2020-11-11
5
Koleśniak Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-11-11
1
Kołodziej Agata
bpk
KOLORADO (130)
2020-11-11
2020-11-11
41
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
JULINKA (188)
2020-11-11
1
2020-11-11
Kordylewska Józefina
Brak
2020-11-11
35
2020-11-11
42
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MACZO (85)
2020-11-11
8
2020-11-11
MEFISTO (150)
2020-11-11
2020-11-11
74
MACEDONIA (151)
2020-11-11
1
2020-11-11
35
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit Kalisz
AMADEOS (78)
2020-11-11
1
150
2020-11-11
32
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
TEST (120)
2020-11-11
32
2020-11-11
56
2020-11-11
73
2020-11-11
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
BLANCA K (228)
2020-11-11
2020-11-11
8
Kowalska Magdalena
bpk
SOJUSZNIK (185)
2020-11-11
2020-11-11
61
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (158)
2020-11-11
4
2020-11-11
24
Kozłowska Zuzanna
KJ Atrium Swarzędz
LOTA (141)
2020-11-11
49
2020-11-11
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
2020-11-11
1
2020-11-11
23
Krupińska Halszka
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (48)
2020-11-11
19
2020-11-11
Kruś Michał
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
LUCKY M (211)
2020-11-11
2020-11-11
50
2020-11-11
12
2020-11-11
Kubacha Zuzia
KJ Osadkowski Jakubowice
HARLEY (240)
2020-11-11
21
Kubacka Marta
bpk
POWER (184)
2020-11-11
2020-11-11
33
Kubiak Błażej
Agrosad Sport Horses
SIMBA (26)
2020-11-11
2020-11-11
69
Kuczyńska Monika
BPK
ONYKS (122)
2020-11-11
65
2020-11-11
35
Kulik Maria
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
CETYNIAN (168)
2020-11-11
9
2020-11-11
Kułakowsla Maja
KJ Ranczo Kołata
MIĘTUS (177)
2020-11-11
39
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EUFORIA (146)
2020-11-11
2
100
2020-11-11
25
Kurp Emilia
BPK
ARES (118)
2020-11-11
1
2020-11-11
7
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (94)
2020-11-11
28
2020-11-11
19
Lunitz Maja
KJ Ranczo Kołata
2020-11-11
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (235)
2020-11-11
2
Maćkowiak Olga
KJ Grand Horse
MORRIS (187)
2020-11-11
77
2020-11-11
Majorczyk Jagoda
STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
CZORT (91)
2020-11-11
64
2020-11-11
Majorczyk Nikola
STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
DIAMENT (102)
2020-11-11
10
2020-11-11
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2020-11-11
51
2020-11-11
Masełkowska-Podrez Katarzyna
bpk
CARLEY (190)
2020-11-11
54
2020-11-11
Mateja Maksymilian
bpk
AMOR (169)
2020-11-11
1
2020-11-11
15
Matuszewska Roksana
Niezrzeszony
HABER (93)
2020-11-11
1
2020-11-11
67
Michalak Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TAZINA (212)
2020-11-11
2020-11-11
20
Migdałek Oliwia
Bpk
NORTA (142)
2020-11-11
2020-11-11
9
Mossakowski Jan
SJ Baborówko
EUKOMIS (67)
2020-11-11
2020-11-11
34
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
MONA (224)
2020-11-11
22
2020-11-11
66
2020-11-11
2020-11-11
7
Naplocha Agata
STAJNIA RUNOWO
CZURMEN (206)
2020-11-11
47
2020-11-11
41
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (159)
2020-11-11
30
2020-11-11
21
Niesiołowska Zofia
bpk
2020-11-11
38
Nowak Liwia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-11-11
2020-11-11
6
2020-11-11
9
2020-11-11
11
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2020-11-11
1
2020-11-11
7
Nowakowska Hanna
BPK
TANGO (117)
2020-11-11
1
Nowakowska Marta
KJ Wiecanowo
GAJA (220)
2020-11-11
71
2020-11-11
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
2020-11-11
23
2020-11-11
17
ETINA RK (156)
2020-11-11
2020-11-11
37
Olejnik Zofia
KJ Ranczo Kołata
2020-11-11
Olszewska Krystyna
Kj CH Jaszkowo
2020-11-11
75
2020-11-11
63
Osadkowska Julia
KJ Osadkowski Jakubowice
2020-11-11
17
Osadkowska Lena
SJK Jakubus
RIKA (239)
2020-11-11
45
2020-11-11
1
Otlewska Amelia
St. KS Jumping Events
2020-11-11
1
2020-11-11
1
Paszkiewicz Karolina
K.J. RUNOWO
AMEBA (205)
2020-11-11
1
2020-11-11
1
Perkowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LOTNA (38)
2020-11-11
35
2020-11-11
1
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (157)
2020-11-11
10
2020-11-11
1
Piotrowska Martyna
KJ Sokół Damasławek
2020-11-11
5
2020-11-11
15
Podkowińska Wiktoria
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
PONY (83)
2020-11-11
34
2020-11-11
32
Polimirski Łukasz
KJ Sokół Damasławek
CHESTER (237)
2020-11-11
2020-11-11
21
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2020-11-11
6
Przybył Adrianna
KJ Ranczo Kołata
SARA (176)
2020-11-11
1
Przybyła Bogdan
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ISABELL (107)
2020-11-11
3
50
Rachwal Marcin
Stajnia Trzcieliny
2020-11-11
52
2020-11-11
1
BANITA-SZ (198)
2020-11-11
26
2020-11-11
1
Radomska Honorata
Bpk
2020-11-11
44
2020-11-11
1
Remisz Michał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
INDIA (230)
2020-11-11
8
Reszelska Matylda
BPK
CASARO (163)
2020-11-11
38
2020-11-11
1
Romanowska Marta
WZHK
GOOD-DAY (111)
2020-11-11
9