Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:07:33
2019-08-23 21:06:29
Wiktor Kajetan Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 4B/L/
  • 1x 6B/P/
  • 1x 12B/L/
  • 1x 14B/P/
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:07:41
2019-08-23 21:05:29
Wiktor Kajetan Piechota SORELLA SOYMAX
  • 1x 4B/L/
  • 1x 6B/P/
  • 1x 12B/L/
  • 1x 14B/P/
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 21:08:05
2019-08-23 21:03:55
Wiktor Kajetan Piechota DUSZKA SOYMAX
  • 1x 4B/L/
  • 1x 6B/P/
  • 1x 12B/L/
  • 1x 14B/P/
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 06:53:35
2019-08-22 23:36:46
Aleksandra Mazur CYGNI
  • 1x 3B/LL/
  • 2x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 2x 12B/L/
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 06:53:38
2019-08-22 23:33:15
Oliwia Dembek DIRK
  • 1x 3B/LL/
  • 1x 11B/LL/
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 06:53:41
2019-08-22 23:31:38
Weronika Wiktoria Antonowicz MAJESTAT
  • 1x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 2x 3B/LL/
  • 1x 10B/Tow/konkurs BABY
  • 2x 11B/LL/
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 06:53:44
2019-08-22 23:31:30
Kinga Fiedziukiewicz GRETKA
  • 1x 6B/P/
  • 1x 7B/N/
  • 1x 14B/P/
  • 1x 15B/N/
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 06:53:46
2019-08-22 23:28:45
Kinga Fiedziukiewicz KALINA
  • 1x 3B/LL/
  • 1x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 1x 12B/L/
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 06:53:49
2019-08-22 23:24:20
Grażyna Słyszewska AVANGARDA DM
  • 2x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 3B/LL/
  • 2x 10B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 11B/LL/
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 06:53:51
2019-08-22 23:22:29
Kinga Mosiej DIAMENT
  • 1x 1B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 2x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 9B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 2x 10B/Tow/konkurs BABY
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 06:53:54
2019-08-22 23:21:31
Kinga Dzienis LEON
  • 1x 1B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 2x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 9B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 2x 10B/Tow/konkurs BABY
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:33:49
2019-08-22 21:57:43
Karolina Gąsowska AMITIVILLE
  • 1x 1B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 9B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 10B/Tow/konkurs BABY
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:33:54
2019-08-22 21:55:09
Olimpia Jankowska WILIAN
  • 2x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 2x 10B/Tow/konkurs BABY
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:33:58
2019-08-22 21:48:43
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 6B/P/
  • 1x 7B/N/
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:02
2019-08-22 21:48:18
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 4B/L/
  • 1x 6B/P/
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:06
2019-08-22 21:38:35
Agata Klentak SEKWANA
  • 1x 3B/LL/
  • 1x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 1x 12B/L/
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:13
2019-08-22 21:36:14
Aleksandra Karwel LONARETTO
  • 1x 1B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 9B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 10B/Tow/konkurs BABY
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:19
2019-08-22 21:35:29
Anita Pieczyńska LONARETTO
  • 1x 1B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 9B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 10B/Tow/konkurs BABY
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:24
2019-08-22 21:27:40
Dominika Łopieńska CELEBRATION 31
  • 1x 3B/LL/
  • 1x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 1x 12B/L/
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:29
2019-08-22 21:18:34
Agnieszka Sobolewska SILVER V
  • 1x 7B/N/
  • 1x 8B/N1/
  • 1x 15B/N/
  • 1x 16B/N1/
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:35
2019-08-22 21:17:58
Agnieszka Sobolewska CARPEDIEM
  • 1x 5B//konkurs specjalny Potega Skoku
  • 1x 7B/N/
  • 1x 8B/N1/
  • 1x 15B/N/
  • 1x 16B/N1/
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:44
2019-08-22 21:16:38
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 5B//konkurs specjalny Potega Skoku
  • 1x 6B/P/
  • 1x 7B/N/
  • 1x 13B//konkurs specjalny Koń v Pojazd
  • 1x 14B/P/
  • 1x 15B/N/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:49
2019-08-22 21:16:08
Emil Mościcki ERLETTA
  • 1x 3B/LL/
  • 1x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 1x 12B/L/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:54
2019-08-22 21:15:44
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 4B/L/
  • 1x 5B//konkurs specjalny Potega Skoku
  • 1x 6B/P/
  • 1x 12B/L/
  • 1x 13B//konkurs specjalny Koń v Pojazd
  • 1x 14B/P/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:34:59
2019-08-22 21:14:30
Patrycja Mościcka-Huczko HEKATE
  • 1x 5B//konkurs specjalny Potega Skoku
  • 1x 7B/N/
  • 1x 8B/N1/
  • 1x 13B//konkurs specjalny Koń v Pojazd
  • 1x 15B/N/
  • 1x 16B/N1/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:35:04
2019-08-22 21:13:32
Agata Klentak PETUNIA
  • 1x 4B/L/
  • 1x 6B/P/
  • 1x 12B/L/
  • 1x 14B/P/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:35:08
2019-08-22 21:10:26
Agata Geniusz FAKTOR
  • 1x 1B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 9B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 10B/Tow/konkurs BABY
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:35:13
2019-08-22 20:49:43
Patrycja Iłendo DIRK
  • 1x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 3B/LL/
  • 1x 10B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 11B/LL/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:35:18
2019-08-22 20:29:57
Aleksandra Mazur CYGNI
  • 1x 3B/LL/
  • 2x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 2x 12B/L/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:35:23
2019-08-22 20:22:15
Edyta Popko CYDONIA
  • 2x 1B/Tow/konkurs Pierwszy krok
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:35:27
2019-08-22 19:55:22
Antonina Jaworska BIRMANKA
  • 1x 3B/LL/
  • 2x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 2x 12B/L/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:35:31
2019-08-22 19:46:01
Antonina Jaworska NIMBA
  • 1x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 2x 3B/LL/
  • 1x 10B/Tow/konkurs BABY
  • 2x 11B/LL/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:35:35
2019-08-22 19:01:05
Kamila Wyszkowska ASPEN
  • 1x 4B/L/
  • 1x 6B/P/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:12:54
2019-08-22 12:52:45
Zuzanna Jaroszewicz NURT
  • 2x 3B/LL/
  • 2x 11B/LL/
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:12:58
2019-08-22 12:52:14
Klara Kupisiak AMIR
  • 2x 2B/Tow/konkurs BABY
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:13:02
2019-08-22 12:52:03
Anna Chyży DA VINCI
  • 2x 3B/LL/
  • 2x 11B/LL/
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:13:08
2019-08-22 12:42:44
Patrycja Gryko LADOGA II MG
  • 2x 2B/Tow/konkurs BABY
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:13:29
2019-08-22 12:39:01
Adrian Stypułkowski QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 2x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 2x 10B/Tow/konkurs BABY
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:13:42
2019-08-22 12:37:16
Adrian Stypułkowski OXO VAN DE CLAEVERVALLEI
  • 1x 4B/L/
  • 1x 6B/P/
  • 1x 12B/L/
  • 1x 14B/P/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:13:48
2019-08-21 22:13:10
Małgorzata Kamińska MAARS
  • 1x 1B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 2B/Tow/konkurs BABY
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:13:52
2019-08-21 22:09:58
Julia Berndt ESCOBAR
  • 1x 1B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 1x 9B/Tow/konkurs Pierwszy krok
  • 1x 10B/Tow/konkurs BABY
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:13:57
2019-08-21 21:41:53
Maja Cwingelberg ETRUSK
  • 1x 11B/LL/
  • 1x 12B/L/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:14:00
2019-08-21 21:41:00
Karolina Gąsowska PASTORAŁKA
  • 2x 3B/LL/
  • 1x 11B/LL/
  • 1x 12B/L/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:14:04
2019-08-21 21:02:07
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 5B//konkurs specjalny Potega Skoku
  • 1x 6B/P/
  • 1x 7B/N/
  • 1x 14B/P/
  • 1x 15B/N/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 14:14:08
2019-08-21 20:57:59
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 1x 3B/LL/
  • 1x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 1x 12B/L/
  • 1x 13B//konkurs specjalny Koń v Pojazd
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:31:13
2019-08-21 09:00:51
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 6B/P/
  • 1x 7B/N/
  • 1x 14B/P/
  • 1x 15B/N/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:31:15
2019-08-21 08:43:42
Julia Regucka JOY OF KILIAN
  • 1x 6B/P/
  • 1x 7B/N/
  • 1x 14B/P/
  • 1x 15B/N/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:33:02
2019-08-20 21:21:26
Anna Maria Kałużyńska HIUSTON
  • 1x 3B/LL/
  • 1x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 1x 12B/L/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:33:05
2019-08-20 20:56:08
Sylwia Świrydziuk GRAFIT
  • 1x 6B/P/
  • 1x 14B/P/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:33:08
2019-08-20 20:20:28
Aleksandra Kamińska AKWARELA
  • 1x 2B/Tow/konkurs BABY
  • 2x 3B/LL/
  • 1x 10B/Tow/konkurs BABY
  • 2x 11B/LL/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 08:33:10
2019-08-20 20:19:56
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 1x 3B/LL/
  • 1x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 1x 12B/L/
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:28:25
2019-08-18 12:33:35
Sebastian Białczak EISSPORT
  • 1x 7B/N/
  • 1x 8B/N1/
  • 1x 15B/N/
  • 1x 16B/N1/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:28:14
2019-08-15 11:40:48
Beata Kamińska CHARMING BOY SZ
  • 1x 3B/LL/
  • 1x 4B/L/
  • 1x 11B/LL/
  • 1x 12B/L/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 13:28:17
2019-08-15 11:09:05
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BOGDANKA
  • 1x 4B/L/
  • 1x 6B/P/
  • 1x 12B/L/
  • 1x 14B/P/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antonowicz Weronika Wiktoria CSJ Chraboły
2004 (JM.)
brak
2. Berndt Julia Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
2004 (JM.)
brak
-
3. Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2000 (MJ.)
O035248
4. Chyży Anna KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
S
O047419
5. Cwingelberg Maja -
2005 (JM.)
-
6. Dembek Oliwia CSJ Chraboły
2006 (JM.)
brak
7. Dzienis Kinga CSJ Chraboły
2008 (Mł.)
brak
8. Fiedziukiewicz Kinga BPK
S
,
9. Gąsowska Karolina bpk
2001 (J.)
O053014
10. Geniusz Agata KJ OSTOJA CHRABOŁY
2005 (JM.)
Brak
11. Gryko Patrycja MKS Sprząśla
2003 (J.)
Brak
12. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
1999 (MJ.)
O022371
13. Iłendo Patrycja Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O043995
14. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
15. Janczewska Karolina CSJC
S
O045209
16. Jankowska Olimpia Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
2002 (J.)
brak
-
17. Jaroszewicz Zuzanna Klub Jeździecki Popławce
2003 (J.)
O045317
18. Jaworska Antonina Klub Sportowy ,,Pieńki
2007 (JM.)
0o38162
19. Kałużyńska Anna Maria CSJ Chraboły
1998 (MJ.)
Brak
20. Kamińska Aleksandra Mks Sprząśla
S
brak
21. Kamińska Beata CSJ Chraboły
2001 (J.)
brak
22. Kamińska Małgorzata Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
S
brak
-
23. Karwel Aleksandra KJ OSTOJA CHRABOŁY
2009 (Mł.)
Brak
24. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (J.)
O038398
25. Kupisiak Klara Brak
2000 (MJ.)
Brak
26. Łopieńska Dominika KJ OSTOJA w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
27. Mazur Aleksandra Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
brak
28. Mazur Aleksandra CSJ Chraboły
2007 (JM.)
brak
29. Mościcka-Huczko Patrycja KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012387
30. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
1998 (MJ.)
O030979
31. Mosiej Kinga CSJ Chraboły
2006 (JM.)
brak
32. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel
2007 (JM.)
O038528
33. Pieczyńska Anita KJ OSTOJA CHRABOŁY
S
Brak
34. Pietrusiewicz Aleksandra KJ Ostoja w Chrabołach
S
Brak
35. Popko Edyta CSJ Chraboły
2007 (JM.)
Brak
36. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
37. Regucka Julia KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2001 (J.)
O028040
38. Rudy Monika Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
S
39. Słyszewska Grażyna CSJ Chraboły
S
brak
40. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
41. Stypułkowski Adrian LKJ Gałkowo
S
O004318
42. Świrydziuk Sylwia CSJ Chraboły
S
O046187
43. Tadaj Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
Brak
44. Wyszkowska Kamila BPK (PDL)
S
O003922
45. Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
2.

12

AMIR Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara/163 F: Amadeusz
M: Luna
Brak 616999580536812
3.

23

AMITIVILLE Westfalska POL 2014 Wałach ciemnogniada/167 F: Almanzor L
M: O-Carola
brak - -
4.

43

ASPEN SP POL 2013 Wałach skarogniada F: Stakkato Top
M: Apia II
brak
5.

49

AVANGARDA DM PKSP POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Landjonker S
M: Adyga
brak POL009660311206
6.

54

BAJTEK KUC POL 2006 Wałach siwa F: Bard
M: Barbie
K018047
7.

41

BIRMANKA Małopolska POL 2003 Klacz siwa/mk:153 F: Ostrgon
M: Brona
12043
8.

3

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Maaik
M: Berenika
brak
9.

34

CANDY KISS Oldenburska POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
10.

31

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
Brak DE 421000610702
11.

25

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
brak
12.

29

CELEBRATION 31 Trakehner GER 2003 Klacz siwa/167 F: CADEAU / Silvetmoon
M: KAMILLE II / Lehndorff’s
Brak DE 409 090028204
13.

55

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata/167 F: Life and Liberty /
M: Cesarka / Seul
K021645 616007600073009
14.

2

CHARMING BOY SZ Wielkopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/165 F: Harper
M: Chuana SZ
brak 616 007 61 01220 14
15.

40

CYDONIA Wielkopolska POL 2010 Klacz kara/159 F: Domel
M: Cylka
Brak
16.

39

CYGNI Pelna Krew Angielska POL 2008 Klacz gniada/161 F: FLY TO THE STARS
M: CZARDA BLUE
REGIONALNA LKRWZJ/3691/19 POL080000005814
17.

45

CYGNI XX POL 2008 Klacz gniada/168 F: Fly To The Stars
M: Czarda Blue
brak POL080000005814
18.

13

DA VINCI SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Bardysz
M: Dagna
K025582
19.

9

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
K023420 616009590282610
20.

50

DIAMENT Typ Szlachetny POL 2004 Wałach siwa F: NN
M: NN
brak
21.

38

DIRK SP POL 2003 Wałach gniada F: Rubin
M: Dacza
brak
22.

46

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
brak POL 009 54 00689 03
23.

57

DUSZKA SOYMAX SP POL 2010 Klacz siwa/156 F: Leandro / Lenz
M: Dzidzia / Jape
K019724 616009600112210
24.

4

EISSPORT Traken LTU 2010 Wałach siwa/163 F: Eisfreund / Amiego
M: Hale / Losijonas 2
K025228 014545
25.

33

ERLETTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz ciemnogniada/165 F: LASKO / Lennon / Lord
M: EROICA / Lancer III / Landgraf I
brak 616 009 51 00215 15
26.

18

ESCOBAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/173 F: Lasko
M: Eroica
brak 616009510110314 -
27.

19

ETRUSK Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/168 F: Lasko
M: Eroica
- - -
28.

37

FAKTOR Sp/hol POL 19.04.2004 Ogier gniada/168 F: Lord Star
M: Flora
Brak
29.

6

GRAFIT SP POL 2004 Wałach gniada F: Silver Dream / Silbersee
M: Gracja / Lechistan
K020016 POL009570014004
30.

53

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara F: Empire
M: Great Pleasure / Ever For Pleasure
K019992
31.

44

GRETKA SP POL 2003 Klacz gniada/162 F: Demetrios
M: Grota
Brak POL009510102603
32.

35

HEKATE TRK LTU 14.04.2009 Klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
Brak
33.

5

HIUSTON SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Literat
M: Hawana
Brak
34.

10

JOY OF KILIAN SP POL 2013 Klacz kara F: Kilian 38 / Boreas
M: Jemioła / Marino
K023997 616009600152013
35.

8

JUST ICE Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
K021949 POL 007 60 00438 07
36.

48

KALINA Wielkopolska POL 2015 Klacz gniada/164 F: Damon
M: Karencja
Brak 616007510246715
37.

21

KARINO Typ Szlachetny POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
K014807
38.

14

LADOGA II MG Litewska POL 2007 Klacz skarogniada/168 F: Chanas
M: Lada
Brak
39.

51

LEON Typ Szlachetny POL 2001 Wałach siwa F: Model
M: Lena
brak
40.

28

LONARETTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/168 F: Avero/Athlet Z
M: Ladalca/Larome
Brak POL 009 64 00499 03
41.

52

LOZANNA SP POL 2003 Klacz gniada/164 F: Izyr
M: Lawina
Brak POL 009 61 11550 03
42.

17

MAARS Westfalska POL 2013 Wałach siwa/170 F: Maaik
M: Colia
brak DE441411342813 -
43.

47

MAJESTAT Małopolska POL 2000 Wałach siwa F: Emir
M: Mantra
brak 616006511143800
44.

42

NIMBA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: AWERS / VIS VERSA
M: NATRA / ALIBABA
K024267
45.

11

NURT SP POL 2004 Wałach gniada F: Wiek
M: Niagara
K021880
46.

16

OXO VAN DE CLAEVERVALLEI Belgijski Kon Gorącokwisty POL 9/06/2014 Wałach kasztanowata/168 F: ARKO III
M: DINA VAN DE CLAEVERVALLEI
K028243 K028243
47.

20

PASTORAŁKA WLKP POL 2006 Klacz siwa/164 F: Helanis
M: Pika
brak 616007600150706
48.

36

PETUNIA SP POL 1999 Klacz gniada/164 F: Harnaś
M: Polisa
K014218 616009660555499
49.

32

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
brak DE 481 810054011
50.

15

QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI BWP POL 2016 Wałach gniada/170 F: CORYDON VAN T&L
M: ELEGANCE
0001234 K0282412
51.

22

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
K025723 DE418180158708
52.

30

SILVER V Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach siwa/169 F: Spartakus/Spartan
M: Arenda/Elpar
K007396 POL009660474402
53.

56

SORELLA SOYMAX SP POL 2009 Klacz gniada/155 F: Rammstein /
M: Solina / Dakar
K023992 POL009580107909
54.

26

TORNADO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Damon
M: Karia
brak
55.

24

WILIAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/168 F: Kilian
M: Winona
brak - -
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Weronika Wiktoria
CSJ Chraboły
2019-08-24
12
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
3
2019-08-25
17
2019-08-25
Berndt Julia
Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
ESCOBAR (18)
2019-08-24
8
2019-08-24
17
2019-08-24
Białczak Sebastian
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2019-08-24
2
2019-08-24
1
2019-08-25
3
2019-08-25
Chyży Anna
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2019-08-24
17
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
9
Cwingelberg Maja
-
ETRUSK (19)
2019-08-25
1
2019-08-25
6
Dembek Oliwia
CSJ Chraboły
DIRK (46)
2019-08-24
14
2019-08-25
13
Dzienis Kinga
CSJ Chraboły
LEON (51)
2019-08-24
8
2019-08-24
20
2019-08-24
10
2019-08-25
1
2019-08-25
14
2019-08-25
6
Fiedziukiewicz Kinga
BPK
GRETKA (44)
2019-08-24
5
2019-08-25
2
2019-08-25
2
2019-08-24
5
2019-08-24
KALINA (48)
2019-08-24
11
2019-08-24
17
2019-08-25
4
2019-08-25
10
Gąsowska Karolina
bpk
2019-08-24
4
2019-08-24
2019-08-25
2019-08-25
9
2019-08-24
1
2019-08-24
18
2019-08-24
19
2019-08-25
1
2019-08-25
12
2019-08-25
15
Geniusz Agata
KJ OSTOJA CHRABOŁY
FAKTOR (37)
2019-08-24
1
2019-08-24
5
2019-08-25
1
2019-08-25
2
Gryko Patrycja
MKS Sprząśla
2019-08-24
7
2019-08-24
2
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
GRATIA (53)
2019-08-24
9
2019-08-24
18
2019-08-25
2
2019-08-25
BAJTEK (54)
2019-08-24
7
2019-08-24
6
2019-08-25
3
Iłendo Patrycja
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (38)
2019-08-24
14
2019-08-24
1
2019-08-25
1
2019-08-25
12
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
KARINO (21)
2019-08-24
2019-08-24
1
2019-08-24
2
2019-08-25
1
2019-08-25
4
2019-08-24
5
2019-08-24
13
2019-08-25
7
2019-08-25
4
2019-08-25
Janczewska Karolina
CSJC
DAFNE (9)
2019-08-24
14
2019-08-24
2
2019-08-25
5
2019-08-25
6
Jankowska Olimpia
Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
WILIAN (24)
2019-08-25
5
2019-08-25
7
2019-08-25
6
Jaroszewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Popławce
NURT (11)
2019-08-24
18
2019-08-24
2019-08-25
9
2019-08-25
Jaworska Antonina
Klub Sportowy ,,Pieńki
2019-08-24
12
2019-08-24
11
2019-08-24
2019-08-25
5
NIMBA (42)
2019-08-24
4
2019-08-24
3
2019-08-24
2019-08-25
4
2019-08-25
2019-08-25
2019-08-24
1
2019-08-25
1
Kałużyńska Anna Maria
CSJ Chraboły
2019-08-24
13
2019-08-24
19
2019-08-25
17
2019-08-24
2019-08-25
Kamińska Aleksandra
Mks Sprząśla
2019-08-24
16
2019-08-24
6
2019-08-24
2019-08-25
11
2019-08-25
7
2019-08-25
Kamińska Beata
CSJ Chraboły
2019-08-24
2
2019-08-24
10
2019-08-25
2
Kamińska Małgorzata
Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
MAARS (17)
2019-08-24
6
2019-08-24
6
2019-08-24
8
Karwel Aleksandra
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2019-08-24
1
2019-08-24
3
2019-08-25
5
2019-08-25
9
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
PETUNIA (36)
2019-08-24
1
2019-08-24
15
2019-08-25
14
2019-08-25
Kupisiak Klara
Brak
AMIR (12)
2019-08-24
21
2019-08-24
22
Łopieńska Dominika
KJ OSTOJA w Chrabołach
2019-08-24
15
2019-08-24
15
2019-08-25
9
2019-08-25
10
Mazur Aleksandra
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
CYGNI (39)
2019-08-24
2019-08-25
13
Mazur Aleksandra
CSJ Chraboły
CYGNI (45)
2019-08-24
8
2019-08-24
2019-08-25
14
2019-08-25
Mościcka-Huczko Patrycja
KJ OSTOJA w Chrabołach
HEKATE (35)
2019-08-24
2019-08-24
2
2019-08-24
3
2019-08-25
2019-08-25
6
2019-08-25
2
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2019-08-24
2019-08-24
8
2019-08-24
2
2019-08-25
2019-08-25
4
2019-08-25
5
ERLETTA (33)
2019-08-24
16
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-24
2
2019-08-24
7
2019-08-25
6
2019-08-25
2019-08-25
5
Mosiej Kinga
CSJ Chraboły
DIAMENT (50)
2019-08-24
10
2019-08-24
24
2019-08-24
23
2019-08-25
7
2019-08-25
17
2019-08-25
16
Piechota Wiktor Kajetan
SKJ Revel
2019-08-25
18
2019-08-25
5
2019-08-24
8
2019-08-24
9
2019-08-25
5
2019-08-25
5
2019-08-24
14
2019-08-24
13
2019-08-25
16
Pieczyńska Anita
KJ OSTOJA CHRABOŁY
2019-08-24
1
2019-08-24
1
Pietrusiewicz Aleksandra
KJ Ostoja w Chrabołach
LOZANNA (52)
2019-08-24
15
2019-08-24
2019-08-25
13
2019-08-24
2019-08-25
10
Popko Edyta
CSJ Chraboły
CYDONIA (40)
2019-08-24
11
2019-08-24
7
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2019-08-24
10
2019-08-24
16
2019-08-25
3
2019-08-25
12
Regucka Julia
KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo
2019-08-24
6
2019-08-24
1
2019-08-25
1
Rudy Monika
Stowarzyszenie Klub Sportowy Chojnów
ERLETTA (33)
2019-08-25
Słyszewska Grażyna
CSJ Chraboły
2019-08-24
9
2019-08-24
2019-08-24
2019-08-25
8
2019-08-25
13
2019-08-25
6
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2019-08-24
8
2019-08-24
2
2019-08-25
6
2019-08-25
1
2019-08-24
2019-08-24
9
2019-08-24
2019-08-25
6
2019-08-25
3
Stypułkowski Adrian
LKJ Gałkowo
2019-08-24
11
2019-08-24
13
2019-08-24
12
2019-08-24
12
2019-08-25
13
2019-08-25
9
Świrydziuk Sylwia
CSJ Chraboły
GRAFIT (6)
2019-08-24
2
2019-08-25
9
2019-08-24
2
2019-08-25
11
Tadaj Zuzanna
BPK
CEDAR (25)
2019-08-24
16
2019-08-24
2019-08-25
12
2019-08-25
10
TORNADO (26)
2019-08-24
9
2019-08-24
4
2019-08-25
1
2019-08-25
9
Wyszkowska Kamila
BPK (PDL)
ASPEN (43)
2019-08-24
7
2019-08-24
3
Zarecka-Kondratiuk Aleksandra
CSJ Chraboły
2019-08-24
3
2019-08-24
10
2019-08-25
6
2019-08-25
3
2019-08-25
16

Number of Riders: 45

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl