Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 10:21:43
2020-07-17 10:20:09
Karolina Klimowicz DA VINCI
  • 1x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 7B/BABY/wys. 40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 10:21:46
2020-07-17 09:39:34
Martyna Mazurkiewicz DA VINCI
  • 1x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 7B/BABY/wys. 40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 07:38:23
2020-07-17 07:38:23
Aleksandra Kamińska ROKI
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 2x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 07:02:12
2020-07-16 22:38:30
Wiktoria Topór HEKATE
  • 1x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 07:02:16
2020-07-16 22:37:35
Noemi Kozioł KOSMA
  • 1x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-17 07:02:19
2020-07-16 22:36:35
Urszula Bańkowska GREK
  • 1x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:15:42
2020-07-16 21:15:42
Zuzanna Wiszowata TOKAJ Z ANTONIOWA
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 2x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:15:19
2020-07-16 21:15:19
Alicja Gotowicka GAZELA
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 2x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 21:15:00
2020-07-16 21:15:00
Maja Bujalska GEPARD
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 2x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 20:20:18
2020-07-16 20:20:18
Maja Prymaka HUK
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 2x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 20:19:10
2020-07-16 20:19:10
Oliwia Brasławska KILIANA
  • 1x 2A/L1/ZR+T
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 17:56:54
2020-07-16 17:42:15
Patrycja Gryko AMIR
  • 2x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 2x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 17:56:57
2020-07-16 17:37:22
Alicja Nazarkiewicz DSCHAMIRA
  • 2x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 2x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:00:16
2020-07-16 17:31:53
Dominika Baliczek ALFA SANTA
  • 2x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 7B/BABY/wys. 40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 2x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:00:11
2020-07-16 16:54:29
Oliwia Mlenko SUNNY BOY
  • 2x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 2x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 18:00:13
2020-07-16 16:52:22
Weronika Jurguć ARKTIC
  • 2x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:16:43
2020-07-16 10:38:37
Sandra Kruk DERWISZ
  • 1x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 13:17:22
2020-07-16 08:58:11
Karolina Michałowska BOGDANKA
  • 1x 2A/L1/ZR+T
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 08:02:58
2020-07-15 23:10:25
Beata Kamińska Mj'01 CHARMING BOY SZ
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/P/dokładności z natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 08:03:00
2020-07-15 23:01:59
Anna Kałużyńska HIUSTON
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/P/dokładności z natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11B/P/z wyborem trasy art. 271
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:28:31
2020-07-15 22:27:02
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/P/dokładności z natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:19:04
2020-07-15 22:18:42
Agata Klentak BOLIVIA
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/P/dokładności z natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 11B/P/z wyborem trasy art. 271
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:18:34
2020-07-15 22:18:03
Dominika Łopieńska SEKRET
  • 1x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:16:45
2020-07-15 22:16:39
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 5B/P/dokładności z natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
  • 1x 6B/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/P/z wyborem trasy art. 271
  • 1x 12B/N/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:11:39
2020-07-15 21:41:04
Agnieszka Sobolewska CEARRY
  • 1x 5B/P/dokładności z natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
  • 1x 6B/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/P/z wyborem trasy art. 271
  • 1x 12B/N/zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:11:44
2020-07-15 21:38:37
Ewa Horbacewicz GRATIA
  • 1x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:16:40
2020-07-15 21:31:38
Aleksandra Głowińska MULLALY LASS
  • 1x 2A/L1/ZR+T
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:17:14
2020-07-15 21:31:12
Aleksandra Zarecka TEUNIS VAN DE OUDE PLAET
  • 1x 3A/P1/
  • 1x 4A/N4/
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:18:18
2020-07-15 21:29:41
Aleksandra Zarecka MULLALY LASS
  • 1x 2A/L1/ZR+T
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:18:37
2020-07-15 21:27:27
Aleksandra Zarecka HADES FIRE P
  • 1x 3A/P1/
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:19:10
2020-07-15 21:27:01
Aleksandra Zarecka GARDENIA HIPPICA
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 2x 7B/BABY/wys. 40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:19:48
2020-07-15 21:26:26
Aleksandra Zarecka BLACK-BOY
  • 1x 1A/CC2/
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:20:17
2020-07-15 21:25:13
Martyna Ostapczuk PUŁASKI
  • 1x 5B/P/dokładności z natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
  • 1x 6B/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/P/z wyborem trasy art. 271
  • 1x 12B/N/zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 21:17:51
2020-07-15 21:12:12
Kinga Fiedziukiewicz KALINA
  • 2x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:20:55
2020-07-15 19:46:17
Natalia Antonowicz JUST ICE
  • 1x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 21:18:27
2020-07-15 19:45:52
Natalia Antonowicz BASTYLIA
  • 2x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 2x 7B/BABY/wys. 40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 21:18:23
2020-07-15 19:45:25
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 1x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 7B/BABY/wys. 40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:21:52
2020-07-15 19:37:04
Iga Stępień KARDYNAWA
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 1x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 2x 7B/BABY/wys. 40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 21:18:06
2020-07-15 19:35:37
Filip Mieczkowski BOGDANKA
  • 2x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 2x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 22:22:21
2020-07-15 19:34:48
Joanna Karwowska AKWARELA
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 2x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 2x 7B/BABY/wys. 40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 19:31:21
2020-07-15 18:08:47
Kinga Fiedziukiewicz GRETKA
  • 1x 5B/P/dokładności z natychmiastowa rozgrywką art. 238.1.2/245.3
  • 1x 6B/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/P/z wyborem trasy art. 271
  • 1x 12B/N/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 19:31:28
2020-07-15 17:26:18
Adrianna Serafin LALA
  • 1x 3B/L/szkoleniowy
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/licencyjny
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 14:58:21
2020-07-15 13:21:36
Julia Horosz PETITE DUCK
  • 1x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 7B/BABY/wys. 40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 14:59:28
2020-07-15 10:41:58
Kinga Karolczuk NURT
  • 2x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 2x 7B/BABY/wys. 40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 14:59:30
2020-07-15 10:13:17
Katarzyna Wojsław ENDURO
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 1x 3A/P1/
  • 2x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:33:10
2020-07-15 08:40:22
Inga Łysenko DELGADO
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 1x 3A/P1/
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 17:50:58
2020-07-14 13:48:40
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 1x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:33:46
2020-07-13 21:15:46
Justyna Kozłowska FUKSJA
  • 2x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:38:29
2020-07-13 12:05:43
Izabela Sokołowska SARMATA
  • 1x 1B/BABY/wys.40cm, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 2x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:38:50
2020-07-13 11:49:13
Weronika Dmitruk GRAFIT
  • 1x 3B/L/szkoleniowy
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9B/L/licencyjny
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-15 09:39:08
2020-07-13 11:45:40
Katarzyna Nurkowska FLORES
  • 2x 2A/L1/ZR+T
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 21:36:59
2020-06-27 09:43:59
Gabriela Mackiewicz HADES FIRE P
  • 1x 2A/L1/ZR+T
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-29 21:37:01
2020-06-27 09:43:35
Emilia Kurowska KARINO
  • 1x 2A/L1/ZR+T
  • 1x 2B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 4B/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/ZR+T, dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - S1
  • 1x 10B/L/dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
brak
2. Baliczek Dominika Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2005 (JM.)
O052694
3. Bańkowska Urszula KJ OSTOJA w Chrabołach
S
brak
4. Brasławska Oliwia Klub Sportowy Victoria
2000 (MJ.)
O039542
5. Bujalska Maja KS Victoria
2006 (JM.)
brak
6. Czyżewska Ksenia CSJ Chraboły
2007 (JM.)
7. Dembek Oliwia CSJ Chraboły
2006 (JM.)
brak
8. Dmitruk Weronika Bez Przynależności Klubowej K P O
2004 (J.)
brak
9. Fiedziukiewicz Kinga BPK
S
,
10. Głowińska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
brak
11. Gotowicka Alicja KS Victoria
2006 (JM.)
brak
12. Gryko Patrycja KJ Ostoja Chraboły
2003 (J.)
O031477
13. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
1999 (MJ.)
O022371
14. Horosz Julia KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2006 (JM.)
O059493
15. Jurguć Weronika KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
brak
16. Kałużyńska Anna Maria CSJ Chraboły
S
Brak
17. Kamińska Aleksandra KS Victoria
S
Brak
18. Kamińska Beata CSJ Chraboły
2001 (MJ.)
O040817
19. Karolczuk Kinga KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2011 (Mł.)
O059494
20. Karwowska Joanna Mks Sprząśla
S
brak
21. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (MJ.)
O038398
22. Klimowicz Karolina KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2002 (J.)
brak
23. Kozioł Noemi Klub Jeździecki Ostoja
2009 (Mł.)
O055399
24. Kozłowska Justyna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
brak
25. Kruk Sandra Klub Jeździecki Białystok
2003 (J.)
O034427
26. Kurowska Emilia KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
S
O031206
27. Łopieńska Dominika KJ OSTOJA w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
28. Łysenko Inga Klub Jeździecki Bik Gieniusze
S
O043993
29. Mackiewicz Gabriela KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2002 (J.)
O034705
30. Mazurkiewicz Martyna KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2003 (J.)
O057073
31. Michałowska Karolina MKS Sprząsla
2001 (MJ.)
brak
32. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
brak
33. Mlenko Oliwia KJ BIK Gieniusze
2003 (J.)
brak
34. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
35. Nazarkiewicz Alicja Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2002 (J.)
O044482
36. Nurkowska Katarzyna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
brak
37. Ostapczuk Martyna bpk
2004 (J.)
O039176
38. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
39. Prymaka Maja KS Victoria
2006 (JM.)
brak
40. Serafin Adrianna OSK Stajnia Kucykowo
S
O008798
41. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
42. Sokołowska Izabela Bez Przynależności Klubowej K P O
2001 (MJ.)
brak
43. Stępień Iga MKS Sprząśla
2005 (JM.)
Brak
44. Tadaj Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
Brak
45. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
O056274
46. Topór Wiktoria KJ OSTOJA w Chrabołach
2006 (JM.)
Brak
47. Wiszowata Zuzanna KS Victoria
2004 (J.)
48. Wojsław Katarzyna Klub Jeździecki Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
S
O053246
49. Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
2.

53

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara F: Ulisses
M: Akcja
brak
3.

40

ALFA SANTA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz srokata/mk: F: NN
M: NN
LKRWZJ/3232/18
4.

36

AMIR TYP POGRUBIONY POL 2012 wałach kara/165 F: Amadeusz
M: Luna
K026146 616999580536812
5.

39

ARKTIC WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Wigan
M: Asturia
Brak
6.

18

BASTYLIA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/175 F: Wolant
M: Banicja
brak POL 006 58 02324 07
7.

28

BLACK-BOY SP POL 2008 Wałach kara F: Wizjoner
M: Belgia
brak
8.

17

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada/. F: Maaik
M: Berenika
. .
9.

26

BOLIVIA WESTPHALIAN POL 2005 klacz gniada/174 F: Bonaparte
M: Ofelia
Brak 702286
10.

19

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
Brak 616009530251009
11.

32

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
brak
12.

33

CHARMING BOY SZ WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Harper
M: Chuana SZ
K027793 616 007 61 01220 14
13.

50

DA VINCI SP POL 2008 wałach tarantowata/168 F: Bardysz
M: Dagna
K025582 POL009600119108
14.

7

DELGADO TRAKEN POL 2010 wałach gniada/160 F: Heliopolis
M: Dragonia
K021342 POL732010049110
15.

35

DERWISZ M POL 2006 Wałach gniada/165 F: Irak
M: Dominikana
K019706
16.

51

DIRK SP POL 2003 Wałach gniada F: Rubin
M: Dacza
brak
17.

37

DSCHAMIRA HANOWERSKA GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Dancier
M: Avicia
LKRWZJ/3228/18
18.

14

ENDURO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/178 F: Maladyn
M: Eurazja
K028158 POL009660025303
19.

11

FLORES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Literat
M: Fuksja
brak 616 009 51 02633 15
20.

8

FUKSJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 klacz gniada/164 F: Junak
M: Fanaberia
brak POL 009 63 00963 03
21.

27

GARDENIA HIPPICA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/168 F: Kooh-I-Noor
M: Grandezza
Brak 616009570033016
22.

44

GAZELA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:140 F: Grom
M: Kalina
BRAK 616999580138211
23.

43

GEPARD SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Arystoteles / Kartacz
M: Gaja / Orlyt
K012383
24.

10

GRAFIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach gniada/166 F: Silver Dream
M: Gracja
brak POL 009 57 00140 04
25.

20

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara/162 F: Empire
M: Great Pleasure
K019992 616009661128609
26.

48

GREK WIELKOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/163 F: Le Duc
M: Gawrynia
K025251 POL007600120803
27.

15

GRETKA SP POL 2003 Klacz gniada/162 F: Demetrios
M: Grota
Brak POL009510102603
28.

25

HADES FIRE P SP POL 2013 ogier ciemnogniada/165 F: Penango
M: Hawana
K025299 616 009 51 01399 13
29.

4

HADES FIRE P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Ogier ciemnogniada/165 F: PENANGO
M: HAWANA
K025299 616 009 51 01399 13
30.

3

HARIBO KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
brak
31.

46

HEKATE TRK POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
K021509 LTU002520222909
32.

34

HIUSTON SP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Literat
M: Hawana
Brak
33.

42

HUK MŁP POL 2011 Wałach gniada F: HEDAR
M: BEJA
brak
34.

6

JUST ICE WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
K021949 POL 007 60 00438 07
35.

1

KALINA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/164 F: Damon
M: Karencja
Brak 616007510246715
36.

30

KARDYNAWA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Hadrian
M: Karolina
brak 616009600067003
37.

5

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
K020760 POL 009 51 04300 07
38.

41

KILIANA ŚL POL 2008 Klacz kara F: Rypis / Lapis
M: Kina II / Kirpan
K015233
39.

47

KOSMA NRPS POL 2011 wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
K025987 528008110078211
40.

54

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak POL005200610016
41.

16

LALA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Lejtnant / Jarabub
M: Leukatea / Mistral
K012197
42.

52

MAJESTAT MAŁOPOLSKA POL 2000 Wałach siwa F: Emir
M: Mantra
brak 616006511143800
43.

21

MULLALY LASS TINKER POL 2010 klacz srokata/mk:140 F: nn
M: nn
brak -
44.

13

NURT SP POL 2004 wałach gniada F: Wiek /
M: Niagara /
K021880
45.

12

PETITE DUCK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: COCU
M: PEMPORE
K029700 6160096614954
46.

22

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
brak DE 481 810054011
47.

29

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/165 F: Kalaska De semilly
M: Pumara
K026640 616009520046012
48.

49

ROKI MAŁY KOŃ POL 2013 wałach kara/mk:150 F: NN
M: NN
brak 616999510357213
49.

9

SARMATA MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach kara/162 F: Jasny Poranek
M: Silene
brak 616 006 59 01592 10
50.

24

SEKRET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach ciemnogniada/168 F: Grom
M: Skarlet Oskara
Brak 616009600112404
51.

38

SUNNY BOY WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ignam
M: Sewilla
K012025
52.

23

TEUNIS VAN DE OUDE PLAET FRYZYJSKA NED 2014 Ogier kara F: Maeije 440
M: Aanske Fan le Duc
brak
53.

45

TOKAJ Z ANTONIOWA HUCULSKA POL 2013 Wałach srokata F: Waldi
M: Jutrzenka
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baliczek Dominika
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2020-07-19
19
Bańkowska Urszula
KJ OSTOJA w Chrabołach
GREK (48)
2020-07-18
22
2020-07-19
13
2020-07-18
2020-07-19
Brasławska Oliwia
Klub Sportowy Victoria
HARIBO (3)
2020-07-18
19
2020-07-18
18
KILIANA (41)
2020-07-18
4
Bujalska Maja
KS Victoria
GEPARD (43)
2020-07-18
12
Czyżewska Ksenia
CSJ Chraboły
2020-07-18
7
2020-07-18
14
2020-07-19
20
2020-07-19
4
Dembek Oliwia
CSJ Chraboły
DIRK (51)
2020-07-18
2020-07-18
2020-07-19
2020-07-19
Dmitruk Weronika
Bez Przynależności Klubowej K P O
GRAFIT (10)
2020-07-18
1
2020-07-18
3
2020-07-19
2
2020-07-19
1
Fiedziukiewicz Kinga
BPK
KALINA (1)
2020-07-18
10
2020-07-18
2020-07-19
10
2020-07-19
7
GRETKA (15)
2020-07-18
1
2020-07-18
2
2020-07-19
1
2020-07-19
Głowińska Aleksandra
bpk
2020-07-18
Gotowicka Alicja
KS Victoria
GAZELA (44)
2020-07-18
15
2020-07-18
2020-07-18
Gryko Patrycja
KJ Ostoja Chraboły
AMIR (36)
2020-07-18
2
2020-07-19
14
2020-07-19
10
2020-07-18
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
GRATIA (20)
2020-07-18
4
2020-07-18
4
Horosz Julia
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2020-07-18
2020-07-19
21
Jurguć Weronika
KJ BIK Gieniusze
ARKTIC (39)
2020-07-18
20
2020-07-18
10
2020-07-19
12
2020-07-19
12
Kałużyńska Anna Maria
CSJ Chraboły
HIUSTON (34)
2020-07-18
9
Kamińska Aleksandra
KS Victoria
ROKI (49)
2020-07-18
11
Kamińska Beata
CSJ Chraboły
2020-07-18
4
2020-07-18
1
Karwowska Joanna
Mks Sprząśla
2020-07-18
8
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
BOLIVIA (26)
2020-07-18
4
2020-07-18
5
Kozioł Noemi
Klub Jeździecki Ostoja
KOSMA (47)
2020-07-18
5
2020-07-18
Kozłowska Justyna
Bez Przynależności Klubowej K P O
FUKSJA (8)
2020-07-18
6
2020-07-18
15
2020-07-19
9
2020-07-19
3
Kruk Sandra
Klub Jeździecki Białystok
DERWISZ (35)
2020-07-19
7
2020-07-19
8
Kurowska Emilia
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
KARINO (5)
2020-07-18
4
2020-07-18
12
2020-07-18
2020-07-19
17
2020-07-19
10
Łopieńska Dominika
KJ OSTOJA w Chrabołach
SEKRET (24)
2020-07-18
16
2020-07-18
11
2020-07-19
11
2020-07-19
2
Łysenko Inga
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2020-07-18
7
2020-07-18
3
Mackiewicz Gabriela
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2020-07-18
1
Mazurkiewicz Martyna
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2020-07-18
2020-07-19
Michałowska Karolina
MKS Sprząsla
2020-07-18
13
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2020-07-18
13
2020-07-18
3
2020-07-19
5
2020-07-19
1
Mlenko Oliwia
KJ BIK Gieniusze
2020-07-18
8
2020-07-18
11
2020-07-19
15
2020-07-19
2
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2020-07-18
1
2020-07-18
3
Nazarkiewicz Alicja
Klub Jeździecki Bik Gieniusze
2020-07-18
24
2020-07-18
21
2020-07-19
16
2020-07-19
18
Nurkowska Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej K P O
FLORES (11)
2020-07-18
8
Ostapczuk Martyna
bpk
2020-07-18
4
2020-07-18
1
2020-07-19
2
2020-07-19
2
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2020-07-18
17
2020-07-18
6
2020-07-19
4
2020-07-19
9
Prymaka Maja
KS Victoria
HUK (42)
2020-07-18
14
Serafin Adrianna
OSK Stajnia Kucykowo
LALA (16)
2020-07-18
2
2020-07-18
8
2020-07-19
6
2020-07-19
5
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
CEARRY (19)
2020-07-18
1
2020-07-18
4
2020-07-19
3
2020-07-19
3
Sokołowska Izabela
Bez Przynależności Klubowej K P O
2020-07-18
9
2020-07-19
3
2020-07-19
6
Stępień Iga
MKS Sprząśla
2020-07-18
10
Tadaj Zuzanna
BPK
CEDAR (32)
2020-07-18
4
2020-07-18
7
2020-07-19
4
2020-07-19
1
Topór Wiktoria
Klub Jeździecki Ostoja
HEKATE (46)
2020-07-18
1
2020-07-19
8
2020-07-18
2
2020-07-19
1
Wiszowata Zuzanna
KS Victoria
2020-07-18
Wojsław Katarzyna
Klub Jeździecki Żarnowo Gospodarstwo Agroturystyczne
ENDURO (14)
2020-07-18
6
2020-07-18
4
2020-07-18
2020-07-18
23
Zarecka-Kondratiuk Aleksandra
CSJ Chraboły
2020-07-18
2
2020-07-18
1
2020-07-18
1
2020-07-18
2
2020-07-18
3
2020-07-18
1

Number of Riders: 49

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl