Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:40:36
2020-09-17 23:45:02
Wiktoria Topór HEKATE
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:40:41
2020-09-17 23:43:09
Wiktoria Topór KUBUŚ
  • 2x 1B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 2x 8B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:40:46
2020-09-17 22:50:48
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7B/N półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15B/N finał/zwykły (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-18 09:40:57
2020-09-17 22:50:26
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 2x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 2x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:56:49
2020-09-17 21:54:35
Kinga Fiedziukiewicz KALINA
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:36:13
2020-09-17 21:29:25
Dominika Łopieńska FEUERFEE 15
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:36:18
2020-09-17 21:28:46
Agnieszka Sobolewska CEARRY
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7B/N półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15B/N finał/zwykły (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:36:25
2020-09-17 21:28:17
Dominika Nasuto LONARETTO
  • 2x 1B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 2x 8B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:36:31
2020-09-17 21:27:28
Emil Mościcki TIRANA
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:36:37
2020-09-17 21:26:55
Emil Mościcki BOLIVIA
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:36:44
2020-09-17 21:26:17
Emil Mościcki PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7B/N półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15B/N finał/zwykły (art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:36:50
2020-09-17 21:25:34
Oliwia Marchalewicz FAKTOR
  • 2x 1B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 2x 8B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:36:55
2020-09-17 21:25:01
Agata Klentak CARPEDIEM
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:37:00
2020-09-17 21:24:19
Magdalena Babińska SEKWANA
  • 2x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:37:06
2020-09-17 20:52:51
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 2x 1B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 2x 8B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:37:11
2020-09-17 20:52:29
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 7B/N półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15B/N finał/zwykły (art. 238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:37:18
2020-09-17 20:52:21
Filip Mieczkowski BOGDANKA
  • 2x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 2x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:37:24
2020-09-17 20:44:45
Oliwia Dembek FANIRA
  • 1x 1B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 2x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 8B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 2x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 21:37:29
2020-09-17 20:43:48
Weronika Wiktoria Antonowicz BARBAROS
  • 1x 1B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 2x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:55:51
2020-09-17 19:54:18
Edyta Popko CYDONIA
  • 2x 1B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:52:49
2020-09-17 19:40:28
Sandra Kruk DERWISZ
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:42:43
2020-09-17 19:40:13
Beata Mróz CWAN
  • 1x 7B/N półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 15B/N finał/zwykły (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:42:48
2020-09-17 19:33:14
Julia Horosz PETITE DUCK
  • 2x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 2x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:42:50
2020-09-17 19:31:51
Zuzanna Jaroszewicz FENIX
  • 2x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 2x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:19:48
2020-09-17 16:33:26
Beata Mróz LUNA I
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:19:55
2020-09-17 16:32:35
Beata Mróz SUNSHINE
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 19:20:00
2020-09-17 10:45:57
Katarzyna Widzińska GOTHA G
  • 1x 4B/L tow/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 2B/LL tow/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:34:54
2020-09-17 10:34:36
Urszula Bańkowska GREK
  • 2x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:35:05
2020-09-17 09:22:54
Ewa Horbacewicz BAJTEK
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:35:09
2020-09-17 09:21:42
Ewa Horbacewicz GRATIA
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:35:12
2020-09-17 08:23:25
Patrycja Iłendo DIRK
  • 1x 1B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 8B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:42:41
2020-09-17 08:06:41
Katarzyna Widzińska REA BH
  • 2x 4B/L tow/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 2x 11B/L tow/zwykły (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:39:45
2020-09-16 22:50:36
Urszula Bochen BARNABA
  • 2x 1B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 2x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 8B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 2x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:39:07
2020-09-16 21:00:16
Weronika Dmitruk GRAFIT
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:38:55
2020-09-16 20:58:59
Justyna Kozłowska FUKSJA
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:38:40
2020-09-16 20:57:56
Izabela Sokołowska FUKSJA
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:37:32
2020-09-16 18:43:35
Wiktoria Gawrych Jm'07 ANDA
  • 1x 4B/L tow/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 2B/LL tow/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 9B/LL tow/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11B/L tow/zwykły (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 10:37:18
2020-09-16 15:55:56
Anna Kałużyńska HIUSTON
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 6B/P półfinał/dwufazowy (art. 274.1.5.3)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 14B/P finał/zwykły (art. 238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:26:11
2020-09-16 13:28:07
Agnieszka Rapicka JUST ICE
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:26:13
2020-09-16 08:48:04
Julia Poznańska JUGA
  • 1x 1B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 8B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 08:17:55
2020-09-15 22:12:25
Weronika Maria Dojlida JURATA
  • 1x 5B/L półfinał/dokładności z rozgrywką (art. 238.1.2)
  • 1x 3B/LL półfinał/z trafieniem w normę czasu (S1 – art. 238.1)
  • 1x 10B/LL finał/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 12B/L finał/zwykły (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:23:24
2020-09-15 09:19:04
Igor Wasilewski NEVA SOL
  • 2x 9B/LL tow/zwykły (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:23:23
2020-09-15 09:18:14
Aleksandra Gij ESPARCETA
  • 2x 9B/LL tow/zwykły (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 13:23:22
2020-09-15 09:17:16
Iga Bernat BRYZA
  • 2x 8B/BABY/wys. ok. 40cm, z trafieniem w normę czasu - (S1 – art. 238.1)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
brak
2. Antonowicz Weronika Wiktoria CSJ Chraboły
2004 (J.)
brak
3. Babińska Magdalena KJ Ostoja w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
4. Bańkowska Urszula KJ OSTOJA w Chrabołach
S
brak
5. Bernat Iga Stowarzyszenie Stajnia 58
2008 (JM.)
Brak
6. Bochen Urszula Klub jeździecki Białystok
1999 (MJ.)
0028814
7. Dembek Oliwia CSJ Chraboły
2006 (JM.)
brak
8. Dmitruk Weronika Bez Przynależności Klubowej K P O
2004 (J.)
brak
9. Dojlida Weronika Maria Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O060103
10. Fiedziukiewicz Kinga BPK
S
,
11. Fudali Emilia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (JM.)
LZRWZJ/2754/20
12. Gawrych Jm'07 Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
13. Gij Aleksandra Stowarzyszenie ,, Stajnia 58
1999 (MJ.)
brak
14. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
1999 (MJ.)
O022371
15. Horosz Julia KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2006 (JM.)
O059493
16. Iłendo Patrycja Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O043995
17. Janczewska Karolina CSJC
S
O045209
18. Jaroszewicz Zuzanna KJ Popławce
2003 (J.)
O045317
19. Kałużyńska Anna CSJ Chraboły
S
O028491
20. Klentak Agata KJ OSTOJA w Chrabołach
2001 (MJ.)
O038398
21. Kozłowska Justyna Bez Przynależności Klubowej K P O
S
brak
22. Kruk Sandra Klub Jeździecki Białystok
2003 (J.)
O034427
23. Łopieńska Dominika KJ OSTOJA w Chrabołach
2002 (J.)
Brak
24. Marchalewicz Oliwia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2009 (Mł.)
Brak
25. Matyskieła Oliwia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2005 (JM.)
Brak
26. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
brak
27. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
28. Mróz Beata Bez przynależności klubowej
S
O038402
29. Nasuto Dominika KJ OSTOJA CHRABOŁY
2007 (JM.)
Brak
30. Nasuto Kornelia KJ OSTOJA CHRABOŁY
2009 (Mł.)
Brak
31. Popko Edyta CSJ Chraboły
2007 (JM.)
Brak
32. Poznańska Julia Brak
2004 (J.)
O056158
33. Rapicka Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
34. Rynkiewicz Weronika KJ Ostoja
2008 (JM.)
35. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
36. Sokołowska Izabela Bez Przynależności Klubowej K P O
2001 (MJ.)
brak
37. Świrydziuk Sylwia CSJ Chraboły
S
O046187
38. Tadaj Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
O031464
39. Topór Wiktoria Klub Jeździecki Ostoja
2006 (JM.)
O056274
40. Wasilewski Igor Stowarzyszenie Stajnia 58
S
Brak
41. Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
S
O008883
42. Wilczewski Nataniel BPK
2012 (Mł.)
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

ANDA MALOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Emaks
M: Arenda
Brak Brak
2.

13

BAJTEK KUC POL 2006 Wałach siwa F: Bard
M: Barbie
K018047
3.

40

BARBAROS WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Markies V
M: Barbara
brak 616007610192509
4.

19

BARNABA Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach gniada/165 F: Abou Zouz
M: Bacuri
K030057 616120078801
5.

37

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada/. F: Maaik
M: Berenika
. .
6.

32

BOLIVIA WESTPHALIAN POL 2005 klacz gniada/174 F: Bonaparte
M: Ofelia
Brak 702286
7.

5

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz siwa/155 F: Cenzus
M: Beza
brak pol006510379105
8.

46

Cando HOLSZTYŃSKA DE 2000 wałach gniada/173 F: Candillo
M: Bassia
9.

47

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
10.

35

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
11.

29

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry Son/Carry
M: Comma/Colman
K018447 616009530251009
12.

44

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celine
K015945 POL 009 66 00142 03
13.

50

CORFU HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach gniada/170 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Roxana / Capo
K017144 DE421000404908
14.

24

CWAN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 wałach siwa/165 F: Czakamar
M: Wika
K024022 POL009510260308
15.

27

CYDONIA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz kara/159 F: Domel
M: Cylka
Brak
16.

38

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
K023420 616009590282610
17.

4

DERWISZ M POL 2006 Wałach gniada/165 F: Irak
M: Dominikana
K019706
18.

11

DIRK SP POL 2003 Wałach gniada F: Rubin
M: Dacza
brak
19.

6

ESPARCETA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Bekas
M: Etyka
brak pol006550054607
20.

34

FAKTOR SP/HOL POL 19.04.2004 Ogier gniada/168 F: Lord Star
M: Flora
Brak
21.

39

FANIRA OLDENBURSKA GER 2002 Klacz ciemnogniada/168 F: Pik Noir
M: Faible
brak DE 433 330502102
22.

26

FENIX SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Faust Z
M: Fascynacja
K021275 616009670111111
23.

28

FEUERFEE 15 WESTFALE POL 2004 klacz kasztanowata/165 F: Feuerblick
M: Panja
Brak DE 441410719604
24.

17

FUKSJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 klacz gniada/164 F: Junak
M: Fanaberia
brak POL 009 63 00963 03
25.

23

GOTHA G SP POL 2015 mare red dun/172 F: Bijou Be
M: Galla G
Brak Brak
26.

18

GRAFIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach gniada/166 F: Silver Dream
M: Gracja
brak POL 009 57 00140 04
27.

14

GRATIA SP POL 2009 Klacz kara/162 F: Empire
M: Great Pleasure
K019992 616009661128609
28.

12

GREK WIELKOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/163 F: Le Duc
M: Gawrynia
K025251 POL007600120803
29.

42

HEKATE TRK POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
K021509 LTU002520222909
30.

15

HIUSTON SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Literat
M: Hawana
K026861 616009641002914
31.

10

JUGA SP POL 2005 klacz siwa/173 F: Daktyl
M: Jurarta
K024214 POL009590134905
32.

8

JURATA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/175 F: PLUTAN
M: JUGA
K030012 616009510140515
33.

9

JUST ICE WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
K021949 POL 007 60 00438 07
34.

41

KALINA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/164 F: Damon
M: Karencja
Brak 616007510246715
35.

43

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak POL005200610016
36.

30

LONARETTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/168 F: Avero/Athlet Z
M: Ladalca/Larome
Brak POL 009 64 00499 03
37.

48

LORADO 32 WESTFAL GER 2009 wałach kasztanowata/170 F: Lamoureux I
M: Pia
Brak 441411439109
38.

21

LUNA I TRAKEŃSKA POL 2012 Klacz kara/170 F: Heliopolis
M: Libertina
K025693
39.

7

NEVA SOL WIELKOPOLSKA POL 10.04.2013 klacz gniada/167 F: Solaris
M: Niva
K026400 616007661252813
40.

25

PETITE DUCK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: COCU
M: PEMPORE
K029700 6160096614954
41.

49

PIK POK KUC 2011 jasnokasztanowata F: Janczar
M: NN
42.

33

PRINZESSIN LOTTE VON CONTHARGOS BAYER POL 2011 Klacz gniada/174 F: Conthargos
M: Pippilotta
K027749 DE 481 810054011
43.

20

REA BH SP POL 2014 Klacz gniada/175 F: Elf
M: Xxx
Brak
44.

36

SEKWANA WLKP POL 2007 Klacz kara/171 F: GRAND AMOUR/Grannus
M: SORA/Susex
brak POL 007 52 00112 07
45.

22

SUNSHINE SP POL 2014 wałach skarogniada/175 F: Kilian 38
M: Suprema
K030087 616009600150214
46.

31

TIRANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Quality Time
M: Tinta
K022533 616 009 51 03439 12
47.

45

TORNADO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach kara/160 F: Damon
M: Karia
K023521 616 999 51 04318 11
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Weronika Wiktoria
CSJ Chraboły
2020-09-19
8
2020-09-19
Babińska Magdalena
KJ Ostoja w Chrabołach
SEKWANA (36)
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-19
17
2020-09-20
Bańkowska Urszula
KJ OSTOJA w Chrabołach
GREK (12)
2020-09-19
18
2020-09-19
2020-09-20
14
2020-09-20
Bochen Urszula
Klub jeździecki Białystok
BARNABA (19)
2020-09-19
6
2020-09-19
Dembek Oliwia
CSJ Chraboły
FANIRA (39)
2020-09-19
2020-09-19
Dmitruk Weronika
Bez Przynależności Klubowej K P O
GRAFIT (18)
2020-09-19
11
2020-09-19
4
2020-09-20
2
2020-09-20
7
Dojlida Weronika Maria
Bez Przynależności Klubowej
JURATA (8)
2020-09-19
11
2020-09-19
13
2020-09-20
13
2020-09-20
11
Fiedziukiewicz Kinga
BPK
KALINA (41)
2020-09-19
11
2020-09-19
10
2020-09-20
7
2020-09-20
9
Fudali Emilia
Klub Jeździecki Ostoja
Cando (46)
2020-09-19
11
2020-09-20
2
Gawrych Jm'07 Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
ANDA (16)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
3
2020-09-20
2
Gij Aleksandra
Stowarzyszenie ,, Stajnia 58
2020-09-20
2
2020-09-20
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
BAJTEK (13)
2020-09-19
2
2020-09-19
14
2020-09-20
11
GRATIA (14)
2020-09-19
1
2020-09-19
7
2020-09-20
3
2020-09-20
9
Horosz Julia
KLUB JEŹDZIECKI POPŁAWCE
2020-09-19
5
2020-09-19
2020-09-20
6
2020-09-20
Iłendo Patrycja
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (11)
2020-09-19
2020-09-19
Janczewska Karolina
CSJC
DAFNE (38)
2020-09-19
2
2020-09-19
3
2020-09-20
2
2020-09-20
2
Jaroszewicz Zuzanna
KJ Popławce
FENIX (26)
2020-09-19
17
2020-09-19
2020-09-20
5
2020-09-20
Kałużyńska Anna
CSJ Chraboły
HIUSTON (15)
2020-09-19
6
2020-09-19
9
Klentak Agata
KJ OSTOJA w Chrabołach
2020-09-19
11
2020-09-19
6
2020-09-20
8
2020-09-20
5
Kozłowska Justyna
Bez Przynależności Klubowej K P O
FUKSJA (17)
2020-09-19
8
2020-09-20
3
Kruk Sandra
Klub Jeździecki Białystok
2020-09-19
4
2020-09-19
3
2020-09-20
5
2020-09-20
Łopieńska Dominika
KJ OSTOJA w Chrabołach
2020-09-19
7
2020-09-19
15
2020-09-20
2020-09-20
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2020-09-19
1
2020-09-19
2020-09-20
9
2020-09-20
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
TIRANA (31)
2020-09-19
5
2020-09-19
9
2020-09-20
12
2020-09-20
10
BOLIVIA (32)
2020-09-19
8
2020-09-19
8
2020-09-20
6
2020-09-20
6
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
1
2020-09-20
3
Mróz Beata
Bez przynależności klubowej
LUNA I (21)
2020-09-19
7
2020-09-20
8
2020-09-19
10
2020-09-20
15
CWAN (24)
2020-09-19
2
2020-09-20
4
Poznańska Julia
Brak
JUGA (10)
2020-09-19
16
2020-09-19
16
2020-09-20
10
2020-09-20
Rapicka Agnieszka
MKS Sprzasla
2020-09-19
8
2020-09-19
2
2020-09-20
1
2020-09-20
4
Rynkiewicz Weronika
KJ Ostoja
Cando (46)
2020-09-19
12
2020-09-20
7
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
CEARRY (29)
2020-09-19
5
2020-09-19
4
2020-09-20
3
2020-09-20
5
Sokołowska Izabela
Bez Przynależności Klubowej K P O
FUKSJA (17)
2020-09-19
3
2020-09-20
4
Świrydziuk Sylwia
CSJ Chraboły
CORFU (50)
2020-09-20
4
2020-09-20
1
Tadaj Zuzanna
BPK
CEDAR (44)
2020-09-19
2020-09-20
10
2020-09-20
TORNADO (45)
2020-09-19
15
2020-09-19
2020-09-20
12
2020-09-20
Topór Wiktoria
Klub Jeździecki Ostoja
HEKATE (42)
2020-09-19
3
2020-09-19
4
2020-09-20
8
2020-09-20
1
Wasilewski Igor
Stowarzyszenie Stajnia 58
2020-09-20
1
2020-09-20
Widzińska Katarzyna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
REA BH (20)
2020-09-19
2020-09-19
GOTHA G (23)
2020-09-19
2020-09-19
2020-09-20
4
2020-09-20
1

Number of Riders: 42

Number of Horses: 47

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl