Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 06:51:12
2018-08-10 22:29:04
Sylwia Świrydziuk GRAFIT
  • 1x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 11B/L/konkurs dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 06:51:25
2018-08-10 22:20:13
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 11B/L/konkurs dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 06:51:40
2018-08-10 21:35:23
Julia Paszko SEKATOR
  • 1x 5B/L/konkurs zwykły Speed and Music
  • 1x 6B/P/konkurs dokładności z rozgrywką
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 06:51:54
2018-08-10 21:34:52
Julia Paszko SALMA
  • 1x 6B/P/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 7B/N/konkurs dufazowy
  • 1x 12B/P/konkurs szybkości
  • 1x 13B/N/konkurs zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 06:52:12
2018-08-10 21:33:42
Julia Paszko DSCHAMIRA
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5B/L/konkurs zwykły Speed and Music
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 06:52:29
2018-08-10 21:33:15
Zuzanna Tadaj MELIK EL NILM
  • 1x 1A/L1/kuce
  • 1x 2A/L3/kuce
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:45:32
2018-08-10 20:36:11
Noemi Kozioł BE MY
  • 1x 1B/LL Baby/Towarzyski - wysokość do 40 cm konkurs z dokładności
  • 1x 2B/LL Mini/Towarzyski - wysokość do 55 cm konkurs z dokładności
  • 2x 8B/LL Baby/Towarzyski - wysokość do 40 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:17:06
2018-08-10 20:13:05
Zuzanna Tadaj TORNADO
  • 1x 3A/P3/konie
  • 1x 4A/D2/konie
  • 1x 5B/L/konkurs zwykły Speed and Music
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 20:17:16
2018-08-10 20:12:34
Zuzanna Tadaj CEDAR
  • 1x 5A/N5/konie
  • 1x 6A/C1/konie
  • 1x 5B/L/konkurs zwykły Speed and Music
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 19:41:57
2018-08-10 19:35:39
Patrycja Gryko AMIR
  • 2x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 19:27:02
2018-08-10 19:20:49
Agnieszka Sobolewska HANDYMAN 004
  • 1x 5B/L/konkurs zwykły Speed and Music
  • 1x 6B/P/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 11B/L/konkurs dwufazowy
  • 1x 12B/P/konkurs szybkości
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 19:26:51
2018-08-10 19:19:30
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 6B/P/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 7B/N/konkurs dufazowy
  • 1x 12B/P/konkurs szybkości
  • 1x 13B/N/konkurs zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:22:26
2018-08-10 13:22:10
Gabriela Czerniewicz HUK
  • 1x 1A/L1/Towarzyski
  • 1x 1B/LL Baby/Towarzyski - wysokość do 40 cm konkurs z dokładności
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:22:42
2018-08-10 13:21:49
Zuzanna Marcińczyk GEPARD
  • 1x 1A/L1/Towarzyski
  • 1x 2A/L3/Towarzyski
  • 1x 2B/LL Mini/Towarzyski - wysokość do 55 cm konkurs z dokładności
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:22:55
2018-08-10 13:21:25
Julia Serafin BORYS
  • 1x 1B/LL Baby/Towarzyski - wysokość do 40 cm konkurs z dokładności
  • 1x 2B/LL Mini/Towarzyski - wysokość do 55 cm konkurs z dokładności
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:23:07
2018-08-10 13:21:03
Oliwia Brasławska HARIBO
  • 2x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:14:11
2018-08-10 12:20:32
Krzysztof Sadowski MORFEUSZ
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5B/L/konkurs zwykły Speed and Music
  • 1x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 11B/L/konkurs dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:14:19
2018-08-10 08:40:25
Milena Jakubiak KARINO
  • 1x 6B/P/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 7B/N/konkurs dufazowy
  • 1x 12B/P/konkurs szybkości
  • 1x 13B/N/konkurs zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:14:28
2018-08-09 22:35:26
Weronika Jurguć MELISA
  • 2x 1B/LL Baby/Towarzyski - wysokość do 40 cm konkurs z dokładności
  • 2x 8B/LL Baby/Towarzyski - wysokość do 40 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:14:38
2018-08-09 20:18:58
Sandra Kruk DERWISZ
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5B/L/konkurs zwykły Speed and Music
  • 1x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 11B/L/konkurs dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:14:47
2018-08-09 20:16:28
Wioletta Sokół DRIFTER
  • 1x 2A/L3/konie
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:14:56
2018-08-09 17:47:14
Milena Jakubiak QUO VADIS
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5B/L/konkurs zwykły Speed and Music
  • 1x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 11B/L/konkurs dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:15:07
2018-08-09 12:47:56
Paulina Taraszkiewicz AGITACJA
  • 2x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 11B/L/konkurs dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:45:14
2018-08-08 20:48:38
Marta Sadowska BAZYLIA2
  • 2x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:45:30
2018-08-08 19:38:59
Gabriela Mackiewicz KARINO
  • 1x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:45:47
2018-08-08 19:38:15
Emilia Kurowska HADES FIRE P
  • 1x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:46:08
2018-08-08 19:36:19
Emilia Kurowska KARINO
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 2B/LL Mini/Towarzyski - wysokość do 55 cm konkurs z dokładności
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:46:26
2018-08-08 19:35:06
Gabriela Mackiewicz HADES FIRE P
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 2A/L3/konie
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:48:17
2018-08-08 13:55:00
Adrian Stypułkowski DA VINCI
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:48:33
2018-08-08 13:54:24
Maja Bajkowska DA VINCI
  • 1x 2A/L3/konie
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:49:18
2018-08-08 13:53:53
Zuzanna Jaroszewicz DA VINCI
  • 1x 1A/L1/konie
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:50:13
2018-08-08 13:52:25
Kinga Zubrzycka MARSYLIA
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 2A/L3/konie
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:50:45
2018-08-08 08:21:17
Inga Łysenko DELGADO
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 2A/L3/konie
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:50:59
2018-08-08 08:20:36
Daria Łysenko ROCKEFELLER
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4B/L/konkurs szkoleniowy
  • 2x 10B/L/konkurs licencyjny
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:51:14
2018-08-08 08:19:30
Agnieszka Gąsowska CYJON
  • 1x 2A/L3/konie
  • 1x 3A/P3/konie
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:51:30
2018-08-08 08:10:46
Zofia Kondraciuk KARDYNAWA
  • 1x 1A/L1/konie
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:51:45
2018-08-07 19:56:31
Adrian Stypulkowski NOAH
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 4B/L/konkurs szkoleniowy
  • 1x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 11B/L/konkurs dwufazowy
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 06:51:56
2018-08-07 18:41:55
Adrian Stypulkowski DIEGO
  • 2x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 18:16:10
2018-08-07 13:17:52
Marta Maliszewska ALLEGRO
  • 2x 2A/L3/konie
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 18:52:00
2018-08-05 19:57:16
Edyta Popko KARDYNAWA
  • 1x 2A/L3/konie
  • 1x 1B/LL Baby/Towarzyski - wysokość do 40 cm konkurs z dokładności
  • 1x 2B/LL Mini/Towarzyski - wysokość do 55 cm konkurs z dokładności
  • 2x 8B/LL Baby/Towarzyski - wysokość do 40 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 18:52:19
2018-08-05 19:56:29
Urszula Popko AKWARELA
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 2A/L3/konie
  • 2x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 18:52:38
2018-08-05 19:55:46
Agnieszka Prokop JUST ICE
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5B/L/konkurs zwykły Speed and Music
  • 1x 9B/LL/konkurs dokładności z rozgrywką
  • 1x 11B/L/konkurs dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 21:51:14
2018-08-04 14:49:57
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BOGDANKA
  • 1x 3B/LL/konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5B/L/konkurs zwykły Speed and Music
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 21:51:04
2018-08-04 14:48:50
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk TEUNIS VAN DE OUDE PLAET
  • 1x 1A/L1/konie
  • 1x 2A/L3/konie
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 21:50:53
2018-08-04 14:26:07
Aleksandra Zarecka-Kondratiuk BLACK-BOY
  • 1x 5A/N5/konie
  • 1x 6A/C1/konie
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bajkowska Maja Klub Jeździecki Popławce
2004 (JM.)
O046871
2. Brasławska Oliwia Klub Sportowy Victoria
2000 (J.)
O039542
3. Czerniewicz Gabriela Klub Sportowy Victoria
2000 (J.)
brak
4. Ezman Paulina KJ BIK Gieniusze
1997 (MJ.)
Brak
5. Gąsowska Agnieszka KJ BIK Gieniusze
S
O011125
6. Gryko Patrycja MKS Sprząśla
2003 (JM.)
Brak
7. Jakubiak Milena Bez przynależności klubowej
S
O009262
8. Janczewska Karolina CSJC
S
LZRWZJ/2477/18
9. Jaroszewicz Zuzanna Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O045317
10. Jurguć Weronika BPK
2003 (JM.)
LZRWZJ/3209/18
11. Kondraciuk Zofia Mks Sprząśla
2002 (J.)
O042405
12. Kozioł Noemi KJ OSTOJA w Chrabołach
2009 (Mł.)
Brak
13. Kruk Sandra Klub Jeździecki Białystok
2003 (JM.)
O034427
14. Kurowska Emilia KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
S
O031206
15. Łysenko Daria KJ BIK Gieniusze
2002 (J.)
O040824
16. Łysenko Inga KJ BIK Gieniusze
S
O043993
17. Mackiewicz Gabriela KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2002 (J.)
O034705
18. Maliszewska Marta Klub Jeździecki Kawalkador
1999 (MJ.)
O047036
19. Marcińczyk Zuzanna Klub Sportowy Victoria
2003 (JM.)
O043254
20. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
1998 (MJ.)
O030979
21. Paszko Julia Klub Jeździecki BIK Gieniusze
2003 (JM.)
O028817
22. Popko Edyta Mks Sprząśla
2004 (JM.)
brak
23. Popko Urszula Mks Sprząśla
2004 (JM.)
O047179
24. Prokop Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
25. Sadowska Marta KJ BIK Gieniusze
S
LZRWZJ/3267/18
26. Sadowski Krzysztof Bpk
S
Brak
27. Serafin Julia Klub Sportowy Victoria
2001 (J.)
O042691
28. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
29. Sokół Wioletta Klub Jeździecki Białystok
2001 (J.)
O034425
30. Stypulkowski Adrian LKJ Galkowo
S
O004318
31. Stypułkowski Adrian Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
S
O004318
32. Świrydziuk Sylwia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
S
O046187
33. Tadaj Zuzanna Kj Bik
2000 (J.)
Brak
34. Tadaj Zuzanna KJ BIK Gieniusze
2000 (J.)
O031464
35. Taraszkiewicz Paulina Klub jeździecki Kawalkador
S
O020533
36. Zarecka-Kondratiuk Aleksandra CSJ Chraboły
S
brak
37. Zubrzycka Kinga Klub Jeździecki Popławce
2003 (JM.)
O050261
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

AGITACJA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Funt
M: Agama / Dukat
O: Taraszkiewicz Paulina
B: Przyłucki Edward
K024142
2.

7

AKWARELA SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
O: MKS Sprząśla
B: .
K017473 616009510400009
3.

9

ALLEGRO SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/167 F: Toledo
M: Arja
O: Katarzyna Sepko
B: Paweł i Marcin Płońscy
K012990 POL009510049002
4.

32

AMIR Typ Pogrubiony POL 2012 Wałach kara/163 F: Amadeusz
M: Luna
O: Kamila Gryko
B: Kieruczenko Wojciech
Brak 616999580536812
5.

42

ARKTIC Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Wigan
M: Asturia
O: Jerzy Maliszewski
B: Jerzy Maliszewski
Brak
6.

5

BAZYLIA2 SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/172 F: Pegasus
M: Blaga
O: Marta Sadowska
B: Marta Kadłubowska
brak POL009660005001
7.

35

BE MY KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: BOLERO
M: BANITA
O: Ireneusz Kozioł
B: Tomasz Kowala
brak 616013680092509
8.

1

BLACK-BOY SP POL 2008 Wałach kara F: Wizjoner
M: Belgia
O: Aleksandra Zarecka-Kondratiuk
B: Natalia Dworniczak
brak
9.

3

BOGDANKA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Maaik
M: Berenika
O: MKS Sprząśla
B: SK Pępowo
brak
10.

27

BORYS Typ Szlach. POL 2007 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K025788
11.

30

CANDY KISS Oldenburska POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
O: Anna Mościcka
B: Heinrich Ramsbrock
K012793 DE 433330743107
12.

33

CEDAR SP POL 2003 Wałach kara F: Aktyw
M: Celine
O: Zuzanna Tadaj
B: Dariusz Fitz
brak
13.

14

CYJON Westf. POL 2013 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Cherry / Helanis
O: Agnieszka Gąsowska
B: Romanowscy
K023571 DE441411039813
14.

16

DA VINCI SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Bardysz
M: Dagna
O: Tomasz Kułak
B: Tomasz Mańczuk
K025582
15.

40

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
O: Karolina Janczewska
B: Grzegorz kubicz
Brak 616009590282610
16.

13

DELGADO Traken POL 2010 Wałach gniada/160 F: Heliopolis
M: Dragonia po Texas
O: INALDA Inga Małgorzata Łysenko, ul. Nadjeziorna 13/U1, 19-300 Ełk
B: Agnieszka Gąsowska, ul. Nadrzeczna 32, 19-300 Ełk
K021342 POL 732 01 00491 10 POL732010049110
17.

22

DERWISZ M POL 2006 Wałach gniada/165 F: Irak
M: Dominikana
O: Małgorzata Kruk
B: Tomasz Misiowicz
K019706
18.

10

DIEGO SP POL 2007 Ogier kasztanowata F: Wieland / Werenfels
M: Dolores / Welt Gang
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K012119 POL009660449007
19.

21

DRIFTER M POL 2012 Wałach gniada/168 F: EMANOR
M: DRUZA
O: ADAM PERZYNA
B: MIROSŁAW PROKOPIAK
K022185
20.

37

DSCHAMIRA Hanowerska GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Dancier
M: Avicia
O: Urszula Bonda
B: Urszula Bonda
LKRWZJ/3228/18
21.

28

GEPARD SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Arystoteles / Kartacz
M: Gaja / Orlyt
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
K012383
22.

41

GRAFIT SP POL 2004 Wałach gniada F: Silver Dream
M: Gracja
O: Dawid Wróblewski
B: Zbigniew Szczygieł
K020016 POL009570014004
23.

17

HADES FIRE P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Ogier ciemnogniada/165 F: PENANGO
M: HAWANA
O: EMILIA KUROWSKA
B: MICHAŁ JAKIM
K025299 616 009 51 01399 13
24.

31

HANDYMAN 004 Württemberger GER 1999 Wałach siwa/171 F: Heraldik xx / Caramel xx / Wiesenklee xx
M: Laika old / Almeo old / Alme Z
O: Carmine Bianchino
B: Fehr, Gisela
Brak 731147599
25.

26

HARIBO KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewa Zielenkiewicz
B: Ewa Zielenkiewicz
brak
26.

29

HUK MŁP POL 2011 Wałach gniada F: HEDAR
M: BEJA
O: MATWIEJCZUK BOGDAN
B: DZIĘCIOŁ PIOTR
brak
27.

6

JUST ICE Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
O: Agnieszka Prokop
B: Piotr Melnik
K021949 POL 007 60 00438 07
28.

8

KARDYNAWA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Hadrian
M: Karolina
O: MKS Sprząśla
B: .
brak 616009600067003
29.

24

KARINO Typ Szlachetny POL 1999 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Milena Jakubiak
B: Ireneusz Wasilewski
K014807
30.

18

KARINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kara/169 F: HADRIAN
M: KULBAKA
O: EMILIA KUROWSKA
B: GENOWEFA BORKOWSKA
K020760 POL 009 51 04300 07
31.

15

MARSYLIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Candy Cup
M: Marmuna
O: Karolina Kułak
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. Z O.O.
K019395
32.

36

MELIK EL NILM Czysta Krew Arabska POL 1999 Ogier gniada/mk: F: El Amor
M: Mereżka
O: Jerzy Maliszewski
B: Jerzy Maliszewski
LKRWZJ/3231/18
33.

23

MELISA Małopolska POL 2004 Klacz srokata/160 F: nn
M: nn
O: Sadowski Krzysztof
B: Sadowski Krzysztof
brak 616999510830904
34.

25

MORFEUSZ Typ Gorącokrwisty POL 2002 Wałach srokata/168 F: Nn
M: Miazga
O: Krzysztof Sadowski
B: Andrzej fidziukiewicz
Brak
35.

11

NOAH SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: RhytmusnS
M: Nixe
O: Joanna Pietraszkiewicz
B: Makowski Remigiusz
Brak 009 66 02134 08
36.

20

QUO VADIS Koń Oldenburski Skoczek GER 2008 Klacz gniada/165 F: QUALITY
M: ELFENLISA
O: KAMIL DĘBY
B: FRIEDRICH MEINERS
K025723 DE418180158708
37.

12

ROCKEFELLER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach siwa/170 F: Cap De B'Neville
M: Rafia
O: Inga Małgorzata Łysenko
B: Romanowski Marek
K023459 616009600155412
38.

38

SALMA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: Smuga
O: Magdalena Kurzątkowska
B: Magdalena Kurzątkowska
K015622
39.

39

SEKATOR SP POL 2005 Wałach siwa F: Helanis
M: Sesja
O: Jerzy Marcin Maliszewski
B: Malazdra Tadeusz
K013148
40.

2

TEUNIS VAN DE OUDE PLAET Fryzyjska NED 2014 Ogier kara F: Maeije 440
M: Aanske Fan le Duc
O: Radosław Piotr Trzeszczkowski
B: J. Vroegindewey, NED
brak
41.

34

TORNADO Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Damon
M: Karia
O: Jerzy Żuk
B: Anna Mancewicz
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajkowska Maja
Klub Jeździecki Popławce
2018-08-11
9
Brasławska Oliwia
Klub Sportowy Victoria
HARIBO (26)
2018-08-11
16
2018-08-11
Czerniewicz Gabriela
Klub Sportowy Victoria
HUK (29)
2018-08-11
1
2018-08-11
Ezman Paulina
KJ BIK Gieniusze
ARKTIC (42)
2018-08-12
4
2018-08-12
5
Gąsowska Agnieszka
KJ BIK Gieniusze
CYJON (14)
2018-08-11
1
2018-08-11
1
Gryko Patrycja
MKS Sprząśla
AMIR (32)
2018-08-11
4
2018-08-11
2018-08-12
7
2018-08-12
Jakubiak Milena
Bez przynależności klubowej
2018-08-11
6
2018-08-11
2018-08-12
2018-08-12
KARINO (24)
2018-08-11
3
2018-08-11
2
2018-08-12
2
2018-08-12
1
Janczewska Karolina
CSJC
DAFNE (40)
2018-08-12
1
2018-08-12
1
Jaroszewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Popławce
2018-08-11
10
Jurguć Weronika
BPK
MELISA (23)
2018-08-11
1
2018-08-12
1
2018-08-11
1
2018-08-12
Kondraciuk Zofia
Mks Sprząśla
2018-08-11
8
Kozioł Noemi
KJ OSTOJA w Chrabołach
BE MY (35)
2018-08-11
1
2018-08-11
1
2018-08-12
1
2018-08-12
1
Kruk Sandra
Klub Jeździecki Białystok
DERWISZ (22)
2018-08-11
2018-08-12
5
2018-08-12
6
2018-08-11
15
Kurowska Emilia
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
KARINO (18)
2018-08-11
9
2018-08-11
6
2018-08-11
7
2018-08-12
11
2018-08-12
Łysenko Daria
KJ BIK Gieniusze
2018-08-11
1
2018-08-12
2
2018-08-12
1
2018-08-11
7
Łysenko Inga
KJ BIK Gieniusze
DELGADO (13)
2018-08-11
4
2018-08-11
5
Mackiewicz Gabriela
KLUB JEŹDZIECKI BIAŁYSTOK
2018-08-11
3
2018-08-11
3
2018-08-11
8
2018-08-12
7
2018-08-12
Maliszewska Marta
Klub Jeździecki Kawalkador
2018-08-11
10
2018-08-11
7
Marcińczyk Zuzanna
Klub Sportowy Victoria
GEPARD (28)
2018-08-11
1
2018-08-11
6
2018-08-11
8
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-08-11
4
2018-08-11
2018-08-12
2018-08-12
Paszko Julia
Klub Jeździecki BIK Gieniusze
2018-08-11
5
2018-08-11
10
2018-08-12
2018-08-12
SALMA (38)
2018-08-11
2
2018-08-11
1
2018-08-12
1
2018-08-12
2
SEKATOR (39)
2018-08-11
8
Popko Edyta
Mks Sprząśla
2018-08-11
6
2018-08-11
Popko Urszula
Mks Sprząśla
2018-08-11
2
2018-08-11
4
2018-08-11
11
2018-08-11
2018-08-12
4
Prokop Agnieszka
MKS Sprzasla
2018-08-11
10
2018-08-11
4
2018-08-12
3
2018-08-12
2
Sadowska Marta
KJ BIK Gieniusze
2018-08-11
13
2018-08-11
2018-08-12
7
2018-08-12
Sadowski Krzysztof
Bpk
2018-08-11
2
2018-08-11
1
2018-08-12
6
2018-08-12
3
Serafin Julia
Klub Sportowy Victoria
BORYS (27)
2018-08-11
1
2018-08-11
5
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2018-08-11
6
2018-08-11
1
Sokół Wioletta
Klub Jeździecki Białystok
DRIFTER (21)
2018-08-11
11
Stypulkowski Adrian
LKJ Galkowo
2018-08-11
1
2018-08-12
2018-08-12
14
DIEGO (10)
2018-08-11
14
2018-08-11
2018-08-12
7
2018-08-12
13
NOAH (11)
2018-08-11
9
2018-08-12
15
2018-08-11
9
2018-08-12
MELISA (23)
2018-08-11
1
Stypułkowski Adrian
Ludowy Klub Jeździecki w Gałkowie
2018-08-11
12
2018-08-11
11
Świrydziuk Sylwia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
GRAFIT (41)
2018-08-12
2
2018-08-12
4
Tadaj Zuzanna
Kj Bik
CEDAR (33)
2018-08-11
2
2018-08-11
2
2018-08-11
2
2018-08-12
7
2018-08-12
TORNADO (34)
2018-08-11
2
2018-08-11
1
2018-08-11
5
2018-08-12
5
2018-08-12
Tadaj Zuzanna
KJ BIK Gieniusze
2018-08-11
12
2018-08-11
11
Taraszkiewicz Paulina
Klub jeździecki Kawalkador
2018-08-12
12
2018-08-12
2018-08-12
8
Zarecka-Kondratiuk Aleksandra
CSJ Chraboły
2018-08-11
1
2018-08-11
1
2018-08-11
1
2018-08-11
2
2018-08-11
3
2018-08-11
3
Zubrzycka Kinga
Klub Jeździecki Popławce
2018-08-11
5
2018-08-11
7

Number of Riders: 37

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl