Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
190 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:16:14
2019-05-09 20:11:38
Mariusz Woszczek INGRIA
  • 2x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
189 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:46:32
2019-05-09 15:08:33
Martyna Kmiecińska - Wasiak AHUNTER
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
188 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 10:58:06
2019-05-09 09:22:51
Oliwia Janiszewska OKARYNA KK
  • 1x 1//Drugi Krok
  • 1x 2//Debiuty
187 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:57:12
2019-05-09 08:54:08
Radosław Zalewski FORMIDABLE DIAMANT
  • 2x 5//L
186 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:57:14
2019-05-09 08:51:15
Radosław Zalewski FABULEUX DIAMANT
  • 2x 5//L
184 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:50:42
2019-05-08 23:49:24
Zuzanna Jasek RUCERKA
  • 1x 3//Mini LL
183 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:50:10
2019-05-08 23:47:17
Kamila Strauch BRYZA
  • 1x 4//LL
  • 1x 5//L
182 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:50:12
2019-05-08 23:41:27
Karolina Zielińska OKARYNA KK
  • 1x 7//Pierwszy krok o puchar Lodziarni Ulica Baśniowa
181 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:50:15
2019-05-08 23:40:50
Maria Blanc OKARYNA KK
  • 1x 7//Pierwszy krok o puchar Lodziarni Ulica Baśniowa
180 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:49:46
2019-05-08 23:40:11
Oliwia Janiszewska ALBERT
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
179 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:49:44
2019-05-08 22:45:00
Zofia Guz GRACJA
  • 2x 8//Debiuty
178 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:49:52
2019-05-08 22:38:25
Karolina Walczak MR. CAIRO
  • 2x 12//L-3 konkurs firmy Horze
177 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:49:54
2019-05-08 22:33:33
Marta Maj WAĆPANNA
  • 2x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
176 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:49:58
2019-05-08 17:17:22
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 2x 4//LL
  • 2x 12//L-3 konkurs firmy Horze
175 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:50:00
2019-05-08 17:10:26
Wiktoria Bajas KAJA
  • 1x 1//Drugi Krok
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
174 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:50:18
2019-05-08 17:06:31
Wojciech Kowalik CZERTO
  • 2x 4//LL
  • 2x 12//L-3 konkurs firmy Horze
173 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:50:20
2019-05-08 16:06:52
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 5//L
  • 1x 6//L1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 10:31:05
2019-05-08 10:31:05
Łukasz Oracz CYPRYS
  • 1x 3//Mini LL
170 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 10:21:15
2019-05-08 10:21:15
Izabela Krukowska GALA
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
169 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 10:20:39
2019-05-08 10:20:39
Zuzanna Kowalczyk GALA
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
168 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:18:42
2019-05-08 08:55:25
Aleksandra Tomczyńska KORGY
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
167 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:18:47
2019-05-08 08:54:41
Marta Barbuzińska KORGY
  • 1x 3//Mini LL
166 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:18:51
2019-05-08 06:43:22
Iga Cytowska ARIAN
  • 2x 2//Debiuty
  • 1x 8//Debiuty
165 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:03:15
2019-05-07 22:55:54
Jan Woźniewski HOLENDER
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
164 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:18:59
2019-05-07 22:55:13
Jan Woźniewski ERUDITO
  • 1x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
163 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:03:02
2019-05-07 22:54:29
Jan Woźniewski DOGMAT
  • 1x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
162 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:19:10
2019-05-07 22:53:54
Ida Kołakowska OSKAR
  • 1x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
161 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:19:13
2019-05-07 22:51:23
Aleksandra Szwajczewska BORA
  • 1x 5//L
  • 1x 6//L1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 13:39:48
2019-05-07 22:50:20
Aleksandra Szwajczewska AMAL
  • 1x 5//L
  • 1x 6//L1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:19:22
2019-05-07 21:31:36
Nina Stępniewicz LATURNUS - STAR
  • 1x 12//L-3 konkurs firmy Horze
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
158 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:19:27
2019-05-07 21:02:33
Hela Pałosz AJSZA
  • 1x 1//Drugi Krok
157 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:19:32
2019-05-07 20:44:24
Marta Szrajer EMAELA
  • 1x 5//L
  • 1x 6//L1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:34:42
2019-05-07 19:24:20
Agata Tyska SROKA
  • 2x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
155 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:34:46
2019-05-07 19:13:16
Zofia Krzemińska BADERA
  • 1x 4//LL
154 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 18:30:30
2019-05-07 17:57:05
Katsiaryna Lapanovich CEKIN
  • 1x 1//Drugi Krok
  • 1x 2//Debiuty
153 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 18:30:37
2019-05-07 17:13:20
Elina Dzmitruk CENNY
  • 1x 4//LL
  • 1x 6//L1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 18:30:40
2019-05-07 15:45:10
Maja Zielińska DIANA
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
151 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 18:30:46
2019-05-07 15:18:15
Joanna Persona MODELING
  • 1x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
150 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:36:26
2019-05-07 07:26:50
Monika Wścisły BIRMANKA
  • 1x 5//L
  • 1x 6//L1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:36:18
2019-05-06 22:41:46
Gabriela Buniewicz DYZIO
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
148 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:34:58
2019-05-06 17:56:26
Zuzanna Roszkowska ITSI BITSI ZAGORKA
  • 1x 7//Pierwszy krok o puchar Lodziarni Ulica Baśniowa
147 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:35:04
2019-05-06 17:36:04
Klaudia Krupka GALICJA
  • 1x 2//Debiuty
  • 2x 3//Mini LL
146 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:35:12
2019-05-06 17:22:33
Aniela Chmielewska FRIZZEL B
  • 1x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
145 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:59:30
2019-05-06 16:45:48
Alicja Sikorska KASSARI
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
  • 1x 8//Debiuty
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
144 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:59:28
2019-05-06 16:44:48
Wiktoria Olszewska WELCOME HL
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
  • 1x 12//L-3 konkurs firmy Horze
142 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:59:03
2019-05-06 12:55:24
Martyna Kmiecińska - Wasiak WALLENROD
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
141 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:58:59
2019-05-06 11:15:04
Paweł Szubierajski KAZIK
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
140 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:58:46
2019-05-06 11:14:36
Aleksandra Tatula KIMBERLAY
  • 1x 2//Debiuty
  • 2x 3//Mini LL
139 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:58:39
2019-05-06 11:14:09
Magdalena Pituch MEDIATOR
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
  • 1x 5//L
137 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:37:17
2019-05-06 11:13:11
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 1x 4//LL
  • 1x 5//L
  • 1x 6//L1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:55:58
2019-05-06 11:11:24
Hanna Bogusławska BADERA
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
135 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:55:56
2019-05-06 11:06:19
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 4//LL
  • 1x 5//L
133 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:58:38
2019-05-05 17:37:10
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 6//L1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:55:45
2019-05-05 17:26:12
Olga Szwarc HARLEY
  • 1x 1//Drugi Krok
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
131 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:55:30
2019-05-05 17:23:44
Małgorzata Pawłowska NORDIKA
  • 1x 1//Drugi Krok
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
130 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:55:26
2019-05-05 16:22:18
Martyna Grzebieluch ITSI BITSI ZAGORKA
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
128 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:59:03
2019-05-05 15:24:12
Maja Wołkow PRESMA
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:59:08
2019-05-05 15:12:26
Maja Wołkow DEKOR
  • 2x 4//LL
  • 1x 5//L
  • 2x 12//L-3 konkurs firmy Horze
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:54:37
2019-05-05 14:44:40
Julia Słomkowska MY LITTLE PONY
  • 2x 4//LL
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:54:34
2019-05-05 14:43:11
Weronika Rosłonek LOVE ME BMF
  • 1x 2//Debiuty
  • 2x 3//Mini LL
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:36:15
2019-05-05 14:02:19
Maja Kaźmierczak MALINA
  • 1x 1//Drugi Krok
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:59:21
2019-05-04 21:14:59
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 12//L-3 konkurs firmy Horze
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:59:25
2019-05-04 15:41:16
Antoni Borys ARGO
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:59:30
2019-05-04 15:39:02
Julia Borys NEFRYT
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 10:59:37
2019-05-04 07:32:39
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:53:42
2019-05-03 21:07:03
Julia Peszek BENJAMIN PP
  • 1x 1//Drugi Krok
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:53:39
2019-05-03 21:06:18
Aleksandra Piątkowska BENJAMIN PP
  • 1x 1//Drugi Krok
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:53:31
2019-05-03 19:45:00
Małgorzata Kacprzyk S-ROKSANA
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:37:15
2019-05-03 19:43:34
Katarzyna Jarzyńska GWIAZDKA
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 13:48:00
2019-05-03 16:57:40
Julia Fedyna HERMES
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:53:28
2019-05-03 12:59:29
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 1x 12//L-3 konkurs firmy Horze
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:19:10
2019-05-03 11:31:49
Paulina Snopek OZZI
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:53:21
2019-05-03 11:31:23
Lena Laskowska OZZI
  • 1x 1//Drugi Krok
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:19:18
2019-05-03 09:39:56
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:19:25
2019-05-03 00:07:03
Lena Kaczmarczyk MONAKO
  • 2x 7//Pierwszy krok o puchar Lodziarni Ulica Baśniowa
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:53:08
2019-05-03 00:02:44
Hanna Kaczmarczyk NATO
  • 2x 1//Drugi Krok
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:52:53
2019-05-02 23:52:07
Maja Potyra GWIAZDA
  • 2x 8//Debiuty
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:50:27
2019-05-02 16:43:12
Aleksandra Wytrykowska NEFRETETE
  • 1x 3//Mini LL
  • 2x 4//LL
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:52:43
2019-05-02 15:43:01
Hanna Gawron BETOVEN
  • 1x 7//Pierwszy krok o puchar Lodziarni Ulica Baśniowa
  • 2x 8//Debiuty
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:52:39
2019-05-02 15:18:48
Malina Pycek LOVE ME
  • 2x 8//Debiuty
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:52:15
2019-05-02 15:12:04
Piotr Sujecki MY LITTLE PONY
  • 2x 2//Debiuty
  • 2x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:51:52
2019-05-02 15:10:59
Kamila Głuszko FAMME FATALE M
  • 2x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:32:05
2019-05-02 15:01:07
Agata Charzyńska ELIZABETH
  • 1x 8//Debiuty
  • 1x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:48:55
2019-05-02 14:57:01
Zofia Charzyńska FAUST
  • 1x 7//Pierwszy krok o puchar Lodziarni Ulica Baśniowa
  • 1x 8//Debiuty
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 14:39:09
2019-05-02 13:58:54
Maja Trojanowicz TORNADO II
  • 1x 5//L
  • 2x 6//L1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 14:39:17
2019-05-02 13:58:05
Andrzej Missala FERRERO
  • 1x 4//LL
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:51:39
2019-05-02 13:57:24
Magdalena Missala FERRERO
  • 2x 5//L
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 14:39:27
2019-05-02 13:56:03
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 4//LL
  • 2x 5//L
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 14:39:35
2019-05-02 13:26:52
Weronika Ostrowska PRINCE OF DARKNESS
  • 2x 4//LL
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:04:35
2019-05-02 12:04:35
Magdalena Machalica KISS ME
  • 2x 3//Mini LL
  • 1x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:15:07
2019-05-02 11:18:15
Wiktoria Rembielińska MIGOTKA
  • 2x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:15:12
2019-05-02 11:17:18
Łukasz Bogusz FIGARO
  • 2x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:15:29
2019-05-02 11:16:12
Julia Romanik HARCOWNIK
  • 2x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:50:51
2019-05-02 09:57:03
Magdalena Gręda POLYNEZJA
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:18:51
2019-05-02 08:27:14
Martyna Bąba ALL MY LOVE G
  • 1x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:36:59
2019-05-02 08:26:39
Maria Persona JOWISZ
  • 1x 4//LL
  • 1x 5//L
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:18:40
2019-05-02 08:25:46
Emilia Kwiatkowska GWIAZDKA
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 08:50:33
2019-05-02 08:23:50
Dominika Jamorska ANGELINA G
  • 1x 4//LL
  • 2x 5//L
  • 2x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:18:26
2019-05-02 07:54:35
Oliwia Paciorek MARCIN
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
  • 1x 12//L-3 konkurs firmy Horze
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:18:19
2019-05-02 07:52:04
Gabriela Kozicka SELANGOR PW
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
  • 1x 12//L-3 konkurs firmy Horze
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:50:26
2019-05-02 00:22:33
Aleksandra Dąbkowska DJACK D'JONES
  • 2x 6//L1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:50:18
2019-05-02 00:18:26
Aleksandra Dąbkowska HANNA ROSA MFS
  • 2x 6//L1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:18:04
2019-05-01 23:51:24
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 12//L-3 konkurs firmy Horze
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:17:53
2019-05-01 23:50:37
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 12//L-3 konkurs firmy Horze
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:17:41
2019-05-01 22:39:51
Helena Kraś MR MAGIC INVESTMENT
  • 2x 4//LL
  • 1x 5//L
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 13:39:53
2019-05-01 21:47:54
Zuzanna Kaleta AJSZA
  • 1x 1//Drugi Krok
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 7//Pierwszy krok o puchar Lodziarni Ulica Baśniowa
  • 1x 8//Debiuty
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:17:08
2019-05-01 21:44:01
Sara Horne LAWENDA
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 08:36:39
2019-05-01 18:43:40
Anna Olszewska BASTION
  • 2x 5//L
  • 1x 6//L1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:16:41
2019-05-01 17:00:36
Malwina Stępniewska ANAPON RASHKA
  • 1x 2//Debiuty
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:02:29
2019-05-01 16:59:19
Zofia Matlak NOBEL
  • 2x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:02:51
2019-05-01 16:58:28
Helena Sierzputowska JEDYNKA
  • 1x 3//Mini LL
  • 2x 4//LL
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 10:23:08
2019-05-01 16:57:49
Martyna Kozik VASYL
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:57:09
2019-05-01 16:57:09
Barbara Blank HERUBIN
  • 1x 3//Mini LL
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:14:46
2019-05-01 16:56:49
Maja Czerniakowska HERUBIN
  • 1x 4//LL
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:14:32
2019-05-01 16:56:27
Lea Sobolewska WASYL
  • 1x 3//Mini LL
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:56:09
2019-05-01 16:56:09
Maciej Janusik WASYL
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:55:47
2019-05-01 16:55:47
Gabriela Beczak VASYL
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:55:28
2019-05-01 16:55:28
Sonia Szwakopf HELIOS OKSZA
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:13:22
2019-05-01 16:55:08
Kamil Dzięgielewski HELIOS OKSZA
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 15:46:59
2019-05-01 16:54:45
Katarzyna Beczak SOBEK
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:53:50
2019-05-01 16:53:50
Urszula Krukowska SOBEK
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 14:18:32
2019-05-01 16:53:19
Martyna Wojtiuk CYPRYS
  • 1x 1//Drugi Krok
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 13:40:33
2019-05-01 16:52:58
Wiktoria Barwińska SOBEK
  • 1x 3//Mini LL
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 10:19:36
2019-05-01 16:51:37
Gaja Sobolewska GALA
  • 1x 3//Mini LL
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:12:23
2019-05-01 16:50:49
Michelle Mogentale CYPRYS
  • 1x 1//Drugi Krok
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 19:05:39
2019-05-01 16:49:36
Wiktoria Sadowska DORATO
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:49:10
2019-05-01 16:49:10
Agata Kotruchow PŁOMIEŃ
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:48:50
2019-05-01 16:48:50
Maja Lipke PŁOMIEŃ
  • 1x 3//Mini LL
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:10:24
2019-05-01 16:47:50
Izabela Ziomek PŁOMIEŃ
  • 1x 3//Mini LL
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:10:13
2019-05-01 16:47:24
Joanna Kubalska CZOGORI
  • 1x 1//Drugi Krok
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:46:57
2019-05-01 16:46:57
Michalina Chodakowska CZOGORI
  • 1x 3//Mini LL
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 10:24:27
2019-05-01 16:44:55
Marianna Wirkowska SAMANTA
  • 1x 3//Mini LL
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:59:53
2019-05-01 16:44:32
Gabriela Plechawska SKARBOSZ
  • 1x 3//Mini LL
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:43:53
2019-05-01 16:43:53
Gabriela Solan SKARBOSZ
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:43:30
2019-05-01 16:43:30
Krzysztof Żmuda SKARBOSZ
  • 1x 3//Mini LL
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:43:08
2019-05-01 16:43:08
Karolina Kuczyńska SKARBOSZ
  • 1x 3//Mini LL
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:42:20
2019-05-01 16:42:20
Gabriela Ankiersztajn HRECZKA
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:42:02
2019-05-01 16:42:02
Małgorzata Mazurek HRECZKA
  • 1x 11//L-3 konkurs dla SSK
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:41:38
2019-05-01 16:41:38
Maja Połocka HRECZKA
  • 1x 3//Mini LL
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 16:41:17
2019-05-01 16:41:17
Lena Jabłońska HRECZKA
  • 1x 4//LL
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 12:07:57
2019-05-01 16:40:54
Zuzanna Fiks HRECZKA
  • 1x 4//LL
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 10:22:47
2019-05-01 16:39:11
Lidia Gontarz SAMANTA
  • 1x 3//Mini LL
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 16:49:57
2019-05-01 16:25:19
Lidia Chomentowska NOTACJA
  • 1x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
  • 1x 12//L-3 konkurs firmy Horze
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:00:59
2019-05-01 13:36:15
Lena Jasnowska PESTKA
  • 1x 1//Drugi Krok
  • 1x 7//Pierwszy krok o puchar Lodziarni Ulica Baśniowa
  • 1x 8//Debiuty
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:02:41
2019-05-01 13:34:27
Agata Jasnowska PESTKA
  • 1x 1//Drugi Krok
  • 1x 2//Debiuty
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:02:47
2019-05-01 12:56:00
Malwina Łapok SARINA
  • 1x 8//Debiuty
  • 1x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:02:37
2019-05-01 12:47:07
Sophia Inguenaud SARINA
  • 1x 4//LL
  • 2x 5//L
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:02:28
2019-05-01 12:41:44
Jan Buller CO TY NA TO
  • 1x 5//L
  • 1x 6//L1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:02:32
2019-05-01 12:32:36
Martyna Juszczyk HULANKA
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:02:20
2019-05-01 11:20:30
Natalia Zielińska LAGUNA
  • 1x 3//Mini LL
  • 1x 4//LL
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
  • 1x 12//L-3 konkurs firmy Horze
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:02:23
2019-05-01 09:33:28
H. Sabina Grzejdziak TAMBURA
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:02:12
2019-05-01 08:38:19
Justyna Kołodziej BIG MACK
  • 1x 2//Debiuty
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:02:06
2019-05-01 08:36:40
Roksana Kaczmarska BIG MACK
  • 1x 2//Debiuty
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:02:04
2019-05-01 08:36:00
Wiktoria Wyrzykowska HAWANA
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 18:32:10
2019-05-01 08:35:08
Paulina Zubrzycka TIMA
  • 1x 8//Debiuty
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 18:35:34
2019-05-01 08:34:35
Aleksandra Krawczak BIG MACK
  • 1x 8//Debiuty
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 16:43:50
2019-05-01 08:33:46
Zofia Puławska GALIA
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:01:50
2019-05-01 08:33:15
Julia Kopyszko KASZMIR
  • 2x 3//Mini LL
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 18:33:37
2019-05-01 08:31:29
Julia Wieczorek HOTREX
  • 2x 4//LL
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 18:33:01
2019-05-01 08:30:23
Florencja Arts OLIMPIA
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 18:34:10
2019-05-01 08:29:55
Aleksandra Grzywka WIKI
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 18:34:38
2019-05-01 08:29:26
Joanna Słomka JANTAR
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:01:31
2019-05-01 08:28:53
Maja Grzywacz SALVADOR
  • 1x 9//L-1 junior konkurs sklepu jeździeckiego Pasi-konik
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:01:30
2019-05-01 08:28:21
Amelia Milczarek HULTAJ
  • 1x 13//P-3 o puchar firmy St. Hippolyt
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 17:01:28
2019-05-01 00:37:50
Agnieszka Kurowska CASINO ROYAL
  • 2x 10//L-1 senior konkurs sklepu jeździeckiego Dryf
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Ankiersztajn Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
3. Arts Florencja Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
4. Bąba Martyna KS EQUIRIGHT
1999 (MJ.)
brak
5. Bajas Wiktoria brak
2004 (JM.)
brak
6. Barbuzińska Marta Ranczo Zico
S
Brak
7. Barwińska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
Brak
8. Beczak Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
9. Beczak Katarzyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2008 (Mł.)
brak
10. Blank Barbara Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
brak
11. Bogusławska Hanna Ranczo Zico
2009 (Mł.)
Brak
12. Bogusz Łukasz Ranczo Oregon
2005 (JM.)
Brak
13. Borys Antoni Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O051774
14. Borys Julia Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O038822
15. Buller Jan KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2001 (J.)
O035772
16. Buniewicz Gabriela bpk
2002 (J.)
brak
17. Charzyńska Agata SJ Poster Piaseczno
S
brak
18. Charzyńska Zofia SJ Poster Piaseczno
2007 (JM.)
brak
19. Chodakowska Michalina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
20. Chomentowska Lidia Stajnia Kobra Park
S
none
21. Cytowska Iga bp
2008 (Mł.)
brak
22. Czerniakowska Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
23. Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej
S
O002996
24. Dąbrowska Zofia SSKJ Bobrowy Staw
2008 (Mł.)
O048304
25. Dzięgielewski Kamil Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
26. Dzmitruk Elina SJ Poster
S
02051987
27. Fedyna Julia SSKJ Bobrowy Staw
2002 (J.)
O035292
28. Fiks Zuzanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
O037565
29. Gawron Hanna Bpk
2010 (Mł.)
Brak
30. Gontarz Lidia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
31. Gręda Magdalena Stajnia Malowany Koń
S
brak
32. Grzebieluch Martyna KS EQUIRIGHT
2009 (Mł.)
brak
33. Grzejdziak H. Sabina KS Equiright
S
O025596
34. Grzywacz Maja Stajnia Sawanka
2005 (JM.)
Brak
35. Grzywka Aleksandra Stajnia Sawanka
2002 (J.)
brak
36. Guz Zofia Bpk
2007 (JM.)
Brak
37. Horne Sara Stajnia Malowany Koń
2001 (J.)
Brak
38. Inguenaud Sophia Brak
1999 (MJ.)
Brak
39. Jabłońska Lena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
Brak
40. Jamorska Dominika Kielecki KJ
S
O010043
41. Janiszewska Oliwia Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (Mł.)
O045168
42. Janusik Maciej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038343
43. Jaremkiewicz Katarzyna KS Equiright
S
brak
44. Jasek Zuzanna Stajnia J.Milej
1998 (MJ.)
brak
45. Jasnowska Agata Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
S
Brak
46. Jasnowska Lena Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
47. Juszczyk Martyna Equiright
2001 (J.)
brak
48. Kacprzyk Małgorzata KS EQUIRIGHT
2007 (JM.)
brak
49. Kaczmarczyk Hanna KJ
2010 (Mł.)
brak
50. Kaczmarczyk Lena -
2010 (Mł.)
Brak
51. Kaczmarska Roksana Stajnia Sawanka
2001 (J.)
Brak
52. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
53. Kaźmierczak Maja brak
2008 (Mł.)
brak
54. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
55. Kmiecińska - Wasiak Martyna SKJ Bajardo
S
Brak
56. Kołacz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
O040144
57. Kołakowska Ida Stajnia Nad Wisłą
1999 (MJ.)
brak
58. Kołodziej Justyna Stajnia Sawanka
2008 (Mł.)
Brak
59. Kopyszko Julia KJ Sawanka
2006 (JM.)
brak
60. Kostrzewska Julia Ranczo Zico
2003 (J.)
brak
61. Kotruchow Agata Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
Brak
62. Kowalczyk Zuzanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (J.)
Brak
63. Kowalik Wojciech SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
64. Kozicka Gabriela Ośrodek Jeździecki Czeremchowa
2003 (J.)
Brak
65. Kozik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
66. Kraś Helena BPK
2006 (JM.)
brak
67. Krawczak Aleksandra Stajnia Sawanka
2009 (Mł.)
Brak
68. Krukowska Izabela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
69. Krukowska Urszula Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
70. Krzemińska Zofia Ranczo Zico
2002 (J.)
Brak
71. Kubalska Joanna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
72. Kuczyńska Karolina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
brak
73. Kurowska Agnieszka SSKJ Bobrowy Staw
S
O006980
74. Kwiatkowska Emilia KS Equiright
2003 (J.)
brak
75. Lapanovich Katsiaryna SJ Poster
S
Brak
76. Lipke Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
77. Lipko Łucja SJ Poster
2000 (MJ.)
brak
78. Luka Hanna SSKJ Bobrowy Staw
79. Machalica Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
80. Maj Marta Stajnia Lider
S
Brak
81. Matlak Zofia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
Brak
82. Mazurek Małgorzata Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
83. Milczarek Amelia Stajnia Sawanka
2003 (J.)
brak
84. Missala Andrzej Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O048524
85. Missala Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
O040709
86. Mogentale Michelle Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
87. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
88. Olszewska Anna BPK
1998 (MJ.)
Brak
89. Olszewska Wiktoria NZ
2003 (J.)
brak
90. Oracz Łukasz Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
91. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
92. Ostrowska Weronika niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
93. Paciorek Oliwia Ośrodek Jeździecki Czeremchowa
2003 (J.)
brak
94. Pałosz Hela Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2010 (Mł.)
Brak
95. Persona Joanna KS Equiright
S
brak
96. Persona Maria KS EQUIRIGHT
S
brak
97. Peszek Julia Bpk
2009 (Mł.)
Brak
98. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
99. Pituch Magdalena Ranczo Zico
2003 (J.)
brak
100. Plechawska Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
Brak
101. Połocka Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
102. Potyra Maja Brak
2010 (Mł.)
Brak
103. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
brak
104. Puławska Zofia KJ Sawanka
2000 (MJ.)
O039403
105. Pycek Malina Bpk
2007 (JM.)
Brak
106. Rembielińska Wiktoria Ranczo Oregon
2009 (Mł.)
brak
107. Romanik Julia Ranczo Oregon
2002 (J.)
brak
108. Rosłonek Weronika Bpk
2003 (J.)
Brak
109. Roszkowska Zuzanna KS EQUIRIGHT
2011 (Mł.)
brak
110. Sadowska Wiktoria Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
111. Sierzputowska Helena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
brak
112. Sikorska Alicja brak
2006 (JM.)
brak
113. Słomka Joanna Stajnia Sawanka
2002 (J.)
Brak
114. Słomkowska Julia BPK
2001 (J.)
brak
115. Snopek Paulina BPK
2002 (J.)
brak
116. Sobolewska Gaja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
117. Sobolewska Lea Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
brak
118. Solan Gabriela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
Brak
119. Stępniewicz Nina niezrzeszony
2003 (J.)
brak
120. Stępniewska Malwina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (JM.)
Brak
121. Strauch Kamila Stajnia J. Milej
1998 (MJ.)
brak
122. Sujecki Piotr bpk
2008 (Mł.)
brak
123. Szrajer Marta Kielecki Klub Jeździecki
S
O001883
10015749
124. Szubierajski Paweł Ranczo Zico
S
Brak
125. Szwajczewska Aleksandra Stajnia Nad Wisłą
S
O012666
126. Szwakopf Sonia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
127. Tatula Aleksandra Ranczo Zico
2003 (J.)
Brak
128. Tomczyńska Aleksandra Ranczo Zico
2004 (JM.)
brak
129. Trojanowicz Maja Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O038032
130. Tyska Agata Ranczo Zico
S
Brak
131. Usiądek Weronika SSKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O043579
132. Walczak Karolina Bpk
2002 (J.)
Brak
133. Wieczorek Julia Stajnia Sawanka
2006 (JM.)
Brak
134. Wilińska Martyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O044958
135. Wirkowska Marianna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2005 (JM.)
brak
136. Wojciechowska Zuzanna Stajnia Agmaja
2007 (JM.)
brak
137. Wojtiuk Martyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
Brak
138. Wołkow Maja Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2003 (J.)
Brak
139. Woźniewski Jan Stajnia Nad Wisłą
S
brak
140. Wścisły Monika Ranczo Zico
2004 (JM.)
brak
141. Wytrykowska Aleksandra bpk
2006 (JM.)
O049769
142. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
143. Zielińska Karolina Stajnia J. Milej
2011 (Mł.)
brak
144. Zielińska Maja brak
2003 (J.)
37664/18
145. Zielińska Natalia Kj Truskaw
2005 (JM.)
brak
146. Ziomek Izabela Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2006 (JM.)
brak
147. Żmuda Krzysztof Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017 (Mł.)
Brak
148. Zubrzycka Paulina Stajnia Sawanka
2010 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

140

AHUNTER NN POL 2012 Wałach gniada/mk:155 F: NN
M: NN
O: Martyna Kmiecińska - Wasiak
B: Brak
Brak Brak
2.

124

AJSZA Kuc Niemiecki POL 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
Brak 528210002404833
3.

48

AJSZA Kuc Niemiecki NLD 2009 Klacz gniada/kuc:118 F: nn
M: nn
O: Stajnia Agmaja
B: Stajnia Agmaja
brak 528 009 09 1167446
4.

128

ALBERT KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc:127 cm F: nn
M: nn
O: T.C.C. Sp. z o.o.
B: nn
K020925 616999610281910
5.

55

ALL MY LOVE G SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: a
M: a
O: Dominik Kowalski
B: Paweł Gąsiński
brak 1
6.

136

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
7.

111

AMAL Pełna Krew Arabska POL 2011 Wałach gniada/mk:156 F: Akim De Ducor (FR)
M: Arwima
O: Aleksandra Szwajczewska
B: Zbigniew Górski
K025785
8.

131

AMARANT SP POL 2015 Gleiding bay/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
O: Seweryna Afanasjew
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
O014482 616009510237215
9.

17

ANAPON RASHKA Kuc Walijski POL 2009 Klacz inna/kuc:133 F: Turnina's Gismore /
M: Rockbury Romance /
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marek Malinowski
K025015
10.

77

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
O: Dominika Jamorska
B: Paweł Gąsiński
K025831 DE433332206310
11.

72

ARGO WLKP POL 2000 Wałach gniada/mk: F: Huncwot
M: Arabeska
O: Ewa Jaworska
B: Jan Ratajczyk
K010496
12.

119

ARIAN KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: Jasmont
M: Albrecht'S Hoeve Linda
O: Hubert Cytowski
B: Podkówka Henryk
brak
13.

96

BADERA Wielkopolska POL 2004 Klacz kara/168 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak Brak
14.

19

BASTION SP POL 2006 Wałach gniada/173 F: -
M: -
O: Anna Olszewska
B: -
brak -
15.

90

BENJAMIN PP DRP POL 2014 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Baccarat
M: Niina PP
O: Procima sp. z o.o.
B: Procima sp. z o.o.
Brak
16.

85

BETOVEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Rób Roy
M: Belle Lady
O: Radosław Bujalski
B: Pietrusiński
K023045
17.

36

BIG MACK NN POL 2008 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Mirosław Kanarek
B: nn
brak
18.

108

BIRMANKA XO POL 2003 Klacz siwa/155 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak Brak
19.

122

BORA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz gniada/168 F: Roulette (GB)
M: Banti
O: Aleksandra Szwajczewska
B: SK Kozienice
K026282
20.

133

BRYZA Małopolska POL 2002 Klacz siwa F: Bajt
M: NN
O: Katarzyna Kopeć
B: brak
brak
21.

29

CASINO ROYAL SP POL 2012 Wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Casablanca
O: Agnieszka Kurowska
B: Grudzińska-Majchrzak Alicja
Brak 616009670096412
22.

68

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
O: Łucja Lipko
B: Grzegorz Domański
POL009580191402
23.

114

CENNY Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada/169 F: Cato
M: Nessi
O: Elina Dzmitruk
B: Agrar GmbH Crawinkel
brak
24.

41

CO TY NA TO SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Aravel Waro / Luron
M: Cama / Componist
O: Joanna Zielke
B: Bogdan Bryniak
K011555
25.

59

CON AMORE KWPN NED 2007 Wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
O: Agnieszka Kołacz
B: brak
K021892
26.

8

CYPRYS KUC POL 2005 Wałach izabelowata/kuc:118 F: Yekus
M: Charlota-P
O: Karolina Jasiniak
B: Jarosław Bartkowiak
brak
27.

135

CZERTO SP POL 2014 Gleiding bay/169 F: Farmer
M: Czurina
O: Seweryna Afanasjew
B: SK Nowielice
K025146
28.

5

CZOGORI Typ Szlachetny POL 0000 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Beata Matuszewska
B: Nieznany
brak
29.

47

DASTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata F: Turbud Alino
M: Druza
O: Magdalena Gręda
B: Iwona Gręda
brak
30.

70

DEKOR Małopolska POL 2008 Wałach siwa/170 F: Wareg
M: Des Terma
O: Seweryna Afanasjew
B: Seweryna Afanasjew
Brak
31.

115

DIANA Małopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada/mk:153 F: Wigor
M: Dygresja
O: Iwona Jabłońska
B: Skoneczna Anna
brak 006660460607
32.

76

DJACK D'JONES SF POL 2013 Wałach kasztanowata/168 F: TRESOR DE VIRTON SFB
M: NANIE DU FORT VERT SFA
O: .
B: .
brak brak
33.

7

DORATO Małopolska POL 1997 Wałach tarantowata F: Denar
M: Jena
O: Beata Matuszewska
B: Janusz Dziuban
brak
34.

142

DORUS Typ Kuc POL 2006 Klacz tarantowata/135 F: nn
M: nn
O: Iwona Gręda
B: nn
brak
35.

107

DYZIO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Bartnik
M: Delicja
O: Joanna Kącik-Cieślak
B: Aniela Żukowska
brak 616-009-51-02313-09
36.

61

ELIZABETH Małopolska POL 2015 Klacz siwa/160 F: Dąbek
M: Elita
O: Agata Charzyńska
B: Marcin Zawistowski
brak 616 006 51 01605 15
37.

125

EMAELA SP POL 2014 Klacz gniada F: Messenger / Montender
M: Emarilla / Decoration
O: Marta Szrajer
B: SK Janów Podlaski
K025986 616009580271514
38.

120

ERUDITO Pełna Krew Arabska POL 2013 Wałach gniada/156 F: Emberk
M: Elmara
O: Bolesława Roszkiewicz
B: A. Kozłowska
brak brak
39.

139

FABULEUX DIAMANT SF POL 2015 Ogier gniada/170 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kużma
B: Ata Event Race
brak 15247342B
40.

113

FANCIFUL SF POL 2015 Ogier ciemnogniada/163 F: KANNAN
M: NOBEL LADY
O: JACEK KUŻMA
B: FRANCJA
BRAK XXXX
41.

126

FAUST Typ Szlachetny POL 2000 Wałach srokata/mk:155 F: NN
M: NN
O: Damian Dębski
B: nieznany
brak POL 999 66 00025 99
42.

21

FERRERO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus
M: Ferara
O: Stanisława Missala
B: Henryk Święcicki
K016048
43.

56

FIGARO NN POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Izabela Rembielińska Guszpit
B: Izabela Rembielińska Guszpit
brak
44.

138

FORMIDABLE DIAMANT SF POL 2015 Ogier siwa/165 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: NOBLE LADY / CORRADO
O: Jacek Kuźma
B: Ata Event Race
brak 15247343a
45.

9

GALA Kuc Feliński POL 2006 Klacz izabelowata/kuc:134 F: Gepard
M: Groza
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Marian Dziechciarz
brak
46.

35

GALIA SP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Kingsten
M: Galilea/ Aviano
O: Joanna Puławska
B: Zdzisław Goździor
K024518
47.

127

GRACJA Mały Koń POL 2003 Klacz kara/mk:152 F: Piołun
M: Giza
O: Kamila Głuszko
B: Szczepaniak Romuald
Brak POL 013590184303
48.

63

GWIAZDA KUC POL 2005 Klacz skarogniada/kuc:X F: X
M: X
O: X
B: X
Brak X
49.

22

GWIAZDKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Piotr Kaminski
B: brak
brak
50.

75

HANNA ROSA MFS KWPN POL 2012 Klacz siwa F: Quality Time
M: WILLISA-ROSA
O: .
B: .
brak
51.

80

HARCOWNIK Małopolskie POL 2012 Wałach gniada F: Makler II
M: Holinka
O: Małgorzata Karp
B: Małgorzata Karp
brak
52.

65

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Magdalena Usiądek
B: „Stajnia Bobrowy Staw” znajdująca się we wsi Sowia Wola gm. Czosnów przy ul. Spacerowej 47
K026901 616 999 66 17686 10
53.

11

HELIOS OKSZA KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:139 F: Spinway Memento
M: Hobby Oksza
O: Tomasz Olszewski
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
brak
54.

67

HERMES Małopolska POL 2006 Wałach gniada/169 F: Hedar
M: Farcia
O: Julia Fedyna
B: Jaworski Janusz
K020062
55.

13

HERUBIN Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Hordenina
O: Zofia Klimaszewska
B: SK Walewice
brak
56.

109

HOLENDER Typ Szlachetny POL 2005 Wałach kara F: NN
M: NN
O: Jan Woźniewski
B: Nieznany
brak
57.

32

HOTREX NN POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Nn
M: Nn
O: Krzysztof Wieczorek
B: Nn
Brak
58.

2

HRECZKA Typ Szlachetny POL 2002 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Horseworks Włodzimierz Gieryszewski
B: brak
K025513
59.

42

HULANKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Czynel
M: Honda
O: Katarzyna Juszczyk
B: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
brak
60.

30

HULTAJ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Louis
M: Hawana
O: Wioletta Milczarek
B: SK Nowa Wioska
K020628
61.

92

ITSI BITSI ZAGORKA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Monika Święcka
B: -
BRAK -
62.

26

JANTAR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Wioletta Milczarek
B: Nn
Brak
63.

15

JEDYNKA WLKP POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk /
M: Janowa / Wiadukt
O: Natalia Perquy
B: SK Kadyny
K015758 POL009600094003
64.

20

JOWISZ Małopolska POL 2007 Wałach siwa/180 F: Fart
M: Jawa
O: Piotr Kamiński
B: Wolanin Ryszard
K017049 12267
65.

132

KAJA Konik Polski POL 2004 Klacz inna/mk:145 F: NN
M: NN
O: Emilia Andrzejewska
B: NN
brak 616999661926204
66.

103

KASSARI Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz kasztanowata/163 F: Rhytmus S
M: Kalahari
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
brak POL009660501206
67.

34

KASZMIR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Tramal
M: Kastra
O: Sylwia Koch - Kopyszko
B: nn
brak
68.

99

KAZIK SP POL 2012 Wałach kara/158 F: NN
M: NN
O: Paweł Szubierajski
B: Brak
Brak Brak
69.

98

KIMBERLAY SP POL 1998 Klacz kasztanowata/163 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak Brak
70.

45

KISS ME Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach kasztanowata F: Donnerlord L
M: Korweta
O: Paulina i Magda Machalice
B: Izabela Prus
w trakcie wyrabiania
71.

118

KORGY SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Ostry Cheef
M: Kobra
O: Tomasz Więch
B: Tomasz Więch
Brak Brak
72.

39

LAGUNA Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa/163 F: Jakobin
M: Lucia
O: Andrzej Zieliński
B: Kizielewicz
brak 009610042607
73.

123

LATURNUS - STAR Hanowerska GER 2004 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Litas-Star
M: Letta
O: Jarosław Celski
B: Grube Andreas
K010469 431316724004
74.

46

LAWENDA Typ Kuc POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
O: Kryspin Zając
B: Konwent OO.Bonifratów
brak
75.

84

LOVE ME KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Paweł Sujecki
B: nn
Brak
76.

91

LOVE ME BMF Mały Koń POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn
M: nn
O: Paweł Sujecki
B: -
brak
77.

23

MALINA Koń Mały POL 2010 Klacz inna/kuc:150 F: Dragon
M: Mała
O: Agnieszka Kaźmierczak
B: Jan Gorzkiewicz
brak 616 999 59 01988 10
78.

54

MARCIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: NN
M: NN
O: Barbara Smykla
B: NN
brak 999580184202
79.

97

MEDIATOR XX POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: B
M: A
O: B
B: B
Brak 1
80.

57

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Izabele Rembielińska Guszpit
B: Izabela Rembielńska Guszpit
brak brak
81.

116

MODELING NN POL 2005 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Joanna Persona
B: nn
brak
82.

66

MONAKO Śląska POL 2010 Wałach kara/164 F: -
M: -
O: IZABELA LIPIŃSKA
B: IZABELA LIPIŃSKA
Brak
83.

49

MR MAGIC INVESTMENT American Paint Horse POL 2011 Wałach srokata/160 cm F: Quick Wind Investment
M: Magic Poco Lena Beau
O: Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn
B: Słowacja
Brak 616014661581811
84.

129

MR. CAIRO SP POL 2003 Wałach siwa/160 F: Nn
M: Nn
O: Maria Słomkowska
B: Nn
K018692 Nn
85.

83

MY LITTLE PONY KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
O: Kamila Głuszko
B: -
K022611
86.

87

NATO SP POL 1997 Wałach gniada/165 F: Dantes
M: Nadzieja
O: Marcin Zając
B: Maciej Zając
brak POL
87.

86

NEFRETETE SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Hartland
M: Natura
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
Brak 009661641204
88.

73

NEFRYT Mały Koń POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Bart
M: Nandina
O: Agata Borys
B: SK Dobrzyniewo
K020982
89.

16

NOBEL Małopolska POL 2011 Wałach gniada/167 F: Jurand
M: Nadzieja
O: Kalina Majerowicz
B: Prywatny
Brak Brak
90.

18

NOTACJA Trakeńska POL 2010 Klacz kara/170 F: Czarczaf/Ogar
M: Nostalgia/Grey xo
O: Lidia Chomentowska
B: Stadnina Koni Liski
none
91.

134

OKARYNA KK KUC POL 2004 Klacz inna/kuc: F: Bosak
M: Oksana
O: Justyna Milej
B: Robert Tomczak
brak POL 013611453704
92.

28

OLIMPIA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Kanarek
B: Nn
Brak
93.

121

OSKAR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/167 F: Tabex
M: Okinawa
O: Jan Woźniewski
B: Marzec Bogusław
brak
94.

64

OZZI Hucuł POL 2005 Wałach srokata/mk:133 F: Birat
M: Orka II
O: Anna Ząbek
B: Sadłos
brak
95.

25

PESTKA Typ Zimnokrwisty POL 2009 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Lena Jasnowska
B: Mordzelewski
Brak
96.

6

PŁOMIEŃ Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Puszczyk
M: Pestka
O: Tomasz Olszewski
B: Zdzisław Capiga
brak
97.

69

PRESMA SP POL 1995 Klacz siwa/162 F: Oregon
M: Płaksa
O: Seweryna Afanasjew
B: SK Janów Podlaski
Brak K019505
98.

60

PRINCE OF DARKNESS Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Princessa
O: Monika Amanowicz
B: Działoszyński Krzysztof
brak
99.

95

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
O: Zofia Presz
B: nn
brak brak
100.

137

RUCERKA SP POL 1997 Klacz kasztanowata F:
M:
O: Ewa Schweitzer Wojcieszek
B:
brak
101.

89

S-ROKSANA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Silver Dream
M: Rosa
O: Piotr Kamiński
B: Świder Jadwiga
brak
102.

31

SALVADOR WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Wioletta Milczarek
B: nn
brak
103.

106

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
104.

4

SAMANTA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Lancetnik
M: Suszi
O: Zofia Klimaszewska
B: P/ P. H. U. Różański Ryszard
Brak
105.

43

SARINA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Makler
M: Sara
O: Edyta Mikołajczyk
B: Jacek Brański
Brak 616006661652409
106.

53

SELANGOR PW Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/mk:155 F: Enkar
M: Saruba
O: Arkadiusz Kozicki
B: Paweł Wasilewski
Brak 616POL14010534A
107.

3

SKARBOSZ Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Don Carlos
M: Sylistra
O: Wojciech Zalewski
B: Wojciecg Zalewski
K021364
108.

10

SOBEK Huculska POL 1999 Ogier gniada/kuc: F: Okoń
M: Sasanka
O: Wojciech Zalewski
B: Roman Iskrzycki
brak
109.

117

SROKA SP POL 2000 Klacz srokata/158 F: NN
M: NN
O: Marta Barbuzinska
B: Brak
Brak Brak
110.

40

TAMBURA MŁP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Efekt / Veritas 6
M: Tamaria / Decoration
O: H. Sabina Grzejdziak
B: SK Janów Podlaski
brak 616006580659209
111.

37

TIMA Kuc Feliński POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Wioletta Milczarek
B: nn
brak
112.

58

TORNADO II SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Aravel II
M: Tesmiran
O: Jacek Trojanowicz
B: Justyna Wiese
K011995
113.

74

VALENTINO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:148 F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Dąbrowska
B: Polska
K027039
114.

1

VASYL Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Włodzimierz Gieryszewski
B: Janus Agnieszka
K019466
115.

130

WAĆPANNA SP POL 2011 Klacz kara/166 F: NN
M: NN
O: Marta Maj
B: NN
Brak
116.

100

WALLENROD SP POL 2014 Wałach kasztanowata/162 F: Talent Charboniere
M: Welle
O: Agnieszka Bestry
B: Wolniewicz Bartosz
Brak Brak
117.

12

WASYL Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:150 F: Delegat
M: Walentynka
O: Szkoła Sportów Konnych
B: Prywatny
Brak Brak
118.

102

WELCOME HL Wielkopolska POL 2004 Wałach kara F: Pink Floyd HL
M: Westalka
O: Józef Fikus
B: Stadnina Koni Święta Lipka Sp. z o. o
brak POL 007600063904
119.

27

WIKI NN POL 2001 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Mirosław Kanarek
B: nn
brak
120.

51

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
O: KJ Podkowa Leśna
B: Krzysztof Wojsiat
brak
121.

88

ZAPP-ZARAPP Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/163 F: domel
M: zadra
O: szymon wiliński
B: staniek diter
K026608 616009540099010
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SKJ Bobrowy Staw
AMARANT (131)
2019-05-11
2019-05-11
25
2019-05-12
2
2019-05-12
Ankiersztajn Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-12
2
Arts Florencja
Stajnia Sawanka
OLIMPIA (28)
2019-05-12
Bąba Martyna
KS EQUIRIGHT
2019-05-12
3
Bajas Wiktoria
brak
KAJA (132)
2019-05-11
11
2019-05-11
13
2019-05-11
10
Barbuzińska Marta
Ranczo Zico
KORGY (118)
2019-05-11
Barwińska Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (10)
2019-05-11
32
Beczak Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (1)
2019-05-12
16
Beczak Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (10)
2019-05-12
8
Blank Barbara
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (13)
2019-05-11
31
Bogusławska Hanna
Ranczo Zico
BADERA (96)
2019-05-11
2
2019-05-11
34
Bogusz Łukasz
Ranczo Oregon
FIGARO (56)
2019-05-11
2019-05-11
12
2019-05-11
3
Borys Antoni
Bez przynależności klubowej
ARGO (72)
2019-05-12
10
Borys Julia
Bez przynależności klubowej
NEFRYT (73)
2019-05-12
12
Buller Jan
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-05-11
Buniewicz Gabriela
bpk
DYZIO (107)
2019-05-12
14
Charzyńska Agata
SJ Poster Piaseczno
2019-05-12
6
2019-05-12
6
Charzyńska Zofia
SJ Poster Piaseczno
FAUST (126)
2019-05-12
6
2019-05-12
10
Chodakowska Michalina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-11
29
Chomentowska Lidia
Stajnia Kobra Park
NOTACJA (18)
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Cytowska Iga
bp
ARIAN (119)
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-12
4
Czerniakowska Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
HERUBIN (13)
2019-05-11
12
Dąbkowska Aleksandra
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-11
2
Dąbrowska Zofia
SSKJ Bobrowy Staw
2019-05-11
13
2019-05-11
10
2019-05-12
Dzięgielewski Kamil
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-12
4
Dzmitruk Elina
SJ Poster
CENNY (114)
2019-05-11
8
2019-05-11
4
Fedyna Julia
SSKJ Bobrowy Staw
HERMES (67)
2019-05-12
2
Fiks Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-11
20
Gawron Hanna
Bpk
BETOVEN (85)
2019-05-12
7
2019-05-12
1
2019-05-12
Gontarz Lidia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-11
19
Gręda Magdalena
Stajnia Malowany Koń
DASTA (47)
2019-05-11
2019-05-11
DORUS (142)
2019-05-11
17
2019-05-11
4
Grzebieluch Martyna
KS EQUIRIGHT
2019-05-11
18
2019-05-11
15
Grzejdziak H. Sabina
KS Equiright
TAMBURA (40)
2019-05-12
17
Grzywacz Maja
Stajnia Sawanka
2019-05-12
13
Grzywka Aleksandra
Stajnia Sawanka
WIKI (27)
2019-05-12
10
Guz Zofia
Bpk
GRACJA (127)
2019-05-12
8
2019-05-12
Horne Sara
Stajnia Malowany Koń
LAWENDA (46)
2019-05-11
23
2019-05-11
14
Inguenaud Sophia
Brak
SARINA (43)
2019-05-11
Jabłońska Lena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-11
Jamorska Dominika
Kielecki KJ
2019-05-11
2019-05-12
11
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-12
2019-05-11
Janiszewska Oliwia
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
ALBERT (128)
2019-05-11
14
2019-05-11
26
Janusik Maciej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
WASYL (12)
2019-05-11
23
2019-05-11
17
Jaremkiewicz Katarzyna
KS Equiright
2019-05-11
11
2019-05-11
8
Jasek Zuzanna
Stajnia J.Milej
RUCERKA (137)
2019-05-11
2019-05-11
Jasnowska Agata
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
PESTKA (25)
2019-05-11
5
2019-05-11
3
Jasnowska Lena
Stajnia Agmaja
PESTKA (25)
2019-05-11
2019-05-12
5
Juszczyk Martyna
Equiright
HULANKA (42)
2019-05-11
2019-05-12
2
2019-05-11
2019-05-11
23
Kacprzyk Małgorzata
KS EQUIRIGHT
2019-05-11
1
2019-05-11
16
2019-05-11
Kaczmarczyk Hanna
KJ
NATO (87)
2019-05-11
2019-05-11
6
Kaczmarczyk Lena
-
MONAKO (66)
2019-05-12
4
Kaczmarska Roksana
Stajnia Sawanka
2019-05-11
20
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
AJSZA (48)
2019-05-11
3
2019-05-11
10
2019-05-12
6
2019-05-12
11
Kaźmierczak Maja
brak
MALINA (23)
2019-05-11
9
2019-05-11
2019-05-11
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
AMADEUSZ (136)
2019-05-11
Kmiecińska - Wasiak Martyna
SKJ Bajardo
WALLENROD (100)
2019-05-12
8
AHUNTER (140)
2019-05-12
19
Kołacz Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-11
5
2019-05-11
3
2019-05-11
Kołakowska Ida
Stajnia Nad Wisłą
OSKAR (121)
2019-05-12
5
2019-05-12
15
Kołodziej Justyna
Stajnia Sawanka
2019-05-11
14
Kopyszko Julia
KJ Sawanka
KASZMIR (34)
2019-05-11
2
2019-05-11
2019-05-12
4
Kostrzewska Julia
Ranczo Zico
SALZBURG (106)
2019-05-11
2
2019-05-11
6
2019-05-11
4
Kotruchow Agata
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-12
9
Kowalczyk Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (9)
2019-05-12
11
Kowalik Wojciech
SKJ Bobrowy Staw
CZERTO (135)
2019-05-11
2019-05-11
13
2019-05-12
6
2019-05-12
Kozicka Gabriela
Ośrodek Jeździecki Czeremchowa
2019-05-12
2019-05-12
13
Kozik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
VASYL (1)
2019-05-12
6
Kraś Helena
BPK
2019-05-11
2019-05-11
9
2019-05-11
Krawczak Aleksandra
Stajnia Sawanka
2019-05-12
3
Krukowska Izabela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
GALA (9)
2019-05-12
3
Krukowska Urszula
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
SOBEK (10)
2019-05-12
4
Krzemińska Zofia
Ranczo Zico
BADERA (96)
2019-05-11
11
Kubalska Joanna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-11
12
Kuczyńska Karolina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-11
8
Kurowska Agnieszka
SSKJ Bobrowy Staw
2019-05-12
2019-05-12
2
Kwiatkowska Emilia
KS Equiright
2019-05-12
7
Lapanovich Katsiaryna
SJ Poster
CEKIN (68)
2019-05-11
7
2019-05-11
9
Lipke Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-11
Lipko Łucja
SJ Poster
CEKIN (68)
2019-05-11
10
Luka Hanna
SSKJ Bobrowy Staw
GWIAZDA (63)
2019-05-11
7
2019-05-11
Machalica Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
KISS ME (45)
2019-05-11
33
2019-05-11
2019-05-12
11
Maj Marta
Stajnia Lider
WAĆPANNA (130)
2019-05-12
2019-05-12
1
Matlak Zofia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
NOBEL (16)
2019-05-11
2019-05-11
Mazurek Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-12
1
Milczarek Amelia
Stajnia Sawanka
HULTAJ (30)
2019-05-12
3
Missala Andrzej
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (21)
2019-05-11
30
Missala Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FERRERO (21)
2019-05-11
2
2019-05-11
Mogentale Michelle
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (8)
2019-05-11
10
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (51)
2019-05-12
3
2019-05-12
13
Olszewska Anna
BPK
BASTION (19)
2019-05-11
2019-05-11
7
2019-05-11
5
2019-05-11
Olszewska Wiktoria
NZ
2019-05-11
2019-05-11
2019-05-12
5
2019-05-12
7
Oracz Łukasz
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
CYPRYS (8)
2019-05-11
15
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
FANCIFUL (113)
2019-05-11
2019-05-11
Ostrowska Weronika
niezrzeszony
2019-05-11
2019-05-11
18
Paciorek Oliwia
Ośrodek Jeździecki Czeremchowa
MARCIN (54)
2019-05-12
11
2019-05-12
8
Pałosz Hela
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
AJSZA (124)
2019-05-11
2
Persona Joanna
KS Equiright
MODELING (116)
2019-05-12
4
Persona Maria
KS EQUIRIGHT
JOWISZ (20)
2019-05-11
7
2019-05-11
11
2019-05-12
1
Peszek Julia
Bpk
2019-05-11
4
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2019-05-11
1
Pituch Magdalena
Ranczo Zico
2019-05-11
5
2019-05-11
29
2019-05-11
12
Plechawska Gabriela
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-11
7
Połocka Maja
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2019-05-11
28
Potyra Maja
Brak
GWIAZDA (63)
2019-05-12
9
2019-05-12
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (95)
2019-05-11
22
2019-05-11
10
Puławska Zofia
KJ Sawanka
GALIA (35)
2019-05-12
6
Pycek Malina
Bpk
LOVE ME (84)
2019-05-12
2
2019-05-12
Rembielińska Wiktoria
Ranczo Oregon
MIGOTKA (57)
2019-05-11
2019-05-11