Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
2. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (JM.)
Brak
3. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
4. Detmer Małgorzata bez przynależności klubowej
S
BRAK
5. Detmer Marek bez przynależności klubowej
S
BRAK
6. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
7. Falkowski Robert Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O044435
8. Filipek Anna BPK kuj-pom
2005 (JM.)
brak
9. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
10. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
brak
11. Głogowska Victoria Kj Stajnia jarużyn
2007 (Mł.)
Brak
Brak
12. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
13. Górzyńska Julia Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
32752/17
14. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (J.)
0039663
15. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (JM.)
brak
16. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
O040856
17. Grzybowski Jan KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
LZRWZJ/1683/18
18. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
19. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
20. Jaworsk Julita Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2001 (J.)
Brak
21. Kacprzak Marcelina brak
2009 (Mł.)
brak
22. Kasprzyk Julia KJK Joker Działowo
2003 (JM.)
O035159
23. Kocięda Mateusz JKS RYWAL
2003 (JM.)
Brak
24. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
25. Kraus Patryk JKS RYWAL
2002 (J.)
Brak
26. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
27. Lasecka Wiktoria Klub Jeździecki Wiecanowo
2006 (JM.)
brak
28. Lemańczyk Agnieszka Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2000 (J.)
O031933
29. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
30. Łapka Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
31. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O034085
32. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
33. Michalska Dominika Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2002 (J.)
brak
34. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
35. Mondzielewska Aleksandra JKS RYWAL
2000 (J.)
brak
36. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
37. Nowak Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O012289
38. Olizarowicz Ewa JKS Rywal
S
O018652
39. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszcz
S
O009837
40. Pacała Aleksandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O042978
41. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
42. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (J.)
O039660
43. Paszyńska Joanna BPK
S
Brak
44. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
O048843
45. Piekarska Aneta bpk
2003 (JM.)
brak
46. Przesławska Maria bpk
2001 (J.)
brak
47. Romanowska Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2004 (JM.)
brak
48. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
49. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O031797
50. Sas Wisłocka Katarzyna Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1999 (MJ.)
O042174
51. Sikorska Kamila Brak
S
Brak
Brak
52. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
53. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
54. Sobańska Karolina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2001 (J.)
brak
55. Strzelczyk Zuzanna Maranka
2003 (JM.)
Brak
56. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
57. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
58. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
59. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
60. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
61. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O031143
62. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (Mł.)
brak
63. Wiśniewska Mirosława KJ Stajnia Jarużyn
S
brak
64. Witkowska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2000 (J.)
0035164
65. Włodarczak Izabela Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
brak
66. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
67. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ACON Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Krystian Kraus
B: Krystian Kraus
Brak
2.

20

AIKO DE CASSANDRA Kłusak Francuski LTU 2010 Wałach gniada F: Kitko
M: Quessant
O: Anna Kocięda
B: Anna Kocięda
Brak
3.

24

ALLURE DE RIVERLAND SF POL 2010 Klacz gniada/173 F: Silvio I
M: Reine De Riverland
O: Piotr Wutkowski
B: Francja
K024777 SF 25000110411391U
4.

33

ARIA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Alek / Liman
M: Merta /
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684 616007520131510
5.

4

BARBÓR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
O: Joanna Lemańczyk
B: SK Walewice
K013022 POL 006 59 0186 05
6.

38

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Michał Buzała
B:
K021456 616007610161912
7.

49

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
8.

76

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
9.

46

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
10.

2

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
11.

29

CEKINA -- POL -- Klacz kasztanowata/-- F: --
M: --
O: Agnieszka Brzychcy
B: --
-- --
12.

70

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: orella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
13.

79

Coco F:
M:
O:
B:
14.

52

CORSO Kuc Walijski POL 2008 Wałach siwa/kuc:brak F: Ramiro
M: Cuppers Merel
O: Marcelina Kacprzak
B: Kowalczewska Katarzyna
brak brak
15.

80

CRAZY CANDY Hanowerska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Palermo
M: Crazy Girl
O: Klaudia Kamińska
B: Marzena Kamińska
Brak
16.

78

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Diamant Z (Quick Diam's)/
M: Avinell S/
O: Stanisław Szurik
B: Sranisław Szurik
brak
17.

77

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Helanic / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: SK Wapno Jan Jach
B: Marek Romanowski
brak
18.

11

DIUCORINA W TS POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W /
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
K025032 616999520133712
19.

65

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
20.

8

DORINA NN POL Nn Klacz kasztanowata/Nn F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak Nn
21.

22

EMILIA IV HOL GER 2012 Klacz gniada F: Corrido / Contender / Corofino I
M: Noble Lady I / Heraldik / Landgraf I
O: KJ Złoty Rubin
B: Fielmann Guenther
K025732 DE421000035212 106BU26
22.

14

FAKIR SP POL 2011 Wałach gniada F: Browar
M: Sophia
O: Marian Strzelczyk
B: Stajnia Iwno
Brak
23.

16

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
24.

62

FINEZJA Mały Koń POL 2006 Klacz F: NN
M: NN
O: Ewa Olizarowicz
B: NN
brak
25.

57

GALAKTYKA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Taxis / Orkisz
M: Grecja / Arcygraf
O: Roman Meger
B: Robert Grunwald
K023718 616007610102911
26.

42

GENEVA BWP BEL 2006 Wałach siwa F: Parco / Darco
M: Celebrity / Coronado
O: Magdalena Ćwik
B:
K015953 W254759BWP
27.

31

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
28.

59

GREEN TEA XX POL 2012 Klacz gniada/163 F: October
M: Green Kiss
O: Artur Chęsy
B: Robert Gorczyca
K022430 616POL12007837A
29.

44

HALA DRP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nepomuk
M: Heska
O: Marcin Ćwik
B: Dominiak
Brak Xxxx
30.

63

HARLEY Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata F: Santiego
M: Harfa
O: Ewa Olizarowicz
B: Ewa Olizarowicz
Brak
31.

50

HENRY DRP DEU 1995 Wałach siwa/kuc: F: Hasko
M: Susi
O: Klaudia Sykuła
B: Nieznany/Niemcy
Brak
32.

26

HERA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
brak
33.

66

HERR CATOO WLKP POL 2014 Klacz gniada F: CATOO
M: Himera
O: Marcin Matelski
B: Andrzej Herrmann
Brak
34.

54

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
35.

64

HIDDE PONY NED 2012 Wałach siwa/kuc:138 F: Brak
M: Brak
O: Dorota żielinska
B: Holandia
Brak Brak -
36.

13

IGREK FRYZ POL 2002 Wałach kara F: Gerke S
M: Iwona
O: Michał Masłowski
B: Michał Masłowski
brak
37.

15

INTRYGA WLKP POL 2009 Klacz kara/164 F: Pigmalion / Arak
M: Itema / Burnus
O: Rajmund Łączny
B: Rajmund Łączny
K021142 007520086009
38.

37

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: Michał Buzała
B:
K025245 528003201309097
39.

3

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
40.

23

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis / Cantanis
M: Kanada / Maram
O: Marcin Gerke
B: Krzysztof Jędrzejewski
K018912 POL009520053506
41.

1

KLEO DRP GER 2009 Klacz kara/kuc:141 F: Kennedy / Kaiserjaeger
M: Lisa / nn
O: Jan Grzybowski
B: Heinrich Hilbers
K025007 DE435350055809
42.

25

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
O: Kamilla Sarnowska
B: Robert Śliwiński
K018945 616007610210710
43.

45

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
44.

74

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
45.

28

KSENON Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/163 F: Pigmalion
M: Kosówka
O: Ina Besciak
B: Marcin Lewandowski
brak
46.

55

L-SIMBA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:125 F: JASMOND
M: ALBRECHT ' S HOEVE LINDA
O: Arleta Włodarczak
B: Podkówka Henryk
POL 013 67 01669 07 POL 013 67 01669 07
47.

51

LACOSTA KUC POL 2014 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Lordek
M: Lila
O: Joanna Paszyńska
B: Rafał Paszyński
Brak
48.

32

LASCARI Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Pallatyn
M: Lena
O: brak
B: nieznany
brak
49.

35

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
50.

60

LIZA Typ Kuc POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
K026508 616999520131812
51.

40

LUKIS Wielkopolska POL 1995 Wałach kasztanowata/- F: Ambasador
M: Lewica
O: Dorota Zielińska
B: Brak
Brak
52.

30

MARAVELLA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: ARAVEL WARO
M: MAGIA
O: MAŁGORZATA DETMER
B: Piecuch Zbigniew
BRAK 009 52 00422 07
53.

68

MARCUS BRAK POL 0000 Wałach kasztanowata/000 F: -
M: -
O: -
B: -
brak brak
54.

39

MONETA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: Budziak Jarosław
brak brak
55.

43

MUSSE KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:126 F: NN
M: nn
O: Marcin Ćwik
B: xxxxxxx
brak
56.

34

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
O: Gierszewski Grzegorz
B: Obolewicz Ryszard
brak
57.

61

NAPAR Konik Polski POL 2001 Ogier inna/kuc: F: Order
M: Niksana
O: Iwona Michałek
B: Sławomir Niedbalski
brak
58.

47

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
O: Krzysztof Kulpa
B: Leon Gawroński
K019332 616013520062710
59.

48

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
60.

27

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
61.

18

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada F: Sanwan
M: Prima W
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
brak
62.

69

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
O: Iwona Arkuszewska
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
63.

75

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Gestuet Lewitz
K026059 DE418180108109
64.

58

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
O: Tomasz Głogowski
B: Violette Pietrzyk
K024071 431310650611
65.

7

QUIDAM'S FLY HIGH Holsztyn GER 2003 Wałach gniada/162 F: Quianr
M: Lisene
O: NN
B: NN
NN DE 421000163300
66.

41

REX ROMINA HAN GER 2002 Klacz kasztanowata/164 F: Don Vino
M: Klacz
O: Ireneusz Cwik
B: Niemcy
Brak Xxxx
67.

36

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
68.

12

SAWA SP POL 2014 Klacz kara/158 F: Słowak
M: Sarma
O: Michał Masłowski
B: Michał Masłowski
brak brak
69.

53

SIRROCO Angloarab POL 2013 Wałach siwa/162 F: Faust
M: Sasanka
O: Kamila Sikorska
B: Tomasz Jabłoński
Brak 616006640050713 Brak
70.

17

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo
M: Samba
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015
71.

56

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
72.

9

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
O: Iwona Pawłowicz
B:
K020834 616007520050705
73.

21

TESSA SP POL 2013 Klacz gniada F: Cordess
M: Topola
O: Stanisław Janik
B: Stanisław Janik
brak
74.

71

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
O: Anna Nowak
B: SK Nowa Wioska
K018437
75.

72

WHISKY Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Okruch
M: Workuta
O: Aleksandra Oczachowska
B: -
K025968
76.

10

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata/170 F: Indoctro / Capitol I
M: Irusa / Nimmerdor
O: Krzysztof Sas Wisłocki
B: A. J. Hazenberg
K014081 5280030404485
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (69)
2018-11-18
11
2018-11-18
3
Chęsy Julia
KJ Oxer Inowrocław
2018-11-18
1
2018-11-18
21
2018-11-18
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
MUSSE (43)
2018-11-18
1
2018-11-18
1
HALA (44)
2018-11-18
37
2018-11-18
37
Detmer Małgorzata
bez przynależności klubowej
2018-11-18
2018-11-18
Detmer Marek
bez przynależności klubowej
2018-11-18
2018-11-18
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-11-18
2
2018-11-18
Falkowski Robert
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-11-18
18
2018-11-18
Filipek Anna
BPK kuj-pom
NAPAR (61)
2018-11-18
1
2018-11-18
27
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2018-11-18
5
2018-11-18
5
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
N'LUSI (34)
2018-11-18
1
2018-11-18
2018-11-18
1
Głogowska Victoria
Kj Stajnia jarużyn
HIDDE (64)
2018-11-18
32
2018-11-18
5
2018-11-18
30
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2018-11-18
15
2018-11-18
Górzyńska Julia
Stajnia Jarużyn
CEKINA (29)
2018-11-18
1
2018-11-18
10
2018-11-18
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
LIZA (60)
2018-11-18
1
2018-11-18
4
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
BELLO M (49)
2018-11-18
1
2018-11-18
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
KLEO (1)
2018-11-18
22
2018-11-18
5
Grzybowski Jan
KJ Stajnia Jarużyn
2018-11-18
6
2018-11-18
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-11-18
13
2018-11-18
2
2018-11-18
9
2018-11-18
1
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (74)
2018-11-18
2018-11-18
12
DENIS (77)
2018-11-18
2018-11-18
8
Jaworsk Julita
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2018-11-18
2018-11-18
Kacprzak Marcelina
brak
CORSO (52)
2018-11-18
2018-11-18
Kasprzyk Julia
KJK Joker Działowo
ARIA (33)
2018-11-18
2018-11-18
Kocięda Mateusz
JKS RYWAL
2018-11-18
2018-11-18
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
HERA (26)
2018-11-18
9
2018-11-18
2018-11-18
1
Kraus Patryk
JKS RYWAL
ACON (19)
2018-11-18
1
2018-11-18
1
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (35)
2018-11-18
6
2018-11-18
6
ROCCO (36)
2018-11-18
3
2018-11-18
1
Lasecka Wiktoria
Klub Jeździecki Wiecanowo
2018-11-18
27
2018-11-18
3
Lemańczyk Agnieszka
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-11-18
7
2018-11-18
2018-11-18
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
INTRYGA (15)
2018-11-18
Łapka Zofia
Bpk
HENRY (50)
2018-11-18
1
2018-11-18
15
2018-11-18
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LASCARI (32)
2018-11-18
1
2018-11-18
16
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (37)
2018-11-18
9
2018-11-18
3
2018-11-18
11
2018-11-18
2018-11-18
12
2018-11-18
17
2018-11-18
Michalska Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
SAWA (12)
2018-11-18
2018-11-18
1
2018-11-18
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NARNIA (47)
2018-11-18
1
2018-11-18
4
2018-11-18
12
NIWKA (48)
2018-11-18
1
Mondzielewska Aleksandra
JKS RYWAL
TESSA (21)
2018-11-18
2018-11-18
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
2018-11-18
32
2018-11-18
35
DORINA (8)
2018-11-18
8
2018-11-18
Nowak Anna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TOMICOR (71)
2018-11-18
1
2018-11-18
8
Olizarowicz Ewa
JKS Rywal
FINEZJA (62)
2018-11-18
HARLEY (63)
2018-11-18
2018-11-18
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszcz
MONETA (39)
2018-11-18
1
2018-11-18
1
Pacała Aleksandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
GENEVA (42)
2018-11-18
4
2018-11-18
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (16)
2018-11-18
13
2018-11-18
7
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-11-18
2018-11-18
7
2018-11-18
1
2018-11-18
Paszyńska Joanna
BPK
LACOSTA (51)
2018-11-18
1
2018-11-18
20
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (9)
2018-11-18
2018-11-18
Piekarska Aneta
bpk
2018-11-18
1
2018-11-18
5
2018-11-18
Przesławska Maria
bpk
Coco (79)
2018-11-18
1
2018-11-18
1
Romanowska Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
IGREK (13)
2018-11-18
1
2018-11-18
32
2018-11-18
19
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
KSENON (28)
2018-11-18
1
2018-11-18
35
2018-11-18
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (25)
2018-11-18
14
2018-11-18
Sas Wisłocka Katarzyna
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-11-18
2018-11-18
Sikorska Kamila
Brak
SIRROCO (53)
2018-11-18
2018-11-18
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (17)
2018-11-18
2
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (56)
2018-11-18
14
Sobańska Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
LUKIS (40)
2018-11-18
30
2018-11-18
1
2018-11-18
13
Strzelczyk Zuzanna
Maranka
FAKIR (14)
2018-11-18
8
2018-11-18
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team
2018-11-18
16
2018-11-18
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2018-11-18
10
2018-11-18
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (3)
2018-11-18
2018-11-18
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (54)
2018-11-18
2
2018-11-18
5
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (2)
2018-11-18
11
2018-11-18
4
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-11-18
4
2018-11-18
4
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (48)
2018-11-18
1
2018-11-18
1
Wiśniewska Mirosława
KJ Stajnia Jarużyn
MARCUS (68)
2018-11-18
27
2018-11-18
1
Witkowska Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
WHISKY (72)
2018-11-18
1
2018-11-18
17
2018-11-18
18
Włodarczak Izabela
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
L-SIMBA (55)
2018-11-18
1
2018-11-18
1
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2018-11-18
6
2018-11-18
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2018-11-18
2
2018-11-18
7
OLIMPIA (27)
2018-11-18
10
2018-11-18
3

Number of Riders: 67

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl