Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 07:14:41
2019-09-26 22:57:55
Kinga Kozłowska WALKIRIA
  • 2x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 2x 4/LL 80 cm kuce i MK/konkurs zwykły 80 cm kuce i małe konie
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 07:14:15
2019-09-26 22:48:17
Ewelina Smolińska TYTAN
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
  • 2x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 07:14:46
2019-09-26 21:13:05
Nina Madej KLINGUS
  • 2x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 07:14:28
2019-09-26 21:10:30
Katarzyna Jabłek KROPEK
  • 2x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 21:08:48
2019-09-26 21:08:08
Wiktoria Nowakowska WENUS
  • 2x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 21:04:40
2019-09-26 21:04:40
Michalina Skonieczna FIGLARZ
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 21:02:06
2019-09-26 20:43:47
Natalia Skonieczna GRÁCIA
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:47:08
2019-09-26 19:37:37
Martyna Czuprzyńska CANDY QUEEN
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:47:01
2019-09-26 19:34:17
Martyna Czuprzyńska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:12:51
2019-09-26 19:00:48
Katarzyna Wakuła BUMASZA
  • 2x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:12:53
2019-09-26 18:47:58
Amelia Zawisza ETOS
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:12:55
2019-09-26 18:46:18
Wiktoria Jankowska AMIRA
  • 2x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:12:57
2019-09-26 18:40:26
Martyna Reszka ETOS
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:12:58
2019-09-26 18:36:45
Hubert Krygier ETOS
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 15:21:55
2019-09-26 15:06:50
Jacek Jonak BEJRUT
  • 2x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:34:52
2019-09-26 13:54:17
Agnieszka Zawadzka SEA QUEST
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:34:35
2019-09-26 13:32:25
Karol Jonak SEA QUEST
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:34:31
2019-09-26 13:29:50
Franciszek Jonak JAZGAR
  • 2x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 12:58:09
2019-09-26 10:52:18
Zuzanna Fronc INN
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:18:28
2019-09-26 09:18:28
Paulina Mokrogulska MAŁA CZARNA
  • 2x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:16:21
2019-09-26 09:16:21
Paulina Mokrogulska FRESZ OLI
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:19:37
2019-09-26 09:07:22
Maria Geremek HELIOS
  • 2x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 08:07:25
2019-09-26 08:07:25
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 03:53:49
2019-09-25 23:49:11
Antonina Małecka TINA
  • 1x 0/Pony Games/Pony games
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 03:53:43
2019-09-25 22:56:58
Agata Dybowska CANDY QUEEN
  • 1x 0/Pony Games/Pony games
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 03:53:39
2019-09-25 22:51:42
Agata Dybowska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 03:53:33
2019-09-25 22:49:56
Agata Dybowska TINA
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 22:16:28
2019-09-25 21:47:53
Wiktoria Żelazny RIHANNA
  • 1x 7/L 100/konkurs dwufazowy 100 cm
  • 1x 8/P 110/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 110 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 21:29:05
2019-09-25 21:08:27
Dorota Strąk CANDY QUEEN
  • 1x 0/Pony Games/Pony games
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:55
2019-09-25 20:36:55
Oliwia Baranowska KOZAK
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:38:04
2019-09-25 20:36:39
Aleksandra Wernerowicz TRADYCJA
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 4/LL 80 cm kuce i MK/konkurs zwykły 80 cm kuce i małe konie
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:38:09
2019-09-25 20:36:08
Karolina Wernerowicz VINCENT
  • 2x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:38:13
2019-09-25 20:35:32
Helena Włodarczyk DAMROKA
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 4/LL 80 cm kuce i MK/konkurs zwykły 80 cm kuce i małe konie
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:35:05
2019-09-25 20:35:05
Zuzanna Kaleta FIGLARZ
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:35:19
2019-09-25 20:34:50
Rozalia Galińska ELWIS
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 4/LL 80 cm kuce i MK/konkurs zwykły 80 cm kuce i małe konie
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:31:49
2019-09-25 20:31:49
Halina Vasylkiv KLARYSA
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 21:53:41
2019-09-25 14:56:23
Martyna Kubasiewicz LEXUS
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 2x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 21:49:13
2019-09-25 14:54:30
Natalia Wolnomiejska SARIN
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
  • 2x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 07:14:30
2019-09-25 14:49:20
Agata Bogumił LUBLANA
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 2x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 16:47:29
2019-09-25 13:03:41
Sylwia Piechnik BAKALIA
  • 2x 7/L 100/konkurs dwufazowy 100 cm
  • 1x 8/P 110/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 110 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 16:47:32
2019-09-25 13:01:56
Julia Krencik BOLEK
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 16:47:36
2019-09-25 13:00:31
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 7/L 100/konkurs dwufazowy 100 cm
  • 1x 8/P 110/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 110 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 16:47:40
2019-09-25 12:59:12
Natalia Skonieczna GRACJA
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 16:47:44
2019-09-25 10:12:34
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 8/P 110/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 110 cm
  • 1x 9/N 120/konkurs zwykły 120 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:52:43
2019-09-25 09:27:52
Aleksandra Mariańska ZARYS
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 09:07:55
2019-09-25 07:42:37
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
  • 2x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
  • 1x 7/L 100/konkurs dwufazowy 100 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:54:55
2019-09-24 22:54:55
Zuzanna Kaleta BRYLANT
  • 1x 0/Pony Games/Pony games
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:51:56
2019-09-24 22:51:56
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:51:10
2019-09-24 22:51:10
Maja Kryst KAZIK
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:50:31
2019-09-24 22:50:31
Urszula Kruszewska BRYLANT
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:49:18
2019-09-24 22:49:18
Urszula Kruszewska KAPSEL
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:48:44
2019-09-24 22:48:44
Angelika Kapelańska FIGLARZ
  • 1x 0/Pony Games/Pony games
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:48:08
2019-09-24 22:48:08
Oliwia Kamińska SZAFIR
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:47:34
2019-09-24 22:47:34
Oliwia Kamińska KAPSEL
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:46:41
2019-09-24 22:46:41
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:45:53
2019-09-24 22:45:53
Marta Frankowska PUBLIMA
  • 2x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:45:12
2019-09-24 22:45:12
Joanna Smutrykowska LOTNY
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:44:27
2019-09-24 22:44:27
Marianna Wysmułek EL HAJAT
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:43:41
2019-09-24 22:43:41
Liliana Domarecka KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/Pony games
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:43:06
2019-09-24 22:43:06
Zuzanna Dziewicka FAIR FALCON
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 22:42:25
2019-09-24 22:42:25
Agata Banaszczyk FRESZ OLI
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:32:52
2019-09-24 18:11:18
Agnieszka Kurek PRESTIGE
  • 2x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 4/LL 80 cm kuce i MK/konkurs zwykły 80 cm kuce i małe konie
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:48:07
2019-09-24 14:20:16
Maja Mokosa ZUMI
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:46
2019-09-24 10:51:49
Nina Lenlich HALOGEN
  • 2x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:44
2019-09-24 10:50:17
Aleksandra Kołodziejczyk EL- VIS
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:41
2019-09-23 22:19:39
Jaroslaw Ptaszyński CZEKAN
  • 2x 8/P 110/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 110 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:38
2019-09-23 22:08:06
Kamila Górecka NTENDER
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
  • 1x 7/L 100/konkurs dwufazowy 100 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:30
2019-09-23 16:48:20
Aleksandra Kilian ELTON
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:28
2019-09-23 16:48:01
Kinga Chrzanowska ELTON
  • 1x 1/mini LL 50/konkurs dwufazowy 50 cm
  • 1x 2A/mini LL 60 DK/konkurs dwufazowy 60 cm seria DK
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:26
2019-09-23 12:10:08
Daniel Zawadzki DAR-S
  • 1x 7/L 100/konkurs dwufazowy 100 cm
  • 1x 8/P 110/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 110 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:24
2019-09-23 08:18:37
Wojciech Ośka DAUGUST
  • 2x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:20
2019-09-22 21:27:03
Amelia Saganowska SIMSALABIM
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:18
2019-09-22 17:26:02
Alicja Sikorska KASSARI
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:14:15
2019-09-22 09:38:14
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
  • 1x 7/L 100/konkurs dwufazowy 100 cm
  • 1x 8/P 110/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 110 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 11:22:44
2019-09-14 19:49:46
Ewelina Kluska WARTA
  • 1x 8/P 110/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 110 cm
  • 1x 9/N 120/konkurs zwykły 120 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 07:09:48
2019-09-13 13:19:53
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 7/L 100/konkurs dwufazowy 100 cm
  • 1x 8/P 110/konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem 110 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 23:35:04
2019-09-12 18:35:54
Weronika Buchcar REBELIA
  • 2x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
  • 1x 7/L 100/konkurs dwufazowy 100 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 23:34:59
2019-09-12 10:48:09
Nina Kostjan ROKITA
  • 1x 0/Pony Games/Pony games
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 23:34:55
2019-09-11 08:16:57
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
  • 1x 6/LL1 90/konkurs dwufazowy 90 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 22:03:30
2019-09-10 21:48:33
Weronika Buchcar RITA
  • 2x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 22:03:35
2019-09-10 21:01:42
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 23:05:42
2019-09-08 20:51:45
Aleksandra Mejsner REMI
  • 1x 2B/mini LL 60 kuce/konkurs dwufazowy 60 cm seria kuce
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-08 23:05:34
2019-09-06 20:20:40
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 1x 3/mini LL 70/konkurs dwufazowy 70 cm
  • 1x 5/LL 80 cm DK/konkurs dwufazowy 80 cm DK
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banaszczyk Agata KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
2. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
O035293
3. Bogumił Agata nz (UKS Impuls Łoś)
2004 (JM.)
none
4. Buchcar Weronika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O013688
5. Chrzanowska Kinga Nz
2002 (J.)
Brak
6. Czuprzyńska Martyna SKJ Grobice
Brak
7. Danieluk Daria Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
O035291
8. Domarecka Liliana KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
9. Dybowska Agata SKJ Grobice
2009 (Mł.)
o053193
10. Dziewicka Zuzanna Kj podkowa lesna
2004 (JM.)
Brak
11. Frankowska Marta Kj Podkowa lesna
S
Brak
12. Fronc Zuzanna bpk
2006 (JM.)
brak
13. Galińska Rozalia Kj Akademia Kucania
2006 (JM.)
Brak
14. Geremek Maria Nz
Brak
15. Górecka Kamila JKS Karolina
S
O006513
16. Grzymała Jakub Stowarzyszenie J Szarża Popówek
S
O010163
17. Jabłek Katarzyna KJ Amber Horse
2006 (JM.)
brak
18. Jankowska Wiktoria Sj Szarża
2005 (JM.)
Brak
19. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (J.)
0042742
20. Jonak Franciszek KJ Amber Horse
2009 (Mł.)
brak
21. Jonak Jacek KJ Amber Horse
S
brak
22. Jonak Karol KJ Amber Horse
2006 (JM.)
brak
23. Kaleta Zuzanna Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
2007 (JM.)
BRAK
24. Kaleta Zuzanna Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
2007 (JM.)
brak
25. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
26. Kapelańska Angelika KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
27. Kilian Aleksandra nz
S
Brak
28. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
29. Kołodziejczyk Aleksandra KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039866
30. Kostjan Nina Klub Jeździecki Podkowa Leśna i TKKF Ognisko Podkowa
2010 (Mł.)
BRAK
31. Kozłowska Kinga Bałałajka
2001 (J.)
Brak
32. Krencik Julia Nz
S
Brak
33. Kruszewska Urszula KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
rak
34. Kryst Maja KJ Podkowa Leśna
2004 (JM.)
brak
35. Kubasiewicz Martyna nz (UKS Impuls Łoś)
2005 (JM.)
none
36. Kurek Agnieszka Bałałajka
2006 (JM.)
brak
37. Lenlich Nina KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
brak
38. Madej Nina KJ Amber Horse
2007 (JM.)
brak
39. Małecka Antonina Domek Białego Kucyka
2009 (Mł.)
Brak
40. Mariańska Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża Popówek
S
O012425
41. Mejsner Aleksandra LKS WOLTA
2009 (Mł.)
brak
42. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (J.)
O043709
43. Mokosa Maja nz
2005 (JM.)
brak
44. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
45. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
46. Nowakowska Wiktoria KJ Amber Horse
2006 (JM.)
brak
47. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
48. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
49. Piechnik Sylwia 0
0
50. Reszka Martyna SJ Szarża
2005 (JM.)
brak
51. Saganowska Amelia BPK
2003 (J.)
O046336
52. Sikorska Alicja Brak
2006 (JM.)
Brak
53. Skonieczna Michalina KJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
brak
54. Skonieczna Natalia Nz
Brak
55. Skonieczna Natalia Stajnia Siekierki
2005 (JM.)
brak
56. Smolińska Ewelina Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
S
brak
57. Smutrykowska Joanna KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
58. Strąk Dorota Domek Białego Kucyka
2009 (Mł.)
brak
59. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
1999 (MJ.)
O026300
60. Vasylkiv Halina KJ Podkowa Leśna
2005 (JM.)
brak
61. Wakuła Katarzyna SJ Szarża
2004 (JM.)
brak
62. Wernerowicz Aleksandra kj Akademia Kucania
2007 (JM.)
brak
63. Wernerowicz Karolina Klub Jeździecki Akademia Kucania
2018 (Mł.)
brak
64. Włodarczyk Helena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
brak
65. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
66. Wolnomiejska Natalia nz (UKS Impuls Łoś)
2007 (JM.)
none
67. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (J.)
brak
68. Zawadzka Agnieszka KJ Amber Horse
S
brak
69. Zawadzki Daniel Polska Akademia Jeździecka Warszawa
S
O034607
70. Zawisza Amelia SJ Szarża
2004 (JM.)
brak
71. Żelazny Wiktoria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
2004 (JM.)
o032270
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

11

AJGOR SP POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
O: Stachnik Robert
B: Stachnik Robert
K023403 brak
2.

38

AKITA R WLKP POL 2004 Klacz siwa/161 F: Rubin
M: Anastazja / Genius
O: Katarzyna Klimowicz
B: Piotr Rembelski
K011821 POL 007 66 00069 04
3.

68

AMIRA Typ Kuc POL 2011 Klacz siwa/kuc:NN F: NN
M: NN
O: Małgorzata Krygier
B: NN
NN 616 999 66 15396 11
4.

13

ARNOLD SP POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K024224 brak
5.

8

ASLAN Małopolska POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
O: Jan Jankowski
B: Paweł Mazur
Brak 616006580149913
6.

42

BAKALIA 0 POL 0 Klacz ciemnogniada/0 F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
0 0
7.

65

BEJRUT MŁP POL 2006 Wałach gniada/165 F: Berberys
M: Belladonna
O: S.Widalski
B: Jacek Kosacki
brak brak
8.

43

BOLEK MŁP POL 2013 Wałach gniada/164 F: 0
M: 0
O: Julia Krencik
B: 0
Brak 0
9.

35

BRYLANT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Bies
M: Foka
O: KJ Podkowa Leśna
B: Anna Kozorys
brak 616013580740609
10.

66

BUMASZA Mały Koń POL 2010 Klacz kara/mk:NN F: Niwal
M: Barwinka
O: Stowarzyszenie Jeździekie Szarża
B: NN
brak 616 013 51 03486 10
11.

58

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Elżbieta Grabowska
K025873
12.

52

CANDY QUEEN KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:120cm F: NN
M: NN
O: Adam Dybowski
B: NN
brak 616 999 66 14076 13
13.

56

CANDY QUEEN KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:128 F: nn
M: nn
O: Dybowski Adam
B: nieznany
k022947
14.

70

CANDY QUEEN Typ Kuc POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:128 cm F: NN
M: NN
O: Adam Dybowski
B: NN
k022947 616 999 66 14076 13
15.

51

DAMROKA SP POL 2005 Klacz srokata/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Anna Sobańska
B: nn
brak 1239213678
16.

17

DAR-S SP POL 2008 Wałach gniada/- F: Vandamme / Guidam s.f.
M: Dragonada / Canadian Winter
O: Daniel Zawadzki
B: Kazimierz Skrzypczyński
K018837
17.

29

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:nn F: Dekstern
M: El Hajfa
O: Agnieszka Adamska
B: Petroniusz Frejlich
brak 616POL12009218A
18.

21

EL- VIS MŁP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Vis - Versa
M: Elana
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K014545 pol00650009402
19.

18

ELTON Typ Szlachetny POL 2008 Wałach tarantowata/160 F: Nn
M: Nn
O: Stajnia ostoja kończynka
B: Jach Jan
616999610328308
20.

47

ELWIS Kuc Feliński POL 2005 Wałach kara/kuc:139 F: Mandaryn
M: Energia
O: Anna Sobańska
B: Zofia Fulman
K019939 pol013580372805
21.

67

ETOS Wielkopolska POL 2003 Wałach kasztanowata/NN F: Diades
M: Etna
O: Małgorzata Krygier
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
brak POL 007 61 10166 03
22.

27

FAIR FALCON Pelna Krew Angielska POL 2002 Wałach gniada/Nn F: Sarhoob
M: Fancy Fair
O: Anna Cynalewska- Kurek
B: Belgia
Brak 6553
23.

34

FIGLARZ Typ Kuc POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak 616999580859808
24.

26

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
O: KJ Podkowa Leśna
B: Andrzej Wieczorek
brak 616012660176309
25.

45

GRACJA SP POL 0 Klacz gniada/0 F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
26.

22

HALOGEN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lotnik
M: Hortensja
O: Michał Siejek
B: Michał Siejek
K019314
27.

61

HELIOS MŁP POL 2012 Wałach siwa/165 F: 0
M: 0
O: Julia Krencik
B: 0
0 0
28.

62

INN KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:125 cm F: Hertz
M: Izabella
O: Maciej Strzeszewski
B: Joanna Olejniczak
brak POL 013611027003
29.

64

JAZGAR KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:C F: nn
M: nn
O: S.Jonak
B: S.Jonak
brak brak
30.

33

KAPSEL Typ Prymitywny POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak POL999590163201
31.

7

KARINA Śląska POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Wójcik
B: Katarzyna Wójcik
k014463 616999661017202
32.

14

KASSARI SP POL 2006 Klacz kasztanowata/163cm F: Rhytmus s
M: Kahalari
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
Brak
33.

36

KAZIK Typ Kuc POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak
34.

28

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
K019245
35.

3

KLINGUS KUC POL 2001 Wałach siwa/kuc:137 F: Ar-Rahman
M: Klinga
O: Julia Widalska
B: Agnieszka Wójtowicz
brak brak
36.

48

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
O: KJ Podkowa Leśna
B: Beata Sikorska
K025508
37.

77

KROPEK KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc:126 F: nn
M: nn
O: Marta Kaczanowska
B: nn
brak
38.

40

LEXUS SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: -
M: -
O: Agnieszka Niewitecka
B: -
- -
39.

30

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
O: KJ Podkowa Leśna
B: Teresa Berkan
brak POL012630172305
40.

2

LUBLANA SP POL 2003 Mare chestnut/180 F: BARYSHNIKOV
M: LUKKA
O: Klaudyna Bronszewska
B: Przeczewski Marek
POL 009600162103 -
41.

55

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 F: Turnina`s Gismore
M: Firwood`s Ella
O: Ewa Muszyńska
B: Kowalska Dorota
brak brak
42.

71

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz skarogniada/kuc:132 cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
O: Ewa Muszyńska
B: Dorota Kowalska
brak 616 013 59 01093 11
43.

60

MAŁA CZARNA Typ Szlachetny POL nn Klacz kara/nn F: nn
M: nn
O: KJ Podkowa Leśna
B: nn
brak POL999590220303
44.

19

NTENDER SP POL 2012 Wałach gniada/178 F: Contendus
M: Nimba
O: Kamila Górecka
B: Alan Kinas
K020837 Pol/61600961014212
45.

4

PEP TALK Angielska IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: Noeleen Roche
K024944 372IRE45168179T
46.

78

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
47.

25

PRESTIGE Kuc Walijski POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:132 F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kurek
B: NN
Brak Brak
48.

31

PUBLIMA Malopolska POL 2005 Klacz kasztanowata/Nn F: Bolivar
M: Padwa
O: Janina Kurek
B: Mateusz Strychalski
Brak 006550020205
49.

44

RAUL SP POL 2006 Wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
O: Sławomir Paszkowski
B: Piotr Tokarczyk
K016410
50.

10

REBELIA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: New Orleans
M: Rafanta
O: Anna Agrestowska-Wrzosek
B: Karolina Rogowska
brak
51.

5

REMI KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: Harfista
M: Różowa
O: LKS Wolta
B: Prus Andrzej
brak POL013661168607
52.

53

RIHANNA SP POL 2010 Klacz siwa/170 F: LOVE AFFAIR
M: RIPOSTA
O: MAREK KUCHARSKI
B: MAREK KUCHARSKI
k027121 616009600203910
53.

6

RITA SP POL 2015 Klacz gniada/173 F: NN
M: NN
O: Weronika Grabowska
B: Robert Stasiuk
Brak
54.

9

ROKITA SP POL 1998 Wałach kara/mk:160 F: BARD
M: ROXANA
O: JULIA KUSZELEWSKA
B: JULIA KUSZELEWSKA
BRAK POL 007660118898
55.

41

SARIN Typ Szlachetny POL 2008 Gleiding darkbay/mk:150 F: -
M: -
O: Agnieszka Niewitecka
B: -
616999661974209 -
56.

63

SEA QUEST COB POL nn Wałach kasztanowata/kuc:D F: nn
M: nn
O: S.Jonak
B: S.Jonak
brak
57.

15

SIMSALABIM Hanowerska DEU 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Signum
M: po Falkner
O: Seweryn Saganowski
B: Luise Benjes
Brak DE 431316825514
58.

32

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
O: Katarzyna Wojdalska-Krypa
B: nn
K021643 POL013680021806
59.

54

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka-Tofi
O: Ewa Muszyńska
B: Pawłowska Agnieszka
brak 013 66 056 16 07
60.

57

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:107 F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka-Toffi
O: Ewa Muszyńska
B: Agnieszka Pawłowska
Brak Pol013660561607
61.

49

TRADYCJA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:155 F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak brak
62.

75

TYTAN SP POL 2005 Wałach gniada/160 F: Dakar
M: Trufla
O: Małgorzata Krygier
B: KJ Kapriola-Choin
K012084 POL009580117605
63.

74

WALKIRIA NN POL 2012 Klacz gniada/mk:NN F: NN
M: NN
O: Magda Wojda
B: NN
Brak
64.

12

WARTA WLKP POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Song
M: Wena / Dżentelmen
O: Karolina Osiewicz
B: Henryk Dudek
K028128 -
65.

73

WENUS KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:140 F: Saturn
M: Weda
O: Jarosław Kawczyński
B: Stanisław Banach
brak
66.

37

WUWU Trakeńska POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
O: KJ Podkowa Leśna
B: Krzysztof Wojsiat
brak
67.

39

ZARYS SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/172 F: Talent
M: Zdrada
O: Aleksandra Mariańska
B: Adam Maras
K010396 POL009690047005
68.

24

ZUMI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Nobody
M: Zina
O: Igor Mokosa
B: Strzechowski Paweł
Brak 616009590205910
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszczyk Agata
KJ Podkowa Leśna
2019-09-28
2019-09-28
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (48)
2019-09-28
9
2019-09-28
12
Bogumił Agata
nz (UKS Impuls Łoś)
2019-09-28
1
2019-09-28
6
2019-09-28
Buchcar Weronika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
RITA (6)
2019-09-28
14
2019-09-28
9
REBELIA (10)
2019-09-28
2019-09-28
5
2019-09-28
4
Chrzanowska Kinga
Nz
ELTON (18)
2019-09-28
3
2019-09-28
9
Czuprzyńska Martyna
SKJ Grobice
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-28
24
Danieluk Daria
Stowarzyszenie KJ Podkowa Leśna
AKITA R (38)
2019-09-28
4
2019-09-28
1
Domarecka Liliana
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (28)
2019-09-28
2
Dybowska Agata
SKJ Grobice
TINA (54)
2019-09-28
7
2019-09-28
10
2019-09-28
7
Dziewicka Zuzanna
Kj podkowa lesna
2019-09-28
11
2019-09-28
6
Frankowska Marta
Kj Podkowa lesna
PUBLIMA (31)
2019-09-28
10
2019-09-28
22
Fronc Zuzanna
bpk
INN (62)
2019-09-28
12
2019-09-28
12
Galińska Rozalia
Kj Akademia Kucania
ELWIS (47)
2019-09-28
7
2019-09-28
10
2019-09-28
3
Geremek Maria
Nz
HELIOS (61)
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-28
15
Górecka Kamila
JKS Karolina
NTENDER (19)
2019-09-28
3
Grzymała Jakub
Stowarzyszenie J Szarża Popówek
ARNOLD (13)
2019-09-28
4
2019-09-28
3
Jabłek Katarzyna
KJ Amber Horse
KROPEK (77)
2019-09-28
19
2019-09-28
Jankowska Wiktoria
Sj Szarża
AMIRA (68)
2019-09-28
10
2019-09-28
14
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-09-28
12
2019-09-28
3
Jonak Franciszek
KJ Amber Horse
JAZGAR (64)
2019-09-28
8
2019-09-28
2019-09-28
20
Jonak Jacek
KJ Amber Horse
BEJRUT (65)
2019-09-28
2019-09-28
Jonak Karol
KJ Amber Horse
2019-09-28
13
2019-09-28
20
Kaleta Zuzanna
Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży Stajnia Agmaja
FIGLARZ (34)
2019-09-28
12
Kaleta Zuzanna
Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA
BRYLANT (35)
2019-09-28
5
2019-09-28
17
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
SZAFIR (32)
2019-09-28
5
KAPSEL (33)
2019-09-28
3
Kapelańska Angelika
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (34)
2019-09-28
3
Kilian Aleksandra
nz
ASLAN (8)
2019-09-28
16
2019-09-28
13
2019-09-28
ELTON (18)
2019-09-28
15
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WARTA (12)
2019-09-28
1
2019-09-28
1
Kołodziejczyk Aleksandra
KJ Akademia Kucania
EL- VIS (21)
2019-09-28
1
2019-09-28
4
Kostjan Nina
Klub Jeździecki Podkowa Leśna i TKKF Ognisko Podkowa
ROKITA (9)
2019-09-28
6
Kozłowska Kinga
Bałałajka
2019-09-28
11
2019-09-28
2019-09-28
2
Krencik Julia
Nz
BOLEK (43)
2019-09-28
23
2019-09-28
7
Kruszewska Urszula
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (33)
2019-09-28
16
2019-09-28
9
BRYLANT (35)
2019-09-28
4
Kryst Maja
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (36)
2019-09-28
5
2019-09-28
6
Kubasiewicz Martyna
nz (UKS Impuls Łoś)
LEXUS (40)
2019-09-28
8
2019-09-28
10
2019-09-28
Kurek Agnieszka
Bałałajka
2019-09-28
3
2019-09-28
1
Lenlich Nina
KJ Akademia Kucania
HALOGEN (22)
2019-09-28
2
2019-09-28
6
Madej Nina
KJ Amber Horse
2019-09-28
14
2019-09-28
Małecka Antonina
Domek Białego Kucyka
TINA (57)
2019-09-28
1
2019-09-28
18
Mariańska Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża Popówek
ZARYS (39)
2019-09-28
8
2019-09-28
8
Mejsner Aleksandra
LKS WOLTA
REMI (5)
2019-09-28
16
2019-09-28
16
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (58)
2019-09-28
10
2019-09-28
16
Mokosa Maja
nz
ZUMI (24)
2019-09-28
2
2019-09-28
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
2019-09-28
5
2019-09-28
9
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (37)
2019-09-28
16
2019-09-28
Nowakowska Wiktoria
KJ Amber Horse
WENUS (73)
2019-09-28
17
2019-09-28
Paszkowska Agnieszka
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
AJGOR (11)
2019-09-28
1
2019-09-28
2
Paszkowski Sławomir
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
RAUL (44)
2019-09-28
7
Piechnik Sylwia
0
BAKALIA (42)
2019-09-28
5
2019-09-28
Reszka Martyna
SJ Szarża
ETOS (67)
2019-09-28
1
Saganowska Amelia
BPK
2019-09-28
2
Sikorska Alicja
Brak
KASSARI (14)
2019-09-28
4
2019-09-28
11
Skonieczna Michalina
KJ Podkowa Leśna
FIGLARZ (34)
2019-09-28
2
2019-09-28
2
2019-09-28
2
Skonieczna Natalia
Nz
GRACJA (45)
2019-09-28
14
2019-09-28
9
Skonieczna Natalia
Stajnia Siekierki
GRACJA (45)
2019-09-28
Smolińska Ewelina
Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
TYTAN (75)
2019-09-28
5
2019-09-28
15
2019-09-28
Smutrykowska Joanna
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (30)
2019-09-28
1
2019-09-28
4
Strąk Dorota
Domek Białego Kucyka
2019-09-28
4
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
SZAFIR (32)
2019-09-28
5
2019-09-28
7
Vasylkiv Halina
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (28)
2019-09-28
6
KAZIK (36)
2019-09-28
11
Wakuła Katarzyna
SJ Szarża
BUMASZA (66)
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-28
Wernerowicz Aleksandra
kj Akademia Kucania
2019-09-28
8
2019-09-28
13
Wernerowicz Karolina
Klub Jeździecki Akademia Kucania
PRAGA (78)
2019-09-28
1
2019-09-28
7
Włodarczyk Helena
KJ Akademia Kucania
DAMROKA (51)
2019-09-28
7
2019-09-28
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (7)
2019-09-28
6
Wolnomiejska Natalia
nz (UKS Impuls Łoś)
SARIN (41)
2019-09-28
25
2019-09-28
2019-09-28
3
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
2019-09-28
8
2019-09-28
12
Zawadzka Agnieszka
KJ Amber Horse
2019-09-28
14
Zawadzki Daniel
Polska Akademia Jeździecka Warszawa
DAR-S (17)
2019-09-28
2
2019-09-28
3
Zawisza Amelia
SJ Szarża
ETOS (67)
2019-09-28
4
Żelazny Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
RIHANNA (53)
2019-09-28
6
2019-09-28
5

Number of Riders: 71

Number of Horses: 68

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl