Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
70 ACCEPTED 2021-05-01 13:39:18
2021-05-01 13:39:18
Zofia Monik KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne (art. 23 Reg.DiM)
69 ACCEPTED 2021-04-30 23:05:34
2021-04-30 22:49:51
Aleksandra Mordzelewska BE MY QUEEN
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
68 ACCEPTED 2021-04-30 22:17:51
2021-04-30 22:12:03
Agata Banaszczyk EVA DES AIGLONS
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
67 ACCEPTED 2021-04-30 21:55:41
2021-04-30 21:55:41
Magdalena Strzelecka LOTNY
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne (art. 23 Reg.DiM)
66 ACCEPTED 2021-04-30 21:54:20
2021-04-30 21:54:20
Angelika Białkowska KAPSEL
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne (art. 23 Reg.DiM)
65 ACCEPTED 2021-04-30 21:53:49
2021-04-30 21:53:49
Lena Cach KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne (art. 23 Reg.DiM)
64 ACCEPTED 2021-04-30 21:53:16
2021-04-30 21:53:16
Katarzyna Brodowicz KLARYSA
  • 1x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne (art. 23 Reg.DiM)
63 ACCEPTED 2021-04-30 21:42:54
2021-04-30 21:42:54
Marianna Wysmułek PETRA II
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
62 ACCEPTED 2021-04-30 21:26:05
2021-04-30 21:06:23
Sławomir Paszkowski RAUL
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7. L 100cm, dwufazowy (dokl, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 8/110 cm/Konkurs 8. P 110cm, o wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem - 10 przeszkód (art. 269.5)
  • 1x 9/120 cm/Konkurs 9 N zwykły 120 cm (art.238.2.1)
61 ACCEPTED 2021-04-30 21:24:39
2021-04-30 21:05:59
Jakub Grzymała ARNOLD
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7. L 100cm, dwufazowy (dokl, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 8/110 cm/Konkurs 8. P 110cm, o wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem - 10 przeszkód (art. 269.5)
60 ACCEPTED 2021-04-30 21:24:35
2021-04-30 21:05:39
Agnieszka Paszkowska AJGOR
  • 1x 8/110 cm/Konkurs 8. P 110cm, o wzrastajacym stopniu trudności z Jokerem - 10 przeszkód (art. 269.5)
  • 1x 9/120 cm/Konkurs 9 N zwykły 120 cm (art.238.2.1)
59 ACCEPTED 2021-04-30 21:24:31
2021-04-30 20:18:51
Krzysztof Chijioke ROCH
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
58 ACCEPTED 2021-04-30 21:24:27
2021-04-30 18:47:15
Agnieszka Kurek PRESTIGE D’AVANCON
  • 1x 4/80cm/Konkurs 4. KUCE i MK 80cm open dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
57 ACCEPTED 2021-04-30 16:34:31
2021-04-30 12:12:18
Julianna Nowacka KAJTEK
  • 2x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne (art. 23 Reg.DiM)
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
56 ACCEPTED 2021-04-30 08:49:37
2021-04-30 08:49:37
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7. L 100cm, dwufazowy (dokl, zwykły) (art. 274.1.5.2)
55 ACCEPTED 2021-04-30 08:48:37
2021-04-30 08:48:37
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
54 ACCEPTED 2021-04-30 08:48:12
2021-04-30 08:48:12
Olga Ostaszewicz EXPLODE
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
53 ACCEPTED 2021-04-30 08:47:47
2021-04-30 08:47:47
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
52 ACCEPTED 2021-04-30 08:47:05
2021-04-30 08:47:05
Agata Matyja LOTNY
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
51 ACCEPTED 2021-04-30 08:46:02
2021-04-30 08:46:02
Oliwia Kamińska KRATER
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
50 ACCEPTED 2021-04-30 08:45:29
2021-04-30 08:45:29
Oliwia Kamińska KOZAK
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
49 ACCEPTED 2021-04-30 08:45:02
2021-04-30 08:45:02
Franciszek Frączek FILOZOFIA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
48 ACCEPTED 2021-04-30 08:44:35
2021-04-30 08:44:35
Lena Cach KAZIK GR. B
  • 2x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
47 ACCEPTED 2021-04-29 23:45:07
2021-04-29 22:37:03
Zuzanna Sowińska ZOLKA
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
46 ACCEPTED 2021-04-29 23:44:59
2021-04-29 22:36:55
Weronika Walczuk ALUZJA
  • 2x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
45 ACCEPTED 2021-04-29 23:44:53
2021-04-29 22:17:22
Antonina Izydorczak TARNINA
  • 2x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
44 ACCEPTED 2021-04-29 09:14:36
2021-04-29 08:35:29
Oliwia Zając NIGHT LADY
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
43 ACCEPTED 2021-04-28 21:16:24
2021-04-28 21:12:48
Patrycja Mokosa ZUMI
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
42 ACCEPTED 2021-04-28 21:16:32
2021-04-28 21:10:25
Maja Mokosa ZUMI
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
41 ACCEPTED 2021-04-28 19:29:36
2021-04-28 19:10:42
Marta Łojewska GUDORINA VAN DE EIKHOF
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 2x 7/100cm/Konkurs 7. L 100cm, dwufazowy (dokl, zwykły) (art. 274.1.5.2)
40 ACCEPTED 2021-04-27 20:41:55
2021-04-27 20:09:50
Wiktor Jaworski M'08 WALKIRIA
  • 1x 4/80cm/Konkurs 4. KUCE i MK 80cm open dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
39 ACCEPTED 2021-04-27 20:41:50
2021-04-27 19:19:30
Amelia Nowakowska ROKSANA EKSTAZA
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
38 ACCEPTED 2021-04-27 20:41:45
2021-04-27 19:18:39
Natalia Garbaciak MARISKA
  • 2x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
37 ACCEPTED 2021-04-27 20:41:42
2021-04-27 19:18:08
Dominika Jędrzejowska Mj'01 PEP TALK
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7. L 100cm, dwufazowy (dokl, zwykły) (art. 274.1.5.2)
36 ACCEPTED 2021-04-27 12:59:26
2021-04-27 12:37:05
Aleksandra Mordzelewska DON MATEO
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
35 ACCEPTED 2021-04-27 12:59:21
2021-04-27 12:00:05
Marek Szewczyk CHOCOLATTI
  • 2x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7. L 100cm, dwufazowy (dokl, zwykły) (art. 274.1.5.2)
34 ACCEPTED 2021-05-01 19:25:32
2021-04-26 22:31:28
Iga Kruszelnicka JOGA
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
33 ACCEPTED 2021-04-27 08:54:59
2021-04-26 22:18:09
Oliwia Gburzyńska WAGA
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
32 ACCEPTED 2021-04-26 07:46:30
2021-04-25 20:57:16
Ada Pliszka NABUCCO
  • 2x 0/Pony Games/Konkurs 0 Pony Games - przejazdy samodzielne (art. 23 Reg.DiM)
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
31 ACCEPTED 2021-04-29 09:14:41
2021-04-25 17:57:01
Marta Polkowska SOFT
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
30 ACCEPTED 2021-04-25 08:12:07
2021-04-24 21:54:52
Lena Krupska EŁZA
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
29 ACCEPTED 2021-04-30 16:34:20
2021-04-24 21:21:24
Marta Frukacz MELODIA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
28 ACCEPTED 2021-04-24 16:03:50
2021-04-24 13:46:35
Julia Szychowska FANCY
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
27 ACCEPTED 2021-04-24 16:03:47
2021-04-24 13:44:56
Matylda Grodzka KAMELIA
  • 2x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
26 ACCEPTED 2021-04-27 08:54:53
2021-04-23 11:48:07
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
25 ACCEPTED 2021-04-23 17:55:30
2021-04-23 11:40:06
Amelia Wróblewska Jm"05 CINDY GIRL GR. E
  • 1x 4/80cm/Konkurs 4. KUCE i MK 80cm open dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
24 ACCEPTED 2021-04-22 19:35:05
2021-04-22 19:06:06
Karolina Wierzbicka BRASIL
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
23 ACCEPTED 2021-04-22 15:51:36
2021-04-22 12:22:34
Zuzanna Nowakowska ZŁOTY
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
22 ACCEPTED 2021-04-27 12:59:09
2021-04-22 00:47:35
Aleksandra Zielińska LAWENDA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
21 ACCEPTED 2021-04-29 18:59:25
2021-04-22 00:44:53
Anna Traczyk BONA FIDE
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
20 ACCEPTED 2021-04-22 08:04:20
2021-04-22 00:44:05
Oliwia Siejka KASZMIR
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
19 ACCEPTED 2021-04-22 08:04:11
2021-04-21 22:18:47
Maria Czerepińska GANDALF
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
18 ACCEPTED 2021-04-22 08:04:09
2021-04-21 22:14:39
Julia Łepkowska DIOR
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
17 ACCEPTED 2021-04-21 22:11:12
2021-04-21 22:10:53
Apolonia Popkowska ZEFIR
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
16 ACCEPTED 2021-04-21 22:07:32
2021-04-21 19:27:44
Barbara Pakuła J'03 CONSTANTIN
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
15 ACCEPTED 2021-04-21 22:07:27
2021-04-21 14:47:41
Michalina Rogalska PIASTA
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
14 ACCEPTED 2021-04-24 00:10:15
2021-04-21 01:16:53
Maria Woźnica HENIEK
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
13 ACCEPTED 2021-04-24 00:10:55
2021-04-21 01:15:02
Martyna Zięba HENIEK
  • 1x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
12 ACCEPTED 2021-04-20 12:01:21
2021-04-20 07:43:45
Malwina Białecka ASTERKA
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
11 ACCEPTED 2021-04-20 12:01:17
2021-04-19 18:45:50
Barbara Pudełko ABRUZJA
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
10 ACCEPTED 2021-04-20 12:01:12
2021-04-19 16:46:35
Kinga Kozłowska AIRA
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x 7/100cm/Konkurs 7. L 100cm, dwufazowy (dokl, zwykły) (art. 274.1.5.2)
9 ACCEPTED 2021-04-19 11:38:48
2021-04-18 15:10:12
Urszula Toeplitz PRINCESSA
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
8 ACCEPTED 2021-04-24 21:38:33
2021-04-16 17:34:47
Nina Wasilewska PRIMA
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
7 ACCEPTED 2021-04-24 21:08:24
2021-04-16 17:34:17
Nina Wasilewska CARTAGINA
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
6 ACCEPTED 2021-04-17 08:14:21
2021-04-15 20:22:40
Aleksandra Szostak ASLAN
  • 2x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
5 ACCEPTED 2021-04-17 08:14:17
2021-04-15 20:21:49
Oliwia Apolinarska SONIA
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
4 ACCEPTED 2021-04-17 08:14:11
2021-04-15 20:08:36
Zofia Gryżewska PANICZ
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
3 ACCEPTED 2021-04-17 08:14:05
2021-04-15 19:48:59
Aleksandra Kilian ATAMAN ZK
  • 1x 5/80cm/Konkurs 5. LL DK open 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5 reg B))
  • 1x 6/90cm/Konkurs 6. LL1 open 90 cm dwufazowy (dokł., zwykły) (art. 274.1.5.2)
2 ACCEPTED 2021-04-17 08:13:46
2021-04-15 14:11:57
Inga Grzybek COUPE DE BLUE
  • 2x 1/50cm/Konkurs 1. Debiuty open 50 cm dokładności (art. 238.1.1)
1 ACCEPTED 2021-04-17 08:13:40
2021-04-15 11:50:47
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 2A/60cm/Konkurs 2. 60cm open Seria A KUCE dokładności (art. 238.1.1)
  • 1x 3/70cm/Konkurs 3. mini LL 70cm open dokładności (art. 238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apolinarska Oliwia Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2005 (J.)
O061655
2. Banaszczyk Agata niezrzeszony
2004 (J.)
O050998
3. Białecka Malwina SSKJ GROBICE
2009 (JM.)
O059798
4. Brodowicz Katarzyna KJ Podkowa Lesna
2011 (Mł.)
5. Cach Lena KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
6. Chijioke Krzysztof KJ Bałałajka
2006 (JM.)
Brak
7. Czerepińska Maria LKS WOLTA
2009 (JM.)
Brak
8. Fabicka Kamila BPK
2009 (JM.)
O063783
9. Frączek Franciszek KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
10. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódx
2012 (Mł.)
O061242
11. Garbaciak Natalia KJ Kapitan
S
brak
12. Gburzyńska Oliwia KJ ostoja kończynka
2007 (JM.)
Brak
13. Grodzka Matylda NN
2006 (JM.)
brak
14. Gryżewska Zofia Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2009 (JM.)
Brak
15. Grzybek Inga BPK
S
O063803
16. Grzymała Jakub Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010163
17. Izydorczak Antonina bpk
2006 (JM.)
O048143
18. Jaworski M'08 Wiktor Bałałajka
2008 (JM.)
O058628
19. Jędrzejowska Mj'01 Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
O042742
20. Kamińska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
21. Kapelańska Angelika KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
22. Karbowiak Julia BPK-MAZ
2011 (Mł.)
O058263
23. Kilian Aleksandra nz (Ostoja Kończynka)
S
O021111
24. Kozłowska Mj'01 Kinga Bałałajka
2001 (MJ.)
O039312
25. Krupska Lena brak
2008 (JM.)
O063690
26. Kruszelnicka Iga KJ Bałałajka
2008 (JM.)
O051991
27. Kurek Agnieszka K J Bałałajka
2006 (JM.)
Brak
28. Łepkowska Julia LKS WOLTA
2002 (MJ.)
Brak
29. Łojewska Marta LKJ Gałkowo
S
O019288
30. Matyja Agata KJ Podkowa Leśna
2008 (JM.)
brak
31. Mokosa Maja nz
2005 (J.)
brak
32. Mokosa Patrycja nz
2007 (JM.)
brak
33. Monik Zofia KJ Podkowa Lesna
2011 (Mł.)
34. Mordzelewska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
35. Nowacka Julianna brak
2012 (Mł.)
brak
36. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
37. Nowakowska Amelia KJ Kapitan
2005 (J.)
brak
38. Nowakowska Zuzanna KJ Grand Horses
2011 (Mł.)
Brak
39. Ostaszewicz Olga KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
40. Pakuła J'03 Barbara LKS Wolta
2003 (J.)
O033586
41. Paszkowska Agnieszka Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O010171
42. Paszkowski Sławomir Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
O003290
43. Pliszka Ada niezrzeszony
2011 (Mł.)
brak
44. Polkowska Marta UKS Military
S
O033633
45. Popkowska Apolonia LKS WOLTA
2006 (JM.)
Brak
46. Pudełko Barbara Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2007 (JM.)
Brak
47. Rogalska Michalina KJ Grand Horses
2007 (JM.)
Brak
48. Siejka Oliwia Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
Brak
49. Sowińska Zuzanna brak
2008 (JM.)
O063053
50. Strzelecka Magdalena KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
51. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
S
O026300
52. Szewczyk Marek SKJ Legia-Kozielska Warszawa
S
O001473
53. Szostak Aleksandra ostoja kończynka
2007 (JM.)
brak
54. Szychowska Julia nz
2006 (JM.)
O043583
55. Toeplitz Urszula Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2008 (JM.)
O061141
56. Traczyk Anna Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
Brak
57. Walczuk Weronika Bez Przynależności Klubowej
brak
58. Wasilewska Nina KJ Ostoja Kończynka
S
O013220
59. Wierzbicka Karolina KJ Bałałajka
S
O021695
60. Wożnica Maria Klub Jeździecki Dworek
2011 (Mł.)
O063582
61. Wróblewska Jm 05 Amelia KJ Bielik Grzegorzewice
2005 (J.)
Brak
62. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (MJ.)
brak
63. Zając Oliwia Bpk
S
O063846
64. Zięba Martyna Klub Jeździecki Dworek
2001 (MJ.)
O041584
65. Zielińska Aleksandra Klub Jeździecki Malowany Koń
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

21

ABRUZJA ŚLĄSKA POL 2016 klacz siwa/165 F: Cypr (II)
M: Arkadia
Brak 616008520056016
2.

20

AIRA SP POL 2012 klacz gniada/169 F: Aldir
M: Gretą
K031314 616009540000212
3.

62

AJGOR SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Candiavolo
M: Akka
K023403 brak
4.

48

ALUZJA HUCULSKA POL 2010 klacz srokata/kuc:130 F: Oktawian-O
M: Agnes
brak 616098200010022
5.

63

ARNOLD SP POL 2012 wałach kasztanowata/167 F: Candiavolo
M: Anabell
K024224 brak
6.

18

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
7.

22

ASTERKA NN POL 2009 klacz izabelowata/kuc:135,5 F: NN
M: NN
K030298 616999640098809
8.

15

ATAMAN ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach tarantowata/175 F: Rewizjon
M: Alchemia
Brak 616009590014813
9.

68

BE MY QUEEN WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: IMEQUYL
M: BAHAMA III
brak A0015775S
10.

4

BONA FIDE SP POL 2006 klacz ciemnogniada/164 F: Love Affair
M: Brava Bella Corte
Brak .
11.

31

BRASIL SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Clayton
M: Buchara
K016172 POL009530088205
12.

1

CARTAGINA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Brak
M: Kartuzja
K031516 Brak
13.

39

CHOCOLATTI REINISCHES POL 2013 Wałach siwa/167 F: Cadmo
M: Chokettie
K028479 DE443430709513 DE443430709513
14.

32

CINDY GIRL GR. E Irlandzki Kuc Wierzchowy IRL 2007 klacz srokata/kuc:mk:155 F: Nn
M: Nn
Brak
15.

25

CONSTANTIN HOL POL 2009 Wałach gniada/172 F: cento
M: idylle1
BRAK DE421000401509
16.

14

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE 418181054915
17.

27

DIOR SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Fliper
M: Dukla
Brak POL009590148805
18.

38

DON MATEO XX POL 2004 wałach gniada/165 F: Life of Liberty
M: Delijka
brak POL999663439604
19.

58

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
20.

35

EŁZA M POL 2009 klacz skarogniada/mk:165 F: Łoskot
M: Emisja
K023948 616006550096109
21.

67

EVA DES AIGLONS Kłusak Francuski POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/163 F: Latinus
M: Mexicana
K031533 616 015 1 149R 01 14
22.

57

EXPLODE Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz gniada/bd F: Enjoy Plan
M: Emily
brak POL080000005608
23.

33

FANCY Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz kara/165 F: Flintstone
M: Rubinia
K031600 27645603164160
24.

51

FILOZOFIA KUC POL 1997 Klacz kara/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K014947 POL999660399497
25.

28

GANDALF MALY KOŃ POL 2007 wałach srokata/mk:144 F: Camillo
M: Grenada
Brak POL 013530143807
26.

44

GUDORINA VAN DE EIKHOF AES POL 2015 klacz skarogniada/165 F: Glasgow-W van’t Merelsnest
M: Udorina
K031460 826002150874573
27.

23

HENIEK TYP KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:107 F: Nn
M: NN
K027358 616999661115803
28.

11

JOGA TYP KOŃ MAŁY POL Brak klacz kasztanowata/kuc:129 F: NN
M: NN
K030945 616999530295606
29.

60

KAJTEK NN POL 2013 wałach siwa/kuc:110 F: nn
M: nn
brak 616999661416813
30.

34

KAMELIA Polski Koń Sportowy POL 2006 klacz srokata/164 F: Dalbór
M: Kraina
brak 999600084106
31.

54

KAPSEL TYP PRYMITYWNY POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
brak POL999590163201
32.

29

KASZMIR TYP SZLACHETNY POL 2012 Wałach siwa/156 F: nn
M: nn
brak brak
33.

50

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
PZJ K028357
34.

66

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
35.

52

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
K025508
36.

53

KRATER MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba
M: Karisa
brak 616006580318513
37.

6

LAWENDA TYP KUC POL 2003 Klacz inna/kuc: F: Kormoran
M: Luba
brak
38.

55

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
brak POL012630172305
39.

13

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
40.

41

MARISKA GR. C NN POL 2012 klacz gniada/kuc:137 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
41.

8

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
K020505 616013530059811
42.

36

NABUCCO HAFLINGER POL 2003 wałach jasnokasztanowata/kuc:143 F: Novum
M: Heidi
brak DE 467-000049103
43.

46

NIGHT LADY Polski Koń Sportowy POL 2006 klacz kara/167 F: Landino
M: Nubia
K026934 616009590024606
44.

16

PANICZ ARABOKONIK POL 2014 wałach bułana/mk:150 F: macho
M: polonia
brak 616013630062114
45.

40

PEP TALK ANGIELSKA IRL 2009 wałach gniada/175 F: Scorpion
M: Like a Bird
K024944 372IRE45168179T
46.

65

PETRA II HUCULSKA POL 2010 klacz gniada/kuc:137 F: Wabigon
M: Połonina
616012670056510
47.

24

PIASTA SP POL 2010 klacz gniada/170 F: Iskar
M: Persa
Brak 616009690046510
48.

61

PRESTIGE D’AVANCON WELSH PONY POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:129 F: Imperatore
M: Flamina
Brak 03100744A
49.

2

PRIMA NN POL NN klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
K031517 Brak
50.

19

PRINCESSA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: nn
M: nn
K030886 616999640083514
51.

64

RAUL SP POL 2006 wałach gniada F: Quelester
M: Raketta / Rakett
K016410
52.

70

ROBIN F:
M:
53.

12

ROCH Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Golden Tirol
M: Romp River
Brak 616POL16008930T
54.

42

ROKSANA EKSTAZA KUC POL 2015 klacz srokata/kuc:147 F: Rokset
M: Jagoda
brak 616013661215615
55.

7

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Capo 14
M: Szanta / Elliot
K025155 616999662050808
56.

10

SOFT SP POL 2016 wałach gniada/170 F: LANDOR
M: SOFIA
K031222 616009610094116
57.

17

SONIA NN POL 2011 klacz myszata/kuc:140 F: Step
M: Gwida
K030835 616013540029811
58.

59

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
59.

47

TARNINA SP POL 2005 klacz siwa/- F: Bolero De Ravel
M: Taczanka
- -
60.

37

WAGA HUCULSKA POL 2015 klacz skarogniada/kuc:145 F: Promień
M: Wicka
Brak 616012610151715
61.

43

WALKIRIA NN POL 2014 klacz gniada/mk:145 F: NN
M: NN
K029082 616999640074714
62.

56

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
PZJ K024855 POL 732010025607
63.

26

ZEFIR SP POL 2003 Wałach kara/165 F: nn
M: nn
brak pol 999 66 33126 04
64.

30

ZŁOTY NN POL 2006 Wałach tarantowata/156 F: NN
M: NN
Brak 616999661512006
65.

49

ZOLKA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Samir
M: Zefirynka
K030954 POL999661421206
66.

45

ZUMI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Nobody
M: Zina
Brak 616009590205910
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apolinarska Oliwia
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
SONIA (17)
2021-05-03
1
2021-05-03
22
Banaszczyk Agata
niezrzeszony
2021-05-03
2021-05-03
Białecka Malwina
SSKJ GROBICE
ASTERKA (22)
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Brodowicz Katarzyna
KJ Podkowa Lesna
KLARYSA (66)
2021-05-03
1
Cach Lena
KJ Podkowa Leśna
2021-05-03
1
2021-05-03
16
KLARYSA (66)
2021-05-03
4
Chijioke Krzysztof
KJ Bałałajka
ROCH (12)
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Czerepińska Maria
LKS WOLTA
GANDALF (28)
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Fabicka Kamila
BPK
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Frączek Franciszek
KJ Podkowa Leśna
2021-05-03
1
2021-05-03
11
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódx
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Garbaciak Natalia
KJ Kapitan
2021-05-03
1
2021-05-03
16
Gburzyńska Oliwia
KJ ostoja kończynka
WAGA (37)
2021-05-03
19
2021-05-03
1
Grodzka Matylda
NN
KAMELIA (34)
2021-05-03
2021-05-03
Gryżewska Zofia
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
PANICZ (16)
2021-05-03
19
2021-05-03
19
Grzybek Inga
BPK
2021-05-03
2021-05-03
Izydorczak Antonina
bpk
TARNINA (47)
2021-05-03
16
2021-05-03
1
Jaworski M'08 Wiktor
Bałałajka
2021-05-03
3
2021-05-03
2
Jędrzejowska Mj'01 Dominika
KJ Kapitan
2021-05-03
5
2021-05-03
3
Kamińska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (52)
2021-05-03
1
KRATER (53)
2021-05-03
1
2021-05-03
8
Kapelańska Angelika
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (54)
2021-05-03
5
2021-05-03
1
2021-05-03
Karbowiak Julia
BPK-MAZ
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Kilian Aleksandra
nz (Ostoja Kończynka)
2021-05-03
9
2021-05-03
5
Kozłowska Mj'01 Kinga
Bałałajka
AIRA (20)
2021-05-03
4
2021-05-03
1
Krupska Lena
brak
EŁZA (35)
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Kruszelnicka Iga
KJ Bałałajka
JOGA (11)
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Kurek Agnieszka
K J Bałałajka
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Łepkowska Julia
LKS WOLTA
DIOR (27)
2021-05-03
1
2021-05-03
9
Matyja Agata
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (55)
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Mokosa Maja
nz
ZUMI (45)
2021-05-03
3
Mokosa Patrycja
nz
ZUMI (45)
2021-05-03
1
Monik Zofia
KJ Podkowa Lesna
KLARYSA (66)
2021-05-03
6
Mordzelewska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-03
1
2021-05-03
7
2021-05-03
Nowacka Julianna
brak
KAJTEK (60)
2021-05-03
2
2021-05-03
2021-05-03
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (56)
2021-05-03
1
2021-05-03
6
Nowakowska Amelia
KJ Kapitan
2021-05-03
24
2021-05-03
17
Nowakowska Zuzanna
KJ Grand Horses
ZŁOTY (30)
2021-05-03
2021-05-03
Ostaszewicz Olga
KJ Podkowa Leśna
EXPLODE (57)
2021-05-03
20
2021-05-03
9
Pakuła J'03 Barbara
LKS Wolta
2021-05-03
2021-05-03
2
Pliszka Ada
niezrzeszony
NABUCCO (36)
2021-05-03
7
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Polkowska Marta
UKS Military
SOFT (10)
2021-05-03
5
2021-05-03
5
Popkowska Apolonia
LKS WOLTA
ZEFIR (26)
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Pudełko Barbara
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
ABRUZJA (21)
2021-05-03
19
2021-05-03
17
Rogalska Michalina
KJ Grand Horses
PIASTA (24)
2021-05-03
25
2021-05-03
Siejka Oliwia
Stajnia Malowany Koń
ROBIN (70)
2021-05-03
1
2021-05-03
11
Sowińska Zuzanna
brak
ZOLKA (49)
2021-05-03
19
2021-05-03
1
Strzelecka Magdalena
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (55)
2021-05-03
2
2021-05-03
1
2021-05-03
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
SZAFIR (59)
2021-05-03
1
2021-05-03
3
Szewczyk Marek
SKJ Legia-Kozielska Warszawa
2021-05-03
8
2021-05-03
2
Szostak Aleksandra
ostoja kończynka
ASLAN (18)
2021-05-03
12
2021-05-03
1
Szychowska Julia
nz
FANCY (33)
2021-05-03
20
2021-05-03
Toeplitz Urszula
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Traczyk Anna
Stajnia Malowany Koń
2021-05-03
23
2021-05-03
Walczuk Weronika
Bez Przynależności Klubowej
ALUZJA (48)
2021-05-03
11
2021-05-03
1
Wasilewska Nina
KJ Ostoja Kończynka
2021-05-03
16
2021-05-03
4
PRIMA (2)
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Wierzbicka Karolina
KJ Bałałajka
BRASIL (31)
2021-05-03
2021-05-03
Wożnica Maria
Klub Jeździecki Dworek
HENIEK (23)
2021-05-03
1
Wróblewska Jm 05 Amelia
KJ Bielik Grzegorzewice
2021-05-03
1
2021-05-03
9
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
2021-05-03
2021-05-03
Zając Oliwia
Bpk
2021-05-03
1
2021-05-03
1
Zięba Martyna
Klub Jeździecki Dworek
HENIEK (23)
2021-05-03
1
Zielińska Aleksandra
Klub Jeździecki Malowany Koń
2021-05-03
1
2021-05-03
11

Number of Riders: 65

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl