Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
59 ACCEPTED 2021-05-15 09:11:31
2021-05-15 00:00:02
Evgeniya Shibneva DYPLOMATA
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
58 ACCEPTED 2021-05-15 09:38:11
2021-05-14 23:59:31
Evgeniya Shibneva TOSKANIA
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
57 ACCEPTED 2021-05-14 22:46:21
2021-05-14 22:46:21
Małgorzata Tobiaszewska MAŁA CZARNA
  • 1x 3/L6R/L6R ZT 20x40 w ramach PP
56 ACCEPTED 2021-05-14 17:58:10
2021-05-14 17:32:06
Natalia Wojtaszek MILKY WAY PP
  • 1x 5/L3 kuce/L3 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ i PP
55 ACCEPTED 2021-05-14 17:58:05
2021-05-14 17:30:59
Sonia Guerquin-Koryzma DRUH HROBY HRON
  • 1x 3/L6R/L6R ZT 20x40 w ramach PP
54 ACCEPTED 2021-05-14 17:58:01
2021-05-14 17:30:25
Pola Guerquin-Koryzma SAYARA
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
53 ACCEPTED 2021-05-14 17:57:57
2021-05-14 17:29:45
Pola Guerquin-Koryzma MILKY WAY PP
  • 1x 5/L3 kuce/L3 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ i PP
52 ACCEPTED 2021-05-14 15:59:55
2021-05-14 13:36:18
Justyna Mateuszczyk-Kulas SOKÓŁ
  • 2x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
51 ACCEPTED 2021-05-14 16:48:56
2021-05-14 09:25:17
Joanna Woźnica Muśnicka MARAKESZ
  • 2x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
50 ACCEPTED 2021-05-13 23:35:11
2021-05-13 23:35:11
Ewa Giergielewicz LOTNY
  • 1x 1/Debiuty/ Debiuty ZT 20x40 w ramach MTJ
49 ACCEPTED 2021-05-13 23:33:02
2021-05-13 23:33:02
Lena Cach KAZIK GR. B
  • 1x 4/L2 kuce/L2 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ
  • 1x 5/L3 kuce/L3 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ i PP
48 ACCEPTED 2021-05-13 23:32:41
2021-05-13 23:32:41
Helena Dembińska KLARYSA
  • 1x 1/Debiuty/ Debiuty ZT 20x40 w ramach MTJ
  • 1x 3/L6R/L6R ZT 20x40 w ramach PP
47 ACCEPTED 2021-05-13 22:54:20
2021-05-13 20:39:00
Kalina Kopczewska M'08 LITTLE BEAR
  • 1x 4/L2 kuce/L2 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ
  • 1x 9/P3/P3 ZR KUCE 20x60
46 ACCEPTED 2021-05-13 19:05:08
2021-05-13 18:02:09
Bogna Jedziniak SONJAHOFS UNITAS
  • 1x 10/N3/N3 20x60 ZR
45 ACCEPTED 2021-05-13 17:25:38
2021-05-13 14:34:09
Nataliya Leshchiy LEMIRAH-GONDA
  • 2x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
44 ACCEPTED 2021-05-13 10:01:21
2021-05-12 22:50:50
Karolina Bańkowska GRANDO V
  • 2x 12/C1/C1 ZR KUCE 20x60 finał AMWiM profi
43 ACCEPTED 2021-05-13 10:01:16
2021-05-12 22:32:13
Maja Piasecka MALANG
  • 1x 6/L2/L2 ZT 20x60 w ramach MTJ
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
42 ACCEPTED 2021-05-13 10:01:11
2021-05-12 22:31:59
Kamila Kozon EVIT SOON
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
41 ACCEPTED 2021-05-12 19:36:50
2021-05-12 16:50:45
Halina Vasylkiv PRINCESSA
  • 2x 6/L2/L2 ZT 20x60 w ramach MTJ
40 ACCEPTED 2021-05-15 09:38:04
2021-05-11 22:23:07
Julia Sencio BIZARRO
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
39 ACCEPTED 2021-05-11 22:20:42
2021-05-11 21:36:08
Julia Sobiepańska FANCY
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
38 ACCEPTED 2021-05-11 22:16:25
2021-05-11 18:09:30
Zuzanna Kachniarz MALINA
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
  • 1x 9/P3/P3 ZR KUCE 20x60
37 ACCEPTED 2021-05-11 22:16:21
2021-05-11 17:21:24
Kinga Zmysłowska GRAND TIETSE
  • 2x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
36 ACCEPTED 2021-05-11 22:16:18
2021-05-11 17:17:09
Łucja Mielcarz SANTANO
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
  • 1x 9/P3/P3 ZR KUCE 20x60
35 ACCEPTED 2021-05-11 22:16:14
2021-05-11 17:16:13
Klaudia Zajkowska CANDY
  • 2x 11/N4/N4 ZR KUCE 20x60 w ramach PP, półfinał AMWiM profi
34 ACCEPTED 2021-05-11 22:16:09
2021-05-11 16:25:58
Martyna Baściuk BARAŻ
  • 2x 12/C1/C1 ZR KUCE 20x60 finał AMWiM profi
33 ACCEPTED 2021-05-11 22:16:00
2021-05-11 16:10:05
Ivette Czok LUCKY LOOK
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
32 ACCEPTED 2021-05-11 22:15:56
2021-05-11 16:08:40
Weronika Usiądek MR. DESPO
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
31 ACCEPTED 2021-05-11 22:15:52
2021-05-11 13:31:16
Daniel Dębowski MC GREGOR TC
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
30 ACCEPTED 2021-05-11 22:15:48
2021-05-11 13:00:17
Hanna Jedlińska KASKADA OPTIMIST SURPRISE
  • 1x 4/L2 kuce/L2 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ
  • 1x 5/L3 kuce/L3 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ i PP
29 ACCEPTED 2021-05-11 22:15:43
2021-05-11 11:24:50
Aleksandra Dymel WOLLING DAWAIWIEWEL
  • 1x 4/L2 kuce/L2 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ
  • 1x 5/L3 kuce/L3 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ i PP
28 ACCEPTED 2021-05-11 22:15:37
2021-05-11 10:44:49
Aleksandra Gruszka M-CAS-AS
  • 1x 12/C1/C1 ZR KUCE 20x60 finał AMWiM profi
27 ACCEPTED 2021-05-10 23:43:29
2021-05-10 23:43:29
Aleksandra Sypuła Mj'99 SZAFIR
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
26 ACCEPTED 2021-05-10 23:42:56
2021-05-10 23:42:56
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
25 ACCEPTED 2021-05-10 23:42:28
2021-05-10 23:42:28
Olga Ostaszewicz EXPLODE
  • 1x 3/L6R/L6R ZT 20x40 w ramach PP
24 ACCEPTED 2021-05-10 23:36:50
2021-05-10 23:36:50
Michalina Nowak KOZAK
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
23 ACCEPTED 2021-05-10 23:36:19
2021-05-10 23:36:19
Paulina Mokrogulska KAPSEL
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
22 ACCEPTED 2021-05-10 23:35:52
2021-05-10 23:35:52
Aleksander Mitroo KRATER
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
21 ACCEPTED 2021-05-10 23:34:49
2021-05-10 23:34:49
Angelika Białkowska KAPSEL
  • 1x 5/L3 kuce/L3 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ i PP
20 ACCEPTED 2021-05-10 23:33:16
2021-05-10 23:33:16
Agata Matyja LOTNY
  • 1x 3/L6R/L6R ZT 20x40 w ramach PP
19 ACCEPTED 2021-05-10 23:32:43
2021-05-10 23:32:43
Franciszek Frączek BRYLANT
  • 1x 3/L6R/L6R ZT 20x40 w ramach PP
18 ACCEPTED 2021-05-10 23:32:12
2021-05-10 23:32:12
Agata Budniak MAŁA CZARNA
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
17 ACCEPTED 2021-05-15 16:03:34
2021-05-10 18:44:16
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 4/L2 kuce/L2 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ
  • 1x 5/L3 kuce/L3 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ i PP
16 ACCEPTED 2021-05-10 08:28:20
2021-05-09 22:36:09
Alicja Iwaszczuk PROVINZIAL
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
15 ACCEPTED 2021-05-09 21:20:12
2021-05-09 21:15:32
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 4/L2 kuce/L2 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ
  • 1x 5/L3 kuce/L3 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ i PP
14 ACCEPTED 2021-05-09 21:20:05
2021-05-09 20:39:36
Paulina Abramowicz-Pindor EL MARIACHI
  • 2x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
13 ACCEPTED 2021-05-09 20:22:51
2021-05-09 17:25:53
Maja Tomaszewska ROYCE
  • 2x 11/N4/N4 ZR KUCE 20x60 w ramach PP, półfinał AMWiM profi
12 ACCEPTED 2021-05-09 09:56:02
2021-05-09 09:20:31
Lea Zatońska POPPINGS ANNABELL
  • 1x 9/P3/P3 ZR KUCE 20x60
  • 1x 11/N4/N4 ZR KUCE 20x60 w ramach PP, półfinał AMWiM profi
11 ACCEPTED 2021-05-11 22:15:29
2021-05-08 23:09:24
Julia Sobiepańska EŁZA
  • 1x 6/L2/L2 ZT 20x60 w ramach MTJ
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
10 ACCEPTED 2021-05-15 16:21:41
2021-05-08 18:05:48
Urszula Ślusarczyk VIKRAN
  • 1x 6/L2/L2 ZT 20x60 w ramach MTJ
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
9 ACCEPTED 2021-05-08 18:00:25
2021-05-08 16:41:32
Alicja Jasiak AKWADAR
  • 1x 12/C1/C1 ZR KUCE 20x60 finał AMWiM profi
8 ACCEPTED 2021-05-08 16:23:48
2021-05-08 16:14:37
Danuta Konończuk KONKRET
  • 1x 12/C1/C1 ZR KUCE 20x60 finał AMWiM profi
7 ACCEPTED 2021-05-08 14:46:25
2021-05-08 14:38:55
Ada Kopeć KLARA
  • 1x 7/L3/L3 ZT 20x60 w ramach MTJ i PP, półfinał AMWiM amatorzy
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
6 ACCEPTED 2021-05-07 10:18:54
2021-05-07 09:08:11
Anna Stępnik DASLEY
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
5 ACCEPTED 2021-05-13 22:54:14
2021-05-05 19:05:51
Ignacy Ceran SPARKLE
  • 1x 8/P2/P2 ZR + ZT KUCE 20x60 w ramach PP, finał AMWiM amatorzy
4 ACCEPTED 2021-05-05 19:32:34
2021-05-05 18:58:06
Dominika Jędrzejowska Mj'01 RAHIM BH
  • 1x 11/N4/N4 ZR KUCE 20x60 w ramach PP, półfinał AMWiM profi
  • 1x 12/C1/C1 ZR KUCE 20x60 finał AMWiM profi
3 ACCEPTED 2021-05-13 10:01:02
2021-05-05 17:33:59
Barbara Pudełko ASLAN
  • 2x 3/L6R/L6R ZT 20x40 w ramach PP
2 ACCEPTED 2021-05-05 17:55:16
2021-05-05 17:28:10
Oliwia Apolinarska Jm'05 SONIA GR. C
  • 2x 4/L2 kuce/L2 kuce ZT 20x40 w ramach MTJ
1 ACCEPTED 2021-05-05 08:48:26
2021-05-05 07:43:21
Zofia Gryżewska PANICZ
  • 2x 3/L6R/L6R ZT 20x40 w ramach PP
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abramowicz-Pindor Paulina Klub jeździecki Malowany Koń
S
Brak
2. Apolinarska Jm'05 Oliwia nz
2005 (J.)
brak
3. Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion
S
O008574
4. Baściuk Martyna Klub Sportowy Centurion
2005 (J.)
O046348
5. Białkowska Angelika KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
6. Budniak Agata KJPodkowa Leśna
2000 (MJ.)
brak
7. Cach Lena KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
8. Ceran Ignacy KJ Kapitan
2007 (JM.)
O059498
9. Czok Ivette KS Centurion
2006 (JM.)
O040263
10. Dębowski Daniel KS Centurion
S
0040067
11. Dembińska Helena KJ Podkowa Lesna
2007 (JM.)
12. Dworacka Tatiana SSKJi Bobrowy Staw
2009 (JM.)
O058594
13. Dymel Aleksandra KJ Huzar
2009 (JM.)
brak
14. Frączek Franciszek KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
brak
15. Giergielewicz Ewa KJ Podkowa Lesna
2009 (JM.)
16. Gruszka Aleksandra Skj Sewan
S
O023452
17. Gryżewska Zofia Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2009 (JM.)
Brak
18. Guerquin-Koryzma Pola BPK
2008 (JM.)
O055764
19. Guerquin-Koryzma Sonia BPK
2011 (Mł.)
O062536
20. Iwaszczuk Alicja KJ Wiktorowo
2001 (MJ.)
O024677
21. Jasiak Alicja bpk
2003 (J.)
brak
22. Jedlińska Hanna KJ HUZAR
2009 (JM.)
BRAK
23. Jędrzejowska Mj'01 Dominika KJ Kapitan
2001 (MJ.)
O042742
24. Jedziniak Bogna Klub Jeździecki Plejada
2005 (J.)
O058190
25. Kachniarz Zuzanna KJ Kapitan
2005 (J.)
O041957
26. Konończuk Danuta bpk
S
O003032
27. Kopczewska M'08 Kalina KJ Plejada Stefanówka
2008 (JM.)
O048171
28. Kopeć Ada Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
S
brak
29. Kozon Kamila Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O031652
30. Leshchiy Nataliya Klub Sportowy Centurion
S
O023028
31. Mateuszczyk-Kulas Justyna Niezrzeszony
S
Brak
32. Matyja Agata KJ Podkowa Leśna
2008 (JM.)
brak
33. Mielcarz Łucja SKJ Hawajka Majdan
2010 (Mł.)
O054739
34. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (MJ.)
O043709
35. Mokrogulska Paulina KJ Podkowa Leśna
2003 (J.)
brak
36. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
37. Ostaszewicz Olga KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
38. Piasecka Maja KJ Amazonka DamaDana Team
2005 (J.)
brak
39. Potyra Maja Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2010 (Mł.)
O061206
40. Pudełko Barbara Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
2007 (JM.)
Brak
41. Sencio Julia nz
2007 (JM.)
Brak
42. Shibneva Evgeniya Podkowa leśna
2020 (Mł.)
O059312
43. Ślusarczyk Urszula SKJ BAJARDO
2007 (JM.)
O050766
44. Sobiepańska Julia Equikam Sp. z o.o.
2000 (MJ.)
O028768
10164031
45. Stępnik Anna Klub Sportowy Centurion
S
brak
46. Strzelecka Magdalena KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
brak
47. Sypuła Mj'99 Aleksandra SKJ Podkowa Leśna
S
O026300
48. Tobiaszewska Małgorzata KJ Podkowa Lesna
S
49. Tomaszewska Maja KJ Welt Opypy
S
O019596
50. Usiądek Weronika KS Centurion
2006 (JM.)
O043579
51. Vasylkiv Halina Niezrzeszony
2005 (J.)
Brak
52. Wojtaszek Natalia Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
343297
53. Woźnica Muśnicka Joanna Klub jezdziecki Dworek
2005 (J.)
brak
54. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (J.)
O041844
55. Zatońska Lea Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O049671
56. Zmysłowska Kinga Bez Przynależności Klubowej
S
O025130
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

14

AKWADAR OO POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:147cm F: Drabant
M: Akwaforta
brak 616POL11008669A
2.

3

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
3.

43

BIZARRO SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/168 F: Otill
M: Banga
Brak 616009540100709
4.

23

BRYLANT KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: Bies
M: Foka
brak 616013580740609
5.

40

CANDY KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Carmana's Neptun
M: Czikita
K018656 013600220308
6.

11

DASLEY HANOWERSKA POL 2009 wałach kasztanowata/176 F: Dancier
M: French Affair
brak DE431315108909
7.

58

DRUH HROBY HRON KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:138 F: NN
M: Hurka
K020960 616999610165210
8.

59

DYPLOMATA SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Deportacja
K029414 616009600059515
9.

29

EL HAJAT Czysta Krew Arabska POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern
M: El Hajfa
brak 616POL12009218A
10.

18

EL MARIACHI NN POL 2000 wałach ciemnogniada/162 F: nn
M: nn
Brak 10540
11.

5

EŁZA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz kara/162 F: Łoskot
M: Emisja
K023948 616006550096109
12.

45

EVIT SOON Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: 1739 Chambers
M: Evita
K027405 000089905
13.

28

EXPLODE Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz gniada/bd F: Enjoy Plan
M: Emily
brak POL080000005608
14.

6

FANCY Niemiecki Koń Sportowy GER 2016 klacz kara/164 F: Flintstone
M: Rubinia
K031600 27645603164160
15.

31

GRAND TIETSE FRYZ STER VB POL 2010 ogier kara/165 F: Tietse 428
M: Sofie V
K029236 616004201005156
16.

47

GRANDO V SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/177 F: Solaris
M: Granda V
K027088
17.

25

KAPSEL TYP PRYMITYWNY POL nn Wałach inna/kuc:145 F: nn
M: nn
brak POL999590163201
18.

34

KASKADA OPTIMIST SURPRISE KUC POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:135cm F: -
M: -
BRAK A0001357S
19.

54

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
PZJ K028357
20.

12

KLARA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: NN
M: NN
brak 11751
21.

53

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
22.

13

KONKRET SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Armani
M: Kaldera
Brak
23.

27

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
K025508
24.

26

KRATER MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba
M: Karisa
brak 616006580318513
25.

50

LEMIRAH-GONDA KWPN NED 2016 klacz ciemnokasztanowata/176 F: Krack C
M: Emirah-Gonda/Sir Oldenburg
brak 528003201609025
26.

52

LITTLE BEAR KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn
M: nn
K029534
27.

24

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
brak POL012630172305
28.

37

LUCKY LOOK HANN POL 2016 wałach siwa/166 F: Libertad
M: White Rose
brak DE431310437916
29.

32

M-CAS-AS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach kasztanowata/163 F: Corofini
M: Monellina
K028405 616009680079211
30.

46

MALANG MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/174 F: Efekt
M: Malaga
Brak 616 006 59 01434 16
31.

42

MALINA SP POL 2011 klacz siwa/165 F: Armin
M: Melisa
K029702 616009610220511
32.

22

MAŁA CZARNA TYP SZLACHETNY POL nn Klacz kara/nn F: nn
M: nn
brak POL999590220303
33.

55

MARAKESZ SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Arcygraf
M: Maracana
brak 616009520077216
34.

35

MC GREGOR TC KWPN NED 2017 ogier gniada/172 F: High Five U.S. / Charmeur
M: Roseanne / Glamourdale
brak 528003201708731
35.

56

MILKY WAY PP Deutsches Reitpony POL 2015 gelding chestnut/kuc:146 F: FS Mr. Right
M: Decima
K031697 DE 434340256415
36.

19

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027210 B0103010S
37.

36

MR. DESPO HANOWERSKA POL 2012 Ogier kara/171 F: Desperando
M: po Royal Dance
DE431316791713 brak
38.

7

PANICZ ARABOKONIK POL 2014 wałach bułana/mk:150 F: macho
M: polonia
brak 616013630062114
39.

16

POPPINGS ANNABELL NEW FOREST PONY POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Hoppenhof’s Jasper
M: Poppings Mariëlle
K028733 528018020112098
40.

44

PRINCESSA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Nn
M: Nn
616999640083514 K030886
41.

20

PROVINZIAL WESTFALSKI POL 2004 wałach kasztanowata/175 F: Pocalino
M: Aida
K011203 DE441411917804
42.

39

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
K019179 616009630079610
43.

9

RAHIM BH SP POL 2010 wałach gniada/175 F: Elf
M: Roxy HL
K021960 616009661403410
44.

21

RASHMI KUC NIEMIECKI POL 2006 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: MEFISTO
M: ROMI
K028301 DE467-0001642-06
45.

17

ROYCE HOL GER 2010 wałach siwa/172 F: Corrado I
M: Ronja
K028138 DE421000246010
46.

41

SANTANO HANOWERSKA POL 2007 Wałach kara/165 F: Sinatra-Song
M: Weltina
K030770 brak
47.

57

SAYARA HANOWERSKA POL 2010 klacz kara/172 F: Stedinger
M: Dijala
K027334 DE431310396510
48.

48

SOKÓŁ MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/165 F: Leksykon
M: Show Lady
Brak POL006510106807
49.

8

SONIA GR. C NN POL 2011 klacz myszata/kuc:kuc:14 F: Step
M: Gwida
brak 616013540029811
50.

51

SONJAHOFS UNITAS KUC POL 2011 gelding bay/kuc:kuc:14 F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
K024087 528017201100174
51.

10

SPARKLE KUC GBR 2013 klacz srokata/kuc:138 F: nn
M: nn
K031644 UK 15282
52.

30

SZAFIR NN POL 2006 Wałach gniada/160 F: Cwał
M: Sekwana
K021643 POL013680021806
53.

60

TOSKANIA UKRAIŃSKA POL 2011 klacz kasztanowata/170 F: Kwarc
M: Twerd'
Brak UA120000846
54.

15

VIKRAN SP POL 2013 wałach siwa/163 F: NARVIK
M: VICKY
BRAK 616009520047513
55.

33

WOLLING DAWAIWIEWEL KUC WALIJSKI POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Brak informacji
M: Brak informacji
Brak Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramowicz-Pindor Paulina
Klub jeździecki Malowany Koń
2021-05-16
3
2021-05-16
Apolinarska Jm'05 Oliwia
nz
2021-05-16
5
2021-05-16
Bańkowska Karolina
Klub Sportowy Centurion
2021-05-16
3
Baściuk Martyna
Klub Sportowy Centurion
2021-05-16
1
2021-05-16
Białkowska Angelika
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (25)
2021-05-16
4
Budniak Agata
KJPodkowa Leśna
2021-05-16
13
Cach Lena
KJ Podkowa Leśna
2021-05-16
4
2021-05-16
2
Ceran Ignacy
KJ Kapitan
SPARKLE (10)
2021-05-16
2
Czok Ivette
KS Centurion
2021-05-16
1
Dębowski Daniel
KS Centurion
2021-05-16
7
Dembińska Helena
KJ Podkowa Lesna
KLARYSA (53)
2021-05-16
3
Dworacka Tatiana
SSKJi Bobrowy Staw
RASHMI (21)
2021-05-16
2
2021-05-16
1
Dymel Aleksandra
KJ Huzar
2021-05-16
3
2021-05-16
3
Frączek Franciszek
KJ Podkowa Leśna
BRYLANT (23)
2021-05-16
7
Giergielewicz Ewa
KJ Podkowa Lesna
LOTNY (24)
2021-05-16
1
Gruszka Aleksandra
Skj Sewan
2021-05-16
2
Gryżewska Zofia
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
PANICZ (7)
2021-05-16
2021-05-16
Iwaszczuk Alicja
KJ Wiktorowo
2021-05-16
2
2021-05-16
6
Jedlińska Hanna
KJ HUZAR
2021-05-16
6
2021-05-16
5
Jędrzejowska Mj'01 Dominika
KJ Kapitan
2021-05-16
2
2021-05-16
4
Jedziniak Bogna
Klub Jeździecki Plejada
2021-05-16
1
Kachniarz Zuzanna
KJ Kapitan
MALINA (42)
2021-05-16
10
2021-05-16
Kopczewska M'08 Kalina
KJ Plejada Stefanówka
2021-05-16
1
2021-05-16
2
Kopeć Ada
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
KLARA (12)
2021-05-16
5
2021-05-16
2
Kozon Kamila
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2021-05-16
8
2021-05-16
4
Leshchiy Nataliya
Klub Sportowy Centurion
2021-05-16
1
Mateuszczyk-Kulas Justyna
Niezrzeszony
SOKÓŁ (48)
2021-05-16
7
2021-05-16
Matyja Agata
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (24)
2021-05-16
6
Mielcarz Łucja
SKJ Hawajka Majdan
SANTANO (41)
2021-05-16
1
2021-05-16
Mokrogulska Paulina
KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (25)
2021-05-16
1
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
KOZAK (27)
2021-05-16
4
2021-05-16
5
Ostaszewicz Olga
KJ Podkowa Leśna
EXPLODE (28)
2021-05-16
5
Piasecka Maja
KJ Amazonka DamaDana Team
MALANG (46)
2021-05-16
4
2021-05-16
12
Potyra Maja
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2021-05-16
7
2021-05-16
6
Pudełko Barbara
Klub Jeździecki Ostoja Koniczynka
ASLAN (3)
2021-05-16
1
2021-05-16
Shibneva Evgeniya
Podkowa leśna
2021-05-16
4
2021-05-16
5
Ślusarczyk Urszula
SKJ BAJARDO
VIKRAN (15)
2021-05-16
2
Sobiepańska Julia
Equikam Sp. z o.o.
EŁZA (5)
2021-05-16
1
2021-05-16
3
FANCY (6)
2021-05-16
10
2021-05-16
9
Stępnik Anna
Klub Sportowy Centurion
DASLEY (11)
2021-05-16
1
Strzelecka Magdalena
KJ Podkowa Leśna
2021-05-16
9
Sypuła Mj'99 Aleksandra
SKJ Podkowa Leśna
SZAFIR (30)
2021-05-16
6
2021-05-16
8
Tobiaszewska Małgorzata
KJ Podkowa Lesna
2021-05-16
2
Tomaszewska Maja
KJ Welt Opypy
ROYCE (17)
2021-05-16
1
Usiądek Weronika
KS Centurion
2021-05-16
2
Vasylkiv Halina
Niezrzeszony
2021-05-16
3
2021-05-16
Woźnica Muśnicka Joanna
Klub jezdziecki Dworek
2021-05-16
11
2021-05-16
Zając Oliwia
Bpk
2021-05-16
4
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
CANDY (40)
2021-05-16
2
Zatońska Lea
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2021-05-16
1
2021-05-16
1
Zmysłowska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-16
3
2021-05-16

Number of Riders: 56

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl