Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A AMWiM w ujeżdżeniu
Podkowa Leśna, 6.04.2019

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
77 ACCEPTED 2019-04-05 12:17:32
2019-04-04 23:54:33
Anna Sieńko REWERS
  • 1x 9/D2/Regionalny
76 ACCEPTED 2019-04-05 12:17:31
2019-04-04 21:36:06
Anna Kossek MENADA
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
75 ACCEPTED 2019-04-05 12:17:28
2019-04-04 21:33:20
Julia Fedyna HERMES
  • 1x 3/L-2/
74 ACCEPTED 2019-04-04 19:17:04
2019-04-04 14:24:09
Marta Pieńkowska PRESIDENT
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
73 ACCEPTED 2019-04-04 19:17:39
2019-04-04 10:29:48
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
72 ACCEPTED 2019-04-04 10:03:46
2019-04-04 10:03:46
Amelia Zięba LOTNY
  • 2x 0/debiuty/Towarzyski
71 ACCEPTED 2019-04-04 09:53:26
2019-04-04 09:53:26
Michalina Skonieczna KLARYSA
  • 1x 1/L-2 kuce/
  • 1x 2/L-3 kuce/
70 ACCEPTED 2019-04-04 09:52:47
2019-04-04 09:52:47
Oliwia Baranowska MALTA
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
69 ACCEPTED 2019-04-04 09:52:10
2019-04-04 09:52:10
Agata Budniak FRESZ OLI
  • 2x 1/L-2 kuce/
68 ACCEPTED 2019-04-04 09:08:12
2019-04-04 09:08:12
Michalina Nowak WUWU
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 6/P-3/Regionalny
67 ACCEPTED 2019-04-04 09:05:29
2019-04-04 09:05:29
Julia Margas FIGLARZ
  • 1x 1/L-2 kuce/
  • 1x 2/L-3 kuce/
66 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:18
2019-04-03 21:12:45
Małgorzata Kołkowicz STOKROTKA
  • 1x 2/L-3 kuce/
65 ACCEPTED 2019-04-04 08:57:16
2019-04-03 21:12:24
Małgorzata Kołkowicz ALUZJA
  • 1x 1/L-2 kuce/
64 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:21
2019-04-03 21:11:59
Małgorzata Kołkowicz LAMPI
  • 1x 1/L-2 kuce/
63 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:33
2019-04-03 21:00:56
Martyna Czuprzyńska M'08 LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 2/L-3 kuce/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
62 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:24
2019-04-03 19:59:56
Małgorzata Kołkowicz SIR NANDO
  • 2x 2/L-3 kuce/
61 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:39
2019-04-03 19:56:31
Patrycja Przybysz ALUZJA
  • 2x 2/L-3 kuce/
60 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:36
2019-04-03 19:45:43
Weronika Dąbrowska NABUCCO
  • 2x 2/L-3 kuce/
59 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:42
2019-04-03 19:41:19
Julia Sencio STOKROTKA
  • 2x 2/L-3 kuce/
58 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:44
2019-04-03 19:36:17
Julia Kawczyńska KAMELIA
  • 2x 2/L-3 kuce/
57 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:46
2019-04-03 19:29:55
Julia Szychowska LAMPI
  • 2x 2/L-3 kuce/
56 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:48
2019-04-03 19:29:10
Małgorzata Kołkowicz ELURIDA
  • 2x 7/N-4/Regionalny
55 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:51
2019-04-03 19:23:20
Aleksandra Kilian ASLAN
  • 1x 3/L-2/
54 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:54
2019-04-03 10:40:05
Aleksandra Mejsner M'08 REMI
  • 1x 1/L-2 kuce/
  • 1x 2/L-3 kuce/
53 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:56
2019-04-03 10:25:15
Katarzyna Królak S-QUATTRO
  • 1x 4/L-3/
52 ACCEPTED 2019-04-04 08:57:03
2019-04-03 09:57:24
Zuzanna Wasilko MENADA
  • 1x 0/debiuty/Towarzyski
51 ACCEPTED 2019-04-04 08:56:01
2019-04-02 22:13:57
Ada Kopeć KLARA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
50 ACCEPTED 2019-04-04 21:13:36
2019-04-02 22:13:07
Katarzyna Wójcik KARINA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
49 ACCEPTED 2019-04-02 21:56:25
2019-04-02 19:52:12
Róża Sobierajska JASPER
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
48 ACCEPTED 2019-04-02 21:56:08
2019-04-02 16:14:23
Joanna Szymczak BRAWURA
  • 1x 6/P-3/Regionalny
  • 1x 7/N-4/Regionalny
47 ACCEPTED 2019-04-02 21:55:48
2019-04-02 14:25:54
Eliza Skowerska LORENDO
  • 2x 8/C-1/Regionalny
46 ACCEPTED 2019-04-02 21:55:44
2019-04-02 13:57:54
Alicja Jasiak KONKRET
  • 1x 7/N-4/Regionalny
45 ACCEPTED 2019-04-05 12:17:28
2019-04-02 11:37:54
Anna Sieńko BONITA-LOXLEY
  • 1x 9/D2/Regionalny
44 ACCEPTED 2019-04-03 10:40:56
2019-04-02 11:23:15
Magdalena Kącka CLASSIC DREAM
  • 1x 3/L-2/
43 ACCEPTED 2019-04-03 10:42:00
2019-04-02 11:22:07
Karolina Zatorska PIĘKNA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
42 ACCEPTED 2019-04-02 10:39:24
2019-04-02 10:39:24
Aleksander Mitroo CAMARGO
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 6/P-3/Regionalny
41 ACCEPTED 2019-04-02 10:38:08
2019-04-02 10:38:08
Aleksandra Sypuła Mj'99 KAZIK GR. B
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
40 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:34
2019-04-02 10:01:48
Weronika Usiądek HARNAŚ
  • 1x 1/L-2 kuce/
  • 1x 2/L-3 kuce/
39 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:31
2019-04-02 09:31:55
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
38 ACCEPTED 2019-04-05 12:17:26
2019-04-01 18:22:42
Karolina Bańkowska GRANDO V
  • 2x 7/N-4/Regionalny
37 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:27
2019-04-01 17:20:20
Nataliya Leshchiy CLEA
  • 2x 5/P-2/DUŻE KONIE
36 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:25
2019-04-01 16:40:32
Justyna Chadaj HELIOS
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
35 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:22
2019-04-01 16:28:08
Kornelia Łupińska ANDROS GB
  • 1x 2/L-3 kuce/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
34 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:20
2019-04-01 15:53:02
Anna Ciesielska WACŁAW
  • 1x 4/L-3/
33 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:18
2019-04-01 14:56:30
Natalia Wojtaszek DAGON
  • 1x 7/N-4/Regionalny
  • 1x 8/C-1/Regionalny
32 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:14
2019-04-01 14:07:13
Julia Kaśnicka BOLERO
  • 1x 6/P-3/Regionalny
31 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:11
2019-04-01 14:04:44
Kinga Bronakowska BOLERO
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
30 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:06
2019-04-01 13:56:24
Małgorzata Nowicka VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
29 ACCEPTED 2019-04-02 10:36:03
2019-04-01 11:43:09
Katarzyna Górecka BLACK CASINO
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
28 ACCEPTED 2019-04-01 11:01:20
2019-04-01 09:46:12
Natalia Leshchiy FRIEDRICH K
  • 1x 8/C-1/Regionalny
27 ACCEPTED 2019-04-01 11:01:10
2019-04-01 09:44:29
Dominika Kraśko TOULOUSE LAUTREC
  • 1x 8/C-1/Regionalny
26 ACCEPTED 2019-04-01 11:01:02
2019-04-01 09:13:05
Anna Kornatowska OBERON
  • 1x 4/L-3/
25 ACCEPTED 2019-04-01 11:00:57
2019-04-01 09:12:38
Klaudia Dłużyńska OBERON
  • 1x 3/L-2/
24 ACCEPTED 2019-04-01 11:00:50
2019-03-31 20:21:18
Dominika Jędrzejowska Mj'01 RAHIM BH
  • 1x 7/N-4/Regionalny
23 ACCEPTED 2019-04-01 11:00:48
2019-03-31 19:35:07
Anna Sadowska PASJA
  • 2x 3/L-2/
22 ACCEPTED 2019-03-31 18:26:02
2019-03-30 18:42:55
Natalia Ostojska OXFORD
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
21 ACCEPTED 2019-03-31 18:26:08
2019-03-30 15:35:17
Zuzanna Kwaśniewska BASZMIRA
  • 2x 4/L-3/
20 ACCEPTED 2019-03-30 13:42:21
2019-03-29 23:43:21
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
19 ACCEPTED 2019-03-29 22:49:01
2019-03-29 14:54:56
Marta Matysik INNER
  • 1x 7/N-4/Regionalny
  • 1x 8/C-1/Regionalny
18 ACCEPTED 2019-03-29 22:48:56
2019-03-29 07:35:03
Aleksandra Bieleń ARISTON
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
17 ACCEPTED 2019-04-05 15:20:23
2019-03-28 23:01:26
Hanna Barwinek ANGELINA G
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
16 ACCEPTED 2019-03-29 22:48:37
2019-03-28 23:00:22
Hanna Barwinek SANTA CRUZ
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
15 ACCEPTED 2019-03-29 22:48:25
2019-03-28 22:39:07
Agnieszka Zuchniak Mj'99 ASTERA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
14 ACCEPTED 2019-03-28 21:43:10
2019-03-28 21:38:39
Larysa Sadłos NABOKOV L
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
  • 1x 6/P-3/Regionalny
13 ACCEPTED 2019-03-28 21:43:07
2019-03-28 20:54:03
Aleksandra Wąsiewicz LU WETER
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
12 ACCEPTED 2019-03-28 21:43:02
2019-03-28 16:28:50
Martyna Kmiecińska - Wasiak AHUNTER
  • 1x 0/debiuty/Towarzyski
11 ACCEPTED 2019-03-28 21:42:54
2019-03-28 16:23:31
Martyna Kmiecińska - Wasiak GAUS
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
  • 1x 6/P-3/Regionalny
10 ACCEPTED 2019-03-28 21:42:48
2019-03-28 12:59:34
Antonina Kuśmirek AFRODYZJAK
  • 2x 0/debiuty/Towarzyski
9 ACCEPTED 2019-03-28 21:43:49
2019-03-28 12:44:46
Joanna Łabudzka MATADOR
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
8 ACCEPTED 2019-04-03 18:31:30
2019-03-28 12:38:07
Julia Szulecka QUADRO SON
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
7 ACCEPTED 2019-03-28 21:42:37
2019-03-28 11:50:06
Idalia Popławska SEBITA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
6 ACCEPTED 2019-04-03 18:30:53
2019-03-28 11:27:09
Julia Szulecka SZOGUN
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
5 ACCEPTED 2019-03-28 21:42:28
2019-03-28 11:15:17
Kaja Trzcińska JUPITER
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
4 ACCEPTED 2019-03-28 21:41:54
2019-03-28 11:07:22
Magdalena Gręda DASTA
  • 1x 4/L-3/
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
3 ACCEPTED 2019-03-28 09:49:21
2019-03-28 09:22:22
Sandra Pączek MONAKO
  • 1x 3/L-2/
  • 1x 4/L-3/
2 ACCEPTED 2019-03-28 09:49:18
2019-03-28 07:56:47
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 7/N-4/Regionalny
  • 1x 8/C-1/Regionalny
1 ACCEPTED 2019-03-28 09:49:11
2019-03-27 17:14:34
Alicja Skarżyńska CAMELOT
  • 1x 5/P-2/DUŻE KONIE
  • 1x 6/P-3/Regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bańkowska Karolina Klub Sportowy Centurion
S
O008574
2. Baranowska Oliwia KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
O035293
3. Barwinek Hanna Skj Bajardo
4. Barwinek Hanna Skj Bajardo
S
O013362
5. Bieleń Aleksandra Klub Jeździecki Huzar
2002 (MJ.)
O038564
6. Bronakowska Kinga bpk (Amber Horse)
S
brak
7. Budniak Agata KJPodkowa Leśna
2000 (MJ.)
brak
8. Chadaj Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
2005 (J.)
brak
9. Ciesielska Anna KU AZS UKSW
S
brak
10. Czuprzyńska Martyna SKJ Grobice
2019 (Mł.)
Brak
11. Dąbrowska Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
12. Dłużyńska Klaudia Bez Przynależności Klubowej
S
O052994
13. Fedyna Julia SSKJ Bobrowy Staw
2002 (MJ.)
O035292
14. Górecka Katarzyna Stajnia wilanów
S
Brak
15. Gręda Magdalena Stajnia Malowany Koń
S
brak
16. Jasiak Alicja bpk
2003 (J.)
brak
17. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (MJ.)
O042742
18. Kącka Magdalena nz (LKS Wolta Żółwin)
S
Brak
19. Kaśnicka Julia KJ Amber Horse
2002 (MJ.)
brak
20. Kawczyńska Julia bpk
2003 (J.)
brak
21. Kilian Aleksandra Stajnia ostoja kończynka
S
Brak
22. Kmiecińska - Wasiak Martyna SKJ Bajardo
S
Brak
23. Kołkowicz Małgorzata KJ Gabon Walewice
S
O020947
24. Kopeć Ada Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
brak
25. Kornatowska Anna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
26. Kossek Anna bp
S
O019598
27. Kozon Kamila Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
S
O031652
28. Kraśko Białek Dominika KS Centurion
S
O000091
29. Królak Katarzyna brak
S
brak
30. Kuśmirek Antonina Maria Stajnia Malowany Koń
2007 (JM.)
brak
31. Kwaśniewska Zuzanna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2002 (MJ.)
O022382
32. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
S
O040391
33. Leshchiy Natalia KS Centurion
S
Goscinna
34. Leshchiy Nataliya Klub Sportowy Centurion
S
Gościnna
35. Łabudzka Joanna SSKJ Grobice
S
O013047
36. Łupińska Kornelia Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2004 (J.)
O041720
37. Margas Julia KJ Podkowa Leśna
2005 (J.)
O036906
38. Matysik Marta brak
S
O019279
39. Mejsner M'08 Aleksandra nz (LKS Wolta Żółwin)
2008 (JM.)
brak
40. Mitroo Aleksander KJ Podkowa Leśna
2001 (MJ.)
O043709
41. Nowak Michalina KJ Podkowa Leśna
2000 (MJ.)
O031653
42. Nowicka Małgorzata brak
S
brak
43. Ostojska Natalia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
44. Pączek Sandra Kj Huzar
S
o029203
45. Pieńkowska Marta bpk
S
brak
46. Popławska Idalia UKS SJK Patataj
S
O019229
47. Przybysz Patrycja bpk
2006 (JM.)
brak
48. Sadłos Larysa KJ Huzar Józefów
2001 (MJ.)
O035201
49. Sadowska Anna Niezrzeszona
2001 (MJ.)
brak
50. Sencio Julia bpk
2007 (JM.)
brak
51. Siara Ewa Kj Podkowa
2000 (MJ.)
52. Sieńko Anna Grobice
2004 (J.)
O032718
53. Skarżyńska Alicja brak
2004 (J.)
O032068
54. Skonieczna Michalina KJ Podkowa Leśna
S
brak
55. Skowerska Eliza SJ Napoleońska Zagroda
S
O020737
56. Sobierajska Róża KJ Akademia Kucania
2004 (J.)
brak
57. Sypuła Aleksandra KJ Podkowa Leśna
S
O026300
58. Szulecka Julia Bpk
S
Brak
59. Szychowska Julia bpn
2006 (JM.)
brak
60. Szymczak Joanna Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
S
O020435
61. Trzcińska Kaja bpk
S
O027468
62. Usiądek Weronika Klub Sportowy Centurion
2006 (JM.)
O043579
63. Wąsiewicz Aleksandra nz
S
brak
64. Wasilko Zuzanna bp
2002 (MJ.)
Brak
65. Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
S
o010118
66. Wojtaszek Natalia AZS PW
S
LZPZJ/1151/18
67. Wołąs Ada BPK (MAZ)
S
O007542
68. Zapała Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
69. Zatorska Karolina LKS Wolta
2002 (MJ.)
brak
70. Zięba Amelia KJ Podkowa Leśna
2019 (Mł.)
brak
71. Zuchniak Agnieszka Equikam Sp. z o.o.
S
O024420
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

2

F:
M:
2.

13

AFRODYZJAK KUC POL 2006 Wałach tarantowata/103 F: AS
M: ŚLICZNOTKA
BRAK brak
3.

15

AHUNTER NN POL 2012 Wałach gniada/155 F: NN
M: NN
Brak Brak
4.

59

ALUZJA HUCULSKA POL 2010 Klacz srokata/132 F: Oktawian-O
M: Agnes
brak brak
5.

37

ANDROS GB KUC FELIŃSKI POL 2003 Wałach inna/148 F: Karino GB
M: Andora GB
Brak Brak
6.

21

ANGELINA G OLD POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Rotspon /Rubinstein I
M: Hauptstutbuch Argentina / Arizona
K025831 DE433332206310
7.

22

ARISTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada/167 F: Aquedukt
M: Aluzja
K019367 POL 009 59 0886 07
8.

62

ASLAN MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/170 F: Barnaba
M: Astra
Brak 616006580149913
9.

19

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster
M: Arieta
K012308
10.

26

BASZMIRA MŁP POL 2015 Klacz kara/156cm F: Efekt
M: Baszkiria
brak 616006580253715
11.

33

BLACK CASINO OLDENBURG POL 2010 Wałach ciemnogniada/180 F: Christ
M: Fiona
brak DE433330725910
12.

32

BOLERO SP POL 2004 Wałach siwa/164 F: Weltstein
M: Brunetka
K009710 POL009661174404
13.

66

BONITA-LOXLEY SP POL 2001 Klacz gniada/171 F: Loxley
M: Blanka
K0080901
14.

49

BRAWURA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada F: Frazes
M: Bawaria
LKRWZJ/786/17
15.

44

CAMARGO WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Grosz
M: Czahara
K025873
16.

4

CAMELOT ARABSKA POL 2012 Wałach siwa/148 F: vatican
M: cezura
K026022 616POL12009104A
17.

46

CLASSIC DREAM HOLSZTYN DEU 22.04.2012 Wałach siwa F: Clarimo
M: V-Cassina 1
DE421000138812
18.

39

CLEA WENGERSKA POL 2003 Klacz izabelowata/163 F: Mineral
M: Camej
Brak Brak
19.

35

DAGON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata F: Renier
M: Doreen
K003935 616009660551898
20.

8

DASTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata F: Turbud Alino
M: Druza
brak
21.

6

DONNA AGATHA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
K018558
22.

61

ELURIDA SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Day Dream II S
M: Ethel
K010749 616009530061706
23.

41

FALLEN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/170 F: Top Gun
M: Fonda
K012322
24.

67

FIGLARZ TYP KUC POL nn Wałach gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999580859808
25.

69

FRESZ OLI HC POL 2009 Wałach srokata/kuc:140 F: Pac
M: Roma
brak 616012660176309
26.

31

FRIEDRICH K OLDENBURG GER 2010 Wałach gniada/176 F: Furst Romancier
M: wienna / Weltmeyer
000 DE 4333330051510
27.

14

GAUS SP POL 1999 Wałach gniada F: Renommee
M: Gaisma
Brak
28.

40

GRANDO V SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/177 F: Solaris
M: Granda V
K027088
29.

42

HARNAŚ NN POL 2010 Wałach gniada/149 F: NN
M: NN
K028709 616 999 66 17686 10
30.

38

HELIOS SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Lais
M: Hanza
brak brak
31.

51

HERMES MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/169 F: Hedar
M: Farcia
K020062
32.

23

INNER OO POL 2007 Wałach siwa/158 F: Gorec
M: Indonesia
K015462 Brak
33.

50

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada/mk:157 F: Cesano II
M: A Prodigy Angel Phine
brak 056-002-W00293935
34.

9

JUPITER TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/155 F: Impuls / Agat
M: Jamajka / Pigmalion
K013748 POL732010033207
35.

60

KAMELIA SP POL 2006 Klacz srokata/163 F: Dalibór
M: Kraina
brak brak
36.

52

KARINA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz kara/162 F: NN
M: NN
k014463 616999661017202
37.

76

KASZMIR F:
M:
38.

43

KAZIK TYP KUC POL 2010 Wałach gniada/124 F: nn
M: nn
brak
39.

53

KLARA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: NN
M: NN
brak 11751
40.

71

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
41.

47

KONKRET SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Armani
M: Kaldera
Brak
42.

55

LAMPI KUC POL 2005 Wałach siwa/118 F: Folkert
M: Lala
brak POL 013 54 00807 05
43.

24

LOCO LUSITANO ESP 2009 Wałach izabelowata/149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
44.

48

LORENDO OLDENBURSKA GER 2006 Wałach kasztanowata F: Londonderry
M: Famous Girl
K017945 DE433331062006
45.

72

LOTNY HC POL 2005 Wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
brak POL012630172305
46.

16

LU WETER WIELKOPOLSKA POL 2003 Wałach kasztanowata F: Weteran
M: Lutynia
brak
47.

57

LUPIDELIA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz skarogniada/132 cm F: TURNINA'S GISMORE
M: FIRWOOD'S ELLA
brak 616 013 59 01093 11
48.

70

MALTA WLKP POL 1997 Klacz gniada/nn F: Monsun
M: Certa
brak 05969
49.

18

MATADOR TYP POGRUBIONY POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Amor
M: Masza
K026813 POL999630058204
50.

65

MENADA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/150 F: Machmuth Nur
M: Galicja
Brak 616006570313208
51.

7

MONAKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/175 F: Colox Cup
M: Marka
K024859
52.

17

NABOKOV L SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/170 F: Cruzeiro L
M: Nadin L
K008890 Pol009580060604
53.

58

NABUCCO HAFLINGER POL 2003 Wałach kasztanowata/138 F: Novum
M: Heidi
brak brak
54.

29

OBERON Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Hipoliner
M: Obława
brak 616POL12007631T
55.

25

OXFORD TRAKEŃSKA POL 2011 Wałach gniada/168 F: Heliopolis
M: Opoka
K019130 POL 732 01 00526 11
56.

27

PASJA MAŁOPOLSKA POL 2006 Klacz kara/160 F: Agat
M: Parada
brak POL 006 66 02290 06
57.

45

PIĘKNA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santara Danny's boy
M: Point
616013680076109
58.

73

PRESIDENT SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Qulester
M: Pszczyna
brak
59.

12

QUADRO SON Deutsches Sportpferd POL 2011 Wałach siwa/167 F: Quadroneur
M: Parma
Brak DE 456 5703030
60.

28

RAHIM BH SP POL 2010 Wałach gniada F: Elf
M: Roxy HL
K021960
61.

63

REMI KUC POL 2004 Wałach siwa/128 F: Harfista
M: Różowa
brak POL013661168607
62.

75

REWERS MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/156 F: Masini
M: Roksana
K022861 KO22861
63.

64

S-QUATTRO HANOWERSKA POL 2012 Wałach kara/159 F: Quasar de Charry
M: Sri Lanka
brak brak
64.

20

SANTA CRUZ OLDENBURG DEU 2006 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit
M:
65.

11

SEBITA XX POL 2004 Klacz gniada/156 F: Jape
M: Santa Barbara
Brak Brak - paszport PKWK
66.

56

SIR NANDO HAFLINGER POL 2012 Wałach kasztanowata/136 F: Nero
M: Semi
brak brak
67.

74

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
K009146 POL040000003110
68.

54

STOKROTKA KUC POL NN Klacz kara/127 F: NN
M: NN
brak brak
69.

10

SZOGUN MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/167 F: Emigrant I
M: Sawanna II
Brak POL 006 58 02085 07
70.

30

TOULOUSE LAUTREC WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/173 F: Love Affair
M: Tosca
k024652
71.

34

VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS ARABO-FRYZ BEL 2011 Wałach kara/163 F: Yk Tiemen fan t Sud
M: Waldblom P.V.
5282100.02679274 5282100.02679274
72.

36

WACŁAW TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach siwa/153 F: NN
M: NN
616999661407013 616098200196919
73.

68

WUWU TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach kara F: Ajbek
M: Wilga
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bańkowska Karolina
Klub Sportowy Centurion
2019-04-06
2019-04-06
Baranowska Oliwia
KJ Podkowa Leśna
MALTA (70)
2019-04-06
2019-04-06
Barwinek Hanna
Skj Bajardo
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
Bieleń Aleksandra
Klub Jeździecki Huzar
ARISTON (22)
2019-04-06
2019-04-06
Bronakowska Kinga
bpk (Amber Horse)
BOLERO (32)
2019-04-06
Budniak Agata
KJPodkowa Leśna
2019-04-06
2019-04-06
Chadaj Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża
HELIOS (38)
2019-04-06
2019-04-06
Ciesielska Anna
KU AZS UKSW
WACŁAW (36)
2019-04-06
Czuprzyńska Martyna
SKJ Grobice
2019-04-06
2019-04-06
Dąbrowska Weronika
bpk
NABUCCO (58)
2019-04-06
Dłużyńska Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
OBERON (29)
2019-04-06
Fedyna Julia
SSKJ Bobrowy Staw
HERMES (51)
2019-04-06
Górecka Katarzyna
Stajnia wilanów
2019-04-06
2019-04-06
Gręda Magdalena
Stajnia Malowany Koń
KASZMIR (76)
2019-04-06
Jasiak Alicja
bpk
KONKRET (47)
2019-04-06
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
2019-04-06
Kącka Magdalena
nz (LKS Wolta Żółwin)
2019-04-06
Kaśnicka Julia
KJ Amber Horse
BOLERO (32)
2019-04-06
Kawczyńska Julia
bpk
KAMELIA (60)
2019-04-06
2019-04-06
Kilian Aleksandra
Stajnia ostoja kończynka
ASLAN (62)
2019-04-06
Kołkowicz Małgorzata
KJ Gabon Walewice
2019-04-06
LAMPI (55)
2019-04-06
2019-04-06
ALUZJA (59)
2019-04-06
ELURIDA (61)
2019-04-06
Kopeć Ada
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
KLARA (53)
2019-04-06
2019-04-06
Kornatowska Anna
Bez Przynależności Klubowej
OBERON (29)
2019-04-06
Kossek Anna
bp
MENADA (65)
2019-04-06
Kozon Kamila
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
FALLEN (41)
2019-04-06
2019-04-06
Kraśko Białek Dominika
KS Centurion
2019-04-06
Królak Katarzyna
brak
2019-04-06
Kuśmirek Antonina Maria
Stajnia Malowany Koń
2019-04-06
2019-04-06
Kwaśniewska Zuzanna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2019-04-06
2019-04-06
Leshchiy Natalia
KS Centurion
2019-04-06
Leshchiy Nataliya
Klub Sportowy Centurion
CLEA (39)
2019-04-06
2019-04-06
Łabudzka Joanna
SSKJ Grobice
MATADOR (18)
2019-04-06
2019-04-06
Łupińska Kornelia
Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2019-04-06
2019-04-06
Matysik Marta
brak
INNER (23)
2019-04-06
2019-04-06
Mejsner M'08 Aleksandra
nz (LKS Wolta Żółwin)
REMI (63)
2019-04-06
2019-04-06
Mitroo Aleksander
KJ Podkowa Leśna
CAMARGO (44)
2019-04-06
2019-04-06
Nowak Michalina
KJ Podkowa Leśna
WUWU (68)
2019-04-06
2019-04-06
Pączek Sandra
Kj Huzar
MONAKO (7)
2019-04-06
2019-04-06
Pieńkowska Marta
bpk
2019-04-06
2019-04-06
Popławska Idalia
UKS SJK Patataj
SEBITA (11)
2019-04-06
2019-04-06
Przybysz Patrycja
bpk
ALUZJA (59)
2019-04-06
Sadłos Larysa
KJ Huzar Józefów
2019-04-06
2019-04-06
Sencio Julia
bpk
2019-04-06
NABUCCO (58)
2019-04-06
Sieńko Anna
Grobice
2019-04-06
Skarżyńska Alicja
brak
2019-04-06
2019-04-06
Skonieczna Michalina
KJ Podkowa Leśna
KLARYSA (71)
2019-04-06
2019-04-06
Skowerska Eliza
SJ Napoleońska Zagroda
LORENDO (48)
2019-04-06
2019-04-06
Sobierajska Róża
KJ Akademia Kucania
JASPER (50)
2019-04-06
2019-04-06
Sypuła Aleksandra
KJ Podkowa Leśna
KAZIK (43)
2019-04-06
2019-04-06
FIGLARZ (67)
2019-04-06
Szulecka Julia
Bpk
SZOGUN (10)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
Szychowska Julia
bpn
LAMPI (55)
2019-04-06
Szymczak Joanna
Klub Jeździecki Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
BRAWURA (49)
2019-04-06
2019-04-06
Trzcińska Kaja
bpk
2019-04-06
2019-04-06
Usiądek Weronika
Klub Sportowy Centurion
HARNAŚ (42)
2019-04-06
2019-04-06
Wąsiewicz Aleksandra
nz
2019-04-06
2019-04-06
Wasilko Zuzanna
bp
MENADA (65)
2019-04-06
Wójcik Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna
KARINA (52)
2019-04-06
2019-04-06
Wojtaszek Natalia
AZS PW
DAGON (35)
2019-04-06
2019-04-06
Wołąs Ada
BPK (MAZ)
LOCO (24)
2019-04-06
2019-04-06
Zapała Paulina
Bez Przynależności Klubowej
2019-04-06
2019-04-06
Zatorska Karolina
LKS Wolta
PIĘKNA (45)
2019-04-06
2019-04-06
Zięba Amelia
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (72)
2019-04-06
2019-04-06
Zuchniak Agnieszka
Equikam Sp. z o.o.
ASTERA (19)
2019-04-06
2019-04-06

Number of Riders: 71

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl