Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody klubowe w skokach
KJ Podkowa Lesna, 28.08.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
43 ACCEPTED 2021-08-27 17:24:23
2021-08-27 14:43:22
Antonina Małecka LOTNY
  • 1x 1/Debiuty master/Debiuty 50 cm, dokładności, (art.238.1.1.)
42 ACCEPTED 2021-08-27 17:18:53
2021-08-27 14:30:58
Paulina Roguska KAPSEL
  • 1x 0/Debiuty/Debiuty dokładności, do 30 cm (art.238.1.1.)
41 ACCEPTED 2021-08-27 17:19:32
2021-08-27 14:29:50
Martyna Roguska KAZIK GR. B
  • 1x 0/Debiuty/Debiuty dokładności, do 30 cm (art.238.1.1.)
40 ACCEPTED 2021-08-27 17:20:03
2021-08-27 14:28:53
Karolina Roguska LOTNY
  • 1x 0/Debiuty/Debiuty dokładności, do 30 cm (art.238.1.1.)
39 ACCEPTED 2021-08-27 14:14:14
2021-08-27 14:14:14
Daria Maja Bytniewska KAPSEL
  • 1x 1/Debiuty master/Debiuty 50 cm, dokładności, (art.238.1.1.)
38 ACCEPTED 2021-08-27 17:22:17
2021-08-27 14:12:59
Paulina Tarnowska KOZAK
  • 1x 2 Seria B/60 cm DK/60 cm DK dokładności (art.238.1.1.)
  • 1x 4/DERBY 60/70 cm/DERBY 60/70 cm zwykły (art. 238.2.1) - konkurs z przeszkodami nawiązujacymi do przeszkód WKKW
37 ACCEPTED 2021-08-27 14:11:47
2021-08-27 14:11:47
Julia Król KRATER
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
36 ACCEPTED 2021-08-27 13:59:38
2021-08-27 13:59:38
Maja Mistecka FILOZOFIA
  • 1x 0/Debiuty/Debiuty dokładności, do 30 cm (art.238.1.1.)
35 ACCEPTED 2021-08-27 13:57:11
2021-08-27 13:57:11
Iwona Dzikołowska LOTNY
  • 1x 2 Seria A/60 cm KUCE/60 cm kuce dokładności (art.238.1.1.)
34 ACCEPTED 2021-08-27 13:53:59
2021-08-27 13:53:59
Julia Barcik EXPLODE
  • 1x 1/Debiuty master/Debiuty 50 cm, dokładności, (art.238.1.1.)
33 ACCEPTED 2021-08-27 13:51:40
2021-08-27 13:51:40
Marianna Wysmułek PETRA II
  • 2x 0/Debiuty/Debiuty dokładności, do 30 cm (art.238.1.1.)
32 ACCEPTED 2021-08-27 13:50:50
2021-08-27 13:50:50
Magdalena Strzelecka EL HAJAT
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/DERBY 60/70 cm/DERBY 60/70 cm zwykły (art. 238.2.1) - konkurs z przeszkodami nawiązujacymi do przeszkód WKKW
31 ACCEPTED 2021-08-27 13:50:27
2021-08-27 13:50:27
Olga Ostaszewicz EXPLODE
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/DERBY 60/70 cm/DERBY 60/70 cm zwykły (art. 238.2.1) - konkurs z przeszkodami nawiązujacymi do przeszkód WKKW
30 ACCEPTED 2021-08-27 17:21:38
2021-08-27 13:49:52
Agata Matyja LOTNY
  • 1x 2 Seria A/60 cm KUCE/60 cm kuce dokładności (art.238.1.1.)
29 ACCEPTED 2021-08-27 13:49:24
2021-08-27 13:49:24
Ewa Giergielewicz KLARYSA
  • 2x 0/Debiuty/Debiuty dokładności, do 30 cm (art.238.1.1.)
28 ACCEPTED 2021-08-27 13:48:48
2021-08-27 13:48:48
Franciszek Frączek FILOZOFIA
  • 1x 4/DERBY 60/70 cm/DERBY 60/70 cm zwykły (art. 238.2.1) - konkurs z przeszkodami nawiązujacymi do przeszkód WKKW
27 ACCEPTED 2021-08-27 13:48:06
2021-08-27 13:48:06
Lena Cach KAZIK GR. B
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/DERBY 60/70 cm/DERBY 60/70 cm zwykły (art. 238.2.1) - konkurs z przeszkodami nawiązujacymi do przeszkód WKKW
26 ACCEPTED 2021-08-27 13:47:38
2021-08-27 13:47:38
Katarzyna Brodowicz KAZIK GR. B
  • 1x 1/Debiuty master/Debiuty 50 cm, dokładności, (art.238.1.1.)
25 ACCEPTED 2021-08-27 13:47:10
2021-08-27 13:47:10
Angelika Białkowska KAPSEL
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/DERBY 60/70 cm/DERBY 60/70 cm zwykły (art. 238.2.1) - konkurs z przeszkodami nawiązujacymi do przeszkód WKKW
24 ACCEPTED 2021-08-27 07:39:58
2021-08-26 21:45:30
Urszula Wójtowicz GAMA
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 6/LL 80 cm/LL 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5, reg. B)
23 ACCEPTED 2021-08-26 21:36:17
2021-08-26 20:24:21
Aleksandra Gawrońska IVETT
  • 1x 2 Seria B/60 cm DK/60 cm DK dokładności (art.238.1.1.)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 4/DERBY 60/70 cm/DERBY 60/70 cm zwykły (art. 238.2.1) - konkurs z przeszkodami nawiązujacymi do przeszkód WKKW
22 ACCEPTED 2021-08-26 08:57:28
2021-08-25 22:25:27
Weronika Sieczka HILDA
  • 1x 2 Seria B/60 cm DK/60 cm DK dokładności (art.238.1.1.)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
21 ACCEPTED 2021-08-26 08:57:19
2021-08-25 20:37:16
Amelia Wawszczak FARROKH
  • 2x 1/Debiuty master/Debiuty 50 cm, dokładności, (art.238.1.1.)
  • 1x 2 Seria A/60 cm KUCE/60 cm kuce dokładności (art.238.1.1.)
20 ACCEPTED 2021-08-25 20:31:26
2021-08-25 15:56:14
Jaśmina Lisiecka PRINCESSA
  • 1x 2 Seria B/60 cm DK/60 cm DK dokładności (art.238.1.1.)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
19 ACCEPTED 2021-08-25 20:31:21
2021-08-25 15:55:29
Pola Lisiecka WAGA
  • 2x 2 Seria B/60 cm DK/60 cm DK dokładności (art.238.1.1.)
18 ACCEPTED 2021-08-24 11:45:03
2021-08-24 10:58:28
Ewelina Smolińska TYTAN
  • 2x 6/LL 80 cm/LL 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5, reg. B)
17 ACCEPTED 2021-08-23 15:37:01
2021-08-23 12:29:28
Wiktoria Szynkiewicz SKORY
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 5/LL KiMK 80 cm/LL KiMK 80 cm zwykły (art. 238.2.1)
16 ACCEPTED 2021-08-22 20:43:11
2021-08-22 20:37:48
Aleksandra Woźniak PEGAZ
  • 1x 6/LL 80 cm/LL 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5, reg. B)
  • 1x 7/LL 1, 90 cm/LL 1, 90 cm dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
15 ACCEPTED 2021-08-22 20:43:08
2021-08-22 20:29:02
Kaja Klimkiewicz ROKITA
  • 2x 0/Debiuty/Debiuty dokładności, do 30 cm (art.238.1.1.)
14 ACCEPTED 2021-08-22 17:40:24
2021-08-22 14:43:25
Lidia Zaremba K-CERBERUS
  • 2x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
13 ACCEPTED 2021-08-21 21:30:21
2021-08-20 21:28:13
Alicja Kowalczyk APOLLO
  • 2x 2 Seria B/60 cm DK/60 cm DK dokładności (art.238.1.1.)
12 ACCEPTED 2021-08-20 10:11:18
2021-08-20 08:11:41
Apolonia Popkowska ZEFIR
  • 1x 1/Debiuty master/Debiuty 50 cm, dokładności, (art.238.1.1.)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
11 ACCEPTED 2021-08-20 10:11:15
2021-08-19 21:20:58
Julia Łepkowska RITUS
  • 1x 1/Debiuty master/Debiuty 50 cm, dokładności, (art.238.1.1.)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
10 ACCEPTED 2021-08-20 10:11:12
2021-08-19 20:30:05
Kinga Kozłowska AIRA
  • 1x 7/LL 1, 90 cm/LL 1, 90 cm dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
  • 1x PO/PO/Parkury otwarte powyżej 100 cm
9 ACCEPTED 2021-08-19 17:45:29
2021-08-19 17:40:29
Aleksandra Walewska DOLOMITI
  • 1x 2 Seria B/60 cm DK/60 cm DK dokładności (art.238.1.1.)
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
8 ACCEPTED 2021-08-19 17:45:38
2021-08-19 14:36:56
Barbara Pudełko ABRUZJA
  • 2x 2 Seria B/60 cm DK/60 cm DK dokładności (art.238.1.1.)
7 ACCEPTED 2021-08-19 09:56:45
2021-08-19 09:22:45
Amelia Czajka STAY ON IF YOU CAN
  • 2x 6/LL 80 cm/LL 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5, reg. B)
6 ACCEPTED 2021-08-18 11:16:20
2021-08-18 10:32:44
Maria Gawęda DON MATEO
  • 1x 0/Debiuty/Debiuty dokładności, do 30 cm (art.238.1.1.)
  • 1x 1/Debiuty master/Debiuty 50 cm, dokładności, (art.238.1.1.)
5 ACCEPTED 2021-08-16 12:22:46
2021-08-16 09:29:21
Agnieszka Pietrak COUPE DE BLUE
  • 1x 6/LL 80 cm/LL 80 cm z trafieniem w normę czasu (aneks nr 5, reg. B)
  • 1x 7/LL 1, 90 cm/LL 1, 90 cm dwufazowy (dokładności, zwykły) (art. 274.1.5.2)
4 ACCEPTED 2021-08-14 08:25:03
2021-08-13 19:23:14
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 3/mini LL 70 cm/mini LL 70 cm zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/LL KiMK 80 cm/LL KiMK 80 cm zwykły (art. 238.2.1)
3 ACCEPTED 2021-08-13 16:00:56
2021-08-13 10:47:58
Hanna Chojnacka KAJA
  • 1x 1/Debiuty master/Debiuty 50 cm, dokładności, (art.238.1.1.)
  • 1x 2 Seria A/60 cm KUCE/60 cm kuce dokładności (art.238.1.1.)
2 ACCEPTED 2021-08-13 16:00:51
2021-08-13 10:46:32
Mila Duk KAJA
  • 1x 0/Debiuty/Debiuty dokładności, do 30 cm (art.238.1.1.)
  • 1x 1/Debiuty master/Debiuty 50 cm, dokładności, (art.238.1.1.)
1 ACCEPTED 2021-08-12 13:56:23
2021-08-09 23:43:10
Dorota Petryk-Niedbalska KORDIAN
  • 2x PO/PO/Parkury otwarte powyżej 100 cm
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Barcik Julia nz
2007 (JM.)
brak
2. Białkowska Angelika Stow. KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
O063446
3. Brodowicz Katarzyna KJ Podkowa Lesna
2011 (Mł.)
4. Bytniewska Daria Maja KJ Podkowa Lesna
2009 (JM.)
brak
5. Cach Lena KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
O056252
6. Chojnacka Hanna Brak
2008 (JM.)
Brak
7. Czajka Amelia BPK (MAZ)
2003 (J.)
O065563
8. Duk Mila Brak
2005 (J.)
Brak
9. Dzikołowska Iwona nz
2002 (MJ.)
brak
10. Fabicka Kamila BPK (MAZ)
2009 (JM.)
O063783
11. Frączek Franciszek KJ Podkowa Leśna
2004 (J.)
O056251
12. Gawęda Maria Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
13. Gawrońska Aleksandra nz
S
brak
14. Giergielewicz Ewa KJ Podkowa Lesna
2009 (JM.)
15. Klimkiewicz Kaja Niezrzeszony
2010 (Mł.)
Brak
16. Kowalczyk Alicja BPK
2009 (JM.)
brak
17. Kozłowska Kinga BPK
2001 (MJ.)
O039312
18. Król Julia KJ Podkowa
2000 (MJ.)
brak
19. Lisiecka Jaśmina KJ ostoja kończynka
2008 (JM.)
Brak
20. Lisiecka Pola KJ ostoja kończynka
2006 (JM.)
Brak
21. Łepkowska Julia LKS WOLTA
2009 (JM.)
O064722
22. Małecka Antonina KJ Podkowa Lesna
2009 (JM.)
brak
23. Matyja Agata KJ Podkowa Leśna
2008 (JM.)
PZJ O065567
24. Mistecka Maja KJ Podkowa Lesna
2009 (JM.)
brak
25. Ostaszewicz Olga Stow. KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
O050986
26. Petryk-Niedbalska Dorota Stow. KJ Podkowa Leśna
S
O063829
LZRWZJ/3223/21 A(w) B(III)
27. Pietrak Agnieszka Fundacja Horse Sport Warszawa
S
O031478
28. Popkowska Apolonia LKS WOLTA
2006 (JM.)
O064723
29. Pudełko Barbara KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
2007 (JM.)
O058279
30. Roguska Karolina KJ Podkowa Leśna
2007 (JM.)
brak
31. Roguska Martyna KJ Podkowa Lesna
2007 (JM.)
32. Roguska Paulina KJ Podkowa Lesna
2008 (JM.)
brak
33. Sieczka Weronika BPK (MAZ)
2010 (Mł.)
O064010
34. Smolińska Ewelina Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
S
brak
35. Strzelecka Magdalena Stow. KJ Podkowa Leśna
2006 (JM.)
O061132
36. Szynkiewicz Wiktoria KJ Bałałajka
0062313
37. Tarnowska Paulina KJ Podkowa Lesna
brak
38. Walewska Aleksandra BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O065560
39. Wawszczak Amelia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
o065725
40. Wójtowicz Urszula OJ Tarpan
S
brak
41. Woźniak Aleksandra Brak
2000 (MJ.)
brak
42. Wysmułek Marianna KJ Podkowa Leśna
2002 (MJ.)
brak
43. Zaremba Lidia Klub Jeździecki Bałałajka
2006 (JM.)
O055736
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

12

ABRUZJA ŚL. POL 2016 klacz siwa/165 F: Cypr (II)
M: Arkadia / Arenal
K032015 616008520056016
2.

13

AIRA SP POL 2012 klacz gniada/169 F: Aldir
M: Greta / Hartland
K031314 616009540000212
3.

16

APOLLO MŁP POL 2006 wałach siwa/165 F: Hebab
M: Ambrozja
brak 006580604306
4.

8

COUPE DE BLUE OLDENBURSKA POL 2015 klacz siwa/160 F: Coupie
M: Chacca
K031621 DE418181054915
5.

11

DOLOMITI XX POL 2011 klacz gniada/162 F: Lord of England
M: Dark Angel / Monsun
K032671 276GER000307210
6.

9

DON MATEO Pełna Krew Angielska POL 2004 wałach gniada/168 F: Life and Liberty
M: Dalijka
brak POL9996634396
7.

33

EL HAJAT OO POL 2012 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:n F: Dekstern
M: El Hajfa / Etnodrons Psyche
K027868 616POL12009218A
8.

32

EXPLODE XX POL 2008 klacz gniada/- F: Enjoy Plan
M: Emily / Demon Club
K032691 POL080000005608
9.

24

FARROKH NIEZNANA POL 2015 wałach siwa/kuc:142 F: nieznany
M: nieznana
brak 826069000203717
10.

29

FILOZOFIA KUC POL 1997 Klacz kara/kuc:kuc:14 F: nn
M: nn
K014947 POL999660399497
11.

27

GAMA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/165 F: Sadam
M: Gastonia
brak 616006630147613
12.

25

HILDA MŁP POL 2002 klacz jasnokasztanowata/158 F: Dżingis
M: Henna / Huk
KO22849 PO 006580258402
13.

26

IVETT WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Berlin Bej
M: Izeria
Brak 616007660480816
14.

17

K-CERBERUS Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach gniada/165 F: Cerber
M: Kaskada
K027785 616009661503606
15.

6

KAJA KONIK POLSKI POL 2004 klacz inna/mk:145 F: NN
M: NN
brak 616999661926204
16.

4

KAPSEL TYP PRYM. POL 2001 wałach myszata/kuc:145 F: nn
M: nn
K019246 POL999590163201
17.

28

KAZIK GR. B TYP KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027357
18.

30

KLARYSA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K019245
19.

5

KORDIAN WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach skarogniada/172 F: Diarado
M: Kasandra
K031643 616007520034516
20.

3

KOZAK KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Odys
M: Klara
K025508
21.

35

KRATER MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/nn F: Barnaba
M: Karisa
K030817 616006580318513
22.

31

LOTNY HC POL 2005 wałach gniada/kuc:140 F: Rygor
M: Kaja
K032685 POL012630172305
23.

7

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
K027160 616013590109311
24.

19

PEGAZ TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach kasztanowata/155 cm F: NN
M: NN
Brak 616999570153210
25.

34

PETRA II HUCULSKA POL 2010 klacz gniada/kuc:137 F: Wabigon
M: Połonina
616012670056510
26.

23

PRINCESSA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Nn
M: NN
Brak 616 999 64 00835 14
27.

14

RITUS HANOWER POL 1997 wałach gniada/172 F: PB RITUAL
M: GRANESS
K005384 POL01676
28.

18

ROKITA WLKP POL 1998 wałach kara/160 F: O
M: O
567 435
29.

20

SKORY SP POL 2011 wałach gniada/165cm F: Hingis
M: Shira
Brak 616098200090110
30.

10

STAY ON IF YOU CAN ISH POL 2009 wałach gniada/177 F: Sunny Boy
M: Sea Cat / Cruising
K032676 372414005191885
31.

21

TYTAN SP POL 2005 Wałach gniada/160 F: Dakar
M: Trufla
K012084 POL009580117605
32.

22

WAGA HUCULSKA POL 2015 klacz skarogniada/kuc:145 F: Promień
M: Wicka
Brak 616012610151715
33.

15

ZEFIR SP POL 2003 wałach kara/165 F: nn
M: nn
K010908 pol 999 66 33126 04
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barcik Julia
nz
EXPLODE (32)
2021-08-28
8
Białkowska Angelika
Stow. KJ Podkowa Leśna
KAPSEL (4)
2021-08-28
3
2021-08-28
1
Brodowicz Katarzyna
KJ Podkowa Lesna
2021-08-28
1
Bytniewska Daria Maja
KJ Podkowa Lesna
KAPSEL (4)
2021-08-28
7
Cach Lena
KJ Podkowa Leśna
2021-08-28
4
2021-08-28
Chojnacka Hanna
Brak
KAJA (6)
2021-08-28
2021-08-28
Czajka Amelia
BPK (MAZ)
2021-08-28
2
2021-08-28
Duk Mila
Brak
KAJA (6)
2021-08-28
2021-08-28
Dzikołowska Iwona
nz
LOTNY (31)
2021-08-28
3
Fabicka Kamila
BPK (MAZ)
2021-08-28
1
2021-08-28
2
Frączek Franciszek
KJ Podkowa Leśna
2021-08-28
3
Gawęda Maria
Bez Przynależności Klubowej
2021-08-28
2021-08-28
Gawrońska Aleksandra
nz
IVETT (26)
2021-08-28
1
2021-08-28
9
2021-08-28
2
Giergielewicz Ewa
KJ Podkowa Lesna
KLARYSA (30)
2021-08-28
1
2021-08-28
1
Klimkiewicz Kaja
Niezrzeszony
ROKITA (18)
2021-08-28
1
2021-08-28
9
Kowalczyk Alicja
BPK
APOLLO (16)
2021-08-28
9
2021-08-28
8
Kozłowska Kinga
BPK
AIRA (13)
2021-08-28
2
Król Julia
KJ Podkowa
KRATER (35)
2021-08-28
6
Lisiecka Jaśmina
KJ ostoja kończynka
2021-08-28
6
2021-08-28
7
Lisiecka Pola
KJ ostoja kończynka
WAGA (22)
2021-08-28
9
2021-08-28
9
Łepkowska Julia
LKS WOLTA
RITUS (14)
2021-08-28
1
2021-08-28
2
Małecka Antonina
KJ Podkowa Lesna
LOTNY (31)
2021-08-28
5
Matyja Agata
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (31)
2021-08-28
1
Mistecka Maja
KJ Podkowa Lesna
2021-08-28
1
Ostaszewicz Olga
Stow. KJ Podkowa Leśna
EXPLODE (32)
2021-08-28
5
2021-08-28
5
Pietrak Agnieszka
Fundacja Horse Sport Warszawa
2021-08-28
4
2021-08-28
1
2021-08-28
2
Popkowska Apolonia
LKS WOLTA
ZEFIR (15)
2021-08-28
1
2021-08-28
13
Pudełko Barbara
KJ Ostoja Koniczynka Warszawa
ABRUZJA (12)
2021-08-28
1
2021-08-28
1
Roguska Karolina
KJ Podkowa Leśna
LOTNY (31)
2021-08-28
1
Roguska Martyna
KJ Podkowa Lesna
2021-08-28
8
Roguska Paulina
KJ Podkowa Lesna
KAPSEL (4)
2021-08-28
7
Sieczka Weronika
BPK (MAZ)
HILDA (25)
2021-08-28
1
2021-08-28
11
Smolińska Ewelina
Stow. Jeździeckie Szarża Popówek
TYTAN (21)
2021-08-28
1
2021-08-28
Strzelecka Magdalena
Stow. KJ Podkowa Leśna
2021-08-28
8
2021-08-28
Szynkiewicz Wiktoria
KJ Bałałajka
SKORY (20)
2021-08-28
2021-08-28
Tarnowska Paulina
KJ Podkowa Lesna
KOZAK (3)
2021-08-28
1
2021-08-28
Walewska Aleksandra
BPK (MAZ)
2021-08-28
6
2021-08-28
10
2021-08-28
Wawszczak Amelia
Bez Przynależności Klubowej
FARROKH (24)
2021-08-28
6
2021-08-28
1
2021-08-28
2
Wójtowicz Urszula
OJ Tarpan
GAMA (27)
2021-08-28
1
2021-08-28
3
2021-08-28
Woźniak Aleksandra
Brak
PEGAZ (19)
2021-08-28
5
2021-08-28
2
Wysmułek Marianna
KJ Podkowa Leśna
2021-08-28
10
2021-08-28
1
Zaremba Lidia
Klub Jeździecki Bałałajka
2021-08-28
12
2021-08-28
4

Number of Riders: 43

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-052018-1, Podkowa Leśna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl